תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 14 מאי 2024, 21:33

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NBA 2017-2018
הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 08:39 
ג'ון וול, אם אתה קורא פה, תקח את זה בקלות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 09:34 
סמל אישי של המשתמש
טוביאס האריס ובובאן עבור לפילי תמורת וילסון צ׳נדלר עוד שני סקראבס ושתי בחירות סיבוב ראשון בשנתיים הקרובות.
פילי אשכרה קונטנדרית העונה :SHOCK:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 10:31 
לא חושב שהם קונטנדרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 10:33 
סמל אישי של המשתמש
לא. הם פשוט הכי טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 10:35 
סמל אישי של המשתמש
הם באול אין על העונה הזאת.
שיעשו כבר טרייד על פולץ כל עוד הוא לא התגלה כבלוף ואפשר לסחוט ממנו איזה שחקן טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 10:42 
KingAlpaca כתב:
לא. הם פשוט הכי טובים.

הם בערך שתי רמות מתחת לגולדן סטייט.
על הנייר ובפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 11:26 
Jugband כתב:
טוביאס האריס ובובאן עבור לפילי תמורת וילסון צ׳נדלר עוד שני סקראבס ושתי בחירות סיבוב ראשון בשנתיים הקרובות.
פילי אשכרה קונטנדרית העונה :SHOCK:

זה חתיכת מהלך מבחינתם, בוודאי הופך אותם לקונטנדרים רציניים במזרח. אם העסק יתחבר לכדי יכולת ללכת עד הסוף נראה לי קצת מוקדם להתנבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 02:38 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
KingAlpaca כתב:
לא. הם פשוט הכי טובים.

על הנייר ובפועל.

על הנייר? ממש לא.

במאצ' אפ של החמישייה הם לא נופלים
אמביד>קאזינס (באופן משמעותי, עם כל הכבוד לקאזינס שחזר מפציעה קשה ונראה שהוא פוגע בשטף של הווריורס)
האריס=גרין
באטלר<דוראנט
רדיק=תומפסון
סימונס<קרי

על הספסל איגי עולה על בובאן ובערך זה מה שיש לשתי הקבוצות להציע, אולי שון ליבינסטון בווריורס, שמאוד נחלש העונה.

מעניין מה יהיה עם הסיקרס בעונה הבאה, אחרי שגם באטלר וגם האריס יסיימו חוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 02:43 
סמל אישי של המשתמש
האריס הרבה יותר טוב מגרין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 02:50 
סמל אישי של המשתמש
ניסיון פלייאוף, מנהיגות, התעלות במאני וכו'...
האריס בעונת קריירה, הוא עדיין לא מוכח. ברור שכרגע, ובכלל בעונה הזו - הוא עולה עליו מבחינת יכולת בחמש רמות.

בכל מקרה, זה פשוט מטורף שהמזל של גולדן סטייט זה שהיריבה הכי חזקה בקונפרנס שלה היא דנבר. 4 מתוך 5 הקבוצות הטובות בליגה הן מהמזרח :SHOCK3:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 02:53 
סמל אישי של המשתמש
האריס היה בעונת קריירה עונה שעברה,
העונה זו כבר הנורמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 03:01 
סמל אישי של המשתמש
אולי אחרי שנחת בקליפרס בתמורה לבלייק, לא לפני.
בכל מקרה, אם אני לא טועה הטרייד היה מאוחר יחסית והוא שיחק פחות מחצי עונה. אה... והעונה הסופרסטאר הכי גדול לצדו היה פאקין גלינארי (פאקין 20 ו מיליון לעונה :SHOCK: ) ועדיין הקליפרס מועמדים לפלייאוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 03:03 
סמל אישי של המשתמש
Jugband כתב:
4 מתוך 5 הקבוצות הטובות בליגה הן מהמזרח :SHOCK3:

4 מ 6 לפי הדף שאני מבקר בו עשר פעמים ביום (בעיקר בשביל לעקוב אחרי לוחות הזמנים והתוצאות בשילוב הערכת חוזק הקבוצות)
https://projects.fivethirtyeight.com/20 ... edictions/

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 06:09 
סמל אישי של המשתמש
הוא היה מצויין גם בדטריוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 07:29 
סמל אישי של המשתמש
28 (הפעם 36)

והספירה נמשכת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 09:16 
Jugband כתב:
הוקיץ' כתב:
KingAlpaca כתב:
לא. הם פשוט הכי טובים.

על הנייר ובפועל.

על הנייר? ממש לא.

אמביד>קאזינס (באופן משמעותי, עם כל הכבוד לקאזינס שחזר מפציעה קשה ונראה שהוא פוגע בשטף של הווריורס)
האריס=גרין
באטלר<דוראנט
רדיק=תומפסון
סימונס<קרי

על הספסל איגי עולה על בובאן ובערך זה מה שיש לשתי הקבוצות להציע, אולי שון ליבינסטון בווריורס, שמאוד נחלש העונה.

מצטער אבל אתה לא בכיוון.
דריימונד גרין הרבה יותר טוב ומשמעותי לווריורס ממה שטוביאס האריס יכול להיות.
באיזה יקום רדיק שווה לקליי תומפסון? לא אותה סקאלה של שחקן.
סטף ודוראנט לא סתם טובים מסימונס ובאטלר, הם כמה רמות מעל.
היתרון היחיד של פילדלפיה הוא באמת בסנטר.

בקיצור, הם רחוקים מלאיים על הווריורס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 12:40 
Jugband כתב:
הוקיץ' כתב:
KingAlpaca כתב:
לא. הם פשוט הכי טובים.

על הנייר ובפועל.

על הנייר? ממש לא.

האריס=גרין
באטלר<דוראנט
רדיק=תומפסון
סימונס<קרי

אחת ההודעות ההזויות שקראתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 17:12 
סמל אישי של המשתמש
hapoel15 כתב:
Jugband כתב:
הוקיץ' כתב:
KingAlpaca כתב:
לא. הם פשוט הכי טובים.

על הנייר ובפועל.

על הנייר? ממש לא.

האריס=גרין
באטלר<דוראנט
רדיק=תומפסון
סימונס<קרי

אחת ההודעות ההזויות שקראתי

כתבת לפני איזה חודש שצריך להעיף את מקניל.
אני חושב שניצחת אותו.
;)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 23:27 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
Jugband כתב:
הוקיץ' כתב:
KingAlpaca כתב:
לא. הם פשוט הכי טובים.

על הנייר ובפועל.

על הנייר? ממש לא.

האריס=גרין
באטלר<דוראנט
רדיק=תומפסון
סימונס<קרי

מצטער אבל אתה לא בכיוון.
דריימונד גרין הרבה יותר טוב ומשמעותי לווריורס ממה שטוביאס האריס יכול להיות.
באיזה יקום רדיק שווה לקליי תומפסון? לא אותה סקאלה של שחקן.
סטף ודוראנט לא סתם טובים מסימונס ובאטלר, הם כמה רמות מעל.
היתרון היחיד של פילדלפיה הוא באמת בסנטר.

בקיצור, הם רחוקים מלאיים על הווריורס.

דריימונד גרין הוא שחקן של שיטה. לא שאני משווה בין סגנונות המשחק, אבל ע"ע הריסון ברנס (שאגב, עבר לסקרמנטו)
כדורסל וייז, הוא לא שחקן טוב יותר מטוביאס האריס - עולה עליו הגנתית ונופל ממנו ב30 רמות התקפית. כרגע, האייקיו שלו גבוה משל האריס, אבל עדיין לא ראינו את האריס בקבוצה שיש לה הכנה לשכל.

דוראנט לא משמעותית טוב יותר מבאטלר. ההבדלים ברמות הללו מזעריים. דוראנט יכל להוכיח את עצמו ככזה אם היה מביא טבעת, אבל אתה יודע... (שלא יובן שאני חושב שבאטלר טוב יותר מדוראנט, כן? רק שזה לא כזה משמעותי - אפשר לבדוק את הרייטינגס שלהם התקפית והגנתית פר 100, מניח שההבדל ביניהם בעונות האחרונות הוא משהו כמו 4-5 לטובת דוראנט)

לשאלתך באיזה יקום רדיק שווה לקליי- זה בדיוק אותו שחקן, הם רפליקה אחד של השני; שחקנים שלא מכדררים, ניזונים מחסימות ולא מפסיקים לרוץ על הפרקט בשביל אופן לוק. אם זה באמת מעניין אותך, תבדוק את הסטט' של השניים ב2-3 עונות האחרונות, מאז שרדיק קיבל מקום משמעותי יותר בקליפרס ועבר לסיקרס. (אגלה לך סוד, ההבדל, באותו היקום, לא גדול) יש יותר מדי הייפ מסביב לג"ס, אולי בצדק, ולכן אתה חושב כך. בסופו של דבר מדובר על תלכיד איכותי, שהפך לדורסני ודי הרס את הליגה (בעיקר בגלל הנחש).
נניח, לצורך הדוגמא, שקליי תומפסון עובר בטרייד לדטרויט בתמורה לבלייק גריפין - זאת אומרת, דטרויט ללא סופרסטאר (ודראמונד לא סופרסטאר, כן?) וקליי הוא הפרנצ'ייז פלייר - כמה אתה חושב שהוא יקלע בממוצע למשחק? הוא לא בליגה של הגדולים, בקיצור.

היתרון המשמעותי של ג"ס הוא בעמדת הרכז, מאחר ויכולת הקליעה של סימונס מבחוץ שווה בערך לזו של שאק. לטעמי, ההבדל בעמדת הסנטר הוא משמעותי באותה המידה.
לא יודע אם צפית במשחקים של ג"ס מאז שקאזינס חזר - זה לא זה, הוא הורס להם את השטף ההתקפי, לא מצליח לקלוע מבחוץ ומעבר לזה, הוא נפגע מבחינה אתלטית (שזה מאוד קשה לשחקן עם ורטיקל ליפ של פאקין 20 וקצת אינץ') והוא עדיין אותו חולה נפש. אמביד הוא מפלצת וככל הנראה הביג מן הכי דומיננטי בליגה מאז שאקיל.

ההבדל העיקרי בין הקבוצות הוא בניסיון , בשיטה ובספסל - איגי הוא שחקן הספסל הכי טוב בליגה.
ג'ונתן סימונס,אגב, זה הניסיון של הסיקרס להביא שחקן שמסוגל לעשות הגנה ולייצור לעצמו מהספסל - בדיוק במחשבה על הרבע השני וסוף שלישי.

בקיצור, הם אכן רחוקים מלאיים על ג"ס, אבל לא כל כך רחוקים - ואפשר לבנות על זה שמשהו יירקב שם בחדר ההלבשה שלהם כמו שקרה בתחילת העונה ושאין להם את הרעב של לברון לטבעות.
הכל אפשרי.

its-sick, הרוקטס הם לא קבוצה.

עריכה: הוקיץ', בבקשה:

https://www.basketball-reference.com/pl ... 01&y2=2018

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 23:56 
שמע, אני מצטער אבל אני לא מכיר אף בן אדם או פרשן אנ.בי.איי שחושב שהסגלים האלה ברי השוואה.
גם אם נניח שאני מסכים שסימונס את אמביד שווים בערך לסטף את קאזינס (שאני לא מסכים שהוא כל כך חלש, אבל בסדר), הפערים בשאר העמדות הם אסטרונומים. דריימונד גרין שחקן של שיטה? האריסון בארנס? דריימונד גרין שחקן שמשדרג את הווריורס בשלוש רמות. שחקן שהחיסרון שלו הפסיד להם את האליפות היחידה שהפסידו בשנים האחרונות. יש מצב שהוא השחקן היחיד בווריורס שהוא חסר תחליף. אתה אומר שהאריס נופל ממנו הגנתית אבל עולה עליו התקפית בשלושים רמות? אני חושב שהוא עולה עליו התקפית אבל נופל ממנו הגנתית בשלושים רמות.
ההבדלים בין באטלר לדוראנט מזעריים? אתה אמיתי? דוראנט הוא ככל הנראה שחקן הכדורסל המוכשר בהסטוריה. אחד השחקנים היחידים בהסטוריה שאי אפשר לשמור עליהם בכלל. איפה זה ואיפה סקנד גארד חביב כמו ג'ימי באטלר?
האמת שיש מצב שההשוואה בין רדיק לתומפסון היא הכי הזויה, ואני לא ממש מאלה שעפים על קליי תומפסון. אין שום דבר על מגרש הכדורסל שרדיק עושה ברמה של תומפסון. כלום. הוא קלעי טוב ממנו, יש לו סייז עדיף בהרבה, הוא שומר ברמה אחרת לגמרי. הבאת פה נתונים שמראים שסטטיסטית הוא עדיף (ולא במעט) ונוסף על כך הוא עושה את זה באחת הקבוצות הגדולות בהסטוריה בזמן שרדיק עושה את זה בקבוצה חביבה במזרח. קליי תומפסון יוצא עכשיו לשוק החופשי ותוך 3 דקות הוא מקבל הצעה לחוזה מקסימום. רדיק? הוא בטח יקבל חוזה לעונה כשחקן רוטציה באיזו קונטנדרית.
כמובן שלא נדבר על ההבדלים מבחינת מאמן, ספסל, שיטה, ניסיון פלייאוף, חיבור וכו'. עזוב, זה לא קרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 00:49 
‏מילוש תיאודוסיץ' שוחרר מהקליפרס, שוב עולות שמועות לגבי מכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 00:53 
סמל אישי של המשתמש
שלא לדבר על כספי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 00:54 
סמל אישי של המשתמש
Jugband כתב:
דוראנט לא משמעותית טוב יותר מבאטלר. ההבדלים ברמות הללו מזעריים.

תמונה תמונה תמונה

Jugband כתב:
לשאלתך באיזה יקום רדיק שווה לקליי- זה בדיוק אותו שחקן, הם רפליקה אחד של השני; הוא לא בליגה של הגדולים, בקיצור.

תמונהתמונהתמונה

וזה רק השיא בהודעה שהיא כולה הזיה אחת גדולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 01:28 
סמל אישי של המשתמש
אשמח אם תוכיח שאני טועה. מניח שאתה לא יכול, כי הכי קל לכתוב הזייה ולשים סמיילים כמו פקאצה בפייסבוק.
באטלר כפרנצ׳ייז סחב את הבולס מרחק משחק מלהדיח את לברון מהפלייאוף. לא זכור לי שישנם עוד הרבה שחקנים כאלו בליגה. מבחינת כישרון נטו, גאד גיבן סקילס, באטלר הוא עוד שחקן שעבר בליגה - תחרותיות ואופי? הד טו הד עם ברודי.

דוראנט הוא הייפד בטירוף, כנראה הכי הייפד בליגה הזו בהתייחס לאופי שלו. הוא קילר התקפי ברמות הכי גבוהות בהיסטוריה, שחקן הגנתי נהדר - אבל בחיים לא יצא לי לצפות בשחקן עם אופי יותר חלש משלו (ברמות הללו). קח את האופי של באטלר ותלביש אותו על דוראנט והוא השחקן הכי גדול בהיסטוריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 01:50 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
שמע, אני מצטער אבל אני לא מכיר אף בן אדם או פרשן אנ.בי.איי שחושב שהסגלים האלה ברי השוואה.
גם אם נניח שאני מסכים שסימונס את אמביד שווים בערך לסטף את קאזינס (שאני לא מסכים שהוא כל כך חלש, אבל בסדר), הפערים בשאר העמדות הם אסטרונומים. דריימונד גרין שחקן של שיטה? האריסון בארנס? דריימונד גרין שחקן שמשדרג את הווריורס בשלוש רמות. שחקן שהחיסרון שלו הפסיד להם את האליפות היחידה שהפסידו בשנים האחרונות. יש מצב שהוא השחקן היחיד בווריורס שהוא חסר תחליף. אתה אומר שהאריס נופל ממנו הגנתית אבל עולה עליו התקפית בשלושים רמות? אני חושב שהוא עולה עליו התקפית אבל נופל ממנו הגנתית בשלושים רמות.
ההבדלים בין באטלר לדוראנט מזעריים? אתה אמיתי? דוראנט הוא ככל הנראה שחקן הכדורסל המוכשר בהסטוריה. אחד השחקנים היחידים בהסטוריה שאי אפשר לשמור עליהם בכלל. איפה זה ואיפה סקנד גארד חביב כמו ג'ימי באטלר?
האמת שיש מצב שההשוואה בין רדיק לתומפסון היא הכי הזויה, ואני לא ממש מאלה שעפים על קליי תומפסון. אין שום דבר על מגרש הכדורסל שרדיק עושה ברמה של תומפסון. כלום. הוא קלעי טוב ממנו, יש לו סייז עדיף בהרבה, הוא שומר ברמה אחרת לגמרי. הבאת פה נתונים שמראים שסטטיסטית הוא עדיף (ולא במעט) ונוסף על כך הוא עושה את זה באחת הקבוצות הגדולות בהסטוריה בזמן שרדיק עושה את זה בקבוצה חביבה במזרח. קליי תומפסון יוצא עכשיו לשוק החופשי ותוך 3 דקות הוא מקבל הצעה לחוזה מקסימום. רדיק? הוא בטח יקבל חוזה לעונה כשחקן רוטציה באיזו קונטנדרית.
כמובן שלא נדבר על ההבדלים מבחינת מאמן, ספסל, שיטה, ניסיון פלייאוף, חיבור וכו'. עזוב, זה לא קרוב.
בקשר לטוביאס את גרין - שוב, אתה חייב לנסות ולהוציא את השחקנים של גולדן סטייט מהתלכיד והשיטה שהם משחקים בה. זה לא ניצן להוכחה בינתיים, אבל לדעתי, גרין מחוץ לג״ס (או לקונטנדורית) יהיה השחקן הכי זבל בקבוצה בגלל האופי שלו. הוא DPOY בגלל השיטה של ג״ס ובת׳כלס כל פעם שהוא נפגש עם ביג מנים ברמה הגנתית הכי גבוהה הוא או שלשל בתחתונים (רודי גובר) או התחרפן (סטיבן אדאמס). לא יודע אם אתה מכיר את ההיררכיה ההתקפית של ג״ס, אבל התפקיד של גרין הוא לכוון את התנועה בצבע - גם סטיבן אדאמס וגם רודי גובר גרמו לג״ס לעבור לשחק אייסו בגלל שדריימונד לא ידע איך להתמודד עם ההגנה שלהם. אתה יכול לבדוק את זה ביוטיוב. אני סתם מתברבר הרבה אבל בכל מקרה, הפוטנציאל שגלום בשניהם מחוץ לארגון ״מנצח״ הוא לא שונה באופן מהותי. לגרין יש יתרון בגלל הניסיון, שוב- אבל לעמדתך, זה לא שהוא נופל מהאריס התקפית, הוא נופל מפאקין דניס רודמן התקפית (בבחינת יכולת ליצור לעצמו וקליעה).

דוראנט וקליי- ראה ההודעה למעלה. אוסיף על זה שסקורר, במיוחד מהזן של קליי, פורח הרבה יותר בקבוצות מצליחות מאשר בקבוצות חביבות במזרח או במערב.

אגב, האמן לי בעניין קאזינס, לא כדאי לראות אותו משחק- זה ממש מכוער.

ואגב2, באמת שמעניין אותי לדעת, צפיתם ביותר מעשרה משחקים של הסיקרס בשתי העונות האחרונות?

אבל ההודעות הללו הן כולן משחקים נחמדים בתיאורית, הרי עובדתית זה משחק קבוצתי וכל המשתנים במשחק הזה פועלים לטובת ג״ס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 04:52 
סמל אישי של המשתמש
Jugband כתב:
אשמח אם תוכיח שאני טועה. מניח שאתה לא יכול, כי הכי קל לכתוב הזייה ולשים סמיילים כמו פקאצה בפייסבוק.
באטלר כפרנצ׳ייז סחב את הבולס מרחק משחק מלהדיח את לברון מהפלייאוף. לא זכור לי שישנם עוד הרבה שחקנים כאלו בליגה. מבחינת כישרון נטו, גאד גיבן סקילס, באטלר הוא עוד שחקן שעבר בליגה - תחרותיות ואופי? הד טו הד עם ברודי.

דוראנט הוא הייפד בטירוף, כנראה הכי הייפד בליגה הזו בהתייחס לאופי שלו. הוא קילר התקפי ברמות הכי גבוהות בהיסטוריה, שחקן הגנתי נהדר - אבל בחיים לא יצא לי לצפות בשחקן עם אופי יותר חלש משלו (ברמות הללו). קח את האופי של באטלר ותלביש אותו על דוראנט והוא השחקן הכי גדול בהיסטוריה.

שמע, מי שכותב הזיות כאלה, ובאמת חצית את קו ההזיה ואז המשכת לצעוד עוד כמה קילומטרים טובים - אין ברירה אלא לכתוב שהוא הוזה ולהגיב בסמיילים כאלה.
דוראנט עם אופי חלש? דוראנט?! ה-MVP של שתי סדרות הגמר האחרונות? לא סתם MVP, שתיים מהתצוגות הכי גדולות אי פעם של שחקן בסדרת גמר? שבאותן שתי סדרות קיזז לחלוטין, לחלוטין! את לברון ג'יימס, אחד משני השחקנים הגדולים בהיסטוריה שהיה בשיאו בשנתיים האלה? שבשתי הסדרות קבר, בדקה האחרונה של משחק 3, בחוץ, בדיוק את אותה שלשה שניצחה את המשחק וגמרה את הסדרה?
דוראנט שעומד על ממוצע קריירה בפלייאוף של 29 נקודות? היחיד חוץ מג'ורדן, לברון וג'רי ווסט שזכה באליפות ועומד על ממוצע נקודות כזה? דוראנט שקלע אינספור סלי קלאץ' בקריירה שלו? לדוראנט, הרוצח בדם קר, השחקן האחרון בליגה כולל כולם שאתה רוצה נגדך במשחק צמוד, במשחק פלייאוף - לדוראנט יש אופי חלש?!

אתה משווה את קווין פאקינג דוראנט לג'ימי באטלר, שחקן (עם אופי מחורבן, דרך אגב) שניצח שתי סדרות פלייאוף בקריירה שלו (ואגב, לא היה רחוק משחק מלהדיח את לברון, אלא הפסיד 4:2)?

זה באמת השיא של השיא. חוץ מזה אין לי את הזמן להתמודד עם כל הדברים שכתבת פה, שאם לנסח הכי בעדינות שאני יכול - כמעט כולם נמצאים חד-משמעית מחוץ לתחום הדעות הלגיטימיות וההגיוניות בשיח ה-NBA כפי שאני מכיר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 14:23 
סמל אישי של המשתמש
דוראנט, שיחד עם עוד שני MVP של העונה הסדירה (!!!) לא הגיע לטבעת כפרנצ׳ייז, דוראנט שהוביל 3-1 ושלשל במכנסיים, בחר אח״כ להצטרף לאותם שני (או שלושה) סופרסטארים שפאקין חירבנו עליו, אחרי שבמשך שנים הוא היה הכי הייפד בליגה. אגב, כשהוא הצטרף לקבוצה הוא ברח מהנהגתה... זה שחקן עם אופי? זה זין עם כישרון מטורף ואופי של ילדה שהצטרף לקבוצה של "החזקים" בשביל לזכות באליפויות. סימפל אז דאט.

לא יודע איך אתה לא מובך בכלל להזכיר אותו באותה נשימה עם מייקל, ג'רי ווסט ולברון. כרגע, בגלל כל המהלכים שעשה בקריירה (והשחקן שהוא) הוא רחוק מהשיחה של טופ 10 בכל הזמנים. בשליפה אני אביא לך עשרה שחקנים שההישגים שלהם בקריירה הרבה יותר משמעותיים מ"האליפויות" של דוראנט, גם כאלו בלי טבעות; אייברסון, די-וייד, קארל מלון, גארי פייטון ודירק נויצקי, למשל. הפאקין קמבק של דריק רוז יותר משמעותי מהאליפויות של דוראנט, התפיסה של העטלף ע"י מאנו יותר משמעותית !

קידיי שחקן קלאץ'? יש לו קלאץ' TS של איזה 40 אחוזים עלובים (אפילו פחות, אבל אני לא זוכר בדיוק). עזוב, אתה חי מהייפ ומתיאוריות ששמעת איפשהו. ולא הבנתי מה אתה מנסה לטעון עם האזכור של לברון- שהוא גדול ממנו בשתי העונות הללו? דוראנט בקליבלנד לא מגיע לגמר.
ולברון בשיאו בשנתיים הללו? מה זה שיאו? הוא שחקן אחר ממה שהיה במיאמי.

ואני לא השוויתי בין באטלר לדוראנט, אני ציינתי באופן מפורש מספר פעמים שדוראנט שחקן טוב יותר ממנו, רק שהפער ביניהם לא כזה משמעותי כמו שאתה חושב אם תשים אותם אחד על אחד. איך קראת לזה? באטלר יצליח לקזז במעט את דוראנט (ואם אתה רוצה שאמשיך עוד קצת עם מה שבעינייך יראה "הזוי", אני גם סבור שמבחינה הגנתית, הם שווים)

בקיצור, זה אחלה לצפות בכדורסל בטלוויזיה, אבל אם אתה טוען שלקידיי יש אופי חזק ולבאטלר אופי מחורבן כנראה בחיים לא שיחקת/ שהית במחיצת שחקנים ומאמנים/ מבין איך דינמיקה של קבוצה עובדת. היחיד בליגה שיטען שלבאטלר אופי מחורבן הוא קולין קוורד (אה ואנדרו וויגינס ואולי קאט, אבל הם יבינו שלא תוך כמה שנים)

בעונה הבאה דוראנט יהיה בניו-יורק או בקליפרס, ע"פ הדיווחים, תראה מה הוא יהיה שווה שם בלי אסופת סופרסטארים מסביבו. (צ'וקר אילם שלא מרים את הראש מהרצפה)

נערך לאחרונה על ידי Jugband בתאריך 08 פברואר 2019, 19:16, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: NBA 2017-2018
הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 14:57 
Jugband כתב:
כנראה בחיים לא שיחקת/ שהית במחיצת שחקנים ומאמנים/ מבין איך דינמיקה של קבוצה עובדת.

ואתה כן? בnba? איזה כבוד לנו שאתה פה.
אתה יכול לנצל את הקשרים שלך לעשות סקר בין כל המנג׳רים/מאמנים בליגה אם הם היו צריכים לבחור בין דוראנט לבאטלר בקבוצה שלהם את מי היו לוקחים?
נראה לי שהפער בסקר הזה יהיה הרבה יותר חד משמעי ממה שאתה מנסה לצייר כאן (ואף אחד מאיתנו לא קונה אגב)...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 16:23 
סמל אישי של המשתמש
באתי להגיב לך באופן רציני, באמת, כבר כתבתי תגובה והכל, אבל אתה סתם בזבוז של זמן.
אם אתה צריך עזרה אני יכול לנצל את הקשרים שלי ולעזור לך ללמוד להגיב לגופו של עניין במקום לגופו של אדם (בטח אדם שאתה לא מכיר)

מי זה אף אחד מאיתנו? אין לך דעה עצמאית? זה קצת עצוב, אתה אדם מבוגר (לא?).

ואם להגיב לעניין, 30 מתוך 30 יבחרו בדוראנט אם הם צריכים להרכיב קבוצה מאפס, אני אבחר בדוראנט, כל אדם שפוי יבחר בדוראנט, אבל זה לא אומר שזה יהפוך את הסיטואציה למוצלחת ומנצחת וזה מוכח, בניגוד לכל הדיון התיאורטי פה (ר׳ דוראנט+ברודי+הארדן או לברון+וייד+בוש ב2011)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 16:57 
סמל אישי של המשתמש
Btw

עוד פאן בוי של באטלר, אבל מאמן מוכח שאומר מה שאני טוען פה מההתחלה - הסיקרס פחות טובים, אבל זה בעיקר בגלל השיטה של ג״ס והניסיון שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 115 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: