תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 17 מאי 2024, 18:13

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 727 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: וולקאם מייקל אולהה
הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:00 
סמל אישי של המשתמש
אגב, הוא אולי הניגרי היחידי ששיחק בארץ וללא עבר בנבחרות הצעירות של ניגריה.
אפילו בזה הוא נכשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:25 
Oleg Neduda כתב:
הרי כבר הוכח שאין שום קורלציה בין עלות השחקן לבין התרומה שלו, ורוב הזרים המוצליחים בליגה בשנים האחרונות היו זרים שהגיעו לפה משום מקום.
.

אפשר תימוכין ומקור להוכחה הזאת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: וולקאם מייקל אולהה
הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:27 
שיחתימו אותי- גם אני כבשתי העונה 80 שערים- בפיפ״א 19.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:27 
סמל אישי של המשתמש
מצפיה בסרטונים כולל תקציר משחק שבו הבקיע(לא סרטון ביצועים ערוך), לא ממש מתרשם ממנו.
יש לו בעיטה חזקה, אבל הוא לא מספיק מהיר(כמו וואקמה למשל) ובכללי די כבד. מניח שאם שם הוא לא שורף אותם, אז פה יהיה לו הרבה יותר קשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:35 
סמל אישי של המשתמש
פישונט כתב:
טכנית לארז כתב:
RedFox כתב:
Oleg Neduda כתב:
אין לי בעיה עם הקו הזה של זרים אנונימיים בלי רקורד. הרי כבר הוכח שאין שום קורלציה בין עלות השחקן לבין התרומה שלו, ורוב הזרים המוצליחים בליגה בשנים האחרונות היו זרים שהגיעו לפה משום מקום.

אבל בחייאת, מה הבעיה להביא שחקן עם רקורד כל כך עלוב למבחנים? מה כבר אפשר להסיק מצפייה במשחקים מהליגה הויאטנמית שהשחקנים שם חובבנים והדשא יותר גרוע מאצלי בחצר? לא מבין את המהלך המוזר.

לא רק זה. הביאו מאמן שהפלוס שלו זה כנראה בהבאת שחקנים זרים זולים וטובים לפי נהלים ומבחנים.
במקום להשתמש בפלוס שלו מחתימים לו זרים על הראש ומשתינים על האוהדים ועליו.

לפי ספורט1 אביטן "צפה במעל 100 חלוצים" ובחר בסוף בחלוץ של 11 גולים בעונה וחצי בוייטנאם.
שקר, ניסו בכלל בחופשה בארצות הברית

https://sports.walla.co.il/item/3191297
פה מתוארת שיטת העבודה של ניסו.
היא לא כוללת צפייה בקלטות של חלוצים ובחירה בהם ללא מבחנים. זאת החתמה של הניסנובים בחסות דודו דהאן וכל מי שאומר אחרת שקרן.

מרתיח שמביאים שחקן עם רקורד כזה לעמדה שהכי דחופה לחיזוק ללא מבחנים, עמדה שנפלנו בה לגמרי בעונה שעברה וברור שצריכה חיזוק איכותי בחלק נכבד מהתקציב.
בשביל להוסיף חטא על פשע, גם מתייחסים אלינו כאילו אנחנו מפגרים ומסלפים את הסטטיסטיקה שלו בזמן שכל בן אדם שיש לו חיבור לאינטרנט ויודע לחפש בגוגל יכול לראות שמדובר בבדייה.

נערך לאחרונה על ידי RedFox בתאריך 04 יוני 2019, 18:48, נערך 4 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:39 
התחלנו -
מצאתי כתבה בוייטנאם שבה הוא מצותת שהחתימה בהפועל הייתה על חוזה ראשוני ולא רשמי, ושהוא מתכוון להחליט אם לעזוב את הקבוצה הויטנאמית רק עם סיום הליגה - לא הצלחתי להבין אם הליגה שם מסתיימת בסוף יולי או בספטמבר (בכל מקרה הפועל יוצאת למחנה אימונים באמצע יולי).
בכתבה נפרדת מציינים את הטעות של הפועל שפרסמה שהוא כבש 32 שערים, כשבפועל כבש הרבה פחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:43 
להערכתי כ 90 אחוז מהזרים שמגיעים לארץ הם בגדר כישלון
וזה כולל יקרים זולים מליגות טובות ואלמוניים .
כמובן שצריך לקחת בחשבון גם פקטור של התאקלמות
מנטליות התאמה לסגנון ועוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:45 
NARKOTIKA כתב:
Oleg Neduda כתב:
הרי כבר הוכח שאין שום קורלציה בין עלות השחקן לבין התרומה שלו, ורוב הזרים המוצליחים בליגה בשנים האחרונות היו זרים שהגיעו לפה משום מקום.
.

אפשר תימוכין ומקור להוכחה הזאת?

כבר עניתי לאלפקה. תעבור זר זר בליגה (שוב - אני לא סופר את מכבי ששם התקציב הרבה יותר גבוהה ולא רלוונטי בכלל אלינו) ותראה שמתוך הזרים שעשו עונה טובה, כמעט כולם זרים שהגיעו בגרושים.

אני לא מדבר על שחקנים עם שכר אסטרונומי, שם ברור שיותר קל להביא שחקנים טובים (למרות שגם מכבי ברוב המקרים נפלה עם זרים). בשכר של 150-200 אלף יורו סיכויי ההצלחה לא יותר טובים מזרים שהגיעו משום מקום. זאת עובדה שמוכיחה את עצמה בשטח. אם אתה מחפש מחקרים מדעיים שהוכיחו את זה אחרי מחקרים של שנים שכללו ניסויים בבני אדם - אין לי אני מתנצל.

ברור שהסיבה העיקרית שלפעמים קל יותר לפגוע בזרים עם רקורד לא מרשים זאת העובדה שהם מסכימים להגיע להיבחן, ואפשר לקבל עליהם אינדיקציה הרבה יותר טובה. לכן זה אבסורד שהשחקן הזה לא מגיע לכאן למבחנים.

ואני אסייג ואומר שברור שהייתי מעדיף שתקציב השחקנים שלי היה גבוה, ושהייתי יכול להחתים שחקנים מוכחים וגם להחליף אותם בינואר אם היה צריך. אבל במצבנו, כשכל שקל בתקציב קריטי ואין יותר מידי מקום לטעויות, אני לא שולל את הרעיון של להחתים שחקנים זרים אנונימיים. ושוב - הכל כפוף לכך שהם מסכימים להגיע לפה למבחנים ואפשר להתרשם מהם בצורה טובה יותר. להחתים שחקנים עם רקורד גרוע וגם לא לבחון אותם זה הכי גרוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:55 
סמל אישי של המשתמש
פישונט כתב:
התחלנו -
מצאתי כתבה בוייטנאם שבה הוא מצותת שהחתימה בהפועל הייתה על חוזה ראשוני ולא רשמי, ושהוא מתכוון להחליט אם לעזוב את הקבוצה הויטנאמית רק עם סיום הליגה - לא הצלחתי להבין אם הליגה שם מסתיימת בסוף יולי או בספטמבר (בכל מקרה הפועל יוצאת למחנה אימונים באמצע יולי).
בכתבה נפרדת מציינים את הטעות של הפועל שפרסמה שהוא כבש 32 שערים, כשבפועל כבש הרבה פחות

קטע אם גם הוא לא יחתום אחרי וולקאם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:58 
אחרי שנחשפנו לחוזי שכר המינימום של שנה קודמת
זה באמת לא משנה אם החתימו שחקן לארבע שנים ללא מבחנים
להערכתי במחנה האימון לאחר שהמאמן יתרשם יחתכו שחקנים וישאילו
לליגה שניה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 18:58 
לדעתי זה הכי מביך שלהם.

יותר מג'רפי, רפואה וכל יתר הסאגות.
להחתים חלוץ כושל מהליגה הוייטנאמית ועוד לשקר בהודעה רשמית לגבי המספרים שלו.

זה השיא החדש. 4.6.19 ועוד קיץ ארוך לפנינו.
בואו נראה אם השיא יישבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 19:02 
סמל אישי של המשתמש
סוכן שחקנים אמריקאי ששידך להפועל את בואטנג והציע לה גם הקיץ חלוצים טוען שהליגה בויאטנם היא אשפה וששחקן ג'מייקני שבקושי הצליח להבקיע בליגה השנייה בארה"ב הבקיע יותר מהניגרי שהבאנו בליגה הויאטנמית העונה.
הוא צופה שהניגרי יהיה כישלון וטוען שהציע להפועל חלוץ קולומביאני שמשחק בליגה באל סלבדור (גם כן ליגה חלשה) אבל הבקיע שם 77 שערים ב-141 הופעות, הפועל אמרו לו שהם לא מתרשמים משערים בליגה הזאת...
זה השחקן למי שמתעניין:
https://us.soccerway.com/players/bladim ... dra/411012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 19:04 
נשמע כמו משהו מהמחולל ידיעות של הפועל פתח תקוה
שיהיה בהצלחה :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 19:09 
מדהים שהם אשכרה שיקרו לגבי הנתונים שלו.
חובבנים

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 19:17 
סמל אישי של המשתמש
אולי שימצאו רוכש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 19:23 
עדכון לגבי המספרים של שחקן הרכש של צמד האחים: יש לו למעשה 185 שערים ב-63 הופעות, ולא 16.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 19:30 
סמל אישי של המשתמש
עצוב שהדובר של המועדון שככל הנראה פרסם את הוולקאם הזה מביא נתונים מויקיפדיה ולא בודק את עצמו במקורות יותר אמינים. לא שאני מצפה להרבה יותר ממישהו שהגיע להיות דובר אחרי שסיקר את הקבוצה בוואן.
אבל שאלו יהיו הבעיות שלנו, זה רק חטא על פשע. ההחתמה הזאת היא בושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 20:33 
האחרון שמגן על התנהלות המועדון אבל לפעמים אנשים גם טועים, לא כל טעות היא שקר זדוני. תנו (קצת) קרדיט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 20:37 
סמל אישי של המשתמש
RedFox כתב:
עצוב שהדובר של המועדון שככל הנראה פרסם את הוולקאם הזה מביא נתונים מויקיפדיה ולא בודק את עצמו במקורות יותר אמינים. לא שאני מצפה להרבה יותר ממישהו שהגיע להיות דובר אחרי שסיקר את הקבוצה בוואן.

סטטיסטיקה היא דבר חשוב אבל היא לא הכל בבחירת שחקן, הקביעה שלך שההחתמה הזאת היא בושה נובעת פשוט מכלום וניסיון שלך להישמע צודק בעוד 4 חודשים שיש מצב שכמו רוב הזרים שמגיעים לארץ אולהה לא יצליח. לא ראית אותו משחק משחק שלם, לא פגשת אף איש מקצוע שמכיר אותו, כל התזה שלך מבוססת על עבודה שרלטנית של מחלקת הדוברות וחיפוש קצר בגוגל אחרי ציטוט של סוכן בעל אינטרס שהפסיד בקומבינה הזאת לסוכן אחר. (אם אני טועה ואכן חקרת את הרזומה והפוטנציאל שלו לעומק אני מתנצל וחוזר בי).
הסטטיסטיקה נגדנו, זה הימור גדול וכנראה לא יקר של הניסנובים, זה מה שהם מסוגלים מבחינה כלכלית והם נהנים מהספק בזכות גלי ההצלחה עם בואטנג, אם זה יצליח או לא יצליח, לאף אחד אין מושג, גם לאולהה בעצמו, אני רק דורש שכגודל ההשקעה כך יהיו מחירי המנויים, מתאים לי התיאום ציפיות הזה, אתם תחסכו ואני אחסוך, אם נרד ליגה זה על הראש שלכם ולאליפות אני לא מצפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 20:46 
RedFox כתב:
סוכן שחקנים אמריקאי ששידך להפועל את בואטנג והציע לה גם הקיץ חלוצים טוען שהליגה בויאטנם היא אשפה וששחקן ג'מייקני שבקושי הצליח להבקיע בליגה השנייה בארה"ב הבקיע יותר מהניגרי שהבאנו בליגה הויאטנמית העונה.
הוא צופה שהניגרי יהיה כישלון וטוען שהציע להפועל חלוץ קולומביאני שמשחק בליגה באל סלבדור (גם כן ליגה חלשה) אבל הבקיע שם 77 שערים ב-141 הופעות, הפועל אמרו לו שהם לא מתרשמים משערים בליגה הזאת...
זה השחקן למי שמתעניין:

מאיפה המידע?

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 20:54 
סמל אישי של המשתמש
עומרי קנדה כתב:
RedFox כתב:

סטטיסטיקה היא דבר חשוב אבל היא לא הכל בבחירת שחקן, הקביעה שלך שההחתמה הזאת היא בושה נובעת פשוט מכלום וניסיון שלך להישמע צודק בעוד 4 חודשים שיש מצב שכמו רוב הזרים שמגיעים לארץ אולהה לא יצליח. לא ראית אותו משחק משחק שלם, לא פגשת אף איש מקצוע שמכיר אותו, כל התזה שלך מבוססת על עבודה שרלטנית של מחלקת הדוברות וחיפוש קצר בגוגל אחרי ציטוט של סוכן בעל אינטרס שהפסיד בקומבינה הזאת לסוכן אחר. (אם אני טועה ואכן חקרת את הרזומה והפוטנציאל שלו לעומק אני מתנצל וחוזר בי).
הסטטיסטיקה נגדנו, זה הימור גדול וכנראה לא יקר של הניסנובים, זה מה שהם מסוגלים מבחינה כלכלית והם נהנים מהספק בזכות גלי ההצלחה עם בואטנג, אם זה יצליח או לא יצליח, לאף אחד אין מושג, גם לאולהה בעצמו, אני רק דורש שכגודל ההשקעה כך יהיו מחירי המנויים, מתאים לי התיאום ציפיות הזה, אתם תחסכו ואני אחסוך, אם נרד ליגה זה על הראש שלכם ולאליפות אני לא מצפה.

אתה לא מבין, ההחתמה הזאת היא בושה גם אם השחקן הזה הולך להיות טוני וואקמה הבא ואני אסביר לך בדיוק למה:
העמדה הכי דחופה לחיזוק היום בהפועל היא חלוץ, זה ברור לכולם לאור העונה שהייתה ולכן הציפייה היא שיוקצה לה חלק משמעותי בתקציב השחקנים המוגבל שלנו.
להביא שחקן עם רקורד כזה ובמחיר הזה זה פשוט חוסר הבנה בסיסי בכמה הקבוצה הזאת צריכה חלוץ זר - האיכותי ביותר שניתן להביא במסגרת התקציב.
מעבר לזה, אין מניעה ששחקן עם רקורד כזה יגיע למבחנים כמו שהוא אמור היה להגיע לפי פרסומים מלפני כמה ימים. על אחת כמה וכמה שהשיטה להחתמת שחקנים זרים של המאמן החדש שלך גורסת כי לא מחתימים שחקנים זולים שכאלה בלי לראות אותם בעיניים.
לכן, להחתים שחקן כזה בהנחה ומייעדים אותו להיות החלוץ הזר של הקבוצה ולא איזה זר שישי, היא מופע נוסף בקרקס של האחים.

דבר נוסף, הטעות/הטעייה בסטטיסטיקה (אני מניח שהתכוונת לרשלנית ולא שרלטנית) היא רק חטא על פשע כמו שציינתי והלוואי שזאת הייתה הבעיה שלנו, "התזה" שלי ממש לא מבוססת עליה.
JustZiv כתב:
RedFox כתב:
זה השחקן למי שמתעניין:

מאיפה המידע?

חבר דיבר עם אותו סוכן והראה לי את תוכן השיחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 21:43 
עומרי קנדה כתב:
RedFox כתב:

קודם כל תפסיקו לעשות מבואטנג מה שהוא לא.
דבר שני יש יותר מיד אחת של דוגמאות הפוכות
אז בכלל הנקודה הזו לא נכונה

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 21:56 
סמל אישי של המשתמש
פעם היו אומרים ״זה לא גשם״,
נכון לעכשיו המצב הוא שהקהל שלנו יושב עם פה פתוח ואיציק ושרון דוחפים לו חרא לתוך הפה.

משמידי הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 22:30 
RedFox כתב:
עומרי קנדה כתב:
RedFox כתב:

אתה לא מבין, ההחתמה הזאת היא בושה גם אם השחקן הזה הולך להיות טוני וואקמה הבא ואני אסביר לך בדיוק למה:
העמדה הכי דחופה לחיזוק היום בהפועל היא חלוץ, זה ברור לכולם לאור העונה שהייתה ולכן הציפייה היא שיוקצה לה חלק משמעותי בתקציב השחקנים המוגבל שלנו.
להביא שחקן עם רקורד כזה ובמחיר הזה זה פשוט חוסר הבנה בסיסי בכמה הקבוצה הזאת צריכה חלוץ זר - האיכותי ביותר שניתן להביא במסגרת התקציב.
מעבר לזה, אין מניעה ששחקן עם רקורד כזה יגיע למבחנים כמו שהוא אמור היה להגיע לפי פרסומים מלפני כמה ימים. על אחת כמה וכמה שהשיטה להחתמת שחקנים זרים של המאמן החדש שלך גורסת כי לא מחתימים שחקנים זולים שכאלה בלי לראות אותם בעיניים.
לכן, להחתים שחקן כזה בהנחה ומייעדים אותו להיות החלוץ הזר של הקבוצה ולא איזה זר שישי, היא מופע נוסף בקרקס של האחים.

דבר נוסף, הטעות/הטעייה בסטטיסטיקה (אני מניח שהתכוונת לרשלנית ולא שרלטנית) היא רק חטא על פשע כמו שציינתי והלוואי שזאת הייתה הבעיה שלנו, "התזה" שלי ממש לא מבוססת עליה.
JustZiv כתב:
RedFox כתב:
זה השחקן למי שמתעניין:

מאיפה המידע?

חבר דיבר עם אותו סוכן והראה לי את תוכן השיחה.

נו ואתה לא חושב שלאותו סוכן אין גם אינטרס לשווק את השחקן שלו?
סוכנים זה סוחרים והם יעשו הכל בשביל לגרופ לך להאמין שהסחורה שלהם הכי טובה שיש

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2019, 23:26 
RedFox כתב:

לדעתי זה הפוך.
זה שהם חושבים שהם אלי טביב, שהם יביאו לפה שחקן מוייטנאם שיהיה איזה "סטיל" - כבר התרגלנו.
אבל לשקר ולספר שהוא כבש 32 שערים ב42 משחקים?
זו כבר נוכלות.
ואם הם באמת חשבו שהוא כבש 32 שערים, אז מה זה אומר בדיוק? שהם בוחרים שחקנים לפי ויקיפדיה+המלצה של דודו דהאן?

שני התסריטים מבאסים ובעיקר מוסיפים עוד "הוכחה" לכך שההנהלה הנוכחית פשוט לא מתאימה.
זה הרבה יותר "חמור" מלא לשים כסף/לשים כסף קטן בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2019, 02:36 
סמל אישי של המשתמש
הכל מטומטם.
הכל מצחיק.
:LOL2: :LOL2: :LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2019, 06:53 
סמל אישי של המשתמש
אולג נדודה צודק.
מה שמעצבן/מעציב בהחתמנה הזו, זו לא העובדה שהוא מגיע מהליגה הוייטנאמית, אלא תהליך הבחירה. או יותר נכון היעדר תהליך הבחירה.
עושה רושם שלניסנובים אין מושג בתחום, והם פשוט לוקחים את מה שסוכנים, במקרה הזה דודו דהאן, מוכרים להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2019, 07:52 
והיום בפינתנו "קשיים במשא ומתן לאחר הוולקאם" - לפי שירי אלג'ם, מייקל אולהה עדיין לא החליט אם הוא מעוניין לשחק בהפועל, ולטענתו הוא רק סיכם, עדיין לא חתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2019, 08:31 
אולי הוא יסכים להגיע אלינו בהשאלה, המייקל הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2019, 08:46 
סמל אישי של המשתמש
הוא לא חתם חתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 727 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 54 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: