תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 21:01

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 119 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 6- הפועל ת״א-מכבי חיפה ראשון 22/11, 19:00
הודעהפורסם: 22 נובמבר 2020, 21:34 
ranjef כתב:
purvis short כתב:
קבוצה שנראית כמו הפועל צריכה להחליף.
וזה שעידן פלדה מנהל מקצועי זה כל הסיפור של המועדון הזה.

ועד שאדון מנהל דגול לא יזוז הצדה ככה זה ייראה. ביזיון אחרי ביזיון.
לא שאני מחזיק מעידן פלדה גאון, אבל היה גם אפי בירנבוים, אולי האיש כדורסל הכי מנוסה בארץ, ולא נראינו יותר טוב

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

אפי? אפי זה מינוי קלאסי לניהול המביך של המועדון הזה. במקום להביא מנהל מקצועי שהוא מומחה בשוק הזרים, הביאו מישהו כדי שיהיה מנהל מקצועי.
המועדון הזה פשוט קלוקל. ושום דבר לא ישתנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 נובמבר 2020, 23:22 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
אפשואו זה עוד שחקן מזעזע. שמעיף כל משחק 8-9 שלשות ב20 אחוז שלא מסוגר לוותר על שום זריקה חצי פנויה. שלא שומר.
שחקן נוראי, שליד אלה שלידו נראה כאילו נורמלי.
זה באמת מרגיז, אבל בוא, אתה על המגרש עם שוכמן, אדם, למון ושות'... יכול להיות שהוא מרגיש שמצופה ממנו לקחת אחריות ולספק נקודות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 נובמבר 2020, 23:24 
ואגב, הוקיץ, מספיק שהיית מחליף את למון (שנראה נורא בערך מהרגע הראשון) ואת דיבלר (שהיה, אני מזכיר, על חוזה זמני) וכבר היית נראה כמו קבוצת כדורסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 נובמבר 2020, 23:25 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
ואגב, הוקיץ, מספיק שהיית מחליף את למון (שנראה נורא בערך מהרגע הראשון) ואת דיבלר (שהיה, אני מזכיר, על חוזה זמני) וכבר היית נראה כמו קבוצת כדורסל
זה נכון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 נובמבר 2020, 23:27 
סומך כתב:
purvis short כתב:
אפשואו זה עוד שחקן מזעזע. שמעיף כל משחק 8-9 שלשות ב20 אחוז שלא מסוגר לוותר על שום זריקה חצי פנויה. שלא שומר.
שחקן נוראי, שליד אלה שלידו נראה כאילו נורמלי.
זה באמת מרגיז, אבל בוא, אתה על המגרש עם שוכמן, אדם, למון ושות'... יכול להיות שהוא מרגיש שמצופה ממנו לקחת אחריות ולספק נקודות.

הבן אדם העיף 22 שלשות ב4 משחקים, וב22 אחוז קליעה. הוא על 44 אחוז ל2 נקודות.
הוא משחק כדורסל מזעזע, מעיף זריקות לא לעניין, לוקח זריקות קשות.
הוא פשוט חלש מאוד עד כה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 06:47 
סמל אישי של המשתמש
פרוויס הכל נכון ועדין שיחק בלי 5 זר וההית במשחק עד לדקות האחרונות.
אז כן באסה.
כן חייבים לעשות חילופים ( להביא קומבו גארד שמסוגל לקלוע מחוץ לקשת ולייצר לעצמו נק') במקום למון דבר ראשון.
אבל בסופו של דבר לפתוח אתה קבוצה שמראש יש לה בעיה בצבע ושחקת בלי הסנטר שלך. זה ממש לא אמור להיות משחק מייצג.

ולגבי אפשואו אני מסכים עם שניכם. הוא חלש מאוד עד עכשיו.
אבל לדעתי זה תוצר של הסיטואציה. הוא כביכול שחקן שקולע ל 3 אבל הואמממש לא קלעי. הוא משחק על עמדה 3 חצי מהזמן והצבע של היריבה היה מאוד צפוף אז הוא מוצא את עצמו פנוי על קשת ה 3 הרבה מאוד. לכם הוא לוקח זריקות. אבל הוא עושה את זה בתחושת חובה. האמת שהוא מאוד מזכיר את מנקו מהקדנציה שלנו... לדעתי האשמה היא לא בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 08:25 
מי ה-5 של מכבי חיפה? צ'וברביץ'. אתה רציני? רוב המשחק מכבי חיפה משחק בעמדות 4-5 עם שני פורוורדים, ג'פרסון, שלא בכושר, וסורקין שהוא לא איזה מפלצת פיזית. יכולת לעלות עם טוקוטו ואפשואו ביחד ולהסתדר. אה, אבל טוקוטו רק הגיע. נו, שכחתי שהפועל זו קבוצת יורוליג עם סטנדרטים מקצועיים בשמיים. חוץ מהזרים שהיא מביאה שברמת הרצפה.
ותגיד, זאנה מקרטע כבר כמה שבועות. למה אין לו מחליף, לפחות זמני? למה כשקותי קלארק נפצע פחות משבוע לפני פתיחת הליגה, הרצליה תוך יומיים מנחיתה לו מחליף, וזאנה משחק עם כאבים במרפק כבר 5 משחקים?
מה שהפועל צריכה עכשיו זה להחליף לפחות שני זרים. והזרים החדשים צריכים להגיע ביומיים הקרובים כדי שהקבוצה תוכל להכין את עצמה למשחק הליגה הבא כמו שצריך. ובקבוצה עם התנהלות מקצועית סבירה זה גם אמור לקרות. בהפועל תל אביב, אם השבוע ינחת איזה שחקן זה יהיה סוג של נס.
לגבי אפשואו: הוא שחקן שזורק שלשות. לא ממש קולע שלשות באחוזים מרשימים. גם אני חשבתי שהוא שחקן טוב, עד עכשיו הוא מזעזע והוא צריך להיות מוחלף. בחירת הזריקות שלו נוראית. הוא רך נורא. מול ירושלים הוא קיבל פעם אחרי פעם את תמיר בלאט אחרי חילוף ולא היה מסוגל לייצר כמעט כלום מולו. אכזבה עצומה השחקן הזה.

רכז-סקורר במקום למון.
גארד יוצר במקום אפשואו
זה בתור התחלה

לעלות בחמישייה עם שני גארדים זרים ובר טימור. מקדימה טוקוטו וזאנה (כמה עצוב)
ולנסות לשרוד בליגה. למרות שהסיכויים לא משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 10:46 
nati כתב:
כבר כמעט 50 שנה אני צופה בכדורסל.בחיים לא ראיתי שחקן שמגיע בכל כך קלות לסל,ואז מחטיא.

הוא לא מגיע בקלות לסל. הוא מגיע רק אם יש לו נתיב פתוח בזכות זה שהוא מהיר יחסית. אין לו שום הטעיות גוף והכדרור שלו בינוני. הוא נכנס לא מעט פעמים בכח ולקוח זריקות קשות או נחסם.

להגיע לטבעת בקלות זה ג'ורדן דייויס ששיקח אצלנו בשנה שעברה, פחות אתלט אבל הרבה יותר זריז ועם ארסנל הטעיות בלתי נדלה. למון זה חמור גרם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 11:33 
ג'ורדן דייוים שחקן אדיר. חיית משחק, אגרסיבי. למון לא באזורים האלה בכלל. הוא מאוד רך. דייויס הלך חזק לסל, חיפש את המגע, למון בורח ממגע.
הפועל לדעתי חייבת שני גארדים ברמה מאוד גבוהה אם היא רוצה סיכוי לנצח משחקים ולהישאר בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 13:16 
purvis short כתב:
המועדון הזה הוא חרפה. והגיע הזמן שכל האחראים, לפחות זמנית, יזוזו הצדה.
שיתנו לארז
שיתנו לידידיה. רק שיזוזו
נמאס.

אתה זוכר שבכל השנים האחרונות ידידיה הוא זה שניהל, נכון ?
כי גם אז קיטרת ואמרת שאנחנו המועמדים הברורים לירידה (כמו בכל שנה מאז שחזרנו לליגת העל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 14:09 
כל שנה מביאים זרים גרועים מאוד.
הטענה היא שבכל שנה אחראים על הבאת הזרים הגרועים האלה אנשים אחרים (פלדה, בית הלחמי, פרנקו, הסקאוט של בית הלחמי ועוד).
כלומר לפי מה שידוע לציבור הזרים הגרועים הם הדבר הקבוע, אבל האנשים שבוחרים אותם הם הדבר שמשתנה.
לכן אין אשמים במצב, אלא שמדובר בביש מזל. נחכה ליום שמי שמחליט איזה זרים יגיעו לקבוצה יעשה עבודה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 14:33 
כמעט אף קבוצה לא פוגעת עם 4 זרים.
אפשר להיכשל בבחירת הזרים. זה קורה לכל קבוצה לפעמים. אחת לכמה עונות. העניין העונה מבחינתי זה לא בחירת הזרים הכושלת, זה יכול לקרות, העניין הוא שכבר לפני חודש וחצי היה ברור שהבנייה גרועה. שצריך שינוי. שלמון לא מתאים וגם דיבלר לא. היה ברור שהקו האחורי חלש מאוד.
ולא עשו כלום. הבעיה שלי היא עם הלא עשו כלום הזה. הבעיות זעקו לשמיים ובהפועל תל אביב לא עשו כלום. במקום להחליף את דיבלר (שהיה על חוזה זמני!) ולמון (שהיה ברור מהרגע הראשון שזה לא זה) - חיכו וחיכו. והגיעה ההתרסקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 14:47 
מבחינתי העניין הוא בחירת הזרים הכושלת עונה אחרי עונה אחרי עונה.
הפלסתרים אח"כ ואיך החלפנו את ההוא רק אחרי חודשיים ואת ההוא רק אחרי 7 משחקים זה כבר פחות רלוונטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 15:00 
טכנית לארז כתב:
הפלסתרים אח"כ ואיך החלפנו את ההוא רק אחרי חודשיים ואת ההוא רק אחרי 7 משחקים זה כבר פחות רלוונטי.

ברור שבחירת הזרים היא אישיו. אבל מילא שנכשלת בזה, שיחקת נגד הדנים - הובסת. נראית נורא. במשחקי האימון היית חלש. חטפת 30 הפרש מבאר שבע במשחק אימון. בבלקנית שיחקת רע.
כל הנורות האדומות נדלקו. לא מעט אוהדים הבינו שהמצב גרוע. שאסור להתחיל ככה את העונה.
ורק מי שיכול לשנות את המצב - לא עשה כלום.
כלום.
התחיל את העונה עם אותו סגל חלש שברור מראש שלא היה לו שום סיכוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 16:25 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
טכנית לארז כתב:

ברור שבחירת הזרים היא אישיו. אבל מילא שנכשלת בזה, שיחקת נגד הדנים - הובסת. נראית נורא. במשחקי האימון היית חלש. חטפת 30 הפרש מבאר שבע במשחק אימון. בבלקנית שיחקת רע.
כל הנורות האדומות נדלקו. לא מעט אוהדים הבינו שהמצב גרוע. שאסור להתחיל ככה את העונה.
ורק מי שיכול לשנות את המצב - לא עשה כלום.
כלום.
התחיל את העונה עם אותו סגל חלש שברור מראש שלא היה לו שום סיכוי.

בוא נתחיל מזה שאני חושב שצריך להחליף גם את למון, גם את זאנה ולפי שאיך שאפשו נראה, גם אותו. אני חושב שצריך להחליף שני זרים עד המשחק הבא.
אבל הטענה הזאת, כאילו לפתוח את העונה עם סגל גרוע ולא לעשות שינויים עוד לפני תחילת הליגה זה משהו שקורה רק אצלנו - פשוט לא עומד במבחן המציאות.
הרצליה טרחו להחליף את דונלדסון, זר שנראה מביך ברמות של למון מהרגע הראשון, רק אתמול ואחרי שהם פתחו את הליגה במאזן של 5:0.
נס ציונה נראים זוועה לא פחות מאיתנו מתחילת העונה, אבל רק אחרי שפתחו את העונה במאזן 7:1 בכל המסגרות (ליגה, בלקנית וגביע ווינר) וחטפו תבוסות על ימין ועל שמאל, שחררו סוף סוף שני זרים. הם החתימו את המחליף הראשון רק אתמול וזר נוסף הם עדיין לא החתימו.
נהריה פתחו את הליגה במאזן 4:0 ולא החליפו אף זר.

תלך גם עשר עונות אחורה ולא תמצא קבוצה שהחליפה יותר מזר אחד לפני תחילת הליגה וכנראה שגם לפני פחות שלושה-ארבעה מחזורים. יש פה שיקולים כלכליים ויש פה שיקולים של איזה זרים להביא (היית רוצה שנביא את דבון ג'פרסון או איזה זר אלמוני מדרום אמריקה כמו שחיפה עושים?). הדרישה להחליף את כל הסגל לפני תחילת העונה היא דרישה לא ריאלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 16:32 
יובל, אתה מתעלם משני דברים מאוד חשובים:
1. בהפועל היו שלושה זרים שנראו היו לא בכיוון. בדגש על שניים: למון, שהוא אולי השחקן הכי חשוב בקבוצה ודיבלר (שמהרגע הראשון היה ברור שזה לא סוג השחקן שאתה צריך)
2. דיבלר היה על חוזה זמני. כלומר היה אפשר להחליף אותו בלי בעיה בכלל, ובמקום זה החוזה שלו הוארך.

אני לא חושב שהיה צריך להחליף את זאנה או אפשואו לפני פתיחת העונה. זאנה היה פה בעונה שעברה ושיחק בסדר ואפשואו שחקן שגם שיחק פה ואתה צריך לתת לו את הזמן (לדעתי נתנו לו מספיק זמן ועכשיו צריך להחליף אותו).
למון - זה לא המקרה. היה ברור מהמשחקים הראשונים שזה כישלון ברור. שהוא לא מתאים ושמההחתה הזאת לא ייצא כלום. לא הייתה שום סיבה להתמהמה.
ודיבלר, שחקן שברמה האישית אני מת עליו עוד כשהיה ביורוליג, היה ברור שהוא לא מתאים להיות אחד מארבעה זרים בקבוצת ליגת על. בגלל אופי השחקן שהוא. והוא היה על חוזה זמני. כלומר התבקש להחליף אותו. והיה קל להחליף אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 16:47 
סמל אישי של המשתמש
אני מסכים שאין תירוץ להשארה של דיבלר, במיוחד כשהיה אפשר לחתוך אותו אחרי חודש בלי פיצוי. גם השאירו אותו ובזבזו זמן עם החילוף שלו, ועכשיו גם צריך לשלם לו פיצוי מה שעוד יותר מקשה על היכולת לעשות שינויים. טעות קשה מאוד שאי אפשר לתרץ בשום דרך.
אני מסכים גם שלמון נראה רע מהרגע הראשון, אבל הוא נתן מספרים טובים בבלקנית ומן הסתם זה קנה לו זמן. בזמן אמת אמרתי שההגרלה הנוחה בבלקנית עשתה לנו שירות רע מאוד, כי שתי היריבות הנוחות גרמו לנו להיראות הרבה פחות גרוע ממה שהיינו באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 16:51 
סמל אישי של המשתמש
רק לגבי למון, לי יש שאלה.
אני קורא את הנושא שבו הוא חתם, את הספורלטיבים והתקווה להחתמה ממש מוצלחת.
האם לא כדאי לתת קצת זמן לשחקן להסתגל? למה צריך כל כך מהר לחתוך?
לא קרה בעבר ששחקנים שינו פאזה, השתפרו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 17:02 
מה עושה דקוואן קוק בימים אלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 17:12 
יובל כתב:
אני מסכים שאין תירוץ להשארה של דיבלר, במיוחד כשהיה אפשר לחתוך אותו אחרי חודש בלי פיצוי. גם השאירו אותו ובזבזו זמן עם החילוף שלו, ועכשיו גם צריך לשלם לו פיצוי מה שעוד יותר מקשה על היכולת לעשות שינויים. טעות קשה מאוד שאי אפשר לתרץ בשום דרך.
אני מסכים גם שלמון נראה רע מהרגע הראשון, אבל הוא נתן מספרים טובים בבלקנית ומן הסתם זה קנה לו זמן. בזמן אמת אמרתי שההגרלה הנוחה בבלקנית עשתה לנו שירות רע מאוד, כי שתי היריבות הנוחות גרמו לנו להיראות הרבה פחות גרוע ממה שהיינו באמת.

אתה הרי רואה כדורסל מספיק שנים. ואתה יודע שהחלפה של למון יתכן מאוד שהייתה שווה לך לפחות עוד ניצחון אחד. וזה משמעותי מאוד. גם אם יש עוד המון בעיות בקבוצה. לא הייתה שום סיבה להתמהמה. ולגבי דיבלר - בכלל. אגב, לא אתפלא אם דיבלר יישאר ויביאו עכשיו רק עוד זר אחד. ממש לא יפתיע אותי, לצערי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 17:17 
סמל אישי של המשתמש
אני מעדיף שיביאו את השחקן הכי טוב ומתאים שאפשר למצוא, גם אם זה לוקח שבועיים-שלושה, מאשר להרים את הזר הראשון שאפשר להביא, כמו שחיפה עשו למשל. אם הגארד שנביא יהיה איכותי כמו טוקוטו (היכולת שלו אתמול והעובדה שים נשאר הם שני הדברים שנותנים לי סיבות לאופטימיות), מצבנו יהיה בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 17:20 
האדס כתב:
רק לגבי למון, לי יש שאלה.
אני קורא את הנושא שבו הוא חתם, את הספורלטיבים והתקווה להחתמה ממש מוצלחת.
האם לא כדאי לתת קצת זמן לשחקן להסתגל? למה צריך כל כך מהר לחתוך?
לא קרה בעבר ששחקנים שינו פאזה, השתפרו?

הבעיה היא שאין אצלו מגמת שיפור, להיפך, נראה כבוי ממשחק למשחק, שפת גוף של יאוש ותסכול. מעבר לכך יש לו בעיה רצינית בקליעה וזה נותן קו אחורי שלא מהווה איום מרחוק. ההגנות מתכווצות ולנו אין מענה.

בנוסף, וזה מה שסוגר את הסיפור מבחינתי, זה שחקן שאמור היה להיות הגארד המוביל שלנו. זה לא תפקיד שאפשר לתת בו יותר מדי זמן הסתגלות. בטח לא בתרומה שלילית כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 18:08 
הבן אדם אתמול לא עלה לפרקט איזה רבע שעה ברצף גם כשמדר כבר איבד כדור כל התקפה שניה.
ברור לכולם שהוא עוד שניה לא פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2020, 21:40 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
מי ה-5 של מכבי חיפה? צ'וברביץ'. אתה רציני? רוב המשחק מכבי חיפה משחק בעמדות 4-5 עם שני פורוורדים, ג'פרסון, שלא בכושר, וסורקין שהוא לא איזה מפלצת פיזית. יכולת לעלות עם טוקוטו ואפשואו ביחד ולהסתדר. אה, אבל טוקוטו רק הגיע. נו, שכחתי שהפועל זו קבוצת יורוליג עם סטנדרטים מקצועיים בשמיים. חוץ מהזרים שהיא מביאה שברמת הרצפה.
ותגיד, זאנה מקרטע כבר כמה שבועות. למה אין לו מחליף, לפחות זמני? למה כשקותי קלארק נפצע פחות משבוע לפני פתיחת הליגה, הרצליה תוך יומיים מנחיתה לו מחליף, וזאנה משחק עם כאבים במרפק כבר 5 משחקים?
מה שהפועל צריכה עכשיו זה להחליף לפחות שני זרים. והזרים החדשים צריכים להגיע ביומיים הקרובים כדי שהקבוצה תוכל להכין את עצמה למשחק הליגה הבא כמו שצריך. ובקבוצה עם התנהלות מקצועית סבירה זה גם אמור לקרות. בהפועל תל אביב, אם השבוע ינחת איזה שחקן זה יהיה סוג של נס.
לגבי אפשואו: הוא שחקן שזורק שלשות. לא ממש קולע שלשות באחוזים מרשימים. גם אני חשבתי שהוא שחקן טוב, עד עכשיו הוא מזעזע והוא צריך להיות מוחלף. בחירת הזריקות שלו נוראית. הוא רך נורא. מול ירושלים הוא קיבל פעם אחרי פעם את תמיר בלאט אחרי חילוף ולא היה מסוגל לייצר כמעט כלום מולו. אכזבה עצומה השחקן הזה.

רכז-סקורר במקום למון.
גארד יוצר במקום אפשואו
זה בתור התחלה

לעלות בחמישייה עם שני גארדים זרים ובר טימור. מקדימה טוקוטו וזאנה (כמה עצוב)
ולנסות לשרוד בליגה. למרות שהסיכויים לא משהו.

לא הצלחת להתמודד פיסית עם הצבע שלהם.
כמו שלא הצלחת להתמודד עם הצבע של רמת גן. לכן אני מאוד מאוכזב מאפשאו כי הוא אמור להיות פיזי למסוגל לשים גוף לרבאונד.
בכל מקרה אני די בטוח שאם היית עם זאנה במקום יונתן מור / קופרברג המצב היה הרבה יותר טוב במשחק אתמול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 24 נובמבר 2020, 10:44 
צריך לזכור שזו עונה בעייתית מבחינה פיננסית. העמותה סוחבת גירעון של כ- 2 מיליון שח, שגולגל בשנים קודמות על ידי מכירת מנויים מוקדמת.

חוסר תזרים מינויים, ידידיה עזב, קשה מאד לגייס ספונסרים חדשים בתקופה כזו, וכספי המענק הממשלתי לא נכנסו.
הקושי הפיננסי, יחד עם העובדה שהעונה ארוכה ואפשר גם בינואר- פברואר לתקן את העונה, גרמו לכך שלא מיהרו להחליף זרים.

לגבי לימון, כבר במשחק נגד גלבוע גליל, ציין שדר הקווים שהקבוצה אמרו לו שהסיבה היחידה שלמון בסגל זה שעוד לא מצאו לו מחליף, כלומר התהליך מתבצע, אבל לאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2020, 11:16 
סמל אישי של המשתמש
הרבה יותר מ2 מיליון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2020, 11:41 
מעבר לזה שלמון לא מתאים (לא קולע מבחוץ, לא מתאים לשחק ליד מדר) ומעבר לזה שהוא נראה פשוט רע - ההתנהלות מולו הייתה עקומה ולא מובנת.
בכל משחקי האימון - עלה חמישייה.
בבלקנית - עלה חמישייה
בגביע - עלה חמישייה.
ואז מגיע משחק הליגה הראשון נגד גלבוע - הוא מסופסל, וראו כמה זה משפיע עליו. עלה למגרש, ישר איבד כמה כדורים, לא עבר את החצי.
פשוט התנהלות לא לעניין, שלדעתי מנעה את האפשרות להוציא מלמון אפילו טיפה עזרה לקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 נובמבר 2020, 10:56 
חברים אין משחק היום בליגה הבלקנית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 נובמבר 2020, 11:10 
סמל אישי של המשתמש
ran1982 כתב:
חברים אין משחק היום בליגה הבלקנית?

לא, נדחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 119 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: