תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 23:39

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 100 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור ראשון 2020 גלבוע חוץ
הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 13:17 
הוקיץ', לפי התיאור שלך כל מה שהפועל סובלת ממנו זה שילוב של חוסר מזל למאמנים כושלים. אז אני חושב שהמערכת היא כושלת.
בנוגע לבית הלחמי: מה שהיה צריך לעשות זה חודש לפני פתיחת העונה, ריסטארט בבניית הקבוצה. לוותר על גריפין, ופרוויס ולהביא שני גארדים ברמה גבוהה. את ליונס הביאו דקה לפני המשחק הראשון וכל פתיחת העונה נדפקה. למעשה, כל העונה נדפקה.
עונה לפני זה: כבר במשחק האימון הראשון ראו שהקבוצה עם דאלאס מור וכו' מזעזעת. זה בסדר שחיכו קצת, אבל שבועות לפני פתיחת העונה כל הבעיות זעקו לשמיים. לא עשו כלום. גם אחרי ההדחתה מאירופה לא עשו כלום. פתחו את העונה ב-5:1 ואז החליפו חצי קבוצה. העונה כבר נדפקה סופית.
והעונה: כבר נגד הדנים היה ברור שהבנייה לא טובה. שוב, קורה שנכשלים. קורה שאתה גם מאמין בשחקן מסוים, מוכח, וזה לא זה, מה עשו? שום דבר! חיכו וחיכו. והגיעה הבלקנית וראו שוב שזה לא טוב. מה עשו? כלום! חיכו. "חיבור", "זמן" קשקושים. וחטפו תבוסה על המשחק הראשון והמאמן מדבר על גלבוע כאילו היא הלייקרס.
מצטער, אני רואה דפוס שחוזר על עצמו עונה אחרי עונה. של התנהלות מקצועית איומה שמובילה להתחלת עונה עם סגלים לא מתאימים. ולדפוס הזה יש אחראי מרכזי אחד. הוא היה צריך לדאוג שהשינויים בשלוש העונות האלה יבוצעו הרבה לפני פתיחת העונה. הוא היה צריך לדאוג שהקבוצה תגיע מוכנה לעונה, עם סגל ראוי. זה לא קרה.
עובדה שאצל פרי זה לא קורה בכל עונה (מדי פעם קורה, כמובן, אבל לא 3 שנים ברציפות) ולא בגלבוע ולא בנס ציונה. שלוש שנים ברציפות? זה קורה רק בהפועל תל אביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 13:20 
ומה הייתי עושה העונה? מכניס את המאמן לחדר, לפני חודש, ומחפש רכז אחר וסמול פורוורד אחר. ובטח שלא מאריך את החוזה הזמני של דיבלר עד סיום העונה (ושוב, אני מת על דיבלר. עוד מהיורוליג. חלום שלי שהוא יצליח פה. אבל לטעמי הוא לא סוג השחקן שצריך).
זה כל כך מסובך? אני משוכנע שבתור יו"ר גם אתה היית עושה את זה. זה כל כך מתבקש שלא ייאמן שיהפועל תל אביב לא עשתה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 13:46 
עוד לא ראיתי בן אדם אחד שבא ואומר "אני רוצה להחליף את רמי בתפקיד" , אין אחד כזה ששם עצמו כמועמד ממול, אין אחד שמוכן לקחת על עצמו את האחריות הזאת.
וכל עוד לא בא הבן אדם שיכול להוות אלטרנטיבה, עזיבה של רמי בלי חלופה תמוטט סופית את המועדון הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 13:47 
סמל אישי של המשתמש
יש הרבה דברים שדפוקים בהפועל, ולחלקם בהחלט רמי כהן אחראי.
זה שהוא לא מתערב בצורה אינטנסיבית בהחלפת זרים זה לא אחד מהם. ואני עוד יותר מתקשה להבין איך החלפה של רמי כהן (במי בכלל?) תשנה את ההתנהלות המקצועית שלנו לטובה משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 14:07 
הפועל כתב:
זה שהוא לא מתערב בצורה אינטנסיבית בהחלפת זרים זה לא אחד מהם. ואני עוד יותר מתקשה להבין איך החלפה של רמי כהן (במי בכלל?) תשנה את ההתנהלות המקצועית שלנו לטובה משמעותית.

כנ"ל.

כמו כן, הועד המנהל נבחר בבחירות דמוקרטיות וזו הדרך שבה המועדון מתנהל. מי שרוצה שרמי יוחלף צריך לדאוג לזה במסגרת העמותה. זה המקום של אוהדים וחברי עמותה לבטא את הרצונות שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 14:12 
התפקיד של הנהלה הוא לראות שהסגל בנוי רע ולגרום לשינוי עוד לפני פתיחת העונה. וזה לא כזה מסובך. לא נראה לי בלתי אפשרי לרתום את המאמן לשינוי כזה. כי הרי את מה שלא עשו לפני חודש יעשו עכשיו בלחץ גדול פי כמה (ויש מצב שזה יעלה יותר כסף). אז מה הסיפור.
והתפקיד של ההנהלה הוא לא להאריך את החוזה של דיבלר עד סיום העונה, ולכבול את עצמה, אלא לנצל את זה שיש לו חוזה קאט (סוף סוף דבר מקצועי טוב שעשו בקיץ הזה) כדי להביא במקומו שחקן מתאים.
מה כל כך מסובך פה? שנה אחרי שנה, שלוש שנים ברציפות, בדיוק אותו הדבר, אותה התנהלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 14:30 
לא הבנתי פרוויס, רצית שחודש לפני פתיחת העונה שעברה כבר יחתכו את פרוויס וגריפין? חודש לפני פתיחת העונה בקושי התחילו משחקי אימון, לחתוך שני שחקנים אחרי משחק אימון אחד זה ניהול שפוי? באיזה עולם? שלא לדבר על כך שבמשחק האימון הראשון גריפין קלע איזה 26 נקודות ממה שאני זוכר.
להזכיר לך איך נראו בהתחלה זרים נהדרים כמו דוראנד סקוט, אדריאן בנקס וג'וש אוונס? את ג'וש אוונס כינית שחקן כדורעף ואמרת שזה ביזיון שהוא עוד פה, שנה אחר כך היינו יכולים לחלום על להשאיר אותו.
זו חוכמה קטנה מאוד לצעוק ביזיון ולערוף ראשים עוד לפני שהעונה התחילה. תראה לי עוד קבוצה שמתנהלת ככה.
ואגב, אני ממש לא חושב שזה הכל חוסר מזל. הייתה לי הרבה ביקורת על ההתנהלות של הפועל לאורך השנים ועדיין יש לי. אני לדוגמה חושב שלהחתים שחקן כמו זאנה (שסך הכל אני מעריך או לפחות הערכתי) על חוזה של 130 אלף דולר זה טירוף ואני חושב שכבר היה צריך להיות פה מחליף. ועדיין, אני מסוגל להסתכל פרטנית ולהגיד מה בעיני אשמת ההנהלה ומה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 14:37 
נועם שחם כתב:
הפועל כתב:

כנ"ל.

כמו כן, הועד המנהל נבחר בבחירות דמוקרטיות וזו הדרך שבה המועדון מתנהל. מי שרוצה שרמי יוחלף צריך לדאוג לזה במסגרת העמותה. זה המקום של אוהדים וחברי עמותה לבטא את הרצונות שלהם.

את הטיעון הזה אני לא מקבל , גם במערכת דמוקרטית זה בסדר גמור לבקר ולטעון שראש המערכת כשל ולדרוש בהחלפתו אחרי הבחירות (זה מה שעושים עשרות אלפי ישראלים כבר חודשים ארוכים).
הבעיה , שאין אחד שמרים את הכפפה ואומר: "תנו לי לנסות לנהל את הפועל".
בלי שיש אחד כזה (לפחות אחד) , עזיבה של רמי תיהיה מכת מוות למועדון הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 14:38 
סמל אישי של המשתמש
עצם זה שאין מישהו שעומד על הקוים ומתחמם לא אומר שלא צריך לבקש להחליף. לפעמים עולה מישהו כזה בעת הצורך, לפעמים מישהו גדל לתוך התפקיד. לדברים האלו יש דינמיקה משלהם. אידיאלית אגב רמי בעצמו היה מכשיר מישהו שעשוי להחליפו במידת הצורך.

במקרה של רמי ספציפית המערכת די לחלוטין תלויה בו נכון להיום

נערך לאחרונה על ידי הפועל בתאריך 09 נובמבר 2020, 14:47, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 14:44 
מילפורד כתב:
נועם שחם כתב:
הפועל כתב:

כנ"ל.

את הטיעון הזה אני לא מקבל , גם במערכת דמוקרטית זה בסדר גמור לבקר ולטעון שראש המערכת כשל ולדרוש בהחלפתו אחרי הבחירות (זה מה שעושים עשרות אלפי ישראלים כבר חודשים ארוכים).
הבעיה , שאין אחד שמרים את הכפפה ואומר: "תנו לי לנסות לנהל את הפועל".
בלי שיש אחד כזה (לפחות אחד) , עזיבה של רמי תיהיה מכת מוות למועדון הזה.

לבקר זה בסדר גמור. אבל הבחירות הסתיימו לא מזמן ולמיטב ידיעתי רמי עדין לא עומד לדין בחדשות לשוחד והפרת אמונים.

ולמי שרוצה לקיים בחירות חדשות בעמותה יש דרך לפעול לפי התקנון. לבכות שוב על זה שרמי נבחר זה אולי נחמד אבל זו טחינת מים. הוא היו"ר לפחות כרגע עד שיבוא יורש. אני הייתי מעדיף להתמקד בפתרונות ריאליים יותר של שינויים במצבת השחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 14:45 
ועל כן במקרה של רמי ספציפית צריך להיות זהירים בדרישה הזאת.
המצב הוא כזה שגם אם רוצים שרמי יעזוב (ואני מבין את הדרישה הזאת באופן בסיסי, הקבוצה בפרט והעמותה בכלל די תקועה מאז העלייה לליגת העל) צריך לודא שזה יהיה בהעברת מקל מסודרת.
לצורך העיניין , לא הייתי רוצה שמי שיבוא להחליף את רמי יעשה את זה בלי בירכת הדרך מרמי עצמו, לפחות לאור המצב הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 14:47 
ולכן לטעמי זה כרגע לא דיון רלוונטי. יש דברים שצריכים להשתנות לטווח הארוך, אבל כרגע יש לנו התמודדות בטווח הקצר שצריכה מענה ממוקד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 15:30 
הוקיץ', אין הצלחות במאה אחוז. אפשר לפספס שחקנים טובים. זה קורה. גם אקון פרסל הוא שחקן טוב שפוספס פה. זה חלק מהחיים כמו להחתים שחקן שהוא מניה בטוחה ואז הוא מאכזב. לגבי גריפין, אני יכול להגיד לך שמהר מאוד הייתה הכרה שגריפין לא מתאים לסגנון של המאמן, ולא מסוגל לעמוד בקצב המשחק שלו. ומהר מאוד התברר שהוא לא שומר. ובמקום לעשות את מה שצריך חיכו וחיכו. פרוויס בערך מהרגע הראשון נראה כמו שחקן שלא יצא ממנו כלום. ואני מזכיר לך שגם במשחקי האימון הוא קיבל קרדיט מועט. עכשיו, יכול להיות שהיית משחרר אותו ואז הוא היה פורח במקום אחר. אז מה? מכבי חיפה שיחררה את פרז, החליפה אותו בוורגאס וכמעט לקחה אליפות. ופרז היום הוא שחקן יורוליג/יורוקאפ. אז זה לא היה מהלך נכון?
גלבוע למשל החליפה זר אחרי משחק אימון אחד והביאה סנטר שאולי שינה לה את העונה. מכבי תל אביב בעונה שהחזירה אותה לצמרת האירופית, החליפה שני זרים, עוד בפגרה, והביאה את האפמן וקומג'יס. הפועל בעונת העלייה החליפה את טרייסי סמית' בקרטיס קלי אחרי כמה אימונים. ועונה אחרי את טורה מארי (שהגיע עד ל-NBA) אחרי משחק אימון.
מה הסיפור?
אני לא חושב שלמון שחקן גרוע. למעשה, אף אחד מהזרים הוא לא שחקן גרוע. אבל אני חושב שלמון לא מתאים בגלל היעדר הקליעה שלו וזה היה ברור די מההתחלה. ואני חושב שהיעדר הקליעה של למון גרם להפועל במקום להביא שחקן לעמדות 2-3, לנסות ולהביא רק "קליעה". אז למה לא לשנות?
ודיבלר? הוא היה עם חוזה קאט! יכולת להחליף אותו בלי בעיה בכלל. במקום זה הלכו והאריכו לו את החוזה עד סיום העונה.
אתה יכול להסביר לי את זה? ושוב, דיבלר שחקן שאני מת עליו. אם הוא פתאום יפתיע אני אהיה הכי מאושר. שחקן שאני אוהב מאוד. זה השחקן שאני הכי רוצה שיצליח בהפועל, אבל לטעמי הוא שחקן שמתאים יותר להיות קלעי של 10-14 דקות ביורוליג מאשר אחד מארבעה זרים בהפועל.
ושוב הלוואי שאני טועה.
בכוונה אני לא כותב מילה על אפשואו וזאנה. כי הם שחקנים מוכחים, שכבר היו פה. ואני לא מצפה מהנהלה להיות נביאה. הביאה אותם, בינתיים זה עוד לא זה. זה קורה וזה חלק מהחיים.
אבל למון היה חייב להיות מוחלף ברכז עם קליעה כבר מזמן לדעתי. וגם לגביו, הלוואי שיתברר שאני טועה כמו שטעיתי עם אוונס (אגב, היה אפשר להשאיר אותו, אבל במחיר של זר בכיר ולא חשבו שהוא יהיה כזה שחקן מעולה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 15:32 
לא חושב שיש ויכוח בנושא.
אני רק אומר , למרות שאני לא מסכים עם זה , שזה לגיטימי שמישהו ידרוש מרמי כהן להתפטר על רקע הכשלונות המקצועיים החוזרים ונשנים של הקבוצה. הטענה שבגלל שהוא רק עכשיו נבחר בבחיורת לא הופכת את זה ללא לגיטימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 18:24 
טורה מאריי היה בכלל על תקן נבחן ועם טרייסי סמית' היה סיפור אחר. נדמה לי משקל או בעיה בלב.
והנקודה היא שאם היית מעיף אחרי משחק אימון כל שחקן ש"רואים ישר שזה לא זה" אז היית מפספס את ג'וש אוונס, אדריאן בנקס ודוראנד סקוט וחולון הייתה מפספסת את דריון אטקינס, דומיניק מגווייר ומרכוס פוסטר וכן הלאה. קבוצות לא נוטות לחתוך שחקנים לפני פתיחת העונה ומסיבה טובה. זה גם כסף שהולך וגם לשחקנים לוקח לפעמים זמן להיכנס לעניינים או להתרגל לכדורסל האירופי.
לגבי דיבלר אגב אני מסכים איתך. החלטה רעה מאוד של הצוות המקצועי וההנהלה להאריך את החוזה עד סוף העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 18:30 
לגבי למון, בעיני זה יותר עמוק מעניין הקליעה כי גם לדייוויס לא הייתה קליעה (והיינו קבוצת קליעה קטסטרופה בעונה שעברה) והוא עדיין היה טוב מאוד.
הוא יכול להיות פסיבי לחלוטין דקות ארוכות ואז פתאום לשחק עם הראש בקיר כמה התקפות ברצף. הבנת המשחק שלו לא מספיק טובה ואתה לא מקבל ממנו את המנהיגות שאתה מצפה מזר במעמדו.
בעיני המשחקים נגד הרצליה והפועל חיפה היוו מקור לאופטימיות, אבל מאז שוב יש נסיגה ביכולת שלו ולנו אין זמן לחכות שהוא יתאפס על עצמו. כרגע זה החילוף הכי דחוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 18:41 
לחזק את דבריו, רק לפני כמה שנים היו פה משחקי אימון שבהם היה נראה שהבאנו רכז על, סילון ששורף את המגרש בשם וינסנט קאונסיל ולידו שחקן חלש ש"צריך להיות הראשון שמוחלף" בשם קרלון בראון.

אגב, לטעמי , היום הבעיה העיקרית שלנו זה זאנה, כשהתחליף היחיד שיש לנו זה קופרברג וכשאפשאו לא ממש סוגר חורים מתחת לסל, אנחנו חייבים סנטר יותר מוצלח מזה (בלשון המעטה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 18:57 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
לחזק את דבריו, רק לפני כמה שנים היו פה משחקי אימון שבהם היה נראה שהבאנו רכז על, סילון ששורף את המגרש בשם וינסנט קאונסיל ולידו שחקן חלש ש"צריך להיות הראשון שמוחלף" בשם קרלון בראון.

אגב, לטעמי , היום הבעיה העיקרית שלנו זה זאנה, כשהתחליף היחיד שיש לנו זה קופרברג וכשאפשאו לא ממש סוגר חורים מתחת לסל, אנחנו חייבים סנטר יותר מוצלח מזה (בלשון המעטה).

סליחה על הניטפוק אבל אתה טועה, קרלון בראון נראה כמו שחקן NBA ממשחק האימון הראשון נגד נס ציונה (דפק שם איזה 25 נקודות כולל דאנקים מהסרטים כמו כל משחק שלו בארץ) וקאונסיל נראה לא בענף מהמשחק הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 19:02 
סמל אישי של המשתמש
לגבי הוויכוח הוקיץ' צודק ב-100 אחוז.

אגב, להביא את העונה הקודמת בתור דוגמה לפעולה מאוחרת זה מצחיק. תוך ארבעה מחזורים כבר הוחלפו שלושה זרים, זו הייתה פעולה סופר-מהירה ודווקא לא טריוויאלית בכלל, הרבה חשבו שצריך לתת קצת זמן לפחות לחלק מהמשחקים ואולי להחליף אחד-שניים. שני ההפסדים הראשונים שלנו היו לחולון בחוץ ולירושלים, לכאורה הפסדים שניתן לתרץ אותם ביריבות חזקות, ובכל זאת ההנהלה הבינה מהר מאוד שנפלנו עם הזרים והחליפה שלושה מהר מאוד, ולמחזור החמישי כבר הגענו עם ליונס, המילטון וסמית' (כשברור שלהחתמות כאלה לוקח זמן וזה אומר שהמהלכים האלה התחילו עוד לפני).

וכל זה לא קשור בכלל לכך שלהאשים את רמי בכישלון המקצועי זה מגוחך. אני ביקרתי את רמי וההנהלה במשך שנים על כך שהם לא הציבו גבולות למאמנים כשאלה חגרו בהחלטות שלהם מתחום הסביר, אבל ברור שלצוות מקצועי צריכה להיות איזושהי אוטונומיה. אפילו הארכת החוזה של דיבלר (החלטה נוראית והחתמה נוראית מלכתחילה) זו לא החלטה שרמי אמור להטיל עליה וטו, וגם החלפה של למון בזר אחר עוד לפני תחילת העונה זו החלטה של הצוות המקצועי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 19:06 
הוקיץ' כתב:
טורה מאריי היה בכלל על תקן נבחן ועם טרייסי סמית' היה סיפור אחר. נדמה לי משקל או בעיה בלב.
והנקודה היא שאם היית מעיף אחרי משחק אימון כל שחקן ש"רואים ישר שזה לא זה" אז היית מפספס את ג'וש אוונס, אדריאן בנקס ודוראנד סקוט וחולון הייתה מפספסת את דריון אטקינס, דומיניק מגווייר ומרכוס פוסטר וכן הלאה. קבוצות לא נוטות לחתוך שחקנים לפני פתיחת העונה ומסיבה טובה. זה גם כסף שהולך וגם לשחקנים לוקח לפעמים זמן להיכנס לעניינים או להתרגל לכדורסל האירופי.
לגבי דיבלר אגב אני מסכים איתך. החלטה רעה מאוד של הצוות המקצועי וההנהלה להאריך את החוזה עד סוף העונה.

אבל אני לא מדבר על לחתוך אחרי משחק אימון. העונה הנוכחית התחילה בנובמבר. היה לך משחקי אימון, את האירוע המביך מול באקן בירס, אפילו בלקנית, בחייך נו. היה לך מספיק זמן כדי לראות חלק מהותי מהבעיות ולפחות את חלקן לפתור. רבאק שחקן אחד להחליף, לא יכולת? באמת?
אין מה להשוות לבנקס שהיה שחקן מוכח, ובוודאי דומיניק מגווייר הוא דוגמא לא טובה (כי הוא נחתך מהר מאוד מאילת), מרכוס פוסטר נראה כמו שחקן טוב די מהרגע הראשון ואני זוכר שזה שדרוקר השאיר אותו מחוץ לסגל במשחק הליגה הראשון נראה מאוד מוזר כבר אז.
ואגב, יש גם אפשרות שהיית חותך את למון, הוא היה עובר לאיטליה ומשחק מצוין, אבל אתה היית מביא שחקן שיתאים לך יותר ומשתפר.
מה הבעיה בזה?
ואני שוב חוזר: עונה שלישית שזה ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 19:09 
סמל אישי של המשתמש
נכון ששלוש שנים רצופות אנחנו מגיעים לתחילת העונה עם סגל מזעזע שאת רוב הזרים בו צריך להחליף, אבל אני באמת לא רואה שום בעיה מבנית בדרך הפעולה שהובילה לאותם כישלונות. בשלושת הפעמים נתנו למאמן ולצוות שלו לבנות סגל והסגל התברר ככישלון. בשתי הפעמים הקודמות ההבנה וההפנמה בנוגע לכישלון הסגל היה מהיר ונעשו פעולות טובות לתיקון המצב.

מה שאני חושש ממנו הוא שהפעם אין את הכסף מהקהל ואין את ידידיה (שרוב האוהדים צהלו על לכתו), ואני לא יודע כמה כסף יהיה בשביל לעשות את אותם שינויים שנעשו בשנתיים הקודמות. מאוד יכול להיות שהם יהיו פחות מידיים ופחות איכותיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 19:21 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:

טרייסי סמית' פשוט לא רצה להיות פה. נחת וישר התחיל לשחרר ציטוטים כמה רע לו. אז הגיעו איתו לסיכום שילך וזהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 19:22 
סמל אישי של המשתמש
אגב בעיניי הבעייתיות האמיתית לגבי דיבלר היא שבכלל הבאנו אותו מלכתחילה במקום דקוואן קוק.א במקום לחכות שבועיים לשחקן מוכח ואיכותי, ויתרנו עליו בשביל להגדיל בכלום את הסיכוי הקטן לעבור שלב מוקדמות במפעל אירופי מיותר, ובשביל מה? שחקן פצוע שלא ברור בכלל מה יצא ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 19:34 
נועם שחם כתב:
הפועל כתב:

כנ"ל.

לא מסכים. לאוהד מותר להיות גם "רק" אוהד, לרצות שרמי כהן יוחלף ולהביע את דעתו, והוא בכלל לא חייב להיות חבר עמותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 20:17 
סמל אישי של המשתמש
אחת הבעיות שאצלנו יש ציפיות...מי שחושב שאנחנו קבוצה של יותר ממקומות 6-8 לא היה פה בשנים האחרונות..
כנראה שלא נהיה כאלה עוד הרבה שנים.
לגבי הסיבות לכך זו כבר שאלה אחרת....אבל אני לא בטוח שרמי זה עיקר הבעיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 20:42 
יובל כתב:
מילפורד כתב:

סליחה על הניטפוק אבל אתה טועה, קרלון בראון נראה כמו שחקן NBA ממשחק האימון הראשון נגד נס ציונה (דפק שם איזה 25 נקודות כולל דאנקים מהסרטים כמו כל משחק שלו בארץ) וקאונסיל נראה לא בענף מהמשחק הראשון.

אני זוכר איזה משחק אימון בתחילת אותה עונה שבאנו לראות וביציע באותו משחק דיברנו על זה שקאונסיל נראה טוב ובראון נראה על הפנים , אם זה היה משחק ראשון או שלישי אני לא זוכר, אבל זה היה משחק אימון.
מה שכן, ה"אמת" בנושא הזה התבררה מהר מאוד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 נובמבר 2020, 10:58 
א.ב כתב:
נועם שחם כתב:
הפועל כתב:

כנ"ל.

לא מסכים. לאוהד מותר להיות גם "רק" אוהד, לרצות שרמי כהן יוחלף ולהביע את דעתו, והוא בכלל לא חייב להיות חבר עמותה.

א. לא יודע איך אפשר להיות אוהד ולא להיות חבר עמותה. ב. בניגוד למצב בו יש בעלות פרטית ולאוהד אין יכולת השפעה, בעמותה יש דרך לאוהדים להשפיע על ניהול המועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחזור ראשון 2020 גלבוע חוץ
הודעהפורסם: 11 נובמבר 2020, 19:45 
לאוהדים יש אפס יכולת השפעה כחברי עמותה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 נובמבר 2020, 06:34 
סמל אישי של המשתמש
לא נכון.
קודם כל אם הם חברי עמותה הם יכולים סוף סוף לקרוא לעצמם אוהדים.
ושנית נפתחת להם ההזדמנות כחברי עמותה לקרוא לאדם שעובד במועדון להתפטר.
אחרת, שישבו בשקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחזור ראשון 2020 גלבוע חוץ
הודעהפורסם: 12 נובמבר 2020, 16:37 
אם הגישה הזאת ברור שאין להם השפעה.
חברי העמותה בוחרים את הועד המנהל, אם ה״אוהדים״ באמת היו רוצים שינוי הם היו מצטרפים לעמותה בהמוניהם ובוחרים הנהלה אחרת.
המציאות היא שרוב האוהדים פשוט לא מספיק מתעניינים , ההכרעה נופלת בידי המעטים שכן אכפת להם מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 100 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: