תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 11:52

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הפועל נגד הרצליה
הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2020, 21:53 
ההבדל בין המחציות היה הקליעה לשלוש, חצי שני חלש במובן הזה והמשחק נהיה קשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הפועל נגד הרצליה
הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2020, 21:59 
ארדיטי כתב:
רדנקו כתב:
הנה עובד בהגנה. קשקשן .
חזר לימי הילד ז. אחרי סל עושה פרצוף של בננה תראו מה אני עושה. בהגנה מחליף אוטומטית ואפילו לא טורח להתקרב לגינס שזורק לבד

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

מעולם לא היו לו ימי ילד זין, הוא לא ילד זין.
זה בראש שלך חבר, הילד הזה עובד קשה כל דקה שיש לו. יש לו בעיה מנטלית לפעמים ויש לו אגו גדול אבל כל הנראטיב הזה שהוא זורק היה מטומטם לפני שנה והוא ממש הזוי היום אחרי מה שראינו ממנו בחצי שנה האחרונה.
עובד קשה זה בטוח. תקרא לזה אגו או בכל שם אחר. מבחינתי ההתנהגות הזאת של אני עושה פרצופים כי אני גדול וצריך לשחק כל הזמן ולעשות מה שבא לי בהתקפה ולא מתאים לי לעבוד בהגנה היא התנהגות של ילד ז. וזו היתה ההתנהגות שלו רוב הזמן עד שהגיע המאמן החדש וגם אחרי שהגיע. זה השתנה רק אחרי פגרת הקורונה.
היום זה נראה בדיוק ככה. יותר מזה. היום זה נראה בדקות מסוימות כמו שביתה איטלקית.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2020, 22:17 
אגב, דיבלר במשחק בסדר גמור, מבחינה הגנתית לא היה אסון כמו שתיארו אותו פה וקלע את מה שהיה צריך לקלוע מ3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2020, 22:29 
סמל אישי של המשתמש
בסופו של דבר משחק פרודוקטיבי של למון אבל אני עדיין לא יודע איך לאכול אותו. יותר מדי החטאות מביכות (בין אם זה ליי-אפים פשוטים או ג'אמפרים שלא בכיוון), ההתקפה שלנו לא זורמת בחלקים יותר מדי גדולים של המשחק וחלק מזה זה בגלל בעיית הקליעה שלו, גם ההגנה עדיין ככה-ככה (היו לו כמה חטיפות יפות אבל גם כמה מהלכים שאנתוני עבר אותו כמו מים). הוא אמנם עשה 15 ו-11 אבל הרצליה קבוצה עם ליטרלי אפס איום חסימה ובכלל עמדה 5 ברמה של ליגה לאומית עם דונאלדסון וכדיר, ולתחושתי מול קצת יותר סייז יש מצב שהוא יהיה אבוד בלי קליעה. מצד שני הוא נראה יותר טוב מאשר לפני חודש אז אולי באמת הרבה מהסיפור זה מחסור בכושר משחק.

מי שמחריד ממש זה זאנה. לא הגנה, לא ריבאונד, לא קולע שום דבר שהוא לא ליי-אפ. הייתי מוסיף את זה שהוא יצא בעבירה טכנית וכביכול השאיר אותנו עם קופרברג ומור, אבל ממילא אין לו שום ערך מוסף בהשוואה אליהם. ולחשוב שהוא עוד הזר הכי יקר שלנו. לראות שחקנים כמו אקיל מיצ'ל בראשל"צ (שכתבתי בקיץ שצריך להחתים אותו) שעושה כל משחק באיזור 20 ו-10 ולבכות מקנאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2020, 22:47 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
אגב, דיבלר במשחק בסדר גמור, מבחינה הגנתית לא היה אסון כמו שתיארו אותו פה וקלע את מה שהיה צריך לקלוע מ3.

זאת בדיוק הבעיה. 3 זר שמסיים משחק עם 9 נקודות, 2 ריבאונדים ו-"לא אסון בהגנה" והוא עשה את שלו. מסוג השחקנים שהציפייה מהם ברמת המספרים היא כל כך נמוכה שהם לא יכולים שלא לעמוד בה.

בינתיים סמול-פורוורדים זרים אחרים בליגה היום:
קוטי קלארק עם 17 נקודות (11/11 מהקו), 9 ריבאונדים, 4 אסיסטים (5 איבודים) ומדד 25.
קייסי פריית'ר עם 22 נקודות (2/4 משלוש), 5 ריבאונדים, 4 אסיסטים ומדד 22.
דביון ברי עם 22 נקודות (4/13 לשלוש ו-8/8 מהקו), 5 ריבאונדים, 2 אסיסטים ומדד 19.
קיילב אגאדה עם 27 נקודות ו-6 אסיסטים.

אלה מספרים שדיבלר לא מסוגל להעמיד גם במשחק שיא שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2020, 23:01 
ברור, אני עדיין חושב שאנחנו צריכים להחליף או אותו או את אפשואו בעוד שחקן שיכול לשחק מתחת לסל, אי אפשר לבנות על קופרברג ומור להיות יותר טובים מזאנה בכל משחק.
זאנה אם ימשיך בקצב הנוכחי גם לא יסגור פה עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2020, 23:19 
סמל אישי של המשתמש
אה? צריך להחליף את דיבלר או אפשו בעוד סנטר כי זאנה גרוע? מה ההיגיון בזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2020, 23:30 
זה לא מה שאמרתי , אמרתי שהייתי רוצה עוד שחקן פנים , ארבע עם קליעה טובה שיכול גם לשחק חמש (אפשואו הוא לא כזה) , כי אין לנו כלום מתחת לסל חוץ מזאנה.
אם זאנה כשלעצמו ממשיך להיות גרוע, אז הוא צריך להיות מוחלף בלי קשר.
לבנות על קופרברג ומור שיהיו הגיבוי לעמדה חמש, זה אולי מספיק לגרד שוב פליאוף, אבל אז נגיע לשחק נגד קבוצות שיש להם יותר מסה מתחת לסל ולא נתקדם לשום מקום.
ואם מדברים על שני אלה, אז סה״כ הייתי מרוצה היום ממור, נתן אחלה משחק ומעבר למה שעשה בעצמו, בזכותו לא ראינו כל מיני נסיונות של שוכמן ב4.

אגב, לגבי צבירת הנקודות של דיבלר, כל עוד אנחנו קולעים 87 נקודות למשחק בחלוקה יפה (הקלע המוביל שלנו עם 17 נקודות) אז לא מפריע לי שהוא קלע רק 9.
אם זה בגלל שהיריבה היתה חלשה היום, זה עוד נראה , כרגע ההתייחסות שלי היא למשחק הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2020, 23:36 
סמל אישי של המשתמש
יש לנו שני סנטרים ועוד 4 שיכול לשחק 5 (מור).
קליעה יש לנו מעט מאוד.
להביא עוד 4-5 זה הזוי.
מה שאנחנו צריכים זה סנטר נורמלי במקום זאנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אוקטובר 2020, 00:07 
לא חושב שזאנה היה עד כדי כך גרוע. הוא התחיל רע מאוד ואז השתפר. זה שהוא לא קולע כלום חוץ מלייאפ זה לא משנה כי הוא גבוה, חזק מאוד, נע טוב בלי כדור ויש לו ידיים לא רעות, מה שהופך אותו בסופו של דבר לכלי די יעיל בצבע. חוץ מזה הוא גם שחקן הגנה מאוד חכם ואקטיבי. אני מסכים שמה שקיבלנו ממנו היום ובטח נגד הדנים זה לא מספיק, אבל הייתי מחכה עם ההחלפה שלו.
דיבלר נתן משחק לא רע היום. קלע טוב כרגיל, היה בסדר גמור בהגנה ופעמיים ניצל את היציאה הגבוהה של ההגנה אליו כדי לחדור ולסחוט עבירות. בסוף השלשות שהוא נותן חשובות מאוד לקבוצת הקליעה המאוד מוגבלת שלנו.
לגבי למון, רואים שהוא עדיין מרגיש מאוד לא בנוח. לא יודע אם זה עניין של כושר וכימיה עם הקבוצה או המעבר לכדורסל אירופי, אבל ברוב המשחק הוא היה די חסר ביטחון והססן. ברבע האחרון הוא החליט להשתלט על המשחק ואז הוא פשוט בלתי עציר.
באופן כללי שיחקנו היום נגד קבוצה שהביסה את המשחק הקודם שלה ועדיין במרבית שלבי המשחק שלטנו, שמרנו טוב וקלענו הרבה. אנחנו קבוצה עם הרבה כלים שעדיין לא יודעת לחלוטין איך לנצל אותם אבל יש ניצוצות. לא חושב שאנחנו בשלב של להחליף מישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אוקטובר 2020, 01:41 
סמל אישי של המשתמש
לא עד כדי כך גרוע? הוא שיחק נגד קו קדמי של ליגה לאומית פר אקסלנס ולא היווה שום יתרון. מבין ארבעת הסנטרים על המגרש - זאנה, קופרברג, דונאלדסון וכדיר, הוא היה הכי חלש.
זה שהוא לא קולע שום דבר חוץ מליי-אפ זה מאוד משנה. לא מדובר פה על שחקן בגדר פינישר (שזה התפקיד של רוב הסנטרים כיום), גם לטאביוס היה בעיקר פינישר אבל כל כדור שהיה מגיע אליו באיזור הצבע, נוח או לא, היה מסתיים בסל. זאנה לעומת זאת לא מסוגל לעשות סל אם לא מסדרים לו ליי-אפ קל וגם זה בקושי (שחקן של 50% באופן קבוע מהשדה שזה נוראי לסנטר). הוא לא נותן שום דבר התקפית. גם ריבאונד, שפעם היה התכונה הכי חזקה שלו, הוא כבר לא לוקח, והזריקה האחרונה שהוא חסם הייתה ב-2018 בערך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אוקטובר 2020, 09:51 
בעיני אתה מגזים מאוד. להרצליה יש קו קדמי חלש יחסית, אבל אין לי ספק שלא הולכים לחגוג עליהם השנה. דונאלדסון סנטר חזק, מנוסה וחכם, והוא אפקטיבי גם ברמת ליגת העל. כנ"ל כדיר, סנטר מחליף לגיטימי. גם שבוע שעבר הגבוהים של הפועל חיפה לא היוו יתרון משמעותי והם אתלטים בהרבה מהקו הקדמי שלנו.
בסוף הבעיה המרכזית של זאנה אתמול זה שהוא נכנס לבעיית עבירות (שהשופטים ברובם המציאו אגב) ולכן שיחק רק 16 דקות. אם אתה מנרמל את המספרים שלו ל-30 דקות אתה מקבל משהו כמו 16 נקודות ו-8 ריבאונדים שזה בסדר גמור. הוא קלע באחוזים טובים וסחט 5 עבירות (יותר מכל אחד אחר בהפועל).
אז שוב, מה שקיבלנו ממנו זה בטח לא מספיק, אבל זה גם לא קטסטרופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: