תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 19:17

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 278 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אם תרצו אין זו אגדה! מחאת טביב - האשכול הרשמי
הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2011, 23:19 
סמל אישי של המשתמש
אני מתכנן להגיע ביום ראשון.
יש למה? אמורים להיות שם אנשים?
באיזה שעה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2011, 23:21 
סמל אישי של המשתמש
אמיר ונונו כתב:
למי שלא היה ורוצה לדעת מה קורה:
הסוכה היא מחאה, אבל בעיקר מקום מפגש לדיון בין אוהדים על דרכים אפשריות לצאת מהמצב שהקבוצה נמצאת בו.
כל אחד ואחת מוזמנים להביע דעה ולהשתתף בדיונים, שרק התחילו היום.
מחר מתוכננת ארוחת ערב רבת משתתפים בסוכה בשעה 19:30. נאסוף 20 ש"ח לראש ונקנה אוכל ביתי במרוכז.
היום הגיעו בסך הכל קרוב ל- 40 אוהדים ואוהדות, שחלקם זכה לשיחה עם טביב, שיצא אלינו וניסה להסביר לנו שהכל בסדר גמור ושאנחנו מוסתים על ידי התקשורת.
לא הצליח לו כל כך.
היה מדהים לראות אנשים שאכפת להם, ויהיה מדהים עוד יותר לראות רבים יותר לוקחים חלק.
אנחנו צריכים מתנדבים לבלות את הלילה בסוכה, ומתנדבים לשמור עליה בשעות הבוקר, היות והסוכה מתוכננת לעמוד במקומה עד מוצאי החג (מחר בלילה אני נשאר).
שלטים, דגלים, כסאות פלסטיק, שולחנות מתקפלים, שתיה קלה, שש בש וכדומה יתקבלו בברכה.
תבואו, כיף שם.

!!!
בואו מתי שאתם רוצים, תמיד יהיו שם אנשים. אני היום הגעתי ב1 וחזרתי עכשיו, מחר ב2 ואחזור בחצות. תמיד יהיה שם אנשים לדבר איתם על המצב הנוכחי ועל כל דבר בעצם. הכל שם תרבותי וחברותי, גם אם אתם לא מכירים אף אחד תבואו, תהיו בטוחים שתתקבלו בברכה ועם כוס קולה אם יהיה :)
אגב אני מדגיש, בואו מחר בערב לארוחת ערב מרגשת. תביאו רק 20 שקל לאוכל, יהיה כיף. אולי טביב יצטרף גם :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2011, 23:35 
סמל אישי של המשתמש
אדמדם כתב:
אמיר ונונו כתב:
למי שלא היה ורוצה לדעת מה קורה:
הסוכה היא מחאה, אבל בעיקר מקום מפגש לדיון בין אוהדים על דרכים אפשריות לצאת מהמצב שהקבוצה נמצאת בו.
כל אחד ואחת מוזמנים להביע דעה ולהשתתף בדיונים, שרק התחילו היום.
מחר מתוכננת ארוחת ערב רבת משתתפים בסוכה בשעה 19:30. נאסוף 20 ש"ח לראש ונקנה אוכל ביתי במרוכז.
היום הגיעו בסך הכל קרוב ל- 40 אוהדים ואוהדות, שחלקם זכה לשיחה עם טביב, שיצא אלינו וניסה להסביר לנו שהכל בסדר גמור ושאנחנו מוסתים על ידי התקשורת.
לא הצליח לו כל כך.
היה מדהים לראות אנשים שאכפת להם, ויהיה מדהים עוד יותר לראות רבים יותר לוקחים חלק.
אנחנו צריכים מתנדבים לבלות את הלילה בסוכה, ומתנדבים לשמור עליה בשעות הבוקר, היות והסוכה מתוכננת לעמוד במקומה עד מוצאי החג (מחר בלילה אני נשאר).
שלטים, דגלים, כסאות פלסטיק, שולחנות מתקפלים, שתיה קלה, שש בש וכדומה יתקבלו בברכה.
תבואו, כיף שם.

!!!
בואו מתי שאתם רוצים, תמיד יהיו שם אנשים. אני היום הגעתי ב1 וחזרתי עכשיו, מחר ב2 ואחזור בחצות. תמיד יהיה שם אנשים לדבר איתם על המצב הנוכחי ועל כל דבר בעצם. הכל שם תרבותי וחברותי, גם אם אתם לא מכירים אף אחד תבואו, תהיו בטוחים שתתקבלו בברכה ועם כוס קולה אם יהיה :)
אגב אני מדגיש, בואו מחר בערב לארוחת ערב מרגשת. תביאו רק 20 שקל לאוכל, יהיה כיף. אולי טביב יצטרף גם :D

בחרתי בך הפועל :ROSE: איזה כיף שאפשר להתארגן ככה עם קבוצה כזאת של אנשים טובים. ואגב, עם כמה שאני שונא אותו, זה באמת יפה מטביב אשכרה לרדת ולדבר. הרוב לא עושים את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2011, 23:36 
מתכוננת הפגנה מאורגנת בסוכה בימי חול המועד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2011, 23:39 
סמל אישי של המשתמש
Adom Bdam כתב:

הסוכה תהיה פעילה לאורך כל החג.
ומשהו ששכחתי לכתוב קודם: כל הכבוד ל- teknoboy, שהרים את העסק הזה ויצר משהו יפה - גם המחאה, אבל בעיקר הזדמנות אמיתית עבורנו להפגש ולדבר. :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2011, 23:40 
סמל אישי של המשתמש
הארוחות ערב זה כל לילה? ובאמת טקנובוי, שלח לי בפרטית תיאור של עצמך, אני רוצה לבוא לברך אותך אישית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 00:08 
זה קצת קשה להתעלם ממחאה מתחת לאף של הבית, יש כאלה שהיו מצליחים,עדיין, מאוד הפתיע שהצלחתם לדבר איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 01:01 
בשביל יום ראשון ,הסוכה היא סיפור הצלחה :
1.יצרה מקום התכנסות
2.גרמה לטביב לרדת להסביר למה אנחנו צריכים להעיף אותו
3.נותנת פתח לתחילת מהלך

מקווה שכל אותם אנשים שמבינים שבדבורים לא נשיג כלום ,יגיעו לסוכה לתמוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 01:33 
מישהו שהיה בזמן השיחה עם טביב יכול לספר קצת מה נאמר שם ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 01:38 
15.05.10 כתב:

אני לא הייתי שם ואני יכול להגיד לך -כלום-
טביב בטח ירד ניסה להבין את העניין אבל אין להם סיבה ממש לצרוח עליו שיעוף אז הם דיברו וניסו להגיע למסקנות משותפות.
שזה רחוק שנות אור מהאווירה פה בפורום שעוד שניה מישהו יוצא והורג אותו.
מצטער על הטרוליות :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 02:02 
אמיר ונונו כתב:
Adom Bdam כתב:

הסוכה תהיה פעילה לאורך כל החג.
ומשהו ששכחתי לכתוב קודם: כל הכבוד ל- teknoboy, שהרים את העסק הזה ויצר משהו יפה - גם המחאה, אבל בעיקר הזדמנות אמיתית עבורנו להפגש ולדבר. :ROSE:

:ROSE:

לגבי טביב, אמנם הגעתי אחרי שהוא היה, אבל הבנתי ממי שהיה שם שהוא
התחמק מכל שאלה ששאלו אותו, ובסופו של דבר לא אמר יותר מידי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 02:11 
סמל אישי של המשתמש
עומרי קנדה כתב:
אני ממש אשתדל להגיע בהמשך השבוע ולהביא איתי איזה שישיית קולה לחבר'ה וגם קצת חטיפים.
מישהו יכול לתת הסבר איך מגיעים משם אם אני מגיע מבלומפילד נגיד.
אגב,אני חושב שאם כבר הנוכל יצא היום מהבית כדי לדבר איתכם אז אולי שווה לשבת איתו ולראות אם יש נכונות מצידו לשתף את האוהדים(ולאט לאט להתחיל לטפטף לו על אחוזים).
אם כבר עשינו צעד חשוב כמו מחאה כזאת יש מקום לצעדים דרסטיים נוספים ולשבת עם הנוכל זה אחד מהם.
אם הוא כבר מגיע אז שישאיר את הבובות בבית ולא יביא את הבובה פוסידון שיגמגם במקומו.

קו 40 עובר די קרוב לשם.
אני לא יודע איפה הוא עובר בהלוך, אבל בחזור לקח לי פחות מ10 דקות להגיע לתחנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 02:13 
סמל אישי של המשתמש
עומרי קנדה כתב:
אדום טורקי כתב:
עומרי קנדה כתב:
אני ממש אשתדל להגיע בהמשך השבוע ולהביא איתי איזה שישיית קולה לחבר'ה וגם קצת חטיפים.
מישהו יכול לתת הסבר איך מגיעים משם אם אני מגיע מבלומפילד נגיד.
אגב,אני חושב שאם כבר הנוכל יצא היום מהבית כדי לדבר איתכם אז אולי שווה לשבת איתו ולראות אם יש נכונות מצידו לשתף את האוהדים(ולאט לאט להתחיל לטפטף לו על אחוזים).
אם כבר עשינו צעד חשוב כמו מחאה כזאת יש מקום לצעדים דרסטיים נוספים ולשבת עם הנוכל זה אחד מהם.
אם הוא כבר מגיע אז שישאיר את הבובות בבית ולא יביא את הבובה פוסידון שיגמגם במקומו.

צריך אבל שדבר כזה יהיה רציני(אם רוצים לדבר איתו על אחוזים ורכישה של 50 אחוז)

אגב הוא הסכים (טביב)לרעיון שיהיה נציג אוהדים אמין שיהיה מעורב בהנהלה של הפועל(שיראה כל מיני פעולות שההנהלה שלנו עושה וכל מיני עינייני כספים וכל הדברים הקשורים במערכת) וידווח לנו האוהדים על דברים כאלה ואחרים שלא ניזון את המידע שלנו מהתקשורת(שהוא שקרי לדברי טביב)

תמונה

אני לא מאמין למילה שיוצאת לו מהפה.
גם אם יהיה שם אוהד הם ידאגו להסתיר ממנו הכל.

כולם יודעים את זה.
את הנתונים הכספיים רואה החשבון חייב לתת לכל מי שדורש כיוון שמדובר בעלמ"ר, ונציג שיראה את הישיבות לא יהיה שווה כלום כי ברור שאת הדברים החשובים לא סוגרים בישיבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 02:21 
סמל אישי של המשתמש
15.05.10 כתב:

הקלטתי את רובה עד שהוא קלט שאני מצלם, ומחקתי כי זה היה שיקול של לשמור הקלטה שלא שווה כלום מול האפשרות לבלאגן שניסינו להתחמק ממנו.
בכל אופן, הוא התחמק מהשאלות הקשות, ולשאלות הקלות יותר נתן תשובות מניפולטיביות ומתחמכות.
ביקשנו שימכור לנו 50% מהקבוצה, הוא דיבר על זה בחיוב והיה קרוב להסכמה אבל אמר שאנחנו לא רציניים.
בכלל, לא היינו מוכנים לזה שהוא ירד אלינו, ובגלל זה הוא ירד-הוא ידע שאנחנו לא מאורגנים, ושאם יש זמן בשבלו לצאת זה כשאנחנו עוד לא מוכנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 03:28 
מחר באיזה שעות אפשר לבוא ? אני יכול להגיע בסיבות 6-5 יש מישהו בשעות האלו ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 05:06 
סמל אישי של המשתמש
החתול של שרדינגר כתב:
15.05.10 כתב:

הקלטתי את רובה עד שהוא קלט שאני מצלם, ומחקתי כי זה היה שיקול של לשמור הקלטה שלא שווה כלום מול האפשרות לבלאגן שניסינו להתחמק ממנו.
בכל אופן, הוא התחמק מהשאלות הקשות, ולשאלות הקלות יותר נתן תשובות מניפולטיביות ומתחמכות.
ביקשנו שימכור לנו 50% מהקבוצה, הוא דיבר על זה בחיוב והיה קרוב להסכמה אבל אמר שאנחנו לא רציניים.
בכלל, לא היינו מוכנים לזה שהוא ירד אלינו, ובגלל זה הוא ירד-הוא ידע שאנחנו לא מאורגנים, ושאם יש זמן בשבלו לצאת זה כשאנחנו עוד לא מוכנים.

איזה בנזונה הוא.
כל הכבוד לך שמחקת לטובת האנשים שכן רצו לדבר איתו.
מעניין אותי לדעת בפירוט נרחב מה הוא אמר על עניין קניית ה50%.
אני יגיע לשם ביום ראשון אם יגידו לי שבוודאות יהיו שם אנשים ויהיה למה לבוא.
כי מצד אחד אני מאוד רוצה לבוא אבל מצד שני אני מגיע מרחוק כך שאני חייב שיהיה באמת למה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 05:07 
סמל אישי של המשתמש
החתול של שרדינגר כתב:
15.05.10 כתב:

איזה בנזונה הוא.
כל הכבוד לך שמחקת לטובת האנשים שכן רצו לדבר איתו.
מעניין אותי לדעת בפירוט נרחב מה הוא אמר על עניין קניית ה50%.
אני יגיע לשם ביום ראשון אם יגידו לי שבוודאות יהיו שם אנשים ויהיה למה לבוא.
כי מצד אחד אני מאוד רוצה לבוא אבל מצד שני אני מגיע מרחוק כך שאני חייב שיהיה באמת למה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 05:14 
החתול של שרדינגר כתב:
15.05.10 כתב:

מה זאת אומרת היה קרוב להסכמה? הוא דיבר על סכום כלשהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 07:23 
סמל אישי של המשתמש
Gili כתב:
החתול של שרדינגר כתב:
15.05.10 כתב:

מה זאת אומרת היה קרוב להסכמה? הוא דיבר על סכום כלשהו?

להגיד שהוא היה "קורב להסכמה" זה קצת הגזמה.
כמו עם כל דבר ששאלנו שלא היתה לו תשובה טובה בשבילה, הוא עמד שם וחייך את חיוכו המקסים.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 07:58 
סמל אישי של המשתמש
"ירד שלא היינו מוכנים"
מה כבר יש להתכונן? להכין נאום?
אם הגעתם עד לבית שלו, כדאי שיהיה לכם הרבה על הבטן להגיד לו. ולפחות 2-3 טיעונים מוחצים ללמה אתם רוצים לראות אותו מחוץ לקבוצה.

מהצד, כשאני קורא את מה שאתה טוען שהוא אמר לכם, נראה שהוא צחק איתכם שאמר שיתן לכם לקנות חצי מהקבוצה, כי גם הוא יודע שזה לא ראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 08:35 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:
"ירד שלא היינו מוכנים"
אם הגעתם עד לבית שלו, כדאי שיהיה לכם הרבה על הבטן להגיד לו. ולפחות 2-3 טיעונים מוחצים ללמה אתם רוצים לראות אותו מחוץ לקבוצה.

מהצד, כשאני קורא את מה שאתה טוען שהוא אמר לכם, נראה שהוא צחק איתכם שאמר שיתן לכם לקנות חצי מהקבוצה, כי גם הוא יודע שזה לא ראלי.

האמת שנאמרו כמה דברים שלא היתה לו תשובה עליהם, וכשלא נתנו לו לעבור נושא אז הוא פשוט שתק וחייך.
תכלס, אני לא בטוח שזה מזיז לו את הביצה. עושה רושם שהוא לא כל כך רואה את האוהדים ממטר, בינתיים. אני מקווה מאוד שבקרוב זה ישתנה.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 08:47 
סמל אישי של המשתמש
המלך אגג כתב:
מחר באיזה שעות אפשר לבוא ? אני יכול להגיע בסיבות 6-5 יש מישהו בשעות האלו ?

תמיד יש שם אנשים, במיוחד בשעות הערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 08:51 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:
"ירד שלא היינו מוכנים"

הבעיה היתה שבגלל שלא היינו מוכנים, הועלו שם הרבה יותר מ2-3 טיעונים מוחצים, ועוד כמה טיעונים לא מוחצים. אתה יכול לנחש לאיזה מהם הוא התייחס.

והתכוונתי קרוב להביע הסכמה, שזה מסתבך בעיקר על מה שאמרו אלה שהמשיכו לדבר איתו אחרי שניכנסנו לסוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 09:05 
האדס כתב:
"ירד שלא היינו מוכנים"

לגמרי.

אנחנו בשלב המאסת הקבוצה עליו, וגם בזה איננו מתקדמים. עוד לא הגענו לשלב הכספים.
הנושא שבטיפול - להוציא מהאדישות ולהביא אלפים, מתוך רבבות, לפעילות אגרסיבית בשטח. והד במדיה.
נראה, שהרוב הדומם דומם מדי, בין היתר, כי טרם הפנים את רמת הקבוצה השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 09:23 
סמל אישי של המשתמש
כרגע אנחנו צריכים לשאוף להיות מעורבים כמה שיותר במועדון שמנוהל ע"י טביב ושות'.
לכשנצליח להחדיר כמה חפרפרות למערכת ואולי אפילו לרכוש אחוזים מהמועדון(השאיפה היא 50% אבל נתחיל מ20) נצטרך להתחיל להראות לו את הדרך החוצה.
זה לא יקח יומיים וגם לא שלושה,זה יכול לקחת שנים אבל אין לנו ברירה.
צריך להתעורר על עצמנו כי זאת מלחמה!
אמרנו "קודם הראשון ואז השני",אז מהראשון נפטרנו ואחרי כמה חודשים אנחנו מתחילים במלחמה נגד השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 09:44 
תפסיקו להיות חכמים גדולים ,"כן היו מוכנים לא היו מוכנים" ,"טביב ירד או לא ירד" זה ממש לא משנה.
מטרת הסוכה :
1.לקבוע מציאות חדשה ,לשנות את הקיים ולומר הנה האוהדים התעוררו ואנחנו כאן כדי שידעו.
2.מקום התכנסות לאוהדי הקבוצה ,להגיע ולעלות דעות ורעיוניות מה צריכים לעשות מהיום (אגב מכאן נולד רעיון ה50% והתפתח יפה בסוכה)
3.לעורר הד תקשורתי פנים וחוץ , פנים: בתוך הקהל,כדי שגם האלפים הרבים שלא בפורום יבינו שיש בעיה ובשעות קשות יותר יהיו קרקע פוריה לגיוס ,חוץ : על מנת שכל אותם קשקשנים בשכר או שלא בשכר יבינו מה הקהל של הפועל רוצה ונגד מה באמת הוא מוחה ,לא קשטן או יכולת אלו רק נספחים לבעיה האמתית.
דוגמאות :
ברקוביץ בתשובה ללירון האדום , "מה אתם רוצים מטביב ? הוא כבר השקיע המון כסף השנה"
פרימו ,הקהל של הפועל הפך מפונק ,לא מתאים לו עידן קשטן אחרי גוטמן ולכן הוא מקלל
ועוד כל מיני כתבים בשקל (דרור רוזנפלד) שמסיטים את הדיון כנגד אנשים אחרים כאילו לזה הקהל התכוון .

בשורה התחתונה לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שטביב לא כלכך סופר אותנו (חוץ ממקרים בודדים כשמלחיצים אותו והוא פועל בפאניקה) כבר הרבה זמן ובטח גם כשהוא יורד למטה , לכן לא מעניין בכלל מה הוא אומר .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 09:48 
סמל אישי של המשתמש
סימרוטיץ כתב:
תפסיקו להיות חכמים גדולים ,"כן היו מוכנים לא היו מוכנים" ,"טביב ירד או לא ירד" זה ממש לא משנה.
מטרת הסוכה :
1.לקבוע מציאות חדשה ,לשנות את הקיים ולומר הנה האוהדים התעוררו ואנחנו כאן כדי שידעו.
2.מקום התכנסות לאוהדי הקבוצה ,להגיע ולעלות דעות ורעיוניות מה צריכים לעשות מהיום (אגב מכאן נולד רעיון ה50% והתפתח יפה בסוכה)
3.לעורר הד תקשורתי פנים וחוץ , פנים: בתוך הקהל,כדי שגם האלפים הרבים שלא בפורום יבינו שיש בעיה ובשעות קשות יותר יהיו קרקע פוריה לגיוס ,חוץ : על מנת שכל אותם קשקשנים בשכר או שלא בשכר יבינו מה הקהל של הפועל רוצה ונגד מה באמת הוא מוחה ,לא קשטן או יכולת אלו רק נספחים לבעיה האמתית.
דוגמאות :
ברקוביץ בתשובה ללירון האדום , "מה אתם רוצים מטביב ? הוא כבר השקיע המון כסף השנה"
פרימו ,הקהל של הפועל הפך מפונק ,לא מתאים לו עידן קשטן אחרי גוטמן ולכן הוא מקלל
ועוד כל מיני כתבים בשקל (דרור רוזנפלד) שמסיטים את הדיון כנגד אנשים אחרים כאילו לזה הקהל התכוון .

בשורה התחתונה לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שטביב לא כלכך סופר אותנו (חוץ ממקרים בודדים כשמלחיצים אותו והוא פועל בפאניקה) כבר הרבה זמן ובטח גם כשהוא יורד למטה , לכן לא מעניין בכלל מה הוא אומר .

אני מחכה לכתבים האינטרסנטים שיגיעו קצת לסוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 09:52 
ענק, ביקורת מהבית, אולי תבואו בתלונות גם על הקישוטים בסוכה? אנחנו מאוד סקרנים לדעת, מה אפשר לשפר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 10:39 
http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/295 ... 101&loc=14

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2011, 11:02 
אחרי זה אומרים לי שעמיקם בסדר !
נו כן בטח מוחים כדי שיעשה שינוים מקצועיים :LOL2:
עמיקם במקום להתנהל בחוסר יושר ומקצועית עיתונאית ,תגיע היום ב 19:00 לסוכה ותראה נגד מה באמת מוחים !
ואם אני לא טועה בסוכה יש שני שלטים בגודל מטר על מטר שכתוב בהם "הקהל דורש הפועל בלי טביב " ו "איפה הכסף" ,זה דרישה לשינוי מקצועי ?
בקיצור עד שלא תוכיח אחרת (ויש לך המון מה להסביר בעניין פ"ת) אתה חלק מאותם כתבים שמסיטים את הדיון לטובת טביב .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 278 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 43 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: