תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 16 יוני 2024, 01:59

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: עודד קטש: סבלתי, סבלתי, סבלתי במכבי תל-אביב
הודעהפורסם: 01 מרץ 2011, 00:12 
סמל אישי של המשתמש
מכנים אותו "הנסיך של הכדורסל הישראלי". חלק רואים בו את אחד השחקנים הגדולים ואחד המאמנים המבטיחים שיש לנו. עודד קטש, האיש שלקח למכבי ת"א את האליפות עם גלבוע\גליל והאיש שאמור להוביל את "האלטרנטיבה", הפועל ירושלים.

הערב ב-21:30 בערוץ ONE, אפיק 50 ובשידור ב-HD ערוץ 514 בהוט, קטש התארח בתוכנית "ONE ON ONE" אצל פיני גרשון, שאימן אותו שנים ארוכות והיה חלק בלתי נפרד מהקריירה שלו, הן כשחקן והן כמאמן לשיחה על הכל, על העבר הלא פשוט כמאמן מכבי, על תואר האליפות שהוא לקח עם הקבוצה הקטנה מהגליל ועל העונה הלא פשוטה שהוא עובר בבירה. קטש, שנחשב בעיני רבים, כמאמן העתיד של ישראל, דיבר על הכל.

אמנם שנתיים עברו מאז שהוא עזב בטריקת דלת את המועדון בו גדל, מכבי ת"א, אך הפצע עדיין לא הגליד: "במכבי לא נהניתי, נקודה! סבלתי, סבלתי, סבלתי במכבי. כל האשמה נופלת עליי. הכנסתי את עצמי לסיטואציה בלתי אפשרית". רבות גם דובר על היחסים בינו לבין מי שהיה מנכ"ל מכבי, צביקה שרף, והיום קטש כבר יכול להגיד בפה מלא: "דייויד פדרמן הבטיח לי שצביקה לא יפגע בי וזה לא קרה", חשף בגילוי לב.

"הוא אמר לי שהוא לא יהיה בצוות המקצועי. להגיד עכשיו עם יד על הלב שהאמנתי בזה עד הסוף? היתה לי תחושה לא טובה. אפשר להגיד שפדרמן פיתה אותי לבוא למכבי, זה היה קיצור דרך גדול בשבילי".

הייתי חסר אונים וזה לא כיף. זה היה קיצור דרך גדול בשבילי ללכת למכבי. לא התעייצתי עם צביקה בעניינים מקצועיים. ניסיתי לא להיכנס למקומות האלו. אני לא רוצה להיות קטנוני, כל המערכת מסביבי רצתה שאצליח. היה משהו לא נעים שקרה ביני לבין צביקה אבל זה עבר ונגמר".

קטש, שפתח את העונה בצורה מהוססת עם הפועל ירושלים יודע שהוא הגיע כדי להביא תואר לבירה. מי שחשב שהוא סובל שם, שיחשוב שנית: "אני אשאר בירושלים שנים רבות. טוב לי שם".

על הזכיה עם גלבוע/גליל באליפות אמר קטש: "יומיים אחרי שזכינו רציתי שתהיה סדרה. אני חייב להיות כן. צריך סדרות והטובה תנצח. ליאור אליהו יכול להיות השחקן הבא של ישראל ב-NBA".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: עודד קטש: סבלתי, סבלתי, סבלתי במכבי תל-אביב
הודעהפורסם: 01 מרץ 2011, 00:30 
אוי זה מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: עודד קטש: סבלתי, סבלתי, סבלתי במכבי תל-אביב
הודעהפורסם: 01 מרץ 2011, 16:09 
סמל אישי של המשתמש
גם בזכותו הם הפסידו לפאו בגמר יורוליג ב2000 שבעגבותיו בלומפילד נתלה בשלטים לכבוד מהאורע הקדוש מאותו דרבי שהוא גם קדוש!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: