תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 23:56

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 249 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל תל אביב נקנסה ב-15 אלף שקל וספגה עונש רדיוס
הודעהפורסם: 12 פברואר 2011, 23:26 
סמל אישי של המשתמש
פואד כתב:
EISEN כתב:
פואד כתב:
Frank Serpico כתב:
red-toro כתב:
זה משנה מאד, כי אתם טוענים שאפשר להסתדר מצוין בלי המקללים.
איך תסתדר בלי 4,900 איש?

דמגוגיה בשקל.

4,900 איש (אולי פחות חמישה-שישה) ימשיכו להגיע ולעודד לא פחות חזק גם אם הם יאלצו לוותר על השימוש בשתי המילים שעליהן אנחנו דנים.

4,900 איש (אולי פחות חמישה-שישה) לא יעדיפו לדבוק בשתי המילים הללו על חשבון להמשיך להגיע למשחקים ולעודד.

מי שיעדיף לוותר על הפועל ובלבד שלא לוותר על שתי המילים (אולי חמישה-שישה אנשים) שיבושם לו. אפשר גם בלעדיהם.

די לדמגוגיה בגרוש!

אולי אתה תפסיק עם הדמגוגיה בגרוש? אם 4900 איש שרו שואה למכבי... למי זה מפריע? למי שלא בא? מי שלא בא למשחקי הקבוצה לא מגיע לו שיתחשבו במה שהוא רוצה. (ומספיק עם הסיפורים "אני" לא באתי כי היה לי חתונה וכו', לא משנה הסיבות כל משחק חוץ יש 100 אנשים והם אלה שיחליטו מה טוב בישביל עצמם ומי שפתאום בא למשחק חשוב ורוצה לשנות סידרי עולם שלא יבוא) ומי שהיה שם ושר שלא יספר לנו על התפרצות,להט הרגע וכל מיני כאלה...זה לא מעניין,שרתם וזהו. מי שלא שר שיבושם לו וזכותו ופה אמור להיגמר הסיפור.

אבל זה מה שהיה. להט הרגע. למה אתה מתכחש לזה?
האוהדים של מכבי שרו על זה שאין לנו אולם, אלו שקובעים מה שרים ענו להם ב"שתהיה שואה למכבי" ורוב אוהדי הפועל הצטרפו כי הם היו חייבים לענות להם במשהו, וזה מה שהחלטתם שיענו להם.
אם היו עונים במשהו אחר, והיו עוד מלא אפשרויות אחרות, אז כולם היו עונים במשהו אחר.
די להתפס לפעם אחת שמלא אנשים הצטרפו, כי אתה ואני יודעים שבד"כ הרבה אנשים לא מצטרפים לזה.
(ולאחרונה בבלומפילד גם הרבה שורקים לזה בוז).

ומה אתה טוען? אנשים הצטרפו כי אין להם עמוד שידרה? טוב שלא רצחו אוהד מכבי בלהט הרגע... גם בלהט הרגע אתה צריך לדעת להשים גבולות, כניראה ששואה למכבי זה לא הגבול...מצטער.

אנשים הצטרפו כי הם הרגישו צורך לענות למכבי על השיר שלהם "אין לכם אולם",
והיתה להם חצי שניה להחליט מה הם בוחרים - להצטרף לשיר שהם לא מתים עליו, או לא לענות בכלל לצהובים השנואים.
מה שאני בא להגיד לך זה שאל תתפסו למקרה הספציפי הזה, כי זה לא מקרה מייצג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2011, 23:29 
אז בוא אני אגלה לך סוד.... אני התחלתי בשירה "אין לכם פאנן" (ליפני שהתחילו את "שתיהיה שואה למכבי) ומוזר שחוץ מ-5 אנשים אף אחד לא הצטרף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2011, 23:41 
סמל אישי של המשתמש
פואד כתב:
הפועל כתב:
פואד כתב:
red73 כתב:
פואד כתב:
מה קשור מערכות הצדק במדינה ללנסוע עם משפחת בן שי לבלעין? (מת לשמוע עוד זיוני שכל ממך) ואם אתה מזכיר את ה-100 האלה שתלו שלטים באלקנה... הם אלה שהרימו את הקבוצה לאט לאט ובלי קהל אין קבוצה...אתה יכול לשאול את שאול, ה-100 האלה הם עמוד התווך של הקבוצה ולא רוב חברי העמותה שהרבה מהם בכלל לא באים למגרש אלה רק תורמים מהבית לרעיון שניראה להם יפה או כי אוהד הפועל שיכנע אותם להצטרף...ואני מכיר עשרות כאלה אז אל תבוא ותנסה לשנות את העובדות. ה-100 האלה שאתה מדבר עליהם בזלזול באו ראשונים וישארו אחרונים תזכור את זה!

לא ברור לי למה אתה לוקח את הדיון הזה לכיוון איכות ה 100.
איש לא מערער על היותם אוהדים מסורים ושכל מועדון בישראל, בכל ענף ספורט היה רוצה אנשים כאלו.
זהלא הדיון.
הדיון הוא סביב תחושת חלק מאותם אוהדים ואנשים נוספים בפורום שנאמנותם המרשימה של ה 100 מתירה להם לעשות מה שהם רוצים!
תזכור שבלי קהל אין קבוצה, בלי קבוצה אין חשיבות לקהל.הם ישארו לכבות את האור? לא רוצה שהאור יכבה!!!
ואם הזכרת את שאול אז לפני שנתיים האידיוט אמר לי שהדבר היחיד שיכול להרוס לנו את הקבוצה זה אנחנו ושמנסיונו זה גם יקרה.
המשוואה כל כך פשוטה שלא ברור לי על מה הדיון. נמשיך להיות צודקים ולא נגיע לשום מקום.

ונושא בלעין................זיוני מוח.............סליחה.................

זה שאתה מקשיב למה ששאול אומר זה כבר מראה משהו(שאתה דפוק,סליחה).
ה-100 לא נתנו לאור לכבות אם שחכת ואחריהם הצטרפו המונים. (הניסוח שלי מקודם שישארו עד הסוף לא היה מוצלח).

פואד, עם כל הכבוד לאותם אנשים, ויש כבוד, יש לא מעט אנשים מחוץ לאותם 100 שעשו לא פחות והרבה יותר מהם בשביל שתהיה קבוצה היום. עם כל הכבוד

נכון אז...

אז ל100 האלו אין מנדט כה גדול עד כדי כך שהם יכולים לעשות ככל העולה על רוחם מבלי להתחשב באיש, כפי שנרמז ממה שכתבת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2011, 23:53 
איזה נודניקים, יאללה.
אף אחד כאן לא אמר שיש לו דחף בלתי נשלט לקלל כל משחק. האמת שברוב המשחקים (העונות האחרונות לא מייצגות, כי כשאין באמת משחק על הפרקט, מתעסקים בעיקר בשטויות) לא מתייחסים בכלל למכבי.
הבעיה מתחילה שיש לכם את החוצפה לבוא ולהגיד שלא צריך את אותם אוהדים ואפשר להסתדר בלעדיהם. טיפסתם על עץ גבוה. כל הקהל הזה לא שווה כלום בלי הקומץ הזה ובלעדיו הקבוצה לא תגיע לשום מקום.
מה לעשות שיש משחקים שיהיו בהם קללות, אם תרצו ואם לא תרצו. כשמכבי עומדים מולנו, אז המילים הכי גרועות ייצאו מהפה, כי אין דבר יותר גרוע ממכבי. כל מילה שלא נוציא, היא מחמאה בשבילם. אין שליטה על זה בכלל.עובדה של- 4,900 איש צעקו שואה בתיזמון מדהים. לא בגלל שחמישה-שישה אוהדים הובילו אותם לשם, אלא כי זה מה שהם רצו להוציא מהפה באותה שנייה. חלק מהאוהדים האלה כבר כתב בדיעבד שהוא טעה והוא יפסיק עם הקריאות האלה. רק מה? חלק מהם כבר כתב את זה עשרות פעמים בעבר והנה, הוא ממשיך לקלל באותן קללות.

את היסודי לא תסיימו..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 00:07 
מי אתה יא אפס חוצפן שתגיד לי שבלי המאה האלה הקהל לא שווה כלום והקבוצה לא תהיה בלעדיו?

הקבוצה הזו והקהל היו לפני המאה ויהיו גם אחרי שהם ימותו.

חתיכת כלומניק טיפש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 08:55 
אז זהו, שלפניהם היו 100 אחרים כמותם ואחריהם גם יהיו.
אם הם היו מורכבים מסמרטוטים כמוך, היינו עירוני ר"ג.
עוד אחד שתפס טרמפ על "הפועל אוסישקין" ומאז הוא חושב שהוא מישהו ומשהו.
בלי המקללים אתה כלום ושום דבר. אולי במקום לזיין ת'שכל בפורום, לך תעשה משהו נגד המזיקים האלה, בצורה קצת יותר מעשית.

את היסודי לא תסיימו..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 09:15 
סמל אישי של המשתמש
פואד כתב:
אז בוא אני אגלה לך סוד.... אני התחלתי בשירה "אין לכם פאנן" (ליפני שהתחילו את "שתיהיה שואה למכבי) ומוזר שחוץ מ-5 אנשים אף אחד לא הצטרף.

חבל מאוד. כנראה כי לא שמעו. אם חוץ מ-5 אנשים אף אחד לא הצטרף, זה אומר שחוץ מרדיוס של 5 מטר ממך אף אחד לא שמע.
בכל מקרה - זה היה הרבה יותר מתאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 10:11 
סמל אישי של המשתמש
פואד התחילו לשיר איתך יותר מ 5 אבל כמו שלא הצלחת למנוע שירה מפגרת כאשר בנקס עמד על קו וקלע
לראשונה (אם לא פעם יחידה ברבע האחרון 2:2) ככה גם לא הצלחנו לשיר.
הבעיה היא שכמו שהנקודה שציינתי אותם אנשים שהנהיגו את השירה היו מנותקים מהמשחק בגלל דיבוק אנטי
מכבי שהשטלת עליהם, ככה קורה גם בכל הנוגע לקללות המדוברות.
זה לא משנה אם הם חוקיות או לא, מה שמשנה זה טובת הקבוצה.
לשרוק בוז שבנקס על הקו שווה יותר מלשיר מספר 1 הוא גרמני.
לוותר על אותן קללות מדוברות שווה יותר מאשר לצעוק אותן ולקבל קנסות.
אני לא בא לבקר ולהגיד מי יותר טוב ומי פחות אבל לפעמים אנחנו יותר שונאים מכבי מאוהדי הפועל,
שזה בסדר אבל מכיוון שאנחנו גם בעלי הקבוצה הדרך שמוטיב זה יכול להוביל אותנו היא כישלון.

red-oro, כתור התחלה יש חוסר צדק שאתה מתחבא מאחורי ניק לא שלך ואין יכולת לדעת מי הדובר,
ועוד בא בהשואות בינך לבין אוהדי אחרים שכולם יודעים מי האיש שנמצא מאחורי הקלדת. הטענה
שלנו היא פשוטה, אני (למשל) לא מוכן לשלם 50 שקל לשנה בכדי שאתה תוכל לקלל את חולדאי נאו-נאצי.
כרגע זה עומד "רק" על 10 שקלים, שהם גם 10 יותר מידי. בנוסף אני לא חושב שיש סיבה שאנשים אשר
חברים בעמותה או ידועים כאוהדי הפועל יצתרכו להתחיל למצוא הסברים ונימוקים ולהצתדק בנושא
מכיוון שאתה זורק עליהם זין.
אז אחלה שאתה מעודד אבל אם תרצה שיהיה לך מה לעודד כדאי מאוד שתרסן את הקללות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 10:21 
פואד כתב:

:LOL2:
ענק, חבל שלא תפס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 11:13 
el dudernio כתב:

red-oro, כתור התחלה יש חוסר צדק שאתה מתחבא מאחורי ניק לא שלך ואין יכולת לדעת מי הדובר,
ועוד בא בהשואות בינך לבין אוהדי אחרים שכולם יודעים מי האיש שנמצא מאחורי הקלדת. הטענה
שלנו היא פשוטה, אני (למשל) לא מוכן לשלם 50 שקל לשנה בכדי שאתה תוכל לקלל את חולדאי נאו-נאצי.
כרגע זה עומד "רק" על 10 שקלים, שהם גם 10 יותר מידי. בנוסף אני לא חושב שיש סיבה שאנשים אשר
חברים בעמותה או ידועים כאוהדי הפועל יצתרכו להתחיל למצוא הסברים ונימוקים ולהצתדק בנושא
מכיוון שאתה זורק עליהם זין.
אז אחלה שאתה מעודד אבל אם תרצה שיהיה לך מה לעודד כדאי מאוד שתרסן את הקללות.

אני לא השוויתי ביני לבין אף אוהד. מעולם לא עשיתי את זה. השוויתי בין קבוצה של אוהדים לקבוצה אחרת של אוהדים וזה בגלל הטענה החוצפנית שאפשר להסתדר בלי הקבוצה שהגנתי עליה.
מי שעשה השוואה וטען שהוא מעודד יותר ממני, זה פרוויס. אולי כדאי שתשאל אותו מי אני.
ואגב, אני בקושי מקלל את חולדאי ומכבי בזמן משחקים כשהם לא נמצאים שם. אני מעדיף בהרבה לעודד את הפועל. אם כל אלה שמזיינים כאן ת'שכל היו באמת מעודדים את הפועל ולא רק טוענים שהם כאלה, אז תאמין לי שאף אחד לא היה מוצא זמן לקלל בכלל, אבל כשהעידוד נראה כמו שהוא נראה וכל שיר חדש מופסק ישר, כי אין מי שישיר אותו, אז אנשים פונים לשכונה, שהופכת מייד לקללות.
אני מוכן לשים את הראש על זה שאם בכל משחק כל אחד מהאוהדים יעודד, לא יהיו קללות בכלל.

את היסודי לא תסיימו..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 11:18 
סמל אישי של המשתמש
אני לא מסכים איתך וזה תולדה של חצי גמר הגביע.
מכיוון שאנחנו כל-כך שונאים, כאשר יש אופציה לשיר בגנות מכבי, הרבה מאיתנו
מוכנים ורוצים לעשות זאת גם על חשבון המשחק המשוחק כרגע.
הדוגמא הטובה ביותר שאני יכול למצוא היא אותן זריקות עונשין מחצי הגמר,
והאמירה של פואד שהוא ניסה (וכתור אחד שהיה 2 מטר ממנו הוא באמת ניסה כמה פעמים
לשיר משהו שונה מהגוש) ללא הצלחה.
עכשיו אם פואד לא מצליחה, אני לא מבין למה אתה חושב שאני / אוהד פחות מוכר יצליח.
בנוסף בבלומפילד נשמעים כבר לא מעט שיריקות בוז כשיש שירים כלו, האם לשם אנחנו
שואפים גם הכדורסל??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 13:49 
סמל אישי של המשתמש
אפרופו החשיפה של פואד, כשמכבי עיצבנו עם "אין לכם אולם", כולם חיפשו את התגובה שלנו. באותו רגע אני חשבתי על "פאק מכבי" ולילד שלי היה רעיון יותר מוצלח - לשיר להם את: "מכבי שלום, מכבי שלום, איך זה לראות את נוקיה אדום"... בסופו של דבר התחיל מי שהתחיל עם "שתהיה שואה..." ולצערנו, זה נשמע יותר מדי טוב בטלוויזיה...
המציאות כיום היא שרודפים ומחפשים את אוהדי הפועל, בגלל שני האירועים האחרונים (אהובה תומר וחצי הגמר).
אני חושב שהפתרון הנכון הוא באמת לחפש תחליפים לקללות ולשירים המבוססים כיום על השואה/נאצים וכו', בין אם זה על ידי החלפת מילים בתוך השירים (ויש כאן מספיק אנשים כשרוניים שיכולים למצוא תחליפים מקובלים יותר) או החלפת השירים לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 15:12 
red toro היקר
רק למען הסדר הטוב, כמובן, מוטב היה לציין שההודעה שלי באה אחרי ההודעה שלך שבה כתבת:

red-toro כתב:
purvis short כתב:

1. אם אתה יודע שקריאת ניאו נאצי גורמת לנזק לקבוצה ואתה עדיין מתעקש לשיר, זאת אומרת שלקרוא את הקריאה הזו חשוב לך יותר מלתמוך בקבוצה.
2. הוא ממש לא היה נראה כמו בית קברות. ותתפלא, אני מאמין שלאורך שנים בסיס האוהדים שלנו רק היה הולך וגדל.
3. היא לא תצטרך לטפל. כי אם שני אוהדים היו צועקים ניאו נאצי היינו מסתדרים. כשמאה איש צועקים זה כבר בעייתי. וכשהם צועקים יותר מפעם פעמיים במשחק זה עוד יותר בעייתי.

מה ז"א שהוא לא היה נראה כמו בית קברות?
אם תוציא את כל המקללים ויישארו רק אוהדים כמוך, אז ברור שזה יראה כמו בית קברות.
הרי אתה עסוק בעיקר בלזיין את השכל על מהלכי כדורסל והרבה פחות בלעודד. מי שלא שר, שלא יגיד לאחרים מה לשיר .
אתה יכול להגיד אולי שהמצב שלנו יהיה טוב יותר עם אוהדים כמוך, אבל אל תגיד שזה לא יראה כמו בית קברות.

שבוע טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 16:23 
mkorman1 כתב:
EISEN כתב:
mkorman1 כתב:
נאצי ושואה לא היה ב1987
גם לא 10 שנים אחרי זה
זו המצאה של העשור האחרון
ואכן הדבר יובא לדיון בישיבה הבאה

לא יודע מאיזה תקופה זה התחיל,
אבל חריטת צלב קרס על האוטו של שמעון מזרחי הייתה כבר ב-1993.

יש הבדל בין הדברים
שתהיה שואה למכבי זה חדש יחסית

יפה התחמקת מהזיוני מוח שלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 16:25 
סמל אישי של המשתמש
א.ב כתב:
פואד כתב:

ענק, חבל שלא תפס.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 17:54 
סמל אישי של המשתמש
השואה התחילה בסביבות 1941 אבל יש האומרים שמעליית השלטון הנאצי ב1933.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 17:56 
לכל המתעקשים לדבוק בגישת חופש הקילול והעקרנות

לא רוצים להפסיק למרות ששירי נאצה פחות תורמים משירי עידוד - דיינו
לא רוצים להפסיק למרות שזה פוגע בחלקים רבים בקהל - דיינו

אבל להמשיך לדבוק בז'רגון המילים והשירים שמנחית עלינו מכות כלכליות, כשעתיד הקבוצה מבוסס על הכסף שחברים שלכם מביאים, זה לומר שאתם זורקים זין ומה שבאמת מעניין אתכם זה העקרונות המסולפים שהמצאתם והזכות שלכם לפרוק יצרים על גורמים "עויינים"

אבל מזלנו שאנחנו היום אלו שמנהלים את המועדון והעובדה שכל קנס כזה הוא כמו סכין בלב של העמותה ,תביא לבסוף לדעיכה של הנאצות.
אם היום לא נפנים מסר בסך 15 אלף ש"ח+ רדיוס ,כנראה שנאלץ בהמשך להפנים מסר "יקר" בהרבה.
הדון כבר מחכה לזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 20:24 
זה לא באמת משנה... הנה בכדורגל עכשיו רוצים לתת לנו עונש על נהמות לסידבה (לא היה ולא נברא) ככה שזה לא משנה אם תשיר ומה תשיר...משנה רק אם יבוא לאיזה עיתונאי זוטר לעשות איזה אייטם וכולם ידבקו בו כולל האוהדים שלנו שבמקום קודם לעצור את התקשורת מנסה לעצור את החברים מהיציע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 21:13 
אתה פשוט תמצא כל סיבה שבעולם להמשיך, לא?

מה הקשר בין הכדורגל לכדורסל? ואם יאשימו אותנו זה אומר שבאמת ירשיעו?

בינתיים בכדורסל יכלו להעמיד אותנו לדין גם על דברים אחרים ועדיין - עד היום הורשענו רק בנושא של שירי "שואה".

אבל לך זה לא ממש משנה, נכון?

אח"כ תמיד תוכל לומר שמעמידים אותנו לדין בגלל שאנשים כתבו כאן בפורום. הרי זה כבר המוטו החדש שלך - שהכותבים כאן אשמים בכל ההעמדות לדין של הקבוצה, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 21:22 
סמל אישי של המשתמש
ANTIMACCABI כתב:

אתה צוחק נכון?
39-45
33 עלו לשילטון

אני אשלח לך את מיין קאמפ (באנגלית), הורדתי אתמול. תקרא קצת!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 21:46 
תתאבד כבר כתב:
ANTIMACCABI כתב:

אתה צוחק נכון?
39-45
33 עלו לשילטון

התבלבל כנראה אם "הפתרון הסופי" שבאמת יושם בשנה זאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 21:54 
סמל אישי של המשתמש
הכי אדום שיש כתב:
תתאבד כבר כתב:
ANTIMACCABI כתב:

אתה צוחק נכון?
39-45
33 עלו לשילטון

התבלבל כנראה אם "הפתרון הסופי" שבאמת יושם בשנה זאת

הפתרון הסופי התקבל בועידת ואנזה, ינואר 1942.

בקטנה.

אולי הוא התבלבל עם שלב ההשמדה שהתחיל תכל'ס עוד קודם, עם הפלישה לברה"מ, ביוני 1941.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 22:22 
רדנקו כתב:
אתה פשוט תמצא כל סיבה שבעולם להמשיך, לא?

מה הקשר בין הכדורגל לכדורסל? ואם יאשימו אותנו זה אומר שבאמת ירשיעו?

בינתיים בכדורסל יכלו להעמיד אותנו לדין גם על דברים אחרים ועדיין - עד היום הורשענו רק בנושא של שירי "שואה".

אבל לך זה לא ממש משנה, נכון?

אח"כ תמיד תוכל לומר שמעמידים אותנו לדין בגלל שאנשים כתבו כאן בפורום. הרי זה כבר המוטו החדש שלך - שהכותבים כאן אשמים בכל ההעמדות לדין של הקבוצה, לא?

אין שום קשר חוץ מזה שזה אותם אוהדים ולשתי הקבוצות קוראים הפועל תל אביב.
"בנתיים"? נכון בנתיים... בוא נחכה וניראה מה עוד יהיה ואז תדבר איתי (שחכת גם להוסיף את הנושא שעמדו לדין בגלל שאול,זה כבר עוד מקרה והיה עוד...אלקנה וזה לא משנה אם הורשנו או לא,משנה שמעמידים ויעמידו אותנו לדין על כל פליץ).
ובנתיים מי שמתכחש לעובדות זה אתה ואתה זה שהעובדות לא משנות לא. וכן...אתם אותם אוהדים שנותנים רוח גבית לתקשורת ולהתאחדות (לא משנה אם זה של הכדורגל או כדורסל) ואתם עוזרים לכדור שלג הזה להתגלגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 22:29 
סמל אישי של המשתמש
אוהדי הפועל על גווניהם השונים כולם כולם צודקים.
השאלה היא האם הם חכמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2011, 22:45 
לא חכמים משהו יוצא דופן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2011, 01:24 
סמל אישי של המשתמש
אדום אופטימי כתב:
השאלה היא האם הם חכמים.

לא משנה אם חכמים או לא חכמים.
לא משנה אם צודקים או לא צודקים.
מה שבטוח זה שהם נשואים לפולניות. לא משנה מה הם יעשו, את העונש שלהם הם בכל מקרה יקבלו.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2011, 02:19 
סמל אישי של המשתמש
ItaiH6 כתב:
אדום אופטימי כתב:
השאלה היא האם הם חכמים.

מה שבטוח זה שהם נשואים לפולניות. לא משנה מה הם יעשו, את העונש שלהם הם בכל מקרה יקבלו.

:ROSE:

פואד,
ההתאחדות, בית הדין והשיח הציבורי לא מונעים על ידי הלך הרוח בפורום.
אני מבטיח לך שגם אם כולם בפורום היו מתעלמים מזה, לא היה פחות רעש על הנושא.

כן, מחפשים עלינו רעל.
הבעיה היא שאנחנו עושים להם את זה קל.

כרגע יש לנו 2 אופציות:
א- להמשיך לשיר את השירים הללו (שאני נגדם באופן כללי), להתעלם מהתקשורת (דבר שלא ישפיע כאמור על השיח הציבורי), לנסות להלחם ולספוג עוד ועוד קנסות.
ב- להספיק עם השירים הללו ולהלחם במי שמחפש אותנו מבלי לתת לו דלק.

תבחר אתה את הדרך, רק תזכור שזה חבל מאוד אם מה שיגרום בסופו של דבר לקבוצה לקרוס כלכלית זה קללות אוהדים.
לי זה ברור באיזו דרך אני בוחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2011, 07:37 
פואד ורדנקו היקרים,
האם אתם רואים קשר בין השלכת המציתים ותפיסת ה"אף אחד לא יחנך אותנו!"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2011, 14:16 
red in blood כתב:
ItaiH6 כתב:
אדום אופטימי כתב:
השאלה היא האם הם חכמים.

:ROSE:

פואד,
ההתאחדות, בית הדין והשיח הציבורי לא מונעים על ידי הלך הרוח בפורום.
אני מבטיח לך שגם אם כולם בפורום היו מתעלמים מזה, לא היה פחות רעש על הנושא.

כן, מחפשים עלינו רעל.
הבעיה היא שאנחנו עושים להם את זה קל.

כרגע יש לנו 2 אופציות:
א- להמשיך לשיר את השירים הללו (שאני נגדם באופן כללי), להתעלם מהתקשורת (דבר שלא ישפיע כאמור על השיח הציבורי), לנסות להלחם ולספוג עוד ועוד קנסות.
ב- להספיק עם השירים הללו ולהלחם במי שמחפש אותנו מבלי לתת לו דלק.

תבחר אתה את הדרך, רק תזכור שזה חבל מאוד אם מה שיגרום בסופו של דבר לקבוצה לקרוס כלכלית זה קללות אוהדים.
לי זה ברור באיזו דרך אני בוחר.

אם לא הבנת, אז הגישה של פואד היא שבכל מקרה יכנסו בנו ולכן הוא ימשיך לעשות מה שבא לו.

אין ספק שזו הגישה הכי נוחה - פשוט שמים זין על כולנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2011, 15:31 
סמל אישי של המשתמש
הגישה של פואד נכונה.
בכל מקרה ייכנסו בנו.
אני לא משתמש במילים נאצי ושואה בדרך כלל במשחקים אבל אני לא נופל כמוכם בפח ה"נענשנו רק בגלל המילה ניאונאצי", כי אחר כך זה יהיה "נענשנו רק בגלל המילה סרטן", ואחר כך "נענשנו רק כי ציינו את המקצוע הלא מדויק של האמא של השופט", ואחר כך "נענשנו רק כי עשינו רעש בזמן זריקות עונשין של היריבה".

תנו להם את הסאר, תנו להם את הריין, תנו להם את אלזס-לוריין, תנו להם את סלובקיה, תנו להם את צ'כיה, תנו להם את פולין, תנו להם גם את השלבים הבאים רק אל תערבו אותנו בכניעה מתרפסת שבסוף תביא עלינו את ההשמדה.

אני מתנצל בעקבות הקנס והרדיוס שהעמותה תקבל בעקבות ההשואה הכל כך רלוונטית הזאת.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 249 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 109 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: