תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 02 מאי 2024, 22:43

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 123 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אזלת יד - בן קפלן (ידיעות תל אביב) מבקר ביד אליהו
הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 18:27 
בוכמן - המשטרה זה לא הכנסת ויש ערכאות שבהן אפשר להלחם בהם.

אם תתעקש ותלחם למשטרה לא תהיה ברירה.

בדיוק כמו במקרה של המשחק מול חולון.

מכיוון שאין לנו כאלה משחקים כל השנה, ומכיוון ש(לצערי) אני לא צופה אולם מלא כל העונה, אין שום סיבה ללכת לוותר על הדר יוסף כאולם ביתי.

והעלויות של הסבת האולם במרכז הירידים נמוכות משמעותית מההנחה שהעירייה תצטרך לתת לנו על מנת שנוכל להרשות לעצמנו לעשות שימוש ביד אליהו.

תראה לי שיש ביקוש לאלף מנויים בהדר יוסף ואני אוכל לשקול את הדעה שלי מחדש.

עד אז - אין בכלל מה לדבר על זה.

ולגבי מה אני רחוק מלדייק? אולי תפרט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 19:21 
סמל אישי של המשתמש
אני רוצה להוסיף לרשימת ה"עוד תנאים" גם את החלפת כל הסדרנים\מאבטחים\מכווני חניה ואנשי משק מכביסטים למניהם במשחקים של הפועל.
הרגשתי את המבטים העוינים של כל אלה ביום ב',
לא מתאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 19:23 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו אני מסכים עימך מלבד הרעיון השטותי של מרכז הירידים,חוץ מזה שהוא מוזמן רוב השנה ועלות שכירתו היא אסטרונמית
גם לא כדאי שדווקא במשחקים גדולים נשחק במגרש שהוא בעצם נייטרלי מבחינת הכרות השחקנים וכן מבחינת אפשרות הפיכתו לאולם חם וביתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 21:03 
שתי אפשרויות:

לארח בנוקיה לאחר מספר שינויים והתאמות.

או,

להישאר בליגה השניה עד שיהיה לנו אולם.

כל שאר האפשרויות, לצערי הרב מאוד, לא מחוברות
למציאות........

ולכל מציעי אפשרות מאות מנויים לשנה הבאה,בהדר יוסף.
תסכימו להגרלה שאולי תשאיר אותכם בחוץ רוב העונה?
וזה לפני אישור משטרע.....

אמ נעשה זאת נכון, נתאים את נוקיה למידותיו וצבענו, נבנה קבוצה טובה
וניתקע לצהובים בפנים תהיה זו הודעה אמיתית, חזקה וברורה, ׳הפועל חזרה׳ באמת ובגדול
ואנחנו לא מפחדים מאף אחד ! ! !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 21:07 
red73 כתב:
שתי אפשרויות:

או,

למציאות........

וניתקע לצהובים בפנים תהיה זו הודעה אמיתית, חזקה וברורה, ׳הפועל חזרה׳ באמת ובגדול

לשחק ביד אליהו זה כמו להגיד לחולדאי , " סלחנו , מה שהיה היה , תן לנו כמה תאי צפייה , בשביל שלפחות למראית עין זה יראה כמו מגרש עירוני ולא כמו המגרש הביתי של השרמוטות , והכל בסדר " .
אסור , אסור , אסור .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 21:15 
אנשים שוכחים עוד דבר אחד: בלי להיכנס לכל הנושא הרגשי שרוי מזכיר (ולשם שינוי אני מסכים איתו באלף אחוז) צריך לחשוב על הנזק המקצועי.

הדר יוסף אמנם לא מתקרב להיות אוסישקין, אבל כשהוא מלא הוא עדיין אחד האולמות הכי ביתיים בארץ והוא הביא לנו לבדו ניצחונות העונה.

לשחק ביד אליהו שגם במקרה של הפתעה ענקית מבחינת הביקוש למנויים וכרטיסים בעונה הבאה אולי יאוכלס ב-3000 איש זה אומר לוותר על כל היתרון שנותן אולם ביתי בעונה ראשונה בליגת העל.

אסור בשום פנים ואופן לוותר על היתרון הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 21:32 
סמל אישי של המשתמש
red73 כתב:
שתי אפשרויות:

או,

למציאות........

red73, אין לי מושג על סמך מה אתה אומר זאת.
אני אישית מתקשה מאד (מאד) להאמין שאין שום אפשרות לשחק בהדר יוסף בליגת העל, ושאין אפשרות לשחק בחולון ובראשון לציון. כל קושי שיהיה עם המשטרה והרשויות צריך להיתקל בתגובה אחת - משפטית.
כי הדר יוסף אינו שונה בכלום מחצי מאולמות הליגה, והייתי כמעט בכל אולם שיש בליגה. כל מי שטוען שאי אפשר לארח בהדר יוסף כי הוא לא בטיחותי יחסית לאולמות אחרים הוא שקרן במקרה הטוב.

אני אישית לא חושב שבתור בעל מנוי מזה 4 שנים רצופות אני לא צריך לקבל מנוי לשנה הבאה. אבל אם יבחרו לעשות הגרלה עיוורת בלי עדיפות לאיש, אני מוכן לקחת את הסיכון. אתה מכיר אותי מספיק טוב בשביל לדעת שהמילה שלי שווה ואני עומד לחלוטין מאחוריה.
הפועל תל אביב לא צריכה לשחק בבית של מכבי. אם אחרי כל ההיסטוריה של 5 השנים האחרונות, אם אחרי ההיסטוריה של כל ה30 השנים האחרונות זה יקרה - זה כתם שחור ואות קין שלא ימחה מאף אחד מהעומדים מאחוריו מאנשינו עד יומו האחרון. אני לא משתמש במטאפורות האלו בקלות, אבל הפעם אין מתאימות מהן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 22:43 
הפועל כתב:
red73 כתב:
שתי אפשרויות:

או,

למציאות........

red73, אין לי מושג על סמך מה אתה אומר זאת.
אני אישית מתקשה מאד (מאד) להאמין שאין שום אפשרות לשחק בהדר יוסף בליגת העל, ושאין אפשרות לשחק בחולון ובראשון לציון. כל קושי שיהיה עם המשטרה והרשויות צריך להיתקל בתגובה אחת - משפטית.
כי הדר יוסף אינו שונה בכלום מחצי מאולמות הליגה, והייתי כמעט בכל אולם שיש בליגה. כל מי שטוען שאי אפשר לארח בהדר יוסף כי הוא לא בטיחותי יחסית לאולמות אחרים הוא שקרן במקרה הטוב.

אני אישית לא חושב שבתור בעל מנוי מזה 4 שנים רצופות אני לא צריך לקבל מנוי לשנה הבאה. אבל אם יבחרו לעשות הגרלה עיוורת בלי עדיפות לאיש, אני מוכן לקחת את הסיכון. אתה מכיר אותי מספיק טוב בשביל לדעת שהמילה שלי שווה ואני עומד לחלוטין מאחוריה.
הפועל תל אביב לא צריכה לשחק בבית של מכבי. אם אחרי כל ההיסטוריה של 5 השנים האחרונות, אם אחרי ההיסטוריה של כל ה30 השנים האחרונות זה יקרה - זה כתם שחור ואות קין שלא ימחה מאף אחד מהעומדים מאחוריו מאנשינו עד יומו האחרון. אני לא משתמש במטאפורות האלו בקלות, אבל הפעם אין מתאימות מהן

ראשית בטוח אני כי ליבך והמקלדת שלך שווים ושאתה מתכוון למה שאתה אומר.
אבל אני דבק בדעתי שהדר יוסף גם בפרקטיקה וגם בתודעה, צר מלהכיל את אהובתנו ואהבתנו.
סתם נק' למחשבה:
השנה נאלצנו לוותר על לא מעט הזמנות לספונסרים, תקשרות, אנשי איגוד ושופטים.
כל זאת למרות משטר מאוד קפדני בנושא זה מצד ההנהלה.
בשנה הבאה. אם הכל יסתדר כפי שאנו מקווים, כמות הספונסרים, גודלם ובהתאם דרישותיהם יעלו.......
נהיה יותר אטרקטיביים ולכן יותר אנשים מהאיגוד, איגוד השופטים, תקשורת ועוד אוכלי חינם יבקשו, ולצערי נהיה מחוייבים ע"פ חוקי המנהלת להעתר, לעוד הזמנות.
לכל זה תוסיף הפרדת קהל מוקפדת יותר מצד המשטרה (זאת גם לאור פועלם של כל שוחרי 'חופש הביטוי' בתקופה האחרונה) ותקבל מספר מאוד מצומצם של מקומות שישארו לנו.

וכל זה לפני הנושא המרכזי בעיני - נחשוב קטנים, נישאר קטנים!!!

לא מפחד מאף אחד! אם צריך להחליף חצי מהתמונות במסדרונות נוקיה באדומות, נחליף, אם צריך לסגור בבד אדום שיצוייר ע"י מיטב בנינו את החלק העליון של ההיכל בחלק מהמשחקים, נצייר ונסגור, חדר הלבשה ראוי לגיברינו, נדרוש ונקבל ועוד ועוד דברים שבהתנהלות נכונה, חושבת בגדול וחכמה נוכל להרוויח באופן זמני עד לבניית האולם.
בניית האולם הינה הסוגייה היחידה שצריך לסגור לפני באופן משפטי שלא מאפשר לאיש לחמוק ממחויבויות והתחיבויות.
ברשל"צ לא רלוונטי - יש להם כדוריד רציני שם.
חולון - נו.........
להישאר בליגה שניה? שני זרים והמון ישראלים , אופציה מעניינת לדיון.

הבית של מכבי?
אותי תמיד לימדו שמאבקים (שלא נומר מלחמות) תמיד כדאי לערוך בטריטוריה של היריב ולנסות להפוך אותה למגרש הביתי שלי (אם אני לא טועה - קלאוזוביץ')
יש לי הרגשה שניתן לסדוק את בעלותם המוחלטת על המקום בעזרת כמה אנשים שממוקמים בעמדות מפתח כיום. וכדי לשבור את חומת הרשע צריך להתחיל בסדק!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 22:57 
סמל אישי של המשתמש
על מה אתם מדברים שנה הבאה הדר יוסף לא יהיה מפוצץ כל המשחקים חוץ ממגדל גרמניה ומשחק חשוב..
אולם הפחים נקודה.
חס ושלום יד אליהו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 23:01 
אדום עד לגרדום כתב:
על מה אתם מדברים שנה הבאה הדר יוסף לא יהיה מפוצץ כל המשחקים חוץ ממגדל גרמניה ומשחק חשוב..
אולם הפחים נקודה.
חס ושלום יד אליהו!

ואלם הפחים שייך לאמא שלנו?
לא רוצה להיות אורח של אף אחד בטח לא של אוהדי חולון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 23:06 
סמל אישי של המשתמש
red73 כתב:
אדום עד לגרדום כתב:
אולם הפחים נקודה.
חס ושלום יד אליהו!

ואלם הפחים שייך לאמא שלנו?
לא רוצה להיות אורח של אף אחד בטח לא של אוהדי חולון

אה ולארח אולם הביתי של מכב* זה לא להיות אורח שלהם?
וחוץ מיזה מה הקשר בכלל חולון האולם שלהם אחד הטובים מבחינת אווירה והכול וגם טוב לכמות שלנו..
כי בו לא נשלה את עצמנו שנה הבאה אנחנו לא מביאים למשחקים רגילים 5 אלף וגם לא 3 וחצי..חוץ ממכב* ומגדל..
אז אולם הפחים זה אחלה רעיון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 23:23 
סמל אישי של המשתמש
red73 כתב:

ראשית בטוח אני כי ליבך והמקלדת שלך שווים ושאתה מתכוון למה שאתה אומר.
אבל אני דבק בדעתי שהדר יוסף גם בפרקטיקה וגם בתודעה, צר מלהכיל את אהובתנו ואהבתנו.
סתם נק' למחשבה:
השנה נאלצנו לוותר על לא מעט הזמנות לספונסרים, תקשרות, אנשי איגוד ושופטים.
כל זאת למרות משטר מאוד קפדני בנושא זה מצד ההנהלה.
בשנה הבאה. אם הכל יסתדר כפי שאנו מקווים, כמות הספונסרים, גודלם ובהתאם דרישותיהם יעלו.......
נהיה יותר אטרקטיביים ולכן יותר אנשים מהאיגוד, איגוד השופטים, תקשורת ועוד אוכלי חינם יבקשו, ולצערי נהיה מחוייבים ע"פ חוקי המנהלת להעתר, לעוד הזמנות.
לכל זה תוסיף הפרדת קהל מוקפדת יותר מצד המשטרה (זאת גם לאור פועלם של כל שוחרי 'חופש הביטוי' בתקופה האחרונה) ותקבל מספר מאוד מצומצם של מקומות שישארו לנו.

ו כל זה לפני הנושא המרכזי בעיני - נחשוב קטנים, נישאר קטנים!!!

לא מפחד מאף אחד! אם צריך להחליף חצי מהתמונות במסדרונות נוקיה באדומות, נחליף, אם צריך לסגור בבד אדום שיצוייר ע"י מיטב בנינו את החלק העליון של ההיכל בחלק מהמשחקים, נצייר ונסגור, חדר הלבשה ראוי לגיברינו, נדרוש ונקבל ועוד ועוד דברים שבהתנהלות נכונה, חושבת בגדול וחכמה נוכל להרוויח באופן זמני עד לבניית האולם.
בניית האולם הינה הסוגייה היחידה שצריך לסגור לפני באופן משפטי שלא מאפשר לאיש לחמוק ממחויבויות והתחיבויות.
ברשל"צ לא רלוונטי - יש להם כדוריד רציני שם.
חולון - נו.........
להישאר בליגה שניה? שני זרים והמון ישראלים , אופציה מעניינת לדיון.

הבית של מכבי?
אותי תמיד לימדו שמאבקים (שלא נומר מלחמות) תמיד כדאי לערוך בטריטוריה של היריב ולנסות להפוך אותה למגרש הביתי שלי (אם אני לא טועה - קלאוזוביץ')
יש לי הרגשה שניתן לסדוק את בעלותם המוחלטת על המקום בעזרת כמה אנשים שממוקמים בעמדות מפתח כיום. וכדי לשבור את חומת הרשע צריך להתחיל בסדק!

אותי לימדו שלא משחקים באולם של מכבי, ולא מוותרים על הביתיות גם אם זה עולה בחוסר נחת מסויים וקצת כסף.
למדנו את הלקח הזה בצורה הכי קשה שאפשר. בדרבים חסרי בית, באליפויות אבודות, במלחמות עם כל העולם בניסיון להסביר את המובן מאליו, שהפועל ת"א צריכה לשחק בביתה שלה.
לוותר על הלקח על הזה בשל אי נוחות זמנית ולהיכנע מרצון לעירייה, אותה עירייה, ואותו ראש עירייה אטום שלפני 5 שנים עמדנו כולנו מולו בדמעות חנוקים בתחינה שישאיר לנו את הבית שלנו ולא יגרש אותנו ליד אליהו?
נפלא מבינתי איך אחרי כל ההיסטוריה של המועדון שלנו, אחרי 5 השנים האחרונות, אחרי הפועל אוסישקין תל אביב, אחרי כל זה לשמוע מאוהדים שלנו את אותן זמירות ישנות של שאול וחולדאי על הפיכת יד אליהו לאדום, על ניצול הפוטנציאל, על התקדמות, על פתרון זמני.

שקר, שקר וכזב.

זה לא החזון של עמותת הפועל אוסישקין תל אביב. נחשוב כמו תאגיד חסר כבוד והיסטוריה, נהיה תאגיד חסר כבוד והיסטוריה
הפועל תל אביב מסתדרת ותסתדר מצויין בהדר יוסף. הפועל תל אביב תסתדר גם בחולון וראשון לציון.
ואם לא - היא תיאלץ להסתדר בלעדיי ובלי עוד רבים וטובים שלא ימחלו לעולם על הבושה הזאת. לעולם.

וכמו כן, אין דבר קבוע יותר בישראל מהזמני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 23:26 
סמל אישי של המשתמש
המנטרה של החולדה עוד בזמן המאבק על אוסישקין היתה "אולם אחד עירוני לכל הקבוצות".
הוא אומר זאת בפה מלא ובצורה הכי ברורה שקיימת. אני חושב שאפילו הקלטתי אותו אומר את זה בראיון ברדיו. אולי יש לי את ההקלטה איפשהו.
הוא גם לא מתבייש לומר זאת על הכדורגל - איצטדיון עירוני אחד לכל הקבוצות הגדולות בעיר.

אינני חבר עמותה ולכן אני מאוד משתדל שלא לדחוף את האף, אבל העברת משחקים של הפועל תל אביב ליד אליהו היא הגשמת חזונו של חולדאיכס.
אתם רשאים לפרש את זה כאוות עינכם, אבל זאת עובדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 23:39 
המשתמש הפועל :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 23:43 
zink כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 23:45 
סמל אישי של המשתמש
סו אלן כתב:
zink כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 01:59 
סמל אישי של המשתמש
mkorman1 כתב:
אין הנדון דומה לראיה
כבר כעת יש יותר חברי עמותה מתכולת האולם בהדר יוסף
ובשנה הבאה השאיפה חייבת להיות מכירה של כמה שיותר מנויים
בקבוצה של אוהדים אין אפשרות למנוע מחבר עמותה לרכוש מנוי כך שהבעיה היא מאד מאד רלבנטית

שים לב שעם כל 1610 ומעלה חברי העמותה ומאות הפועלים הצעירים שיש לא נמכרו יותר מ 500 מנויים.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 02:10 
סמל אישי של המשתמש
ראצ'ו כתב:
הפועל כתב:
mkorman1 כתב:
אין אפשרות
מה תגיד לחבר עמותה שרוצה לרכוש מנוי שנגמרו המקומות?.
עם כל הכבוד הפועל זה עוד לא ברצלונה ונראה לי שכל שקל חשוב לקבוצה
אא"כ נרכשנו ע"י אריסון הצעיר ושכחו לעדכן

אני אגיד לו שירשם ברשימת ההמתנה עם כל הכבוד.
עשרות קבוצות בליגות המובילות בעולם עושות רשימת המתנה לכרטיסים, מנויים וכרטיסים למשחק חוץ עם קריטריונים מפותלים ומסובכים לזכאות ע"פ ותק ונאמנות. גם הפועל ת"א יכולה להתחיל עם זה אם וכאשר היא תגיע לראשונה בתולדותיה ליותר מכמה מאות מנויים.

הפועל ת"א לא תתמוטט אם כמה מאות אנשים לא יוכלו לקנות מנוי. אוי ואבוי לה אם כן

וואלה, אז כל הטיעון הזה על כל שקל חשוב וכל חבר עמותה נוסף הוא חשוב הוא לא רלוונטי נכון?
אם היינו מועדון עם 80,000 אוהדים במשחקים ועוד 2,000 שלא יכולים לעשות כי אין מקום אז מילא. אבל מועדון שיש לו פוטנציאל
של 5,000 אוהדים לפחות למשחק ליגה חשוב (מה שהיה השבוע זה משחק שהוא אפילו לא נגד מכבי ) ונגביל את עצמנו
ל-1000 בלבד אנחנו נדפוק את עצמנו בגדול.
יד אליהו זה לא הבית שלנו ואנחנו מעולם לא נתיימר להגדיר אותו ככזה, אבל יד אליהו יאפשר לנו למכור כמות מנויים גדולה בהרבה ובמחירים
זולים יותר, הוא יוכל להגדיל את מעגל האוהדים שלנו ולהפוך אוהדי כורסא לכאלה שמגיעים גם למשחקי חוץ, הוא יגדיל את הפוטנציאל להיות חברי עמותה,
כי הרי כמה חברי עמותה נוספים יבואו רק בגלל "הרעיון" כשאין להם בכלל אפשרות להיות חלק ולבוא למשחקים?
בסופו של דבר יד אליהו הוא אולם עירוני, לא שייך למכבי ואפילו היה האולם הביתי של הפועל. זה כמו בלומפילד עבור מכבי - רק שפה אנחנו באים בגלוי
ואומרים שזה אולם זמני בלבד ואנחנו לא מתייחסים אליו כבית.
מעבר לעובדה שמבחינה מקצועית זה גם יוכל לקדם אותנו אבל זה בכלל לא הנושא עכשיו.

נראה דווקא יותר מקביל לרמת גן עבור הפועל כדורגל.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 02:22 
סמל אישי של המשתמש
בלומי האדום כתב:
חבל שאנשים פה חוזרים על מנטרות ישנות, ולא מסתכלים על המציאות.
אין דין ליגה לאומית, כליגת העל.
מה לעשות והרבה אוהדים איבדו את האמון שלהם במהלך השנים, באפשרות שתהיה קבוצת כדורסל להפועל תל אביב.
כל מה שנעשה עד היום הוא נפלא, אבל לאוהדים שלא היו שם 15 שנה, צריך לתת זמן.
גם בעונת גוז'ינסקי הבטיחו הרים וגבהות, וכולם יודעים איזו אכזבה קיבלנו כולנו כעבור מספר חודשים.

ההגעה לחצי הגמר, והאפשרות לעלייה עתידית לליגת העל הוציאה חלק מהלא מאמינים מהבית.
המשכיות היא שם המשחק, והשבועות האחרונים מתחילים להוכיח שלמפעל הענק הזה יש המשכיות.
זה מה שחלק גדול מהאוהדים היה צריך, וברגע שהוא קיבל את זה הוא לא נזכר פתאום שהוא אוהד הפועל, אלא הוא בא לתת עוד כוח למפעל.
למה הוא לא היה שם קודם, זה כבר דיון פילוסופי, שמבחינתי כיום, הוא לא רלוונטי.

בתקופה הקרובה העמותה עומדת בפני זמנים קריטיים מבחינתה.
אולם ביתי הוא רק חלק מההחלטות שיהיה צורך להחליט עליהן, אבל חלק עיקרי.

הפוטנציאל של אוהדי הפועל בכדורסל, כבר קיבל הוכחה ביום שני האחרון.
חצי הגמר היתה הפגנת כוח כמותית למה שצפוי לקבוצה בשנים הקרובות.
לחזור אחורה לאולם של 1000-1500 אוהדים תהיה טעות.
החשיבה צריכה להיות קדימה.
אם היה באזור אולם של 3000-5000 מקומות, הייתי לוקח אותו כבר היום. אבל אין.
אם נוקיה הוא האפשרות היחידה, שתיתן לנו אפשרות לאכלס את הכמויות הצפויות, בליגה ובדרבי, אז מבחינתי אין ברירה.
האפשרויות לתמרון באשר למחירי מינויים, מחירי כרטיסים, גיוס אוכלוסיות אהדה נוספות, השקעה באוהדים קיימים, השגת ספונסרים, הבעת כוונות וכד', הרבה יותר גדולה בנוקיה מאשר באולמות קיימים אחרים.

להתבסס על סטטיסטיקות מהשנה בליגה, בלי לקחת בחשבון את המפגן האחרון בנוקיה, זה זילזול במציאות.
יש דור צעיר של אוהדים, שיחד עם הדור הוותיק, צמא להפועל תל אביב כדורסל, אז אל תמנעו מהם את האפשרות.
רק אולם גדול כמו נוקיה, יכול באופן זמני ועד לקבלת אולם משלנו, לתת תשובה נורמלית לאוכלוסיית אוהדי הכדורסל של המועדון.

הנקודות הבאות, שהחבר פרוויס הציע פה באשכול הן בסיס לא רע להתחלה.

ציטוט:
יש שלושה תנאים שבהם הייתי מוכן לשחק ביד אליהו:
1. התחייבות בכתב של העירייה, שתוך שלוש שנים יהיה לנו אולם, ובמידה שלא - העמותה תפוצה בסכום של חמישה מיליון דולר.
2. פתרון במסגרתו היציעים העליונים יכוסו במשחק הליגה, כך שכל הקהל יישב למטה ויהיה אפקט של אולם קטן.
3. שימוש באולם בעונת המשחקים, לאימונים ומשחקים בעלות של הדר יוסף + פתרונות לכל מחלקת הנוער.

אני מאוד מקווה שלא ישימו את הרעיון הזה בצד, ורק בגלל שזה של מכבי.
העתיד שלנו מתחיל בשבועות האחרונים לקבל יסודות חדשים, אל תהרסו אותו בשינאה עיוורת.

שיהיה לכולם יום אדום נפלא, נעים ו- שקט א.ב. :SMOKE:

בוא נראה בשבת הבאה (בתקוה שהכדורסל והכדורגל לא יחפפו. בכל זאת זה משחק נגד מכבי ב') כמה אנשים מאלה שהגיעו לחצי גמר הגביע ירוצו בהתלהבות לראות משחק ליגה.
אם לא בשבת הבאה אז בשלישי הבא שאז אין אפשרות לחפיפה עם הכדורגל (אלא אם יש גביע).
כמאמר הפתגם, בוא לא נרתום את העגלה לפני הסוסים.

דרך אגב, ההימור שלי לגבי שני המשחקים ובהנחה שאין חפיפה עם הכדורגל, פחות אוהדים מהממוצע העונתי ופחות אוהדים ממנויים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 07:40 
רוי האדום כתב:
קלדרון כתב:
אסור לשחק ביד אליהו.
יש טעויות שאין מהן חזרה.

!!!

ובעניין אחר, ב19.2 יש גם משחק כדורגל מול הפועל ב"ש -זה עלול להתנגש

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 08:59 
ItaiH6 כתב:
בלומי האדום כתב:
חבל שאנשים פה חוזרים על מנטרות ישנות, ולא מסתכלים על המציאות.
אין דין ליגה לאומית, כליגת העל.
מה לעשות והרבה אוהדים איבדו את האמון שלהם במהלך השנים, באפשרות שתהיה קבוצת כדורסל להפועל תל אביב.
כל מה שנעשה עד היום הוא נפלא, אבל לאוהדים שלא היו שם 15 שנה, צריך לתת זמן.
גם בעונת גוז'ינסקי הבטיחו הרים וגבהות, וכולם יודעים איזו אכזבה קיבלנו כולנו כעבור מספר חודשים.

ההגעה לחצי הגמר, והאפשרות לעלייה עתידית לליגת העל הוציאה חלק מהלא מאמינים מהבית.
המשכיות היא שם המשחק, והשבועות האחרונים מתחילים להוכיח שלמפעל הענק הזה יש המשכיות.
זה מה שחלק גדול מהאוהדים היה צריך, וברגע שהוא קיבל את זה הוא לא נזכר פתאום שהוא אוהד הפועל, אלא הוא בא לתת עוד כוח למפעל.
למה הוא לא היה שם קודם, זה כבר דיון פילוסופי, שמבחינתי כיום, הוא לא רלוונטי.

בתקופה הקרובה העמותה עומדת בפני זמנים קריטיים מבחינתה.
אולם ביתי הוא רק חלק מההחלטות שיהיה צורך להחליט עליהן, אבל חלק עיקרי.

הפוטנציאל של אוהדי הפועל בכדורסל, כבר קיבל הוכחה ביום שני האחרון.
חצי הגמר היתה הפגנת כוח כמותית למה שצפוי לקבוצה בשנים הקרובות.
לחזור אחורה לאולם של 1000-1500 אוהדים תהיה טעות.
החשיבה צריכה להיות קדימה.
אם היה באזור אולם של 3000-5000 מקומות, הייתי לוקח אותו כבר היום. אבל אין.
אם נוקיה הוא האפשרות היחידה, שתיתן לנו אפשרות לאכלס את הכמויות הצפויות, בליגה ובדרבי, אז מבחינתי אין ברירה.
האפשרויות לתמרון באשר למחירי מינויים, מחירי כרטיסים, גיוס אוכלוסיות אהדה נוספות, השקעה באוהדים קיימים, השגת ספונסרים, הבעת כוונות וכד', הרבה יותר גדולה בנוקיה מאשר באולמות קיימים אחרים.

להתבסס על סטטיסטיקות מהשנה בליגה, בלי לקחת בחשבון את המפגן האחרון בנוקיה, זה זילזול במציאות.
יש דור צעיר של אוהדים, שיחד עם הדור הוותיק, צמא להפועל תל אביב כדורסל, אז אל תמנעו מהם את האפשרות.
רק אולם גדול כמו נוקיה, יכול באופן זמני ועד לקבלת אולם משלנו, לתת תשובה נורמלית לאוכלוסיית אוהדי הכדורסל של המועדון.

הנקודות הבאות, שהחבר פרוויס הציע פה באשכול הן בסיס לא רע להתחלה.

ציטוט:
יש שלושה תנאים שבהם הייתי מוכן לשחק ביד אליהו:
1. התחייבות בכתב של העירייה, שתוך שלוש שנים יהיה לנו אולם, ובמידה שלא - העמותה תפוצה בסכום של חמישה מיליון דולר.
2. פתרון במסגרתו היציעים העליונים יכוסו במשחק הליגה, כך שכל הקהל יישב למטה ויהיה אפקט של אולם קטן.
3. שימוש באולם בעונת המשחקים, לאימונים ומשחקים בעלות של הדר יוסף + פתרונות לכל מחלקת הנוער.

אני מאוד מקווה שלא ישימו את הרעיון הזה בצד, ורק בגלל שזה של מכבי.
העתיד שלנו מתחיל בשבועות האחרונים לקבל יסודות חדשים, אל תהרסו אותו בשינאה עיוורת.

בוא נראה בשבת הבאה (בתקוה שהכדורסל והכדורגל לא יחפפו. בכל זאת זה משחק נגד מכבי ב') כמה אנשים מאלה שהגיעו לחצי גמר הגביע ירוצו בהתלהבות לראות משחק ליגה.
אם לא בשבת הבאה אז בשלישי הבא שאז אין אפשרות לחפיפה עם הכדורגל (אלא אם יש גביע).
כמאמר הפתגם, בוא לא נרתום את העגלה לפני הסוסים.

דרך אגב, ההימור שלי לגבי שני המשחקים ובהנחה שאין חפיפה עם הכדורגל, פחות אוהדים מהממוצע העונתי ופחות אוהדים ממנויים.

אם היית קורא לפני שאתה מגיב, אז היית חוסך לעצמך כמה דקות בחיים.
שורה שניה מודגשת בשבילך.
מזל שעוד לא הגיע הגאון, שיעלה את הטיעון המנצח של "אוהדי הצלחות. איפה הייתם עד עכשיו. בשביל זה אפשר להמשיך לשחק בהדר יוסף".

לכל שאר הטענות, שאפילו לא מביאות אלטרנטיבה ראוייה אחת, אני אתן תגובה יותר מאוחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 10:23 
סמל אישי של המשתמש
בלומי,

אתה מאשים אחרים במה שאתה בעצמך עושה...
יד אליהו הוא לא אלטרנטיבה ראויה. כל מגרש בלטות עם סל מעץ הוא אלטרנטיבה ראויה יותר מיד אליהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 15:28 
סמל אישי של המשתמש
או שישות חיצונית השתלטה על מעט המוח שעוד שנשאר לראצ'ו או שכנראה הבחור הסניף גז של תשובה.
האיש נדפק טוטאלית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 15:35 
סמל אישי של המשתמש
ככה זה כשמסתובבים כל היום עם ברוני גז בועדות בכנסת.
בסוף נדבקים בחזרת קפיטליסטית נגיפית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 15:49 
סליחה שאני לא חושב כמוכם, פעם הבאה אני אתקשר אליכם לשאול מה לכתוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 16:52 
קלדרון כתב:
בלומי,

אתה מאשים אחרים במה שאתה בעצמך עושה...
יד אליהו הוא לא אלטרנטיבה ראויה. כל מגרש בלטות עם סל מעץ הוא אלטרנטיבה ראויה יותר מיד אליהו.

אתה מוזמן לפרט ולנמק!

נוקיה היא אלטרנטיבה, לקבוצה שרוצה להגיע לצמרת של ליגת העל, ושמאחוריה אלפי אוהדים.
נוקיה היא אלטרנטיבה, לכל מי שיודע באמת מה הלך בהפועל של ימי אוסישקין העליזים, אי שם בשנות ה- 80.
נוקיה היא אלטרנטיבה, כל עוד אין לך אולם ביתי, שייתן מענה לכל אוהדי הפועל שרוצים להנות מחזרתה.

להמשיך לשחק באולמות של 1500 מקומות, זה לחזור אחורה.
לשחק בנוקיה, עד שנקבל מגרש משלנו, זה צורך קיומי.

עכשיו אני ממתין לתשובתך המנומקת.

שיהיה לכולם סופשבוע אדום נפלא, נעים ו- שקט א.ב. :SMOKE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 17:03 
בלומי האדום כתב:
אם לא הדר יוסף, ואם נוקיה נפסל מראש מסיבות ידועות, אז מה האופציות הרלוונטיות בשוק ?
יש בכלל אופציות לכמות של מעל 1500-2000 אוהדים למשחק ?

בנוקיה היו 5000 אוהדים, ולהערכתי זה לא מתקרב לפוטנציאל של האוהדים שלנו.

אני באופן אישי לוקח את נוקיה כאופציה לאולם ביתי, לתקופת הביניים, עד שנקבל אולם ביתי משלנו.
הכל כמובן בהסכם חתום מול העירייה.
הדבר הכי גרוע שהעמותה יכולה לעשות בשנה הבאה, היא לא לתת לאוהדים אפשרות לראות את הקבוצה.
לכן אני גם לא פוסל את האפשרות של נוקיה.

מסכים לחלוטין.
עם כל הצער, נוקיה זו האופציה הכי פחות גרועה מבין כל האופציות שקיימות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 17:33 
סמל אישי של המשתמש
זה מאוד פשוט בלומי,
ביום שתסכים לשחק בנוקיה תחוסל אופצית האולם הביתי.
חולדאי בן של מורה ושונא הפועל, אם לא יכריחו אותו הוא לא יעמוד בהבטחה לתת להפועל אולם.
מי שלא מוכן "לסבול" שנה, שנתיים בשביל לקבל אולם ביתי של 4000-5000 מקומות יחסל את הסיכוי לבנות אמפריה אדומה.

אין שום בעיה בכך שכרטיס למשחק בית של הפועל יהיה נדיר יותר מכרטיס לשער 5 בדרבי שמ*בי קיבלו עליו את זכויות הכרטיסים.
זה לא יעצור את הפועל , להפך , זה יגביר את הבאזז סביב המועדון ויעזור ללחוץ על הבן מורה לתת את מה ששלנו בזכות.

נוקיה לא אלטרנטיבה כי זה האולם הביתי של מ*בי.
נוקיה הוא לא אלטרנטיבה כי כל החום והאינטימיות של הפועל ילך לאיבוד במפלצת המכוערת.
נוקיה זה לא אלטרנטיבה כי ה"אלפים" שמאחורי הפועל יגיעו לשנים או שלושה משחקים בעונה ובכל השאר תראה כמו בני השרון.

אם כל המסע הארוך שעברנו מהריסת אוסישקין ועד חצי גמר הגביע יסתיים בקבלת נוקיה כאולם ביתי , ולו לדקה, הרי שהמפעל נכשל. כל עקרונות, כל הדגש על נקיון וחשיבות הדרך יראו מגוכחים לאור העובדה שבשל נוחות רגעית אתה מוכן לשחק בנוקיה.

אתה שואל איזו אופציה יש חוץ מנוקיה ? כל אולם, כל הדר יוסף, הוא אופציה חוץ מנוקיה. כי נוקיה זו פשוט לא אופציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 19:42 
סמל אישי של המשתמש
יש לי אינטרס אישי להצטרף לביקורת של פותח האשכול על מחירי הנקנקיות בהיכל נוקיה. לא אעשה זאת מסיבות מובנות. ;)

לגבי המשחקים בהיכל נוקיה, בגדול סוף סוף מצאתי נושא שאני מסכים בו עם ראצ'ו.
אבל לפני כן כמה עובדות.

1. היכל נוקיה או בשמו הקודם היכל הספורט ביד אליהו , היה מגרה הביתי של הפועל ת"א במשך כמה שנים, בתקופה שבה ניבנה אוסישקין. כאחד ששיחק על על הבלטות של אוסישקין הפתוח ובוודאי צפה במשחקים באוסישקין הפתוח היה המעבר לנוקיה תענוג אמיתי. ימי השיא של בארי ליבוביץ היו בהיכל נוקיה. כן נוקיה היה בעבר פתרון זמני טוב ומוצלח.
יהיו כאלה שיאמרו , איזה מוצלח הרי לא לקחנו אז אף תואר. נכון !! עם הנהלה זבל כמו שהיתה אז לא פלא שלא לקחנו תואר. מכבי , התנהלה כמו מועדון מקצועני ואנחנו כמו שכונה המנוהלת ע"י מועצת הפועלים.

2. חייבים להגדיר מטרות ולאורך זמן. זה תפקידה של ההנהלה. אם ההנהלה מאמינה שפוטנציאל הקהל שלה במשחקי הליגה הוא מעל 3000 צופים תוך שנתיים הפועל חייבת לעבור לנוקיה. כן, בהחלט הצעתו של פרוויס להג מעבר זה בבטוחות כספיות של עריית ת"א.

גילוי נאות: יש לי אינטרס שהפועל ישחקו בנוקיה. למרות זאת ניתן לבדוק שכתבתי דעתי זו עוד בימי ג'וזינסקי עוד לפני שמישהו העלה בדעתו שאוסישקין ייהרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 19:56 
r200 כתב:
הפועל כתב:
הדבר היחיד שחבל פה זה שאנשים לוקחים את כל הלקחים ההיסטוריים שנלמדו בכח אחרי שנעשו כל הטעויות האפשריות וזורקים אותם לפח לטובת מנטרות שיווקיות מעולם של אנשי פרסום של "פוטנציאל" ו"המשכיות" וקלישאות שקריות מבית היוצר של חולדאי סטייל "אולם עירוני" ו"פתרון זמני".
אין להפועל תל אביב מה לחפש אפילו 5 שניות באולם הביתי של מכבי.
לא מבחינת כבוד
לא בשביל עוד קצת בצע כסף ע"ח תארים סטייל הנהלות שנות השמונים
לא בשביל "פתרון זמני"
לא בשביל לוותר על עקרונות שרק לפני 5 שנים נלחמנו עליהם ברחובות
לא בשביל פוטנציאל מעורפל לעוד כמה מאות מנויים בשביל קבוצה שמביאה לרוב משחקיה 300 צופים
לא בשביל שום דבר

להפועל תל אביב בהנהלת הפועל אוסישקין תל אביב יש רק אג'נדה אחת בנושא האולם - יש להקים בהקדם אולם ייעודי להפועל ת"א. ותו לא.

וכמו כן, אין דבר קבוע יותר בישראל מהזמני

:ROSE:

עדיף לארח בקפריסין מאשר ביד אליהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 123 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 40 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: