תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 15 מאי 2024, 09:46

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 322 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: קופמן ביציע העיתונות מדבר על הקהל
הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 19:20 
סמל אישי של המשתמש
גביזון כתב:
לי אישית אין בעיה בשימוש במילה שואה, מצידי שיצעקו מכבי נאצים למשרפות, שער 11 גטו, לי זה לא מפריע בשיט, ואני שר שירי שואה.

אבל!
יש בעיה עם המילה הזאת במדינה שלנו, אין מה לעשות. אם מישהו חושב שנשנה סדרי עולם בקטע הזה הוא חי בסרט.
יש לנו 2 אופציות:
או להמשיך להשתמש במילה, לקבל על הראש מהתקשורת,אולי קנסות כספיים מהכסף שכולנו או חלקנו משקיעים בקבוצה, ולהצטייר כחסרי אדם. מזכיר במשהו את אוהדי ביטר שמתחננים שיאפשרו להם להשתמש בגזענות כי מבחינתם זה עקרון, וזו בכלל לא גזענות, ואז שהם מקבלים על הראש ורדיוסים הם חושבים שכל העולם נגדם, למרות שהזהירו ומזהירים אותם מראש.
או פשוט כולה לשנות 2 מילים בשיר.
שוב...לי אין בעיה עם המילה או המונח הזה, השאלה אם זה יהיה בעוכרנו. לדעתי זה בעוכרנו.

בכנות? לא מענינית אותי דעת קהל ובטח שלא תקשורת עלק אדומה..אם יהיה קנס כספי לקריאות כאלה זאת תהיה הסיבה היחידהבעיני להפסיק קרחאות אלו
(ברור שזה יהיה צבוע כי קריאות גזעניות עובורות אצלנו במדינה חלק)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 19:21 
יש לי הצעה
חצי ישירו וחצי ישרקו בוז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 19:22 
סמל אישי של המשתמש
mkorman1 כתב:
יש לי הצעה
חצי ישירו וחצי ישרקו בוז

זה כבר אשכרה ביטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 19:22 
סמל אישי של המשתמש
r200 כתב:
גביזון כתב:
לי אישית אין בעיה בשימוש במילה שואה, מצידי שיצעקו מכבי נאצים למשרפות, שער 11 גטו, לי זה לא מפריע בשיט, ואני שר שירי שואה.

אבל!
יש בעיה עם המילה הזאת במדינה שלנו, אין מה לעשות. אם מישהו חושב שנשנה סדרי עולם בקטע הזה הוא חי בסרט.
יש לנו 2 אופציות:
או להמשיך להשתמש במילה, לקבל על הראש מהתקשורת,אולי קנסות כספיים מהכסף שכולנו או חלקנו משקיעים בקבוצה, ולהצטייר כחסרי אדם. מזכיר במשהו את אוהדי ביטר שמתחננים שיאפשרו להם להשתמש בגזענות כי מבחינתם זה עקרון, וזו בכלל לא גזענות, ואז שהם מקבלים על הראש ורדיוסים הם חושבים שכל העולם נגדם, למרות שהזהירו ומזהירים אותם מראש.
או פשוט כולה לשנות 2 מילים בשיר.
שוב...לי אין בעיה עם המילה או המונח הזה, השאלה אם זה יהיה בעוכרנו. לדעתי זה בעוכרנו.

בכנות? לא מענינית אותי דעת קהל ובטח שלא תקשורת עלק אדומה..אם יהיה קנס כספי לקריאות כאלה זאת תהיה הסיבה היחידהבעיני להפסיק קרחאות אלו
(ברור שזה יהיה צבוע כי קריאות גזעניות עובורות אצלנו במדינה חלק)

כמוני כמוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 19:24 
פואד כתב:
לירון האדום כתב:
איתי06- אני מצטער אבל לא היתי מעורב בדיון של לעשן או לא במגרשים(אני מעשן דווקא), פשוט לא קראתי את כל העמודים ולכן אני לא יכול להתייחס לזה.
אני עדיין לא מבין אותך- אתה מדבר על עמותות על אנשים שעושים הרבה ומקדישים מזמנם לניצולי השואה, הכל יפה וטוב.
אבל אתה לא חושב שלצעוק שואה למכבי זה עלבון למילה הזאת שואה? משהו שתמיד צריך להיזכר לעד כמשהו שהוא אסון!
לא משהו שאמור להיות בסלנג.
ואני אחזור לדוגמא שלי:
לירון האדום כתב:
זה כמו שתגיד יש מישהו שעוזר לזולת כל הזמן, את רוב כספו הוא תורם אבל מידי פעם הוא גם מכה אנשים כי יש לו פיוז קצר. אז זה הופך את זה לבסדר?

איזה השוואות מפגרות יש לך.
למה אנחנו עוזרים ואחרי זה הולכים ועושים שואה למישהו? שמנו את אוהדי מכבי בגזים? במשרפות? העמדנו אותם בשורה וירינו בהם?

פואד נשמה, כנראה שלא הבנת את הדוגמא שלי, הדוגמא שלי היתה לאיתי שממה אני הבנתי הוא אומר שזה בסדר לשיר שירי שואה כי אנחנו(הקהל) עוזר הרבה לניצולי שואה יש עמותות של אוהדים שעוזרים לנזקקים וכו'.
הסברתי שאין קשר בין הדרבים, את כל הדברים היפים שאנחנו(הקהל) עושים לא נותן לנו לגיטימציה לפגוע באחרים.
ופואד- אתה טועה זה לא היום שואה ומחר סרטן.
שואה זה משהו אחר לגמריי, זה תמיד היה טאבו ותמיד צריך להיות טאבו!
מסכים עם גביזון גם אצל אוהדי ביתר זה לא געזנות אלא עקרון.
תבינו משהו אחד זה הכי קריטי- השירים האלו גורמים להרבה אנשים להתרחק מהמועדון אם זה באהדה ואם זה בנושא הכספי.
אם לא אכפת לכם מזה- שיבושם לכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 19:34 
לירון האדום כתב:
פואד כתב:
לירון האדום כתב:
איתי06- אני מצטער אבל לא היתי מעורב בדיון של לעשן או לא במגרשים(אני מעשן דווקא), פשוט לא קראתי את כל העמודים ולכן אני לא יכול להתייחס לזה.
אני עדיין לא מבין אותך- אתה מדבר על עמותות על אנשים שעושים הרבה ומקדישים מזמנם לניצולי השואה, הכל יפה וטוב.
אבל אתה לא חושב שלצעוק שואה למכבי זה עלבון למילה הזאת שואה? משהו שתמיד צריך להיזכר לעד כמשהו שהוא אסון!
ואני אחזור לדוגמא שלי:
לירון האדום כתב:
זה כמו שתגיד יש מישהו שעוזר לזולת כל הזמן, את רוב כספו הוא תורם אבל מידי פעם הוא גם מכה אנשים כי יש לו פיוז קצר. אז זה הופך את זה לבסדר?

איזה השוואות מפגרות יש לך.
למה אנחנו עוזרים ואחרי זה הולכים ועושים שואה למישהו? שמנו את אוהדי מכבי בגזים? במשרפות? העמדנו אותם בשורה וירינו בהם?

פואד נשמה, כנראה שלא הבנת את הדוגמא שלי, הדוגמא שלי היתה לאיתי שממה אני הבנתי הוא אומר שזה בסדר לשיר שירי שואה כי אנחנו(הקהל) עוזר הרבה לניצולי שואה יש עמותות של אוהדים שעוזרים לנזקקים וכו'.
הסברתי שאין קשר בין הדרבים, את כל הדברים היפים שאנחנו(הקהל) עושים לא נותן לנו לגיטימציה לפגוע באחרים.
ופואד- אתה טועה זה לא היום שואה ומחר סרטן.
שואה זה משהו אחר לגמריי, זה תמיד היה טאבו ותמיד צריך להיות טאבו!
מסכים עם גביזון גם אצל אוהדי ביתר זה לא געזנות אלא עקרון.
תבינו משהו אחד זה הכי קריטי- השירים האלו גורמים להרבה אנשים להתרחק מהמועדון אם זה באהדה ואם זה בנושא הכספי.
אם לא אכפת לכם מזה- שיבושם לכם.

אתה אומר שמרחיקים ואני אומר שלא (5-10 לא ניחשבים) לך תעשה מחקר שמוכיח שכן ואני אסכים איתך.
אצל אוהדי ביתר זה לא עיקרון...סתם בורות ושנאה לכל מה ששונה מהם ולא יהודי, בדיוק כמו גם אוהדי מכבי.
ומי אמר שאנחנו עושים דברים טובים כדי שאחרי נוכל לפגוע? זה אתה אמרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 19:59 
סמל אישי של המשתמש
הכלבים נובחים והשיירה עובדת,
כלום לא יישתנה רק כי כולם אוהבים לצקצק בלשון בפורום בכל פעם שעיתונאי בשקל נזכר באוהדי הפועל.
תמשיכו לריב באינטרנט,
אני בטוח שזה יועיל מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 20:08 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
ואני אחזור לדוגמא שלי:
לירון האדום כתב:

לא זכור לי שמישהו שצעק "שתהיה שואה למכבי" פגע בכך פיסית במישהו אז השאלה שלך פשוט לא רלוונטית.
אם הוא צועק על אנשים "אמא שלכם זונה, יא כלבים נאצים" בתור פורקן לפיוז הקצר שלו אז אנשים יכולים להסתכל עליו מוזר, אבל אני מניח שאף אחד לא יאיים עליו שאם הוא לא יפסיק להשתמש במילה נאצים לא יקבלו יותר תרומות שלו, או שמישהו (בטח לא מהשותפים שלו) ינסה לעשות לו דה לגיטימציה בהסתכלות ביחס נזק/תועלת אלא אם כן מונעים מאינטרסים או אג'נדות ואורבים לו בפינה.

אני באמת מאמין שמשטרת מילים מובילה למשטרת מחשבות ולכן אני אלחם על הזכות של אנשים להגיד שואה ונאצים גם אם לי לא בוער להגיד את המילים האלה.
חוץ מזה, אני עדיין לא מבין איך אפשר להכניס ישות וירטואלית לתאי גזים או למשרפות ככה שאני לא רואה שום דבר לא לגיטימי בקריאת "שואה למכבי" כשברור שהכוונה היא להשמדת מועדון ה"ספורט" המתועב ולא להשמדת אנשים.

הפועל, אני לא מפקפק ברצון של אף אחד.
אני מפקפק בלגיטימיות של אנשים שמצקצקים בלשונם מאחורי מסך להטיף מוסר לאנשים שממש פועלים לשנות לטובה את מצב הגזענות/יחס לניצולי שואה וכו' בגלל מילה בשיר.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 20:19 
סמל אישי של המשתמש
אביר חופש הביטוי איתי - מי שעושה מה שעושה למען ניצולי שואה שימשיך בעבודתו הברוכה, ואני תומך בו בכל אשר ילך ויעשה. בבוא היום כנראה שהוא יכנס לגן עדן הרבה לפני. תחזקנה ידיו ושלא תרפינה לרגע.
אין לזה שום קשר לעובדה שאותי ועוד הרבה אוהדים, וכמעט כל אדם שאינו אוהד ספורט ששומע על כך זה דוחה ומגעיל ומזעזע לשמוע אלפי אנשים שולחים אוהדים ושחקנים של קבוצות יריבות לתאי גזים ושאנחנו רוצים שזה ייפסק.
אתה רוצה לפקפק בלגיטימיות שלי בגלל שאני עושה זאת מאחורי מקלדת? אין לי בעיה. הריני להודות שאני הבזוי באדם, מעולם לא התנדבתי בעמותה התורמת לניצולי שואה, ויש אלפי אנשים שעשו פי מיליון ממני למענם.
האם עדיין מותר לי להביע את דעתי? או שמא העובדה הזאת הופכת אותי הנקלה לנחות לעומתם ולא מקנה לי אפילו את הזכות לאמר להם שמשהו ממה שהם עושים יתכן והוא טעות? שמא יתכן גם שרוב רובם של הזועקים את הקללות ופוגעים בהנאה שלי ממשחקי הפועל אינם בין צדיקים אומות העולם העושים יומם ולילה למען ניצולי השואה?
כי בראש ובראשונה ולפני הכל - אני רוצה שזה יפסק בשבילי שיהיה לי אישית יותר כיף ונוח במשחקים.

אני לא רוצה להטיף מוסר
אני לא רוצה להיות יותר טוב מהקהל של מכבי
אני לא רוצה לרצות את קופמן ושות'
אני לא רוצה להרגיש יותר טוב ממך
אני לא רוצה לקרב ספונסרים ואוהדים שהתרחקו (אם כי אלו תוצאות לוואי אפשריות ברוכות)
אני רוצה שהגועל נפש הזה יפסק. נקודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 20:23 
הפועל כתב:
אביר חופש הביטוי איתי - מי שעושה מה שעושה למען ניצולי שואה שימשיך בעבודתו הברוכה, ואני תומך בו בכל אשר ילך ויעשה. בבוא היום כנראה שהוא יכנס לגן עדן הרבה לפני. תחזקנה ידיו ושלא תרפינה לרגע.
אין לזה שום קשר לעובדה שאותי ועוד הרבה אוהדים, וכמעט כל אדם שאינו אוהד ספורט ששומע על כך זה דוחה ומגעיל ומזעזע לשמוע אלפי אנשים שולחים אוהדים ושחקנים של קבוצות יריבות לתאי גזים ושאנחנו רוצים שזה ייפסק.
אתה רוצה לפקפק בלגיטימיות שלי בגלל שאני עושה זאת מאחורי מקלדת? אין לי בעיה. הריני להודות שאני הבזוי באדם, מעולם לא התנדבתי בעמותה התורמת לניצולי שואה, ויש אלפי אנשים שעשו פי מיליון ממני למענם.
האם עדיין מותר לי להביע את דעתי?
כי בראש ובראשונה ולפני הכל - אני רוצה שזה יפסק בשבילי שיהיה לי אישית יותר כיף ונוח במשחקים.

אני לא רוצה להטיף מוסר
אני לא רוצה להיות יותר טוב מהקהל של מכבי
אני לא רוצה לרצות את קופמן ושות'
אני לא רוצה להרגיש יותר טוב ממך
אני לא רוצה לקרב ספונסרים ואוהדים שהתרחקו (אם כי אלו תוצאות לוואי אפשריות ברוכות)
אני רוצה שהגועל נפש הזה יפסק. נקודה

איך בידיוק מישהו שלא אוהב ספורט שומע את זה? הוא הרי לא אוהב ספורט...מה יש לו לעשות במגרש?

ולי ולהרבה אוהדים (יותר ממכם) כן נוח וטוב וכיף לשיר את זה...אז כמוני כמוך...בבקשה בו נמשיך עם זה. איך זה נישמע לך הבקשה שלי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 20:30 
סמל אישי של המשתמש
פואד, אני יודע שקשה להאמין - אבל יש לא מעט אנשים שרואים משחקים בבית. יש האומרים שאפילו הרבה הרבה יותר מאלו שבמגרש.
יש גם לא מעט שרואים מהדורות חדשות בהן יש תקצירים ופרשנויות ושידורים חוזרים של משחקים.
יש המספרים גם על קיומם של אתרי אינטרנעט ועיתונים יומיים עם מדורי ספורט המדווחים על המתרחש במשחקים לעולם כולו!
להערכתי יש מצב שלא מעט אנשים בישראל נחשפים למה שקורה במשחקים של הפועל. פלאי הטכנולוגיה המודרנית זה משהו מדהים.

אם נוח וטוב לכם - המשיכו בדרככם. אני רק יכול לקוות
1. שמתישהו זה ישתנה
2. שתמיד תפגינו כלפי אחרים (אוהדי הפועל ולא אוהדי הפועל) את אותה סובלנות המופגנת כלפיכם מצד אוהדים כמוני שמקבלים בחילה מהשירים האלו
3. שיום אחד תבינו, לא רק בחייכם האישיים בסיטואציות מקבילות, למה כשאתם מתעקשים לעבור קו אדום של התנהגות בחברה (אפילו אם הוא במסגרת החוק) יש לא מעט אנשים שמתעצבנים ולא מקבלים זאת בהבנה וחיוך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 20:44 
הפועל כתב:
פואד, אני יודע שקשה להאמין - אבל יש לא מעט אנשים שרואים משחקים בבית. יש האומרים שאפילו הרבה הרבה יותר מאלו שבמגרש.
יש גם לא מעט שרואים מהדורות חדשות בהן יש תקצירים ופרשנויות ושידורים חוזרים של משחקים.
יש המספרים גם על קיומם של אתרי אינטרנעט ועיתונים יומיים עם מדורי ספורט המדווחים על המתרחש במשחקים לעולם כולו!
להערכתי יש מצב שלא מעט אנשים בישראל נחשפים למה שקורה במשחקים של הפועל. פלאי הטכנולוגיה המודרנית זה משהו מדהים.

אם נוח וטוב לכם - המשיכו בדרככם. אני רק יכול לקוות
1. שמתישהו זה ישתנה
2. שתמיד תפגינו כלפי אחרים (אוהדי הפועל ולא אוהדי הפועל) את אותה סובלנות המופגנת כלפיכם מצד אוהדים כמוני שמקבלים בחילה מהשירים האלו
3. שיום אחד תבינו, לא רק בחייכם האישיים בסיטואציות מקבילות, למה כשאתם מתעקשים לעבור קו אדום של התנהגות בחברה (אפילו אם הוא במסגרת החוק) יש לא מעט אנשים שמתעצבנים ולא מקבלים זאת בהבנה וחיוך

בוא אני אסביר לך משהו... אם מישהו היה בא אלי ברחוב ומקלל אותי את הקללות שאוהדים מקללים אותנו במגרש הייתי או הורג אותו או מאשפז אותו בבית חולים... אבל במגרש אני יודע שזה במגרש ולכן אני מסתכל על זה אחרת, אם מישהו מבחוץ לא מבין את זה ומייחס לזה כזאת חשיבות או שהוא מטומטם או סתם לא מבין בספורט כמו שאתה אומר... אז שלא ידחף את האף שלו במה שהוא לא מבין!!! ומה איכפת לי מה אנשים חושבים בחוץ? מה איכפת לי מה אוהדי ביתר או מכבי חושבים? אוהדי הפועל שהם מבפנים אני מבין אותם אבל לא מסכים איתם אבל אחרים שישמעו קונצרט בבית או שילכו להצגה בבימה ויקראו את עיתון גלובס ולא את הספורט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 21:26 
סמל אישי של המשתמש
פואד כתב:

בוא אני אסביר לך משהו... אם מישהו היה בא אלי ברחוב ומקלל אותי את הקללות שאוהדים מקללים אותנו במגרש הייתי או הורג אותו או מאשפז אותו בבית חולים... אבל במגרש אני יודע שזה במגרש ולכן אני מסתכל על זה אחרת, אם מישהו מבחוץ לא מבין את זה ומייחס לזה כזאת חשיבות או שהוא מטומטם או סתם לא מבין בספורט כמו שאתה אומר... אז שלא ידחף את האף שלו במה שהוא לא מבין!!! ומה איכפת לי מה אנשים חושבים בחוץ? מה איכפת לי מה אוהדי ביתר או מכבי חושבים? אוהדי הפועל שהם מבפנים אני מבין אותם אבל לא מסכים איתם אבל אחרים שישמעו קונצרט בבית או שילכו להצגה בבימה ויקראו את עיתון גלובס ולא את הספורט.

לפני כמה שנים החליטה קבוצת אוהדים לצאת במחצית משחק הכדורגל כאות מחאה על התנהגות המשטרה ביציעים.
באופן מקרי ביותר, אני מעולם לא סבלתי משוטר במגרש הספורט אהל למרות התהום העצומה בהשקפות העולם ביני לבין אותה קבוצת אוהדים החלטתי ליישר קו ולצאת במחצית .
מאות בודדות שיתפו פעולה עם אותה קבוצת אוהדים , מה שגרם גם לי להרגיש מאוכזב למרות שלא הייתי שלם ב- 100 % גם לא ב- 80 % עם המחאה הזו.
כשהסתיים המשחק עמדת אתה פואד ליד השער של הגדר החיצונית שמאחורי שער 6 וצרחת על כל אוהד שעבר שהוא " מפקיר" באות ורגע הבנתי שטעיתי ושאני גם הייתי צריך להישאר במחצית השנייה ביציע.

כשאני קורא את תגובתך האגואיסטיות מוזר לי שאתה העזת לקרוא לאוהדים מפקירים.
חלקם יכולים להיות אבותך ואולי חלקם גם בגיל של סבך.
האגואיסטיות שבתגובותיך , חוסר ההתחשבות ברצונות של אחרים , ו"קידוש השנאה " בדרך הבוטה ביותר שקיימת חוץ מאלימות פיזית, המאפינות את אותה קבוצה שארגנה את אותה מחאה צועקת לשמיים.

וכדי לחסוך לך תגובה, אתה עשית פי מליון ממני עבור הפועל ויש לך פי 10 ארוך ממני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 21:28 
סמל אישי של המשתמש
בעיקרון, חוץ מהחלק של השירה (כי הפסקתי) אני מסכים עם גביזון.

על הזין שלי מה ששרים,
זה לא מעסיק אותי ברגע שאני יוצא מבלומפילד,
אבל!!!
שלא כמו בכדורגל,
בכדורסל אנחנו תלויים באוהדים אחרים.
מעגלי אוהדים רבים כבר חברים בעמותה וכדי לצרף חברי עמותה חדשים חייבים להפסיק עם השירים הקיצוניים האלה (מה זה קיצוני? זה לאחל שואה, זה לשאול איפה אבא של רגב וכן האלה).

כמובן שאפשר להגיד ששואה זה בסך הכל חורבן ואפשר לשלול אותם בטענה ש"מי צריך אותם בכלל" וכל הזיוני שכל שנכתבו פה בהודעות האחרונות,
אבל השורה התחתונה היא, אם תרצו ואם לא,
שכדי שמשפחות יתחילו לבוא לכדורסל ולהכניס כסף לקופה, בין אם ע"י מנוי ובין אם ע"י חברות בעמותה, חייבים למתן קצת את השירה שלנו.

מאחל לנו עוד לפחות 1500 חברי עמותה וכמה שפחות שירי שואה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 21:53 
אדום אופטימי כתב:
פואד כתב:

לפני כמה שנים החליטה קבוצת אוהדים לצאת במחצית משחק הכדורגל כאות מחאה על התנהגות המשטרה ביציעים.
באופן מקרי ביותר, אני מעולם לא סבלתי משוטר במגרש הספורט אהל למרות התהום העצומה בהשקפות העולם ביני לבין אותה קבוצת אוהדים החלטתי ליישר קו ולצאת במחצית .
מאות בודדות שיתפו פעולה עם אותה קבוצת אוהדים , מה שגרם גם לי להרגיש מאוכזב למרות שלא הייתי שלם ב- 100 % גם לא ב- 80 % עם המחאה הזו.
כשהסתיים המשחק עמדת אתה פואד ליד השער של הגדר החיצונית שמאחורי שער 6 וצרחת על כל אוהד שעבר שהוא " מפקיר" באות ורגע הבנתי שטעיתי ושאני גם הייתי צריך להישאר במחצית השנייה ביציע.

כשאני קורא את תגובתך האגואיסטיות מוזר לי שאתה העזת לקרוא לאוהדים מפקירים.
חלקם יכולים להיות אבותך ואולי חלקם גם בגיל של סבך.
האגואיסטיות שבתגובותיך , חוסר ההתחשבות ברצונות של אחרים , ו" קידוש השנאה " בדרך הבוטה ביותר שקיימת חוץ מאלימות פיזית, המאפינות את אותה קבוצה שארגנה את אותה מחאה צועקת לשמיים.

וכדי לחסוך לך תגובה, אתה עשית פי מליון ממני עבור הפועל ויש לך פי 10 ארוך ממני.

הוויכוחים איתך תמיד ארוכים ולא ניגמרים. נו אז מה אם צעקתי שהם מפקירים? אז מה אם הם מבוגרים? אז אסור לי להגיד מה אני חושב עליהם? שידעו לקבל ביקורת כמו שאני יודע לקבל ממך ולהתווכח, מעניין שהם הורידו את הראש וסתמו את הפה.
ודבר שני תדע שכל מי שנשאר זה סתם כי לא היה לא מה לעשות בחוץ או שלא שם זין על השאר או שכאב לו על הכסף שהוא שילם (כמו ישראלי אמיתי).
ובקשר לארוך...לא ניראה לי, אתה בחור גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 22:23 
סמל אישי של המשתמש
יקירי, בוודאי שמותר לך לאמר מה שאתה חושב על האנשים, אבל לא זה הנושא.
למה שהם יתחשבו בך ?
למה שיגלו הבנה לצרכים שלך או של אחרים שבמקרה אליהם נטפלים בד"כ השוטרים ?
למה הם מפקירים ואתה לא מפקיר ?
או בקצרה
ציטוט:
האגואיסטיות שבתגובותיך , חוסר ההתחשבות ברצונות של אחרים , ו" קידוש השנאה " בדרך הבוטה ביותר שקיימת חוץ מאלימות פיזית, המאפינות את אותה קבוצה שארגנה את אותה מחאה צועקת לשמיים.

ומותר לכל אחד לאמר את דעתו ולהיות אגואיסט ולא לגלות סולידריות. זה בסדר. זכותו של כל אחד להיות כזה, כמו שזכותך לומר לאנשים מה הם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 22:36 
סמל אישי של המשתמש
פואד כתב:
yos כתב:
כל הטיעונים המתוחכמים והחכמים בכלל לא רלבנטים.
השימוש במילה 'שואה' גורם לנו, כקהל, כאגודה, כעמותה, נזק עצום . נזק ספורטיבי, כלכלי, רגשי ומה לא.
אפשר למצוא מילים אחרות, פחות טעונות, כדי לקלל את מכבי, וצריך לעשות זאת.
המילה הזאת צריכה לצאת מהלקסיקון, ולא משנה כמה ההסברים שלכם אינטליגנטים, רגשיים, האחרים יותר גרועים, אלימים וכו'.

(גילוי נאות: הכותב בעצמו לא שלט בעצמו ושר את זה ביד אליהו)

שרת את זה ואתה בא מטיף מוסר?
איפה הנזק הכלכלי,ספורטיבי ומה לא ?(אין לי מושג מה לא). כמו שאתה שרת סתם מתוך אמוציות כל השאר גם עשו אותו הדבר ואין שום פסול בזה. אי אפשר להתחיל ולבחור את השירים לפי אוהדים שזה מפריע להם, יש עשרות שירים עם קללות לכל מיני אנשים מהאוכלוסיה ואם נבדוק אם מישהו נפגע נצטרך רק לשתוק. ואני מתערב איתך שמישהו יתום יעדיף שתגיד לו שתיהיה לך שואה מאשר תשיר לו שהוא יתום (והוא באמת יתום). תפסיקו כבר לזיין את השכל ומי שלא רוצה לשיר שלא ישיר ומי שכן שישיר...יש המצאה שניקראת אטמי אוזניים.

פואד, לא באתי להטיף לך מוסר. קטונתי.
אני חושב שגם אני וגם אתה וגם כולנו צריכים להפסיק עם זה. פשוט כי זה גורם נזק עצום לקבוצה שכולנו אוהבים. הרבה יותר מכל ביטוי או שיר אחר, ואם אתה לא מבין את זה, אני לא אנסה יותר להסביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 22:41 
yos כתב:
פואד כתב:
yos כתב:
השימוש במילה 'שואה' גורם לנו, כקהל, כאגודה, כעמותה, נזק עצום . נזק ספורטיבי, כלכלי, רגשי ומה לא.
המילה הזאת צריכה לצאת מהלקסיקון, ולא משנה כמה ההסברים שלכם אינטליגנטים, רגשיים, האחרים יותר גרועים, אלימים וכו'.

איפה הנזק הכלכלי,ספורטיבי ומה לא ?(אין לי מושג מה לא). כמו שאתה שרת סתם מתוך אמוציות כל השאר גם עשו אותו הדבר ואין שום פסול בזה. אי אפשר להתחיל ולבחור את השירים לפי אוהדים שזה מפריע להם, יש עשרות שירים עם קללות לכל מיני אנשים מהאוכלוסיה ואם נבדוק אם מישהו נפגע נצטרך רק לשתוק. ואני מתערב איתך שמישהו יתום יעדיף שתגיד לו שתיהיה לך שואה מאשר תשיר לו שהוא יתום (והוא באמת יתום). תפסיקו כבר לזיין את השכל ומי שלא רוצה לשיר שלא ישיר ומי שכן שישיר...יש המצאה שניקראת אטמי אוזניים.

אני חושב שגם אני וגם אתה וגם כולנו צריכים להפסיק עם זה. פשוט כי זה גורם נזק עצום לקבוצה שכולנו אוהבים. הרבה יותר מכל ביטוי או שיר אחר, ואם אתה לא מבין את זה, אני לא אנסה יותר להסביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 22:54 
סמל אישי של המשתמש
ראצ'ו יקר,

אני לא מנסה להטיף לך מוסר אבל ראבק, לפני יומיים אתה כותב שהיו נסיבות מקלות. בכל פעם אתה מבין שצריך להפסיק אבל מוצא את הביבה להמשיך.

כמו אחד שמחזיק סיגריה בידו ואומר...צריך להפסיק לעשן.

ולמה אני פונה דווקא אליך ?
כי לכאורה יש לך תכונות של מנהיג, או לפחות אתה אוהב להיות כזה.

במקום להצטרף או למצוא נסיבה מקלות תישרוק בוז. כן כן תצא נגד אלה שלטענתך ( לא לטענתי) פוגעים בעתיד הקבוצה.
ככה אולי על הדרך , לאחר הצלחות תרוויח אותי ואת ילדי כחבר עמותה וכבעלי מינויים בין אם נגיע למשחקים או לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 23:15 
סמל אישי של המשתמש
תתאבד כבר כתב:
שלא כמו בכדורגל,
בכדורסל אנחנו תלויים באוהדים אחרים.
מעגלי אוהדים רבים כבר חברים בעמותה וכדי לצרף חברי עמותה חדשים חייבים להפסיק עם השירים הקיצוניים האלה (מה זה קיצוני? זה לאחל שואה, זה לשאול איפה אבא של רגב וכן האלה).

כמובן שאפשר להגיד ששואה זה בסך הכל חורבן ואפשר לשלול אותם בטענה ש"מי צריך אותם בכלל" וכל הזיוני שכל שנכתבו פה בהודעות האחרונות,
אבל השורה התחתונה היא, אם תרצו ואם לא,
שכדי שמשפחות יתחילו לבוא לכדורסל ולהכניס כסף לקופה, בין אם ע"י מנוי ובין אם ע"י חברות בעמותה, חייבים למתן קצת את השירה שלנו.

מאחל לנו עוד לפחות 1500 חברי עמותה וכמה שפחות שירי שואה

:ROSE: :ROSE: :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 23:24 
אדום אופטימי כתב:
יקירי, בוודאי שמותר לך לאמר מה שאתה חושב על האנשים, אבל לא זה הנושא.
למה שהם יתחשבו בך ?
למה שיגלו הבנה לצרכים שלך או של אחרים שבמקרה אליהם נטפלים בד"כ השוטרים ?
למה הם מפקירים ואתה לא מפקיר ?
או בקצרה
ציטוט:

ומותר לכל אחד לאמר את דעתו ולהיות אגואיסט ולא לגלות סולידריות. זה בסדר. זכותו של כל אחד להיות כזה, כמו שזכותך לומר לאנשים מה הם.

סבבה כל אחד יגיד מה שבא לו...אתה רואה שאתה רוצה אתה יכול להסכים איתי על משהו, בא לי... שתיהיה שואה למכבי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 23:27 
yos כתב:
פואד כתב:
yos כתב:

תפסיקו כבר עם הזיוני שכל על "נזק עצום לקבוצה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 23:29 
אדום אופטימי כתב:
ראצ'ו יקר,

אני לא מנסה להטיף לך מוסר אבל ראבק, לפני יומיים אתה כותב שהיו נסיבות מקלות. בכל פעם אתה מבין שצריך להפסיק אבל מוצא את הביבה להמשיך.

כמו אחד שמחזיק סיגריה בידו ואומר...צריך להפסיק לעשן.

ולמה אני פונה דווקא אליך ?
כי לכאורה יש לך תכונות של מנהיג, או לפחות אתה אוהב להיות כזה.

במקום להצטרף או למצוא נסיבה מקלות תישרוק בוז. כן כן תצא נגד אלה שלטענתך ( לא לטענתי) פוגעים בעתיד הקבוצה.
ככה אולי על הדרך , לאחר הצלחות תרוויח אותי ואת ילדי כחבר עמותה וכבעלי מינויים בין אם נגיע למשחקים או לא.

אופטימי, 3 שנים לא שרתי את זה, כולל לא בדרבי השבוע, ביום שני זה נפלט לי וזה אפילו הרגיש נכון, זה לא אומר שאני בעד זה.
מבחינתי אין משמעות לשירים האלה ולי הם ממש לא מפריעים באופן אישי. ברגע שאני מבין שהם פוגעים בקבוצה שלי אז אני אפעל
כדי שהם לא יתקיימו. אני יודע שיש פה הרבה צביעות והרבה פופליזם אבל יש לי מלחמות חשובות יותר בחיים ובקבוצה שלי והמלחמה
על הזכות לקלל את מה שאני רוצה לא נופלת בהן ולכן אני חושב שמסיבה אחת בעיקר- והיא טובת המועדון שלי, צריך להפסיק עם השירים האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 23:44 
אתם אומרים להפסיק עם השירים האלה,
שואה לא, סרטן כן ?
על אבא של רגב אפשר לשיר ?
שישרפו הצהובים ?
היום יש ביקורת על שירי שואה מחר יהיה ביקורת על שירי יתומים [שמעון מזרחי ורגב פנאן]
סיכום קצר לדעתי:
כל אחד ישיר מה שהוא מרגיש לנכון לשיר בין אם זה שירי שואה ובין אם זה כל שיר אחר שקיים !!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 00:03 
קללות עושות דליפה אנרגטית לבן אדם.

תנסו לשנן פסוקים ותראו איזה כח זה נותן לעידוד.

"העצבות נועלת שערי שמיים,התפילה פותחת שערי שמיים והשמחה בכוחה לשבור חומות"(הבעש"ט)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 10:31 
פואד כתב:
yos כתב:
פואד כתב:
yos כתב:

תגיד פואד, אתה בכלל מבין משהו על הקבוצה?
אתה היית באסיפות פעם?
אתה באמת חושב שאנשים אומרים את זה סתם כדי להצדיק טענה.

אתה לא מבין,אז אני הסביר לך את זה לאט לאט למרות שהרבה אמרו כבר לפני.

העמותה הזאת חיה ונושמת על האוהדים -המשקיעים-הספונסרים
השירים האלה מרחיקים אותם.
תוצאה מכך-הקבוצה נחלשת.

הקבוצה שלנו שמה שמייחד אותה זה הקהילה,התמיכה,הערכים,
בדיוק האנשים שנמשכים לקבוצה הזאת-הם אלה שנדחים על ידי הסתירה הזאת שהם השירים האלה.
מדובר על אנשים חדשים שלא בהכרח היו בקבוצה הקודמת או יותר נמשכים אליה בגלל הדברים המיוחדים האלה.

להגיד שהשירים האלה הם לא דבר שיגרום נזק זה כבר הנקודה שמראה כמה אתה מבין.

אתה באמת חושב שהפועל מצליחה רק בגלל שהיא הפועל תל אביב וזה עצוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 11:44 
cscarlos כתב:
פואד כתב:
yos כתב:
פואד כתב:
yos כתב:

תגיד פואד, אתה בכלל מבין משהו על הקבוצה?
אתה היית באסיפות פעם?
אתה באמת חושב שאנשים אומרים את זה סתם כדי להצדיק טענה.

אתה לא מבין,אז אני הסביר לך את זה לאט לאט למרות שהרבה אמרו כבר לפני.

העמותה הזאת חיה ונושמת על האוהדים -המשקיעים-הספונסרים
השירים האלה מרחיקים אותם.
תוצאה מכך-הקבוצה נחלשת.

הקבוצה שלנו שמה שמייחד אותה זה הקהילה,התמיכה,הערכים,
בדיוק האנשים שנמשכים לקבוצה הזאת-הם אלה שנדחים על ידי הסתירה הזאת שהם השירים האלה.
מדובר על אנשים חדשים שלא בהכרח היו בקבוצה הקודמת או יותר נמשכים אליה בגלל הדברים המיוחדים האלה.

להגיד שהשירים האלה הם לא דבר שיגרום נזק זה כבר הנקודה שמראה כמה אתה מבין.

אתה באמת חושב שהפועל מצליחה רק בגלל שהיא הפועל תל אביב וזה עצוב.

לא הוכח מעולם שזה מרחיק משקיעים ואוהדים .
בימי הרס אוסיקין , ימי הקברים , ימי שירי הנאצה , באו חברי כנסת לנאום לצידינו .
להפועל מעולם לא הגיע משקיע רציני חוץ מגוז'ינסקי , שלא ידע כלום על הקהל , אבל נציגו בארץ ידע .
בחצי גמר היו יותר אוהדי הפועל מאשר היו ב 10 שנים האחרונות באיזה שהוא משחק של הפוע כדורסל , "למרות" שירי הנאצה , הקברים של חולדאי , אהובה תומר ז"ל , וכו' .
בקיצור חרטא ברטא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 12:10 
ראצ'ו כתב:

מבחינתי אין משמעות לשירים האלה ולי הם ממש לא מפריעים באופן אישי. ברגע שאני מבין שהם פוגעים בקבוצה שלי אז אני אפעל
כדי שהם לא יתקיימו. אני יודע שיש פה הרבה צביעות והרבה פופליזם אבל יש לי מלחמות חשובות יותר בחיים ובקבוצה שלי והמלחמה
על הזכות לקלל את מה שאני רוצה לא נופלת בהן ולכן אני חושב שמסיבה אחת בעיקר- והיא טובת המועדון שלי, צריך להפסיק עם השירים האלה.

ביום שנביא כמויות של קהל, כמו בחצי גמר ליציעים, ונחזיק מועדון אוהדים (חברי עמותה), של עוד אלפים, גם למשקיעים זה לא יזיז מה אנחנו שרים.
מדינה פופוליסטית, פאשיסטית, שעם כל הגועל שהיא גורמת לי, צריך לפעמים לשחק בכללי המשחק שלה, ועד שנהייה חזקים כלכלית.

לי למשל יותר מפריע המופעים הפאשיסטים של ימי חמישי.

דיון סרק, שאין מה לשכנע בו את אלו שכנראה לא יישתכנעו לעולם.
חבורה מצומצמת של אוהדים, שיודעת את הכוח שלה, וממשיכה להשתין עלינו.

זה בדיוק מסוג הדיונים, שהמשפט: לפעמים צריך להיות חכם ולא צודק, מתאימים להם.

שיהיה לכולם יום אדום נפלא, נעים ו- שקט א.ב. :SMOKE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 13:05 
סמל אישי של המשתמש
ראצ'ו כתב:

ראצ'ו, זה נורא פשוט: כל מה שנדרש הוא שהנהלת העמותה או האסיפה הכללית או (טוב מזה) ארגון האולטראס יחליטו שהם מבקשים מן הקהל לחדול משימוש בטרמינולוגיה של השואה בשירי העידוד.
אם זה יבוא מאחד מן הגופים הללו, שעד עתה למיטב ידיעתי לא פצו את פיהם בנושא, כבר עשינו את חצי הדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 17:10 
לירון - יש לי אחלה רעיון. במשחקים מעכשיו נשב אחד ליד השני. אני מבטיח להפסיק להשתמש במילים שואה ונאצים כדי שלא תפגע רגשית.
אתה בתמורה לא תעשן כדי שאני לא אפגע פיזית.

דיל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 322 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 114 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: