תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 20:29

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 322 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: קופמן ביציע העיתונות מדבר על הקהל
הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 17:28 
א.ב כתב:
לירון - יש לי אחלה רעיון. במשחקים מעכשיו נשב אחד ליד השני. אני מבטיח להפסיק להשתמש במילים שואה ונאצים כדי שלא תפגע רגשית.
אתה בתמורה לא תעשן כדי שאני לא אפגע פיזית.

דיל?

;)
אין קשר בין העישון ולבין שירת השואה...
אני לא מבין איך הכנסת את נושא העישון לנושא שירת השואה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 17:32 
לך מפריע שאני אומר שואה ונאצים.
לי מפריע שאתה מעשן.

בוא נשב ביחד, כל אחד יוותר קצת, שנינו נצא מרוצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 19:20 
א.ב כתב:
לי מפריע שאתה מעשן.

יש הבדל תהומי בין לעשן ללצעוק שואה.
הצעקות שואה אינם ממש פוגעים בי אישית, אך אני יכול להבין את אלו שזה פוגע בהם ולכן אני חושב שצריך להפסיק על הצעקות האלו, וכמובן מעוד טענות שכבר הסברתי אותם.
לגבי העישון זאת סוגייה אחרת לגמריי(ושווה אשכול בפני עצמה)- אני יכול רק להגיד לך שבמשחקי החוץ של הפועל אני משתדל לזוז עם הסיגרייה כאשר אנשים אומרים לי שזה מפריע להם. במשחקי הבית זה אחרת(מכיון שאני יושב בשער 2 באותו כסא מספר שנים וזה בעיה לזוז בזמן הסיגרייה).
בלי קשר שאני לא חושב שאתה או אחרים מכורים לצעקות שתיהיה שואה למכבי כפי שאני מכור לעשן סיגריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 19:44 
לירון האדום כתב:
א.ב כתב:
לי מפריע שאתה מעשן.

הצעקות שואה אינם ממש פוגעים בי אישית, אך אני יכול להבין את אלו שזה פוגע בהם ולכן אני חושב שצריך להפסיק על הצעקות האלו, וכמובן מעוד טענות שכבר הסברתי אותם.
לגבי העישון זאת סוגייה אחרת לגמריי(ושווה אשכול בפני עצמה)- אני יכול רק להגיד לך שבמשחקי החוץ של הפועל אני משתדל לזוז עם הסיגרייה כאשר אנשים אומרים לי שזה מפריע להם. במשחקי הבית זה אחרת(מכיון שאני יושב בשער 2 באותו כסא מספר שנים וזה בעיה לזוז בזמן הסיגרייה).
בלי קשר שאני לא חושב שאתה או אחרים מכורים לצעקות שתיהיה שואה למכבי כפי שאני מכור לעשן סיגריות.

גם אני יושב בשער 5 באותו מקום מספר שנים וזה בעיה לזוז בזמן הקללות...כי שומעים אותן בכל מקום. וכניאה אנחנו מכורים יותר לקלל מאשר אתה לסיגריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 19:57 
פואד כתב:
לירון האדום כתב:
א.ב כתב:
לי מפריע שאתה מעשן.

גם אני יושב בשער 5 באותו מקום מספר שנים וזה בעיה לזוז בזמן הקללות...כי שומעים אותן בכל מקום. וכניאה אנחנו מכורים יותר לקלל מאשר אתה לסיגריה.

פואד- אני לא חושב שאתה מכור לצעוק שואה למכבי כמו שאני מכור לסיגרייה.
אם אתה וא.ב לא מבינים את ההבדל אז באמת שאין לי מה להוסיף.
שירי שואה= לעשן סיגריות?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 19:58 
סמל אישי של המשתמש
הבעייה של מתנגדי השיר המדובר היא המילה שואה,אין להם (לרובם חוץ מאופטימי חוששני) שום בעייה עם לקלל שיהיה לך סרטן או שיישרפו הצהובים או שמכבי וביתר ימותו עדיף כבר מחר.
אני שוקל להפסיק לשיר את זה כי זה באמת פוגע בכמה אוהדים יקרים,ולכל אוהד משום מה אני מרגיש שהוא ממש אח וממשפחת אוהדי הפועל,אבללללל באמת שזה תמוה מוזר ומעורר רחמים שאת המילה שואה (לא השואה) אסור לאמר ושיישרפו או ימותו כן.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 20:10 
לירון האדום כתב:
א.ב כתב:
לי מפריע שאתה מעשן.

העישון סיגריות שלך פוגע בי פיזית ובגדול מקצר לי את החיים.
זה פי 10000000 יותר גרוע משירי שואה.
ומי שמכור צריך לטפל בעצמו ולא להפיל את הבעיה על אחרים ע"י פגיעה בהם.
איך אתה בכלל מעיז לדבר פה על שירי שואה כשאתה מעשן ופוגע יותר באחרים? אתה חוצפן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 20:29 
סמל אישי של המשתמש
פאביו כתב:
הבעייה של מתנגדי השיר המדובר היא המילה שואה,אין להם (לרובם חוץ מאופטימי חוששני) שום בעייה עם לקלל שיהיה לך סרטן או שיישרפו הצהובים או שמכבי וביתר ימותו עדיף כבר מחר.
אני שוקל להפסיק לשיר את זה כי זה באמת פוגע בכמה אוהדים יקרים,ולכל אוהד משום מה אני מרגיש שהוא ממש אח וממשפחת אוהדי הפועל,אבללללל באמת שזה תמוה מוזר ומעורר רחמים שאת המילה שואה (לא השואה) אסור לאמר ושיישרפו או ימותו כן.

מסכים איתך, וזה גם מה שאני כתבתי פה לפני יומיים

סומך כתב:

לי מפריעות המילים בעיקר ברמה שהייתי רוצה להביא את הילדים שלי למשחקים
ועם הרפש שקיים היום, אני לא יכול...
הרבה יותר מפריע לי ששרים "שרמוטות מזדיינים" ו-"שתשרפו חיים" ומילים בוטות כאלו,
מאשר "שתהיה שואה למכבי" או "שער11 גטו"

אה, ועוד משהו קטן, סרוסי הוא דביל מתחסד פופוליסט, שמוזמן לדחוף את האג'נדות שלו לתחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 21:58 
קיבינימט איתכם!!!
המילה "שואה" נושאת בחובה את האסון הכי גדול של העם היהודי. מאחורי המילה הזו יש אנשים שהלכו ברחובות הגטו ולקחו מזון מהרצפה, בישלו עלים שכלבים משתינים עליהם בכדי לשרוד, רצו ריצת אמוק לתוך גדר חשמלית בכדי לגאול את עצמם מהייסורים. אגב, בכדי לציין את שואת היהודים באנגלית כותבים Holocaust להבדיל מהמושג שואה שנכתב ללא האות הגדולה.
---> למה אתם מתכוונים בעצם כשאתם שרים "שואה למכבי"? לזה שהייתם רוצים לראות את שמעון מזרחי ברמפה של אושוויץ? לזה שהייתם רוצים שנימני יאבד את משפחתו ביריות? למה אתם מתכונים?!?!?!

אנחנו, בי פאר, האוהדים הכי טובים והכי נאמנים. אני רוצה להאמין שמי שכתב את השירים האלו הם אנשים טובים, אוהדי הפועל מסורים שפשוט שונאים את מכבי ומשתבשת עליהם דעתם. האמירה של "שואה ל.." היא מחוץ לתחום! היא לא עוזרת לעם היהודי, לדו קיום, לציונות או אפילו (תתפלאו) להפועל תל אביב כדורסל. היא לא עוזרת לכלום ושום דבר. לא נאבד את הייחוד שלנו אם נפסיק לשיר את זה. לא נאבד מכבודינו, ולא ייפגע חופש הביטוי שלנו.

מי שלא מבין על מה המהומה - פשוט תעשו ג'סטה להמון חברים שלכם ליציע ותפסיקו עם השיר הספציפי הזה. תאפשרו לנו לצרוך מהשנאה המזוקקת שלנו למפלצת הצהובה המגעילה מבלי להתחיל לחשוב האם השיר שכרגע מושר הוא מקובל או לא. אל תכניסו ויכוח מיותר למקום בו הרגש הוא בלתי אמצעי וברור: אנחנו ממש שונאים את מכבי גם מבלי שתערבבו שירי שואה מפגרים בעניין!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 23:04 
סמל אישי של המשתמש
קאנטור כתב:
קיבינימט איתכם!!!
המילה "שואה" נושאת בחובה את האסון הכי גדול של העם היהודי. מאחורי המילה הזו יש אנשים שהלכו ברחובות הגטו ולקחו מזון מהרצפה, בישלו עלים שכלבים משתינים עליהם בכדי לשרוד, רצו ריצת אמוק לתוך גדר חשמלית בכדי לגאול את עצמם מהייסורים. אגב, בכדי לציין את שואת היהודים באנגלית כותבים Holocaust להבדיל מהמושג שואה שנכתב ללא האות הגדולה.
---> למה אתם מתכוונים בעצם כשאתם שרים "שואה למכבי"? לזה שהייתם רוצים לראות את שמעון מזרחי ברמפה של אושוויץ? לזה שהייתם רוצים שנימני יאבד את משפחתו ביריות? למה אתם מתכונים?!?!?!

אנחנו, בי פאר, האוהדים הכי טובים והכי נאמנים. אני רוצה להאמין שמי שכתב את השירים האלו הם אנשים טובים, אוהדי הפועל מסורים שפשוט שונאים את מכבי ומשתבשת עליהם דעתם. האמירה של "שואה ל.." היא מחוץ לתחום! היא לא עוזרת לעם היהודי, לדו קיום, לציונות או אפילו (תתפלאו) להפועל תל אביב כדורסל. היא לא עוזרת לכלום ושום דבר. לא נאבד את הייחוד שלנו אם נפסיק לשיר את זה. לא נאבד מכבודינו, ולא ייפגע חופש הביטוי שלנו.

מי שלא מבין על מה המהומה - פשוט תעשו ג'סטה להמון חברים שלכם ליציע ותפסיקו עם השיר הספציפי הזה. תאפשרו לנו לצרוך מהשנאה המזוקקת שלנו למפלצת הצהובה המגעילה מבלי להתחיל לחשוב האם השיר שכרגע מושר הוא מקובל או לא. אל תכניסו ויכוח מיותר למקום בו הרגש הוא בלתי אמצעי וברור: אנחנו ממש שונאים את מכבי גם מבלי שתערבבו שירי שואה מפגרים בעניין!

ומה יש מאחורי המילים שישרפו הצהובים ? המון רומנטיקה.
שתהיה שואה למכבי בא לקרוא שייפול על המועדון הדוחה השחצן המטונף הזה (כדורסל בלבד כוונתי) חורבן והרס.
אף אחד לא מתכוון לשלוח את הדון למשרפה בשיר המדובר,אלא אם אתה שר שישרפו הצהובים....

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 23:25 
סמל אישי של המשתמש
אדון פאביו,
מכיוון שאפילו שאתה מנסה לשדר כאילו אתה מאמין לעצמך,
בוא נסכם שרוב האנשים שתשאל אותם מה מסמלת עבורם המילה "שואה" יענו לך על אסון שקרה לעם היהודי ולאנושות כולה לפני 70 שנה.
לפיכך ובהתאם לזאת,
רוב האנשים, גם אוהדי הפועל מזעזעים מההשוואה של מכבי לנאצים או מאיחולי השואה למכבי.

דבר זה עלול לגרום לכמה אוהדים לשקול לבטל חברות בעמותה או לא לעשות אחת מראש (למשל: איציק ואני חושב שגם אופטימי, למרות שהוא גם דיבר על עניין האנונימיות).
אלה דוגמאות יחידות מהפורום אך אני בטוח שיש הרבה דוגמאות כאלה מחוץ לפורום.

אז נכון שהמילה שואה לא תרחיק 5,000 אוהדי הפועל מפאקינג חצי גמר גביע המדינה בהיכל נוקיה,
אבל היא בהחלט עלולה להוות את ההבדל בין 1500 חברי עמותה ל2000.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 23:32 
פאביו כתב:
קאנטור כתב:
קיבינימט איתכם!!!

ומה יש מאחורי המילים שישרפו הצהובים ? המון רומנטיקה.
שתהיה שואה למכבי בא לקרוא שייפול על המועדון הדוחה השחצן המטונף הזה (כדורסל בלבד כוונתי) חורבן והרס.
אף אחד לא מתכוון לשלוח את הדון למשרפה בשיר המדובר,אלא אם אתה שר שישרפו הצהובים....

אל תשיר שישרפו הצהובים אם זה מה שעומד מאחורי זה. אתה לא מתכוון לשלוח את שימון למשרפות? ---> אל תשיר "שתהיה שואה ל...".
תשיר מכבי חזירים, תשיר מכבי זונה, תשיר שונא את מכבי שונא את ביתר, תשיר שיהיה חורבן למכבי מצידי. אל תערבב את איזכור השואה כאן. זו מילה (וכמובן אפיזודה) גדולה מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 00:21 
סמל אישי של המשתמש
אלי סהר עכשיו ביציע העיתונות: קבוצה שתשיר שירים כאלה, לא משנה איזה קבוצה בליגה, צריך להוריד אותה מהמגרש.
שוב...חבר'ה...השאלה מה אנחנו נאכל מזה בסופו של דבר.
אפשר לא לוותר ולעמוד על "עקרונות" כמו שביטר עומדת על העקרונות שלה ומקבלת קנסות כספיים ורדיוסים כל שבת, השאלה אם נעמוד בזה.
לא יודע מה צריך לעשות, אבל צריך לחשוב על זה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 00:25 
א. אז הוא אמר.
ב. האפס הכלומניק הזה. האם הוא היה אומר אותו דבר בדיון על שירים בסגנון "טועמה מחבל"? או "פה זאת מדינת היהודים"? כמובן שלא.
ג. אין ספק שיש פה תפיסת טרמפ רצינית, ונהיה אופנתי לבקר את הקהל שלנו. נחכה שזה יעבור להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 00:30 
סמל אישי של המשתמש
אבל'ה...זה לא יעבור...ואנחנו נקבל בראש...השאלה אם נוכל לעמוד הזה, השערה שלי - לא. ובגלל זה צריך להיות קצת מאופק ובוגר, ולחשוב על טובת הקבוצה.
אני מעורה בפורום של ביטר מאד על בסיס כמעט יומי, זה מתחיל להראות יותר ויותר כמו מה שהולך שם, גם הם לא מבינים למה הם נענשים והפועל ומכבי לא על דברים גרועים יותר, גם הם מתקשים להתאפק במשחקים, וגם אצלם חלק מהקהל (שרק הולך וגדל) שורק בוז מול אלה שמקללים ערבים.
לא יודע מה להגיד לך...לא חושב שצריך לקבל החלטה פה עכשיו ומייד, אבל כן צריך לחשוב על זה...לראות איך מתמודדים עם זה, כי אנחנו לעומת קורנפיין לא נוכל לעבור מה שהם עוברים. לא כלכלית, ולא מבחינת מה שזה יעשה לקהל. השאלה מה חשוב לנו ולמה החיינו את הקבוצה מחדש.
שוב...אני בעצמי שר שירי שואה, לא בא להתחסד פה, אבל צריך לראות מה זה עושה לקבוצה מבחינת קנסות ורדיוסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 00:42 
גביזון כתב:
אלי סהר עכשיו ביציע העיתונות: קבוצה שתשיר שירים כאלה, לא משנה איזה קבוצה בליגה, צריך להוריד אותה מהמגרש.
שוב...חבר'ה...השאלה מה אנחנו נאכל מזה בסופו של דבר.
אפשר לא לוותר ולעמוד על "עקרונות" כמו שביטר עומדת על העקרונות שלה ומקבלת קנסות כספיים ורדיוסים כל שבת, השאלה אם נעמוד בזה.
לא יודע מה צריך לעשות, אבל צריך לחשוב על זה...

אתה לא יודע מה לעשות?
בתור התחלה, תתעלם מהשטויות שאלי סהר הדביל מוציא מהפה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 01:43 
סמל אישי של המשתמש
לא יאומן איך יש נושא שחוזר על עצמו ואתם טוחנים אלף פעם את אותם טיעונים ולא מבינים שלא תשכנעו אחד השני.
כן אני נגעל משירי שואה ואם החלק בקהל שתומך בדעתי פשוט ישרוק בזמן השירים האלה אז אולי נצליח לסתום להם את הפה.
קליק קליק לא יעזור פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 13:55 
טעון ברור:
האם שרו שירי שואה לפני ששחקני מכבי ונתניה התנפלו אחד על השני בחמת זעם, או שמא כשכמה מגודלים (וודאי מבלי קשר לצבע העור שלהם...) מכסחים אחד את השני במכות ואגרופים זה חלק אינטגרלי "מהמשחק"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 14:09 
לירון האדום כתב:
א.ב כתב:
לי מפריע שאתה מעשן.

צודק יש הבדל תהומי
שאני צועק שואה למכבי זה מציק לך
כשאתה מעשן לידי, אתה פוגע לי בבריאות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2011, 21:52 
תגידו, למישהו יש איזה קטע וידיאו מהמשחק שכולם שאגו שתהיה שואה למכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2011, 22:08 
סמל אישי של המשתמש
יש באשכול סרטונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2011, 22:09 
אחד האדומים כתב:
יש באשכול סרטונים

:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 322 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 96 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: