תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 מרץ 2024, 03:18

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סדנה בנוגע לקבוצות אוהדים
הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 18:40 
הפועל כתב:
אם הם "ניכסו אותנו" שלא בצדק בצורה כלשהי להרגשתך, אתה מוזמן להפנות את תשומת לב חברי ההנהלה למנשר הזה ולבקש שיפנו אליהם בצורה רשמית על מנת שיסירו משם את הלוגו שלנו.

הפועל כתב:
מי אמר לך שאני לא עושה את זה?

הפועל כתב:

ובקשר לאופציות אחרות - אפשר, למשל, להקים גוף ייצוגי של אוהדים, אולי אפילו עמותה, שתפעל מול הנהלת המועדון ותנסה לשפר את המצב, גם מבלי ללכת ל"צעד יום הדין" של הקמת הקבוצה מחדש בליגה נמוכה

אהה נכון גם לפי האתר שלהם הם הקימו גוף שמייצג את אוהדי הפועל כפ"ס.
רק שגוף שמייצג את אוהדי הפועל כפ"ס הוקם הרבה לפני היציע.... אופס.. התבלבלולולולו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 19:01 
סמל אישי של המשתמש
אין לי מושג מה אתה רוצה.
נראה לי שגם אתה לא ממש יודע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 19:10 
הפועל כתב:
אין לי מושג מה אתה רוצה.

אז בעברית למתקשים -

1. מי אמר לך שאני לא פועל שיסירו את הלוגו שלנו?
2. הם טוענים שהם כבר הקימו גוף שמייצג את אוהדי הפועל כפ"ס כפי שהצעת.
רק שהגוף שהם טוענים שהקימו קם לפניהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 19:15 
סמל אישי של המשתמש
cheabuksis כתב:
הפועל כתב:
אין לי מושג מה אתה רוצה.

אז בעברית למתקשים -

מתי הם טענו את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 19:19 
red in blood כתב:
cheabuksis כתב:
הפועל כתב:
אין לי מושג מה אתה רוצה.

אז בעברית למתקשים -

מתי הם טענו את זה?

מהאתר שלהם - בחלק של מי אנחנו

ההצלחות שלנו ועיקרי הפעילות -
קידום מהלך מיסוד ארגוני האוהדים (הפועל פתח תקווה, הפועל רמת גן, מכבי נתניה,הפועל חיפה, הפועל כפר סבא)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 19:24 
סמל אישי של המשתמש
cheabuksis כתב:
הפועל כתב:
אין לי מושג מה אתה רוצה.

אז בעברית למתקשים -

לי אישית אין לי מושג מה בדיוק ההיסטוריה של הקמת הגופים, ומי היו האנשים המעורבים. אני גם לא רואה שכתוב באתר שהם מייחסים לעצמם את הקמת עמותת האוהדים של כפר סבא

אתה יודע שיתכן שהם פשוט היו פעילים גם קודם רק לא בצורה רשמית ומסודרת תחת הכותרת "היציע".
מעניין לראות בכל מקרה על סמך מה אתה אומר שעמותת האוהדים של הפועל כפ"ס קמה לפניהם, ואיפה הם כתבו שזה אחרת.

ויותר מעניין להבין למה כ"כ מפריע לך שלא כל הפעילים שם רצים להקים קבוצה בליגה ג'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 19:34 
הפועל כתב:
cheabuksis כתב:
הפועל כתב:
אין לי מושג מה אתה רוצה.

אז בעברית למתקשים -

לי אישית אין לי מושג מה בדיוק ההיסטוריה של הקמת הגופים, ומי היו האנשים המעורבים. אני גם לא רואה שכתוב באתר שהם מייחסים לעצמם את הקמת עמותת האוהדים של כפר סבא

אתה יודע שיתכן שהם פשוט היו פעילים גם קודם רק לא בצורה רשמית ומסודרת תחת הכותרת "היציע".
מעניין לראות בכל מקרה על סמך מה אתה אומר שעמותת האוהדים של הפועל כפ"ס קמה לפניהם, ואיפה הם כתבו שזה אחרת.

גם לי אין כל כך מושג מי האנשים. אני יודע מגוגל שהלב הירוק קם בשנת 2000. היציע קם בשנת 2007.
הם טוענים שהם מיסדו אירגוני אוהדים וביניהם הפועל כפ"ס (בחלק של מי אנחנו)

לי לא מפריע שום דבר (רק העובדה שהם שמים את הסמל של הפועל ת"א על הפירסומים שלהם).

אני רק אומר שהם דיבורים ולא מעשים. הם דואגים יפה לעשות כנסים ולשים את הסמל של הפועל ת"א, מכבי יפו והפועל קטמון.
אך שהם צריכים לפעול - אפילו בתוך הקבוצות שלהם הם לא עושים כלום - ולמה? כי הם רק מדברים ומדברים.

לא מכיר שם אף אחד, לא הייתי מעורב בשום צורה שהיא, ואין לי שום בעיה שכל היום רק יעשו כנסים וכנסים ועוד כנסים.
שיעזבו את הפועל ת"א בשקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 19:37 
אם אתה לא מכיר שם אף אחד אז איך אתה יודע שהם לא עושים שום דבר?

זה שהם מביאים את עוה"ד הגרמניה שהיתה כאן פעמיים זה כבר מבורך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 19:44 
רדנקו כתב:
אם אתה לא מכיר שם אף אחד אז איך אתה יודע שהם לא עושים שום דבר?

זה שהם מביאים את עוה"ד הגרמניה שהיתה כאן פעמיים זה כבר מבורך.

כי קראתי באתר שלהם. אולי הם עושים מתן בסתר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 20:03 
cheabuksis כתב:
הפועל כתב:
cheabuksis כתב:
הפועל כתב:
אין לי מושג מה אתה רוצה.

אז בעברית למתקשים -

גם לי אין כל כך מושג מי האנשים. אני יודע מגוגל שהלב הירוק קם בשנת 2000. היציע קם בשנת 2007.
הם טוענים שהם מיסדו אירגוני אוהדים וביניהם הפועל כפ"ס (בחלק של מי אנחנו)

לי לא מפריע שום דבר (רק העובדה שהם שמים את הסמל של הפועל ת"א על הפירסומים שלהם).

אני רק אומר שהם דיבורים ולא מעשים. הם דואגים יפה לעשות כנסים ולשים את הסמל של הפועל ת"א, מכבי יפו והפועל קטמון.
אך שהם צריכים לפעול - אפילו בתוך הקבוצות שלהם הם לא עושים כלום - ולמה? כי הם רק מדברים ומדברים.

לא מכיר שם אף אחד, לא הייתי מעורב בשום צורה שהיא, ואין לי שום בעיה שכל היום רק יעשו כנסים וכנסים ועוד כנסים.
שיעזבו את הפועל ת"א בשקט.

1. הלב הירוק - עמותת אוהדי הפועל כפר סבא (ע"ר). תאריך רישום העמותה. 09/08/2010 15:21:00.
http://www.justice.gov.il/MOJHeb/RasutH ... iewApp.htm .

2. אני אשמח אם תוכל להפנות אותי לאיזה פרסום אתה בדיוק מתייחס רק בשביל שניישר קו. מעבר לכך, מאחר ומהתגובות שלך אני מבין שאתה לפחות חבר וועד ומורשה חתימה של עמותת פועלים באדום, ו/או הפועל אוסישקין, ו/או פעיל ביוזמת אדומים למען נגישות. אני לא יודע לאיזה מהיוזמות אתה מתייחס אבל אני ממליץ לך להתעדכן אצל חבריך להנהלת הארגונים שבהם אתה מכהן באשר לשת"פים שהם מנהלים ובכנסים ובפעילויות שבהם הם לוקחים חלק. אני מבין שכל כולך שקוע מהבוקר עד הערב בהתנדבות ועשייה למען הפועל תל-אביב בפרט, והחברה הישראלית בכלל, אבל בכל זאת שווה שמידי פעם תתעדכן עם שותפיך לפעילות בשביל שבפעם הבאה לא תתבאס לחינם שמישהו לוקח קרדיט על משהו שאתה עשית והזעת למענו.
:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 20:08 
la_Squadra_nostra כתב:

1. הלב הירוק - עמותת אוהדי הפועל כפר סבא (ע"ר). תאריך רישום העמותה. 09/08/2010 15:21:00.

2. אני אשמח אם תוכל להפנות אותי לאיזה פרסום אתה בדיוק מתייחס רק בשביל שניישר קו. מעבר לכך, מאחר ומהתגובות שלך אני מבין שאתה לפחות חבר וועד ומורשה חתימה של עמותת פועלים באדום, ו/או הפועל אוסישקין, ו/או פעיל ביוזמת אדומים למען נגישות, אני ממליץ לך להתעדכן אצל חבריך להנהלת הארגונים שבהם אתה מכהן באשר לשת"פים שהם מנהלים ובכנסים ובפעילויות שבהם הם לוקחים חלק. אני מבין שכל כולך שקוע מהבוקר עד הערב בהתנדבות ועשייה למען הפועל תל-אביב בפרט, והחברה הישראלית בכלל, אבל תרשה לי לייעץ לך מידי פעם להתעדכן עם שותפיך לפעילות בשביל שבפעם הבאה לא תתבאס לחינם שמישהו לוקח קרדיט על משהו שאתה עשית והזעת למענו.

1. הלב הירוק הוקם בשנת 2000 - אתה טוען אחרת?

2. אין קשר בין מה שאני עושה למען החברה ואיפה ואיך אני מתנדב. ואני גם לא כאן בשביל לתת לך קורות חיים של פעילות ההתנדבות שלי ולמען מי אני מתנדב.
אני מדבר על הפועל אוסישקין ת"א - היציע עזר בהקמת העמותה? תומך לעמותה? מייעץ לעמותה? קשור באופן פורמלי לעמותה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 20:49 
cheabuksis כתב:
la_Squadra_nostra כתב:

2. אני אשמח אם תוכל להפנות אותי לאיזה פרסום אתה בדיוק מתייחס רק בשביל שניישר קו. מעבר לכך, מאחר ומהתגובות שלך אני מבין שאתה לפחות חבר וועד ומורשה חתימה של עמותת פועלים באדום, ו/או הפועל אוסישקין, ו/או פעיל ביוזמת אדומים למען נגישות, אני ממליץ לך להתעדכן אצל חבריך להנהלת הארגונים שבהם אתה מכהן באשר לשת"פים שהם מנהלים ובכנסים ובפעילויות שבהם הם לוקחים חלק. אני מבין שכל כולך שקוע מהבוקר עד הערב בהתנדבות ועשייה למען הפועל תל-אביב בפרט, והחברה הישראלית בכלל, אבל תרשה לי לייעץ לך מידי פעם להתעדכן עם שותפיך לפעילות בשביל שבפעם הבאה לא תתבאס לחינם שמישהו לוקח קרדיט על משהו שאתה עשית והזעת למענו.

1. הלב הירוק הוקם בשנת 2000 - אתה טוען אחרת?

2. אין קשר בין מה שאני עושה למען החברה ואיפה ואיך אני מתנדב. ואני גם לא כאן בשביל לתת לך קורות חיים של פעילות ההתנדבות שלי ולמען מי אני מתנדב.
אני מדבר על הפועל אוסישקין ת"א - היציע עזר בהקמת העמותה? תומך באגודה? מייעץ לאגודה?

1. ראשית כל, אני ממליץ לך לברר קצת את ההבדלים בין מהות הפעילות של חוג אוהדים לבין עמותת אוהדים ומה התהליכים המשפטיים והארגוניים שההתארגנות צריכה לעבור בשביל לעשות את המעבר הזה.

2. הפועל אוסישקין חברה ברשת הארגונים, העמותות ויוזמות האוהדים החברים בארגון היציע. הרעיון הכללי הוא החלפת ידע, רעיונות וניסיון בשביל שהספורט בישראל יהיה טוב יותר, נקי יותר ובעיקר - מחובר לאוהדים ולקהילה שאותה הוא אמור לייצג. כולם תומכים בכולם, כולם מייעצים לכולם על בסיס וולנטרי וביחד אנחנו פועלים לקדם נושאים שנראים לנו שחשוב לפעול למענם. אין לי מושג מה גרם לך לחשוב שהיציע הקים את הפועל אוסישקין ומאחר ולא הוספת לינק, אין לי מושג לאיזה פרסום אתה מתייחס. כך או אחרת, אם מדובר בחומר רקע תדמיתי, אני מניח שהוא עבר אישור אצל איש הקשר בהפועל אוסישקין שריכז את העניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 21:11 
סמל אישי של המשתמש
אחרי שבאמת הסדרנו את נושא עמותת האוהדים של הפוע לכפר סבא וראינו שcheabuksis פשוט לא מבין את העובדות, יהיה מעניין באמת לראות על סמך מה החליט שארגון היציע ניכס לעצמו את הקמת הפועל אוסישקין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 21:20 
הפועל כתב:
אחרי שבאמת הסדרנו את נושא עמותת האוהדים של הפוע לכפר סבא וראינו שcheabuksis פשוט לא מבין את העובדות, יהיה מעניין באמת לראות על סמך מה החליט שארגון היציע ניכס לעצמו את הקמת הפועל אוסישקין

אין הבדל ברמת השטח ואם כן תספרו לכולנו מה ההבדל. הלב הירוק היה ופועל משנת 2000 באותה מתכונת, ודבר לא השתנה בשנה האחרונה.

להדיוטות כמוני זה נראה כאילו היציע הוא ארגון גג של כל זה.

תמונה [/quote]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 21:31 
cheabuksis כתב:
הפועל כתב:

אין הבדל ברמת השטח ואם כן תספרו לכולנו מה ההבדל. הלב הירוק היה ופועל משנת 2000 באותה מתכונת, ודבר לא השתנה בשנה האחרונה.

להדיוטות כמוני זה נראה כאילו היציע הוא ארגון גג של כל זה.

תמונה

http://www.slideshare.net/israfans/israfans-booklet
בע"מ 12 תמצא את "האשמים".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 21:44 
סמל אישי של המשתמש
הדיוט כמוך כנראה פשוט לא יודע שבכנסים בהם משתתפים גופים רבים נהוג במקרים רבים לשים את הלוגו של הארגונים המשתתפים בפרסומים של הכנס.

כך שבשורה התחתונה, נותרנו עם האשמה חסרת בסיס על ניכוס הקמת עמותת הפועל כפר סבא
האשמה משוללת כל יסוד לניכוס הקמת הפועל אוסישקין
ועם טינה בלתי מוסברת לאנשי היציע בלי שום הצדקה מלבד העובדה שהם לא התעקשו להקים מיידית קבוצה בליגה ג'
לא חבל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 23:06 
1. חוג האוהדים של הפועל כפר סבא הוקם בשנת 2000, אבל הוא נרשם כעמותה רק ב-2010.
2. לעניות דעתי המצב היום בהפועל כפר סבא לא מדהים, אבל הוא טוב הרבה יותר מכפי שהוא היה לפני שנתיים. סתם לדוגמא, לפני שבועיים הייתה פגישה פתוחה בין אוהדי הקבוצה להנהלה, למאמן ובהשתתפות הקפטן, נשאלו שאלות וניתנו תשובות. לא עניין של מה בכך שמדובר בספורט הישראלי. מעבר לכך יש מעורבות כלשהי של ראשי חוג האוהדים בנעשה בקבוצה, באמצעות עדכונים, שיחות וכו', מה שלא היה בעבר.
3. ואם יורשה לי נימה אישית - בנוגע לכפר סבא - הישגיות היא לא הכל. אם ביום שבת האחרון הקבוצה עלתה עם שישה שחקני הרכב מתוך 11שהם שחקני בית שגדלו בנוער של המועדון זה חשוב ונהדר. אבל זה במאמר מוסגר.
4. בעיני מי שחושב שאין צורך במעורבות אוהדים בניהול הקבוצות משול לאדם שחושב שאין צורך בבחירות דמוקרטיות במדינת ישראל. זה שהקבוצות יהיו ברשות האוהדים זה משהו שצריך להיות הנחת יסוד לספורט פה. הקבוצות שייכות לקהילה, לא לאנשי עסקים. הן ממומנות עם מיליונים של כספי ציבור. תקציבי הקבוצות, כולן, צריכים להיות גלויים לציבור. אין שום סיבה שאוהד הפועל תל אביב לא יידע איך, למה וכמה הקבוצה שלו מוציאה כסף. איך בנוי התקציב וכו'.
5. והלוואי שנגיע ליום שבו יונהג המודל הגרמני. הלוואי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 23:58 
סמל אישי של המשתמש
cheabuksis כתב:
red in blood כתב:
cheabuksis כתב:
הפועל כתב:
אין לי מושג מה אתה רוצה.

אז בעברית למתקשים -

מתי הם טענו את זה?

קידום מהלך מיסוד ארגוני האוהדים (הפועל פתח תקווה, הפועל רמת גן, מכבי נתניה,הפועל חיפה, הפועל כפר סבא)

בדיוק, רציתי רק שתביא את הציטוט המדויק.
קידום מהלך מיסוד ארגוני האוהדים.
לא כתבו שהם הקימו אותם, כתבו שהם עזרו למסד אותם.
להפוך לעמותה רשמית, להתארגן בצורה טובה יותר, להתחיל להשפיע יותר על הקבוצה, שיתופי פעולה עם ארגונים אחרים וכו'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 03:35 
red in blood כתב:
cheabuksis כתב:
red in blood כתב:
cheabuksis כתב:
הפועל כתב:
אין לי מושג מה אתה רוצה.

אז בעברית למתקשים -

מתי הם טענו את זה?

בדיוק, רציתי רק שתביא את הציטוט המדויק.
קידום מהלך מיסוד ארגוני האוהדים.
לא כתבו שהם הקימו אותם, כתבו שהם עזרו למסד אותם.
להפוך לעמותה רשמית, להתארגן בצורה טובה יותר, להתחיל להשפיע יותר על הקבוצה, שיתופי פעולה עם ארגונים אחרים וכו'

בדיוק מה שרציתי שתענה על זה ככה... אתה יודע מה ההבדל בין חוג שפעל משנת 2000 עד 2010 ובשנת 2010 הפך ב-2010 לעמותה?
בשטח - כלום.

בתיאוריה - אפשר עכשיו לגייס אליו עוד כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 04:19 
סמל אישי של המשתמש
אכן היותם עמותה לא אומר לבד שום דבר,
אך זה דבר זה מאפשר לכם התארגנות חוקית רשמית שלא הייתה קיימת בהיותם חוג אוהדים.
במילים אחרות - זה פתח להם דלת. לא, לא לעוד כסף, אלא למעשים בקהילה אליה הם שייכים ולקבוצה שלהם.
אם הם יעשו עם זה משהו? לא יודע. מקווה שכן.
אבל לפחות עכשיו הם יכולים לעשות משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 08:47 
סמל אישי של המשתמש
רגע, זה אמור להיות חיסרון זה שאפשר לגייס אליו כסף? הרי אחרת מה הרעיון?!
זה כל ההבדל בין התארגנות כחוק, לבין התארגנות אד הוק.
זה ההבדל בין התארגנות מסודרת שאנשים וארגונים ורשויות שלטון חשים בטוח לשתף איתה פעולה מבחינה ארגונית וכספית, לבין כמה אנשים שקוראים לעצמם בשם כלשהו, בלי שום התנהלות והתארגנות ברורה.

שלא לדבר על זה, שאין שום סימוכין למה שהחלטת שהאנשים האלו התארגנו רק כדי להכניס כסף לכיסם חוץ מתחושת הטינה והשינאה חסרת הפשר שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 09:55 
red in blood כתב:
אכן היותם עמותה לא אומר לבד שום דבר,
אך זה דבר זה מאפשר לכם התארגנות חוקית רשמית שלא הייתה קיימת בהיותם חוג אוהדים.
במילים אחרות - זה פתח להם דלת. לא, לא לעוד כסף, אלא למעשים בקהילה אליה הם שייכים ולקבוצה שלהם.
אם הם יעשו עם זה משהו? לא יודע. מקווה שכן.
אבל לפחות עכשיו הם יכולים לעשות משהו.

התארגנות חוקית רשמית? מה זה אומר במילים פשוטות - שום דבר.
הם היו מתראיין בתור חוג, עשו איזה הפגנה קיקיונית. הפעילות שלהם לא השתנת ואין קשר בין מה שהם יכלו ויכולים לעשות לבין זה שהם עמותה.
חוץ מהעובדה שהם יכולים להוציא חשבוניות...

הפועל כתב:
רגע, זה אמור להיות חיסרון זה שאפשר לגייס אליו כסף? הרי אחרת מה הרעיון?!
זה כל ההבדל בין התארגנות כחוק, לבין התארגנות אד הוק.
זה ההבדל בין התארגנות מסודרת שאנשים וארגונים ורשויות שלטון חשים בטוח לשתף איתה פעולה מבחינה ארגונית וכספית, לבין כמה אנשים שקוראים לעצמם בשם כלשהו, בלי שום התנהלות והתארגנות ברורה.

שלא לדבר על זה, שאין שום סימוכין למה שהחלטת שהאנשים האלו התארגנו רק כדי להכניס כסף לכיסם חוץ מתחושת הטינה והשינאה חסרת הפשר שלך.

שום שינאה וטינה חסרת הפשר שלי. זה ההבדל היחיד. שהם יכולים להוציא חשבוניות ולבקש תרומות מעסקים בעיר, לתת חשבונית עבור כל הפעילות שלהם.

בשטח אין שום הבדל בין מה שנעשה בעשר שנים האחרונות למה שהם עושים כיום. ותראה לי אחרת.

זה נקרא ניכוס - שחוג שאחרי 10 שנות פעילות נהיה עמותה - היציע מנכס לעצמו.
מבדיקה קצת יותר מעמיקה לא היציע הוא זה שהפך אותם לעמותה. גולוב היה שם אבל לא הוא זה שדחף את המהלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 10:08 
סמל אישי של המשתמש
איזה ניכוס איזה? אתה חוזר על המילה הזאת כבר 10 פעמים בלי שום כיסוי מאחוריה בינתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 10:50 
הפועל כתב:
איזה ניכוס איזה? אתה חוזר על המילה הזאת כבר 10 פעמים בלי שום כיסוי מאחוריה בינתיים

אוי נו די! אתה כאילו בכוח מתעלם ממה שכותבים לך?

בעברית למתקשים (כי רק ככה הפועל מבין) -

ניכוס - לקחת נכס/פעולה

ניכוס לעצמך - לקחת נכס או פעולה שלא אתה עשית ולקשור את זה לעצמך....

עד כאן אנחנו מבינים ילדים?

שלב 2 - מה היציע אמר -

1. דובר האירגון טוען שהלב הירוק נוסד בשנת 2010 - (ראה דבריו של מר סקואדרה מעלינו באשכול)
2. מתוך אתר האירגון (שהפועל מצליח איכשהו לא למצוא) - http://www.israfans.org.il/who-are-we

מכאן נסיק שהלב הירוק ומיסודו נעשה על ידי אירגון היציע.

עד כאן אנחנו מבינים ילדים?

שלב שלוש - שיהיה קל לעקוב -

מתי הוקם אירגון הלב הירוק - גוגל אומר 2000. שי גולוב בשיחה פרטית (שאדרש אציג) אמר בשנת 2002.

שלב רביעי -

מה ההבדל בשטח? שום דבר.

שלב חמישי מה ההבדל בתיאוריה?

עכשיו אפשר להוציא חשבוניות. (באמת הפועל ורד אין בלוד תגידו במילים פשוטות דברים נוספים שרישום עמותה עוזר).

נעזור לך הפועל - מכל השלבים האלו אנחנו למדים - שהיה חוג שפעל 10 שנים (במהלכם היו לא ימים יפים הרבה יותר מהיום), שלא השתנה שום דבר מאז שהוא הפך לעמותה, כיום יש לו אפשרות להוציא חשבוניות, (לא נכנס לויכוח אם בכלל הם ממש קשורים לרישום אבל לא נורא).

להגיד שהיציע עזר אפילו למסד זה ניכוס עצמי.

עכשיו אני יותר מובן ד"ר? או שאנחנו צריכים לעבור לציורים וצבעים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 10:58 
purvis short כתב:
1. חוג האוהדים של הפועל כפר סבא הוקם בשנת 2000, אבל הוא נרשם כעמותה רק ב-2010.
2. לעניות דעתי המצב היום בהפועל כפר סבא לא מדהים, אבל הוא טוב הרבה יותר מכפי שהוא היה לפני שנתיים. סתם לדוגמא, לפני שבועיים הייתה פגישה פתוחה בין אוהדי הקבוצה להנהלה, למאמן ובהשתתפות הקפטן, נשאלו שאלות וניתנו תשובות. לא עניין של מה בכך שמדובר בספורט הישראלי. מעבר לכך יש מעורבות כלשהי של ראשי חוג האוהדים בנעשה בקבוצה, באמצעות עדכונים, שיחות וכו', מה שלא היה בעבר.
3. ואם יורשה לי נימה אישית - בנוגע לכפר סבא - הישגיות היא לא הכל. אם ביום שבת האחרון הקבוצה עלתה עם שישה שחקני הרכב מתוך 11שהם שחקני בית שגדלו בנוער של המועדון זה חשוב ונהדר. אבל זה במאמר מוסגר.
4. בעיני מי שחושב שאין צורך במעורבות אוהדים בניהול הקבוצות משול לאדם שחושב שאין צורך בבחירות דמוקרטיות במדינת ישראל. זה שהקבוצות יהיו ברשות האוהדים זה משהו שצריך להיות הנחת יסוד לספורט פה. הקבוצות שייכות לקהילה, לא לאנשי עסקים. הן ממומנות עם מיליונים של כספי ציבור. תקציבי הקבוצות, כולן, צריכים להיות גלויים לציבור. אין שום סיבה שאוהד הפועל תל אביב לא יידע איך, למה וכמה הקבוצה שלו מוציאה כסף. איך בנוי התקציב וכו'.
5. והלוואי שנגיע ליום שבו יונהג המודל הגרמני. הלוואי.

2. אצל כפ"ס זה היה נהוג שנים. שהיה מפגש בין האוהדים לשחקנים, ולפני אלי אוחנה אפילו היה משחק בין האוהדים לשחקנים. המצב היה הרבה יותר טוב לפני שנתיים - ממש אחרי שאלי טביב עזב
3. שאנחנו נהיה בליגה שנייה ונשחק עם שישה שחקני בית - גם אני אגיד השגיות זה לא הכל ואתנחם בעובדה ששישה שחקני בית משחקים. אבל כל הכבוד להם נכון. (לטעמי זה גם חוסך כסף לטביב החדש ששם - שאין לו כסף)
4. תקרא ניק הורנבי -קדחת הדשא. היחסים בכדורגל/ספורט בכלל יותר מורכבים. גם מבחינת כלכלית וגם מבחינת השואו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 11:22 
סמל אישי של המשתמש
בוא אני אעזור לך צ'באבוקסיס
אתה אומר שהם מנכסים לעצמם את הקמת ארגוני האוהדים. זאת על סמך הציטוט "קידום מהלך מיסוד ארגוני האוהדים" המתייחס להקמת 5 ארגוני אוהדים, וטענה שאחד (!) מתוכם, ארגון האוהדים של כפר סבא, הוקם לפני ארגון היציע.

כך שכבר צמצמנו את טענת הניכוס המרושע לגבי ארגון אחד מתוך חמישה. אכן תמונות קשות.

הבה נבדוק באמת את פרטי אותו ניכוס ציני ומגעיל "קידום מהלך מיסוד ארגוני האוהדים".
מיסוד פירושו להפוך למוסדר משהו שלא היה מוסדר קודם. הקמת עמותה רשומה - שזה מה שאוהדי כפר סבא עשו, ככל הנראה בעזרת אנשי היציע - בפירוש עונה לקריטריון הזה. אתה כמעט היחיד משום מה שבראשו "מיסוד הלב הירוק" מיתרגם ל"הקמת הלב הירוק".
קידום פירושו תמיכה וסיוע למהלך. ואכן הרשעים מארגון היציע מנסים לתמוך ולסייע במהלכים להקמת עמותות אוהדים.

אז על זה כל הבלגן?
על זה שהם עזרו לארגון אחד לא מוסדר מבחינה רשמית להקים עמותה מסודרת, ושהם עשו זאת אחרי שהארגון התקיים כמה שנים כשהוא לא מוסדר מבחינה חוקית?
זה פשעם האיום והנורא עליו לא תסלח לעולם? שהם עזרו לו "להוציא חשבוניות" והכניסו זתא באתר שלהם תחת כותרת "קידום מיסוד"? מדהים באמת איך אמות הספים לא מזדעזעות מהחטא הבזוי והנאלח.

תסלח לי שאני לא מתרגש, ולא מבין מה לעזאזל כ"כ גרוע פה שאתה מתעקש להתנפל עליהם
זאת כמובן אחרי שהצלחתי למצוא מקום בלבי לסלוח להם על כך ששמו את הלוגו שלנו לצד לוגואים של קבוצות אחרות שנציגים שלהם השתתפו בכנס שהם אירגנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 11:28 
הפועל כתב:
בוא אני אעזור לך צ'באבוקסיס
אתה אומר שהם מנכסים לעצמם את הקמת ארגוני האוהדים. זאת על סמך הציטוט "קידום מהלך מיסוד ארגוני האוהדים" המתייחס להקמת 5 ארגוני אוהדים, וטענה שאחד (!) מתוכם, ארגון האוהדים של כפר סבא, הוקם לפני ארגון היציע.

כך שכבר צמצמנו את טענת הניכוס המרושע לגבי ארגון אחד מתוך חמישה. אכן תמונות קשות.

הבה נבדוק באמת את פרטי אותו ניכוס ציני ומגעיל "קידום מהלך מיסוד ארגוני האוהדים".
מיסוד פירושו להפוך למוסדר משהו שלא היה מוסדר קודם. הקמת עמותה רשומה - שזה מה שאוהדי כפר סבא עשו, ככל הנראה בעזרת אנשי היציע - בפירוש עונה לקריטריון הזה. אתה כמעט היחיד משום מה שבראשו "מיסוד הלב הירוק" מיתרגם ל"הקמת הלב הירוק".
קידום פירושו תמיכה וסיוע למהלך. ואכן הרשעים מארגון היציע מנסים לתמוך ולסייע במהלכים להקמת עמותות אוהדים.

אז על זה כל הבלגן?
על זה שהם עזרו לארגון אחד לא מוסדר מבחינה רשמית להקים עמותה מסודרת, ושהם עשו זאת אחרי שהארגון התקיים כמה שנים כשהוא לא מוסדר מבחינה חוקית?
זה פשעם האיום והנורא עליו לא תסלח לעולם?

תסלח לי שאני לא מתרגש, ולא מבין מה לעזאזל כ"כ גרוע פה שאתה מתעקש להתנפל עליהם

אני טוען שמתוך רשימה ארוכה של דברים שהם טוענים שהם עשו. זה בוודאות מצג שווא.

כנס לפורום של העמותה ודיון שמתנהל בנושא ותראה שזה מצג שווא 2.

השאר אני לא אומר שנכון אלה אין לי כוח לבדוק. אני לא אבדוק כל מילה אלה שני דברים שאני קצת יותר מכיר ויודע שהם לא נכונים.

ואתה באמת רוצה שאבדוק לך שנוכל לדעת ביחד שלא אנשי היציע הם אלו שעזרו ללב הירוק להקים עמותה?

ואתה רואה למה אני טוען שלהדיוטות זה מתבלבל עם הקמה? אפילו אתה התבלבלת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 11:36 
סמל אישי של המשתמש
אתה מוזמן לבדוק ולהציג כאן את ממצאי התחקיר שלך המוכיח שאנשי היציע לא נקפו אצבע כדי לסייע למיסוד ארגון האוהדים הלב הירוק, ולאחר מכן לדרוש את הסרת שם ארגון אוהדי הפועל כפ"ס מהעמוד הרלבנטי באתר היציע. בתקווה זה ישקיט את מצפונך לגבי הניכוס המזעזע הזה.

הדבר היחיד הנוסף שאני רואה בפורום העמותה הוא מיחזור של טענה הזויה (כנראה שלך) שהוצגה פה כבר, שבגלל שהלוגו שלנו מופיע על חוברת של כנס שבו השתתף נציג רשמי שלנו בין נציגים של קבוצות אחרות שהלוגו שלהם הופיע על החוברת גם הוא, פירושו של דבר שטענת ה"סיוע מקצועי לארגוני אוהדים" שלהם תקפה גם לגבינו.
זאת במקרה הטוב, הסקת מסקנות תלושה מהמציאות, מאחר שכפי שכבר הסברתי לך פה בכנסים רבים נהוג לשים את סמלי הארגונים המשתתפים בפרסומים רשמיים של הכנס.
אם אינך יודע זאת, זאת לא סיבה להשוויץ בכך, ולחזור שוב ושוב על הטענה הדי מגוחכת הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 11:46 
הפועל כתב:
אתה מוזמן לבדוק ולהציג כאן את ממצאי התחקיר שלך המוכיח שאנשי היציע לא נקפו אצבע כדי לסייע למיסוד ארגון האוהדים הלב הירוק, ולאחר מכן לדרוש את הסרת שם ארגון אוהדי הפועל כפ"ס מהעמוד הרלבנטי באתר היציע. בתקווה זה ישקיט את מצפונך לגבי הניכוס המזעזע הזה.

הדבר היחיד הנוסף שאני רואה בפורום העמותה הוא מיחזור של טענה הזויה (כנראה שלך) שהוצגה פה כבר, שבגלל שהלוגו שלנו מופיע על חוברת של כנס שבו השתתף נציג רשמי שלנו בין נציגים של קבוצות אחרות שהלוגו שלהם הופיע על החוברת גם הוא, פירושו של דבר שטענת ה"סיוע מקצועי לארגוני אוהדים" שלהם תקפה גם לגבינו.
זאת במקרה הטוב, הסקת מסקנות תלושה מהמציאות, מאחר שכפי שכבר הסברתי לך פה בכנסים רבים נהוג לשים את סמלי הארגונים המשתתפים בפרסומים רשמיים של הכנס.
אם אינך יודע זאת, זאת לא סיבה להשוויץ בכך, ולחזור שוב ושוב על הטענה הדי מגוחכת הזאת.

אתה אמיתי תגיד? אתה יודע לקרוא?
אני לא מתכוון להוציא את מה שרשום בפורום סגור לפורום פתוח.

אני רק אומר שזה לא אני שממחזר את הטענות ההזויות והמגוחכות שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2011, 13:01 
cheabuksis כתב:
ואתה באמת רוצה שאבדוק לך שנוכל לדעת ביחד שלא אנשי היציע הם אלו שעזרו ללב הירוק להקים עמותה?

סתם בשביל שיהיה ברור, נגיד להציע שירותים של עו"ד שיזמן אסיפה כללית במשרדו, יערוך תקנון, יוודא שהבקשה לרישום עמותה תתקבל ותאושר אצל רשם העמותות ללא בעיות מיוחדות, זה נקרא לעזור ? או שזה כאילו לא ביג דיל, אע"פ שהיו עמותות שלקח להם חודשים להירשם בזמן שהיועמ"ש שלנו מתמחה בנושא ומצליח לאשר עמותות בזמן כמעט אפסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: