תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 20 אפריל 2024, 01:11

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סדנה בנוגע לקבוצות אוהדים
הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 00:48 
סמל אישי של המשתמש
http://www.one.co.il/Msites/Biz/InsideA ... 73420&bz=5

ציטוט:
בין היתר עלה בסדנה נושא דמי החבר לעמותות. הניסיון האירופאי הראה שדמי חבר גבוהים הביאו לכישלון של עמותות. מכאן הגיעה המלצה לגבות דמי חבר במחיר של כוס בירה, על מנת להגדיל את הדבר החשוב באמת – מספר החברים. לאחר גיוס רחב ניתן לבקש כסף נוסף מהחברים ואז יש יותר כוח לעבוד מול המועדון.

לדוגמא, העמותה של סוונסי האנגלית גייסה כ-25 אלף פאונד בדרך של דמי חבר נמוכים. דוגמא שלילית ניתנה מהעמותה של רומא, הגובה 150 יורו דמי חבר ומספר חבריה לא עובר את ה-200.

דרך יצירתית הוצגה מהליגה הצפון אמריקאית, MLS, כאשר הסיאטל סאונדרס מכרה צעיפים כמנויים. על כל צעיף היה שם המנוי ומקומו באיצטדיון. דוגמא יפה אחרת לגיוס משאבים הוצגה משפילד וונסדיי, בה העמותה גייסה כספים על ידי הפקת ספר אוהדים – סיפורים אישיים שאף פעם לא מסופרים כמו "הפעם הראשונה שלי במגרש הכדורגל" ו"למה אני אוהד את המועדון (בגלל אבא שלי)", שמנכר בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: סדנה בנוגע לקבוצות אוהדים
הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 01:13 
סמל אישי של המשתמש
מעניין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 01:53 
סמל אישי של המשתמש
לא נכנסתי לכתבה אבל מהקטע שצוטט נראה לי שמדובר בעמותות של אוהדים, לא בעמותות שממש צריכות לתפעל את הקבוצה.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 01:55 
סמל אישי של המשתמש
מדוע אנחנו לא הופענו באירוע זה?
בגלל שלא הוזמנו או מסיבה אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 16:03 
זה חבורה של עסקנים בפוטנציה שמדברים איך הם יום אחד ישתלטו על המועדון שהם אוהדים....

הם חבורה של עסקנים מגעילים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 23:38 
red in blood כתב:

היה לכם משחק נגד כפ"ס באותו יום.

cheabuksis כתב:
זה חבורה של עסקנים בפוטנציה שמדברים איך הם יום אחד ישתלטו על המועדון שהם אוהדים....

:BOW:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 01:14 
סמל אישי של המשתמש
la_Squadra_nostra כתב:
red in blood כתב:

cheabuksis כתב:

גם אם הוא קצת הקצין עדיין מדובר בעמותות אוהדים שפועלות מול המועדון ולא בעמותות שממש מנהלות את המועדון.
אם אני לא טועה מדובר גם רק באוהדי קבוצות כדורגל.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 01:31 
והארגון האירופי מנסה ללמד אוהדים איך לשכנע את המועדונים לאפשר לקהל להיות מעורב ולהשפיע על ניהול המועדון שלו.

באמת עסקנים מגעילים.

תחשבו על האפשרות שהיינו יכולים להיות מעורבים בניהול של קבוצת הכדורגל שלנו. איך זה היה יכול להשפיע על הטינופות שמנהלות אותה היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 01:33 
סמל אישי של המשתמש
כנראה שבכלל לא.
ברגע שהעמותה היא לא חלק מההנהלה היא תלויה בחסדי ההנהלה כדי שדעתה תשמע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 01:34 
ואולי אם היית בסדנה היית פחות נחרץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 01:49 
סמל אישי של המשתמש
בתור אחד שכנראה היה שם אתה מוזמן לספר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 01:55 
סמל אישי של המשתמש
la_Squadra_nostra כתב:
red in blood כתב:

אז?
המשחק מולם נתן לנו משהו?
בכיף היה אפשר לוותר עליו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 03:19 
הרעיון יפה מאוד...אבל כמו שיודעים לעשות בארץ הופכים את זה לעסקנות נטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 03:55 
red in blood כתב:

אז?
המשחק מולם נתן לנו משהו?
בכיף היה אפשר לוותר עליו...

אני לא הייתי בקשר עם החבר'ה של עמותת הפועל אוסישקין אבל הבנתי שרצו לבוא מפה, אבל זה לא הסתדר בגלל המשחק. במפגש הקודם אוסישקין שלחה נציגות מכובדת. בכל מקרה אנטוניה עשתה לעצמה מנהג להגיע לפה לפחות פעם בשנה, וככל שלוזון יקיים כמה שיותר כנסים של אופ"א פה בארץ, נשתדל שעל הדרך, נוכל גם אנחנו לזכות בהשתלמויות שרלוונטיות לפעילות שלנו.

ItaiH6,
מודל הפעילות של ה - SUPPORTERS DIRECT שאומץ ע"י אופ"א מדבר על מגוון רחב של עמותות אוהדים כשכל אחת מהן בוחרת את דרך הפעילות הרלוונטית אליה בין אם זה הקמת קבוצה חדשה, ניהול קמפיין לקבלת נציגות בדירקטוריון המועדון עם זכויות וטו על נושאים מסויימים, התאגדות לצורך רכישת מניות המועדון וכו'. כל אחת ודרך הפעילות שלה.

אם יורשה להביא אותנו כדוגמה, אז בעמותת איגוד אוהדי הפועל פתח-תקוה התחלנו כעמותת אוהדי כדורגל, ובסוף "התדרדרנו" מתמיכה בפעילות קבוצת הכדוריד ועד להקמת קבוצת כדורסל שב"ה אולי תעלה ליגה כבר בשנת הפעילות הראשונה(!!!) . אגב, לא משהו מובן מאליו למרות שזה בהחלט מחזק את התחושה שככה זה עובד. :SMOKE:
חוץ מזה, עברנו מהפך די משעשע מ"איגוד" בחזרה לרעיון ה"אגודה" ההיסטורית. אבל כל התארגנות אוהדים ומה שמתאים לה.

מעבר לכך, אין פה עניין של תלות של עמותת האוהדים בהנהלת המועדון. זה לא מועדון לקוחות בסופר. אלו הן עמותות שהמטרה שלהם הם לאגד כמה שיותר אוהדים בשביל שיהיה להם מנדט ציבורי לייצג את האוהדים מול הנהלת המועדון ולקדם דפ"א אותה הם ייבחרו לאמץ ורלוונטית למצבם.

cheabuksis כתב:
הרעיון יפה מאוד...אבל כמו שיודעים לעשות בארץ הופכים את זה לעסקנות נטו.

אני לא יודע מה התהליכים הפסיכולוגים שהופכים "פעיל חברתי אידיאליסט שחולם לשנות את העולם ולעשות אותו לטוב יותר" ל"שאול אייזנברג". אני רק מקווה ששמירה על ההתאגדויות כגופים דמוקרטיים, שקיפות, ומעורבות ואקטיביות של כולנו תביא לכך שיהיו לנו מועדוני ספורט בריאים יותר.

יאללה :hapoel:.
:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 09:43 
סמל אישי של המשתמש
ובכל מקרה, אז מה אם אין בעלות ישירה על ההתחלה? מה זה הפיגור השכלי הזה?
זאת האפשרות היחידה שקיימת במציאות?
אי אפשר להתחיל מ"אין בעלות", ולבנות עמותה חזקה שתוכל לקחת שליטה על המועדון בסופו של דבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 13:08 
ערן כתב:
la_Squadra_nostra,
ערן כתב:
עוד פעם באת? אולי תטפל בענייני הקבוצה שלך במקום להיטפל לשלנו?
ערן כתב:
החוצפן הזה הוא עמיאל ליבוביץ, דובר ארגון "היציע" הפאתטי ואוהד הפועל פתח תקוה*, כשכל מה שהוא מתעסק איתו זה כניסה של אוהדים לניהול הקבוצות.
כנראה שהפרטנזיות שלו לא מוצאות אזניים כרויות אצלו בבית אז הוא מחפש להציק לאחרים.
זו, חברים, היא העסקנות החדשה. כזו שלכאורה מגיעה מתוך היציע, אבל שבעליה אוחזים באותו תיאבון לשליטה וכוח בקבלת החלטות.

*לא אאוטינג. גוגל.

la_Squadra_nostra כתב:
דני גולפיטק כתב:
la_Squadra_nostra כתב:
תקימו כבר מחלקת כדורגל.

תגיד לי יא חתיכת דביל חוצפן
אתה חושב שהקימו את הפועל אוסישקין כדי להגשים איזה חלום של איזה גרמניה שהגיע להתארח בפרוייקט של שי גולוב ולהיות רומנטי עם קבוצת אוהדים, או שהקימה את הפועל אוסישקין פשוט כי הפועל ת"א כדורסל היתה על סף תהום?

אני לא יודע בשביל מה אתה חושב שהקימו את הפועל אוסישקין, אבל אני בהחלט חושב ששווה לכם לחשוב על איך אתם לוקחים את המיזם הזה למקום שבו אתם בונים מחדש אגודת ספורט, על כל המשתמע מכך, ונראה לי שמחלקת כדורגל שבו ישחקו חובבנים או פליטי מחלקות הנוער בליגה מסודרת במקום בשכונה או בפארק, זה לא כזה רעיון גרוע.

כמובן שלא מספיק לעסקן הקטן מאירגון העסקנים שתהיה לנו רק מחלקת כדורסל אלה אגודת ספורט שנקים!
תחזור להתעסק בקבוצה שלך ולא במיזמים של אחרים... טוב לנו בלעדייך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 13:28 
סמל אישי של המשתמש
גם לי לא מספיק שתהיה מחלקת כדורסל ואני רוצה שנתרחב לאגודה.
אפשר להעלות גם אותי בדרגה לעסקן מגעיל בבקשה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 13:34 
סמל אישי של המשתמש
צ'ה אבוקסיס תרגע. עמיאל הוא בצד של הטובים. אתה מצטט את ערן שהתנגד (או עדיין מתנגד) לרעיון של בעלות אוהדים על הקבוצה, ולכן גם כנראה לאוהדים שמקדמים יוזמות בנושא. אבל בוא נשאיר אותו מחוץ לדיון מאחר והוא כבר לא כותב כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 14:01 
סטיב ביקובי הדדי כתב:
צ'ה אבוקסיס תרגע. עמיאל הוא בצד של הטובים. אתה מצטט את ערן שהתנגד (או עדיין מתנגד) לרעיון של בעלות אוהדים על הקבוצה, ולכן גם כנראה לאוהדים שמקדמים יוזמות בנושא. אבל בוא נשאיר אותו מחוץ לדיון מאחר והוא כבר לא כותב כאן.

ביקובי לפי מה שאני קראתי מערן הוא התכוון לאותו דבר בדיוק.

זה חבורה של אנשים משועממים, שמגיעים לכנסים של עצמם, בשביל להגיד וואו אנחנו נשנה את העולם.
הם לא אנשי מעשה, הם לא הצליחו בשום דבר שעשו, הם רק אוהבים לעשות כנסים ומפגשים ולדבר לעצמם במילים גבוהות.

אבל מה בקשר לניכוס הצלחות הם אלופים, כל דבר טוב שקרה בכדורגל קרה בגללם - לפחות ככה אפשר להבין מהאתר שלהם.

עובדה שבחוברת שלהם הפועל ת"א מופיע בדיוק באמצע בגדול, אפשר לחשוב שהם הקימו את האגודה.
למיטב ידיעתי אין שום קשר בין "היציע - חבורת עסקנים" לבין הפועל ת"א.

הפועל כתב:
גם לי לא מספיק שתהיה מחלקת כדורסל ואני רוצה שנתרחב לאגודה.
אפשר להעלות גם אותי בדרגה לעסקן מגעיל בבקשה?

אתה חבר עמותה הרי לא?
אם כן, תציע ותשפיע. (דעתי אגב שונה משלך במקצת)

תעשה מעשה. הם לא עושים שום כלום, רק מקיימים כנסים בין עצמם ומציעים לעמותות אחרות איך לפעול. תפעלו בעצמכם!

למה היו"ר שלהם שי גולוב - אוהד הפועל כפ"ס המתפרקת לא מקים קבוצה בליגה ג'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 14:18 
סמל אישי של המשתמש
להגיד לא עושים כלום על אנשים שהקימו קבוצת כדורסל, כדוריד ונכנסו (או שזה לא קרה בסוף?) להנהלת הפועל פ"ת בתור נציגי אוהדים (הם ניהלו את מכירת המינויים העונה) זה מצחיק. חוצמזה שבארגון היציע נמצאים נציגים מכל הקבוצות. כולל קטמון. אנשי מעש יש. אם יש ביקורת רלוונטית ראוי שתשמע, אבל אין סיבה סתם להשמיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 14:44 
באמת איזה יופי להפועל פ"ת כדורגל
ניהלו את מכירת המנויים,
אפילו חזרו לסמל הישן על החולצה
אבל מה, קבוצה אין להם
מעולם אני לא זוכר קבוצה מלאת כ"כ הרבה פוליטיקות, אגודות, יו"ר, בעלים, חתן של בעלים, יו"ר שהוא ספונסר ועוד מיליון ואחת דברים כמו הפועל פ"ת. העיקר שיש נציג אוהדים בהנהלה

* גילוי נאות - אני מכיר באופן אישי את הבן (לא גיא, הצעיר יותר) של מאיר שמיר

נערך לאחרונה על ידי דני גולפיטק בתאריך 31 ינואר 2011, 14:46, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 14:46 
לא מבין את האנטי הזה. יכול להיות שלא מדובר בארגון מושלם, יכול להיות שיש שם עסקנים
אבל אם אנחנו רוצים לקדם משהו בספורט שכל כך חשוב לנו זה דרך הדברים האלה.
אני יכול להעיד באופו אישי שלא מעט פעמים נעזרתי באנשים מתוך הארגון כולל בשי גולוב
וכולל ביצירת הקשר עם החבר'ה בארגון האוהדים האירופאי שעזרו לנו לפנות לאופ"א בבקשה לארח
את ליגת האלופות בבלומפילד ואף דאגו לדבר עם אנשים בתוך אופ"א בשבילנו.
זו רק דוגמה אחת מתוך הרבה. לא מבין איך אנשים מתוכנו דווקא הם אלה שרוצים לבקר את הדבר
החשוב הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 15:07 
סמל אישי של המשתמש
cheabuksis כתב:

אתה חבר עמותה הרי לא?
אם כן, תציע ותשפיע. (דעתי אגב שונה משלך במקצת)

תעשה מעשה. הם לא עושים שום כלום, רק מקיימים כנסים בין עצמם ומציעים לעמותות אחרות איך לפעול. תפעלו בעצמכם!

למה היו"ר שלהם שי גולוב - אוהד הפועל כפ"ס המתפרקת לא מקים קבוצה בליגה ג'?

מי אמר לך שאני לא עושה את זה?
אבל כפי שחברי ההנהלה חוזרים ומזכירים לכולנו, יש לנו מספיק בעיות מלדאוג למחלקה היחידה שיש לנו כרגע, ומעט מדי אנשים לטפל בהן.
כשנהיה מספיק חזקים אני אהיה הראשון לדחוף להקמת עוד מחלקות.

ואני עדיין לא מבין את הנטי המטומטם הזה. אתה צועק "תפעלו בעצמכם" על האנשים שבדיוק עוש יםאת זה!
מקימים עמותות, מחלקים פלאיירים, מקימים מחלקות מחדש, מנסים לדאוג להכנסת נציגי אוהדים להנהלות הרקובות שלהם. בקיצור מנסים לעשות משהו, ואתה בא ומתוך איזו שנאה לא ברורה מתעקש לקלל אותם "תעשו משהו! עסקנים!". ילדותי למדי.

והפועל כפ"ס המתפרקת של גולוב נמצאת כרגע במקום הראשון בליגה שלה אגב. בחיאת, תנגב את הריר מהשפתיים ותתחיל להפעיל את הראש לפני שאתה כותב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 15:24 
סטיב ביקובי הדדי כתב:
להגיד לא עושים כלום על אנשים שהקימו קבוצת כדורסל, כדוריד ונכנסו (או שזה לא קרה בסוף?) להנהלת הפועל פ"ת בתור נציגי אוהדים (הם ניהלו את מכירת המינויים העונה) זה מצחיק. חוצמזה שבארגון היציע נמצאים נציגים מכל הקבוצות. כולל קטמון. אנשי מעש יש. אם יש ביקורת רלוונטית ראוי שתשמע, אבל אין סיבה סתם להשמיץ.

לא נכנסנו עדיין לוועד המנהל של עמותת הכדורגל בעיקר בגלל שבסיטואציה הנוכחית זה לא ממש רלוונטי (דני לוי וכו'). מאידך, אני מאוד מקווה שבחודש הקרוב נוכל להכריז על סוף עידן "קופת הכרטיסים" במועדון והקמת מערך מכירת כרטיסים ומנויים עצמאי לחלוטין במסגרת עמותת האוהדים.

ציטוט:
מעולם אני לא זוכר קבוצה מלאת כ"כ הרבה פוליטיקות, אגודות, יו"ר, בעלים, חתן של בעלים, יו"ר שהוא ספונסר ועוד מיליון ואחת דברים כמו הפועל פ"ת. העיקר שיש נציג אוהדים בהנהלה

היות ואתה מכיר אותו אישית, אתה מוזמן לפנות לאלון ולקבל ממנו הבהרות. והלוואי ויהיה לו את האינטרגריטי לענות לך בכנות על כל הפשעים שאבא שלו עשה כנגד המועדון.

נערך לאחרונה על ידי la_Squadra_nostra בתאריך 31 ינואר 2011, 15:31, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 15:30 
נתחיל בזה שאלון היה אוהד שרוף של הפועל פ"ת, כזה שגם בלי אבא שלו נוסע לכל משחק, בית וחוץ, סכנין ורמת-גן, לאומית או על. אבא שלו החזיק את הפועל פ"ת משך שנים. אפילו כאבא (ולא, הוא לא אדם ברמה של טביב או אייזנברג, או "קצת" יותר מזה) הוא לא היה מעז לפרק לבן שלו את אהבת חייו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 15:51 
דני גולפיטק כתב:
נתחיל בזה שאלון היה אוהד שרוף של הפועל פ"ת, כזה שגם בלי אבא שלו נוסע לכל משחק, בית וחוץ, סכנין ורמת-גן, לאומית או על. אבא שלו החזיק את הפועל פ"ת משך שנים. אפילו כאבא (ולא, הוא לא אדם ברמה של טביב או אייזנברג, או "קצת" יותר מזה) הוא לא היה מעז לפרק לבן שלו את אהבת חייו.

אני רוצה להאמין שהוא יודע שאבא שלו הוא בנאדם עם מבנה אישיות שאפשר לתאר אותו כ"מורכב". ולהגיד שהוא לא היה מעיז זה קצת מצחיק, כי הוא כבר עשה את זה. בעצם לא בידיוק. כי מה שחולני פה זה שאת ההנאה שלו הוא מפיק מתהליך הגסיסה.מזה ומארוחות צהריים עם יובל נעים. פסיכופת. לך תבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 17:42 
הפועל כתב:

ואני עדיין לא מבין את הנטי המטומטם הזה. אתה צועק "תפעלו בעצמכם" על האנשים שבדיוק עוש יםאת זה!
מקימים עמותות, מחלקים פלאיירים, מקימים מחלקות מחדש, מנסים לדאוג להכנסת נציגי אוהדים להנהלות הרקובות שלהם. בקיצור מנסים לעשות משהו, ואתה בא ומתוך איזו שנאה לא ברורה מתעקש לקלל אותם "תעשו משהו! עסקנים!". ילדותי למדי.

והפועל כפ"ס המתפרקת של גולוב נמצאת כרגע במקום הראשון בליגה שלה אגב. בחיאת, תנגב את הריר מהשפתיים ותתחיל להפעיל את הראש לפני שאתה כותב

תקרא לי איך שאתה רוצה.
אם הם עושים כל כך הרבה דברים למה התמונה של הפועל ת"א באמצע הפירסום שלהם ואין להם קשר אלינו?
הם בעיקר עושים כלום, לא יעזור מנסים ומשתדלים ודואגים לעשות לעצמם כנסים.
אני שונא עסקנים, ואני שונא צבועים. והם שילוב של שניהם - עסקנים שטוענים שהם לא. זאת האמת, קשה לך לקבל אותה, לא נורא.

לך תשאל בעצמך מה גולוב חושב על הפועל כפ"ס שלו שבמקום הראשון - וכמה ההנהלה שם רקובה.
הם בעצמם אומרים שהגיע לטביב מחליף, הוא בדיוק כמו טביב רק בלי כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 17:50 
סמל אישי של המשתמש
ואם היא אכן מתפרקת, האופציה היחידה במקרה הזה היא להקים מחדש את הקבוצה בליגה ג'?
ומה זה מפריע שהסמל שלנו במרכז?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 17:54 
הפועל כתב:
ואם היא אכן מתפרקת, האופציה היחידה במקרה הזה היא להקים מחדש את הקבוצה בליגה ג'?
ומה זה מפריע שהסמל שלנו במרכז?

צר לי על השפה - אבל מי הם שישתמשו במה שאני ואתה הקמנו במו ידינו וינכסו זאת לעצמם?
זה שלי ושלך ולא שלהם.

מה האופציות האחרות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 18:35 
סמל אישי של המשתמש
אם הם "ניכסו אותנו" שלא בצדק בצורה כלשהי להרגשתך, אתה מוזמן להפנות את תשומת לב חברי ההנהלה למנשר הזה ולבקש שיפנו אליהם בצורה רשמית על מנת שיסירו משם את הלוגו שלנו.

ובקשר לאופציות אחרות - אפשר, למשל, להקים גוף ייצוגי של אוהדים, אולי אפילו עמותה, שתפעל מול הנהלת המועדון ותנסה לשפר את המצב, גם מבלי ללכת ל"צעד יום הדין" של הקמת הקבוצה מחדש בליגה נמוכה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: