תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 אפריל 2024, 00:55

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 48 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: שאול הסיר ידיו מקבוצת הנשים
הודעהפורסם: 28 ינואר 2011, 17:42 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:
אין גבול לביזיון.

כשמדובר באיגוד גבולות היקום יותר ברורים מגבולות הבושה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 11:07 
סמל אישי של המשתמש
אם שחר אלתרמן תעזוב עכשיו , שאול יתבע אותה וידרוש משמרות על הילד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 13:52 
סמל אישי של המשתמש
אתה מתבלבל , שאול הולך לתבוע מהילד פיצויים על השבתת שחקנית .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 14:39 
האיגוד לא נותן את הדין לאף אחד?
מאיפה מגיע הכסף שמחזיק את הדבר הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 17:11 
סמל אישי של המשתמש
זינק מתי תבין כבר שהאיגוד מפר פסקי דין, מושחת, ומלא באינטרסים אישיים - זה לא רק ססמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 17:11 
את זה הבנתי, רק לא מובן איך זה מתאפשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2011, 09:38 
לא ייאמן
כשרוצים להגיד במילון מה זה אדם מושחת ונוכל שישימו תמונה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2011, 15:33 
סמל אישי של המשתמש
אין כמו עונג שבת של עלילות שאול:
(פרסום ראשון!!!1111אחד אחד)

למי שזוכר, לפני שנה שאול החל להתארח בקיבוץ שלי עם קבוצת הנשים של הפועל. אני כבר אז התרעתי בקול (משחקי קדם עונה) ובמכתב על העתיד לבוא, כפי שכל מי שיותר מיומיים בספורט יכל לנחש.
בזמנו (לפני שחוו בעלי התפקידים את השאלת על בשרם) קיבלתי הרבה ביקורת מהנוגעים בדבר בקיבוץ ובאיזור, כולל מנהל האולם (שהעביר לי איום לתביעה על הסתה משאול), מנהל הקהילה עד ראש המועצה. למשחקים במהלך השנה הפסקתי להגיע בגלל עבודה, והרגשה שהמשך של זה יגרום נזק יותר מתועלת.
שבוע שעבר מנהל האולם התפטר, הרקע לדבר, איך לא, קשור לחבר שאוליקו. להלן קטעים מהמכתב למנהל הקהילה של הקיבוץ (שמות הוסרו).

ציטוט:
...
איזו הפתעה שמר אייזנברג עזב מבלי לשלם את חובו כלפינו. איזו הפתעה שהוא גם הבריז מבלי לשלם לאחרים (ספקי שירות של האולם, חברת אבטחה, שחקניות,,,).
כולנו ידענו שזה מה שיהיה, אבל למי אכפת? העיקר שיש בידור!!!

אך השנה, הבידור נמשך! בגלל אינטרסים ידועים, נוצר קשר עוד פעם עם המועצה האזורית שלנו על מנת לבחון אפשרות לקבל אותו בחזרה כמו אורח נכבד.
נכון שהשתתפתי בפגישה הראשונה עם מעוזיה סגל, אבל מייד ציינתי שלא הייתי שלם עם העסקה, בשל החובות שלו כלפינו. איזו הפתעה (עוד אחת) שכעבור שבוע, מעוזיה והמועצה עזבו את העסקה (כנראה שהם לפחות הפנימו את הלקח).
...
זכור לך ששלחתי לך מכתב על הפסקת עבודתי כבר אז בסוף נובמבר?
מה עשית? באת אלי הביתה, פיזרת הבטחות, ולא קיימת!!!!!
אמרת, לא, יותר נכון הצהרת, שניתן לו לשחק קצת, ואז נדרוש בינואר
את התשלום עבור כל החובות. ינואר בא וחלף!!
כתבתי לך, הזכרתי לך על הנושא, ומה עשית? נפנפת את זה. קנית עוד סיפורים משאול על זה שאין לו חובות, שהוא שילם עד לחודש אפריל 2010
(העונה הסתיימה בפברואר) .ישבנו, ***, אתה ואני אצלה במשרד, ראית שחור על גבי לבן את הצ'קים שחזרו, החו''ז אשר כתוב בשורה התחתונה, סכום של יותר
מ-10,000 ש''ח אשר לחובתו. מה זה חשוב, העיקר הבידור!!
כתבתי שוב, השבת שכנראה יש טלפון שבור, והעברת את הטיפול ל*גזבר הקיבוץ*. למה???
....
נקבעה פגישה בין שאול ל*גזבר הקיבוץ* לפני שבוע. חיכינו לו (שאול א.) יותר משעה, הוא לא הופיע, וגם לא ענה לטלפון.
הראיתי ל*גזבר הקיבוץ* את החוזה, אשר רק אתה חתמת לבד, מבלי שהוא יהיה מעורב, וציינתי בפניו כמה סעיפים ששאול לא עומד בהם, אשר מהווים בסיס לאי קיום החוזה ובמילים ברורות, הפרת חוזה (ללא היתר רישיון עסק, אי תשלום חוב מלפני שנה, התראות על עיקול נכסים והוצאות לפועל כלפיו בשל חוב של קרוב לחצי מיליון (!) שקלים למס הכנסה.)
את ההודעות אנחנו זכינו לקבל בגלל שהוא רשם את הכתובת שלו כאן ביד מרדכי.
(ציבור יקר- על דאגה; *גזבר הקיבוץ* הסביר שהם לא יעקלו לנו את האולם.)
בשיחת טלפון איתך *גזבר הקיבוץ* מציין את הנקודות, ואתה אומר "בסדר, מחר נגיד להם ללכת הביתה."

אז אני חושב לעצמי: מה קורה כאן- שאול לא בא לישיבה, לא עונה לטלפון, לא מעוניין לשלם את החוב, כנראה לא צריך לשחק!! אני אקח עמדה, אני, בניגוד לך במקרה הזה, אקח אחריות, אני לא אאפשר לחגיגה הזו להימשך!
שהציבור יידע, אני לא פתחתי את האולם לפני שבוע. אבל מה, אתה כנראה לא אוהב שאני לוקח אחריות ומפעיל את סמכויותיי כמנהל האולם, ואתה נותן הוראה, *מאמנת קבוצת הנשים המקומית* הייתה צריכה לקבל החלטה לבוא אליי הביתה, לקחת את המפתחות ולפתוח את האולם. החלטתם לעקוף את האחראי, במקרה זה אני, ולהפעיל סמכות כוחנית. לא, אני לא קונה את העמדה שאתה מנהל הקהילה, ומותר לך. כמו שציינתי בתחילת המכתב, צריך לקבל הטוב עם הרע!!(?).
אילו חשבת שאני מתאים להיות המנהל במקום (לטוב), אז קבל את העמדה שלי לגבי אייזנברג (הרע מבחינתך).
...
אז לא פתחתי את האולם!!!! אז מה? מה עם יושר, ויושרה , שתי תכונות שאני חיי לפיהן. למה אנחנו חייבים להמשיך לקבל אותו כאן? איזה מחיר נשלם? זה היה שווה לכם?
כן, אתה מנהל הקהילה, אבל זה בהחלט לא מצדיק את ההתנהגות שלך.

ברשותך אני אציין כמה עובדות:
1) אייזנברג לא שילם לחברת האבטחה מלפני שנה (20,000 שקלים)
2) אייזנברג לא שילם לכמה שחקניות שלו גם השנה כמו בשנה הקודמת
3) מרכז הפועל אמור לשלם השנה כ-20,000 שקלים עבור השימוש באולם וגם עבור שכירת דירה - עד כה שולם רק חצי- אשמח לדעת מתי, אם בכלל, החצי השני יוכנס לקופת הקיבוץ (מרכז הפועל לא מכיר בסוגיה)
4) אייזנברג צבר יותר מ-20,000 שקלים בחובות לפני שנה (סך הכל כולל ספקים אחרים חיצוניים)
• שכר דירה – ביטל הצ'ק עבור חודש פברואר 2010 ~ פלייאוף בית תחתון
• תאורת חירום – היה כתוב בחוזה שהיה עליו להתקין לפי דרישות מהדס בטיחות
• בינוי והסדר יציאת חירום
• התקנת קוו טלפון ואינטרנט
• עבודת עידו מן (כרוז בזמן המשחקים)
5) מרכז הפועל "כיסה" רק 10,000 שקלים לפני שנה
6) הוא העביר צ'יק עבור צביעת המגרש (נכון, רווח שלנו) הצ'ק חזר - איזו הפתעה
7) הוא העביר עוד צ'יק עבור לוח התוצאות
(אגב, אתה התחייבת לשלם אותו קודם ואז נתחשבן עם אייזנברג)
• הצ'ק לסוף חודש פברואר, וכנראה יבוטל גם
• ללא תשלום, לא יהיה טיפול ותיקונים מהספק (הפסד שלנו)

X ◄ המעשה של צביעת המגרש על חשבונו לא מזכה אותו מלשלם את החוב.
ככה היה כתוב בחוזה שערכת. ► X

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2011, 16:04 
סמל אישי של המשתמש
אחד האדומים כתב:
אין כמו עונג שבת של עלילות שאול:
(פרסום ראשון!!!1111אחד אחד)

למי שזוכר, לפני שנה שאול החל להתארח בקיבוץ שלי עם קבוצת הנשים של הפועל. אני כבר אז התרעתי בקול (משחקי קדם עונה) ובמכתב על העתיד לבוא, כפי שכל מי שיותר מיומיים בספורט יכל לנחש.
בזמנו (לפני שחוו בעלי התפקידים את השאלת על בשרם) קיבלתי הרבה ביקורת מהנוגעים בדבר בקיבוץ ובאיזור, כולל מנהל האולם (שהעביר לי איום לתביעה על הסתה משאול), מנהל הקהילה עד ראש המועצה. למשחקים במהלך השנה הפסקתי להגיע בגלל עבודה, והרגשה שהמשך של זה יגרום נזק יותר מתועלת.
שבוע שעבר מנהל האולם התפטר, הרקע לדבר, איך לא, קשור לחבר שאוליקו. להלן קטעים מהמכתב למנהל הקהילה של הקיבוץ (שמות הוסרו).

ציטוט:
...
איזו הפתעה שמר אייזנברג עזב מבלי לשלם את חובו כלפינו. איזו הפתעה שהוא גם הבריז מבלי לשלם לאחרים (ספקי שירות של האולם, חברת אבטחה, שחקניות,,,).
כולנו ידענו שזה מה שיהיה, אבל למי אכפת? העיקר שיש בידור!!!

אך השנה, הבידור נמשך! בגלל אינטרסים ידועים, נוצר קשר עוד פעם עם המועצה האזורית שלנו על מנת לבחון אפשרות לקבל אותו בחזרה כמו אורח נכבד.
נכון שהשתתפתי בפגישה הראשונה עם מעוזיה סגל, אבל מייד ציינתי שלא הייתי שלם עם העסקה, בשל החובות שלו כלפינו. איזו הפתעה (עוד אחת) שכעבור שבוע, מעוזיה והמועצה עזבו את העסקה (כנראה שהם לפחות הפנימו את הלקח).
...
זכור לך ששלחתי לך מכתב על הפסקת עבודתי כבר אז בסוף נובמבר?
מה עשית? באת אלי הביתה, פיזרת הבטחות, ולא קיימת!!!!!
אמרת, לא, יותר נכון הצהרת, שניתן לו לשחק קצת, ואז נדרוש בינואר
את התשלום עבור כל החובות. ינואר בא וחלף!!
כתבתי לך, הזכרתי לך על הנושא, ומה עשית? נפנפת את זה. קנית עוד סיפורים משאול על זה שאין לו חובות, שהוא שילם עד לחודש אפריל 2010
(העונה הסתיימה בפברואר) .ישבנו, ***, אתה ואני אצלה במשרד, ראית שחור על גבי לבן את הצ'קים שחזרו, החו''ז אשר כתוב בשורה התחתונה, סכום של יותר
מ-10,000 ש''ח אשר לחובתו. מה זה חשוב, העיקר הבידור!!
כתבתי שוב, השבת שכנראה יש טלפון שבור, והעברת את הטיפול ל*גזבר הקיבוץ*. למה???
....
נקבעה פגישה בין שאול ל*גזבר הקיבוץ* לפני שבוע. חיכינו לו (שאול א.) יותר משעה, הוא לא הופיע, וגם לא ענה לטלפון.
הראיתי ל*גזבר הקיבוץ* את החוזה, אשר רק אתה חתמת לבד, מבלי שהוא יהיה מעורב, וציינתי בפניו כמה סעיפים ששאול לא עומד בהם, אשר מהווים בסיס לאי קיום החוזה ובמילים ברורות, הפרת חוזה (ללא היתר רישיון עסק, אי תשלום חוב מלפני שנה, התראות על עיקול נכסים והוצאות לפועל כלפיו בשל חוב של קרוב לחצי מיליון (!) שקלים למס הכנסה.)
את ההודעות אנחנו זכינו לקבל בגלל שהוא רשם את הכתובת שלו כאן ביד מרדכי.
(ציבור יקר- על דאגה; *גזבר הקיבוץ* הסביר שהם לא יעקלו לנו את האולם.)
בשיחת טלפון איתך *גזבר הקיבוץ* מציין את הנקודות, ואתה אומר "בסדר, מחר נגיד להם ללכת הביתה."

אז אני חושב לעצמי: מה קורה כאן- שאול לא בא לישיבה, לא עונה לטלפון, לא מעוניין לשלם את החוב, כנראה לא צריך לשחק!! אני אקח עמדה, אני, בניגוד לך במקרה הזה, אקח אחריות, אני לא אאפשר לחגיגה הזו להימשך!
שהציבור יידע, אני לא פתחתי את האולם לפני שבוע. אבל מה, אתה כנראה לא אוהב שאני לוקח אחריות ומפעיל את סמכויותיי כמנהל האולם, ואתה נותן הוראה, *מאמנת קבוצת הנשים המקומית* הייתה צריכה לקבל החלטה לבוא אליי הביתה, לקחת את המפתחות ולפתוח את האולם. החלטתם לעקוף את האחראי, במקרה זה אני, ולהפעיל סמכות כוחנית. לא, אני לא קונה את העמדה שאתה מנהל הקהילה, ומותר לך. כמו שציינתי בתחילת המכתב, צריך לקבל הטוב עם הרע!!(?).
אילו חשבת שאני מתאים להיות המנהל במקום (לטוב), אז קבל את העמדה שלי לגבי אייזנברג (הרע מבחינתך).
...
אז לא פתחתי את האולם!!!! אז מה? מה עם יושר, ויושרה , שתי תכונות שאני חיי לפיהן. למה אנחנו חייבים להמשיך לקבל אותו כאן? איזה מחיר נשלם? זה היה שווה לכם?
כן, אתה מנהל הקהילה, אבל זה בהחלט לא מצדיק את ההתנהגות שלך.

ברשותך אני אציין כמה עובדות:
1) אייזנברג לא שילם לחברת האבטחה מלפני שנה (20,000 שקלים)
2) אייזנברג לא שילם לכמה שחקניות שלו גם השנה כמו בשנה הקודמת
3) מרכז הפועל אמור לשלם השנה כ-20,000 שקלים עבור השימוש באולם וגם עבור שכירת דירה - עד כה שולם רק חצי- אשמח לדעת מתי, אם בכלל, החצי השני יוכנס לקופת הקיבוץ (מרכז הפועל לא מכיר בסוגיה)
4) אייזנברג צבר יותר מ-20,000 שקלים בחובות לפני שנה (סך הכל כולל ספקים אחרים חיצוניים)
• שכר דירה – ביטל הצ'ק עבור חודש פברואר 2010 ~ פלייאוף בית תחתון
• תאורת חירום – היה כתוב בחוזה שהיה עליו להתקין לפי דרישות מהדס בטיחות
• בינוי והסדר יציאת חירום
• התקנת קוו טלפון ואינטרנט
• עבודת עידו מן (כרוז בזמן המשחקים)
5) מרכז הפועל "כיסה" רק 10,000 שקלים לפני שנה
6) הוא העביר צ'יק עבור צביעת המגרש (נכון, רווח שלנו) הצ'ק חזר - איזו הפתעה
7) הוא העביר עוד צ'יק עבור לוח התוצאות
(אגב, אתה התחייבת לשלם אותו קודם ואז נתחשבן עם אייזנברג)
• הצ'ק לסוף חודש פברואר, וכנראה יבוטל גם
• ללא תשלום, לא יהיה טיפול ותיקונים מהספק (הפסד שלנו)

X ◄ המעשה של צביעת המגרש על חשבונו לא מזכה אותו מלשלם את החוב.
ככה היה כתוב בחוזה שערכת. ► X

צריך להעביר מסמך כזה למשטרה ולמבקר המדינה .
יש כאן ניהול רשלני של נכסי ציבור במקרה הטוב.
הסיפור הזה הוא פשוט מדהים בעיני, כולם יודעים וכולם ממשיכים להאכיל את השאול. למה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2011, 19:29 
http://www.one.co.il/Article/173849.html
מאמן הפועל פוטר דקות לפני המשחק עם רמה"ש
דרמה במשחק הנשים: גדעון כהן פוטר לפני הפתיחה ("שאול דיבר אליי בשפה של שוק") וראה את האדומות מתפרקות 117:56. אייזנברג: "הוא לא היה לטעמי" (6 תגובות)

רמה"ש ניצחה היום (שישי) בחוץ את סוגרת הטבלה הפועל ת"א 56:117 במשחק דחוי במסגרת המחזור ה-17 בליגת העל לנשים באולם ביד מרדכי. בזכות הניצחון עלתה רמה"ש למקום השלישי בטבלה עם 29 נקודות במאזנה.

לפני המשחק התרחשה דרמה לא קטנה כאשר מנכ"ל עמותת הפועל ת"א, משה ויסמן, לא רשם את המאמן גדעון כהן בטופס המשחק ואמר לו שהוא מפוטר, כהן השיב לו שיש לו חוזה עד ה-7 בפברואר ומבחינתו הוא המאמן ואף פנה לשופטים שיאשרו זאת, השופטים עמית בלק, אלי מרון ובני מרקו אמרו שהם לא מתערבים בענייני הקבוצה ומבחינתם כהן יכול לשבת על הספסל ודקה לפתיחת המשחק, לאחר ויכוח עם מנכ"ל הפועל, החליט כהן לעלות ליציע שם קיבל טלפון מהבעלים שאול אייזנברג שהודיע לו שהוא מפוטר.

אייזנברג: מה שקרה זה בושה, אבל לא בגללנו
בעליה של הפועל ת"א זועם על איגוד הכדורסל והבקרה התקציבית: "שהאיגוד יפשפש במעשים שלו ומי שהעביר שחקנים ברמאות, שישלם את הדין"
לכתבה המלאה
מאמן הפועל ת"א המפוטר גדעון כהן התייחס לסיפור כשאמר: "כבר חודש ימים מעבר לזה שהוא (אייזנברג) התחייב לי לפני שחתמתי, הוא אמר שהוא יחזק את הקבוצה עם שלוש שחקניות, במהלך שלושת השבועות האחרונים הוא מתעלם ממני בגלל שהוא חייב לי כסף שמגיע לי והוא לא שילם לי אפילו פרוטה אחת, אני חייב לציין שברק גלוזר היה המאמן פה עבדתי כאן בהתנדבות, אבל ברגע שברק עזב חתמתי על חוזה כמאמן הקבוצה והוא החליט לפטר אותי בלי להודיע לי והוא עשה זאת בעל פה".

"אני לא רוצה לעשות כאן בלאגן ומשה ויסמן התנהג כמו חיה, ניבל את הפה והתנהג מלוכלך ואני כמו ג'נטלמן עזבתי את המשחק בכדי לא לעשות פרובקציה, שאול אייזנברג דיבר אליי בשיחת הטלפון מלוכלך, בשפה של שוק וגם המציא שאיימתי על ויסמן, זאת ההתנהלות של הפועל ת"א. משה ויסמן נושא הכלים של מר אייזנברג ושאול בכבודו ובעצמו. כל העולם אשם חוץ ממנו".

שאול אייזנברג. גדעון כהן: "מתעלם ממני כי הוא חייב לי כסף" (משה חרמון)

מנכ"ל הפועל ת"א משה ויסמן התייחס גם הוא לפיטוריו של גדעון כהן כשאמר: "עקב התפרצויותיו של גדעון כהן במשחק שעבר כלפי השחקניות והשופטים, הגענו למסקנה שהוא לא יכול לאמן יותר את הקבוצה וביקשנו ממנו לא להגיע ובכל זאת הוא הופיע, ביקשתי ממנו שיעבור ליציע ומשום מה הוא התעקש להישאר על הפרקט, הוא ניסה לדחוף את עצמו לטופס המשחק".

"הוא כמעט גרם פה נזק כי השופטים לא רצו להוציא אותו ולא רצינו לקרוא למשטרה כי זה לא מכובד במצב כזה, הוא הבין לבד את המסר ועלה ליציע, שאול אייזנברג הודיע לגדעון שהוא מפוטר עוד לפני המשחק והוא החליט על דעת עצמו להגיע לכאן וגם סימסתי לו לפני חמישה ימים ששאול פיטר אותו, ההופעה שלו היום באולם היתה הופעה פרובוקטבית והיא לא היתה בכלל מתורבתת למאמן כדורסל שמכבד את עצמו".

כשנשאל מי יאמן את הקבוצה עד סיום העונה ענה ויסמן: "יש לנו שלושה משחקים לסיום הליגה וכרגע מי שתאמן תהיה שחר אלתרמן הקפטנית והיא תיתן את ההוראות".

שאול אייזנברג אמר בתגובה לכתבנו, אור קיסר: "אני לא רוצה בכלל להגיב, גדעון כהן פוטר וסולק הביתה וזהו, זה לא מעניין בכלל מה שהוא אמר. אני בכלל לא יודע מיהו, המנכ"ל הביא אותו לפני שבועיים, הוא עבד שבוע ולא היה לטעמי ולא לרוחי בסגנון הדיבור וההתנהלות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2011, 19:35 
סמל אישי של המשתמש
מסיר ידיו ומפטר מאמן

שאול :LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2011, 19:40 
סמל אישי של המשתמש
אגב, הגעתי מהעבודה היום ושמתי לב שיש התפזרות שלאחר משחק. לצערי לא הספקתי להגיע לנבלה כדי לדבר איתו.
אמנם התרגלנו במהלך השנים, אבל באמת שזה כואב כל פעם מחדש לראות איך הוא מבזה, אונס ומחליא את השם הפועל תל אביב.
כל כך שונא אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2011, 20:03 
סמל אישי של המשתמש
ראצ'ו כתב:
http://www.one.co.il/Article/173849.html
מאמן הפועל פוטר דקות לפני המשחק עם רמה"ש
דרמה במשחק הנשים: גדעון כהן פוטר לפני הפתיחה ("שאול דיבר אליי בשפה של שוק") וראה את האדומות מתפרקות 117:56. אייזנברג: "הוא לא היה לטעמי" (6 תגובות)

רמה"ש ניצחה היום (שישי) בחוץ את סוגרת הטבלה הפועל ת"א 56:117 במשחק דחוי במסגרת המחזור ה-17 בליגת העל לנשים באולם ביד מרדכי. בזכות הניצחון עלתה רמה"ש למקום השלישי בטבלה עם 29 נקודות במאזנה.

לפני המשחק התרחשה דרמה לא קטנה כאשר מנכ"ל עמותת הפועל ת"א, משה ויסמן, לא רשם את המאמן גדעון כהן בטופס המשחק ואמר לו שהוא מפוטר, כהן השיב לו שיש לו חוזה עד ה-7 בפברואר ומבחינתו הוא המאמן ואף פנה לשופטים שיאשרו זאת, השופטים עמית בלק, אלי מרון ובני מרקו אמרו שהם לא מתערבים בענייני הקבוצה ומבחינתם כהן יכול לשבת על הספסל ודקה לפתיחת המשחק, לאחר ויכוח עם מנכ"ל הפועל, החליט כהן לעלות ליציע שם קיבל טלפון מהבעלים שאול אייזנברג שהודיע לו שהוא מפוטר.

אייזנברג: מה שקרה זה בושה, אבל לא בגללנו
בעליה של הפועל ת"א זועם על איגוד הכדורסל והבקרה התקציבית: "שהאיגוד יפשפש במעשים שלו ומי שהעביר שחקנים ברמאות, שישלם את הדין"
לכתבה המלאה
מאמן הפועל ת"א המפוטר גדעון כהן התייחס לסיפור כשאמר: "כבר חודש ימים מעבר לזה שהוא (אייזנברג) התחייב לי לפני שחתמתי, הוא אמר שהוא יחזק את הקבוצה עם שלוש שחקניות, במהלך שלושת השבועות האחרונים הוא מתעלם ממני בגלל שהוא חייב לי כסף שמגיע לי והוא לא שילם לי אפילו פרוטה אחת, אני חייב לציין שברק גלוזר היה המאמן פה עבדתי כאן בהתנדבות, אבל ברגע שברק עזב חתמתי על חוזה כמאמן הקבוצה והוא החליט לפטר אותי בלי להודיע לי והוא עשה זאת בעל פה".

"אני לא רוצה לעשות כאן בלאגן ומשה ויסמן התנהג כמו חיה, ניבל את הפה והתנהג מלוכלך ואני כמו ג'נטלמן עזבתי את המשחק בכדי לא לעשות פרובקציה, שאול אייזנברג דיבר אליי בשיחת הטלפון מלוכלך, בשפה של שוק וגם המציא שאיימתי על ויסמן, זאת ההתנהלות של הפועל ת"א. משה ויסמן נושא הכלים של מר אייזנברג ושאול בכבודו ובעצמו. כל העולם אשם חוץ ממנו".

שאול אייזנברג. גדעון כהן: "מתעלם ממני כי הוא חייב לי כסף" (משה חרמון)

מנכ"ל הפועל ת"א משה ויסמן התייחס גם הוא לפיטוריו של גדעון כהן כשאמר: "עקב התפרצויותיו של גדעון כהן במשחק שעבר כלפי השחקניות והשופטים, הגענו למסקנה שהוא לא יכול לאמן יותר את הקבוצה וביקשנו ממנו לא להגיע ובכל זאת הוא הופיע, ביקשתי ממנו שיעבור ליציע ומשום מה הוא התעקש להישאר על הפרקט, הוא ניסה לדחוף את עצמו לטופס המשחק".

"הוא כמעט גרם פה נזק כי השופטים לא רצו להוציא אותו ולא רצינו לקרוא למשטרה כי זה לא מכובד במצב כזה, הוא הבין לבד את המסר ועלה ליציע, שאול אייזנברג הודיע לגדעון שהוא מפוטר עוד לפני המשחק והוא החליט על דעת עצמו להגיע לכאן וגם סימסתי לו לפני חמישה ימים ששאול פיטר אותו, ההופעה שלו היום באולם היתה הופעה פרובוקטבית והיא לא היתה בכלל מתורבתת למאמן כדורסל שמכבד את עצמו".

כשנשאל מי יאמן את הקבוצה עד סיום העונה ענה ויסמן: "יש לנו שלושה משחקים לסיום הליגה וכרגע מי שתאמן תהיה שחר אלתרמן הקפטנית והיא תיתן את ההוראות".

שאול אייזנברג אמר בתגובה לכתבנו, אור קיסר: "אני לא רוצה בכלל להגיב, גדעון כהן פוטר וסולק הביתה וזהו, זה לא מעניין בכלל מה שהוא אמר. אני בכלל לא יודע מיהו, המנכ"ל הביא אותו לפני שבועיים, הוא עבד שבוע ולא היה לטעמי ולא לרוחי בסגנון הדיבור וההתנהלות".

:BOW:

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2011, 20:07 
יש למישהו את הפייסבוק של שחר?

אשמח בפרטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2011, 21:58 
ראצ'ו כתב:
"אני לא רוצה לעשות כאן בלאגן ומשה ויסמן התנהג כמו חיה, ניבל את הפה והתנהג מלוכלך ואני כמו ג'נטלמן עזבתי את המשחק בכדי לא לעשות פרובקציה, שאול אייזנברג דיבר אליי בשיחת הטלפון מלוכלך, בשפה של שוק וגם המציא שאיימתי על ויסמן, זאת ההתנהלות של הפועל ת"א . משה ויסמן נושא הכלים של מר אייזנברג ושאול בכבודו ובעצמו. כל העולם אשם חוץ ממנו".

זה לא מצחיק. זה אנחנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2011, 03:00 
סמל אישי של המשתמש
Kyahs כתב:
ראצ'ו כתב:
"אני לא רוצה לעשות כאן בלאגן ומשה ויסמן התנהג כמו חיה, ניבל את הפה והתנהג מלוכלך ואני כמו ג'נטלמן עזבתי את המשחק בכדי לא לעשות פרובקציה, שאול אייזנברג דיבר אליי בשיחת הטלפון מלוכלך, בשפה של שוק וגם המציא שאיימתי על ויסמן, זאת ההתנהלות של הפועל ת"א . משה ויסמן נושא הכלים של מר אייזנברג ושאול בכבודו ובעצמו. כל העולם אשם חוץ ממנו".

זה לא מצחיק. זה אנחנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2011, 06:17 
סמל אישי של המשתמש
הפסידו שוב 61 הפרש. 5 דקות אחרונות נשארו עם 4 שחקניות בלבד. אין מאמן. גם לא ימונה כזה.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2011, 09:23 
סמל אישי של המשתמש
שאול, יא שמן בן זונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 48 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 101 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: