תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 21:14

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 69 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ג'יי.פי טוקוטו
הודעהפורסם: 15 נובמבר 2020, 18:33 
המהלך ההגיוני הבא יהיה לשחרר את למון ולהביא גארד עם קליעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 03:29 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
אפשו לא מבריק אבל איך אפשר להשוות אותו לכלום שנקרא דיבלר?

אולי אני נאיבי אבל אני מאמין שאם יהיה לנו משהו למכור בצבע ( ואפשאו וזאנה ממש לא כאלו) היכולת לייצר לדיבלר מצבי קליעה נוחים תגדל משמעותי.
אני לא מצפה ממנו להיות סטופר בהגנה אבל הוא לדעתי יכול בהחלט לעזור לנו בנקודה מאוד חשובה במשחק המודרני. נקודה שבה אנחנו מאוד חלשים.

לגבי רגי מאוד שמחתי שהוא בא כי זכרתי שיש לו יד סבירה מבחוץ אבל עם רבאונד טוב והרבה פיסיות. ממה שראיתי עד עכשיו הוא שחקן שלא הצליח להסתדר עם הגבוהים של רמת גן, ומאחר והוא 1 מ 2 הגבוהים הבכירים שלנו זה מאוד בעייתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 04:26 
סמל אישי של המשתמש
נאיבי זה אנדרסטייטמנט. להחזיק שחקן כמו דיבלר על משבצת של זר זו בדיחה. שחקן שחוץ מלעמוד ולזרוק לשלוש לא יכול לעשות כלום. לא לכדרר, לא לשמור, לא לקחת ריבאונד. גם לא לייצר לעצמו מצב קליעה (בניגוד לדקוואן קוק למשל, שלפני חודשיים התווכחתי פה ואמרתי שהוא שחקן הרבה יותר טוב בין השאר כי הוא יכול לייצר לעצמו מצבי קליעה).
גם אם הוא היה קולע 3 שלשות למשחק ב-45% (דבר שהוא אפילו לא קרוב לעשות, בינתיים גם את הזריקות שהוא מקבל הוא לא ממש קולע) הוא לא היה שווה מקום של זר. זו תפוקה של שחקנים ישראלים בעמדה הזאת כמו וייס, ווריק, פניני, שמחון, גוט וצוף בן משה. כולם אגב שחקנים יותר טובים היום מדיבלר.
למעשה גם אין קשר בין שחקן כמו דיבלר לכדורסל המודרני. המחשבה שאפשר להחזיק שחקן שחוץ מלקלוע לא עושה כלום (ועוד בתור זר, שבשבילנו זה אומר שחקן בכיר) היא חשיבה מיושנת. היום שחקנים בעמדה הזאת גם קולעים וגם עושים דברים אחרים. המינימום זה להיות שחקן 3&D. גם השחקנים הישראלים שהזכרתי למעלה, כולם יותר ורסטילים מדיבלר ויכולים לתרום בצורה משמעותית לפחות בעוד אספקט אחד (הגנה, ריבאונד, מסירה, יכולת לייצר מצבי קליעה).

שלא לדבר על זרים אחרים בליגה, שחוץ מלקלוע משלוש גם עושים אלף דברים אחרים. פרנק גיינס קלע רק היום נגד מכבי 7 שלשות (בערך אותה כמות שדיבלר קלע בכל המשחקים מתחילת העונה). רק שהוא גם הוסיף לזה 11/13 מהקו, 6 ריבאונדים ויכולת לשמור. אגאדה בשני המחזורים הראשונים גם קלע 3 שלשות למשחק וגם עשה מספרים מופרכים של 26.5 נקודות, 9 ריבאונדים ו-7 אסיסטים למשחק. קייסי פריית'ר היום עשה 5/7 לשלוש אבל זה היה רק חלק ממשחק של 28 נקודות ו-5 ריבאונדים. ואפשר להמשיך עוד ועוד. הבעיה היא לא שדיבלר לא מספק את התרומה הזאת, אלא שאף אחד בכלל לא מצפה ממנו לזה כי גם בבסט-קייס הוא התרומה שלו בכל אספקט אחר של המשחק היא אפס מוחלט.

אם אפשו לא יהיה מספיק טוב בהמשך יכול להיות שנצטרך להחליף גם אותו (למרות שיש הרבה בעיות עוד לפניו, למון שאני מניח שיוחלף בקרוב מאוד וגם זאנה שהוא בעיה הרבה יותר גדולה). מדיבלר אף אחד אפילו לא מצפה לתרומה באף אספקט של המשחק למעט אחד וזה כבר סותם את הגולל על האפשרות שלו להיות זר שנותן תרומה סבירה.

שלא לדבר על כך שבינתיים בפועל הוא גם לא קולע וגם לא מצליח להישאר בריא. שזה די צפוי כשמביאים שחקן בן 32 עם נתונים פיזיים די עלובים אחרי שלא שיחק כדורסל שנה ורבע. ברור שברגע שהוא ייכנס מיד למסגרת תחרותית יתחילו מתיחות ודלקות. החתמה שהיא כישלון ידוע מראש מכל בחינה אפשרית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 08:13 
סמל אישי של המשתמש
אמרתי אני חושב 2 הודעות למעלה ששניהם יכולים לעזוב מבחינתי....
גם אני מנחית היום את דקאוון קוק אם אפשר. וגם אני מחליף את זאנה.
הזר היחדי שאני שוקל אולי להשאיר זה למון כי איכויות יש לו ולך תדע מה יקרה עם ים מדר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 09:01 
יובל כתב:
נאיבי זה אנדרסטייטמנט. להחזיק שחקן כמו דיבלר על משבצת של זר זו בדיחה. שחקן שחוץ מלעמוד ולזרוק לשלוש לא יכול לעשות כלום. לא לכדרר, לא לשמור, לא לקחת ריבאונד. גם לא לייצר לעצמו מצב קליעה (בניגוד לדקוואן קוק למשל, שלפני חודשיים התווכחתי פה ואמרתי שהוא שחקן הרבה יותר טוב בין השאר כי הוא יכול לייצר לעצמו מצבי קליעה).
גם אם הוא היה קולע 3 שלשות למשחק ב-45% (דבר שהוא אפילו לא קרוב לעשות, בינתיים גם את הזריקות שהוא מקבל הוא לא ממש קולע) הוא לא היה שווה מקום של זר. זו תפוקה של שחקנים ישראלים בעמדה הזאת כמו וייס, ווריק, פניני, שמחון, גוט וצוף בן משה. כולם אגב שחקנים יותר טובים היום מדיבלר.
למעשה גם אין קשר בין שחקן כמו דיבלר לכדורסל המודרני. המחשבה שאפשר להחזיק שחקן שחוץ מלקלוע לא עושה כלום (ועוד בתור זר, שבשבילנו זה אומר שחקן בכיר) היא חשיבה מיושנת. היום שחקנים בעמדה הזאת גם קולעים וגם עושים דברים אחרים. המינימום זה להיות שחקן 3&D. גם השחקנים הישראלים שהזכרתי למעלה, כולם יותר ורסטילים מדיבלר ויכולים לתרום בצורה משמעותית לפחות בעוד אספקט אחד (הגנה, ריבאונד, מסירה, יכולת לייצר מצבי קליעה).

שלא לדבר על זרים אחרים בליגה, שחוץ מלקלוע משלוש גם עושים אלף דברים אחרים. פרנק גיינס קלע רק היום נגד מכבי 7 שלשות (בערך אותה כמות שדיבלר קלע בכל המשחקים מתחילת העונה). רק שהוא גם הוסיף לזה 11/13 מהקו, 6 ריבאונדים ויכולת לשמור. אגאדה בשני המחזורים הראשונים גם קלע 3 שלשות למשחק וגם עשה מספרים מופרכים של 26.5 נקודות, 9 ריבאונדים ו-7 אסיסטים למשחק. קייסי פריית'ר היום עשה 5/7 לשלוש אבל זה היה רק חלק ממשחק של 28 נקודות ו-5 ריבאונדים. ואפשר להמשיך עוד ועוד. הבעיה היא לא שדיבלר לא מספק את התרומה הזאת, אלא שאף אחד בכלל לא מצפה ממנו לזה כי גם בבסט-קייס הוא התרומה שלו בכל אספקט אחר של המשחק היא אפס מוחלט.

אם אפשו לא יהיה מספיק טוב בהמשך יכול להיות שנצטרך להחליף גם אותו (למרות שיש הרבה בעיות עוד לפניו, למון שאני מניח שיוחלף בקרוב מאוד וגם זאנה שהוא בעיה הרבה יותר גדולה). מדיבלר אף אחד אפילו לא מצפה לתרומה באף אספקט של המשחק למעט אחד וזה כבר סותם את הגולל על האפשרות שלו להיות זר שנותן תרומה סבירה.

שלא לדבר על כך שבינתיים בפועל הוא גם לא קולע וגם לא מצליח להישאר בריא. שזה די צפוי כשמביאים שחקן בן 32 עם נתונים פיזיים די עלובים אחרי שלא שיחק כדורסל שנה ורבע. ברור שברגע שהוא ייכנס מיד למסגרת תחרותית יתחילו מתיחות ודלקות. החתמה שהיא כישלון ידוע מראש מכל בחינה אפשרית.

לא שאני חושב שדיבלר צריך להשאר, אבל הקטע הזה שהוא כביכול לא שומר זה לא מה שאני רואה בפועל. הוא כבד ואיטי אבל יש לו מיקום מעולה והוא מדבר בהגנה והוא גם יותר חזק ממה שנדמה.
בניגוד נגיד לים ושוכמן שעובדים מאוד קשה אבל נתפסים המון בזווית הלא נכונה, נראה שיש לו יסודות הגנה טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 09:14 
אם דקוואן קוק פנוי אז להביא אותו ולשחרר את אפשאו+דיבלר.
קוק ב3, טוקוטו ב4, וכבר הקבוצה הזאת שונה לגמרי (ועדיין הייתי שמח שיחליפו גם את למון וזאנה ונתחיל מאפס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 09:20 
א.ב כתב:
קוק ב3, טוקוטו ב4, וכבר הקבוצה הזאת שונה לגמרי (ועדיין הייתי שמח שיחליפו גם את למון וזאנה ונתחיל מאפס).

למה לא לשחרר את למון ודיבלר? לפתוח עם ים, בר, קוק (או כל 2-3 דומה שיבוא במקום למון), טוקוטו וזאנה.
אפשואו יקבל 25 דקות בעמדות 3-5, הוא אידיאלי לתפקיד אולר שוויצרי כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 09:38 
סמל אישי של המשתמש
ארדיטי כתב:
יובל כתב:

לא שאני חושב שדיבלר צריך להשאר, אבל הקטע הזה שהוא כביכול לא שומר זה לא מה שאני רואה בפועל. הוא כבד ואיטי אבל יש לו מיקום מעולה והוא מדבר בהגנה והוא גם יותר חזק ממה שנדמה.
בניגוד נגיד לים ושוכמן שעובדים מאוד קשה אבל נתפסים המון בזווית הלא נכונה, נראה שיש לו יסודות הגנה טובים.

בוא, אני אנסה לעזור לך לראות.
משחק נגד גלבוע, דיבלר נכנס 1:47 לסוף רבע ראשון (אחרי שספגנו 9 נקודות ב-8 דקות). הנה המשחק המלא החל מהנקודה הזאת: https://youtu.be/pAWbJmH053Q?t=920
שים לב מה קורה מאז, רק בהגנה:
התקפה ראשונה, לא מעורב, גלבוע מחטיאים שלשה.
התקפה שנייה, פיק-אנד-רול של השחקן שלו (קאזינס). רודף אחריו כל כך לאט וגם לא מפריע למסירה לשלשה פנויה של חנוכי שנכנסת.
התקפה שלישית, קאזינס פשוט לוקח אותו באחד-על-אחד לסל בלי שום חסימה. דיבלר גם נותן לו שני מטר, גם פותח לו את הימין (מיקום נוראי) וגם מנפנף אותו בדרך לליי-אפ. מה זה חזק.
התקפה רביעית, מתפרצת של גלבוע (אחרי איבוד של דיבלר, אבל זה לא הנושא), עבירה רכה שלו על פלויד מובילה לסל ועבירה.
7 נקודות על הראש שלו תוך פחות מ-50 שניות.
לא שהיינו מנצחים את המשחק החד-צדדי הזה אבל זו רק דוגמה קטנה לאיזה נזק הוא. אותו דבר היה נגד הפועל חיפה כשאפילו על שמחון הוא לא הצליח לשמור (שלא לדבר על הפעמים שהוא קיבל את קינן אוואנס בחילוף).

נערך לאחרונה על ידי יובל בתאריך 16 נובמבר 2020, 09:43, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 09:41 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
אמרתי אני חושב 2 הודעות למעלה ששניהם יכולים לעזוב מבחינתי....
גם אני מנחית היום את דקאוון קוק אם אפשר. וגם אני מחליף את זאנה.
הזר היחדי שאני שוקל אולי להשאיר זה למון כי איכויות יש לו ולך תדע מה יקרה עם ים מדר...

למון נראה כמו כלום ושום דבר. מדד 0 בשני משחקי הליגה. האיכויות היחידות שהוא הראה לצערי זה בסרטוני ההיילייטס שלו מלפני שנה. הבנאדם לא איתנו.
אפשו הזר היחיד שתורם תרומה סבירה עד עכשיו. לשים באותה סירה אותו ואת דיבלר שלא מסוגל לעשות פעולת כדורסל אחת מוצלחת וגם לא מצליח להישאר בריא זו בדיחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 09:44 
סמל אישי של המשתמש
ארדיטי כתב:
א.ב כתב:

למה לא לשחרר את למון ודיבלר? לפתוח עם ים, בר, קוק (או כל 2-3 דומה שיבוא במקום למון), טוקוטו וזאנה.

ומי יכדרר בדיוק כשים ירד לספסל? זה הרכב שבקושי מסוגל לעבור את החצי.
הפועל צריכה קומבו-גארד כמו שיש לכל קבוצה אחרת בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 09:49 
יובל כתב:
ארדיטי כתב:
א.ב כתב:

ומי יכדרר בדיוק כשים ירד לספסל? זה הרכב שבקושי מסוגל לעבור את החצי.
הפועל צריכה קומבו-גארד כמו שיש לכל קבוצה אחרת בליגה.

עם איך שהקבוצה בנויה, אתה חייב זרים שמאפשרים לך שרוב ההרכבים יהיו עם ים ובר ביחד על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 10:18 
סמל אישי של המשתמש
לא הבנתי מה הקשר. אתה רוצה שנישאר עם ים ובר בתור שני הגארדים היחידים בקבוצה? אין בזה שום היגיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 10:35 
יובל כתב:
לא הבנתי מה הקשר. אתה רוצה שנישאר עם ים ובר בתור שני הגארדים היחידים בקבוצה? אין בזה שום היגיון.

לא, אני רק חושב שצריך להביא גארד שיכול לשמור על שחקני הכנף של היריבות ולפתוח עם ים ובר. אחרי זה אתה משאיר שניים מתוכם על המגרש בכל זמן.
עדיף שיוכל גם להוביל כדור אבל זה פחות חשוב מסייז ואתלטיות וקליעה מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 10:53 
סמל אישי של המשתמש
מתי היה לנו 3 שקולע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 12:26 
טרה סימונס , לארי אובאנון , אלאנדו טאקר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 12:51 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:

בקיצור 3 שנים שאנחנו לא בדיוק פוגעים בעמדה הזו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 14:23 
סמל אישי של המשתמש
הם היו זרים בסדר גמור דווקא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: ג'יי.פי טוקוטו
הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 15:51 
אגב, הוא צריך עוד שבועיים בידוד אחרי שהוא מגיע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 19:03 
סמל אישי של המשתמש
דובראש כתב:
מילפורד כתב:

ג'ורדן המילטון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 19:14 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:

אבל מאז אנחנו לא ככ פוגעים בעמדה הזו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 20:08 
יובל כתב:
דובראש כתב:
מילפורד כתב:

ג'ורדן המילטון

לא יודע אם אני מכניס אותו לקטגוריה של זר ש״פגענו״ איתו.
מצד שני, אם אני סופר את אובאנון, אז אולי כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 23:02 
העיקר שלקבוצה העלובה הזו, שיש לך גארד ורבע מתפקדים, וסקושי מסוגלת לעשות סל דחפו עוד פורוורד שלא מייצר כלום מכדרור ואין לו קליעה, גם אם הוא אחלה שחקן.
מועדון ביזיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 23:30 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:

אתה רציני? אובאנון הגיע, דפק משחק של החיים במשחק הראשון שלו שהיה דרבי, ומאז כלום ושום דבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 23:34 
בוא נגיד שליד הטאלנטים שיש עכשיו בקבוצה אובאנון זה כוכב על

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 23:44 
סמל אישי של המשתמש
Karl Marx כתב:
הפועל כתב:

אתה רציני? אובאנון הגיע, דפק משחק של החיים במשחק הראשון שלו שהיה דרבי, ומאז כלום ושום דבר

תסתכל בעצמך פה ב"פירוט לפי משחקים" של העונה בהפועל. לא הבריק, אף אחד לא יגיד את זה. אבל היה סביר. לא מתקרב לנפילה כמו שמסתמן למון למשל כרגע.
https://basket.co.il/player.asp?PlayerId=10098

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2020, 23:46 
אובאנון הוא גארד סולידי. לא כוכב. אבל הרבה יותר טוב ממה שיש היום בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2020, 11:21 
נחת? בסגל למחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2020, 12:39 
נכון לצהריים עוד לא פורסמו סגלים. טוקוקו בארץ, אמור היה להתחיל להתאמן היום אחרי שתחזור בדיקת הקורונה שלו. לא יודע אם הוא כבר מאושר לשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2020, 13:02 
ברשתות החברתיות כבר פורסמו סרטונים שלו מתאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2020, 19:39 
סמל אישי של המשתמש
הוא מופיע כאן:
https://basket.co.il/game-zone.asp?GameId=24271
זה אומר סופית שהוא בסגל למחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 69 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: