תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 20:32

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 100 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מחזור ראשון 2020 גלבוע חוץ
הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 20:21 
ממש תודה לו. עומד כמו קונוס בהגנה ונותן לכל מי שרוצה לעבור אותו כמו מיים. יאללה שילך לאנביאיי ויחסוך מאתנו את הפרצוף הסובל שלו.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מחזור ראשון 2020 גלבוע חוץ
הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 20:31 
סמל אישי של המשתמש
אבל מה שפת הגוף שלו אומרת?!?!?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 20:35 
טוב מתברר שקסטריטיס לא שונה מהמאמן הישראלי הממוצע, קרי, יודע לאמן בדיוק סוג אחד של כדורסל ואפילו לא יודע לבנות קבוצה שמתאימה לכדורסל הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 20:40 
סמל אישי של המשתמש
זה אפילו יותר גרוע משנה שעברה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 20:43 
אחרי כ"כ נרבה נסיונות בסוף יצליחו להוריד את הקבוצה הזאת ליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 20:53 
הגדילו את מכסת הזרים השנה לא?
אפשר להחליף את כל ה4 מחר בבוקר ולהמשיך בעונה כרגיל אולי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 21:03 
למה נראה לך שיצליחו עם הזרים החדשים יותר מאשר עם הנוכחיים? במיוחד כשחבורת הגאונים בהנהלה כל כך התלהבו מדיבלר עד היום שטרחו להאריך לו את חוזה הקאט שהיה לו עד סוף העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 21:07 
זאנה ודיבלר נראים כאילו הם פרשו לפני שלוש שנים, למון נראה כאילו לשחק בא לו לא טוב ואפשואו בכלל נראה אבוד על המגרש.
זה בושה שהגענו למשחק הראשון בעונה במצב כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 21:08 
אתה צודק, אבל גם תרנגול וכו'. מי בכלל בוחר אצלנו את הזרים? בזמנו הסקאוט של גלבוע היה פה ליומיים וחצי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 21:10 
הוקיץ' כתב:
זאנה ודיבלר נראים כאילו הם פרשו לפני שלוש שנים, למון נראה כאילו לשחק בא לו לא טוב ואפשואו בכלל נראה אבוד על המגרש.
זה בושה שהגענו למשחק הראשון בעונה במצב כזה.

בעיקר כי מדובר בארבעה עגלות שיהיה קשה להביא משהוא יותר גרוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 21:16 
געגועים לידידיה, אצלו כבר מזמן חלק מהזרים היו בבית וגם המאמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 21:37 
הראשון שצריך ללכת, עוד הערב, זה מי שמנהל את הקבוצה הזאת. היושב ראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 21:57 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:

כשממשיכים לבחור את אותם מנהלים כל הזמן, מה אמור להשתנות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 22:40 
זה לא משנה. הוא צריך להתפטר כבר עכשיו. לא מחר בבוקר. עכשיו.
האחראי המרכזי למה שקורה פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 22:41 
סמל אישי של המשתמש
אני מבין שאנחנו צריכים להתרגל שההפסדים שלנו השנה יהיו בדו ספרתי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 00:28 
רדנקו כתב:
מדר זה חתיכת ילד ז שלא היה כמוהו כבר שנים. הזבל מאבד כדורים כי לא ממש מענין אותו מה קורה על המגרש ועוד מעז לבוא בטענות לשחקנים שהוא מוסר להם כדור החוצה.

אתה בעצמך זבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 02:01 
אוי ואבוי לנו אם רמי עוזב בלי לודא קודם שיש מי שירים את המושכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 09:29 
בסוף המשקל הכי קריטי בליגה הזו זה הזרים שלך.
שנה אחרי שנה אחרי שנה אחרי שנה מביאים לפה במקרה הטוב זר וחצי טובים מתוך 4 ובמקרה הרע שליש זר טוב מתוך 4.

בקיץ ההוא סקורר, זה אתלט וההוא משחק מעל הטבעת.
באוקטובר-נובמבר כולם כבר נחשבים "הזר הכי גרוע שהיה כאן" ו"אין לו חשק להיות פה" וכאלה.
ואז כמובן שזה המאמן אשם. הוא עושה עבודת אימון נוראית וסבוטאז'.

כנראה שגם זה שיחליף את קסטריטיס יעשה סבוטאז, וגם הזרים שיבואו במקום הלמונים יראו כאילו אין להם חשק להיות פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 10:29 
purvis short כתב:

היו בחירות, הוא נבחר ברוב מוחץ, נקסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 10:34 
טכנית לארז כתב:
שנה אחרי שנה אחרי שנה אחרי שנה מביאים לפה במקרה הטוב זר וחצי טובים מתוך 4 ובמקרה הרע שליש זר טוב מתוך 4.

באוקטובר-נובמבר כולם כבר נחשבים "הזר הכי גרוע שהיה כאן" ו"אין לו חשק להיות פה" וכאלה.

כנראה שגם זה שיחליף את קסטריטיס יעשה סבוטאז, וגם הזרים שיבואו במקום הלמונים יראו כאילו אין להם חשק להיות פה.

אף אחד לא דיבר על סבוטאז' וקשה לי להאמין שמישהו באמת חושב ככה. כרגע קסטריטיס נכשל בשני מישורים:
א. בניית הקבוצה. זה די אובייס ולא נראה לי שיש כאן מחלוקת.
ב. הנחלת שיטת משחק מתאימה לחומר השחקנים שקיים. בסדר שהוא לא הצליח לבנות את הקבוצה שרצה, אבל הבעיה היא שבמקום לנסות ולהוציא את המקסימום מהסגל הקיים, הוא מנסה לכפות עליהם שיטת משחק שבבירור לא מתאימה להם.

לגבי הזרים, יש כאן כמה נקודות בעייתיות. הביאו רק זר סקורר אחד, הביאו שני זרים שנראים גמורים מבחינה פיזית, זרקו סכומים מופרכים על שחקן שבשיאו בקושי היה שווה את זה, הביאו זרים עם קליעה בעייתית וכו'. זה ברמת הקונספציה. אני פחות מתייחס לזה שההימור על למון לא צלח כי זה משהו שיכול לקרות.

מה הלאה? צריך להחליף שני זרים ולדעתי אחד מהם צריך להיות למון. זה נכון שהכי קל להחליף את דיבלר וזאנה כי הם נראים הכי גרוע, אבל בלי גארד זר דומיננטי אתה לא יכול לעשות כלום בליגה הזו ואין לנו זמן לחכות שהניצוצות שלמון מדי פעם מראה יהפכו לתרומה קונסיסטנטית. אם יהיה לנו גארד זר דומיננטי וגבוה אתלטי זה כבר יתן לנו איזשהו בסיס מינימלי לבנות עליו. השחקן הכי טוב שאני יכול לחשוב עליו ופנוי כרגע זה אייזאה בריסקו שהיה מועמד אלינו בעונת פרנקו הראשונה. רכז דומיננטי, מנהיג עם ניסיון אירופי טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 10:36 
סמל אישי של המשתמש
ואם אפשר על הדרך לעשות הצרחה בין שוכמן לאדם אריאל זה יהיה חלום (זה פורום פה, מותר לחלום)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 10:54 
לטעמי מי שחייב ללכת זה למון. השחקן שאמור לעשות את ההבדל בקו האחורי ובניהול המשחק ודי ברור שהוא לא האיש המתאים. הקליעה שלו מבחוץ זה פשוט אחד הדברים המביכים שנראו פה, ואם חשבנו שלפחות יחפה על זה ביכולת לחדור לצבע, התבדינו (רק תשוו אותו לג'ורדן דייויס שגם היה בלי קליעה אבל הגיע לטבעת כמעט מתי שרצה ובסטייל).

כרגע רמת האיום שלנו מהקו האחורי שווה לאפס, ואין מי שמסוגל לשחרר כדור לקלעים. כמה זריקות קלות קיבלו אתמול הקלעים של גליל וכמה שלנו? (לא משנה שגם כשהיו כבר זריקות פנויות החטאנו אותן שוב ושוב, זה כבר היה בגארבג')

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 11:16 
סומך כתב:
ואם אפשר על הדרך לעשות הצרחה בין שוכמן לאדם אריאל זה יהיה חלום (זה פורום פה, מותר לחלום)

אולי עם צוף בן משה שמשחק נהדר באילת, להחזיר לבית הלחמי את את שוכמן ולהחזיר הביתה את צוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 11:24 
הוקיץ' כתב:
טכנית לארז כתב:

אף אחד לא דיבר על סבוטאז' וקשה לי להאמין שמישהו באמת חושב ככה. כרגע קסטריטיס נכשל בשני מישורים:
א. בניית הקבוצה. זה די אובייס ולא נראה לי שיש כאן מחלוקת.
ב. הנחלת שיטת משחק מתאימה לחומר השחקנים שקיים. בסדר שהוא לא הצליח לבנות את הקבוצה שרצה, אבל הבעיה היא שבמקום לנסות ולהוציא את המקסימום מהסגל הקיים, הוא מנסה לכפות עליהם שיטת משחק שבבירור לא מתאימה להם.

לגבי הזרים, יש כאן כמה נקודות בעייתיות. הביאו רק זר סקורר אחד, הביאו שני זרים שנראים גמורים מבחינה פיזית, זרקו סכומים מופרכים על שחקן שבשיאו בקושי היה שווה את זה, הביאו זרים עם קליעה בעייתית וכו'. זה ברמת הקונספציה. אני פחות מתייחס לזה שההימור על למון לא צלח כי זה משהו שיכול לקרות.

מה הלאה? צריך להחליף שני זרים ולדעתי אחד מהם צריך להיות למון. זה נכון שהכי קל להחליף את דיבלר וזאנה כי הם נראים הכי גרוע, אבל בלי גארד זר דומיננטי אתה לא יכול לעשות כלום בליגה הזו ואין לנו זמן לחכות שהניצוצות שלמון מדי פעם מראה יהפכו לתרומה קונסיסטנטית. אם יהיה לנו גארד זר דומיננטי וגבוה אתלטי זה כבר יתן לנו איזשהו בסיס מינימלי לבנות עליו. השחקן הכי טוב שאני יכול לחשוב עליו ופנוי כרגע זה אייזאה בריסקו שהיה מועמד אלינו בעונת פרנקו הראשונה. רכז דומיננטי, מנהיג עם ניסיון אירופי טוב.

זו קלישאה מעצבנת אבל צריך להסתכל במאקרו ולא במיקרו.
הדיון על את מי להחליף, גארד דומיננטי, אייזאה בריסקו או אליוט בראון הרננדז זה לא רלוונטי באמת.
איך קורה ששנה אחרי שנה קורה בדיוק אותו דבר?
איך קורה ששנה אחרי שנה אחוזי הפגיעה בזרים שלנו הם כמו אחוז הבעיטות שלנו שהולכות למסגרת בכדורגל?

ואגב זה לא הכי גרוע, לדעתי העונה שהתחלנו עם ג'ונתן הולמס ושרלרואה והנגרייה שהלכה שם היה יותר גרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 11:45 
אתה מדבר כאילו כל שנה נעשה פה אותו דבר.
פעם ההנהלה לא התערבה למאמן בכלום וזה הביא אותנו לסיטואציות הזויות בהן משחקים עם שני זרים או שזרים לא מוחלפים כי המאמן לא מוכן. אחר כך היה את ידידיה שהאצבע שלו על ההדק הייתה יותר קלה. עכשיו הזיזו את ידידיה הצידה. כל פעם אנשים אחרים קיבלו החלטות. זה לא שבמשך 10 שנים רמי כהן בחר זרים בעצמו
הכי קל היה אם אצלנו היו מתנהלים בצורה הזויה, אבל האמת היא שמבחינת התנהלות אנחנו לא שונים ממרבית הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 11:51 
סמל אישי של המשתמש
beny כתב:
סומך כתב:

אולי עם צוף בן משה שמשחק נהדר באילת, להחזיר לבית הלחמי את את שוכמן ולהחזיר הביתה את צוף.

Shot up and take my money!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 11:59 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:
purvis short כתב:

היו בחירות, הוא נבחר ברוב מוחץ, נקסט.

נקסט? למה נקסט? אסור לדרוש מבן אדם להתפטר כי הוא נבחר בבחירות ברוב מוחץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 12:07 
הוקיץ' כתב:
אתה מדבר כאילו כל שנה נעשה פה אותו דבר.
פעם ההנהלה לא התערבה למאמן בכלום וזה הביא אותנו לסיטואציות הזויות בהן משחקים עם שני זרים או שזרים לא מוחלפים כי המאמן לא מוכן. אחר כך היה את ידידיה שהאצבע שלו על ההדק הייתה יותר קלה. עכשיו הזיזו את ידידיה הצידה. כל פעם אנשים אחרים קיבלו החלטות. זה לא שבמשך 10 שנים רמי כהן בחר זרים בעצמו
הכי קל היה אם אצלנו היו מתנהלים בצורה הזויה, אבל האמת היא שמבחינת התנהלות אנחנו לא שונים ממרבית הליגה.

כן. כל שנה נעשה פה אותו הדבר, גם אם יש שינויים סמנטיים. המערכת הזו לא עובדת. העסק הזה לא עובד. הוא כושל. בסופו של דבר, השורה התחתונה היא שיו"ר הקבוצה מאפשר, עונה שלישית ברציפות, להפועל תל אביב להתחיל את הליגה כשהיא לא מוכנה לעונה. והעונה הנוכחית התחילה בנובמבר. חלק לא מבוטל מהבעיות המקצועיות זעקו לשמיים - ודבר מהותי לא נעשה. שום שחקן לא הוחלף. ועכשיו, כשהתחילה העונה, עם שני משחקים בשבוע, פתאום יתחילו לעשות את מה שלא עשו לפני חודשיים.
עובדה שבית הלחמי באילת בנה סגל נחמד מאוד, בלי דסי רודריגזים ורודני פרוויסים. ואתה יכול לעבור על מאמנים נוספים שהיו פה. הבעיה היא לא במאמן, הבעיה היא אפילו לא בזה שהביאו זרים לא מתאימים. הבעיה היא שיו"ר הקבוצה היה צריך לדאוג, לפני חודש, כשהיה ברור שצריך שינוי - לעשות שינוי. אבל לא עשו כלום. כלום. מתנהלים כאילו מה שיתקן את המצב זה הזמן, ואז המציאות מכה בפנים.
שלוש שנים אתה מגיע לליגה ואתה הקבוצה הכי פחות מוכנה. שלוש שנים. אשדוד, בעונה שעברה, עם תקציב של שקל וחצי ושני זרים - הגיעה לליגה יותר מוכנה מהפועל.
הגיע הזמן להפסיק לטמון את הראש בחול ולהבין מה הבעיה האמיתית של המועדון הזה. ולא, זה לא מאמן כזה או אחר.
איכשהו יש לי תחושה שאם גיא גודס היה בהפועל, אז גם היו פה זרים כאלה. והיינו חושבים שהוא מאמן לא טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 12:10 
ואני אתן לך עוד דוגמא שלטעמי מתמצתת את הכל. וולטר למון, אתמול. בכל משחקי האימון - עלה בחמישייה. בבלקנית - עלה בחמישייה. בגביע - עלה בחמישייה. משחק ראשון של הליגה - הוא מתחיל על הספסל, וכשהוא עולה למגרש אתה רואה כמה זה השפיע עליו. עכשיו, אני לא הייתי מביא את למון, אני לא הייתי רוצה שחקן בלי קליעה. אני הייתי מחליף אותו לפני חודש. אבל אתה רואה עוד קבוצה בליגה, שהשחקן המרכזי שלה, שפתח בכל משחקי האימון, בכל משחקי הבלקנית, מתחיל על הספסל את משחק הליגה הראשון?
אני לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 12:31 
אני באמת לא מבין מה אתה מנסה להגיד.
אתה אומר "עובדה שבית הלחמי בנה סגל נחמד באילת". בית הלחמי קיבל פה את כל מה שרצה, הביאו לו אפילו את הסקאוט שהביא לו את כל המציאות בגליל, הביאו לו את שוכמן אהובו תמורת פיצוי כספי. מה לשיטתך היה צריך לעשות אחרת? הרי כשראו שפרוויס לא מתאים החליפו אותו. ליונס כבר היה פה במחזור הראשון נגד חולון. ראו שרודריגס וגריפין זה לא זה, תוך שלושה-ארבעה מחזורים כבר היו פה המילטון ולנזל סמית'.
כנ"ל לגבי וולטר למון. גם אני מסכים שזה מחדל שאתה מביא גארד זר יקר ובכיר ובסוף במחזור הראשון של העונה שבע דקות ראשונות הוא על הספסל. וכן, זה השפיע עליו רע מאוד. רמי בחר את החמישיה?
הכי קל להגיד שהיו"ר צריך לדאוג שהקבוצה תגיע מוכנה לעונה. זו סיסמה. תגיד תכלס מה היה צריך לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 100 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: