תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 21:48

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל נגד הפועל חיפה
הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2020, 12:33 
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:
אנחנו שבועיים לפני פתיחת עונה סך הכל. במצב כזה בעיני צריך לעשות חילוף רק אם מדובר בחייזר (פרוויס, ג'אדג') או שמצב הקבוצה קטסטרופה. לא חושב שאנחנו שם.
בצד החיובי טימור מצוין וגם למון ואפשואו מתחילים להראות את היכולות שלהם. יחד עם ים זה נותן לנו בסיס טוב מאוד.

מה אתה חושב שנקבל מדיבלר עוד שלושה חודשים שאנחנו לא רואים עכשיו? חוץ מלעמוד ולזרוק שלשות הוא לא יכול לתרום כלום.
בינתיים, בנוהל, סמול-פורוורדים זרים אחרים בליגה:
ג'ייסון סיגרס - 15 נקודות, 5 ריבאונדים, 4 אסיסטים (על 0 איבודים) ומדד 20 ב-26 דקות בלבד. שחקן בן 35 ששיחק בעונה שעברה בלאומית ומרוויח כנראה לא יותר מ-50 אלף דולר. איפה הוא ואיפה שחקן היורוליג דיבלר.
קיילב אגאדה - 13 נקודות, 4 ריבאונדים, 5 אסיסטים (על איבוד אחד), 2 חטיפות ומדד 15.

קודם כל, כמובן שלא צריך לחכות שלושה חודשים. חוץ מזה, זה פחות מה שהוא יכול לתת לנו שהוא לא נותן עכשיו ויותר איך הקבוצה תראה עם קצת יותר אימון וכימיה. לפעמים קבוצות מתחברות ומנצלות יותר טוב את היכולות שיש להם, ואז יכול להיות ששחקן כזה זה מה שתצטרך. לא הייתי מהמר על זה, אבל אני גם לא חושב שאנחנו במקום של פאניקה.
וסלח לי אבל ההשוואות האלה לסמול פורוורדים אחרים בליגה הן דמגוגיות. אתה נותן רק את המספרים שמשרתים את המטרה שלך. שבוע שעבר לדוגמה, דונטה סמית' פשוט הסריח את הפרקט ולא טרחת לציין זאת, כנ"ל ברי לפני שבועיים. בלוסונגיים נראה זוועה מאז שהגיע בגדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2020, 14:17 
מה עם קוק? כבר יכול לטוס לארץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוקטובר 2020, 01:22 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
יובל כתב:
יש המון בעיות בקבוצה הזאת, אבל הכי גדולה זו עמדה מספר 3. דיבלר החתמה נוראית עם אפס סיכויי הצלחה. אנחנו חייבים 3 עם קליעה אבל גם סקורר אתלטי.

גם למון וזאנה למרות המספרים הטובים לכאורה נראים רע מאוד. זאנה חור ענק בהגנה ובריבאונד, וכל הסלים שלו זה כשמסדרים לו ליי-אפ מטווח אפס. למון גם חור בהגנה, והמספרים המרשימים שלו בנקודות ואסיסטים לא ממש משקפים את התרומה שלו למשחק ההתקפה. במקרה של למון זה עוד יכול להיראות יותר טוב אבל עם זאנה אני לא רואה אופק.

היחיד שנותן תפוקה כוללת ראויה לזר הוא אפשו.

נקודת האור היחידה היא בר טימור שממשיך להיראות נהדר ועושה דברים שלא חשבתי שנראה ממנו.

לא מסכים בכלל.
לגבי למון, מה זה אומר שהמספרים שלו לא משקפים את התרומה ההתקפית שלו? אני באמת לא מבין את המשפט הזה. אפשר להגיד שהוא לפעמים פסיבי מדי ויכול לתקוף את הטבעת יותר, אבל בסוף הוא קלע 16 נקודות באחוזים מעולים, סיים עם 9 אסיסטים ויחס אסיסטים-איבודים מצוין. זו התרומה ההתקפית שלו, אי אפשר לסובב את המספרים. מבחינה הגנתית לפעמים הוא מזיז את הרגליים מצוין ולפעמים הוא נותן לשחק לחלוף על ידו בצורה פושעת, מאוד לא קונסיסטנטי. הוא כן חוטף מצוין. בשורה התחתונה, אם זה מה שאנחנו מקבלים ממנו כשהוא עוד לא לגמרי מרגיש בנוח ונותן את כל מה שהוא יכול לתת, מצבנו מצוין.
לגבי זאנה, אני מצטער אבל כל הסיפור כאילו הוא קולע רק סלים שמסדרים לו מול הסל זה קשקוש. זה נכון שאין לו מובים התקפיים, אבל הוא גבוה, חזק, יש לו ידיים לא רעות והוא נע טוב ללא כדור. זו הסיבה שהוא קולע 17 נקודות ב-21 דקות, לא כי יש לנו פליימייקרים מבריקים. בתחילת המשחק אכן לקחו לו ריבאונד על הראש וחגגו עליו, אבל בסופו של דבר הוא סיים עם 6 ריבאונדים ב-21 דקות שזה טוב. באופן כללי אני מסכים שמתחילת העונה חוגגים עליו הרבה בריבאונד ובהגנה, אבל לאורך הקריירה אלה היו החלקים היותר חזקים במשחק שלו ולכן הייתי מחכה עם ההחלפה שלו בכל מקרה. מה שמטריד אותי זה לא היכולת שלו אלא השכר המופרך שהוא מקבל ביחס לאיכות שלו כשחקן.
לגבי טימור, זה היה מאוד צפוי. קטש הרג אותו בירושלים וזה היה ברור שכשיצא משם הוא יחזור להיות השחקן שהיה.

לגבי למון, אתמול הוא עשה 7/12 מהשדה, כשסל אחד היה ליי-אפ מול שער ריק אחרי ששוכמן חטף כדור ועוד סל אחד בגארבג'-טיים, 20 שניות לסיום במינוס 7 כשנותנים לו לטייל עד הטבעת. בלי זה הוא על 5/10. נגד הרצליה הוא היה על 7/17, כשגם באותו משחק היו לו שני סלים קלים במתפרצת. היעילות שלו במשחק מסודר ממש לא טובה כרגע. יש כמה פעמים במשחק שהוא מצליח להגיע עד הטבעת (שוב, מול הגנות חלשות מאוד), כמעט לא מגיע לקו (2/3 בשני המשחקים ביחד), כן קולע מחצי מרחק מכדרור כשנותנים לו מטר וחצי, ולא קולע משלוש (1/7). בסך הכל, היכולת שלו לייצר לעצמו נקודות, בהתחשב ביעילות שבה הוא עשה אותן ובהגנות שהוא פגש, ממש לא מספיק טובה. נתון האסיסטים הוא חסר משמעות בעיניי. הוא משחק עם הכדור 100% מהזמן שלו על המגרש (כמו שהוא צריך) והוא ה-facilitator היחיד על המגרש (נגד חיפה ים מדר לא שיחק בכלל ונגד הרצליה הוא ומדר היו ביחד רק 9 דקות על המגרש). כמות הזמן שהוא עם הכדור היא חריגה גם ביחס לרכזים אחרים ומספר האסיסטים שלו הוא מנופח (זה לא לגנותו אלא פשוט המציאות). אני חושב שהוא עשה עבודה טובה בניהול המשחק, ועדיין יש מקרים שבהם אנחנו נתקעים, לא בגלל קבלת ההחלטות שלו אלא בגלל בעיית הקליעה שלו. הוא עדיין לא הראה שהוא מצליח להתגבר על הבעיה הזאת בצורה עקבית. היכולת שלו כרגע לאורך משחק שלם לא מספיק טובה ולא תספיק נגד יריבות טובות יותר. יכול להיות שהוא ישתפר כי הוא מראה דברים טובים לפרקים, אבל גם יכול להיות שלא.

לגבי זאנה, אני מזמין אותך לראות שוב את הסלים שלו. רובם סלים קלים מאוד שבהם הכדור הגיע אליו כשהוא בתוך הצבע עם הפנים לסל והוא רק צריך להניח, ועוד שניים מריבאונד התקפה uncontested בגלל ששחקן הלך לחסום והוא נשאר פנוי לבד בצבע לקחת ריבאונד ולהניח. הוא זורק רק ממצבים נוחים מאוד (כולל ההחטאות שלו, שהיו לו שתיים מביכות) וההגנה לא מקדישה לו שום תשומת לב. אני לא יודע איפה אתה רואה אצלו ניידות או ידיים טובות. המסירות שהוא מקבל הן טריוויאליות לגמרי (אתמול במחצית השנייה היו פעמיים שניסו למסור לו כדור קצת יותר קשים והוא לא הצליח להשתלט עליהם). היתרונות היחסיים היחידים שלו הם הכוח שלו שמאפשר לו לסחוט הרבה עבירות (ואתמול לשם שינוי הוא עשה 5/5 מהקו אבל לא הייתי בונה על זה) ושהוא יכול לסיים בשתי ידיים. אבל ה-verticality שלו פשוט מחרידה, הטאץ' שלו רע והוא לא מסוגל לעשות כדרור או שניים בתוך הצבע. לא סתם בשנתיים וחצי שלו בארץ הוא סביב ה-50% מהשדה שזה אחוז נוראי לסנטר. אם 6/8 נגד הפועל חיפה עושה עליך איזשהו רושם אז שיבושם לך, עליי לא. ההגנה שלו היא מעבר למחרידה, הוא פשוט בול עץ. לא מעניין אותי מה התדמית שלו או מה הוא היה פעם, הוא נראה כל כך כבד וזקן מבחינה פיזית ואני לא רואה שום סיכוי לשיפור מעבר לזניח. והוא לא נותן שום ערך מוסף בריבאונד. באמת תודה ששחקן שחי בשני צידי המגרש גג מטר וחצי מהטבעת מצליח לקחת 10 ריבאונד ב-38 דקות נגד קווים קדמיים של תחתית ליגת העל במקסימום. זו גם כן תפוקה די עלובה. הוא כל כך כבד, במקסימום הוא מצליח להיאבק על מיקום טוב כי הוא חזק, אבל הוא לא לוקח ריבאונדים מעבר לצילינדר שלו כי הוא לא נייד וגם לא ריבאונדים מעל שחקנים אחרים כי הוא לא יכול לקפוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוקטובר 2020, 01:52 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:
אנחנו שבועיים לפני פתיחת עונה סך הכל. במצב כזה בעיני צריך לעשות חילוף רק אם מדובר בחייזר (פרוויס, ג'אדג') או שמצב הקבוצה קטסטרופה. לא חושב שאנחנו שם.
בצד החיובי טימור מצוין וגם למון ואפשואו מתחילים להראות את היכולות שלהם. יחד עם ים זה נותן לנו בסיס טוב מאוד.

מה אתה חושב שנקבל מדיבלר עוד שלושה חודשים שאנחנו לא רואים עכשיו? חוץ מלעמוד ולזרוק שלשות הוא לא יכול לתרום כלום.
ג'ייסון סיגרס - 15 נקודות, 5 ריבאונדים, 4 אסיסטים (על 0 איבודים) ומדד 20 ב-26 דקות בלבד. שחקן בן 35 ששיחק בעונה שעברה בלאומית ומרוויח כנראה לא יותר מ-50 אלף דולר. איפה הוא ואיפה שחקן היורוליג דיבלר.
קיילב אגאדה - 13 נקודות, 4 ריבאונדים, 5 אסיסטים (על איבוד אחד), 2 חטיפות ומדד 15.

קודם כל, כמובן שלא צריך לחכות שלושה חודשים. חוץ מזה, זה פחות מה שהוא יכול לתת לנו שהוא לא נותן עכשיו ויותר איך הקבוצה תראה עם קצת יותר אימון וכימיה. לפעמים קבוצות מתחברות ומנצלות יותר טוב את היכולות שיש להם, ואז יכול להיות ששחקן כזה זה מה שתצטרך. לא הייתי מהמר על זה, אבל אני גם לא חושב שאנחנו במקום של פאניקה.
וסלח לי אבל ההשוואות האלה לסמול פורוורדים אחרים בליגה הן דמגוגיות. אתה נותן רק את המספרים שמשרתים את המטרה שלך. שבוע שעבר לדוגמה, דונטה סמית' פשוט הסריח את הפרקט ולא טרחת לציין זאת, כנ"ל ברי לפני שבועיים. בלוסונגיים נראה זוועה מאז שהגיע בגדול.

ההשוואות האלה לא דמגוגיות בכלל. השוויתי את התפוקה של דיבלר נגד הרצליה לשאר הסמול-פורוורדים במשחקי המחזור השני ואת התפוקה שלו אתמול לשאר הסמול-פורוורדים במשחקי המחזור השלישי. לא ציינתי את המשחק של ברי נגד חולון במחזור הראשון כמו שלא ציינתי את ה-15 נקודות ו-5 ריבאונדים של כריס ג'ונסון מהצד השני, את ה-19 נקודות של סיגרס נגד הרצליה ואת ה-21/8/5 של קלארק מהצד השני. לגבי דונטה סמית' הוא משחק בעמדה 4 בחיפה, מי ש-3 שם זה ארון ואלדז שדווקא נתן תפוקה יפה עם 15 נקודות אבל לא ציינתי אותו גם כי הוא שחקן חלש שכנראה ייחתך (להבדיל מכל שאר השחקנים שכן ציינתי, שכל אחד מהם יותר טוב ויותר תורם מאשר דיבלר) וגם כי חשבתי שזה לא הוגן להזכיר אותו מצד אחד ולהשמיט את דונטה מצד שני. לגבי בלוסומגיים אין לי מושג מאיפה הבאת את זה שהוא נראה זוועה, היה לו משחק אחד חלש נגד גלבוע אבל נגד חיפה הוא דפק שתי הופעות, גם בגביע ווינר עם 23 ו-7 ומדד 28, וגם בבלקנית עם 16 ו-8. לא הזכרתי אותו מהעובדה הפשוטה שהוא לא סמול-פורוורד בחיים אלא 4 קלאסי, אמנם פרנקו פותח איתו בעמדה 3 באיזה מין ניסוי מוזר אבל את רוב הדקות שלו הוא משחק בעמדה 4.

מי שעושה צ'רי פיקינג זה אתה, בשורה התחתונה אפשר למצוא מתוך רשימה של שישה-שבעה זרים בעמדה כל מחזור שחקן אחד שנותן תצוגת נפל, אבל השאר נותנים תפוקה בעוד שדיבלר לא נותן ולא מסוגל לתת שום דבר מעבר ל-8-9 נקודות, 2 ריבאונדים, 2 אסיסטים וחור ענק בהגנה. באמת, בתיאוריה, בבסט-קייס, מה הוא יכול לתת?

ואני לא מבין מה המשמעות של זה שקבוצות מתחברות ומנצלות יותר טוב את היכולות שיש להם. זה נכון לכל הקבוצות. אולי נתחבר ואולי לא. איך זה קשור לכך שיש לנו זר כל כך מוגבל, שיכול לתרום במקסימום כמו גיא פניני ועמית שמחון? באיזה עולם אנחנו יכולים להסתפק בזה? הסיכוי שלנו להתחבר, להיות יותר מתואמים ויותר מאומנים הוא בדיוק אותו סיכוי בין אם יהיה לנו סקורר מטורף ובין אם יהיה לנו שחקן סופר-מוגבל כמו דיבלר שחוץ מלעמוד ולזרוק לא יכול לעשות כלום על המגרש.

ואני חושב שאתה (ואולי לא רק אתה) לא מבין את המצב שלנו. הפסדנו לפאקינג הפועל חיפה, אולי הקבוצה הכי חלשה בליגה, גם על הנייר וגם מבחינת היכולת שלה עד עכשיו. אם זה לא מדליק נורה אדומה ענקית אני לא יודע מה כן. כשנקבל 20 הפרש מחולון עוד תשעה ימים אני מניח שכבר ניכנס למוד פאניקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוקטובר 2020, 23:38 
יובל כתב:
לגבי למון, אתמול הוא עשה 7/12 מהשדה, כשסל אחד היה ליי-אפ מול שער ריק אחרי ששוכמן חטף כדור ועוד סל אחד בגארבג'-טיים, 20 שניות לסיום במינוס 7 כשנותנים לו לטייל עד הטבעת. בלי זה הוא על 5/10. נגד הרצליה הוא היה על 7/17, כשגם באותו משחק היו לו שני סלים קלים במתפרצת. היעילות שלו במשחק מסודר ממש לא טובה כרגע. יש כמה פעמים במשחק שהוא מצליח להגיע עד הטבעת (שוב, מול הגנות חלשות מאוד), כמעט לא מגיע לקו (2/3 בשני המשחקים ביחד), כן קולע מחצי מרחק מכדרור כשנותנים לו מטר וחצי, ולא קולע משלוש (1/7). בסך הכל, היכולת שלו לייצר לעצמו נקודות, בהתחשב ביעילות שבה הוא עשה אותן ובהגנות שהוא פגש, ממש לא מספיק טובה. נתון האסיסטים הוא חסר משמעות בעיניי. הוא משחק עם הכדור 100% מהזמן שלו על המגרש (כמו שהוא צריך) והוא ה-facilitator היחיד על המגרש (נגד חיפה ים מדר לא שיחק בכלל ונגד הרצליה הוא ומדר היו ביחד רק 9 דקות על המגרש). כמות הזמן שהוא עם הכדור היא חריגה גם ביחס לרכזים אחרים ומספר האסיסטים שלו הוא מנופח (זה לא לגנותו אלא פשוט המציאות). אני חושב שהוא עשה עבודה טובה בניהול המשחק, ועדיין יש מקרים שבהם אנחנו נתקעים, לא בגלל קבלת ההחלטות שלו אלא בגלל בעיית הקליעה שלו. הוא עדיין לא הראה שהוא מצליח להתגבר על הבעיה הזאת בצורה עקבית. היכולת שלו כרגע לאורך משחק שלם לא מספיק טובה ולא תספיק נגד יריבות טובות יותר. יכול להיות שהוא ישתפר כי הוא מראה דברים טובים לפרקים, אבל גם יכול להיות שלא.

לגבי זאנה, אני מזמין אותך לראות שוב את הסלים שלו. רובם סלים קלים מאוד שבהם הכדור הגיע אליו כשהוא בתוך הצבע עם הפנים לסל והוא רק צריך להניח, ועוד שניים מריבאונד התקפה uncontested בגלל ששחקן הלך לחסום והוא נשאר פנוי לבד בצבע לקחת ריבאונד ולהניח. הוא זורק רק ממצבים נוחים מאוד (כולל ההחטאות שלו, שהיו לו שתיים מביכות) וההגנה לא מקדישה לו שום תשומת לב. אני לא יודע איפה אתה רואה אצלו ניידות או ידיים טובות. המסירות שהוא מקבל הן טריוויאליות לגמרי (אתמול במחצית השנייה היו פעמיים שניסו למסור לו כדור קצת יותר קשים והוא לא הצליח להשתלט עליהם). היתרונות היחסיים היחידים שלו הם הכוח שלו שמאפשר לו לסחוט הרבה עבירות (ואתמול לשם שינוי הוא עשה 5/5 מהקו אבל לא הייתי בונה על זה) ושהוא יכול לסיים בשתי ידיים. אבל ה-verticality שלו פשוט מחרידה, הטאץ' שלו רע והוא לא מסוגל לעשות כדרור או שניים בתוך הצבע. לא סתם בשנתיים וחצי שלו בארץ הוא סביב ה-50% מהשדה שזה אחוז נוראי לסנטר. אם 6/8 נגד הפועל חיפה עושה עליך איזשהו רושם אז שיבושם לך, עליי לא. ההגנה שלו היא מעבר למחרידה, הוא פשוט בול עץ. לא מעניין אותי מה התדמית שלו או מה הוא היה פעם, הוא נראה כל כך כבד וזקן מבחינה פיזית ואני לא רואה שום סיכוי לשיפור מעבר לזניח. והוא לא נותן שום ערך מוסף בריבאונד. באמת תודה ששחקן שחי בשני צידי המגרש גג מטר וחצי מהטבעת מצליח לקחת 10 ריבאונד ב-38 דקות נגד קווים קדמיים של תחתית ליגת העל במקסימום. זו גם כן תפוקה די עלובה. הוא כל כך כבד, במקסימום הוא מצליח להיאבק על מיקום טוב כי הוא חזק, אבל הוא לא לוקח ריבאונדים מעבר לצילינדר שלו כי הוא לא נייד וגם לא ריבאונדים מעל שחקנים אחרים כי הוא לא יכול לקפוץ.

נו באמת. לכל שחקן יש במהלך משחק סלים קשים יותר ופחות, התחלנו עכשיו לספור עכשיו אחוזים רק של סלים קשים? ואם גם בניכוי הסלים הקשים הוא עומד על 50 אחוז (אחוז טוב לגארד כמובן) בנפח זריקות גבוה, אז על מה בכלל אנחנו מדברים פה?
לגבי האסיסטים, זה חסר משמעות בעיניך? איזה מין טיעון זה? קודם כל, בניגוד לשיטת המשחק של קטש נניח בה הרכז עושה פיק אנד רול אחרי פיק אנד רול (שזו באמת שיטה שמנפחת אסיסטים בצורה לא פרופורציונלית), בהפועל ההתקפה בכלל מתחילה בהנעת כדור מסביב לקשת. חוץ מזה, אתה מתאר פה איזשהי מציאות דמיונית כאילו בהפועל יש רק רכז אחד ועוד הרבה שחקנים שלא מסוגלים להקפיץ, בעוד בשאר הליגה יש תמיד לפחות שני רכזים על המגרש. קשקוש. בפועל בהפועל יש שני רכזים דומיננטיים וגם בר טימור שבלא מעט התקפות יוצר בעצמו ולאחרים (סיים עם 5 אסיסטים נדמה לי נגד חיפה). יש לא מעט קבוצות שזה המצב אצלם, אם לא הרבה פחות טוב. ועדיין, לא ראיתי אף שחקן בליגה שבשני המשחקים עד עכשיו העמיד ממוצע של 10 אסיסטים למשחק ביחס אסיסטים-איבודים מצוין, או אפילו משהו קרוב לזה.
בשורה התחתונה, יש עדיין בעיות עם למון. בהרבה דקות הוא פסיבי מדי ולא תוקף את הטבעת, רואים שהוא לא מרגיש בנוח עם השיטה של קסטריטיס והכימיה שלו עם שאר הקבוצה עדיין לא משהו. אם במצב הזה (ואלה דברים שנוטים להשתפר עם הזמן) אלה המספרים שהוא מעמיד אז באמת אין מה לדאוג. להגיד שהוא נראה רע מאוד זה הזיה בעיני.

לגבי זאנה, ראיתי את הסלים שהוא קלע. הסיבה שהוא קולע אותם היא שהוא נע טוב בלי כדור, הוא גבוה וחזק והוא מסיים טוב בשתי הידיים, כפי שציינת. בסוף אלה הסלים שהוא קולע כל הקריירה ומה שהפך אותו לשחקן התקפה סבבה ברמת הליגה הישראלית. אז נכון, נגד קווים קדמיים יותר גבוהים וחזקים הוא לרוב מתקשה, אבל כאלה יש מעט מאוד בישראל והגבוהים של הפועל חיפה אגב, לא חלשים מהממוצע בליגה בעיני.
אתה מדבר עליו כאילו מדובר בשחקן עבר שנמצא שלוש שנים מעבר לשיא. בסוף ראינו אותו לפני מספר חודשים עושה סיום עונה לא רע בכלל אצלנו כולל הגנה טובה שהיוותה שיפור על שני הגבוהים שבאו לפניו. זה שחקן שבאופן עקבי מעמיד מספרי ריבאונדים טובים בליגה שלנו ואני לא רואה סיבה לפסול מראש את האפשרות שזה יקרה, רק בגלל שני משחקי קדם עונה.
שלא תבין אותי לא נכון, הוא לא מספיק טוב עד כה, בטח לא ביחס לשכר שהוא מקבל, אבל אני לא מסכים שהוא קטסטרופה כמו שאתה מתאר. אם הוא לא מראה שיפור בכל הנוגע להגנה ולריבאונד בשבועות הקרובים אני בהחלט מחפש מחליף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוקטובר 2020, 23:57 
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:

ההשוואות האלה לא דמגוגיות בכלל. השוויתי את התפוקה של דיבלר נגד הרצליה לשאר הסמול-פורוורדים במשחקי המחזור השני ואת התפוקה שלו אתמול לשאר הסמול-פורוורדים במשחקי המחזור השלישי. לא ציינתי את המשחק של ברי נגד חולון במחזור הראשון כמו שלא ציינתי את ה-15 נקודות ו-5 ריבאונדים של כריס ג'ונסון מהצד השני, את ה-19 נקודות של סיגרס נגד הרצליה ואת ה-21/8/5 של קלארק מהצד השני. לגבי דונטה סמית' הוא משחק בעמדה 4 בחיפה, מי ש-3 שם זה ארון ואלדז שדווקא נתן תפוקה יפה עם 15 נקודות אבל לא ציינתי אותו גם כי הוא שחקן חלש שכנראה ייחתך (להבדיל מכל שאר השחקנים שכן ציינתי, שכל אחד מהם יותר טוב ויותר תורם מאשר דיבלר) וגם כי חשבתי שזה לא הוגן להזכיר אותו מצד אחד ולהשמיט את דונטה מצד שני. לגבי בלוסומגיים אין לי מושג מאיפה הבאת את זה שהוא נראה זוועה, היה לו משחק אחד חלש נגד גלבוע אבל נגד חיפה הוא דפק שתי הופעות, גם בגביע ווינר עם 23 ו-7 ומדד 28, וגם בבלקנית עם 16 ו-8. לא הזכרתי אותו מהעובדה הפשוטה שהוא לא סמול-פורוורד בחיים אלא 4 קלאסי, אמנם פרנקו פותח איתו בעמדה 3 באיזה מין ניסוי מוזר אבל את רוב הדקות שלו הוא משחק בעמדה 4.

מי שעושה צ'רי פיקינג זה אתה, בשורה התחתונה אפשר למצוא מתוך רשימה של שישה-שבעה זרים בעמדה כל מחזור שחקן אחד שנותן תצוגת נפל, אבל השאר נותנים תפוקה בעוד שדיבלר לא נותן ולא מסוגל לתת שום דבר מעבר ל-8-9 נקודות, 2 ריבאונדים, 2 אסיסטים וחור ענק בהגנה. באמת, בתיאוריה, בבסט-קייס, מה הוא יכול לתת?

ואני לא מבין מה המשמעות של זה שקבוצות מתחברות ומנצלות יותר טוב את היכולות שיש להם. זה נכון לכל הקבוצות. אולי נתחבר ואולי לא. איך זה קשור לכך שיש לנו זר כל כך מוגבל, שיכול לתרום במקסימום כמו גיא פניני ועמית שמחון? באיזה עולם אנחנו יכולים להסתפק בזה? הסיכוי שלנו להתחבר, להיות יותר מתואמים ויותר מאומנים הוא בדיוק אותו סיכוי בין אם יהיה לנו סקורר מטורף ובין אם יהיה לנו שחקן סופר-מוגבל כמו דיבלר שחוץ מלעמוד ולזרוק לא יכול לעשות כלום על המגרש.

ואני חושב שאתה (ואולי לא רק אתה) לא מבין את המצב שלנו. הפסדנו לפאקינג הפועל חיפה, אולי הקבוצה הכי חלשה בליגה, גם על הנייר וגם מבחינת היכולת שלה עד עכשיו. אם זה לא מדליק נורה אדומה ענקית אני לא יודע מה כן. כשנקבל 20 הפרש מחולון עוד תשעה ימים אני מניח שכבר ניכנס למוד פאניקה.

טוב אין לי כוח להתייחס לכל ההשוואות לשאר השחקנים, בעיקר כי בעיני הן לא באמת מוסיפות לדיון. כאמור יש זרים טובים יותר ופחות בליגה, לציין רק את אלה שנתנו הופעות טובות (ועוד רק בעמדת הסמול פורוורד, כאילו שזה בכלל משנה) כמדד למשהו זה סתם בעיני.

לגבי מידת החיבור, בוודאי שזה משנה. אם קבוצה רצה ומצליחה לייצר התקפה טובה ושוטפת, אתה לא תביא לה סקורר שהוא חור שחור התקפי ויכול פוטנציאלית לשנות את הכימיה ההתקפית של הקבוצה. באופן כללי, אני לא בעד שינויי פאניקה כי הם נגמרים בעוד טעויות. לפעמים צריך לתת לקבוצה לרוץ כמה משחקים אפילו כדי להבין מהו בדיוק השינוי שהיא צריכה. וכן, דיבלר נראה לא טוב עד כה ובעיקר לא מתאים למה שאנחנו צריכים. מאמין שזה יגמר בחילוף בסופו של דבר.

לגבי המצב שלנו, נחיה ונראה. אני חושב שאתה לא מבין את המצב שלנו ושל הליגה הזו בכלל. מדובר עד כה במשחקי קדם עונה שלאף אחד לא אכפת איך הם יגמרו. הרי רק לפני כמה ימים ניצחנו את הרצליה שהביסה כמה ימים לפני זה את הפועל חיפה. מה זה אומר? כלום. לפני כמה שבועות שיחקנו משחק אימון נגד חולון שהיה צמוד לכל אורכו והיתרון התחלף מספר רב של פעמים (בסוף חולון ניצחה ממש בדקה האחרונה). זה אומר שאנחנו באותה רמה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: