תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 20 אפריל 2024, 00:20

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 26 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: דקוואן קוק
הודעהפורסם: 23 אוגוסט 2020, 09:40 
סיכם לפי וואלה
https://sports.walla.co.il/item/3382025

עכשיו עושים מאמץ להביא אותו בזמן לארץ כדי להיות חלק מההכנה למשחק מול הדנים ב-22 בספטמבר (לכאורה).
בעונה שעברה בנס ציונה קלע מהשלוש ב-35.7% בעונה הסדירה (את הפלייאוף החמיץ בגלל הקורונה), 15.4 נק' למשחק, הנתונים הכי נמוכים שלו בשלוש העונות בנס ציונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: דקוואן קוק
הודעהפורסם: 23 אוגוסט 2020, 15:37 
נתונים מעט נמוכים נמוכים יותר בנק׳ ושלשות, מעט גבוהים יותר באחוזים ל2, מדד וריב׳.
אהבתי אותו בנס ציונה
בהצלחה(אם וכאשר)

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוגוסט 2020, 15:41 
בהנחה שזה אכן יקרה, זה כיוון קצת שונה ממה שחשבתי.
אני הנחתי שיבנו את ההתקפה סביב היכולת של למון וים לייצר מהפיק אנד רול, כשטימור, אפשואו, מור והזר הנוסף יעמדו מחוץ לקשת וירווחו את המשחק, מה שיאפשר משחק של חדירה והוצאה. כבר כתבתי בעבר שמישהו כמו ג'ורדן סווינג היה מאוד מתאים לסגנון כזה.
דקוואן קוק הוא שחקן טוב וקלעי גדול, אבל הוא שחקן מטרה שצריך שישחקו בשבילו ויבנו בשבילו תרגילים. זה אמנם מושך תשומת לב מההגנה, אבל זה גם מצריך שינוי בסגנון המשחק. בנוסף, הוא פחות מתאים הגנתית לשאר הסגל שנבנה פה.
אני מבין את החשיבה. הפועל קבוצת קליעה מאוד מוגבלת ולכן רצו קלעי גדול שישנה קצת את מאזן הכוחות, אבל אני לא בטוח שזה הכיוון שהייתי בוחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוגוסט 2020, 16:16 
סמל אישי של המשתמש
יש לי שני אספקטים שאליהם אתייחס בנושא:

1. חשבתי שאנחנו צריכים 3 עם נטיה ל4, ולא עם נטיה ל2. לטעמי אנחנו צריכים עוד גיבוי לעמדות הגבוהים. ממה שראיתי, גם אפשואו וגם יונתן מור נוטים למשחק יותר רחוק מהסל. אף אחד מהם אינו "חיית צבע", מה שמשאיר אותנו מתחת לסל עם קופרברג וזאנה בלבד כשחקנים שמרגישים שם בנוח.

2. לעצם הבחירה בקוק, מעבר לסוג השחקן. אין ספק שהוא קלעי גדול אבל עד היום התרשמתי ממנו כשחקן אדיש משהו. אף פעם לא ראיתי אותו נלחם במיוחד, בטח לא מזנק לפרקט להציל כדור. אני לא בטוח שמהבחינה הזאת הוא מתאים לאופי הקבוצה המתגבשת.

ועם כל זאת, לו זאת ההחתמה וזה סופי - אין לנו אלא לאחל בהצלחה ולקוות לטוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוגוסט 2020, 17:33 
ארבעת המופלאים כתב:

1. חשבתי שאנחנו צריכים 3 עם נטיה ל4, ולא עם נטיה ל2. לטעמי אנחנו צריכים עוד גיבוי לעמדות הגבוהים. ממה שראיתי, גם אפשואו וגם יונתן מור נוטים למשחק יותר רחוק מהסל. אף אחד מהם אינו "חיית צבע", מה שמשאיר אותנו מתחת לסל עם קופרברג וזאנה בלבד כשחקנים שמרגישים שם בנוח.

2. לעצם הבחירה בקוק, מעבר לסוג השחקן. אין ספק שהוא קלעי גדול אבל עד היום התרשמתי ממנו כשחקן אדיש משהו. אף פעם לא ראיתי אותו נלחם במיוחד, בטח לא מזנק לפרקט להציל כדור. אני לא בטוח שמהבחינה הזאת הוא מתאים לאופי הקבוצה המתגבשת.

1. וגם להוקיץ': הוא 2-3 והוא כלי בהתקפה. אני יכול דווקא לדמיין סיטואציה בה החדירות של למון מכווצות הגנות יריבות ונותנות לו ולבר הזדמנות להתמקם לקליעה בעזרת תרגיל. בכל מקרה זו קבוצה שתצטרך לעבוד הרבה על חסימות לשחקנים ללא כדור. אני מקווה שיש מישהו בצוות האימון שיודע לארגן תרגילים כאלה.

2. נקודה שלא קשורה לקוק: אכן אדישות היא בעיה אצל שחקנים כדוגמת יינסי גייטס. אבל "זינוקים" על הפרקט יכולים להיות קטגוריה אובדרייטד. חלק משחקני ההגנה הכי טובים ויעילים במשחק הם שחקנים בעלי אופי שקט שלא מנופפים בידיים ומזנקים על הפרקט יותר מדי. בריאן רנדל, קוואי, ת'ייבול, קובינגטון ועוד. שוכמן, עם כל המלחמה והרוח שלו, הוא לא שחקן הגנה יעיל מדי ועושה הרבה שטויות.

לגבי קוק: אני לא זוכר אותו כשחקן הגנה טוב, אבל עם אפשואו, בר ולמון יש לנו מספיק יכולת לחילופים בהגנה על הפרימטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוגוסט 2020, 17:41 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
בהנחה שזה אכן יקרה, זה כיוון קצת שונה ממה שחשבתי.
אני הנחתי שיבנו את ההתקפה סביב היכולת של למון וים לייצר מהפיק אנד רול, כשטימור, אפשואו, מור והזר הנוסף יעמדו מחוץ לקשת וירווחו את המשחק, מה שיאפשר משחק של חדירה והוצאה. כבר כתבתי בעבר שמישהו כמו ג'ורדן סווינג היה מאוד מתאים לסגנון כזה.
דקוואן קוק הוא שחקן טוב וקלעי גדול, אבל הוא שחקן מטרה שצריך שישחקו בשבילו ויבנו בשבילו תרגילים. זה אמנם מושך תשומת לב מההגנה, אבל זה גם מצריך שינוי בסגנון המשחק. בנוסף, הוא פחות מתאים הגנתית לשאר הסגל שנבנה פה.
אני מבין את החשיבה. הפועל קבוצת קליעה מאוד מוגבלת ולכן רצו קלעי גדול שישנה קצת את מאזן הכוחות, אבל אני לא בטוח שזה הכיוון שהייתי בוחר.

אני לא רואה איך להביא את קוק מפריע למשחק ההתקפה סביב למון. קוק שחקן שיכול לייצר לעצמו, ובאותה מידה יכול לחכות בפינה לשלשות פנויות.

ואני חושב שאנחנו בהחלט צריכים עוד שחקן שיהווה עוגן התקפי. אפשואו וזאנה הם לא סקוררים גדולים ובטח שלא שחקנים שאמורים לייצר, ואי אפשר לדעת עד כמה אפשר לבנות על ים מבחינה התקפית - היו לו משחקים גדולים בסוף העונה שעברה, אבל גם היה לו משחקים שהוא היה מחריד התקפית וממש נטל, עם הכדור או בלעדיו. הלוואי שהוא יעשה עוד קפיצת מדרגה ויהיה שחקן שנותן תפוקה התקפית כמעט כל משחק, אבל בין אם זה יקרה ובין אם לא, לבסס משחק התקפה שלם רק על חדירות של למון וים זה מעט מדי וחד-גוני מדי. אני חושב שלהחזיק שחקן כמו קוק, שאפשר לתת לו את הכדור והוא כבר יעשה סל, וגם כל כך ורסטילי (יציאה מחסימות, פיק-אנד-רול, בידודים, פוסט-אפ) ועושה את זה באחוזים טובים, זה נכס גדול.

הגנתית קוק לא שומר גדול, אבל אני חושב שבעמדה 3 יותר קל להחביא שחקני הגנה חלשים (להבדיל מסנטרים או גארדים שאפשר לטחון אותם בפיק-אנד-רול) ויש לנו מספיק שחקנים שיוכלו לחפות עליו. אני לא חושב שהוא יהיה כזה נטל כל עוד הוא מגיע בכושר טוב (שזה סימן שאלה בפני עצמו).

בשורה התחתונה, קוק נתן בעונה שעברה (וגם בעונות לפני כן) תפוקה של זר מצוין - למעלה מ-15 נקודות באחוזים מצוינים מכל הטווחים, מעט מאוד איבודים, אפילו תרומה לא רעה בריבאונד ובחטיפות. שחקן שעושה את הנקודות שלו גם בווליום גבוה וגם ביעילות גבוהה, שחקן שגם יכול לייצר וגם מרווח את המשחק ומושך תשומת לב אדירה מההגנות, וגם ווינר מוכח שניצח אינספור משחקים צמודים עם סלים גדולים בדקות האחרונות (כולל כמה על הראש שלנו כמובן). אם הוא ייתן אפילו 80% ממה שהוא נתן בנס ציונה זה יהיה מצוין עבורנו. בנוסף הוא שיחק בשתי העונות האחרונות מעל 30 דקות למשחק בנס ציונה, ועם איך שהסגל שלנו בנוי - שלושה גארדים בכירים בעמדות 1-2, שני שחקנים שהם נטו בעמדה 4, וקוק ושוכמן בעמדה 3 - הוא לא יצטרך לשחק כל כך הרבה, ונוכל לקבל שחקן אפילו יותר יעיל ממה שהוא היה בנס ציונה, בשני צידי המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוגוסט 2020, 17:42 
סמל אישי של המשתמש
אי אפשר לא לאהוב שחקן כמו דקוואן קוק אז באופן אינסטנקטיבי אני שמח מההחתמה, אבל אני לא בטוח שהוא השחקן המתאים, מה גם שעם הגיל והוותק בארץ אני חושש מירידה ביכולת ושאולי הוא כבר מיצה את הליגה. בקשר להגנה נכון שהוא לא שחקן הגנה טוב במיוחד אבל גם לא זכור לי כשחקן הגנה רע כל כך. אני חושש קצת שנהיה קבוצה אנדרסייזד ובכל פעם שזאנה לא יהיה על הפרקט יטחנו אותנו בצבע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוגוסט 2020, 18:53 
סמל אישי של המשתמש
LeeorJuve כתב:
ארבעת המופלאים כתב:

1. וגם להוקיץ': הוא 2-3 והוא כלי בהתקפה. אני יכול דווקא לדמיין סיטואציה בה החדירות של למון מכווצות הגנות יריבות ונותנות לו ולבר הזדמנות להתמקם לקליעה בעזרת תרגיל. בכל מקרה זו קבוצה שתצטרך לעבוד הרבה על חסימות לשחקנים ללא כדור. אני מקווה שיש מישהו בצוות האימון שיודע לארגן תרגילים כאלה.

2. נקודה שלא קשורה לקוק: אכן אדישות היא בעיה אצל שחקנים כדוגמת יינסי גייטס. אבל "זינוקים" על הפרקט יכולים להיות קטגוריה אובדרייטד. חלק משחקני ההגנה הכי טובים ויעילים במשחק הם שחקנים בעלי אופי שקט שלא מנופפים בידיים ומזנקים על הפרקט יותר מדי. בריאן רנדל, קוואי, ת'ייבול, קובינגטון ועוד. שוכמן, עם כל המלחמה והרוח שלו, הוא לא שחקן הגנה יעיל מדי ועושה הרבה שטויות.

לגבי קוק: אני לא זוכר אותו כשחקן הגנה טוב, אבל עם אפשואו, בר ולמון יש לנו מספיק יכולת לחילופים בהגנה על הפרימטר.

מסכים מאוד. למון עם קלעים לשלוש סביבו זה קטלני מאוד.
דווקא היה חסר לי השחקן הפנוי לשלוש כששנים קופצים על למון בחדירה.
לא זוכר סגל ככ מחושב בהפועל שנים. מבסוט מאוד עם ההנהלה והצוות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוגוסט 2020, 18:57 
סמל אישי של המשתמש
אני מת על קוק. מזמן לא הבנתי מה הוא נתקע כ"כ בנס ציונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 24 אוגוסט 2020, 08:44 
לפי וואלה חתם. צפוי להגיע השבוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוגוסט 2020, 09:07 
יש גם וולקאם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוגוסט 2020, 10:20 
שחקן שממש רציתי לפני שנה ושנתיים. קצת גבולי כבר מבחינת הגיל אבל אחד השחקנים האהובים עלי בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2020, 14:50 
מישהו יודע מתי הוא נוחת בארץ? להבנתי עוד לא נחת ויש משחק עוד 23 יום שמתוכם ייצטרך להעביר 14 בבידוד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 15:12 
סמל אישי של המשתמש
https://sports.walla.co.il/item/3384378
בינתיים הוא תקוע בארה"ב וייתכן וייוותרו עליו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 15:26 
סמל אישי של המשתמש
לא מצליח להבין את זה. שחקן אחר שיבוא במקומו לא יידרש להיכנס לבידוד? שחקן אחר כן ישחק מול הדנים?
עם כל הכבוד למפעל האירופי הזה, הליגה היא מה שחשוב. עד לליגה יש עוד חודש ואם קוק היה בחירה טובה בחודש שעבר ונמצא מתאים לסגל הנבנה העונה, אז הוא יתאים גם בחודש הבא.

אלא אם מדובר רק בתירוץ והפועל מצאה דרך להחליף אותו בזר אחר שיאניס מעדיף, באמתלה טכנית של איחור בקבלת הדרכון (כמה זמן זה לוקח? יותר גרוע ממשרד הפנים הישראלי....)

Sent from my HD1903 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 20:24 
סמל אישי של המשתמש
אם זאת הסיבה האמיתית לשחרור, היא הזויה.
אולי יש פה משהו שאנחנו לא יודעים ומשתמשים בזה כתירוץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2020, 18:40 
אז מה בתכלס קורה עם זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2020, 00:51 
סמל אישי של המשתמש
יש חדש?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2020, 15:08 
סמל אישי של המשתמש
עכשיו מדברים על ג'ון דיבלר.
נראה כמו שחקן עם עבר לא רע באירופה. למישהו יודע מה הסגנון שלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2020, 15:08 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2020, 15:12 
redgr כתב:

https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... BkF800UGEP

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2020, 15:36 
סמל אישי של המשתמש
החוזה של דקוואן קוק בוטל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2020, 15:40 
פישונט כתב:
redgr כתב:

https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... BkF800UGEP

דיבלר הוא קלעי. סטייל ג'ייסי קארול (אמנם לא ברמה, אין מישהו ברמה של קארול, אבל בסגנון משחק), יוצא מחסימות, זורק שלשות, בשיאו הוא היה קלעי ברמה מאוד גבוהה. אבל בעונה שעברה לא שיחק. הוא לא קוק. אין לו את הפיזיות של קוק. הוא למעשה 2 קלאסי, של פעם, וקוק הוא 3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2020, 15:42 
סמל אישי של המשתמש
https://twitter.com/HapoelTLVBC/status/ ... 29857?s=19

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2020, 15:48 
סמל אישי של המשתמש
באסה, אחרי שהתבשלתי קצת עם הרעיון ממש שמחתי שקוק ישחק אצלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2020, 16:36 
התחלופת זרים בהפועל כדורסל זאת תופעה על טבעית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 26 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: