תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 מרץ 2024, 15:34

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 29- מכבי אשדוד-הפועל ת״א, שני 13/07, 17:00
הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 08:11 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
טכנית לארז כתב:
הוקיץ' כתב:
יאניס משחק אחרי משחק פשוט קיבל החלטות הזויות במאני טיים שהביאו לכך שבמקום שנלך לסדרה מול חולון ועלייה קלה לפיינל פור, אנחנו הולכים לסדרה מול מכבי.
הוא עשה כמה דברים יפים, אבל מה זה שווה אם הוא לא מסוגל לנצח משחק צמוד?

6 מ-8 המשחקים שלנו מאז החזרה היו צמודים.
נצחנו 3 מהם (ב"ש בחוץ, אילת ונהריה בבית) והפסדנו 3 מהם (גלבוע וחיפה בבית ואשדוד בחוץ היום).
לא חושב שאפשר להסיק ש"הוא לא מסוגל לנצח משחק צמוד".

היה נחמד להאשים את המאמן בפעם השניה או השלישי. להאשים אותו בפעם התשיעית והעשירית זה כבר לפספס את העניין בעיני.

לגבי ההפסדים, אני מסכים עם מה שיובל כתב. זה פחות כמות ההפסדים ויותר עניין ההחלטות הקריטיות שהפסידו לנו משחקים ממש מכלום.
ואני לא "מאשים" אותו. כפי שכתבתי בעיני הוא עשה גם דברים יפים בקבוצה ובהחלט הייתי רוצה לראות אותו עושה עונה מההתחלה. יש הרבה נסיבות מקלות במצב המוזר הזה שאנחנו נמצאים בו.
אני מבין שאתה מכוון להנהלה ואם זה המצב הייתי שמח שתכתוב מה האשמה שלהם בסיטואציה. כשהייתי לי ביקורת קונקרטית על ההנהלה כתבתי אותה, אבל לפחות העונה אני לא ממש מאשים אותם. בעיני ההתנהלות העונה הייתה סבירה והגיונית לחלוטין. אפשר להתנהל טוב ועדיין לא להצליח.

אנחנו חייבים להפנים שאנחנו קבוצה למקום 6-8 ולהפסיק להתאכזב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 16:27 
דובראש כתב:
הוקיץ' כתב:
טכנית לארז כתב:
הוקיץ' כתב:
יאניס משחק אחרי משחק פשוט קיבל החלטות הזויות במאני טיים שהביאו לכך שבמקום שנלך לסדרה מול חולון ועלייה קלה לפיינל פור, אנחנו הולכים לסדרה מול מכבי.
הוא עשה כמה דברים יפים, אבל מה זה שווה אם הוא לא מסוגל לנצח משחק צמוד?

6 מ-8 המשחקים שלנו מאז החזרה היו צמודים.
נצחנו 3 מהם (ב"ש בחוץ, אילת ונהריה בבית) והפסדנו 3 מהם (גלבוע וחיפה בבית ואשדוד בחוץ היום).
לא חושב שאפשר להסיק ש"הוא לא מסוגל לנצח משחק צמוד".

היה נחמד להאשים את המאמן בפעם השניה או השלישי. להאשים אותו בפעם התשיעית והעשירית זה כבר לפספס את העניין בעיני.

לגבי ההפסדים, אני מסכים עם מה שיובל כתב. זה פחות כמות ההפסדים ויותר עניין ההחלטות הקריטיות שהפסידו לנו משחקים ממש מכלום.
ואני לא "מאשים" אותו. כפי שכתבתי בעיני הוא עשה גם דברים יפים בקבוצה ובהחלט הייתי רוצה לראות אותו עושה עונה מההתחלה. יש הרבה נסיבות מקלות במצב המוזר הזה שאנחנו נמצאים בו.
אני מבין שאתה מכוון להנהלה ואם זה המצב הייתי שמח שתכתוב מה האשמה שלהם בסיטואציה. כשהייתי לי ביקורת קונקרטית על ההנהלה כתבתי אותה, אבל לפחות העונה אני לא ממש מאשים אותם. בעיני ההתנהלות העונה הייתה סבירה והגיונית לחלוטין. אפשר להתנהל טוב ועדיין לא להצליח.

אנחנו חייבים להפנים שאנחנו קבוצה למקום 6-8 ולהפסיק להתאכזב

מקום 8 זה מבאס כי זו סדרה אבודה, אבל בהתחשב באיך שהתחילה העונה הזו - זה בסדר גמור. ובגדול אני גם מסכים עם דובראש. המועדון צריך לכוון בקיץ למקום 6. כל דבר שמעל יהיה הישג גדול. מקום 6 זו המטרה הריאלית לדעתי. בסופו של דבר, כל העונה הזו הפועל רדפה אחרי ה0:4 מתחילת העונה. בשוויון הכוחות שיש בליגה, למעט מכבי וירושלים, זה קשה מאוד להתגבר על כזאת פתיחה, בטח בהפועל, עם הלחץ של הקהל וכו'
המסקנה צריכה להיות להגיע למחזורים הראשונים בעונה הבאה בשיא הכושר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 20:38 
אין בליגה הזאת הבדל מהותי בין רוב הקבוצות, קבוצה שמכוונת למקום 7 יכולה לכוון באותה מידה למקום 5.
1-2 זה מכבי ומגדל, 3-4 זה חולון ועוד אחת שנתנה עונה שהתחבר לה ופגעה עם הזרים, ואז כל הליגה במאזן של נצחון לפה או לשם (למעט 2 האחרונות לרוב).

לאן אני חותר? מקום 4 זה גם ריאלי. זה לא אומר ש6 זה כשלון, אבל ההבדלים האלה ממש דקים. לרוב צריך איזה שחקן ווינר שתלך אליו וינצח לך את המשחקים הצמודים שהם בסוף ההבדל בכל המאזנים הפנימיים בין מקומות 5 ל8.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 21:36 
סמל אישי של המשתמש
א.ב כתב:
אין בליגה הזאת הבדל מהותי בין רוב הקבוצות, קבוצה שמכוונת למקום 7 יכולה לכוון באותה מידה למקום 5.
1-2 זה מכבי ומגדל, 3-4 זה חולון ועוד אחת שנתנה עונה שהתחבר לה ופגעה עם הזרים, ואז כל הליגה במאזן של נצחון לפה או לשם (למעט 2 האחרונות לרוב).

לאן אני חותר? מקום 4 זה גם ריאלי. זה לא אומר ש6 זה כשלון, אבל ההבדלים האלה ממש דקים. לרוב צריך איזה שחקן ווינר שתלך אליו וינצח לך את המשחקים הצמודים שהם בסוף ההבדל בכל המאזנים הפנימיים בין מקומות 5 ל8.
!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 22:57 
יש איזה מוטיב חוזר כבר כמה עונות טובות שאנחנו מקפידים לסיים 2-3 מקומות מתחת למקום בו היינו אמורים להיות לפי השוואה של התקציב שלנו ביחס לקבוצות אחרות.

הניהול של הקבוצה הוא ניהול כושל. פעם אחת זה מקרה, פעם שנייה זה צירוף מקרים, פעם שלישית זו שיטה ופעם עשירית זה הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: