תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 19 אפריל 2024, 16:20

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 60 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: טאליב זאנה חתם בהפועל עד לסיום העונה
הודעהפורסם: 23 מאי 2020, 22:07 
סמל אישי של המשתמש
דובראש כתב:
nati כתב:
רדנקו כתב:
אתה בטוח שראית את מרסר משחק?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

הוא כנראה גם לא ראה את ארל ווליאמס.
ארל וקווין מגי הסנטרים הכי טובים שהיו בישראל.

אגב את מגי ראיתי משחק בעיקר בראשון
זה כבר לא היה אותו השחקן הגדול ששיחק במכבי באייטיז

Sent from my HD1903 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 מאי 2020, 22:09 
סמל אישי של המשתמש
nati כתב:
רדנקו כתב:

מגי לא היה סנטר. הוא היה מספר 4. שיחקו איתו סנטרים דוגמת לי ג׳ונסון, ארל וויליאמס, אולסי פרי, לבן מרסר ולעיתים גם קן בארלו שימש כמספר 5.
אבל הוא היה מספר 4 אחד הטובים באירופה ללא כל ספק. ריבאונדר בחסד וקלעי ענק.

אלמלא ארל היה מטורלל לגמרי, הוא היה משחק ברמות הגבוהות ביותר. שחקן גדול אבל פסיכי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 23 מאי 2020, 22:32 
Charlie כתב:
nati כתב:
רדנקו כתב:

.

אלמלא ארל היה מטורלל לגמרי, הוא היה משחק ברמות הגבוהות ביותר. שחקן גדול אבל פסיכי.

ארל ויליאמס היה לדעתי הסנטר הטוב ביותר ששיחק במכבי, כשהגיע להפועל היה בסוף הקריירה, היה עומד על המגרש עם ידיים על המותניים ורגליים מוצלבות, וגם ככה לקח מספר דו ספרתי של ריבאודים וקלע למעלה מ-21 נק' למשחק בממוצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: טאליב זאנה חתם בהפועל עד לסיום העונה
הודעהפורסם: 24 מאי 2020, 11:10 
Charlie כתב:
דובראש כתב:
רדנקו כתב:
דובראש כתב:
רדנקו כתב:

בעיקר בטלוויזיה אבל כן...
כנראה לא מספיק. כי הוא עלה על יוטר בכל פרמטר אפשרי כמעט.

ממה שאני זוכר יוטר היה הרבה יותר אתלטי ממרסר...משום מה אני זוכר את מרסר מאוד כבד...מפלצת אבל כבד
כשמרסר הגיע להפועל, במכבי צחקו ואמרו שהפועל החתימה סנטר נכה. כמה שנים אחר כך היא הביאה אותו אליה.

מרסר הסנטר הכי גדול ששיחק בהפועל לדעתי ובשיאו היה אחד הסנטרים הטובים ביבשת. לא לחינם הזכרתי דווקא אותו ופתחתי ללא כוונה את הפולמוס הזה.

בהפועל צחקו עליו כשהוא הגיע לארץ.צחקו שהביאו חתול בשק עם רגל אחת יותר קצרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 מאי 2020, 11:41 
סמל אישי של המשתמש
סיפור משעשע בקשר אלו זה שהוא הגיע להפועל ממש במקרה. שימי ריגר היה המאמן אז, ה וא נסע לארה"ב להביא זר חדש (וינגו הות'ורן) שהיה שחקן נ.ב.א לשעבר. אבל הות'ורן הבריז לטיסה לארץ והפועל נתקעה שבוע לפני פתיחת הליגה בלי זר. למי שלא יודע בשנים ההם היה מותר רק זר אחד, כך שהחשיבות היתה עצומה מן הסתם.
קיצר, ריגר התייעץ עם סוכן שחקנים שהכיר ועם המאמן האגדי דין סמית' מצפון קרוליינה ואחרי שיחה של 5 דקות החתים את מרסר. והשאר היסטוריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יולי 2020, 22:55 
מה קרה לו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יולי 2020, 23:56 
בעיני היה טוב היום.
אמנם התקשה לסיים בצבע וגם קלע רע מהעונשין, אבל הייתה לו עבודה מאוד קשה היום והוא נתן עבודת ריבאונד אדירה ואימפקט טוב בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 01:47 
סמל אישי של המשתמש
בסופו של דבר הוא שחקן בלי טיקט אמיתי בהתקפה. לפחות הוא נתן עבודה בהגנה ובריבאונד ולא היה חושך מוחלט כמו במשחקים הקודמים.

מעצבן שממשיכים לדחוף לו כדורים לפוסט-אפ אחרי חילופים, כאילו הוא מסוגל לעשות מזה סל. בכל המשחקים האחרונים הוא קיבל שחקנים קטנים ממנו בחילוף כמו בן קרטר, מנקו, אלמיידה ובן משה וכל פעם שהוא ניסה לעשות עליהם סל בפוסט-אפ זה נגמר בהחטאה ממצב קליעה גרוע או באיבוד כדור. אז עכשיו נותנים לו לנסות לעשות סל בפוסט-אפ על אבדיה שיכול לשמור על כל שחקן בארץ בפוסט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 01:51 
סמל אישי של המשתמש
זה היה מחרפן,
איזה עשר התקפות רצוף, ב6 מהם זרקנו לשלוש, ב4 נתנו לו לפוסט אפ רחוק מהסל.

רציתי לדפוק את הראש בקיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 03:03 
סמל אישי של המשתמש
רוב הזריקות לשלוש היו פנויות, ואם לא לוקחים אותן אז בסבירות גבוהה כבר אי אפשר להגיע לזריקה טובה באותה התקפה, או זריקות של סוף שעון אחרי שניסו להגיע למצב זריקה יותר טוב ולא הצליחו. כולם אצלנו נגרים אבל אין ברירה אלא לקחת מדי פעם את הזריקות האלה ולקוות שהן ייכנסו.
פוסט-אפ לעומת זאת זה מהלך מכוון למרות שבכל המשחקים האחרונים כל פוסט-אפ של זאנה, גם אחרי חילוף, נגמר בהחטאה או איבוד, היו שניים-שלושה פוזשנים במשחקים האלה שעשו עליו עבירה טיפשית וגם אז הוא החטיא פעם או אפילו פעמיים. אין מהלך התקפי של הפועל שמניב פחות נקודות פר פוזשן מאשר פוסט-אפ של זאנה ועדיין ממשיכים ללכת על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 03:11 
סמל אישי של המשתמש
1. אני מסכים שהשלשות היו זריקות טובות, ואני מסכים שחייבים לנסות,
אבל עדיין אפשר טיפה פחות.
2. לא כל הפוסט אפים היו מכוונים, כמה היו כשנתקעו או אחרי ריבאונד התקפה.
3. יש התקפה פחות יעילה, אופן להנרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 10:46 
חצי מאיבודי הכדור שלנו ב-3 המשחקים האחרונים זה שוכמן מכניס כדור בכח לזאנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 12:12 
במשחקים הראשונים זאנה דווקא סיים באופן מפתיע לטובה בפוסט אפים מתחת לסל. אתמול לטעמי הוא נתן משחק טוב. ריבאונד טוב. התקפית קשה לו. מה לעשות, מול גבוהים כמו האנטר קשה. הוא לא רגיל להיתקל בשחקנים כאלה. וגם עליו היו לא פאולים שלא נשרקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 12:56 
אגב, שלא יובן לא נכון, אין לי טענה לזאנה, רק למי שמזין אותו בכדורים שהוא לא יכול להשתלט עליהם. הוא חייב לקבל מסירה קלה. התנועה שלו מצויינת, הידיים פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 13:38 
נכון. לפעמים זה חלק מאינסטינקט של שחקנים. גבוה תופס עמדה אז מכניסים כדור. גם הכישרון ההתקפי של הקבוצה כרגע מאוד מוגבל.
אבל זאנה אתמול נלחם כמו גיבור. ומאוד קשה לשחקן כמוהו להתקל בסייז כמו של האנטר. וזאנה ממילא לא שחקן מלוטש מדי התקפית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 18:52 
סיכם לעונה נוספת: 20/21

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 19:22 
סמל אישי של המשתמש
מעולה. מאוד אוהב אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 19:42 
שיחזור לאכול בשר והכל מצויין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 19:42 
סמל אישי של המשתמש
שחקן בינוני. חבל. היה אפשר להחתים שחקן יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 19:59 
זאנה שחקן לא רע בכלל, אבל ההחתמה הזו תיבחן לפי הגבוה שיהיה לידו.
אם זה יהיה נמרוד לוי, זה הולך להראות רע. אם נביא פורוורד זר אתלטי שמשחק מעל הטבעת, זה יכול להיות אחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 20:31 
יובל כתב:
לאור הניסיון שלנו בהחתמת שחקנים "טובים יותר" שהיה אפשר להביא, אני אומר שנסתפק בזה ועכשיו העבודה של הצוות המקצועי היא להשלים את הסגל הזרים מתאימים לידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 20:32 
סמל אישי של המשתמש
חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 20:59 
רדנקו כתב:
יובל כתב:
לאור הניסיון שלנו בהחתמת שחקנים "טובים יותר" שהיה אפשר להביא, אני אומר שנסתפק בזה ועכשיו העבודה של הצוות המקצועי היא להשלים את הסגל הזרים מתאימים לידו.

לא רק הפועל, תראה לי איזשהי קבוצה עם ארבעה זרים יותר טובים מזאנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 21:05 
סמל אישי של המשתמש
להגיד שצריך להראות ארבעה זרים יותר טובים מזאנה זו דמגוגיה, צריך זר אחד יותר טוב ממנו.
ואגב, אני די בטוח שבהתחשב ברזומה שלו, זאנה הוא שחקן לא זול בכלל והוא יהיה אחד מבין שני הזרים היקרים שלנו אם לא היקר ביותר.
אני חושב שצריך לשים את הכסף על שחקן שהוא יותר מהממוצע בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 21:49 
דמגוגיה? אם כבר דמגוגיה זה להגיד שצריך זר אחד טוב ממנו (וגם זו לא דמגוגיה, סתם צורת הסתכלות לא נכונה).
אנחנו בונים עכשיו סגל זרים חדש מאפס, רמת אי הודאות היא מאוד גבוהה וכמעט בטוח שנחליף מתישהו זר. לדעת שיש לך זר אחד שיתן תרומה טובה ועקבית, שהוא בחור עם אופי חיובי ונוח ורוב הסיכויים שלא תחליף אותו במהלך העונה, זה הרבה. פה בדיוק באה לידי ביטוי העובדה שאין אף קבוצה בליגה עם ארבעה זרים טובים מזאנה. אם היינו במצב שבו פישלנו עם הזרים ואנחנו צריכים מישהו שיעלה משמעותית את רמת הכישרון אז הייתי מביא זר אחר, אבל כשאנחנו בונים את הסגל מאפס? החתמה טובה.
לגבי העניין הכלכלי אני באמת לא יודע להגיד. כמו כל החתמה היא תמיד נמדדת גם מבחינת עלות, אבל מקצועית נטו אני מרוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 21:54 
סמל אישי של המשתמש
אני עדיין טים הוקיץ' למתעניינים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אוגוסט 2020, 00:02 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
דמגוגיה? אם כבר דמגוגיה זה להגיד שצריך זר אחד טוב ממנו (וגם זו לא דמגוגיה, סתם צורת הסתכלות לא נכונה).
אנחנו בונים עכשיו סגל זרים חדש מאפס, רמת אי הודאות היא מאוד גבוהה וכמעט בטוח שנחליף מתישהו זר. לדעת שיש לך זר אחד שיתן תרומה טובה ועקבית, שהוא בחור עם אופי חיובי ונוח ורוב הסיכויים שלא תחליף אותו במהלך העונה, זה הרבה. פה בדיוק באה לידי ביטוי העובדה שאין אף קבוצה בליגה עם ארבעה זרים טובים מזאנה. אם היינו במצב שבו פישלנו עם הזרים ואנחנו צריכים מישהו שיעלה משמעותית את רמת הכישרון אז הייתי מביא זר אחר, אבל כשאנחנו בונים את הסגל מאפס? החתמה טובה.
לגבי העניין הכלכלי אני באמת לא יודע להגיד. כמו כל החתמה היא תמיד נמדדת גם מבחינת עלות, אבל מקצועית נטו אני מרוצה.

זה שרמת אי הוודאות גדולה זה אומר שצריך להתפשר על בינוניות ועוד בכסף יחסית גדול? כמעט בכל קבוצה יהיה זר אחד מתוך ארבעה שהוא שחקן חלש, לפי הלוגיקה הזאת החתמה של כל זר בינוני היא החתמה טובה כי הוא יהיה יותר טוב מאחד הזרים בכל קבוצה.
וזה די ברור שהוא לא החתמה זולה, מדובר בשחקן עם רקורד אירופי מכובד שנתן בעונה שעברה מספרים טובים בטורקיה, הוא לא איזה רוקי ולא שחקן עם דגלים אדומים וברור ששחקן כזה הוא לא זול.
היה אפשר לחפש שחקן שהוא גם כן מניה בטוחה אבל שחקן קצת יותר טוב ואיכותי ולא להתפשר על המוכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אוגוסט 2020, 00:31 
קודם כל, כפי שכתבתי, אני חושב שזאנה שחקן לא רע בכלל. אם לא הייתי מעריך אותו מקצועית לא הייתי מרוצה מההחתמה ללא קשר לאי ודאות כזו או אחרת.
והלוגיקה שלי לא אומרת "לכל קבוצה יש לפחות זר אחד חלש מזאנה -> צריך להחתים את זאנה", אלא "לכל קבוצה יש לפחות זר אחד חלש מזאנה -> לזאנה בודאות יש מקום בהפועל". אתה סופג פה מכה מסוימת באפסייד ובתמורה מקבל ביטחון. ברור שזו לא אסטרטגיה לבחור ארבעה זרים כי אז אתה גם מעלים לגמרי את הבסט קייס סצנריו שלך. ההחתמה של זאנה בסך הכל מרימה את הרצפה קצת מבלי לפגוע משמעותית בתקרה.
לגבי הכסף, יכול להיות שאתה צודק אבל אני באמת לא יודע. בתקופת קורונה כל כללי המשחק משתנים ולא עבור כולם בצורה שווה. בכל מקרה גם לא צריך להגזים, זה שחקן שנס ציונה החתימה פעמיים והולך להיות השנה בן 30. כנראה שלא מדובר פה על סכומי עתק.
ולגבי זה שהיה אפשר להביא מניה בטוחה שהוא גם שחקן טוב יותר, כמו שאתה יודע אין דבר כזה מניה בטוחה. יש מיליון משתנים וגם שחקן שהיה טוב בקבוצה מסוימת ובליגה מסוימת לא בטוח יראה אותו דבר פה. לעומת זאת, שחקן שסיים אצלך את העונה, אצל אותו מאמן ובגיל סביר... זה הכי קרוב לודאות שאפשר לקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אוגוסט 2020, 01:25 
סמל אישי של המשתמש
אז בעיניי הוא שחקן בינוני. שחקן פיק אנד רול חלש, שחקן פוסט אפ מזעזע שאפילו על חילופים לא מצליח להעניש, פינישר חלש שלא יכול לסיים מעל הטבעת, זוועה מהקו. אין לו שום כלי התקפי יעיל ולראיה הוא כל עונה בקושי מגרד את ה-50% מהשדה, אחוזים נמוכים לסנטר ובטח אחד כזה שהוא לא עוגן התקפי ומלכתחילה לוקח רק מה שההגנה נותנת לו. שחקן הגנה סביר ולא יותר, הוא כן שחקן חכם ועירני שיודע לאן לזוז ומוכן לתת את הגוף שלו, אבל הוא שחקן כבד שלא מסוגל לשמור מחוץ לצבע ולא מספק איום חסימה בכלל. ההגנה המצוינת שהפועל הציגה אחרי פגרת הקורונה הייתה קודם כל בזכות קו אחורי שהורכב משומרים נהדרים אחד-אחד, שכפו המון איבודים והפריעו ליריבות לפתח משחק התקפה, ופחות בזכות היכולת של זאנה, שכאמור לא מספק לא איום חסימה ולא ניידות. הוא ריבאונדר טוב אבל לא מעבר וזה החלק הכי טוב במשחק שלו.

זה גם מצחיק להגיד שזו החתמה טובה אבל אם נמרוד לוי יחתום אז. נמרוד לוי (אם בכלל יתאפשר להחתים אותו) הוא האופציה הכי טובה בשוק הישראלים שאנחנו יכולים להחתים, טאליב זאנה הוא בחירה ממוצעת מתוך מאות אפשרויות. אם הצימוד הזה הוא לא טוב (ובזה אני מסכים) אז ברור שהבעיה היא לא בנמרוד לוי שלו אין אלטרנטיבות בכלל אלא בזאנה שיש לו אלטרנטיבות מפה ועד הודעה חדשה.

אני לא רציתי הימור על אפסייד, בעמדה הזאת אני חושב שצריך לחפש שחקן יותר סולידי, אבל כן שחקן שנותן ערך מוסף. לדוגמה דשון סטיבנס שהוא אתלט-על, שיכול גם לשמור מחוץ לצבע, גם לספק איום חסימה והוא גם שחקן התקפה יותר יעיל שיכול להוות מטרה ללובים. או אקיל מיצ'ל ששיחק עכשיו בגלבוע והוא שחקן יותר אתלטי ויותר איכותי מזאנה בשני צידי המגרש, ולדעתי גם יותר זול ממנו.

ולגבי הקטע הכלכלי, אני שוב אומר שלהערכתי הוא שחקן יקר. גם אם הקורונה הורידה את מחירי השחקנים, אז זה נכון לכל השחקנים. גם אם זאנה חתם בפחות כסף ממה שהוא הרוויח בטורקיה בעונה שעברה, הוא עדיין יחסית יקר לזרים אחרים שאפשר להחתים, כמו שקבוצות החתימו פה עכשיו זרים יקרים עם שם כמו קוטי קלארק וג'ו רגלאנד. אם אני עושה מתאם בין הרקורד של זאנה (שחקן בן 29 שבעונה שעברה עשה מספרים טובים בטורקיה) ומסיק מכך את המחיר שלו (בין אם האבסולוטי או היחסי בתקופת הקורונה), ומשווה לדעתי המקצועית עליו (שחקן בינוני), אני חושב שהוא החתמה בינונית שלא שווה את הכסף, ובאותו כסף או פחות היה אפשר להביא שחקן יותר טוב שלא היה הימור יותר גדול ממנו. ובוא נראה אילו זרים נחתים בהמשך ומה יהיה הרקורד שלהם בהשוואה לזאנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אוגוסט 2020, 09:21 
חבר'ה, כל שוק ההעברות שהכרנו עד השנה, השתנה לחלוטין מכל הבחינות בגלל הקורונה. כמו שכל העולם מחשב צעדיו, כך גם עולם הכדורסל.
צריך עד כמה שניתן לנסות לנתב את המצב לטובתנו. (אבל אין ביטוח, ואין בטוח במיוחד בתקופה זו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 60 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: