תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 20 אפריל 2024, 01:42

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 294 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחשבות על העונה הבאה
הודעהפורסם: 20 יולי 2020, 19:44 
עקרונית ממש לא מעניין אותי אם שחקן הוא ישראלי או זר. מעשית ריבוי זרים בליגה מגביר את חוסר התחרותיות וגם מייצר ליגה שהיא תחנת רכבת כי ברוב המוחלט של המקרים שחקנים זרים בישראל לא נשארים בקבוצה יותר מעונה אם לא מדובר במכבי ואולי קצת בירושלים, מה שמקשה מאוד על החיבור הרגשי למה שקורה בה.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יולי 2020, 20:16 
purvis short כתב:
ילד בן 19 זו ססמה. תן לי ישראלי כזה שאתה מעדיף על פני זר. עזוב, זה לא ריאלי ולא יקרה. וטוב שכך.

גם לטרוף את הפרקט זו סיסמה. אני זוכר כשצוף עלה לבוגרים הוא נתן מלחמה ועדיין עשו לו בית ספר פעם אחרי פעם כי הוא פשוט לא ידע לשמור. הרבה יותר חשוב לעבוד חכם מ"להילחם". גם אצל שוכמן האובר מוטיבציה הרבה פעמים רק פוגעת בו.

שני דברים שאני כן יכול להגיד לטובת קבוצה של שלושה זרים:
א. הרבה פעמים מאמנים בוחרים זרים על סמך כישרון ולא על סמך מידת התאמה והיררכיה קבוצתיות. זה יוצר סיטואציות של הרבה שחקנים שרוצים לזרוק ומעט שחקנים שרוצים לשמור/לשמור/להקריב מעצמם. מהבחינה הזו דווקא לקבוצות עם שלושה זרים יש הרבה פעמים היררכיה בריאה יותר.
ב. הבעיה הכי גדולה בליגה שלנו היא חוסר היכולת להשאיר זרים טובים ליותר מעונה אחת. מהבחינה הזו שלושה זרים מאפשרים לך לייצר המשכיות טובה יותר.
לדעתי את שתי הבעיות אפשר לפתור על ידי בניה חכמה יותר. להביא 2 זרים שהם יותר שחקנים משלימים באופיים גם יאפשר היררכיה מאוזנת יותר וגם יתכן שיהיה קל יותר להשאיר אותם כי לשחקנים כאלה יש יחסית פחות ביקוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יולי 2020, 21:22 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
purvis short כתב:
ילד בן 19 זו ססמה. תן לי ישראלי כזה שאתה מעדיף על פני זר. עזוב, זה לא ריאלי ולא יקרה. וטוב שכך.

גם לטרוף את הפרקט זו סיסמה. אני זוכר כשצוף עלה לבוגרים הוא נתן מלחמה ועדיין עשו לו בית ספר פעם אחרי פעם כי הוא פשוט לא ידע לשמור. הרבה יותר חשוב לעבוד חכם מ"להילחם". גם אצל שוכמן האובר מוטיבציה הרבה פעמים רק פוגעת בו.

א. הרבה פעמים מאמנים בוחרים זרים על סמך כישרון ולא על סמך מידת התאמה והיררכיה קבוצתיות. זה יוצר סיטואציות של הרבה שחקנים שרוצים לזרוק ומעט שחקנים שרוצים לשמור/לשמור/להקריב מעצמם. מהבחינה הזו דווקא לקבוצות עם שלושה זרים יש הרבה פעמים היררכיה בריאה יותר.
ב. הבעיה הכי גדולה בליגה שלנו היא חוסר היכולת להשאיר זרים טובים ליותר מעונה אחת. מהבחינה הזו שלושה זרים מאפשרים לך לייצר המשכיות טובה יותר.
לדעתי את שתי הבעיות אפשר לפתור על ידי בניה חכמה יותר. להביא 2 זרים שהם יותר שחקנים משלימים באופיים גם יאפשר היררכיה מאוזנת יותר וגם יתכן שיהיה קל יותר להשאיר אותם כי לשחקנים כאלה יש יחסית פחות ביקוש.
או קיי, אני טים הוקיץ'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יולי 2020, 11:57 
הוקיץ' כתב:
purvis short כתב:

זה עניין של שיטה, של מאמן ושל תהליכים.
גם ים בתחילת העונה השתולל בהגנה ועשה יותר טעויות מאשר פעולות חיוביות וקופרברג היה פחות או יותר תמיד במקום הלא נכון ובזווית הלא נכונה.
אבל הם ילדים וכל עוד הם מוכנים לעבוד קשה ולהקשיב, המאמן הנכון יכול להפוך אותם לחבורה שמשחקת בסגנון של קולג'ים. הגנות לחץ, טראפים ו40 דקות של אנרגיות ובלאגן.
ככה אני אוהב לראות את הפועל, ככה הקבוצות שגדלתי עליהן בשנות ה90 שיחקו במרבית העונות.
אני גם לא אומר לקחת כסף מזרים ולתת לישראלים, תשקיע את תקציב הזרים ב3 שחקנים שמתאימים למערכת שלך
ותתן כל עונה 10-15 דקות משחק ל2-3 ישראלים צעירים ולא מוכחים שישמחו לעשות כל מה שתבקש מהם בשביל מעט מאוד כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2020, 00:43 
הוקיץ' כתב:
purvis short כתב:

אני חושב שאתה בונה פה תיאוריה שלא מבוססת על שום עובדות אלא רק על השערות. יכול להיות 'במ' רים מסוימים זה נכון ואחרים לא. אבל אין כאן שום מקום לומר שבדרך כלל זה ככה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2020, 01:09 
רדנקו כתב:
הוקיץ' כתב:
purvis short כתב:

אני חושב שאתה בונה פה תיאוריה שלא מבוססת על שום עובדות אלא רק על השערות. יכול להיות 'במ' רים מסוימים זה נכון ואחרים לא. אבל אין כאן שום מקום לומר שבדרך כלל זה ככה.

מה זה שום עובדות? אני רואה איזה זרים מגיעים לפה עונה אחר עונה ואני רואה את הבעיות שזה יוצר. כל עונה מגיעים לפה סקוררים מעולים שממשיכים למקומות טובים יותר אבל מעט יחסית שחקנים עם אימפקט הגנתי וקבוצתי. כל עונה יש כמה וכמה קבוצות שבונות קבוצות מלאות כישרון ונופלות בדיוק בגלל היררכיה בעייתית. אנחנו היינו כאלה העונה, גליל ונהריה בעונה שעברה ויש עוד הרבה דוגמאות.
לעומת זאת, אילת פתחו מזעזע את העונה שעברה וכשבריימו הגיע זה שינה את הקבוצה מקצה לקצה למרות שהוא רחוק מלהיות סקורר גדול. זה אפילו לא האט אותם כשלנזל סמית' עזב והם נשארו עם שלושה זרים עד סוף העונה. היה שם משחק שנשען על הפיק אנד רול של בן שימול, שלושה זרים איכותיים והרבה שחקנים שאוהבים לשמור ולמסור.
גם העונה הראשונה של פרנקו מספרת סיפור דומה. זו הייתה רחוקה מלהיות הקבוצה הכי מוכשרת של הפועל, אבל היו שם הרבה שחקנים נטולי אגו ששיחקו טוב ומחויב ובסופו של דבר הם הגיעו יותר רחוק מכל קבוצה אחרת של הפועל מאז שחזרנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2020, 03:16 
סמל אישי של המשתמש
האמת שאלה בעיניי כל מיני טענות חלקיות ולא נכונות, שאני גם לא מבין איך אין קשורות לשאלה (שהיא לא באמת שאלה) האם יש היגיון לשחק עם שלושה זרים.

על כל זר סקורר שלא תורם לקבוצה (כשברוב המקרים זה לא רק באשמתו אלא בקבוצה גרועה עם הרבה בעיות שנוח להפיל על הזר השחור) אני יכול להביא שני זרים שהובאו לפה על תקן שחקן משלים, ופשוט התבררו כשחקנים נטולי כישרון שלא טובים בכדורסל ולא משלימים שום דבר ואף אחד. סתם דוגמאות רק מהעונה הזאת: קופשאס בירושלים שהובא רק על תקן האיש הגדול שיכול לתת נוכחות בצבע. חולון שכל פעם שניסו להביא זר "משלים" נכשלו - בקיץ עם ראיין תומפסון שהובא כשחקן "דבק" ולא נתן כלום, ואחר כך אנחל דלגאדו (שהיה אמור להיות שדרוג על פני לטאביוס... פחחחח) וטרוי קופיין שהיה אמור לתת איזושהי קשיחות. אף אחד מהם לא הצליח. דווקא ממש לפני הקורונה הם הביאו את האריס, הסקורר הכי חסר מצפון שאפשר להעלות על הדעת והדבר האחרון שהם היו צריכים על הנייר, והוא ניצח להם שני משחקים משום מקום, נגדנו ונגד ראשל"צ. הלאה. באר שבע שהחתימו את אנתוני לורנס ונייט לינהארט ששוחררו עוד לפני תחילת העונה. אילת עם לארי גורדון/גילברט בראון. נהריה עם טוני גפני שלא נתן להם כלום העונה.

על כל קבוצה עם כישרון התקפי ובעיות הגנתיות/אגו/היררכיה אפשר למצוא קבוצה כושלת גם בלי כישרון התקפי. בסופו של דבר הקבוצות הטובות באמת הם קבוצות עם הרבה סקוררים וכישרון התקפי, שלקבוצות ממולן קשה להתמקד בשחקן/שניים ולעזוב אחרים. לקבוצה עם שני סקוררים או שחקנים מובילים יש תקרת זכוכית מאוד ברורה של בערך מרכז טבלה, כך שאני לא מבין למה מראש לשים לעצמך את תקרת הזכוכית הזאת.
ראשל"צ העונה למשל היא קבוצה שהחזיקה ארבעה זרים סקוררים לאורך כל העונה (חלקם נותנים עוד דברים, אבל אצל כולם אחת המעלות הבולטות היא יכול הסקורינג) והם קבוצה מצוינת ומאוזנת. שלא לדבר על מכבי וירושלים, קבוצות שהיו העונה (לפני הקורונה) משופעות בסקוררים, כל אחת עם 9-10 שחקנים שאם תשים אותם בכל קבוצה אחרת בליגה הם עושים 17-18 נקודות, וזאת הייתה העונה ששתיהן שלטו פה בליגה בצורה הכי דומיננטית בעשור האחרון.

ובריימו הוא לא דוגמה לשום דבר מלבד שחקן שהוא גם סקורר נהדר וגם שחקן עם אימפקט הגנתי. באילת הוא היה שני בנקודות למשחק רק אחרי אלייז'ה בראיינט (שחקן יורוליג) ואפילו לפניו בנקודות פר דקה. זה שיש לו יכולות הגנתיות טובות מאוד רק הופך אותו לשחקן איכותי יותר, אבל בלי היכולות ההתקפיות שלו הוא לא היה מצליח כל כך באילת ובחיים לא היה מגיע לירושלים. לקחת שחקן כמו בריימו, שעשה בעונה שעברה 15.5 נקודות למשחק ב-26 דקות בקבוצה משופעת סקוררים וכישרון התקפי, והעונה עושה 12.3 נקודות למשחק ולמעשה העונה בליגה הוא עם יותר נקודות פר דקה מסקורר אדיר כמו פלדין, ולהגיד עליו שהוא רחוק מלהיות סקורר גדול, זה די לאנוס את המציאות.

בעיניי לא רק שצריך ארבעה זרים (טוב, זו באמת עמדה כל כך טריוויאלית שקצת מביך לכתוב אותה) אלא שצריך ארבעה זרים דומיננטיים, שזה בדרך כלל אומר שהם גם סקוררים. זה לא אומר שצריך זרים שהם רק סקוררים, להביא מראש זרים שהם רק סקוררים או זרים שהם שחקנים "משלימים" זה אותו כשל בעיניי. הרי השחקנים הישראלים הם גם ככה כמעט כולם שחקנים משלימים, ובשביל שקבוצה תהיה כמה שיותר טובה היא צריכה ארבעה זרים שלמים שיסחבו אותה כמה שיותר למעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחשבות על העונה הבאה
הודעהפורסם: 22 יולי 2020, 06:38 
הכל תלוי כמובן בחוקי הפורמט, אם הבנתי נכון (ויש מצב שלא הבנתי נכון) המצדדים בשלושה זרים מתכוונים שכולם ישחקו עם 3 זרים, לא רק אנחנו.
אם לא זאת היתה הכוונה אז אני עם יובל, אנחנו רוצים לראות כדורסל מנצח כמה שיותר.
לגבי כמה זרים צריך לאפשר בליגה המקומית? מאוד אשמח אם לא יהיה יותר מ3 כדי שנהנה לפחות בליגה המקומית מהשחקנים שלנו ואני לא נכנס לויכוח של איפה זה שם את המתאזרחים, זה דיון אחר לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2020, 16:29 
יובל כתב:
האמת שאלה בעיניי כל מיני טענות חלקיות ולא נכונות, שאני גם לא מבין איך אין קשורות לשאלה (שהיא לא באמת שאלה) האם יש היגיון לשחק עם שלושה זרים.

על כל זר סקורר שלא תורם לקבוצה (כשברוב המקרים זה לא רק באשמתו אלא בקבוצה גרועה עם הרבה בעיות שנוח להפיל על הזר השחור) אני יכול להביא שני זרים שהובאו לפה על תקן שחקן משלים, ופשוט התבררו כשחקנים נטולי כישרון שלא טובים בכדורסל ולא משלימים שום דבר ואף אחד. סתם דוגמאות רק מהעונה הזאת: קופשאס בירושלים שהובא רק על תקן האיש הגדול שיכול לתת נוכחות בצבע. חולון שכל פעם שניסו להביא זר "משלים" נכשלו - בקיץ עם ראיין תומפסון שהובא כשחקן "דבק" ולא נתן כלום, ואחר כך אנחל דלגאדו (שהיה אמור להיות שדרוג על פני לטאביוס... פחחחח) וטרוי קופיין שהיה אמור לתת איזושהי קשיחות. אף אחד מהם לא הצליח. דווקא ממש לפני הקורונה הם הביאו את האריס, הסקורר הכי חסר מצפון שאפשר להעלות על הדעת והדבר האחרון שהם היו צריכים על הנייר, והוא ניצח להם שני משחקים משום מקום, נגדנו ונגד ראשל"צ. הלאה. באר שבע שהחתימו את אנתוני לורנס ונייט לינהארט ששוחררו עוד לפני תחילת העונה. אילת עם לארי גורדון/גילברט בראון. נהריה עם טוני גפני שלא נתן להם כלום העונה.

על כל קבוצה עם כישרון התקפי ובעיות הגנתיות/אגו/היררכיה אפשר למצוא קבוצה כושלת גם בלי כישרון התקפי. בסופו של דבר הקבוצות הטובות באמת הם קבוצות עם הרבה סקוררים וכישרון התקפי, שלקבוצות ממולן קשה להתמקד בשחקן/שניים ולעזוב אחרים. לקבוצה עם שני סקוררים או שחקנים מובילים יש תקרת זכוכית מאוד ברורה של בערך מרכז טבלה, כך שאני לא מבין למה מראש לשים לעצמך את תקרת הזכוכית הזאת.
ראשל"צ העונה למשל היא קבוצה שהחזיקה ארבעה זרים סקוררים לאורך כל העונה (חלקם נותנים עוד דברים, אבל אצל כולם אחת המעלות הבולטות היא יכול הסקורינג) והם קבוצה מצוינת ומאוזנת. שלא לדבר על מכבי וירושלים, קבוצות שהיו העונה (לפני הקורונה) משופעות בסקוררים, כל אחת עם 9-10 שחקנים שאם תשים אותם בכל קבוצה אחרת בליגה הם עושים 17-18 נקודות, וזאת הייתה העונה ששתיהן שלטו פה בליגה בצורה הכי דומיננטית בעשור האחרון.

ובריימו הוא לא דוגמה לשום דבר מלבד שחקן שהוא גם סקורר נהדר וגם שחקן עם אימפקט הגנתי. באילת הוא היה שני בנקודות למשחק רק אחרי אלייז'ה בראיינט (שחקן יורוליג) ואפילו לפניו בנקודות פר דקה. זה שיש לו יכולות הגנתיות טובות מאוד רק הופך אותו לשחקן איכותי יותר, אבל בלי היכולות ההתקפיות שלו הוא לא היה מצליח כל כך באילת ובחיים לא היה מגיע לירושלים. לקחת שחקן כמו בריימו, שעשה בעונה שעברה 15.5 נקודות למשחק ב-26 דקות בקבוצה משופעת סקוררים וכישרון התקפי, והעונה עושה 12.3 נקודות למשחק ולמעשה העונה בליגה הוא עם יותר נקודות פר דקה מסקורר אדיר כמו פלדין, ולהגיד עליו שהוא רחוק מלהיות סקורר גדול, זה די לאנוס את המציאות.

בעיניי לא רק שצריך ארבעה זרים (טוב, זו באמת עמדה כל כך טריוויאלית שקצת מביך לכתוב אותה) אלא שצריך ארבעה זרים דומיננטיים, שזה בדרך כלל אומר שהם גם סקוררים. זה לא אומר שצריך זרים שהם רק סקוררים, להביא מראש זרים שהם רק סקוררים או זרים שהם שחקנים "משלימים" זה אותו כשל בעיניי. הרי השחקנים הישראלים הם גם ככה כמעט כולם שחקנים משלימים, ובשביל שקבוצה תהיה כמה שיותר טובה היא צריכה ארבעה זרים שלמים שיסחבו אותה כמה שיותר למעלה.

לא הבנתי מה הנקודה של ה"על כל זר סקורר שלא תורם אני יכול למצוא שני משלימים שהיו גרועים". אני בכלל לא מדבר פה על איכות אלא נטו על קונספציה. בגלל זה כל השמות שזרקת פה לא רלוונטיים כי הם שחקנים פח, משלימים או לא.
אני מדבר על איך בונים קבוצה וקבוצה צריכה היררכיה ברורה. ברור שבעולם אידיאלי יהיו לך 10 שחקנים שכולם קולעים, כולם חודרים, כולם שומרים, כולם נטולי אגו וגם אחלה אנשים. בפועל, כשתביא סקורר או שחקן יותר הגנתי זה יבוא על חשבון שחקן אחר. זה גם בכלל לא טיעון בעד שלושה זרים (ונראה לי שגם הבהרתי את זה) אלא נטו על הנקודה שמרבית המאמנים פה לא יודעים לבנות קבוצות.
לגבי בריימו, הוא לא סקורר גדול גם אם בסופו של דבר הוא צובר לא מעט נקודות. הוא לא שחקן שיכול באופן קונסיסטנטי לייצר לעצמו והוא לא שחקן מטרה בשום צורה. וגם אם נניח והוא כן היה, הגדולה שלו זה שהוא שם את הקבוצה במקום הראשון. הוא יכול לסיים משחק עם 0 נקודות ולהיות השחקן הכי טוב על המגרש. כשזה השחקן זה לא משנה אם הוא סקורר או לא.
אז אולי ההגדרה של סקוררים ומשלימים היא לא מדויקת, הכוונה שלי היא שאי אפשר לבנות קבוצה עם 4 זרים (או 4 שחקנים מובילים בכלל) שחושבים קודם כל זריקה. ונכווינו מהדבר הזה בעבר כולל העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2020, 13:26 
הפועל ת"א במו"מ מתקדם עם גולן גוט
האדומים רוצים לצרף את הגארד המוכשר (25, 1.95 מ') שעוזב את עירוני נס ציונה אחרי ארבע עונות • בעונה החולפת קלע 9.6 נקודות בממוצע למשחק
https://www.israelhayom.co.il/article/783167

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2020, 14:04 
טוב אז הכיוון מתחיל להתבהר. הולכים על גוט, שוכמן נשאר בתנאי שהוא מקצץ בשכר, ים הרכז הפותח וזאנה בסימן שאלה. כלומר אנחנו נראה משהו בסגנון של:
חמישייה: ים, זר, זר, זר, זאנה.
ספסל: אדם, שוכמן, גוט, משעור וקופרברג.
כמובן שיש פה לא מעט סימני שאלה (שוכמן, אדם ומשעור נשארים? גוט יגיע? זאנה?) אבל זה הכיוון הכללי. זה אומר שבקטגוריית הזרים אנחנו נצטרך רכז ליד ים, עדיף כזה עם גוף גדול וקליעה יציבה, סמול פורוורד שגם כן יצטרך לתת קליעה ועדיף שגם יעזור בהובלת כדור, וארבע אתלטי שיאפשר לנו קצת יותר ורסטיליות הגנתית.
יש לי לא מעט שמות של זרים בראש אבל אני באמת לא יודע תחת כל אי הודאות הזה מה נמצא בטווח השכר שלנו ומה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2020, 16:01 
אני בכלל לא אופתע, אם יבנו על חמישייה של: מדר, גוט ו3 זרים ויביאו גארד זר שיתחיל מהספסל. נראה לי שגוט מיועד לחמישייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2020, 17:06 
גם יכול להיות.
אם מביאים גארד זר לספסל זה אומר שחייבים להביא 4 מחליף או להשאיר את משעור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2020, 21:33 
סמל אישי של המשתמש
מאוד מקווה שאתם טועים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2020, 23:05 
purvis short כתב:
אני בכלל לא אופתע, אם יבנו על חמישייה של: מדר, גוט ו3 זרים ויביאו גארד זר שיתחיל מהספסל. נראה לי שגוט מיועד לחמישייה.

מה ההגיון בעצם? למה שגוט יפתח לפני זר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2020, 23:53 
יש כאן שתי נקודות:
א. להשאיר כוח אש על הספסל, כמו שיאניס עשה עם דייוויס. יכול להיות יעיל מבחינת ניהול הדינמיקה של המשחק.
ב. יכול להיות שהוא רוצה עוד גארד ואז אחד מתוך ים ושני הגארדים הזרים יצטרך לפתוח על הספסל.
האם זו בחירה נכונה או לא זו שאלה אחרת, אבל אני מניח שאלה השיקולים שמנחים אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2020, 14:39 
ויכוח גם להיות שגוט לא יהיה מעונין לבוא להפועל בשביל לעלות מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2020, 21:45 
סמל אישי של המשתמש
זה שוב אומר שבעמדה 3 יש לנו רק ישראלים.
אלא אם אחד הגארדים שנביא יוכל לשחק שם ואז לא ברור למה צריך
לעמדה הזאת 2 ישראלים יקרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2020, 22:17 
הוקיץ' כתב:
יש כאן שתי נקודות:
א. להשאיר כוח אש על הספסל, כמו שיאניס עשה עם דייוויס. יכול להיות יעיל מבחינת ניהול הדינמיקה של המשחק.
ב. יכול להיות שהוא רוצה עוד גארד ואז אחד מתוך ים ושני הגארדים הזרים יצטרך לפתוח על הספסל.
האם זו בחירה נכונה או לא זו שאלה אחרת, אבל אני מניח שאלה השיקולים שמנחים אותו.

תמוה בעיני.
אני בעד להביא 4 זרים ומתוך הנחה שהם שחקנים טובים שיפתחו כולם בחמישייה וישחקו את מרבית הדקות.
אם גולן גוט ירצה לפתוח אז שישחק יותר טוב מהגארד הזר שיביאו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2020, 22:21 
אם יביאו שני גארדים זרים אז מן הסתם הם לא יכולים לפתוח ביחד עם ים.
זה בדיוק המלכוד כאן, אם אתה מביא זר במידה מספר 3 אתה נשאר עם שני מובילי כדור בלבד ואם אתה מביא גארד הוא צריך לעלות מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2020, 22:22 
el dudernio כתב:
זה שוב אומר שבעמדה 3 יש לנו רק ישראלים.
אלא אם אחד הגארדים שנביא יוכל לשחק שם ואז לא ברור למה צריך
לעמדה הזאת 2 ישראלים יקרים.

שוכמן ישאר להערכתי רק אם יסכים לקצץ בשכר.
הבאה של גוט היא למעשה הבעת אי אמון בשוכמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 03:17 
עוד עמדה שצריך למלא זו עמדת הקפטן.
ים? שוכמן?
מה עושים? מי ינהיג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 06:44 
גל שטרנברג חתם בפועל רמת גן גבעתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 19:26 
כ"כ רציתי את אדם אריאל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2020, 14:35 
סמל אישי של המשתמש
בינתיים לפי ynet גוט מתרחק ומחכים לראות אם בר טימור ממשיך בירושלים ואם לא - ינסו להחתים אותו.

מתוך הכתבה:
"בהפועל תל אביב לא הסתירו בעבר את רצונם להחזיר את בר טימור למועדון. קפטן הפועל ירושלים מסיים ב-5 באוגוסט את חוזהו במועדון, ועד אז מחזיקת הגביע צריכה להודיע לו אם היא מממשת את האופציה עליו או משחרת אותו עם פיצוי כספי של עשרות אלפי דולרים.

קבוצתו של יאניס קסטריטיס עוקבת מקרוב אחרי המצב וכבר הביעה נכונות לקלוט אותו במידה שישוחרר מירושלים. לשם כך האדומים מתכוונים להציע לגארד חוזה לשנתיים המוערך ב-250 אלף דולר לכל התקופה. 

טימור הגיע להפועל ת"א בקיץ 2011 ועלה עם הקבוצה לליגת העל תחת ארז אדלשטיין. הוא המשיך איתה בליגת העל ונבחר לתגלית עונת 2012/13. היכולת הטובה סידרה לו חוזה באלבה ברלין, אך הוא נפצע ולא מצא את מקומו. לאחר מכן עזב לירושלים.

בשנתיים האחרונות תחת עודד קטש מעמדו של טימור התערער מאוד למרות היותו קפטן הקבוצה. במידה שקטש ותמיר בלאט יישארו בי-ם, טימור צפוי לעזוב, שכן דקות המשחק שלו אינן צפויות לעלות.

במקביל, גולן גוט עשוי בסופו של דבר שלא לחתום בהפועל ת"א בעקבות הצעות כספיות טובות יותר שקיבל מקבוצות אחרות."

Ynet, 28.07.20  

Sent from my HD1903 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2020, 16:40 
סמל אישי של המשתמש
יש בזה 0 הגיון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2020, 18:41 
לא מסכים.
ההיגיון הוא שבמקום להביא את גוט וגארד זר אתה מביא את טימור ו-3 זר. הייתי מעדיף את גוט אבל השאלה היא מה האלטרנטיבה, מקצועית וכלכלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 28 יולי 2020, 20:46 
הוקיץ' כתב:
לא מסכים.
ההיגיון הוא שבמקום להביא את גוט וגארד זר אתה מביא את טימור ו-3 זר. הייתי מעדיף את גוט אבל השאלה היא מה האלטרנטיבה, מקצועית וכלכלית.

מניח שגוט ילך לירושלים - חלק מ"שחקן אמיתי" של קטש ושות'.

לאור העובדה שאין הרבה ישראלים טובים בשוק, בר טימור יכול להיות ברירת מחדל. אבל לא הגיוני ששני הישראלים הבכירים של הם גארדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 10:15 
מילפורד כתב:

בשלב הבא זה אלו שיש לנו היום שהם משעור וגל שטרנברג.
יש לנו גם את אייזנדורף בעיקרון, אחרי אלו, נראה לי שיונתן מור הוא מנייה בעליה לקרת העונה הבאה (שוב בהינתן מצב השוק לגבוהים ישראלים).

אייזנדורף ממשיך בהרצליה. לא ממש ברור לי סיפור ההתקשרות שלנו איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 10:44 
סמל אישי של המשתמש
הרוש שוחרר מחולון.
להביא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 294 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: