תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 19:28

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 294 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחשבות על העונה הבאה
הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 15:12 
יובל כתב:
זו תהיה קבוצה חלשה מאוד בעמדות הפורוורד. עמדה 3 בלי שחקן זר, ועמדה 4 עם שחקן אחד שגם אמור לשחק בעמדה 5. מי עוד אמור לשחק בעמדה 4 במקרה כזה?
כל היתרון בלהחזיק סנטר ישראלי מחליף זה לאפשר גיוון בעמדות הזרים.
אלא אם כן אתה חושב שנוכל להביא את גוט וגם שחקן כמו קליין או אפילו שולדבראנד לספסל, ואז אני חושב שאתה לא מבין את מצבה הכלכלי של הקבוצה.

זה יהיה אפשרי אם תצליח להיפטר משוכמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 15:21 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
יובל כתב:
זו תהיה קבוצה חלשה מאוד בעמדות הפורוורד. עמדה 3 בלי שחקן זר, ועמדה 4 עם שחקן אחד שגם אמור לשחק בעמדה 5. מי עוד אמור לשחק בעמדה 4 במקרה כזה?
אלא אם כן אתה חושב שנוכל להביא את גוט וגם שחקן כמו קליין או אפילו שולדבראנד לספסל, ואז אני חושב שאתה לא מבין את מצבה הכלכלי של הקבוצה.

״מי יקח אותו. אחרי שאני אעזוב אותו הוא לא יהיה אפילו נהג בברווזון פדלים באגם החולה״
א.שירצקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 15:43 
מה הסיכוי להביא את קולשוב בעונה הבאה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 15:51 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
יובל כתב:

אוקיי, אני מציע לצאת מנקודת הנחה שלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 16:00 
סמל אישי של המשתמש
יש איסור מוחלט על הבאת חמישה זרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 16:21 
לאפה בחינם כתב:
מה הסיכוי להביא את קולשוב בעונה הבאה?

סיכוי סביר. השאלה אם כדאי. הוא שחקן חופשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 16:22 
יובל כתב:
purvis short כתב:
יובל כתב:

אוקיי, אני מציע לצאת מנקודת הנחה שלא.

הכוונה שלך היא להביא זרים לעמדות 1,2, 3-4 ו-5?
ואז לעלות, נניח, בחמישייה של 4 זרים וטי ג'יי קליין כשמהספסל קופרברג, מדר ושוכמן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 16:33 
אני די מאסתי בפורוורדים ישראלים שלא שומרים. גינת, נמרוד לוי, קליין ושולדברנד מביאים דברים שונים מבחינה התקפית, אבל כולם חור בהגנה, כולם ריבאונדרים לא מספיק טובים וכולם לא אתלטים.
זו למעשה חזרה לסיטואציה של השנה בה הסנטר הזר צריך להיות גם חזק ומסיבי עם יכולת ריבאונד, גם אתלט וגם עם אימפקט הגנתי רציני, אחרת אתה בבעיה.
אני חושב שאלא אם נוכל להביא את בלייזר (לא מאוד סביר), עדיף ללכת לעמדה 3 ישראלית (נניח גוט/קולשוב בגיבוי של שוכמן) עם שני גבוהים זרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 16:36 
הוקיץ' כתב:
אני די מאסתי בפורוורדים ישראלים שלא שומרים. גינת, נמרוד לוי, קליין ושולדברנד מביאים דברים שונים מבחינה התקפית, אבל כולם חור בהגנה, כולם ריבאונדרים לא מספיק טובים וכולם לא אתלטים.
זו למעשה חזרה לסיטואציה של השנה בה הסנטר הזר צריך להיות גם חזק ומסיבי עם יכולת ריבאונד, גם אתלט וגם עם אימפקט הגנתי רציני, אחרת אתה בבעיה.
אני חושב שאלא אם נוכל להביא את בלייזר (לא מאוד סביר), עדיף ללכת לעמדה 3 ישראלית (נניח גוט/קולשוב בגיבוי של שוכמן) עם שני גבוהים זרים.

גם אני חושב ככה. שוב, לא מאסתי. אם תומר היה נשאר הייתי חושב אחרת. אבל בהתחשב בנסיבות, אני מעדיף להביא שחקנים ישראלים לקו החוץ, ולהביא 2 גבוהים זרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 16:44 
אני גם הייתי רוצה להשאיר את תומר, אבל מדובר בשילוב של נסיבות (ישראלי בכיר, קפטן, חיבור לקבוצה וכו').
כקונספט, אני חושב שלקבוצה לא עשירה כמו הפועל, לא נכון ללכת על שחקן מרכזי שמציב לך כל כך הרבה בעיות בבניית הסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 16:59 
הוקיץ' כתב:
אני גם הייתי רוצה להשאיר את תומר, אבל מדובר בשילוב של נסיבות (ישראלי בכיר, קפטן, חיבור לקבוצה וכו').
כקונספט, אני חושב שלקבוצה לא עשירה כמו הפועל, לא נכון ללכת על שחקן מרכזי שמציב לך כל כך הרבה בעיות בבניית הסגל.

מסכים. אני פשוט חושב שיש היצע יותר טוב בשחקני החוץ ושלהביא שני זרים לעמדות פנים הופך את העסק ליותר מאוזן. אני מסכים עם יובל שתהיה בעיה בעמדות 3-4. לכן אם היה אפשר במקום שוכמן להביא ישראלי לעמדה הזו הייתי שמח. ועדיין, אני חושב שיותר נכון לכוון לחמישייה של גוט ו4 זרים.
אלא אם יש כוונה ללכת על חמישייה של מדר ו4 זרים. אבל אז כל הבניה משתנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 17:38 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:

אני חושב שזה סוג הסנטר שצריך להביא בלי קשר לזהות שאר השחקנים. שחקן אתלטי עם אימפקט הגנתי וריבאונד, שיכול לסיים בצורה סבירה בצבע, בלי כישרון התקפי יוצא דופן. דשון סטיבנס כזה למשל (שחתם בדנמרק).
מצד שני, בהתחשב בכך ששניים משלושת הישראלים הבכירים שיהיו לנו בעונה הבאה הם ים מדר (שעם כל הכבוד לשני המשחקים הנהדרים שלו, הוא עדיין לא יציב מבחינה התקפית ובגדר נטל מבחינת קליעה) ושוכמן, שנכון לעונה הזאת הוא נטל התקפי, אם תביא שני גבוהים זרים אנחנו שוב נהיה בבעיה רצינית מבחינת יכולת התקפית וספציפית מבחינת קליעה, וסיכוי טוב שיותר מדי משחקים ייראו כמו שהמשחקים בבית התחתון נראו עכשיו. קבוצה שלא מסוגלת לקלוע ומגרדת את ה-70 נקודות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 18:03 
העניין הוא פחות סוג הסנטר שצריך להביא ויותר העובדה שהוא צריך לקלוע למשהו כמו חמש הגדרות שונות. גם אתלט, גם חזק, גם שומר טוב, גם פינישר טוב. הוא צריך לחפות על המון חסרונות של השותף שלו לצבע.
העונה התחלנו עם טרדוול שהוא מאוד חזק וריבאונדר מצוין, אבל לא מספיק אתלטי ופינישר לא כל כך טוב. אחר כך היה לנו את לטאביוס שהוא אתלט אדיר, וריבאונדר ופינישר מצוין, אבל שומר גרוע. שני הציוותים האלה עם גינת נראו רע מאוד. הציוות עם זאנה נראה קצת יותר טוב, אבל עדיין מאוד בעייתי (כבד, לא אתלטי בכלל, נטול איום חסימה). אני לא רוצה לחשוב איך זה היה נראה אם היינו מחתימים את לאורי.
אז כן, יש שחקנים שעונים על כל הדרישות, נניח שון ג'ונס שגם היה מועמד בתקופה מסוימת, אבל הם מעטים מאוד.
דווקא אם אתה מביא שני גבוהים זרים זה יכול לתת גיוון גם הגנתית וגם התקפית. נניח סנטר שהוא יותר "נגר" וארבע עם יותר כישרון התקפי. גם ברגע שיש לך שחקן משלים כמו גוט שאי אפשר להביא ממנו עזרה, זה נותן הרבה יותר חופש פעולה לגארדים שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 18:14 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
העניין הוא פחות סוג הסנטר שצריך להביא ויותר העובדה שהוא צריך לקלוע למשהו כמו חמש הגדרות שונות. גם אתלט, גם חזק, גם שומר טוב, גם פינישר טוב. הוא צריך לחפות על המון חסרונות של השותף שלו לצבע.
העונה התחלנו עם טרדוול שהוא מאוד חזק וריבאונדר מצוין, אבל לא מספיק אתלטי ופינישר לא כל כך טוב. אחר כך היה לנו את לטאביוס שהוא אתלט אדיר, וריבאונדר ופינישר מצוין, אבל שומר גרוע. שני הציוותים האלה עם גינת נראו רע מאוד. הציוות עם זאנה נראה קצת יותר טוב, אבל עדיין מאוד בעייתי (כבד, לא אתלטי בכלל, נטול איום חסימה). אני לא רוצה לחשוב איך זה היה נראה אם היינו מחתימים את לאורי.
אז כן, יש שחקנים שעונים על כל הדרישות, נניח שון ג'ונס שגם היה מועמד בתקופה מסוימת, אבל הם מעטים מאוד.
דווקא אם אתה מביא שני גבוהים זרים זה יכול לתת גיוון גם הגנתית וגם התקפית. נניח סנטר שהוא יותר "נגר" וארבע עם יותר כישרון התקפי. גם ברגע שיש לך שחקן משלים כמו גוט שאי אפשר להביא ממנו עזרה, זה נותן הרבה יותר חופש פעולה לגארדים שלך.

אני חושב שאם מביאים סנטר אתלטי, רוב הסיכויים שהוא יענה לכל הדרישות האלה במידה מסוימת. יש קורלציה מאוד מובהקת בין יכולות אתלטיות ליכולות הגנתיות, ריבאונד ופינישינג. יש יוצאי דופן ואלה בעיקר שחקנים שהיו בשיאם אתלטיים אדירים אבל הזדקנו כמו לטאביוס וגפני, כי בדרך כלל לשחקנים כאלה נשארת היכולת לקפוץ גם בגיל מבוגר, אבל להזיז את הרגליים מהר זו יכולת שנעלמת יותר מהר. כמובן שכבר לא פשוט בכלל להביא סנטר אתלטי כי זה מה שכל קבוצה מחפשת היום, אבל זה לא בשמיים.
ואם אתה מביא את גוט אז מי ה-4 המחליף שלך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 18:15 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
יש איסור מוחלט על הבאת חמישה זרים?

רישום של חמישה זרים גורר קנס של 600 אלף שקל. אם התקציב שלנו היה 9-10 מיליון שקל כמו בעונות הקודמות, עם ישראלים וזרים שמרוויחים 120-140 אלף דולר, לשלם את הקנס הזה בשביל להביא זר חמישי במקום ישראלי בכיר היה אולי אפילו משתלם כלכלית בגלל הפרשי המס בין זר לישראלי, אבל במציאות הנוכחית אני מניח שסכומי השכר יהיו קטנים יותר, גם עבור ישראלים וגם עבור זרים, כך שהקנס הופך את האופציה הזאת ללא כדאית כלכלית.

אבל הבעיה המרכזית בחמישה זרים היא שזה מצמצם לך משמעותית את היכולת לתקן טעויות. מכיוון שאפשר לרשום שמונה זרים למשך כל העונה, אם רושמים ארבעה זרים למשחק אז אפשר לבצע ארבע החלפות על ארבעה זרים. אם רושמים חמישה זרים למשחק, אפשר לבצע רק שלוש החלפות על חמישה זרים וזה כבר מאוד מסוכן. הרצליה בעונה שעברה ירדה על זה ליגה - הביאה חמישה זרים גרועים (על חשבון ישראלים) ופשוט לא הייתה מסוגלת להחליף אותם.

נערך לאחרונה על ידי יובל בתאריך 14 יולי 2020, 19:53, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 19:00 
אני מתקשה לחשוב על זרים שעברו בארץ בשנים האחרונות והיו מספיק טובים לדרישות התפקיד הזה. דשון סטיבנס לדוגמה הוא ריבאונד די חלש. קו קדמי שלו ושל נמרוד לוי לא יצליח לקחת ריבאונד מתחת לסל.
אז כן, אם נצליח להביא מישהו כמו טילמן או בריימו אנחנו נהיה מסודרים, אבל לא הייתי יוצא מנקודת הנחה שנצליח להביא שחקן כזה. לא שזה לא אפשרי, אבל בעיני זה יותר קשה מהאלטרנטיבה.
ובעיני הבעיה של לטאביוס זה לא רק רגליים איטיות, אלא גם ואולי בעיקר הבנת משחק הגנתית רעה מאוד. הוא פשוט לא קורא את הפיק אנד רול. בגלל זה המצב שלנו השתפר עם זאנה למרות שהוא לא יותר זריז.
אז נכון, עם גולן גוט זה יכול להיות בעייתי מבחינת מחליף לעמדה ארבע (אם כי אפשר לנסות להביא סנטר שיכול לשחק עם קופרברג), אז אפשר במקום את קולשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 19:18 
יובל צודק שתהיה בעיה בעמדה 4. למיטב ידיעתי אייזנדורף תחת חוזה ואמור לחזור, אבל לא יודע כמה אפשר לבנות עליו (אולי כגבוה רביעי כן). אני הייתי מנסה לשלוף איזה מתאזרח. ואופציה נוספת היא לוותר על קופרברג ולהביא את שולדבראנד ואז יש לך מהספסל 4 עם קליעה (ועם הרבה חסרונות אחרים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 19:45 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
יובל צודק שתהיה בעיה בעמדה 4. למיטב ידיעתי אייזנדורף תחת חוזה ואמור לחזור, אבל לא יודע כמה אפשר לבנות עליו (אולי כגבוה רביעי כן). אני הייתי מנסה לשלוף איזה מתאזרח. ואופציה נוספת היא לוותר על קופרברג ולהביא את שולדבראנד ואז יש לך מהספסל 4 עם קליעה (ועם הרבה חסרונות אחרים)

הקיץ נכנס לתוקף ההסכם שנחתם בשנה שעברה בין המנהלת לארגון השחקנים, שכולל קנס של 200 אלף שקל על רישום של מתאזרח שלא מלאו 4 שנים מרגע קבלת האחזרות שלו. חלק מהמתאזרחים הגישו עתירה לבית משפט לפני שלושה חודשים בנושא אבל כרגע זה בתוקף. במצב כזה אין היגיון כלכלי וגם אין כסף להחזיר את אייזנדורף לקצה הרוטציה, כשעוד לפני המשכורת שלו, גם אם היא נמוכה, צריך לשלם עליו קנס של 200 אלף שקל. שולדבראנד אחרי עונה טובה גם יהיה יקר, אני מניח, בהנחה שהוא לא יפרוש או משהו. להביא את גולן גוט ושולדבראנד יהיה יקר משמעותית מאשר קליין וקופרברג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2020, 19:46 
יכול להיות שאייזנדורף מספיק טוב. הוא שדרג את עצמו סטטיסטית כמעט בכל קטגוריה לעומת עונתו הקודמת בלאומית ועשה זאת בקבוצה הכי טובה בליגה.
לא ראיתי אותו אז קשה לי להגיד יותר מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2020, 10:37 
צריך גם לקחת בחשבון שבעונה הבאה אמורה להיות ליגה רזה מאוד מבחינת הישראלים. לא מעט עוזבים לחו"ל וגם יהיו 13 קבוצות. זה יהיה שונה ממה שהורגלנו. יש גם את מגיפת הקורונה שמן הסתם תאלץ חלק מהשחקנים לרדת בשכר או לעזוב לאירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 15 יולי 2020, 16:34 
על-פי יעקב מאיר מישראל היום:
‏הפועל תל אביב מעוניינת להשאיר את רז אדם גם בעונה הבאה. המהלך צפוי להיסגר בקרוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחשבות על העונה הבאה
הודעהפורסם: 16 יולי 2020, 11:39 
סמל אישי של המשתמש
מה הסיכוי להביא את דברת מרשל"צ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 16 יולי 2020, 12:19 
סומך כתב:

אפס, יש לו חוזה ל-4 שנים בראשלצ, משם יגיע או ל- NBA או למכבי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 16 יולי 2020, 12:21 
סמל אישי של המשתמש
beny כתב:
סומך כתב:

אפס, יש לו חוזה ל-4 שנים בראשלצ, משם יגיע או ל- NBA או למכבי!

בעסה, שחקן נהדר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יולי 2020, 14:21 
הוא לא יגיע ל-NBA (הבחור לא מסוגל לקפוץ מעל מדרגה), אבל כן יש לו אחלה פוטנציאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 17 יולי 2020, 17:20 
על פי sports rabbi:
‏הרכז אדם סמית' נמצא על הרדאר של הפועל תל אביב והמאמן יאניס קאסטריטיס. סמית' שיחק בעונה שעברה במדי פאוק וקלע 17.4 נקודות למשחק בליגת האלופות של פיב”א

With the PAOK jersey, Adam Smith averaged 17.4 points, 1.5 rebounds and 2 assists in the Basketball Champions League. As for the Basket League, the American Guard had an average of 18.3 points, 2 rebounds, 1.9 assists in 18 games, shooting with 47.62% in two points (50/105) and 42.2% in three points (50/119) in 28.47 minutes of participation.

https://amp.onsports.gr/basket/story/682780/xapoel-tel-aviv-o-kastritis-thelei-ton-smith

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 10:14 
טי ג'יי קליין סיכם בברשיה - הישראלי בעמדה 4 הכי טוב בארץ כבר לא ישחק אצלנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 15:52 
סמל אישי של המשתמש
הולך להיות קשה מאוד להשיג ישראלי נורמלי. היצע הישראלים מצטמצם באופן משמעותי מאוד - תומר, שגב, מנקו, קליין, אבדיה, כנראה בלאט, אולי קולשוב, אולי אדם אריאל. זה אומר שהתחרות על כל ישראלי שנשאר (לא הרבה) הולכת להיות קשה מאוד. מקווה מאוד שנצליח להביא ישראלי איכותי אחד אבל יש מצב טוב שזה לא יקרה.

נערך לאחרונה על ידי יובל בתאריך 19 יולי 2020, 18:43, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 17:07 
הדיבור הוא שקולשוב ישחק ברוסיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2020, 18:16 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
הולך להיות קשה מאוד להשיג ישראלי נורמלי. היצע הישראלים מצטמצם באופן משמעותי מאוד - תומר, שגב, מנקו, קליין, אבדיה, כנראה בלאט, אולי קולשוב. זה אומר שהתחרות על כל ישראלי שנשאר (לא הרבה) הולכת להיות קשה מאוד. מקווה מאוד שנצליח להביא ישראלי איכותי אחד אבל יש מצב טוב שזה לא יקרה.

כמו שלנו יהיה קשה ככה גם לאחרים.

כמו בכל עונה בליגה הכל יקום ויפול על זרים.
לכן לא בטוח שצריך להשתגע אולי נכון יהיה לשמור על הכסף לאמריקאים
ולשחק עם מדר בחמישיה ועם שוכמן, משעור וקופרברג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 294 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: