תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 09:41

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 121 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: קובי בראיינט
הודעהפורסם: 26 ינואר 2020, 23:47 
הפועל כתב:
לא שרתי, כי זה שיר דבילי וחסר טעם בעיניי.
אבל לא רק שלא מזיז לי ששרו, לא מזיז לי בכלל שהוא מת. וזה שעושים מהשיר כזה ביג דיל משונה ותמוה בעיניי הרבה יותר מהשיר עצמו.

אני יכול בחמש דקות לחשוב על לא מעט אנשים שמתו בתקופה האחרונה, כולל בספורט הישראלי, שהגיע להם פי אלף הסטנדינג אוביישן יותר מאשר זה שקיבל איזה כוכב ספורט אמריקאי היום במשחק + כל הקרקס מסביב.

בהחלט ובהחלט. ההתבטלות פה בפני התרבות האמריקאית רק מדגישה עוד יותר את הכלום התרבותי שעומד מאחוריה.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ינואר 2020, 23:52 
יותר מאכזב מאלו ששרו את זה, זה אלו שלא מבינים את המשמעות של זה ולא מסוגלים לגנות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ינואר 2020, 23:53 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
אבל לא רק שלא מזיז לי ששרו, לא מזיז לי בכלל שהוא מת. וזה שעושים מהשיר כזה ביג דיל משונה ותמוה בעיניי הרבה יותר מהשיר עצמו.

אני יכול בחמש דקות לחשוב על לא מעט אנשים שמתו בתקופה האחרונה, כולל בספורט הישראלי, שהגיע להם פי אלף הסטנדינג אוביישן יותר מאשר זה שקיבל איזה כוכב ספורט אמריקאי היום במשחק + כל הקרקס מסביב.

:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ינואר 2020, 23:54 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
הלם תמונה

תאריך מזוייף, אין לציוץ הזה תגובות מלפני זמן ההתרסקות.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ינואר 2020, 23:55 
פרימו לוי כתב:
הפועל כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ינואר 2020, 23:59 
איך הוא היה אוהב לראות את התגובות וההתעסקויות האלו במותו, אחד השחקנים הכי אהובים/שנואים בהיסטוריה של הכדורסל ואהב כל רגע מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 00:11 
א. זה כזה מכבי לעשות את הטקס הזה.
ב. מה ששרו לא היה כזה נורא. שרו על שימון. ביג דיל.
ג. בכל זאת זה היה מטומטם לשיר את זה כי ברור שזה נשק קל לכל התקשורת הסאחית פה ועוד איכשהו נעמוד על החרא הזה לדין. מה גם שעם כמה שאני שונא משחקי תדמית, לדעתי אין ברירה לשפר את התדמית כדי להביא רוכש ולהפסיק את הפארסה הזאת שהולכת בהפועל ת"א כדורסל.
ד. אני שונא את תקשורת הספורט בישראל.
ה. ואת מכבי.
ו. ולסיום, קצת בידור בערב כזה:
100%anti beitar כתב:

אבל לפעמים גם אנסים עשירים שטסים במסוק פרטי בשביל להימנע מפקקים כי זין על העתיד של כולנו, נהרגים.

:LOL2:
המשתמש הזה חייב להיות פארודיה על כל הפעילים הוואנאבי חברתיים.

נערך לאחרונה על ידי א.ב בתאריך 27 ינואר 2020, 00:13, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 00:12 
הוקיץ' כתב:
100%anti beitar כתב:
הבן אדם אנס ילדה בת 19, כן אבירי המוסר?

כן, זאת הסיבה שהם שרו את זה.

אני מניח שלא, זו עדיין הסיבה העיקרית שלא אכפת לי ששרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 00:22 
100%anti beitar כתב:
הוקיץ' כתב:
100%anti beitar כתב:

ונגיד הקטע שהמועדון שלנו מוכתם וסופג מכות כלכליות ותדמיתיות בגלל תצוגות מסוג זה של חבורת הזבל ביציע, זה גם לא אכפת לך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 00:24 
סמל אישי של המשתמש
its-sick כתב:
סומך כתב:
הלם תמונה

אני מבין מה אתה אומר אבל לא מבין איך אפשר לערוך ציוץ בטוויטר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 00:28 
הוקיץ' כתב:
100%anti beitar כתב:
הוקיץ' כתב:
100%anti beitar כתב:

ונגיד הקטע שהמועדון שלנו מוכתם וסופג מכות כלכליות ותדמיתיות בגלל תצוגות מסוג זה של חבורת הזבל ביציע, זה גם לא אכפת לך?

זאת כבר סוגייה אחרת רחבה יותר (מהאם לשיר על ברייאנט מוסרי או לא). אני מסכים שבאופן כללי האולטראס הולכים ונהיים יותר ויותר אלימים, ראש בקיר וחסרי התחשבות. אין לי ויכוח עם זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 00:32 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
its-sick כתב:
סומך כתב:
הלם תמונה

שים לב בתמונה שלך שהציוץ נשלח ע"י carbon, שזה קליינט חיצוני לטוויטר שמאפשר לבחור תאריך כרצונך בעת הציוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 00:39 
בשביל להיות אוהד של הפועל צריך להיות מטומטם וגם טמבל.

בחייאת אמא שלכם, למה תמיד להיות בצד הבעייתי. מה היה קשה לעמוד למחוא כפיים חצי דקה/לסתום תפה ולחזור לעודד ולקלל את כל העולם. הבן אדם נהרג ביחד עם ביתו, מינימום כבוד. אל תהיו חיות

האולטרס דיכאון. באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 00:44 
א.ב כתב:
א. זה כזה מכבי לעשות את הטקס הזה.
ב. מה ששרו לא היה כזה נורא. שרו על שימון. ביג דיל.
ג. בכל זאת זה היה מטומטם לשיר את זה כי ברור שזה נשק קל לכל התקשורת הסאחית פה ועוד איכשהו נעמוד על החרא הזה לדין. מה גם שעם כמה שאני שונא משחקי תדמית, לדעתי אין ברירה לשפר את התדמית כדי להביא רוכש ולהפסיק את הפארסה הזאת שהולכת בהפועל ת"א כדורסל.
ד. אני שונא את תקשורת הספורט בישראל.
ה. ואת מכבי.
ו. ולסיום, קצת בידור בערב כזה:
100%anti beitar כתב:

אבל לפעמים גם אנסים עשירים שטסים במסוק פרטי בשביל להימנע מפקקים כי זין על העתיד של כולנו, נהרגים.

:LOL2:
המשתמש הזה חייב להיות פארודיה על כל הפעילים הוואנאבי חברתיים.

הקונטקסט היה תגובה למשפט "איזה עולם דפוק" מבן אדם שחגג פה על דם של אזרחים בעזה (ולא התנצל על זה מעולם). בטח גם ההסבר הזה יצחיק אותך אבל מה אכפת לי. וברור שמי שטסו איתו ונהרגו לא אשמים שהוא היה זבל של בן אדם, וגם האבל על ספורטאי שדור שלם גדל אליו ורובו לא מודע למה שהוא עשה, מובן לי, וזה לא סותר בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 00:54 
יותר שעשעה אותי האשמה בלהיות עשיר והיכולת להיות טרחן על שימוש במסוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 02:39 
סמל אישי של המשתמש
הסיבה הפשוטה שהשיר הזה, שהוא הרבה פחות בעייתי לכל בעל דעת מלהטריל את המאמן כושר שלהם זה שהזבל למשפחת פנאן הוא לא אייקון של תחילת המילניום כמו קובי בראיינט וזה ההבדל התהומי. כן יהיו את האלף טמבלים שילכו עם הפועל תמיד אבל זה מסוג האירועים שהופכים אנשים שמאמינים שאפשר להוות אלטרנטיבה במשחק של הקרטל ללא רלוונטים, כי אף אחד בעולם חוץ מאיתנו לא היה עושה את זה ואנחנו עוד מצקצקים על אוהדי ביטר ששרים על לאה רבין...

מישהו צריך להבין את זה, אין כבר אוסישקין והקבוצה הזאת יעני רוצה להתחרות במקום להוות אלטרנטיבה אמיתית ולשבור את הכלים של הקרטל אבל את ההזדמנות הזאת בזבזנו על הדרבי שערוץ הספורט אמרו לנו מתי לשחק.

אז נמשיך להיות הסמרטוט לנופף בו אחרי כל דרבי, כולם שכחו כבר כמה נגמר וזה שעלינו הערב בלי מאמן ותגידו לי שוב שאנחנו המגניבים אנטי מכבי שזה הדבר היחיד איי פעם שנעשה בספורט הזה והכי גרוע עוד מעלים פוסט על קובי בלי לגנות, זה הכי כלום ושום דבר שרחוק שנות אור מהפועל, היה יותר ראוי שתגידו שהוא אנס לא ראוי בצורה מגוחכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 07:34 
מיץ של הזבל.
ועוד אנשים כותבים מגילות ומסבירים למה זה פחות נוראי
לכו כוסאמק חבורה של מנותקים, בכוח לחפש להיות שונים ושנואים
נפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 07:44 
Dushi כתב:
מיץ של הזבל.
ועוד אנשים כותבים מגילות ומסבירים למה זה פחות נוראי
לכו כוסאמק חבורה של מנותקים, בכוח לחפש להיות שונים ושנואים
נפט.

מדויק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 07:52 
סמל אישי של המשתמש
its-sick כתב:
סומך כתב:
its-sick כתב:
סומך כתב:
הלם תמונה

שים לב בתמונה שלך שהציוץ נשלח ע"י carbon, שזה קליינט חיצוני לטוויטר שמאפשר לבחור תאריך כרצונך בעת הציוץ.
וטוויטר מאפשרת כזה דבר?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 09:36 
100%anti beitar כתב:
הוקיץ' כתב:
100%anti beitar כתב:

ברור. כי אם זה היה קארים עבדול ג'באר היית מגנה אותם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 10:40 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
its-sick כתב:
סומך כתב:
its-sick כתב:
סומך כתב:
הלם תמונה

וטוויטר מאפשרת כזה דבר?!
עובדה שזה קיים. ייתכן וסתימת הפרצה תאלץ אותם לכתוב את כל התשתיות שלהם מחדש וזה יקר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 10:51 
האדום הצורר כתב:
הפועל כתב:

בהחלט ובהחלט. ההתבטלות פה בפני התרבות האמריקאית רק מדגישה עוד יותר את הכלום התרבותי שעומד מאחוריה.

על מה לעזאזל אתה מדבר?
התבטלות בפני התרבות האמריקאית?
חצי מהאנשים באולם וכל השחקנים על המגרש העבירו 20 שנה מהחיים שלהם ביחד עם קובי. חלקם הכירו אותו ואת הילדה באופן אישי, כולם מרגישים שהם והספורט שהם אוהבים איבדו את אחד האנשים החשובים והמשפיעים שבו בטרגדיה נוראית.
בכל משחק כדורסל שנערך אתמול, מארה"ב דרך אירופה ועד סין עשו מחוות דומות לכבד את קובי ברייאנט, רק באחד מהם היו אוהדים שביזו את המעמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 11:00 
מה שאני אוהב זה היכולת להצדיק דברים בכל מיני טענות שונות ומשונות. כן אכפת לכם שהוא מת, לא אכפת לכם, אנס (כמובן שהוא לא הורשע באונס אבל זה לא ממש מענין אם אפשר להצדיק לצעוק לשמעון מזרחי לטוס איתו).
אין שום הסתכלות על עצמכם מבחינה מוסרית, על זה שאתם משתמשים במשהו טרגי שקרה לפני 5 דקות בשביל לנאץ מישהו שהוא אולי יריב ספורטיבי מר, אבל באמת ששום דבר לא מצדיק כזה גועל נפש.
וזה שאכפת לכם אם הוא מת, לא מעניין. אותך זה לא מעניין, מישהו אחר בוכה מזה. טיפת כבוד אין לכם.

מעניין איך היו מגיבים פה אם אוהדי מכבי היו מזכירים את המוות של אריק איינשטיין יום אחרי שהוא מת ואז מישהו היה כותב בפורום ״הרבה אנשים מתים, הוא לא יוצא דופן״ או משהו בסגנון שאיזה מישהו בחוכמתו כתב פה.
אתם פשוט מוציאים שם רע לכל אוהדי הפועל. מתנהגים באמת כמו ילדים בני 15. שחררו אותנו מהחרא הזה

נערך לאחרונה על ידי redrony בתאריך 27 ינואר 2020, 12:20, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 11:22 
סמל אישי של המשתמש
עצם האיזכור של המוות של אריק איינשטיין, אחד מהישראלים המפורסמים בכל הזמנים ואושיית תרבות של מרבית האנשים שגדלו כאן, באיזשהו הקשר של מותו (טראגי ככל שיהיה) של כוכב כדורסל ממדינה אחרת שספק אם אפילו 5% מהאוכלוסיה בישראל ראו משחק שלו, שאפילו אוהדי כדורסל ישראלים סביר להניח שלא רואים משחק אחד בשנה מהליגה שבה שיחק...

בעיניי זה אומר הכל על איבוד הפרופורציות בהקשר של המוות הזה. הגננת של הילדים שלי שאלה אותי היום בבוקר אם שמעתי על המקרה הנוראי של קובי בריאנט. אני מצטער, זה לא נורמלי מה שהולך פה סביב המוות שלו. אני מבין עוד למה שחקנים לוקחים את זה קשה, למה ערוצי ספורט עושים מזה קרקס. זה התחום שלהם, זה באמת מישהו שחלקם הכירו אפילו, העריצו. מעבר לזה, לא מצליח להבין. מי שמרגיש שזה נורמלי, תפאדל. כל אחד ותחושותיו כנראה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 11:23 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
its-sick כתב:
סומך כתב:
its-sick כתב:
סומך כתב:
הלם תמונה

וטוויטר מאפשרת כזה דבר?!

הוא מדבר שטויות. הציוץ הזה אמיתי:

https://twitter.com/MikeBeas/status/122 ... 33952?s=19

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 11:43 
כתבה יפה למי שמעוניין:
https://sports.walla.co.il/item/3177125
תותח על
R.I.P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 11:44 
סמל אישי של המשתמש
redrony כתב:
מה שאני אוהב זה היכולת להצדיק דברים בכל מיני טענות שונות ומשונות. כן אכפת לכם שהוא מת, לא אכפת לכם, אנס (כמובן שהוא לא הורשה באונס אבל זה לא ממש מענין אם אפשר להצדיק לצעוק לשמעון מזרחי לטוס איתו).
אין שום הסתכלות על עצמכם מבחינה מוסרית, על זה שאתם משתמשים במשהו טרגי שקרה לפני 5 דקות בשביל לנאץ מישהו שהוא אולי יריב ספורטיבי מר, אבל באמת ששום דבר לא מצדיק כזה גועל נפש.
וזה שאכפת לכם אם הוא מת, לא מעניין. אותך זה לא מעניין, מישהו אחר בוכה מזה. טיפת כבוד אין לכם.

מעניין איך היו מגיבים פה אם אוהדי מכבי היו מזכירים את המוות של אריק איינשטיין יום אחרי שהוא מת ואז מישהו היה כותב בפורום ״הרבה אנשים מתים, הוא לא יוצא דופן״ או משהו בסגנון שאיזה מישהו בחוכמתו כתב פה.
אתם פשוט מוציאים שם רע לכל אוהדי הפועל. מתנהגים באמת כמו ילדים בני 15. שחררו אותנו מהחרא הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 11:58 
הפועל כתב:
עצם האיזכור של המוות של אריק איינשטיין, אחד מהישראלים המפורסמים בכל הזמנים ואושיית תרבות של מרבית האנשים שגדלו כאן, באיזשהו הקשר של מותו (טראגי ככל שיהיה) של כוכב כדורסל ממדינה אחרת שספק אם אפילו 5% מהאוכלוסיה בישראל ראו משחק שלו, שאפילו אוהדי כדורסל ישראלים סביר להניח שלא רואים משחק אחד בשנה מהליגה שבה שיחק...

בעיניי זה אומר הכל על איבוד הפרופורציות בהקשר של המוות הזה. הגננת של הילדים שלי שאלה אותי היום בבוקר אם שמעתי על המקרה הנוראי של קובי בריאנט. אני מצטער, זה לא נורמלי מה שהולך פה סביב המוות שלו. אני מבין עוד למה שחקנים לוקחים את זה קשה, למה ערוצי ספורט עושים מזה קרקס. זה התחום שלהם, זה באמת מישהו שחלקם הכירו אפילו, העריצו. מעבר לזה, לא מצליח להבין. מי שמרגיש שזה נורמלי, תפאדל. כל אחד ותחושותיו כנראה

לא, אתה נתפס כרגע למה שאני בדיוק יוצא נגדו. מצדיק התנהגות בהמית ודוחה באם המוות שלו מצריך קרקס או לא. אף אחד לא ביקש ממך למחוא כפיים או לעמוד דום או לשים על עצמך שק אפר. אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה.
שאוהדי הפועל חייבים לשפוך את הביבים שלהם זה אותי מרתיח, כי מה לעשות, הם פוגעים באחד הדברים שאני הכי אוהב בעולם ועל הדרך גם מבזים אותי.
בדיוק כמו שאמרת, כל אחד ותחושותיו. ממך מבקשים רק לכבד את זה, לא יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 12:00 
זה נטו בשביל הצומי, אין פה שאלה בכלל.
עם זאת, גם פסטיבל הזעזוע מגוחך וכל הצדדים מרוצים.
שני הצדדים רצו בפסטיבל ה"שיאו איזה גועל נפש" ושני הצדדים קיבלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 12:01 
redrony כתב:
מה שאני אוהב זה היכולת להצדיק דברים בכל מיני טענות שונות ומשונות. כן אכפת לכם שהוא מת, לא אכפת לכם, אנס (כמובן שהוא לא הורשה באונס אבל זה לא ממש מענין אם אפשר להצדיק לצעוק לשמעון מזרחי לטוס איתו).

redrony כתב:
הפועל כתב:

לא, אתה נתפס כרגע למה שאני בדיוק יוצא נגדו. מצדיק התנהגות בהמית ודוחה באם המוות שלו מצריך קרקס או לא. אף אחד לא ביקש ממך למחוא כפיים או לעמוד דום או לשים על עצמך שק אפר. אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה.
שאוהדי הפועל חייבים לשפוך את הביבים שלהם זה אותי מרתיח, כי מה לעשות, הם פוגעים באחד הדברים שאני הכי אוהב בעולם ועל הדרך גם מבזים אותי.
בדיוק כמו שאמרת, כל אחד ותחושותיו. ממך מבקשים רק לכבד את זה, לא יותר

כל מילה של redrony.
ואם אתה אומר שאתה מרגיש מובך אז יגידו לך שאתה לא בסדר או ללכת לאהוד את הצהבת.
חלילה שלא נהיה חלק מקונצנזוס במדינה. זה לא מאגניב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 121 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 59 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: