תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 19 אפריל 2024, 21:23

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 44 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: לך הביתה
הודעהפורסם: 18 ינואר 2020, 00:52 
סמל אישי של המשתמש
לאריאל יש המון כדורסל.
כתבתי את זה פה לא אחת:
הוא בנה קבוצה בקיץ בצלמו ובדמותו. כשנכשל ברכש נאלץ להחליף את כל הזרים ואלו שהגיעו אולי מוכשרים יותר אבל לא מתאימים לפילוסופיית המשחק של אריאל.
זה כל הסיפור.
לא צריך לחכות ולראות אם הוא ינצח משחק ספציפי או יפסיד. בטווח הארוך, אריאל לא יצליח העונה בהפועל כי אין לו את הכלים הדרושים לכך, והוא האשם לכך.
אנחנו כרגע אחרי 16 משחקים עם 10 הפסדים.
זה הזמן, בדיוק באמצע העונה, לחתוך ולהביא מאמן אחר עם פילוסופיית משחק אחרת.

לא נכנס כרגע לשמות אבל ברור שצריך מאמן שקודם כל ידאג למשחק ההגנה. שיהיה ארז, שיהיה דרוקר אפילו שיבק. מצידי שיחזירו את מוישל'ה ויינקרץ. העיקר שיהיה על הקווים ובאימונים מישהו שידאג לעבוד עם השחקנים על הגנה. זו הבעיה העיקרית של הקבוצה הזו.

Sent from my H8324 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: לך הביתה
הודעהפורסם: 18 ינואר 2020, 01:23 
סמל אישי של המשתמש
אם מביאים את ארז או דרוקר אז לא למדו כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 ינואר 2020, 01:28 
סמל אישי של המשתמש
קאונסיל כתב:
אגב ענה לעיתונאים במסיבת עיתונאים כמו בן אדם קטן (לא הסכים לענות ברצינות על שום שאלה).
כדי להיות מאמן מצליח ברמות הגבוהות צריך את הקור רוח להתמודד גם עם ביקורת. אתה לא באיזור של זה בכלל אריאל. וזה עוד במועדון רקוב כמו הפועל. תחזור לחורים שאימנת עד עכשיו. לא סתם לא יצאת משם.

איכס. מבין את האמוציות, אבל תגובה מכוערת ומכערת. אתה נשמע כמו איל ברקוביץ׳. מחליא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 ינואר 2020, 01:49 
סמל אישי של המשתמש
זה רק עניין של זמן. הוא סיים את דרכו בהפועל. השאלה היא את מי מביאים. לצערי אני לא רואה את דרוקר עם האדישות שלו משתלט על חבורת בעלי האגו הזאת ועושה מהם קבוצת הגנה. גם ארז, שאני אישית מאד מסמפט, לא יחזיק מעמד איתם. אולי אפשר לשלוף את גרינברג מאשדוד? אולי איזה יווני חולה נפש - סטייל חולון. לא יודע, צריך מישהו שישתלט עליהם ויתן להם בראש. בליטופים זה לא יילך עם השחקנים האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 ינואר 2020, 08:34 
בנה קבוצה בצלמו? נניח שאני מאמץ את התזה על זה שיש לו איזה פילוסופיית משחק. נניח משחק מהיר וכו'. מה אמור לעשות מלקולם גריפין בכזה משחק? שחקן איטי ששופך מנוע אחרי 5 דקות? וסליחה, מאמן ברמה יכול לשחק כדורסל טוב גם אם הסגל הוא לא בדיוק מה שהוא מאמין בו.
הקבוצה העונה היא פארסה. היא פארסה בהגנה וגם בהתקפה, אפילו פיק אנד רול נורמלי אף אחד לא עושה בקבוצה הזו חוץ מכדיר.
ואני לא מדבר על דברים פשוטים כמו: לתת דקות ללטאביוס וויליאמס (דבר שהיה מנצח לו את המשחק מול רישון) או לא לייבש את טרידוול מול נהריה. ואז היו לו עוד שני ניצחונות שהיו נותנים לו המון אוויר. ומה עם סדרות החינוך לליונס? ההואות שלו מהחמישייה אחרי משחק ענק שנתן נגד רישון?
מצטער, אני לא ראיתי את היכולות של בית הלחמי באף משחק. וגם לא ראיתי אותן בנבחרת העתודה, ששיחקה רוב הזמן כדורסל שכונתי ורע שמתאים לגילאי נוער ולא שווה כלום בגילאי בוגרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 ינואר 2020, 11:58 
בית הלחמי איבד לגמרי שליטה על הקבוצה, שחקנים בן אם עשו לו סבוטאז (האמת ככה זה נראה) או כל סיבה אחרת בגינה לא מצליח לנהל אותם ולשלוט בזה שיסורו למרותו.
זו סיבה מספקת שילך הבייתה.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 ינואר 2020, 20:04 
הלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 ינואר 2020, 20:10 
סמל אישי של המשתמש
קאונסיל כתב:
הלך
עזרו לו ללכת, אולי מאוחר מדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2020, 04:40 
סמל אישי של המשתמש
אני אדחוף את זה לפה כי היה פה דיון על אדלשטיין - אני לא מסוגל להבין איך יש מישהו שמתעניין בכדורסל ישראלי, שומע את ארז אדלשטיין בתור פרשן וחושב שהבנאדם הזה יכול להיות היום מאמן.
מעבר לכדורסל הישן שהוא מטיף אליו, בלבולי שמות על גבול הסניליות וממבו-ג'מבו לא מקצועי (כל מיני משפטים מביכים כמו "הכדור מקבל אנרגיה"), הבנאדם פשוט מפוצץ באינטרסים ושנאת זרים. כלומר, הוא תמיד היה ככה ברמה מסוימת, אבל לפחות ברמה שהוא היה יכול להסוות את זה קצת יותר טוב. כיום זה פשוט מתפרץ ממנו ברמה הכי מכוערת שיש.
כל מהות הפרשנות שלו היא קמפיין פתטי ושטוף שנאה נגד זרים ובמיוחד מאמנים זרים. על המאמן של חיפה (שעושה עבודה מצוינת עם סגל בינוני) הוא ירד כל שידור בתחילת העונה שהם לא מאומנים, למרות שהם לא נראו פחות "מאומנים" מאף קבוצה אחרת, וזה משהו שהוא לא מעז להגיד אף פעם על אף מאמן ישראלי.
הניתוח שלו על המשחק של אתמול, מילה במילה: "ראינו הפועל תל אביב אחרת אתמול, מבחינת צורת המשחק, פעם ראשונה גם בהגנה גם בהתקפה, ראינו רווחיות אחרות מבחינת עומק ספסל והיררכיה", ואז יצא לו האלדשטיין: "אני רוצה לדבר על דברים מקצועיים. ראינו פול סטול אחר [הטעות במקור] שרק מעלה שאלות - "
נדב זילברשטיין: "פול סטול זה פה"
אדלשטיין: "לא פול סטול, נו, איך קוראים להוא שמה, גם כן, עוד אחד שמתנהג כמו... מארק ליונס, אני צוחק. כן, אני צוחק. רק מעלה שאלות, אם הוא היה ככה אתמול, אז למה כל העונה הוא היה עסוק בדברים אחרים? כי זה יחזור על עצמו, זה גם היה בטורקיה בשנה... לא משנה, לא ניגע בזה".
ואת הבנאדם הזה אנשים פה רצו לקחת כמאמן לקבוצה הזאת...

ואחרי ההפסד של חולון, שהגיע אחרי 4 מ-6 בליגה (הפסדים למכבי וירושלים) ו-3 מ-4 באירופה תחת המאמן הזר שלהם, המאמן העיף בקבוקים לרצפה בדרך לחדר ההלבשה. נדב זילברשטיין אמר שהוא היה עצבני על האדישות של השחקנים, וזה גרם לאדלשטיין לפתוח בעוד tantrum: "לא, זה משהו אחר, זה אשר יגורתי בא. זה הלחץ. בוא, בוא, בוא נוריד טיפה את ההילה מכל קו המאמנים הזרים שבא פה. אני יכול להגיד את זה כי אני לא חשוד כאחד שמחליף מאמן באמצע קבוצה [הטעות במקור], אז בוא נרגיע - ".
זילברשטיין: "באמצע עונה אתה מתכוון".
אדלשטיין: "באמצע עונה, כן. בוא, בוא, בוא נרגיע טיפה את הסיפור הזה. אנחנו רוצים לראות כדורסל. אז יש כאלה שבוחנים את זה כמבחן התוצאה, שזה מכובד, אני מסתכל גם על מבחן הדרך, אז בוא נרגיע".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2020, 06:43 
סמל אישי של המשתמש
אדלשטיין, אני מאוד רגוע עכשיו כשאני יודע שלא תהיה בהפועל.

עכשיו גם יש לך זמן ללכת לקבל עזרה מקצועית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2020, 10:47 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
אדלשטיין, אני מאוד רגוע עכשיו כשאני יודע שלא תהיה בהפועל.

עכשיו גם יש לך זמן ללכת לקבל עזרה מקצועית.
חחחח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2020, 23:43 
יובל כתב:
אני אדחוף את זה לפה כי היה פה דיון על אדלשטיין - אני לא מסוגל להבין איך יש מישהו שמתעניין בכדורסל ישראלי, שומע את ארז אדלשטיין בתור פרשן וחושב שהבנאדם הזה יכול להיות היום מאמן.
מעבר לכדורסל הישן שהוא מטיף אליו, בלבולי שמות על גבול הסניליות וממבו-ג'מבו לא מקצועי (כל מיני משפטים מביכים כמו "הכדור מקבל אנרגיה"), הבנאדם פשוט מפוצץ באינטרסים ושנאת זרים. כלומר, הוא תמיד היה ככה ברמה מסוימת, אבל לפחות ברמה שהוא היה יכול להסוות את זה קצת יותר טוב. כיום זה פשוט מתפרץ ממנו ברמה הכי מכוערת שיש.
כל מהות הפרשנות שלו היא קמפיין פתטי ושטוף שנאה נגד זרים ובמיוחד מאמנים זרים. על המאמן של חיפה (שעושה עבודה מצוינת עם סגל בינוני) הוא ירד כל שידור בתחילת העונה שהם לא מאומנים, למרות שהם לא נראו פחות "מאומנים" מאף קבוצה אחרת, וזה משהו שהוא לא מעז להגיד אף פעם על אף מאמן ישראלי.
הניתוח שלו על המשחק של אתמול, מילה במילה: "ראינו הפועל תל אביב אחרת אתמול, מבחינת צורת המשחק, פעם ראשונה גם בהגנה גם בהתקפה, ראינו רווחיות אחרות מבחינת עומק ספסל והיררכיה", ואז יצא לו האלדשטיין: "אני רוצה לדבר על דברים מקצועיים. ראינו פול סטול אחר [הטעות במקור] שרק מעלה שאלות - "
נדב זילברשטיין: "פול סטול זה פה"
אדלשטיין: "לא פול סטול, נו, איך קוראים להוא שמה, גם כן, עוד אחד שמתנהג כמו... מארק ליונס, אני צוחק. כן, אני צוחק. רק מעלה שאלות, אם הוא היה ככה אתמול, אז למה כל העונה הוא היה עסוק בדברים אחרים? כי זה יחזור על עצמו, זה גם היה בטורקיה בשנה... לא משנה, לא ניגע בזה".
ואת הבנאדם הזה אנשים פה רצו לקחת כמאמן לקבוצה הזאת...

ואחרי ההפסד של חולון, שהגיע אחרי 4 מ-6 בליגה (הפסדים למכבי וירושלים) ו-3 מ-4 באירופה תחת המאמן הזר שלהם, המאמן העיף בקבוקים לרצפה בדרך לחדר ההלבשה. נדב זילברשטיין אמר שהוא היה עצבני על האדישות של השחקנים, וזה גרם לאדלשטיין לפתוח בעוד tantrum: "לא, זה משהו אחר, זה אשר יגורתי בא. זה הלחץ. בוא, בוא, בוא נוריד טיפה את ההילה מכל קו המאמנים הזרים שבא פה. אני יכול להגיד את זה כי אני לא חשוד כאחד שמחליף מאמן באמצע קבוצה [הטעות במקור] , אז בוא נרגיע - ".
זילברשטיין: "באמצע עונה אתה מתכוון".
אדלשטיין: "באמצע עונה, כן. בוא, בוא, בוא נרגיע טיפה את הסיפור הזה. אנחנו רוצים לראות כדורסל. אז יש כאלה שבוחנים את זה כמבחן התוצאה, שזה מכובד, אני מסתכל גם על מבחן הדרך, אז בוא נרגיע".
והקשר בין זה לבין היכולת המקצועית שלו הוא איזה? אפס קשר.
היה כזה גם כשהיה אצלנו וגם לפני 'היה אצלנו. שום דבר לא השתנה.
אני לא חשבתי שצריך להחזיר אותו אבל הנסיון להסיק ממה שציטטת משהו לגבי היכולת המקצועית שלו לאמן את הפועל הוא חתיכת קשקוש מטופש.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2020, 11:53 
סמל אישי של המשתמש
לא, בכלל אין קשר בין איך שהוא מטנף כפרשן על שחקן זר (שבמקרה גם התנהג ללא דופי כל העונה) לבין יכולותיו כמאמן. מה פתאום. :facepalm:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2020, 18:44 
נכון. אין שום קשר.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 44 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: