תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 25 אפריל 2024, 16:03

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 13- הפועל ת״א-גלבוע/גליל, חמישי 2/1 19:45
הודעהפורסם: 02 ינואר 2020, 22:53 
היו כמה דברים טובים היום במשחק מעבר להצגה של וויליאמס (איזה שחקן), ליונס והמילטון.
אמנם חטפנו הרבה, אבל ההגנה בעיני הייתה משופרת. הצבע היה פחות חדיר, הכוונו את גליל הרבה פעמים לזריקות שרצינו (שלשות של טילמן לדוגמה), לא נתנו לגאלי להגיע לאיזור הנוחות שלו. חטפנו הרבה בעיקר בגלל איבודים מטופשים שנגמרו בנקודות קלות בפאסט ברייק וכי קצב המשחק היה גבוה. גליל זו גם קבוצה עם כלים לא רעים בכלל.
מצד שני, זה עדיין רחוק מאוד מאוד ממה שאני מצפה מבית הלחמי. גם בהגנה, גם בהתקפה וגם בניהול המשחק (מה זה היה החילוף ההזוי של וויליאמס בקופרברג באמצע הרבע הראשון?! נראה לי שהם רצו ישר איזה 12-0).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ינואר 2020, 22:59 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:
מרגיש כמעט כמו הפסד.
קבוצה שמשחקת כדורסל טיפש כל כך ולא מסוגלת לעשות סטופ הגנתי גם אם חייה תלויים בכך.

לי זה מרגיש נצחון

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ינואר 2020, 23:02 
אי אפשר לצאת לשום משחק על כסף עם שחקנים עם אינטלגנצית משחק כל כך נמוכה ובלי אף יכולת לשמור, אני מצטער.

ואת זה שום מאמן לא יפתור.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 00:05 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
אי אפשר לצאת לשום משחק על כסף עם שחקנים עם אינטלגנצית משחק כל כך נמוכה ובלי אף יכולת לשמור, אני מצטער.

אני לא יודע כמה מזה זה אייקיו כדורסל נמוך וכמה היעדר חיבור, אבל הם פשוט לא משחקים כקבוצה.
צריך לזכור שהם רצים ביחד רק חודש וחצי - חודשיים, כך שבפועל הקבוצה הזו איפשהו באוקטובר. אולי עוד ישתפר בהמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 01:14 
Jugband כתב:
בוריס כתב:

אני לא יודע כמה מזה זה אייקיו כדורסל נמוך וכמה היעדר חיבור, אבל הם פשוט לא משחקים כקבוצה.
צריך לזכור שהם רצים ביחד רק חודש וחצי - חודשיים, כך שבפועל הקבוצה הזו איפשהו באוקטובר. אולי עוד ישתפר בהמשך.
היה מקום להאמין שזה יקרה אם היית רואה איזה קו של שיפור. אפילו מינימלי. אבל מבחינת היכולת הקבוצתית גם בהגנה וגם בהתקפה הקבוצה הזו רק הולכת אחורה. היו איזה משחק או שניים של ההרכב הזה שהקבוצה שמרה ואפילו שיחקה קצת התקפה שהיא לא אלתורים בלבד. היום זה פשוט לא קיים וחלק מהשחקנים, כמו סמית, פשוט נראים כמו כלום כבר כמה משחקים.
כרגע אנחנו תלויים ביכולת של ליונס לנהל את המשחק כי בלעדיו אנחנו נראים כמו קבוצה שלוש על שלוש בשכונה וביכולת של מישהו להתעלות בקליעה מבחוץ.
בהגנה וויליאמס שקצת נתן הגנה לפני כמה משחקים הפסיק עם זה לגמרי, סמית לא קיים בהגנה וכנל גם על שאר השחקנים.
לא רואה לאן זה יכול להתרומם.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 02:38 
סמל אישי של המשתמש
אני מסכים שכבר היה צריך להיות שיפור וזו אשמתו הבלעדית של בית הלחמי והעבודה הרעה שהוא עושה.

רוטציה רעה וחילופים הזויים. זורק את בריסקר לפוזשן אחרון בהתקפה. הבנאדם עם 1/9 לשלוש העונה והוא מעלה אותו כחילוף התקפי. מול ראשל'צ נתן לו דקות ברבע השלישי שהרגו אותנו.

הטקטיקות שלנו בהגנה עלובות. החומר שלנו בינוני וזה התפקיד שלו למצוא פתרונות הגנתיים. לא רק שהוא לא מביא פתרונות הגנתיים טובים, הפתרונות ההגנתיים שלנו רק מוציאים את השחקנים שלנו יותר רע ממה שהם באמת. האיזוריות שלנו נוראית ולא משיגות עצירה אחת. האישית שלנו לא הרבה יותר טובה. גארדים שמנסים לעבור בחסימות בלי שום תחכום. בינתיים וויליאמס המסכן נשאר להגן לבד על שניים, כשהוא לא יכול ולא יודע לעשות את זה. זה הפיתרון הכי גרוע שיש, וברוב הפעמים זה מוביל לליי-אפ קל של הגבוה (הגארד רק צריך למסור בתזמון הנכון). גם אין חוקים מי עוזר ומתי, מה שגורם לזריקות פנויות של השחקנים הלא נכונים.
וזה לא שאין מה לעשות. אפשר להשאיר את וויליאמס יותר קרוב לצבע, להשתמש באיום החסימה שקצת יש לו, למנוע סלים קלים של הגבוה בפיק-אנד-רול ולהכריח את הגארדים לזריקות מכדרור. אפשר מדי פעמים לגוון לתת לוויליאמס לצאת קצת יותר גבוה בהדג' חזק ובינתיים לתת לפורוורדים לכסות ולהחליף. הכלי ההגנתי הכמעט יחיד שלנו הם כמה סווינגמנים שיכולים לשמור על כמה עמדות (המילטון, סמית' ושוכמן) וזה סוג הגנה שישתמש בכלי הזה הרבה יותר באפקטיביות.

ומעל לכל מה שהוא עשה לליונס. שחקן התקפה אדיר, שכשהוא משחק, יש לו ביטחון והכדור בידיים שלנו המשחק שלנו ברמה אחרת לגמרי. ההיי-פיק-אנד-רול שלו מושך שני שחקנים (אם היריבה לא רוצה לתת לו שלשה פנויה), פותח לנו את כל המשחק והופך את המשימה להגן עלינו לקשה מאוד. רכז שיכול גם לקלוע מבחוץ, גם להגיע לטבעת וגם לראות את המגרש זה נכס אדיר ובית הלחמי פשוט זרק את זה לפי בלי שום סיבה. ברוב הזמן או שהוא מיובש על הספסל, או שהוא משחק אוף-דה-בול, או שהוא עם הביטחון ברצפה, מחפש לרצות ולמסור בכוח במקום לשחק כמו שהוא יודע. פעם בכמה משחקים אנחנו מקבלים הצצה לאיך משחק ההתקפה יכול וצריך להיות עם ליונס כשהכדור בידיים שלו, לפני שחוזרים לבלגאן, פיק-אנד-רול של שחקנים לא מתאימים, אלתורים, וים מדר שתוקע את המשחק.

אם בית הלחמי ישנה את שלושת הדברים האלה: לתת לליונס את המפתחות, פתרונות הגנתיים יותר מתאימים ובלי שטויות ברוטציה יש לקבוצה הזאת פוטנציאל טוב. זה ממש לא בשמיים, אבל מצד שני הוא לא הראה שום נכונות לעשות את זה עד עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 08:35 
סמל אישי של המשתמש
אני לא רואה מילימטר התקדמות שלנו ממשחק למשחק בתחום ההגנה.
זה כמו תקליט שחוק, כל משחק אותו דבר. הגנות לא מתאימות, חוסר מחויבות, אוכלים כל תרגיל פיק אנד רול הכי פשוט, הנעת כדור פשוטה שוברת לנו איזורית יותר מדי פעמים.
וכל פעם אנחנו צריכים לקלוע מעל 90 נקודות כדי שבכלל יהיה סיכוי לנצח. מבאס.

אולי המנהל המקצועי החדש יתרום מניסיונו ויעזור :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחזור 13- הפועל ת״א-גלבוע/גליל, חמישי 2/1 19:45
הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 09:09 
סמל אישי של המשתמש
אפשר לכתוב הררי מילים של תיאוריות כדורסל ואימון מודרני
אבל אם המילטון ימשיך להיות בורטיגו בהגנה (לפעמים בא לי לחנוק אותו) אז לא יעזור לבית הלחמי כלום.
תראו את המהלך הזה כדוגמא,
אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מה כל הקבוצה עושה פה, ובמיוחד מה המילטון עושה שם, באמת, זה נראה כאילו הוא על סמים. http://cloud.tapatalk.com/s/5e0ee9433a63b/VID_20200103_090731.mp4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 09:56 
בעקבות האין-הגנה שלנו מתחילת השנה יתכן וצריך להביא עוזר מאמן דוגמת עופר רון שיקח אחריות על הקטע ההגנתי או לחילופין להודות שהסגל הזה לא מסוגל לשמור ולזרוק את העונה לפח.
כמו שזה נראה כרגע אנחנו תקועים עם שיטת הגנה שכנראה לא מתאימה ליכולות של השחקנים, מאמן שלא מראה שום רצון לשנות אלא ממשיך ללכת עם הראש בקיר והמשחק האחרון מול גלבוע יכול היה גם הוא להיגמר בהפסד מחפיר אלמלא החטאות של זריקות חופשיות מצד גלבוע.

נערך לאחרונה על ידי giladco בתאריך 03 ינואר 2020, 15:39, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 11:06 
אני לא מדבר על הבעיות שיובל ציין, שכולן, אגב נכונות אבל מי שחושב שהן ייפתרו על ידי אריאל כנראה המציא את המושג אופטימיות מחדש.

אני מדבר על חומר השחקנים מבחינת אינטלגנציה, אין אף שחקן חכם בקבוצה הזו שיודע לנווט את המשחק למקומות שצריך, שיכוון את השחקנים על המגרש.

תראו את רבעים 2-3 בארנה, את הדקות האחרונות נגד ראשלצ ובאר שבע בבית, וגם אתמול שממצב של 5 וכדור לנו הגענו למצב של 2 ס"מ מהארכה.

וכשיהיה משחקים על כסף לא יהיה על מי לסמוך, ותחת כל מאמן.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחזור 13- הפועל ת״א-גלבוע/גליל, חמישי 2/1 19:45
הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 11:19 
סמל אישי של המשתמש
תסתכלו על הסרטון שהעליתי, איך זה קשור לאינטילגנצית משחק? זה משהו שמאמן ילדים צריך לפטור. בהנחה שלא מדובר בבחור על הספקטרום, מה הוא לא מבין בסיטואציה? עומד כמו איזה גולם מטומטם ולא עושה כלום, וכל השאר מבולבלים ומבולגנים. זאת חבורה של שחקנים בלי אוריינטציה הגנתית בסיסית.
מי הגאון שיכול ללמד חבורת שחקנים מקצוענים את יסודות ההגנה? יש פה תמהיל מאוד בעייתי של שחקני שכונה שיכולים לקלוע שלשות במטחים אבל לא יודעים לשמור על קונוס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 13:09 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
אבל אם המילטון ימשיך להיות בורטיגו בהגנה (לפעמים בא לי לחנוק אותו) אז לא יעזור לבית הלחמי כלום.
אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מה כל הקבוצה עושה פה, ובמיוחד מה המילטון עושה שם, באמת, זה נראה כאילו הוא על סמים. http://cloud.tapatalk.com/s/5e0ee9433a63b/VID_20200103_090731.mp4

אתה צוחק? מה אתה רוצה מהמילטון? אתה לא רואה שאנחנו שומרים איזורית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 21:11 
בשולי הדברים - עד איזו עונה החליטו לסגור את החלק התחתון של יציע 1? זה כבר חוצה את גבולות הענישה הלא-פרופורציונלית (אגב, מישהו זוכר על מה?) ועובר למחוזות האבסורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 22:29 
יובל כתב:
סומך כתב:

אתה צוחק? מה אתה רוצה מהמילטון? אתה לא רואה שאנחנו שומרים איזורית?

לגמרי.
הדבר ההגיוני שהיה אמור לקרות פה זה שלנזל יגיע לטפל בחסימה וימנע כניסה לקשת, והמילטון יופקד יותר על האיזור גאלי למעלה עד שהחסימה תטופל.

הכל, כמו שיובל אמר, חוסר תיאום ועבודת אימון לא טובה באיזוריות.
או לחלופין, שחקנים שלא פועלים נכון. או גם וגם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 22:48 
giladco כתב:
בעקבות האין-הגנה שלנו מתחילת השנה יתכן וצריך להביא עוזר מאמן דוגמת עופר רון שיקח אחריות על הקטע ההגנתי או לחילופין להודות שהסגל הזה לא מסוגל לשמור ולזרוק את העונה לפח.
כמו שזה נראה כרגע אנחנו תקועים עם שיטת הגנה שכנראה לא מתאימה ליכולות של השחקנים, מאמן שלא מראה שום רצון לשנות אלא ממשיך ללכת עם הראש בקיר והמשחק האחרון מול גלבוע יכול היה גם הוא להיגמר בהפסד מחפיר אלמלא החטאות של זריקות חופשיות מצד גלבוע.

:LOL2: :LOL2:
דיברתי עם עופר אחרי המשחק בדרך מהאולם לחניון. בוא נאמר שזו לא איזה אפשרות ריאלית במיוחד ואני אחסוך ממך את מה שהוא חושב על איך שנראינו.
דרך אגב - למי שלא יודע הוא המאמן האישי של ים מדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ינואר 2020, 22:33 
סמל אישי של המשתמש
קצת באיחור אבל רציתי רק לשאול אם נגמרה החגיגה סביב ״השופט מספר אחת״ גילי כהן.
לא חושב שיש תקדים בענף הכדורסל של שריקה לטכנית, סל שמגיע 6 שניות מאוחר יותר, אישור של הסל ואכיפת הטכנית ביחד. אבל היי, זו הפועל, אז מותר.
לפחות איזן עם עבירת מגן הזויה של יפתח זיו, שהתייצב עם שתי ידיים מונפות מעלה לפני שוויליאמס דרס אותו. עבירה שאם היתה נשרקת נכון עשויה היתה לעלות לנו במשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ינואר 2020, 23:02 
סמל אישי של המשתמש
Karl Marx כתב:
קצת באיחור אבל רציתי רק לשאול אם נגמרה החגיגה סביב ״השופט מספר אחת״ גילי כהן.
לא חושב שיש תקדים בענף הכדורסל של שריקה לטכנית, סל שמגיע 6 שניות מאוחר יותר, אישור של הסל ואכיפת הטכנית ביחד. אבל היי, זו הפועל, אז מותר.
לפחות איזן עם עבירת מגן הזויה של יפתח זיו, שהתייצב עם שתי ידיים מונפות מעלה לפני שוויליאמס דרס אותו. עבירה שאם היתה נשרקת נכון עשויה היתה לעלות לנו במשחק.

לדעתי זיו לא התייצב ועדין זז הם הרגליים לתנועה של וויליאמס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ינואר 2020, 23:08 
סמל אישי של המשתמש
היה פאול תוקף. זיו התייצב בבירור לפני וויליאמס. אבל רק התקפה לפני כן הייתה עבירה של זיו על לנזל סמית' מתחת לסל שלא נשרקה, ומיד לאחר מכן בצד השני צעדים של טילמן שלא נשרקו. באופן כללי היה שיפוט מחריד כל המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2020, 11:09 
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 41&lang=HE

היה שיפוט לא טוב לשני הצדדים.
הנה המקרה ההזוי עם הטכנית והסל שאושר כי אף אחד לא שם לב לטכנית וההתקפה נמשכה.
הוועדה החליטה שפה דווקא גילי כהן הרג אותנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2020, 11:18 
סמל אישי של המשתמש
היה שם שילב קטלני של שופט צעיר וחסר מושג ברמה קיצונית + שני בכירים זחוחים כמיטב המסורת.
אני יודע שאנחנו תמיד מתלוננים על זה, אבל נדמה שהעונה רמת השיפוט הצליחה להידרדר אפילו עוד יותר מבעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2020, 12:13 
הפועל כתב:
היה שם שילב קטלני של שופט צעיר וחסר מושג ברמה קיצונית + שני בכירים זחוחים כמיטב המסורת.
אני יודע שאנחנו תמיד מתלוננים על זה, אבל נדמה שהעונה רמת השיפוט הצליחה להידרדר אפילו עוד יותר מבעבר.

הכל אחלה, אדר פאר צעיר ולא שמעו את השריקה שלו, הבדלי וגילי כהן מנוסים (שופטי כדורסל עם קרחת, כמיטב המסורת), אבל יש חוקים ברורים. המקרה הזה הוא נוגד כל הגיון. אם אף אחד לא שם לב ורציתם להמשיך, אחלה אין טכנית (נשמעת פשרה די אדיוטית).
אם שופט שורק טכנית ויש לו את הסמכות לעשות זאת (לדעתי עד לפני שנתיים שלוש רק שופט ראשי היה רשאי לשרוק), עצרו את הכל, תודו שלא שמעתם, זרקו את הטכנית ותנו את הכדור לגלבוע.
חפרתי פה את המובן מאליו, אבל מסתבר שעבור שלישיית השופטים הזו זה לא כל-כך ברור. כמובן שאני לא בא בתלונות אליך, אבל גם לזחיחות אמורה להיות גבולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2020, 21:19 
סמל אישי של המשתמש
LFC כתב:
הפועל כתב:

הכל אחלה, אדר פאר צעיר ולא שמעו את השריקה שלו, הבדלי וגילי כהן מנוסים (שופטי כדורסל עם קרחת, כמיטב המסורת), אבל יש חוקים ברורים. המקרה הזה הוא נוגד כל הגיון. אם אף אחד לא שם לב ורציתם להמשיך, אחלה אין טכנית (נשמעת פשרה די אדיוטית).
אם שופט שורק טכנית ויש לו את הסמכות לעשות זאת (לדעתי עד לפני שנתיים שלוש רק שופט ראשי היה רשאי לשרוק), עצרו את הכל, תודו שלא שמעתם, זרקו את הטכנית ותנו את הכדור לגלבוע.
חפרתי פה את המובן מאליו, אבל מסתבר שעבור שלישיית השופטים הזו זה לא כל-כך ברור. כמובן שאני לא בא בתלונות אליך, אבל גם לזחיחות אמורה להיות גבולות.

כל מילה. פשוט הזוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2020, 09:08 
סמל אישי של המשתמש
גילי הודה שהיתה טעות גדולה מצדו.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2020, 13:39 
סמל אישי של המשתמש
shirman כתב:
בשולי הדברים - עד איזו עונה החליטו לסגור את החלק התחתון של יציע 1? זה כבר חוצה את גבולות הענישה הלא-פרופורציונלית (אגב, מישהו זוכר על מה?) ועובר למחוזות האבסורד.
מקפיץ
למישהו יש תשובה לשאלה הזאת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2020, 14:30 
סמל אישי של המשתמש
עוד 2 משחקי בית לסיום העונש

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2020, 14:51 
סמל אישי של המשתמש
ממש עונש מידתי :ASS:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2020, 14:54 
סמל אישי של המשתמש
Gaudi כתב:
shirman כתב:
מקפיץ
למישהו יש תשובה לשאלה הזאת?

הייתי מציע להנהלה להתחיל ככה את העונה הבאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2020, 16:16 
גיא ברזל כתב:
עוד 2 משחקי בית לסיום העונש

אם אני לא טועה עברו 8 משחקי בית מאז החל העונש בדרבי השני בפלייאוף,כך שנארח את אילת עם יציע שלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: