תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 19 אפריל 2024, 10:36

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 11: נס ציונה - הפועל תל אביב 19:00
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 20:23 
סמל אישי של המשתמש
בית הלחמי הצליח להביא אותנו לסגל של 7 שחקנים במשחק הזה
כל התקפה נראית אילתור
הגנה מזעזעת רוב הזמן והרבה נזק מצד גינת בשני צידי המגרש בדקות מכריעות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 20:35 
סמל אישי של המשתמש
מאמנים ישראלים זה פשוט הדבר הכי מדהים בעולם.

סחטיין על זה שהוצאת את וויטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 20:39 
סמל אישי של המשתמש
אנחנו הקבוצה עם הכי הרבה טכניות בליגה, הא?
יש דרך לבדוק את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחזור 11: נס ציונה - הפועל תל אביב 19:00
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 20:41 
איזה לוזרים

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 20:42 
סמל אישי של המשתמש
אנחנו צריכים מאמן באופן אנוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 20:43 
למה הוא הכניס את גינת אלוהים יודע
כזה לוזר תומר. כל העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 20:47 
KingAlpaca כתב:
בלי קשר לטעויות שלו או לא, זה קצת קשה שהמילטון וליונס עושים טובה שהם משחקים. המילטון בסוף עם טעויות שגמרו את המשחק סופית. יש פה אוסף של גאנרים, רק שאף אחד לא רוצה לשמור.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 20:48 
סמל אישי של המשתמש
עוד פעם סופגים מעל 90. עד שזה לא ישתנה, נמשיך לדשדש למטה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 20:48 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:
KingAlpaca כתב:
בלי קשר לטעויות שלו או לא, זה קצת קשה שהמילטון וליונס עושים טובה שהם משחקים. המילטון בסוף עם טעויות שגמרו את המשחק סופית. יש פה אוסף של גאנרים, רק שאף אחד לא רוצה לשמור.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 20:49 
מאמן פח
המילטון אשפה
חבל שקבוצה עם פוטנציאל הולכת לזבל

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 21:51 
אין בקבוצה הזו כלים כדי לשמור.
0 גבוהים ניידים, 0 גארדים שיכולים לעבור חסימה ושלל שחקני פרימטר לא חכמים שמהמרים כל שנייה.

שום מאמן לא ישנה את זה.
המקסימום שאפשר זה למזער זאת עם התאמות טקטיות אבל בשביל זה צריך שחקנים בעלי אינטלגנציה, אני עדיין מחפש אחד כזה אצלנו.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 23:40 
מגוחך קצת לדבר על שחקנים במצב שבו המאמן שלך לא עושה את המינימום כדי לנצח את המשחק.
מייבש ואשכרה הורג את מארק ליונס, לא מביא את הגבוה הכי איטי בליגה לפיק אנד רול (מה שכל הליגה כבר למדה), משחק בהרכבים נוראיים ללא רכז. אי אפשר ככה.
לפחות הפעם הוא סוף סוף זרק לספסל את מעבר החצייה שנקרא תומר גינת.

בשורה התחתונה הפסד חוץ בנס ציונה הוא לא נורא, אני יותר חושש לגבי ההמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2019, 23:46 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
מגוחך קצת לדבר על שחקנים במצב שבו המאמן שלך לא עושה את המינימום כדי לנצח את המשחק.
מייבש ואשכרה הורג את מארק ליונס, לא מביא את הגבוה הכי איטי בליגה לפיק אנד רול (מה שכל הליגה כבר למדה), משחק בהרכבים נוראיים ללא רכז. אי אפשר ככה.

בדיוק.
סיימנו סיבוב שלם והוא עוד מתעסק בסדרות החינוך שלו במקום לאמן. צריך להבהיר לו שזו לא קבוצת נוער ושיפסיק כבר עם סדרות החינוך המגוחכות האלו. הוא מאמן של קבוצת בוגרים מקצוענית, הושקע פה הרבה כסף, מאות ואלפי אוהדים מלווים את הקבוצה הזאת והם לא באים לראות את סדרות החינוך שלו, והשחקנים האלה בגיל 30 גם ככה לא הולכים להשתנות.
ואם הוא עד כדי כך לא מסוגל להסתדר עם ליונס, אז בהתחשב בזה שכבר רשמנו שבעה זרים ואי אפשר להחליף עכשיו עוד אחד, שיקום וילך הביתה. או שישלחו אותו הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 00:33 
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:

בדיוק.
סיימנו סיבוב שלם והוא עוד מתעסק בסדרות החינוך שלו במקום לאמן. צריך להבהיר לו שזו לא קבוצת נוער ושיפסיק כבר עם סדרות החינוך המגוחכות האלו. הוא מאמן של קבוצת בוגרים מקצוענית, הושקע פה הרבה כסף, מאות ואלפי אוהדים מלווים את הקבוצה הזאת והם לא באים לראות את סדרות החינוך שלו, והשחקנים האלה בגיל 30 גם ככה לא הולכים להשתנות.
ואם הוא עד כדי כך לא מסוגל להסתדר עם ליונס, אז בהתחשב בזה שכבר רשמנו שבעה זרים ואי אפשר להחליף עכשיו עוד אחד, שיקום וילך הביתה. או שישלחו אותו הביתה.

אם הוא ייבש את ליונס מסיבות לא מקצועיות, זה דווקא עדיף לדעתי ואי אפשר גם לקבוע שזה לא במקום, לא בטוח שזה כן במקום, פשוט אי אפשר לדעת בלי להבין את המקרה.
החשש הגדול יותר לדעתי זה שהסיבה שליונס סופסל היא מקצועית.
אם הסיבה היא מקצועית - זאת החלטה גרועה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 00:33 
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:

בדיוק.

אם הוא ייבש את ליונס מסיבות לא מקצועיות, זה דווקא עדיף לדעתי ואי אפשר גם לקבוע שזה לא במקום, לא בטוח שזה כן במקום, פשוט אי אפשר לדעת בלי להבין את המקרה.
החשש הגדול יותר לדעתי זה שהסיבה שליונס סופסל היא מקצועית.
אם הסיבה היא מקצועית - זאת החלטה גרועה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 00:56 
סמל אישי של המשתמש
עזוב, מילא ההחלטה המקצועית לא להעלות אותו בחמישייה, ועוד דווקא אחרי משחק השיא שלו נגד ראשל"צ.

מה שהוא עשה היום - להעלות אותו 15 שניות לסוף הרבע הראשון כי יש פאולים לתת, ואז להחזיר אותו לספסל בסוף הרבע, ולהעלות אותו שוב בלית ברירה רק אחרי שנס ציונה רצו 9:2 בתחילת הרבע השני (מה הוא חשב, שנשחק משחק שלם עם שישה שחקנים?) - ברור שזה לא מקצועי, זה נטו להשפיל ולהראות לו מי הבוס.

ומה אתה חושב שיקרה? ליונס יגיד לעצמו עכשיו "אה, הוא רציני, אני חייב להתיישר עכשיו או שאני לא אראה מגרש"? אם כן, אז ההחלטה הזאת במקום. אבל ברור שזה לא מה שיקרה. כל מה שאתה יכול לקבל מהדבר הזה הוא גם שליונס לא משחק (ואז גם את מה שאתה יכול להרוויח ממנו אתה לא מרוויח), וגם מערכת היחסים ביניהם תעכיר עוד יותר. אז איך ההחלטה הזאת יכולה להיות במקום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 07:20 
הייבוש של ליונס זו הטעות הכי פחות מעניינת של בית הלחמי בחייכם.
המשחק העומד שלנו נוראי, קלענו באיזור ה30 נקודות במתפרצת והגענו בקושי ל80 נקודת.
הריווח קטסטרופה, הכל משוחק לאט, הולכים לאופציות לא טובות (שוכמן מוליך פיק אנד רול, לאטביוס ותומר נמצאים בפינות כשיש חדירה, לנזל לא לוקח גב לסל, ליונס בקושי נוגע בכדור כשהוא על המגרש).

וגם ההכנה ההגנתי ברמה הטקטית היא מתחת לכל ביקורת, כל קבוצה מאומנת תקלע עלינו 90 נקודות.
אנחנו לא מספיק ערוכים הגנתית מDay one.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 09:06 
סמל אישי של המשתמש
לקלוע 80 זה בסדר גמור, חצי ליגה קולעת פחות מכך בממוצע למשחק. הבעיה האמיתית היא ההגנה, ליתר דיוק היעדרה המוחלט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 10:05 
יש בקבוצה הזו בעיה מנטאלית קשה. למעט אולי הדרבי האחרון שבו נלחמנו בשיניים כל המשחק והפסדנו משחק צמוד, רוב ההפסדים הם תבוסות שבהן השחקנים נראים אדישים וחסרי רוח לחימה לחלוטין. לדעתי רוב ההפסדים העונה הם בהפרשים של קרוב ל-20 נקודות, וזה אומר הכל.

היון הרבה רגעים ברבע וחצי האחרונים שיכולנו לחזור בהם למשחק ולצמצם לפער של 4-5 נקודות, בכולם הצלחנו גם לייצר מהלך התקפי מטופש, וגם לחטוף מייד בצד השני מקבוצה שהשחקנים שלה רצו יותר.

מטריד מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 11:42 
מה שקורה עם מארק ליונס זו שערוריה. אפשר לאהוב את ליונס, ואפשר לא. אבל זה השחקן והתפקיד של המאמן הוא להוציא ממנו את המיטב.
אם מדובר בסדרת חינוך, אז יבין בית הלחמי שהוא לא מאמן קבוצת נוער ולא את נבחרת העתודה, וסדרות חינוך לא מעניינות את אוהדי הפועל תל אביב. מה גם שליונס או לא ילד שיצא מהקולג'. כמו שיובל כתב, אף אחד לא מגיע לאולמות כדי לראות את בית הלחמי מחנך את מארק ליונס.
אם מדובר בהחלטה מקצועית, אזי לדעתי זה אפילו חמור יותר. ליונס לא מספיק טוב כדי לקבל יותר מ15 דקות? וגם איזה החלטה מקצועית בדיוק? במשחק הקודם ליונס במו ידיו החזיר את הפועל מפיגור 12 לשוויון בדרבי. מה בדיוק במשחק הקודם מצדיק ייבוש? כמו שמה בדיוק במשחק של ליונס נגד ראשון לציון שבו הוא קלע 7 שלשות הצדיק ייבוש במשחקים שאחרי נגד ב"ש ומכבי חיפה?
שוב, אני הייתי בוחר רכז אחר לקבוצה בקיץ. אבל זה כרגע לא מעניין. התפקיד של המאמן הוא להוציא מהסגל את המיטב, ולייבש את ליונס זה ממש לא מוביל להגשמת המטרה הזו.
אגב, אותו דבר היה עם אלישי כדיר. שיחק מצוין בגביע נגד ירושלים, שיחק טוב נגד ראשון לציון, ואז יובש נגד ב"ש. עלה נגד מכבי חיפה, מסר שני אסיסטים יפים, עשה עבירה, החטיא ליי אפ ונשלח לספסל עד לסיום.
זה לא הגיוני וזה לא מתקבל על הדעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 12:18 
באשר לליונס, מעבר למיעוט הדקות קיבלנו שחקן עצבני ומדוכא שחושש לקלוע מטווח שלוש נקודות. ובאשר לציוותי החמישיות- לשחק (כמעט) רבע ראשון שלם, כשנס ציונה לא פוגעים, כשהגארד שלא יורד מהפרקט הוא שוכמן?! הניהול של הקו האחורי, בוודאי מאז ההפסד לראשון, הוא שערוריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 15:24 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:

דווקא אחרי 3 ניצחונות רצופים כשהראש נקי מעצבים מהפסד מרגיז, ניתן לומר שהתחושה היא שעם בית הלחמי לא נצליח להגיע רחוק העונה.

אני מצטט את עצמי כי הציטוט הוא מאחרי ניצחון (מול אילת)
בית הלחמי לא מאמן מספיק טוב.
לא בא לי להיות יותר מדי captain handsight אבל זה היה ברור מראש מלראות אותו בשנים האחרונות בגליל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 15:38 
יובל כתב:
עזוב, מילא ההחלטה המקצועית לא להעלות אותו בחמישייה, ועוד דווקא אחרי משחק השיא שלו נגד ראשל"צ.

מה שהוא עשה היום - להעלות אותו 15 שניות לסוף הרבע הראשון כי יש פאולים לתת, ואז להחזיר אותו לספסל בסוף הרבע, ולהעלות אותו שוב בלית ברירה רק אחרי שנס ציונה רצו 9:2 בתחילת הרבע השני (מה הוא חשב, שנשחק משחק שלם עם שישה שחקנים?) - ברור שזה לא מקצועי, זה נטו להשפיל ולהראות לו מי הבוס.

ומה אתה חושב שיקרה? ליונס יגיד לעצמו עכשיו "אה, הוא רציני, אני חייב להתיישר עכשיו או שאני לא אראה מגרש"? אם כן, אז ההחלטה הזאת במקום. אבל ברור שזה לא מה שיקרה. כל מה שאתה יכול לקבל מהדבר הזה הוא גם שליונס לא משחק (ואז גם את מה שאתה יכול להרוויח ממנו אתה לא מרוויח), וגם מערכת היחסים ביניהם תעכיר עוד יותר. אז איך ההחלטה הזאת יכולה להיות במקום?

יש מצב שאתה צודק, לפי הרושם שיש לי מבית הלחמי הוא לא אחד שמשחק משחקי אגו וקשה לי להאמין שהוא עשה את זה מתוך כוונה להשפיל אותו.

אני לא חושב שהתנהלות של מאמן מול שחקן משפיעה רק על מערכת היחסים בניהם, לדעתי (ובאמת אין לי מושג מה היה הסיפור המוזר אתמול) אם הוא זיהה שליונס משדר חוסר רצינות\ בא בלי מוטיבציה אז זה לגיטימי וגם חכם לא להעלות אותו. אם למאמן יש סטנדרטים של רצינות\ התנהגות\ מקצוענות, אי אפשר להאשים אותו על זה שהוא מספסל את מי שלא עומד בחובות האלה.

אני מקווה שליונס כשחקן מקצוען שרוצה לשחק ולהשפיע ידע להבין שהוא צריך לעמוד בדרישות של המאמן שלו בשביל לראות דקות מרכזיות, אם זה ייקרה, יכול להיות שיצא משהו חיובי מההפסד המתסכל של אתמול.
זה תלוי גם ביחסי האנוש של בית הלחמי,והיכולת שלו להיות חכם ולא צודק. לדעתי יחסי האנוש שלו הם מהטובים בקרב המאמנים בליגת העל ואני מקווה שהוא יצליח להוציא מליונס את מה שאפשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 דצמבר 2019, 16:35 
הוקיץ' כתב:
...לא מביא את הגבוה הכי איטי בליגה לפיק אנד רול (מה שכל הליגה כבר למדה)
משפט מדויק שלדעתי ממחיש עד כמה ההכנה של הקבוצה לקויה מתחילת העונה.
אם הייתי יכול להשפיע, בצד ההתקפי היו עובדים רק על תרגילי הכנסת כדור לוויליאמס שבסופם גם הקלעים יגיעו לעמדות קליעה פנויות ומפסיק עם השלכות הכדור הסתמיות (בעיקר של המילטון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 דצמבר 2019, 01:35 
סמל אישי של המשתמש
opheaaa כתב:
יובל כתב:

יש מצב שאתה צודק, לפי הרושם שיש לי מבית הלחמי הוא לא אחד שמשחק משחקי אגו וקשה לי להאמין שהוא עשה את זה מתוך כוונה להשפיל אותו.

אני לא חושב שהתנהלות של מאמן מול שחקן משפיעה רק על מערכת היחסים בניהם, לדעתי (ובאמת אין לי מושג מה היה הסיפור המוזר אתמול) אם הוא זיהה שליונס משדר חוסר רצינות\ בא בלי מוטיבציה אז זה לגיטימי וגם חכם לא להעלות אותו. אם למאמן יש סטנדרטים של רצינות\ התנהגות\ מקצוענות, אי אפשר להאשים אותו על זה שהוא מספסל את מי שלא עומד בחובות האלה.

אני מקווה שליונס כשחקן מקצוען שרוצה לשחק ולהשפיע ידע להבין שהוא צריך לעמוד בדרישות של המאמן שלו בשביל לראות דקות מרכזיות, אם זה ייקרה, יכול להיות שיצא משהו חיובי מההפסד המתסכל של אתמול.
זה תלוי גם ביחסי האנוש של בית הלחמי,והיכולת שלו להיות חכם ולא צודק. לדעתי יחסי האנוש שלו הם מהטובים בקרב המאמנים בליגת העל ואני מקווה שהוא יצליח להוציא מליונס את מה שאפשר.

לא יודע על סמך מה קיבלת את הרושם הזה. בינתיים, העונה, כל הסדרות חינוך האלה זה הדבר היחיד שהוא מתמקד בו.
ספסל את כדיר נגד ירושלים בבית על זה שעשה פרצוף כשהוחלף.
ספסל את מדר נגד אשדוד על כמה שטויות שהוא עשה כשעלה לשחק. סיכוי טוב שאם הוא היה נותן לו לשחק קצת היינו נמנעים מפאדיחה של הפסד לקבוצה הכי חלשה שהייתה בליגת העל ב-25 שנה האחרונות.
ספסל את טרדוול, גם כן על זה שעשה פרצוף כשהוחלף, כל הרבע האחרון נגד נהריה בזמן שחוגגים על כדיר. אם לא זה היינו מנצחים.
ועכשיו מה שהוא עושה לליונס.

ואני לא יודע בדיוק מה קורה בין ליונס לבית הלחמי מחוץ למגרש, אבל על המגרש אין לי שום תלונות לליונס. הוא משחק נכון מאוד גם כשהכדור לא נכנס לו. מפעיל את האחרים מצוין ומשחק בצורה מאוד לא אנוכית (אם כבר יותר מדי לא אנוכית, שגם בזה אני מאשים את בית הלחמי). נגד נס ציונה הדקות היחידות ששיחקנו כדורסל נורמלי היו איתו על המגרש. בדרבי הוא החזיר אותנו לבד למשחק. נגד אילת הוא היה מצוין גם כשהזריקה מבחוץ לא נכנסה לו. הוא מינוס בהגנה כי הוא קטן וכבר אין לו רגליים כל כך, אבל הוא עושה מאמץ להקטין את המינוס הזה (כולל שימוש מופרז בעבירות, שפוגעות לו בדקות הספורות שבית הלחמי מאפשר לו לשחק). לא עצבני ומתווכח עם השופטים על כל שריקה כמו בקדנציה הקודמת (אפשר רק לדמיין מה היו אומרים עליו אם הוא היה מקבל את כמות הטכניות ששוכמן וכדיר מקבלים). אז באמת לא אכפת לי מה קורה בינו לבין בית הלחמי מחוץ למגרש. התפקיד של בית הלחמי הוא לדאוג שכל מה שקורה מחוץ למגרש לא זולג למגרש, ואם זו התוצאה הסופית אז הוא לא עושה את העבודה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: