תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 מרץ 2024, 01:27

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אולם ביתי
הודעהפורסם: 14 דצמבר 2019, 23:46 
סמל אישי של המשתמש
:LOMASHOO:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: אולם ביתי
הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:11 
קומוניסים כתב:
כשהאולם יתמלא במשחקים שבשגרה יהיה אפשר לחשוב שצריך לזוז.
בינתיים אנחנו רואים מה האפקט של מגרש ביתי שגדול עלינו בשתי מידות
בכדורסל זה אפילו הרסני יותר
בכל מקרה עופר, כרגע 10 אלף אוהדים זה כן מדע בדיוני

אבל אין כיום אולם של 6,000 .. 7,000 מקומות שאפשר לעבור אילו. זה או לעבור לאולם ביד אליהו של 11,000 (ועם כל מה שהמקום הזה מסמל במשך יותר מארבעה עשורים) או להישאר באולם הדרייב-אין של 3,500 .
מעבר לאולם גדול של 11,000 בניהול נקי הכוללת בעלות של האוהדים עוד לא היה לנו. לאולם ביד אליהו עברנו בזמנו בניהול הכושל של שאול אייזנברג.
לדעתי זה לא מדע בדיוני להביא במשחקים שבשגרה 5,000 .. 6,000 ובמשחקי דרבי ופלייאוף שלבים מכריעים לפחות 8,000 .
צריך לפעול שיווקית על קהל הכדורגל. לנסות להביא את רובו גם לכדורסל.
ואם נצליח לעשות את זה, אז אני מסכים שלא יהיה במשחקי ליגה שבשגרה בדיוק אותו אפקט של אולם קטן מלא עד אפס מקום. אבל מצד שני, זו תהיה נקודת פתיחה שמשם המועדון יוכל להגדיל את מעגל האוהדים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:15 
הדרייב אין ברוב מוחלט של משחקי הליגה לא מתמלא ב3000 אוהדי הפועל.
אין שום סיבה לחשוב על מעבר.
האולם הזה מתאים לנו מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:18 
סמל אישי של המשתמש
בוא נעשה את זהתמונה

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:20 
tadmored כתב:
ofer23 כתב:
tadmored כתב:
אני בעד שנעבור לבלומפילד,
איצטדיון גדול 29,000 מקומות וגם ביתי

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
היחס בין מספר המושבים בהיכל שלמה לבין בלומפילד הוא 1:8 .
אז אם בכדורגל חזרנו לבלומפילד המשופץ, אז בכדורסל אפשר לעבור לאולם שקטן מבלומפילד כמעט פי 3.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
בלומפילד חזרנו כי זה הבית שלנו,
מרבית האוהדים שלנו היו מעדיפים שיעשו גג ושיהיה איצטדיון למקסימום 15,000 - 20,000,
אנחנו רוצים להרגיש במגש בבית

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

כשהפועל רגל שיחקה בליגה השניה, הגיעו למושבה לפעמים יותר מ-6,000 אוהדים. וזו היתה ליגה שניה וזה ממש לא היה הבית שלנו. ומכיוון שאין אולם כדורסל של 6,000..7,000 שאפשר לעבור אילו, אז זה או להישאר באולם של 3,500 או לעבור לאותו אולם של 11,000 . לדעתי בשיווק נכון אפשר להביא את רוב קהל הכדורגל וזה כבר כמעט ימלא במשחקי דרבי והכרעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:26 
טכנית לארז כתב:

סבבה.
אפשר להישאר בחשיבה הזו ואז גם תמיד נישאר עם אותם מספרים.
לעומת זאת, במעבר לאולם גדול ובשיווק (גם ישיר במשחקי כדורגל בבלומפילד) של מכירת מנויים וכרטיסים למשחקים, ניתן להגדיל את המספרים משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:29 
ofer23 כתב:
טכנית לארז כתב:

סבבה.
לעומת זאת, במעבר לאולם גדול ובשיווק (גם ישיר במשחקי כדורגל בבלומפילד) של מכירת מנויים וכרטיסים למשחקים, ניתן להגדיל את המספרים משמעותית.

אין פה עניין של "חשיבה" אלא של עובדות בשטח.
אתה באמת חושב שמעבר למנורה יגדיל את ממוצע הצופים שלנו במשחקי בית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:32 
גביזון כתב:
בוא נעשה את זהתמונה

אני ממתין לתמונה של שמעון מזרחי.

ובקצת יותר רצינות: אפשר לא להסכים למה שאני רושם ועדיין לכבד דיעה של מישהו אחר, שבאה מכוונות טובות. לצרף כאן תמונות של עסקנים, מפוקפקים יותר ומפוקפקים פחות, זה בלשון המעטה - לא לעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:34 
טכנית לארז כתב:
ofer23 כתב:
טכנית לארז כתב:

סבבה.

עם שיווק נכון - כן. אני באמת חושב כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:38 
סמל אישי של המשתמש
ofer23 כתב:
גביזון כתב:
בוא נעשה את זהתמונה

ובקצת יותר רצינות: אפשר לא להסכים למה שאני רושם ועדיין לכבד דיעה של מישהו אחר, שבאה מכוונות טובות. לצרף כאן תמונות של עסקנים, מפוקפקים יותר ומפוקפקים פחות, זה בלשון המעטה - לא לעניין.

אם זה ככ פשוט(זה לא) ואם אתה יודע איך לעשות את זה תציג תוכנית ותנסה להבחר להיות. חבר הנהלה...אני בטוח שאם תצליח שנמכור את כל המנויים בעונה אחת תוכתר האלוף השיווק של הפועל מאז ומעולם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:44 
ofer23 כתב:
טכנית לארז כתב:
ofer23 כתב:
טכנית לארז כתב:

סבבה.

עם שיווק נכון - כן. אני באמת חושב כך.

לדעתי אין שום סיכוי.
להיפך, אם נניח יש לנו ממוצע של איזה 2000 אוהדים במשחקי בית בדרייב אין, למנורה יגיעו אולי 1100.

אם יום אחד נעשה את השדרוג התקציבי הזה ונעמיד קבוצה של איזה 50 מיליון שקל תקציב, אירופה, שאיפות לאליפות וכאלה אז יתאים לנו אולי אולם של 6500.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 00:52 
דובראש כתב:
ofer23 כתב:
גביזון כתב:
בוא נעשה את זהתמונה

אם זה ככ פשוט(זה לא) ואם אתה יודע איך לעשות את זה תציג תוכנית ותנסה להבחר להיות. חבר הנהלה...אני בטוח שאם תצליח שנמכור את כל המנויים בעונה אחת תוכתר האלוף השיווק של הפועל מאז ומעולם

אני לא רשמתי שזה כל כך פשוט.
ואינני עוסק בשיווק.
אני חושב שמעבר לאולם גדול, כשהמועדון עכשיו מנוהל נקי יותר וגם בבעלות של האוהדים, יכול להביא לעליה משמעותית במכירת מנויים ובמכירת כרטיסים נוספים למשחקים שנחשבים אטרקטיביים יותר.
אני זוכר גם כשהגענו לחצי גמר גביע לפני מספר שנים וגם לפיינל פור יחסית לא מזמן, אז היה ביקוש גדול לכרטיסים ליציעים שהוקצו לנו. וזה היה באולם ביד אליהו. אז נכון שמדובר היה בשלבי הכרעה מתקדמים, וגם לא ידוע אם תיאורטית כל האולם היה לרשותנו אז כמה היינו מצליחים למלא, אבל זה מצביע על פוטנציאל.
ומעצם המעבר לאולם גדול, תוכל להציע למכירה מנויים וכרטיסים גם דרך משרד כרטיסים, אבל גם תוכל לנסות למכור בבלומפילד לאוהדי הכדורגל לפני ואחרי המשחקים. זו אמנם כבר מתכונת שבוצעה בעבר הרחוק, אבל שוב זה היה בעידן שהפועל נוהלה באופן מפוקפק וכושל וזה ממש לא המצב כיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 01:04 
סמל אישי של המשתמש
ofer23, אני אענה לך ברצינות.
ב-3 הפעמים שהגענו לפיינל-פור ביד אליהו, הבאנו סדר גודל של 5000-5500 אוהדים. זה פוטנציאל האוהדים שלנו למשחקי גמר גביע, כשיש משחק שבו כל אוהד שהקבוצה איכשהו מעניינת אותו מגיע אליו.
לרוב המשחקים אנחנו מביאים כ-2000 אוהדים ויש הרבה מקומות פנויים, למרות שמחירי המנויים והכרטיסים ממש לא בשמיים והמועדון עושה את כל מאמצי השיווק שהוא יכול. זו כמות האוהדים שמעוניינת להגיע למשחקים על בסיס קבוע.
לעבור ליד-אליהו עם בסיס האוהדים הנוכחי יהווה פגיעה כלכלית ומקצועית שהמועדון לא יוכל לעמוד בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 01:24 
יובל כתב:
ofer23, אני אענה לך ברצינות.
ב-3 הפעמים שהגענו לפיינל-פור ביד אליהו, הבאנו סדר גודל של 5000-5500 אוהדים. זה פוטנציאל האוהדים שלנו למשחקי גמר גביע, כשיש משחק שבו כל אוהד שהקבוצה איכשהו מעניינת אותו מגיע אליו.
לרוב המשחקים אנחנו מביאים כ-2000 אוהדים ויש הרבה מקומות פנויים, למרות שמחירי המנויים והכרטיסים ממש לא בשמיים והמועדון עושה את כל מאמצי השיווק שהוא יכול. זו כמות האוהדים שמעוניינת להגיע למשחקים על בסיס קבוע.
לעבור ליד-אליהו עם בסיס האוהדים הנוכחי יהווה פגיעה כלכלית ומקצועית שהמועדון לא יוכל לעמוד בו.

אינני מומחה לניהול ולשיווק, אבל לדעתי המועדון צריך להעיז ולעבור לפחות לשנה אחת, תוך ניסיון לממן את העלויות הנלוות (שיטור, סדרנים, ..) באמצעות ספונסר.
היעד צריך להיות בדיוק אותם אוהדים ״שהקבוצה איכשהו מעניינת אותם״. ולדעתי מדובר בכ-80% מאוהדי הכדורגל. גם אלה שמתעניינים פחות בכדורסל, אבל באים למשחקי הכדורגל גם בגלל האווירה, התפאורה ותחושת השייכות.
המועדון צריך לנסות להגיע ישירות לאוהדי הכדורגל לפני ואחרי המשחקים בבלומפילד ולהציע מכירת מנויים וכרטיסים למשחקים בודדים. נכון, זו שיטה שכבר נעשתה בעבר, אבל אז או שהיה מדובר בעבר הרחוק בניהול כושל ומפוקפק או בשנים האחרונות מכירה לאולמות קטנים וגם התניה לעיתים בחברות בעמותה, אשר הרתיעה חלק מהאוהדים.
והערה לגבי ״המועדון עושה את כל מאמצי השיווק שהוא יכול״ - גם העונה בבלומפילד וגם בעונות הקודמות במושבה, לא היה משחק אחד שמישהו ממועדון הכדורסל הציע לי לפני/תוך-כדי/אחרי משחק הכודרגל לרכוש כרטיס למשחק בית בכדורסל או בכלל מנוי לכל העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 01:41 
סמל אישי של המשתמש
ההנהלה גם ככה מתעסקת רוב הזמן עם ניסיונות לשמר ספונסרים בשביל להישאר עם הראש מעל המים. זה קל לכתוב שספונסר יממן עלויות של מיליוני שקלים אבל זה פשוט לא מציאותי.
וגם תחזיות הקהל שלך לא מציאותיות. אם כמות הקהל המקסימלית שמגיעה למעמדים מיוחדים היא כ-5500, אז אין סיכוי להביא כמות כזאת על בסיס קבוע. אין מה לעשות, מעגלי האהדה האלה קיימת בכל קהל אוהדים.
בוא קודם נמלא את הדרייב-אין על בסיס קבוע או כמעט קבוע לפני שנקפוץ לאולם גדול פי שלושה. יש לנו עדיין מקום לגדול גם בדרייב-אין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 02:56 
סמל אישי של המשתמש
אני חושב שהפועל צריכה לעבור לשחק בצהוב. עם שיווק נכון אני מאמין שהקהל יבוא בהמוניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 09:14 
סמל אישי של המשתמש
ofer23 כתב:

והערה לגבי ״המועדון עושה את כל מאמצי השיווק שהוא יכול״ - גם העונה בבלומפילד וגם בעונות הקודמות במושבה, לא היה משחק אחד שמישהו ממועדון הכדורסל הציע לי לפני/תוך-כדי/אחרי משחק הכודרגל לרכוש כרטיס למשחק בית בכדורסל או בכלל מנוי לכל העונה.

בתור מי שעמד כמה וכמה פעמים בדוכנים של העמותה - לדבר עם אוהדים במשחקי הכדורגל זה די בזבוז זמן, ולא יוצא מזה כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 09:18 
בכלל כל הרעיונות האלה של דוכנים וטלמרקטינג , הם מבוססי מתנדבים , בשנים הראשונות של העמותה היה מאגר מתנדבים די גדול שהיה מגיע ופעיל בתחום, המאגר נשחק ונעלם כמעט כליל עד למצב שהיום אין כמעט בכלל פעילות בנושא.

זה גם לא מגיע מלמטה , וגם , לדעתי מאז שדור לא בועד אין מישהו מטעם ההנהלה שאחראי על הנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 09:38 
סמל אישי של המשתמש
אני הייתי אחראי על זה במשך שנה אחרי. מאז אין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 11:57 
זה מאוד דומה לנושא הביצה והתרנגולת- תקציב גדול משמעותית יעלה את כמות הקהל, ואולם גדול עם תפוסה גבוהה ברוב המשחקים יכול לגרום לתקציב להשתדרג.
אני חושב שאולם כמו זה של חולון היה אמור להתאים למימדים שלנו, אבל חולדאי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 12:02 
סמל אישי של המשתמש
מה שבאמת היה משנה זה אם היה לנו גב כלכלי.
אם ירושלים היתה עוברת לארנה בלי הגב של אורי אלון גם היא כנראה היתה מדשדשת. ואני עוד מעריך ששם היא לא מוציאה הרבה כסף על שכירת המקום, כמו שאנחנו נוציא איזה מיליון ש"ח במינימום על שכירות בשנה ביד אליהו (יש מצב טוב שהמספר האמיתי גבוה בהרבה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 12:58 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
מה שבאמת היה משנה זה אם היה לנו גב כלכלי.
אם ירושלים היתה עוברת לארנה בלי הגב של אורי אלון גם היא כנראה היתה מדשדשת. ואני עוד מעריך ששם היא לא מוציאה הרבה כסף על שכירת המקום, כמו שאנחנו נוציא איזה מיליון ש"ח במינימום על שכירות בשנה ביד אליהו (יש מצב טוב שהמספר האמיתי גבוה בהרבה).

קצת אוף טופיק, אבל איך הם באמת מצליחים להעמיד תקציבים כ"כ גבוהים אחרי שאשר אלון עזב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 13:49 
סמל אישי של המשתמש
קודם יש להם כבר גב רציני של מנויים. נדמה לי סדר גודל של 9000 בעונה. ומעבר לזה אורי אלון אסף סביבו חבורה די גדולה של ספונסרים ואנשי עסקים שרובם נשארו בעסק. כך שהם ירדו בתקציב, אבל עדיין בפער אדיר ממרבית הליגה.

לדעתי כרגע הם מאד מתוסכלים כי ברור להם שהם לא יכולים לבצע קפיצת מדרגה, תכלס הם לא יודו בזה אבל הם די יושבים ומחכים שאורי אלון יחזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 13:55 
תראה גם:

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=274&docID=330410&lang=HE&clk=637120143623727860

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 14:02 
עופר, בדבר אחד אתה כנראה צודק וזה שלא ממצים את השיווק לכדורסל במשחקי בית בכדורגל. אפשר להפיק מכך תועלת אבל זה עדיין לא יתקרב למספרים שלך כי כמו שאמרו לך חצי גמר גביע בכדורסל זה מדד שמדבר בעד עצמו. מי שלא מגיע לחצי גמר הוא אדיש ואפילו גימיק שיווקי שיגרום לו לרכוש מנוי, לא יגרום לו להניע את הרכב, בטח כשמדובר במשחק ליגה 'רגיל'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 14:06 
סמל אישי של המשתמש
beny כתב:

מתן בסתר למשכורות של כדורסלנים אמריקאים. צדיק!
:LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 14:10 
מה כן אפשר לעשות לדעתי? לחשוב לטווח ארוך ולשים את הזיטונים על כניסת ילדים ונוער חינם ונשקיע בזה את המאמצים. אם נתמיד בזה ובמקביל תהיה יכולת מקצועית טובה נוכל להנות מהפירות האלה עוד 10 ו-15 שנים... אגב, הייתי עושה בכדורגל את אותו הדבר. ואגב 2, כמבוגר הייתי מוכן לשלם מחיר מלא בשמחה אם הכניסה לילדים ונוער תהיה בחינם. מניח שרוב האוהדים יסכימו על זה. ברגע שנגדל בהתמדה ונראה תהליך כזה יהיה אפשר לדבר על אולם גדול יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 דצמבר 2019, 00:00 
עזוב רגע שהפוטנציאל התאורטי הוא גג-גג שני שליש מיד אליהו (במשחק על האליפות אולי), הפוטנציאל המעשי ביד אליהו במשחק רגיל הוא 500 אוהדים. הרוב פשוט לא יגיעו בגלל שזה יד אליהו.
תאבד מלא מנויים, לא תמכור כרטיסים, הרבה יבטלו חברות בעמותה. אבל היי חוץ מזה אחלה רעיון!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 דצמבר 2019, 04:44 
סמל אישי של המשתמש
כיום לרוב המשחקים מגיעים באזור ה-2000 אוהדים.
בוא נניח לשניה שאתה צודק בטענה שאם עוברים ועם שיווק טוב אפשר להגדיל את כמות האוהדים. אני לא חושב שאתה צודק, אבל לשם הדיון, נניח כך.
בכמה? אם אני אהיה נדיב, נגיד שאנחנו נוכל להכפיל ככה את כמות האוהדים שמגיעים למשחקים ״רגילים״ (דהיינו, לא גדולים במיוחד). להכפיל זה יפה מאוד, זה אפילו הישג מטורף, אבל זה עדיין ישאיר אותנו רק עם 4000 אוהדים באולם של 11 אלף מקומות. רק קצת יותר משליש אולם.
ככה שגם בסיטואציה שזה מהלך שמצליח בטירוף, זה ישאיר את רוב האולם ריק, שזה אומר שזה לא יהיה אולם ביתי.
וכשאפילו התסריט האופטימי הוא לא טוב, זה מהלך שפשוט לא כדאי לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 דצמבר 2019, 04:47 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
מה כן אפשר לעשות לדעתי? לחשוב לטווח ארוך ולשים את הזיטונים על כניסת ילדים ונוער חינם ונשקיע בזה את המאמצים. אם נתמיד בזה ובמקביל תהיה יכולת מקצועית טובה נוכל להנות מהפירות האלה עוד 10 ו-15 שנים... אגב, הייתי עושה בכדורגל את אותו הדבר. ואגב 2, כמבוגר הייתי מוכן לשלם מחיר מלא בשמחה אם הכניסה לילדים ונוער תהיה בחינם. מניח שרוב האוהדים יסכימו על זה. ברגע שנגדל בהתמדה ונראה תהליך כזה יהיה אפשר לדבר על אולם גדול יותר.

לא יודע אם אפשר להסתדר כלכלית כשאתה נותן לנוער להכנס בחינם, אבל ילדים בחינם, נוער בחצי מחיר ומבוגרים במחיר מלא זה לחלוטין הדרך הנכונה (לא יודע להגדיר מתי המעבר מילד לנוער, אבל משהו שלא משנה איזה גיל מוחלט, זה יהיה עדיין טוב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: