תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 20 אפריל 2024, 06:12

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 76 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מחזור 5- גלבוע/גליל-הפועל ת״א, גן נר, שלישי 5/11 19:30
הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 02:45 
כשייזרוק 8 שלשות למשחק וייקלע אותם ב35% ומעלה , לא יחטיא לייאפים ברשלנות במתפרצות ובאופן כללי לא יראה שכולם על הז*ן שלו , אני אהיה מרוצה ממנו, לא צריך ממנו דברים שלא ציפינו שיביא, אבל שיביא את מה שכן ציפינו ממנו אחרת אין לו מקום בקבוצת כדורסל.

מה שכן, זה לא שחקן שחותכים אותו כל כך מהר, למצוא מישהו יותר טוב לא יהיה פשוט ובמקרה הזה כן הייתי מחכה לראות אותו בהמשך, בטח עכשיו שיש מסביבו שחקנים יותר טובים והקבוצה (בשאיפה) נכנסת לקצב יותר טוב.

לגבי רודריגז, אם יש כסף לשלם לו (או לחילופין גם לשחרר אותו עולה כמו להחזיק אותו), שישאר בתור גיבוי , אם מישהו פצוע או אולי במשחק מסויים המצאפ איתו יהיה יותר מתאים לעומת אחד הזרים האחרים אז אולי עוד נראה אותו משחק, אם יש פה שקל אחד שפשר לחסוך, חייבים לשחרר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מחזור 5- גלבוע/גליל-הפועל ת״א, גן נר, שלישי 5/11 19:30
הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 02:59 
סמל אישי של המשתמש
מגיעות לבית הלחמי מחמאות על שני דברים:
1. קיצור הרוטציה. אין שום סיבה שקבוצה שמשחקת פעם בשבוע תשתף כל כך הרבה שחקנים במשחק. אין מקום לרוטציה של 9-10 שחקנים, בטח שהם לא כאלה איכותיים. וכשהקבוצה בתקופה רעה ויש המון לחץ, בטח שאף שחקן ספסל לא יכול לקבל ביטחון ולהיכנס לקצב כשהוא נכנס לשתי דקות ונזרק ישר בחזרה לספסל.
2. ההגנה הנסוגה, השארת שחקנים לקליעות פנויות לטובת ציפוף הצבע וריבוי עזרות. גלבוע קבוצת קליעה רעה (גם במשחקים שבהם הם ניצחו הם קלעו מעט שלשות ובאחוזים רעים) ובאופן כללי קבוצה עם שחקנים מאוד מוגבלים התקפית מעבר לשלושת הזרים הסקוררים. כפינו עליהם הרבה איבודים, שרובם היו לא בגלל לחץ על הכדור אלא בגלל נסיונות הכנסת כדור לצבע שהיה פקוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 03:05 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
כשייזרוק 8 שלשות למשחק וייקלע אותם ב35% ומעלה , לא יחטיא לייאפים ברשלנות במתפרצות ובאופן כללי לא יראה שכולם על הז*ן שלו , אני אהיה מרוצה ממנו, לא צריך ממנו דברים שלא ציפינו שיביא, אבל שיביא את מה שכן ציפינו ממנו אחרת אין לו מקום בקבוצת כדורסל.

מה שכן, זה לא שחקן שחותכים אותו כל כך מהר, למצוא מישהו יותר טוב לא יהיה פשוט ובמקרה הזה כן הייתי מחכה לראות אותו בהמשך, בטח עכשיו שיש מסביבו שחקנים יותר טובים והקבוצה (בשאיפה) נכנסת לקצב יותר טוב.

לגבי רודריגז, אם יש כסף לשלם לו (או לחילופין גם לשחרר אותו עולה כמו להחזיק אותו), שישאר בתור גיבוי , אם מישהו פצוע או אולי במשחק מסויים המצאפ איתו יהיה יותר מתאים לעומת אחד הזרים האחרים אז אולי עוד נראה אותו משחק, אם יש פה שקל אחד שפשר לחסוך, חייבים לשחרר...

ברור, בגלל שזה ליונס אז אוטומטית כשהוא מחטיא ליי-אפ זה רשלנות וכולם על הזין שלו. למה? ככה. סטיגמות מטופשות.
והחזקה של חמישה זרים בסגל כשרק ארבעה נרשמים עשה לנו כל כך הרבה נזק כל פעם שניסינו את זה, אני בהלם שמישהו עדיין מציע את הרעיון המזעזע הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 07:23 
זה לא רק החטאת הלייאפ, זה הגישה/שפת גוף שלו, משהו בהתנהלות שלו משדר ״אני לא ממש פה וזה לא ממש אכפת לי״ קשה לי לשים את האצבע בדיוק על מה זה, מזכיר לי מאוד את השחקן שהוא בא לפה להחליף בקטע הזה.
לגבי חמישה זרים , בגדול אני מסכים, אבל זה גם תלוי סיטואציה, לא רצינו להגיע לשם , אבל כרגע יש לנו חמישה זרים רשומים, ואם זה לא משתלם לשחרר אחד מהם, אפשר לשקול את הנושא - בתנאי שמבחינת חיבור והתנהלות ביום יום הקבוצה מתפקדת כמו שצריך.
גם אם יש אמת בפרסום של שקדי ויש איזשהי בעיה התנהגותית על ליונס ובאמת מישהו שוקל לשחרר אותו, זה גם בסדר להישאר עם דזי עד שיבוא מי שיחליף את ליונס...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 07:37 
למרות שעל פניו גליל לא קבוצת קליעה לי קשה מאוד להתרשם מההגנה שלנו אתמול במחצית הראשונה.
גם כשאתה שומר נסוג, גם כשאתה רוצה להמר על הקליעה, יש דרך לעשות את זה.
גלבוע גליל קיבלו בחצי הראשון מבטים פנויים שזה ברמת הבלתי נסבל ואני ממש לא חי עם זה בשלום, הם קלעו 16% בחצי הראשון ממבטים פנויים, אף אחד לא היה מופתע אם זה היה 30-40%.
המשחק היה מתפתח למקום אחר לגמרי.

לנעול את הצבע זה טוב, אבל זה חסר ערך אם אתה מאפשר זריקות בלי יד בפנים פעם אחר פעם.
הבעיות ההגנתיות שלנו היו קיימות גם אתמול בעיקר בחצי הראשון ונהננו מיום רע של גלבוע גליל מבחינת רמת ביצוע, ככה אני רואה את הדברים.
התקשורת בין השחקנים לקויה מאוד לשלב הזה של העונה וזה מקשה עלינו להתמודד עם חסימות.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 07:38 
ההתעסקות בהחטאת הליי אפ מיותרת. לא קשור לזלזול. ליונס שחקן מספיק מוכשר שגם עם עיניים עצומות הוא קולע זריקה כזאת. הלך לסל, ברגע האחרון לא החליט אם לזרוק עם הקרש או לזרוק חלש, אם ללכת חזק לסל או יותר בעדינות. שחקן הפריע לו ויצאה לו זריקה קצת מוזרה. להסיק מזה מסקנות זה סתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 07:41 
גם אני לא מייחס את ההגנה במחצית הראשונה לאיזה טקטיקה. הפועל פשוט לא שמרה וגלבוע החטיאה זריקות קלות. מרגע שכדיר נכנס ההגנה מאוד השתפרה. הוא היה אגרסיבי בפיק אנד רולים, בריבאונד, הטיילת נגמרה, שחקנים שחדרו לסל נתקלו בו. מבחינתי, אחרי סמית', כדיר הוא איש המשחק. היה פשוט ענק. הוא צריך להיות מודל לכל שחקן בקבוצה הזו איך נותנים הכל ואיך לא מוותרים. גם בהתקפה כדיר היה מצוין, לא רק הנקודות, אלא התנועה, הפיק אנד רולים שיוצרים מבטים ליריבים. שחקן שמשחק בשביל הקבוצה. מאוד מרענן לראות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 10:33 
סמל אישי של המשתמש
יש לי מעט מאוד סבלנות לאוהדים שמנסים לפרשן שחקן ע"ס 'שפת הגוף' שלו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 11:37 
א. אני לא מפרשן שום דבר , רק מעביר את תחושותי
ב. ההתייחסות שלי היתה קודם כל לביצועים שלו, דגש כרגע על אחוזים מ3 מה שאמור להיות ״ה״דבר שלו
ג. החטאת הלייאפ כשלעצמה לא אומרת כלום ואין מה לייחס לה חשיבות , אבל ביחד עם כל המסביב זה מייצר (אצלי לפחות) תחושה של זריקת זין

ליונס שחקן טוב מאוד וכמו שכתבתי בתחילת דברי בנושא, אני מקוה שאחרי המשחק הזה הוא ירים את רמתו למה שאנחנו מצפים ממנו כי כרגע הוא פשוט נראה ״לא פה״ , מודה, כשייתן את התפוקה שאני מצפה ממנו, כנראה פחות יעניין אותי איך הוא נראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 12:13 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
ב. ההתייחסות שלי היתה קודם כל לביצועים שלו, דגש כרגע על אחוזים מ3 מה שאמור להיות ״ה״דבר שלו
ג. החטאת הלייאפ כשלעצמה לא אומרת כלום ואין מה לייחס לה חשיבות , אבל ביחד עם כל המסביב זה מייצר (אצלי לפחות) תחושה של זריקת זין

ליונס שחקן טוב מאוד וכמו שכתבתי בתחילת דברי בנושא, אני מקוה שאחרי המשחק הזה הוא ירים את רמתו למה שאנחנו מצפים ממנו כי כרגע הוא פשוט נראה ״לא פה״ , מודה, כשייתן את התפוקה שאני מצפה ממנו, כנראה פחות יעניין אותי איך הוא נראה.

יש לנו מספיק בעיות מקצועיות (בשני הענפים) מכדי שנוסיף עוד עיסוקים בפרשנויות וניתוחים של שפות הגוף ומדדי זריקת הזין של השחקנים שלנו. אפשר לקרוא לזה בפשטות "מדד ספורי" תחום שאפילו אנשים שמתיימרים להתמחות בו, הם, בעיני, לא פחות משרלטנים ונוכלים. מאלה שמביאים לתכניות הבוקר לפרש את שפת הגוף של נסראללה בנאום האחרון וכו'...
לדעתי אם תעשה מאמץ להתייחס עניינית (כמו שעשית בתגובה המצוטטת) ותוותר על הסבת המקצוע לתחום ניתוחי שפת הגוף, זה יעשה לך, ולכולנו, יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 14:19 
סומך כתב:
מילפורד כתב:

יש לנו מספיק בעיות מקצועיות (בשני הענפים) מכדי שנוסיף עוד עיסוקים בפרשנויות וניתוחים של שפות הגוף ומדדי זריקת הזין של השחקנים שלנו. אפשר לקרוא לזה בפשטות "מדד ספורי" תחום שאפילו אנשים שמתיימרים להתמחות בו, הם, בעיני, לא פחות משרלטנים ונוכלים. מאלה שמביאים לתכניות הבוקר לפרש את שפת הגוף של נסראללה בנאום האחרון וכו'...
לדעתי אם תעשה מאמץ להתייחס עניינית (כמו שעשית בתגובה המצוטטת) ותוותר על הסבת המקצוע לתחום ניתוחי שפת הגוף, זה יעשה לך, ולכולנו, יותר טוב.

למה זה יעשה לו טוב ?
אם זאת התחושה שלו, אז למה שלא יכתוב אותה ?
לשמור דברים בבטן דווקא לא עושה טוב.
בהנחה שאתה כבר לא בן 12 אז אתה אמור להיות מסוגל להתמודד עם דעות של אנשים אחרים גם אם הן לא מתאימות לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 14:45 
נכנסת פה לאיזה פינה לשא ממש ברור לי מה מפריע לך.
יש פה בגדול (דגש על ה"בגדול", אל תיכנס איתי לקטנות בבקשה) שני פרמטרים שאני מדבר עליהם, אחד זה הביצועים של השחקן , והשני זה "איך הוא נראה" מבחינה מוטיבציה וחיבור.
לצורך העיניין נפשט את שתי הפרמטרים ונדרג שחקנים לפי טוב או רע (כן יש סקלה שלמה לשני הפרמטרים) ואז נקבל סוג של טבלה שאפשר למקם כל שחקן בטבלה הזאת:
משחק טוב - נראה טוב- אין תלונות (כנראה שזה לא שחקן הפועל בכלל...)
משחק טוב - נראה רע - למי אכפת איך הוא נראה? (אלא אם זה משפיע חברתית/קבוצתית והתוצאות של הקבוצה כקבוצה לא מספיק טובות)
משחק רע - נראה טוב - מצב מסוכן , שחקן שמחזיקים אותו כי הוא "נלחם" ו"נותן את הלב" , אבל בתכלס , לא ממש נותן משהו (מישהו אמר מנקו?)
משחק רע - נראה רע - לך הביתה...

לא רואה מניעה להתייחס לכל אחד משני הפרמטרים האלה כשאני חווה דעתי על שחקן מסויים.

כרגע ליונס לדעתי נמצא במצב הרביעי, כן הוא לא משחק הכי רע ולא נראה הכי רע, אבל זה לא נראה בכיוון.
ליונס גם לא נראה לי אחד שאי פעם יראה טוב , אז נשאר לי לקוות רק שהוא יעלה את רמתו (לרמה שהוא הראה לנו בינתיים ברבע אחד מאז שחזר) כדי שניהיה מרוצים ממנו.

* הבהרה , כל ההתייחסות ל"נראות" של שחקן כאן מדברת על מוטיבציה/התלהבות/חיבור , לא אם הוא חתיך או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 15:20 
סמל אישי של המשתמש
מותר לכולם לדבר על רגשות ותחושות בטן, ומיותר לי לטעון שעדיף שיבדקו שלא אכלו משהו מקולקל.
זה יוצא קצת מקביל לדיון הסרק באשכול ים מדר וזה...
אני חושב שעיסוק של אוהדים ב'זריקת הזין' של שחקנים וניתוח שפת הגוף שלהם זה בלבול מח יומרני וילדותי ואני שומר על זכותי להצהיר על כך בכל פעם שמישהו יעשה כן.
כפי שעשיתי בהודעה שהתחילה את כל הדיון הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 21:11 
ראיתי היום שוב את המשחק של אתמול ולדעתי אין רבע ביסוס למה שמילפורד כתב.
זה בהחלט היה נכון לטעמי לגבי המשחקים הקודמים אבל ממש לא במשחק אתמול.
זה היה המשחק הכי טוב שלו בהפועל לטעמי. הוא שלט בקצב והזיז את הקבוצה וגרם לה לשחק ולנוע בהתקפה גם כשהכדור לא היה בידיים שלו. משחק טוב ומאד אכפתי שלו במחצית הראשונה וגם בשנייה כששיחק בה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2019, 03:45 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
מגיעות לבית הלחמי מחמאות על שני דברים:
1. קיצור הרוטציה. אין שום סיבה שקבוצה שמשחקת פעם בשבוע תשתף כל כך הרבה שחקנים במשחק. אין מקום לרוטציה של 9-10 שחקנים, בטח שהם לא כאלה איכותיים. וכשהקבוצה בתקופה רעה ויש המון לחץ, בטח שאף שחקן ספסל לא יכול לקבל ביטחון ולהיכנס לקצב כשהוא נכנס לשתי דקות ונזרק ישר בחזרה לספסל.
2. ההגנה הנסוגה, השארת שחקנים לקליעות פנויות לטובת ציפוף הצבע וריבוי עזרות. גלבוע קבוצת קליעה רעה (גם במשחקים שבהם הם ניצחו הם קלעו מעט שלשות ובאחוזים רעים) ובאופן כללי קבוצה עם שחקנים מאוד מוגבלים התקפית מעבר לשלושת הזרים הסקוררים. כפינו עליהם הרבה איבודים, שרובם היו לא בגלל לחץ על הכדור אלא בגלל נסיונות הכנסת כדור לצבע שהיה פקוק.

מסכים עם שניהם, הבעיה היא מה יקרה כשנשחק מול קבוצות עם יכולות שונות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2019, 03:49 
סמל אישי של המשתמש
המילטון וליונס שיחקו טוב. פשוט הכדור לא נכנס (כן, זה חלק מאוד חשוב...).
מאמין ומקווה שזה ישתנה. אנחנו צריכים לתת לזה זמן, אין שום לחץ או בהילות.
אני כן מסכים שאם זה לא ישתנה, צריך להתחיל לחשוב.

ומי שמנסה להמציא שליונס "זורק זיק", כנראה זרקו לו את השכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 76 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: