תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 מרץ 2024, 11:35

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 199 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ים מדר
הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 14:11 
נטל על המועדון בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 14:13 
הפועל כתב:
למה שלמישהו תהיה לעזאזל? או נניח שלמישהו יש. למה שלקבוצה של אנשים תהיה? מה ההיגיון בזה? זה פרנואידי למדי

ואתה חושב שבקרב האנשים בפורום אין גם אנשים פרנואידים ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 14:14 
הפועל כתב:
אפשר כבר להפסיק עם קשקושי ה"תפרגנו כבר יא חארות!" המתישים האלה? מרוב פרנואידיות שכאילו למישהו יש אג'נדה או משהו אישי נגדו אתם כבר לא שמים לב שבעצם אתם מתחילים פה אג'נדה הפוכה.

זה לא קשור לאג'נדה כזו או אחרת, ולא באמת אכפת לי אם יפרגנו או לא. מה שלי מפריע זה חוסר הסבלנות כלפי מדר והצורה שמשתלחים בו כאן לפעמים, בלי שום פרופורציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 14:18 
סמל אישי של המשתמש
אני לא רואה ש"אין פרופורציה". הוא שחקן מרכזי השנה בקבוצה, מקבל הרבה דקות מעבר לתרומה האמיתית שלו מתוך מטרה שיתבשל וישתפשף, הביאו מאמן שאחד השיקולים בהאתו היה שהוא אימן אותו בהצלחה בנבחרת. הוא בפירוש מסומן כשחקן העתיד של המועדון ושל הליגה. יש כל הסיבות שבעולם להתמקד בו משמעותית, כשהוא משחק טוב להתלהב וכשהוא לא משחק טוב לתהות האם הוא ראוי ליחס המיוחד ולציפיות שנתלו בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 15:02 
הפועל כתב:
אני לא רואה ש"אין פרופורציה". הוא שחקן מרכזי השנה בקבוצה, מקבל הרבה דקות מעבר לתרומה האמיתית שלו מתוך מטרה שיתבשל וישתפשף, הביאו מאמן שאחד השיקולים בהאתו היה שהוא אימן אותו בהצלחה בנבחרת. הוא בפירוש מסומן כשחקן העתיד של המועדון ושל הליגה. יש כל הסיבות שבעולם להתמקד בו משמעותית, כשהוא משחק טוב להתלהב וכשהוא לא משחק טוב לתהות האם הוא ראוי ליחס המיוחד ולציפיות שנתלו בו.

או להכנס לפרופורציות ולהבין שמדבר בכשרון גדול אבל מאד צעיר, מה שאומר שנתקל בחוסר יציבות ובפזיזות ומה שאומר שכאוהדים, אפשר גם לגלות סבלנות לטעויות ולא להתלהם. זה בהנחה שהמטרה של כולנו היא שים מדר יצליח לממש את הכשרון שלו ויתפתח פה ואולי גם נוכל להנות מן הפירות האלו בעתיד.

חלק מהתפקיד שלנו כאוהדים זה לתמוך בשחקנים ולעורר בהם מוטיבציה. סתם לרדת על שחקן צעיר ולדכא אותו זה דבר מאד מיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 15:14 
סמל אישי של המשתמש
אפשר לגלות סבלנות לכל השגיאות וחוסר היציבות והשטויות. ואפשר גם לתהות אם הוא אכן ראוי לקרדיט והציפיות שהוא מקבל, או לתהות אם שווה לנו לתת לו כ"כ הרבה קרדיט עד שהוא ישתפשף ויהפוך לשחקן שכולנו מצפים. בטח לאור העובדה שההיסטוריה מראה שאם וכאשר יהפוך לכזה כנראה יעזוב לקבוצה בכירה יותר (ע"ע בר טימור ותמיר בלאט). שתי הגישות לגיטימיות.

מה שבטוח להתייחס אליו כקדוש ולכל ביקורת שקשורה אליו כלא לגיטימית ולא במקומה ומשהו שיהרוס לו את הבטחון באיזו צורה עלומה זה לא רציני ומתיש למדי.
היית רוצה שאחרי כל הודעה של "גלו סבלנות" ואומר "יאללה שיגעתם אותנו עם האג'נדה שלכם לא נמאס לכם"? זה מתיש ומגוחך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 15:20 
ציטוט:
יאללה, הביתה. טוס ללאומית. לך תעשה שם מהלכים לקלטת ותכין את עצמך ל-NBA.
בלתי נסבל. אי אפשר לראות אותו. מקבל כל משחק 20 דקות על כלום. לוקח זריקות במקום ליונס והמילטון.
יאללה, הביתה.

זה לא לתהות. זה סתם להגזים ולהגיב בצורה קיצונית. ותגובות כאלו הן החומר שמבריח שחקנים וגם גומר להם את הבטחון.

בין "להתייחס כקדוש", לבין השתלחות חסרת פרופורציה, יש סקאלה די מכובדת ומגוונת של תגובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 15:23 
סמל אישי של המשתמש
אז תגיב לתגובות האלו ספציפית. רוב הומחלט של התגובות מן הסתם לא כאלו. אבל לעומת זאת כל הודעה שניה עליו פה נהייתה בסגנון "מקווה שכל המלעיזים עם האג'דה עכשיו יפסיקו עם השטויות שלהם עכשיו". מי שחושב שזה רציני ותורם - טועה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: ים מדר
הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 15:40 
אני מאוד אוהב את ים מדר ומקוה שיפתח להיות שחקן ענק.
אבל יש לי שאלה אלייך, אתה באמת חושב שאם וכאשר הוא יהיה שחקן ענק זה יהיה בהפועל?

אם כל הכבוד לים מדר ועתידו, הפועל תל אביב ועתידה הרבה יותר מעניינת אותי, ולצערי , לא נראה לי שהעתיד הזה משותף.

בכל הקשור בהשתלחות לכאן או לכאן, מסכים איתך לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 15:56 
מן הסתם, ככל שים יתפתח וישתפר, ככה הסיכוי שישאר כאן נמוך יותר. אבל עד שזה יקרה, בוא נהנה ממנו ונפיק ממנו את המיטב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 16:05 
סמל אישי של המשתמש
נו אבל זאת בדיוק הנקודה לא? שעד שהוא יגיע למצב שהוא טוב ונהנים ממנו בצורה יציבה - לא נהנה ממנו והוא לא יהיה טוב בצורה יציבה. אז איך אפשר לאמר שזה לא לגיטימי לדבר על זה, ובמקום זה פשוט לאמר "יאללה תירגעו הוא צעיר תנו לו צ'אנס שיגדל ויהיה יציב", כשדי ברור לכולנו שכשהוא יגיע למצב הזה - הוא פשוט ילך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 16:14 
מי אמר שיש בעיה לנהל את הדיון הזה.

הדיון הזה לא קשור לים מדר, הדיון הזה הוא בכלל שאלה עקרונית, עד כמה המועדון צריך להתעסק בטיפוח ופיתוח של שחקנים.

ובנימה זו, בוא נסגור את מחלקת הנוער כי גם ככה אם יצא משם מישהו טוב הוא ילך למכבי או י-ם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 16:27 
סמל אישי של המשתמש
אם היעד של מחלקת הנוער הוא לטפח שחקנים ישראלים בכירים שיישארו בהפועל אז אכן צריך לסגור אותה. הסיכוי לכך הוא אפסי, אם ייצא אחד ב10 שנים זה יהיה יפה. לא שווה את ההשקעה מבחינת עלות-תועלת.

ומי שאומר שיש בעיה לנהל את הדיון הוא מי שקופץ על כל ביקורת על ים מדר כלא לגיטימית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 16:32 
אף אחד לא מתווכח על הכישרון של ים מדר. לים יש כישרון עצום. אבל הוא לא יכול להיראות כמו שהוא נראה במשחקים מול ירושלים, אשדוד ונהריה ובהרבה משחקים בעונה שעברה. ולא, בעיני זה לא קשור לגיל. ההגנה שלו במשחקים האלה לא מתקבלת. מה גם שראינו שלשמור הוא יודע (היו רגעים כאלה בעונה שעברה). ולא, לא צריך להיות סלחניים לגבי האופן שבו מדר שמר ולגבי הזריקות והמהלכים שהוא עשה במשחקים הקודמים ובעיקר מול נהריה.
אתמול ההתנהלות ההתקפית שלו הייתה הפוכה לחלוטין למה שהיה בנהריה ולכן הוא היה מצוין ודברים הלכו לו. הוא שחקן עם אינסטינקטים מצויינים. ואם הוא ילך עם האינסטינקטים האלה הוא באמת יגיע רחוק. הוא לא צריך להכריח. יש בו מספיק כישרון.
בשורה התחתונה הוא מקבל קרדיט עצום. והוא מקבל תמיכה אדירה מהקהל ובינתיים המועדון נותן למדר המון. ויתר על רביב בשבילו. נותן לו דקות משחק. ולא מקבל מספיק חזרה.
ומי בדיוק לא רוצה בהצלחתו? הלוואי שיהיה הכוכב של העונה ויגיע לNBA. הלוואי.
אבל מצטער, אני לא מקבל דברים שהיו בלא מעט משחקים איתו, כמו שאני לא מקבל את האופן שבו תומר שומר לעתים קרובות. אני מצפה מהם ליותר.
שיסתכלו על אלישי כדיר. משחק טוב, משחק רע, תמיד מנסה לשמור הכי טוב שיכול, לא מוותר על כלום. תמיד יתאבד על כל ריבאונד. תמיד ישים את הקבוצה מעל עצמו.
אם ים ייקח את אלישי כמנטור הוא יגיע הכי רחוק שאפשר.
מאחל לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 16:45 
מה גובה הפיצוי שהפועל יכולה לקבל אם מדר יוצא ממנה ל-NBA? זכור לי נתון משמעותי שרק בשבילו שווה להתאמץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 18:47 
סמל אישי של המשתמש
פישונט כתב:
מה גובה הפיצוי שהפועל יכולה לקבל אם מדר יוצא ממנה ל-NBA? זכור לי נתון משמעותי שרק בשבילו שווה להתאמץ

זה לא משנה אם הוא יוצא מהפועל ל-NBA. החוזה שלו בהפועל מסתיים בעוד שנתיים וחצי ואם הוא יצא אז ל-NBA הפועל לא תראה שקל. רק אם קבוצה תבחר בו בדראפט ותרצה אותו לפני תום החוזה שלו בהפועל, שזה לא סביר, אז הפועל תוכל לבקש פיצוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 פברואר 2020, 23:17 
יופי ילד.
חייב לעבוד על הזריקה משלוש שתתווסף לו בתור נשק, זה יעלה אותו בשתי דרגות. שיפר את ההגנה שלו מהעונה שעברה מאוד.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 פברואר 2020, 23:18 
סמל אישי של המשתמש
אחלה משחק. מקווה מאד שזאת לא איזו הבלחה של פעם בכמה משחקים כמו שהיה עד היום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 פברואר 2020, 12:18 
סמל אישי של המשתמש
כמה אפסייד יש לו, כואב לי לראות אותו מתבייש מחדירות ועליה לזריקות מחצי מרחק. הוא קטלני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2020, 21:25 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 02:27 
אין לו מה לחפש בנבחרת של קטש.

משחק של 24 הפרש, כל השחקנים משחקים כמות דו-ספרתית של דקות (גוט 7דקות).

השחקן האמיתי - בלאט עם אפס נקודות (0-5 משלוש) ב-26 דקות, מקל עם יום בינוני 2-7 מהשדה ב-23 דקות.

מה עוד צריך שיקבל דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 08:22 
beny כתב:
אין לו מה לחפש בנבחרת של קטש.

משחק של 24 הפרש, כל השחקנים משחקים כמות דו-ספרתית של דקות (גוט 7דקות).

השחקן האמיתי - בלאט עם אפס נקודות (0-5 משלוש) ב-26 דקות, מקל עם יום בינוני 2-7 מהשדה ב-23 דקות.

מה עוד צריך שיקבל דקות.

קטש ״נזכר בו״ שתי דקות לסוף, אבל ים סירב להיכנס. https://sports.walla.co.il/item/3342821

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 08:53 
סמל אישי של המשתמש
באמת? מגעיל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 09:22 
אחלה ים. שישרף קטש והפרוטקציות שלו. נבחרת של מקורבים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 09:32 
התנהגות של ילד זין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 10:13 
סמל אישי של המשתמש
עלה לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 10:13 
סמל אישי של המשתמש
א.ב כתב:
התנהגות של ילד זין.

לא כי המאמן זה סמל המקצוענות....אין לקטש זכות לבקש מהשחקנים שלו להתנהג במקצוענות כאשר הוא לא עושה זאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 10:41 
סליחה? הוא ילד בן 20 והוא צריך לקבל כל החלטה של מאמן הנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 11:04 
קטש אפס מאופס, אבל אם זה נכון (ולא הייתי ממהר להאמין שכן) ים חצוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2020, 12:32 
דובראש כתב:
א.ב כתב:
התנהגות של ילד זין.

לא כי המאמן זה סמל המקצוענות....אין לקטש זכות לבקש מהשחקנים שלו להתנהג במקצוענות כאשר הוא לא עושה זאת

המאמן אולי אפס, אבל הוא לא מאמן את הקבוצה שאני אוהד אז לא איכפת לי שישאר אפס עם השיקולים הלא מקצועיים שלו.
לי איכפת זה התסמיני כוכב שמגלה השחקן שמשחק אצלי בקבוצה ובטוח שהשמש זורחת לו, במקום להיות בולדוג שטורף כל צ'אנס שהוא מקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 199 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: