תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 16 אפריל 2024, 11:03

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 101 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: עירוני נהריה - הפועל ת"א, שני 20:30
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 18:41 
נועם שחם כתב:
purvis short כתב:
כך נראתה חלוקת הזריקות של הפועל בשתי הדקות האחרונות.

כדיר - סל
כדיר - נחסם
המילטון - קלע שלשה
מדר - החטיא ל-2
המילטון - סל
מדר - החטיא שלשה
מדר - שלשת גרבג'

ככה נראה מועדון שאיבד את הדרך שלו.
מארק ליונס לא זורק אפילו פעם אחת בשתי הדקות האחרונות. אבל הישראלים כן.

הצגה מאד בעייתית לטעמי.

כמה זריקות לקח ליונס ברבע האחרון וכמה מהן נכנסו? כי ברבע השלישי הוא לקח זריקות די רעות שעזרו לנהריה לחזור למשחק.

זה שמדר לקח זריקות ולא נכנסו זה לא אומר כלום. הוא היה על המגרש והוא צריך לקחת זריקות כשיש לו.

את מארק ליונס הביאו גם כשחקן הכרעה אז אם לא משתמשים בו ככזה אז לא היו צריכים להביא אותו בעיניי.
מה גם שעם כל הכבוד, ליונס קצת יותר ווינר, מנוסה ועם קבלות במאני טיים מים מדר.

אני לא אומר שים מדר צריך להיות שחקן משלים בלבד, אבל אתה לא תראה בשום קבוצה אחרת שהולכים כ"כ הרבה לישראלי צעיר שרק עלה לבוגרים. ככה לא נגיע מקצועית לשום מקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: עירוני נהריה - הפועל ת
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 18:56 
tadmored כתב:
purvis short כתב:

כדיר - סל
כדיר - נחסם
המילטון - קלע שלשה
מדר - החטיא ל-2
המילטון - סל
מדר - החטיא שלשה
מדר - שלשת גרבג'

האם זה לא עניין של היארכיה שהמאמן קובע אותה?
יש כאן וואחד אחריות על בית הלחמי, מבלי להוריד כהוא זה מהביקורת על ים מדר

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

חד משמעית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 19:29 
purvis short כתב:

כדיר - סל
כדיר - נחסם
המילטון - קלע שלשה
מדר - החטיא ל-2
המילטון - סל
מדר - החטיא שלשה
מדר - שלשת גרבג'

זו הצגת עובדות מאוד בעייתית. בחלק גדול מההתקפות המדוברות הכדור היה אצל מארק ליונס והוא מסר (למשל לכדיר בפיק אנד רול). בשלשה של ים בסוף ניסו להוציא את הכדור לליונס או המילטון, אבל הם לא הצליחו להתפנות. בסוף תומר מסר לים מחוסר ברירה. פעם נוספת המילטון לקח את הכדור לסל, ההגנה התכווצה אז הוא הוציא החוצה לים.
בסוף אתה לא יכול לעשות open לליונס התקפה אחר התקפה ואם להגיד את האמת, זה גם לא היה עוזר כי הוא כבר לא מסוגל לקחת את השחקן שלו לסל.
הבעיה בדקות האחרונות הייתה בעיקר ההרכב ששיחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 19:31 
ranjef כתב:
רגע, אז ידידיה לא החליט על זרים בשנים האחרונות/החליט מי יעוף ומתי, כולל רביב? (מהלך מדהים עד כה).
מדברים פה על בית הלחמי, פרנקו, רמי הדר ומזג האוויר. הדג מסריח (מאוד) מהראש.
וזה עוד לפני שדיברתי על הלנות השכר, ההדלפות המגעילות בעילום שם לתקשורת. הפועל שאול.

איך אני אוהב את ההאשמות המעורפלות ("הדג מסריח מהראש").
בוא תגיד לי איזו מההחלטות שקיבלה ההנהלה הקיץ הביאה אותנו למאזן הנוכחי, ואשמח אם גם תספר מתי אמרת שמדובר בטעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 21:20 
הוקיץ' כתב:
ranjef כתב:
רגע, אז ידידיה לא החליט על זרים בשנים האחרונות/החליט מי יעוף ומתי, כולל רביב? (מהלך מדהים עד כה).
מדברים פה על בית הלחמי, פרנקו, רמי הדר ומזג האוויר. הדג מסריח (מאוד) מהראש.
וזה עוד לפני שדיברתי על הלנות השכר, ההדלפות המגעילות בעילום שם לתקשורת. הפועל שאול.

איך אני אוהב את ההאשמות המעורפלות ("הדג מסריח מהראש").
בוא תגיד לי איזו מההחלטות שקיבלה ההנהלה הקיץ הביאה אותנו למאזן הנוכחי, ואשמח אם גם תספר מתי אמרת שמדובר בטעות.
קודם כל לימונד. ואמרתי את זה בזמן אמת, מוזמן לבדוק.
זה לא רק השיחרור. זו הדרך בה הקפטן והסמל ב-6 שנים האחרונות מסיים את התקופה, ועם איזה טעם בפה. התביעה מחכה.
גם מקצועית אני רואה איך זה עזר לקבוצה.

אפשר גם להתווכח על ההחתמה של אלישי כדיר. בכלל, יחסית למשכורות שהיו שנה שעברה (לימונד, האוול, מנקו) ונחסכו השנה - שום דבר שווה ערך לא הגיע העונה.

כל ההתקשרויות עם המאמנים, כולל כולם - נגמרו בטעם רע. ואלו המאמנים מהטובים בארץ. אז כולם שקרנים מסיתים חסרי מושג?

ההדלפות בעילום שם בתקשורת בערך כל יומיים - לא משרתות אף אחד, ורק מזיקות לקבוצה. ואני מנחש שזה לא ברגר מדליף.
צודק, הדג לא מסריח מהראש, כי זה כבר לא דג. זה חתיכת נבלה.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 21:50 
נו, אז התחלנו מדיון מקצועי ועכשיו אנחנו מדברים על הדלפות וסיום התקשרות בטעם רע.
אם נדבר מקצועית, אז לא ברור לי איך השחרור של רביב היה אסון גדול. מעבר לזה שרביב כבר מזמן לא איזה כוכב גדול, שוכמן שהוחתם במקומו הוא בערך היחיד בהפועל שנותן תפוקה עקבית. בוא נגיד שגם נס ציונה לא בדיוק מככבת בינתיים.
לגבי כדיר, לא הבנתי לפי מה החלטת שזו החתמה של ההנהלה. בכל אופן ברגע שהחלטת על הקונספט המסוים שהלכת איתו בבנייה, היית חייב גבוה מחליף וזה לא שהיו לך אופציות טובות יותר.
לגבי הסיום בטעם רע, אדלשטיין אכן סיים בטעם רע (הלכלוכים הגיעו מצידו אגב) וכך הוא סיים בכל מקום. מעניין אם זה קשור לאישיות שלו. קטש ואברהמי סיימו בטעם רע? לא זכור לי. אולי לא אהבו את הפיטורים, אבל לא זכור לי טענות גדולות מצידם להנהלה. פרנקו לכלך על ההנהלה עוד בזמן שהוא עבד פה ואם יש לי טענה כלפי ההנהלה זה שהחצוף הזה לא קיבל בעיטה בתחת באותו הרגע.

כמו שכתבתי פה כמה פעמים, לאורך השנים היו לי הרבה טענות להנהלה. רובן היו בנוגע לחוסר היכולת שלהם להציב גבולות ומסגרת למאמנים. החל בערך מאמצע העונה שעברה, אין לי באמת טענות כלפיהם.
לבוא עכשיו ולהגיד שאנחנו נמצאים בברוך שאנחנו נמצאים בו בגלל ההנהלה מבלי להסביר איך ולמה, זו חוכמה קטנה מאוד בעיני. אני עוד לא שמעתי הסבר אחד איפה ההנהלה טעתה לגבי העונה הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 23:39 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
אם נדבר מקצועית, אז לא ברור לי איך השחרור של רביב היה אסון גדול. מעבר לזה שרביב כבר מזמן לא איזה כוכב גדול, שוכמן שהוחתם במקומו הוא בערך היחיד בהפועל שנותן תפוקה עקבית. בוא נגיד שגם נס ציונה לא בדיוק מככבת בינתיים.
לגבי כדיר, לא הבנתי לפי מה החלטת שזו החתמה של ההנהלה. בכל אופן ברגע שהחלטת על הקונספט המסוים שהלכת איתו בבנייה, היית חייב גבוה מחליף וזה לא שהיו לך אופציות טובות יותר.
לגבי הסיום בטעם רע, אדלשטיין אכן סיים בטעם רע (הלכלוכים הגיעו מצידו אגב) וכך הוא סיים בכל מקום. מעניין אם זה קשור לאישיות שלו. קטש ואברהמי סיימו בטעם רע? לא זכור לי. אולי לא אהבו את הפיטורים, אבל לא זכור לי טענות גדולות מצידם להנהלה. פרנקו לכלך על ההנהלה עוד בזמן שהוא עבד פה ואם יש לי טענה כלפי ההנהלה זה שהחצוף הזה לא קיבל בעיטה בתחת באותו הרגע.

כמו שכתבתי פה כמה פעמים, לאורך השנים היו לי הרבה טענות להנהלה. רובן היו בנוגע לחוסר היכולת שלהם להציב גבולות ומסגרת למאמנים. החל בערך מאמצע העונה שעברה, אין לי באמת טענות כלפיהם.
לבוא עכשיו ולהגיד שאנחנו נמצאים בברוך שאנחנו נמצאים בו בגלל ההנהלה מבלי להסביר איך ולמה, זו חוכמה קטנה מאוד בעיני. אני עוד לא שמעתי הסבר אחד איפה ההנהלה טעתה לגבי העונה הנוכחית.

:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2019, 08:58 
סמל אישי של המשתמש
הסיפור עם רביב בעיניי היה ונשאר האם כל הסערה וההפרש הכספי (איפשהו בין 50 ל100 אלף דולר ככל הנראה) שווים את הבאת שוכמן במקומו. בעיניי התשובה היא חד משמעית לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2019, 09:20 
הוקיץ' כתב:

בדיוק זה, למען האמת זה הקיץ שבו היה פה בפורום הכי הרבה קונצזוס לגבי ההחלטות שהתקבלו.
גם לגבי המינוי של בית הלחמי, גם לגבי ארבעת הזרים המקוריים, גם לגבי ההחלטה להחליף והשחקנים שהגיעו במקומם. פחות או יותר כל החלטה שהתקבלה החל מסיום העונה הקודמת התקבלה פה בצורה חיובית. מה שבאמת קרה עד עכשיו זה שני זרים שהיו אמורים להיות באנקרים הגיעו בכושר משחק מזעזע ונראו מנותקים לחלוטין, הקבוצה החליפה אותם בשני זרים שהם מניות מוכחות ושדרוג משמעותי על מי שהלך אבל אחד רק הגיע יום לפני המשחק והשני לקח איזה שבועיים להכנס לקצב. עכשיו שוכמן שבר את היד וטרף את הקלפים אבל אני לפחות חושב שהסגל הזה והצוות הזה עוד יצליחו לסובב את הסירה, סבלנו מחוסר מזל לא מהחלטות גרועות וזה בסדר, התגובה הייתה מהירה ובמקום ועכשיו צריך סבלנות.
אם כבר רוצים לחפש מכנה משותף לכל הכשלונות של סדרה של מאמנים מעוטרים שהגיעו להפועל, אולי כדאי להסתכל על הלחץ שנוצר סביב המועדון בכל תקופה לא טובה. כשמופעל לחץ על אנשים הם נוטים לקבל החלטות בצורה לא אופטמילית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: עירוני נהריה - הפועל ת"א, שני 20:30
הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2019, 11:08 
על השיחרור של רביב (והדרך שלו, והעלות שלו)
היה קונצנזוס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 09:47 
ranjef כתב:
על השיחרור של רביב (והדרך שלו, והעלות שלו)
היה קונצנזוס?

לא הייתי בישיבה שבה העניין הוסבר. אבל להבנתי ממי שהיה נוכח הייתה הסכמה רחבה שזה היה צעד מתבקש.

Sent from my SM-G960U using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 101 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: