תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 25 אפריל 2024, 11:48

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 53 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: לנזל סמית
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 10:48 
סמל אישי של המשתמש
על סף סגירה. במקום גריפין. לפי ספורט 5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: לנזל סמית
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 10:49 
רק נציין שבקבוצה שלו ביוון הוא שחקן ספסל, מאחורי איזה אחד, ג'מאל שולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 10:49 
סמל אישי של המשתמש
ממש תעלומה למה הקבוצה הזאת רק נכשלת שוב ושוב.
ממש תעלומה.
הלוואי והיה לנו איזה רמז...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 11:04 
סה"כ ידידיה הכניס ערכים, הישגים, והתנהלות טובה עד כה

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 11:05 
הוקיץ' כתב:
מצוין, עוד שחקן שלא קולע (ולא שמדובר בכוכב ענק מעבר לכך).
איבוד עשתונות, אנחנו כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 09:13 
סמל אישי של המשתמש
סיכם (ספורט 5)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 09:22 
סמל אישי של המשתמש
ארבעת המופלאים כתב:
סיכם (ספורט 5)

במקום מי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 09:32 
סמל אישי של המשתמש
אני מניח שבמקום דזי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 11:09 
עכשיו אחרי שהביאו את המילטון מדובר בהחתמה הרבה יותר הגיונית.
השאלה היא מה מצבו, כי המספרים ביוון לא בדיוק מרשימים ומדובר בקבוצת פח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 11:41 
שחקן שאני לא יודע מה היכולת שלו לשמור כל כך, אבל הוא כן סייזר וכן שחקן אינטילגנט שמוסר ומנהל את המשחק.
בא גם בזול, מאמין שלא היינו מוצאים משהו טוב יותר.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 17:31 
זה נראה כאילו מחפשים בכוח "שחקן מוכח", במקום להביא את מי שצריך. ממש לא מבין את ההחתמה הזו. הפועל לדעתי צריכה קומבו גארד, שיוכל גם לנהל את המשחק, גם לשמור, לפנות את ליונס לקליעה, ולאזן את כל המשחק של הקבוצה. לנזל סמית יודע למסור, אבל לדעתי הוא ממש לא מה שצריכים. הפועל הייתה צריכה סוג של דיאנדרה קיין, לדעתי (רצוי עם קליעה). במקום זה הביאו עוד שחקן שאוהב מאוד את הכדור. לא רואה איך כל הסקוררים האלה מתפקדים ביחד. נראה לי מתכון לברדק (שזה מה שיש עכשיו)
מעבר לזה, סמית היה חלש העונה ביוון (משחק בקבוצה של שולר ושולר יותר טוב ממנו). משתחררים שחקנים מהNBA, לא ברור לי למה לא לנסות גארד מתאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 19:30 
א. מבחינתי לפחות, הקבוצה משחקת כל כך גרוע השנה, שאפילו אני שבדרך כלל חושב שצריך סבלנות מעריך את השינויים הזריזים בסגל לפני שהעונה הולכת לאיבוד
ב. יחד עם זאת , אחרי החתמות של ליונס והמילטון והשיחרור של גריפין שבטח לא הלך בחינם, מניח שלא נשאר הרבה כסף להביא את השחקן המושלם שהיינו רוצים, שחקן עם פוטנציאל שחוזר מפציעה זה סוג השחקנים שאפשר להביא בכסף קטן יחסית ולקוות לקבל ממנו תפוקה גבוהה.

הלכנו בכיוון של להחליף את הזרים למרות שלתחושתי הפעם היה צריך ללכת על החלפת מאמן, זמן יגיד אם זה היה הדבר הנכון לעשות, או שגם בעמדת המאמן נראה חילוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 19:36 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
זה נראה כאילו מחפשים בכוח "שחקן מוכח", במקום להביא את מי שצריך. ממש לא מבין את ההחתמה הזו. הפועל לדעתי צריכה קומבו גארד, שיוכל גם לנהל את המשחק, גם לשמור, לפנות את ליונס לקליעה, ולאזן את כל המשחק של הקבוצה. לנזל סמית יודע למסור, אבל לדעתי הוא ממש לא מה שצריכים. הפועל הייתה צריכה סוג של דיאנדרה קיין, לדעתי (רצוי עם קליעה). במקום זה הביאו עוד שחקן שאוהב מאוד את הכדור. לא רואה איך כל הסקוררים האלה מתפקדים ביחד. נראה לי מתכון לברדק (שזה מה שיש עכשיו)
מעבר לזה, סמית היה חלש העונה ביוון (משחק בקבוצה של שולר ושולר יותר טוב ממנו). משתחררים שחקנים מהNBA, לא ברור לי למה לא לנסות גארד מתאים.

לגבי "מי שצריך", לגמרי לא הבנתי. לנזל סמית' הוא השחקן הכי קרוב שיש לטייפ-קאסט של השחקן שצריך ליד ליונס והמילטון. גארד שיכול לחדור ולהוציא לקלעים (ליונס והמילטון) וגם לסדר כדורים יותר נוחים בפנים לתומר וטרדוול. בנוסף הוא גארד גדול, אתלט טוב ומאוד פיזי שיכול לשמור ולקחת ריבאונד. הוא עונה בדיוק על מה שאנחנו צריכים.
הפועל ממש לא צריכה מנהל משחק ליד ליונס, שמעולם לא שיחק ליד שחקן כזה. ובכלל, לא הבנתי איך מצד אחד הפועל צריכה גם "שחקן שיוכל לנהל את המשחק", ומצד שני זו בעיה שסמית' שחקן ש"מאוד אוהב את הכדור". איך אפשר לנהל את המשחק בלי לאהוב את הכדור? זו סתירה בדברים שלך בלי קשר לסמית' בכלל.
ומה ההבדל בין סמית' לדיאנדרה קיין מבחינת סגנון? שניהם גארדים גדולים ופיזיים שיכולים לשחק בעמדות 1-3, לחדור, להזין אחרים, לשמור, לקחת ריבאונד, ועם קליעה בינונית. אני לא מבין איך אנחנו צריכים שחקן כמו דיאנדרה קיין אבל סמית' הוא לא מה שאנחנו צריכים. זה נראה כאילו אתה מחפש בכוח למה סמית' לא מתאים. אגב באילת סמית' שיחק ליד בן שימול שהוא ממש חייב את הכדור ביד 100% מהזמן וזה עבד יפה מאוד. הוא גם לא בכלל לא כזה סקורר, באילת הוא עמד על 12.3 נקודות ב-32.5 דקות שזה אפילו מעט לשחקן זר. הוא שחקן אול-אראונד שיכול לקלוע, למסור, לשמור ולקחת ריבאונד.

לגבי שחקנים שמשתחררים מה-NBA, כתבתי פה כמה פעמים שזה כבר לא רלוונטי. פעם שחקנים שהיו נחתכים מהמחנות, היו יכולים לבחור בין ללכת לג'י-ליג תמורת שכר עונתי של 25 אלף דולר או ללכת לאירופה, ובשביל לפתות אותם (לפחות חלק מהם) היה צריך להציע להם 90-100 אלף דולר עד סוף העונה. מאז 2017 זה כבר לא המצב, המשכורת בג'י-ליג עלתה ל-35 אלף ובנוסף שחקנים שנחתכים מהמחנות מקבלים עוד פיצוי 50 אלף דולר אם הם ממשיכים לג'י-ליג ונשארים שם חודשיים. זה 85 אלף דולר עוד לפני הסיכוי לקבל חוזה קצר ב-NBA, שגם גדל משמעותית מאז הכנסת חוזי ה-two-way וגם הסכומים שלהם גדלו. בשביל לפתות שחקנים כאלה לוותר על זה צריך להציע להם לפחות 150 אלף דולר, ובגלל זה שחקנים שנפלטים מהמחנות כבר לא יוצאים לאירופה באוקטובר. האופציות הן הרבה יותר דלות ממה שאתה חושב. לגבי סמית' זה לא שהוא היה חלש ביוון כמו שהוא כמעט לא שיחק שם, בעיקר כי הוא רצה לברוח משם מהרגע הראשון. המספרים שלו שם פר דקה הם טובים (כמובן שהם לא אומרים כלום ובטח בכמות הדקות שהוא שיחק שם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 20:02 
אני לא זוכר אותו כשחקן הגנה כזה טוב, הסייז שלו מקל עליו אולי להיות יעיל יותר אבל זכור לי שהוא איטי ברגליים בהגנת אחד על אחד.
לגבי היכולת שלו לעבור חסימות קשה מאוד להגיד כי אילת שיחקה הגנת חילופים לאורך כל העונה כמעט.

אם הוא יתגלה כאן כשומר טוב אז זה בול השחקן שצריך, אם לא אז אנחנו בבעיה הגנתית חמורה בעמדות 1-2 ונצטרך למצוא הרבה פיתרונות טקטים שיעזרו לנו להחביא אותם.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 20:33 
יותר איטי ברגליים מגריפין לא יכול להיות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 23:48 
purvis short כתב:

מסכים חלקית.
אם כבר מביאים מישהו מוכר ובכסף לא גדול, הייתי מעדיף משמעותית את דוראנד סקוט שגם פנוי כרגע. אמנם לא יתרום בניהול המשחק, אבל הוא שומר מצוין, יש לו סייז טוב והוא יכול לשחק בכמה עמדות. אני בעיקר חושב שהוא יותר מתאים כשחקן משלים לצד ליונס והמילטון מאשר לנזל סמית' שמחזיק את הכדור לא מעט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2019, 10:25 
אתם עוסקים בזה ברצינות תהומית כאילו כל שכירי החרב האלו לא יהיו בעוד חצי שנה פלוס מינוס בקבוצה אחרת. הכדורסל הישראלי במתכונתו הנוכחית, כשהמקסימום ששחקנים זרים נשארים בקבוצה שהיא לא מכבי או ירושלים הוא לרוב שנה, הוא שעמום גדול מבחינה רגשית.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2019, 18:00 
חתם רשמית:
https://www.facebook.com/hapoeltlvbc/ph ... =3&theater

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2019, 18:04 
שיהיה בהצלחה.
החתמה שתקום ותיפול על הכשירות שלו. אם נקבל את השחקן שהיה באילת, אז מדובר בהחתמה טובה. אם נקבל שחקן פחות טוב מג'מאל שולר (כמו שהמעמד שלו ביוון רומז), שאלוהים יעזור לנו.
בכל אופן, צריך לזכור שנותרו לנו שתי החלפות זרים בלבד עד תום העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 11:22 
מה זה אומר? שדזי ישוחרר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 11:24 
סמל אישי של המשתמש
נקווה שכן, אחרת ניתקע חזק עם החוזה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 14:12 
מאמן מטומטם. הנהלה מטומטמת.
יש כתובת על הקיר והם פשוט לא רואים.
עכשיו אין לנו שום אופציה מלבד לתת לתומר 35 דק ולכדיר 20 דק.
לדעתי דזי חייב היה להשאר ולהשאר בחמישייה.
כאילו שאנחנו לא מספיק נמוכים עכשיו אף יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 14:34 
hapoel15 כתב:

איך הגעת למסקנה הזאת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 15:46 
להפך , עכשיו המילטון יכול לשחק 4 אולי אפילו 5 הרבה יותר ממה שדזי יכל , בטח שהרכבים של תומר 5 והמילטון 4 הרבה יותר הגיוניים מאשר עם דזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 15:57 
באופן כללי אני משער שחלוקת הדקות של הגבוהים תהיה משהו בסגנון הבא:
תומר 30, טרדוול 30, כדיר 10-15 המילטון 5-10.
עדיין יש בעיה קשה של אתלטיות מתחת לסל (והגנת צבע באופן כללי), אבל זה מה יש כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 16:12 
אני מקוה שהמילטון ישחק שם יותר ממה שכדיר ישחק...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 05:00 
אני אסביר לכם איך הגעתי למסקנה הזאת.
הרי בגלל שקוראים לנו הפועל תל אביב אנחנו
כנראה תמיד נפתח עם שני ישראלים בחמישייה.
תומר ושוכמן/תומר והמצאה זה באנקר בחמישייה.
תוסיפו לזה את העובדה שטרדוול והמילטון עולים גם בחמישייה.
בהעדר דזי, כדיר הופך לפורוורד היחיד על הספסל ובכלל לגבוה היחיד בספסל ולכן אני צופה שבונים עליו ל15 דק במשחק אבל בגלל
אילוצים תוך כדי משחק הוא ישחק 22 בערך פר.
ושלא נדבר על בעיית עבירות/פציעה של המילטון שבכלל לא יהיו לנו תשובות, בטח מול קבוצות עם זרים קופצניים ב3-4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 13:14 
אני לא מבין מה אתה רוצה, כדיר הגיע להפועל כדי לשחק, לא כדי להיות בובה.
יש לך 2 גבוהים בסגל והוא השלישי, בטח שהוא ישחק. כמו ששנה שעברה הוא שיחק בנס ציונה (וזה לא מנע מהם להגיע למקום 5).

מסכים שזה לא קו קדמי עמוק אבל זאת הפשרה שנעשת בבניית הסגל ונצטרך שהקו האחורי העמוק והסופר איכותי כעת יחפה על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2019, 14:46 
סמל אישי של המשתמש
נזלת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2019, 08:52 
סמל אישי של המשתמש
סתם ליקטתי כמה ציטוטים מפה. מדהים איך אנשים פה מתלהבים לקטול כל שחקן שמוחתם (אולי כדי "להוכיח" כמה הם מבינים בכדורסל). אני לא אומר שלנזל כוכב על, אבל הוא כן שחקן טוב ובדיוק מה שהיינו צריכים. הנה הציטוטים:

מצוין, עוד שחקן שלא קולע (ולא שמדובר בכוכב ענק מעבר לכך).
איבוד עשתונות, אנחנו כאן.

אם כבר מביאים מישהו מוכר ובכסף לא גדול, הייתי מעדיף משמעותית את דוראנד סקוט שגם פנוי כרגע. אמנם לא יתרום בניהול המשחק, אבל הוא שומר מצוין, יש לו סייז טוב והוא יכול לשחק בכמה עמדות. אני בעיקר חושב שהוא יותר מתאים כשחקן משלים לצד ליונס והמילטון מאשר לנזל סמית' שמחזיק את הכדור לא מעט.

ממש תעלומה למה הקבוצה הזאת רק נכשלת שוב ושוב.
ממש תעלומה.
הלוואי והיה לנו איזה רמז...

רק נציין שבקבוצה שלו ביוון הוא שחקן ספסל, מאחורי איזה אחד, ג'מאל שולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 53 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: