תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 13:40

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 40 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: שוכמן
הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 17:44 
זה נכון.
ועדיין דרבי ראשון שלו - אני נותן לו הנחת לקוח חדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 דצמבר 2019, 19:50 
לא יציב זו מחמאה עבורו.
5.9 מדד ב 24 דקות וזה אחרי שהוא הכפיל/שילש את האחוזים שלו ל3 משנה שעברה, מתישהו זה יתיישר הרי לאיזור ה 35%.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 פברואר 2020, 23:33 
אז יש כאן מישהו שעדיין טוען שרפי מנקו (שהוא אחד הישראלים הטובים השנה בליגה) פחות טוב ממנו?

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 פברואר 2020, 05:18 
סמל אישי של המשתמש
הוא היה מצויין היום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: שוכמן
הודעהפורסם: 16 פברואר 2020, 08:41 
בוריס כתב:
אז יש כאן מישהו שעדיין טוען שרפי מנקו (שהוא אחד הישראלים הטובים השנה בליגה) פחות טוב ממנו?

אני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 11:41 
מנקו אתמול עם 25 נקודות, 7 ריבאונדים, 3 אסיסטים על 0 איבודים.
מדד 37, מביא לאילת ניצחון במו ידיו בעין שרה.

נמצא 2 בטבלת קלעי הישראלים ו6 במדד.

אני לא בא לטעון שזו טעות ששחררנו אותו וכל זה, אבל בהמשך לטענות שלי מהקיץ - רפי מנקו שחקן יותר טוב משוכמן.
2 עונות טובות שלו באילת בשנים מוצלחות של הקבוצה היו מספיקות כדי לדעת זאת, אבל השנה הזו רפי מנקו עשה קפיצת מדרגה לא נורמלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 15:04 
יכול להיות שהוא מתאים לקבוצה בלי לחץ.
לא ראיתי אצלו שום קפיצת מדרגה השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 15:23 
גם גלבוע גליל זו קבוצה בלי לחץ, ועדיין זה לא מנע משוכמן להעלות את הערך שלו בפני פרשנים, מאמנים ואוהדים פה בפורום.

בפועל העונות של מנקו באילת, מעבר לזה שברמת המספרים טובות משל שוכמן, אילת היא גם קבוצה הרבה יותר מצליחה מגלבוע בעונות שמנקו שיחק שם (מקום 2 בעונה סדירה 16/17, מקום 4 + פיינל פור 18/19).

ואני חושב שגם העונה של מנקו בהפועל היא טובה בכמה וכמה רמות מהעונה הנוכחית של שוכמן, למרות שעם מנקו שיחקו ישראלים הרבה יותר בכירים.

ואם אתה לא רואה קפיצת מדרגה אצל רפי מנקו השנה, אז אתה כנראה לא באמת מסתכל על משחקים אלא מפשפש בתקצירים ושופט לפי מה שאתה מכיר מהקדנציה שלו פה.

שורה התחתונה היא שכמה שאני לא אוהב את מנקו, ההחתמה של שוכמן עוד מהקיץ די הצחיקה אותי מהסיבה שפשוט עשינו מאמצים רבים כדי לשחרר את רפי מנקו רק כדי להביא בקיץ שחקן שהוא דמוי מנקו, שסביר להניח פחות טוב ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 19:34 
גם אני ממש לא מחובבי מנקו ועדיין הוא היה קולע בהפועל לפחות חמש שש נקודות בכל משחק. אני יודע שנקודות זה לא המדד העיקרי, אבל זה לא שהוא נותן איזה ערך מוסף בקבוצה בינתיים חוץ מעצירה יפה אחת במשחק (חטיפה או סחיטת תוקף). עושה הרבה עבירות שטותיות, ובכלל לא נותן הגנה כמו הסטיגמה עליו. ממשחקים נגד גלבוע בשנים קודמות לא הבנתי מה ההתלהבות ממנו, אבל זה נראה הרבה יותר גרוע ממה שחשבתי.
אבל כמו שאמרנו על האוורד בזמנו, שחקן שכל כך דל סטטיסטית כנראה לא איזה שחקן גדול (ולהאוורד לפחות היו כמה משחקים עם מספרים יפים).
אני אסייג ואגיד שצריך לראות אותו משחק תחת מאמן אמיתי ולראות מה קורה אז, כנראה שאחוזי הקליעה לא ישתפרו באופן דרמטי, אבל אולי הוא יצליח להיות קצת יותר יעיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 פברואר 2020, 20:22 
בוריס כתב:
גם גלבוע גליל זו קבוצה בלי לחץ, ועדיין זה לא מנע משוכמן להעלות את הערך שלו בפני פרשנים, מאמנים ואוהדים פה בפורום.

בפועל העונות של מנקו באילת, מעבר לזה שברמת המספרים טובות משל שוכמן, אילת היא גם קבוצה הרבה יותר מצליחה מגלבוע בעונות שמנקו שיחק שם (מקום 2 בעונה סדירה 16/17, מקום 4 + פיינל פור 18/19).

ואני חושב שגם העונה של מנקו בהפועל היא טובה בכמה וכמה רמות מהעונה הנוכחית של שוכמן, למרות שעם מנקו שיחקו ישראלים הרבה יותר בכירים.

ואם אתה לא רואה קפיצת מדרגה אצל רפי מנקו השנה, אז אתה כנראה לא באמת מסתכל על משחקים אלא מפשפש בתקצירים ושופט לפי מה שאתה מכיר מהקדנציה שלו פה.

שורה התחתונה היא שכמה שאני לא אוהב את מנקו, ההחתמה של שוכמן עוד מהקיץ די הצחיקה אותי מהסיבה שפשוט עשינו מאמצים רבים כדי לשחרר את רפי מנקו רק כדי להביא בקיץ שחקן שהוא דמוי מנקו, שסביר להניח פחות טוב ממנו.
דווקא תקצירים לא ראיתי אלא כמה משחקים. לא ראיתי שום דבר שלא הכרתי ולא ידעתי.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 40 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: