תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 20 אפריל 2024, 07:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 93 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחשבות להמשך
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 17:32 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:
חילופי זרים יכולים לעזור, אבל כלום לא יעזור אם הצוות המקצועי לא יעשה מהר חשבון נפש איך הגענו למצב הזה. להפיל הכל על השחקנים זה לטמון את הראש בחול.

ברור שלבית הלחמי יש אשמה באיך שהקבוצה נראתה (מעבר לבחירת השחקנים). אבל מצד שני, זה גם לא כל כך ריאלי לצפות שניראה כמו קבוצה טובה כשכל כך הרבה שחקנים לא מספקים את הסחורה ברמה האינדיבידואלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 19:41 
יש הבדל בין לא להיות קבוצה טובה לבין להפסיד בצורה משפילה לאחד הסגלים החלשים שעלו למשחק בישראל בשנים האחרונות.
מה שהיה אתמול זה הרבה מעבר לרמת ביצוע. היינו לחלוטין חסרי מושג משני צידי המגרש. תרגילים לא אפקטיביים, אפס ריווח, אפס תגובה למה שקורה על הפרקט.
יכול להיות שעם יותר כישרון או שחקנים בכושר יותר טוב היינו מנצחים אתמול, אולי אפילו בקלות. זה לא היה משנה את העובדה שאנחנו נראים נורא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 20:32 
אני אומר את זה כבר כמה שנים ברצף - לא יכול להיות שתמיד המאמנים לא מספיק טובים והשחקנים לא מספיק טובים, וההנהלה לרוב יוצאת עם הכי מעט ביקורת.
מאז שחזרנו לליגת העל עברו בקבוצה מאמנים שהצליחו לפני הפועל או אחרי הפועל (למעט אברהמי שהזויה בעיני הכמיהה פה אליו).
איכשהו כל שנה המאמן בונה סגל לא מספיק טוב, או שהוא אגו מניאק, או שהוא מאמן פח, או שהשחקנים לא מתאימים לשיטה או שהמאמן לא מתאים לשחקנים ועוד שלל תירוצים.
ועדיין, מאז שחזרו לליגה רק בעונה אחת לדעתי (של ארז) סיימנו את העונה הסדירה במקום גבוה יותר מאשר התקציב שלנו באופן יחסי ליתר הקבוצות.

הקבוצה (על פי פרסומים זרים, כי שקיפות אין) מעמידה מדי שנה תקציב ששווה מקומות 4-6 ומסיימת במקומות 6 ומטה.
אז עונה אחת זו יכולה להיות מקריות, ושתי עונות יכול שמדובר בצירוף מקרים. אבל אנחנו כבר עונה שביעית לדעתי שהקבוצה בינונית ומטה. יש בקבוצה הזו בעיה שגדולה יותר מכל מאמן או שחקן שעברו בה. ועד שהבעיה הזו (ידידיה ורמי) לא תטופל - הקבוצה לא תתקדם לשום מקום, ונמשיך להשליך עונות לפח במחזור השלישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 20:48 
shirman כתב:
אני אומר את זה כבר כמה שנים ברצף - לא יכול להיות שתמיד המאמנים לא מספיק טובים והשחקנים לא מספיק טובים, וההנהלה לרוב יוצאת עם הכי מעט ביקורת.
מאז שחזרנו לליגת העל עברו בקבוצה מאמנים שהצליחו לפני הפועל או אחרי הפועל (למעט אברהמי שהזויה בעיני הכמיהה פה אליו).
איכשהו כל שנה המאמן בונה סגל לא מספיק טוב, או שהוא אגו מניאק, או שהוא מאמן פח, או שהשחקנים לא מתאימים לשיטה או שהמאמן לא מתאים לשחקנים ועוד שלל תירוצים.
ועדיין, מאז שחזרו לליגה רק בעונה אחת לדעתי (של ארז) סיימנו את העונה הסדירה במקום גבוה יותר מאשר התקציב שלנו באופן יחסי ליתר הקבוצות.

הקבוצה (על פי פרסומים זרים, כי שקיפות אין) מעמידה מדי שנה תקציב ששווה מקומות 4-6 ומסיימת במקומות 6 ומטה.
אז עונה אחת זו יכולה להיות מקריות, ושתי עונות יכול שמדובר בצירוף מקרים. אבל אנחנו כבר עונה שביעית לדעתי שהקבוצה בינונית ומטה. יש בקבוצה הזו בעיה שגדולה יותר מכל מאמן או שחקן שעברו בה. ועד שהבעיה הזו (ידידיה ורמי) לא תטופל - הקבוצה לא תתקדם לשום מקום, ונמשיך להשליך עונות לפח במחזור השלישי.

עם כל ההערכה למי שמנהל, חייב להגיד שאני מאד מסכים עם הכתוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחשבות להמשך
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 22:06 
אני לא זוכר איך המילטון שומר (ולדעתי במצבנו זה גם קריטי לא פחות מהיכולת ההתקפית) אבל בלי קשר, ביכולת הנוכחית של הזר הכוכב החדש שלנו, שכרגע נראה שכבר שם זין על הקבוצה, אנחנו צריכים בדחיפות גארד נוסף ואני חושש מאד משארה של הקבוצה הזו בידיים של ליונס ומדר בלבד.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 23:03 
סמל אישי של המשתמש
אני ממש לא חושב שליונס שם זין על הקבוצה. הוא נתן אתמול משחק חלש, אבל לא מתוך חוסר אכפתיות אלא פשוט הכדורים לא נכנסו לו (והוא לקח זריקות טובות שהוא חייב לקחת). הוא כן התחיל את המשחק עם הגנה עצלה (שומר גדול הוא אף פעם לא היה), אבל אחר כך הרים קצת את ההגנה שלו, כולל שתי חטיפות רצופות במהלך אחד ברבע השני. קבלת ההחלטות שלו הייתה בסדר גמור, הוא לא הלך לבד ולא הלך עם הראש בקיר, וניסה לייצר מצבים עבור האחרים (עד כמה שאפשר בהיעדר הקליעה והריווח שלנו). מהמגרש זה גם נראה שהוא לוקח קשה גם את ההפסד וגם את ההחטאות והאיבודים שלו.

האתלטיות שהייתה לו בימיו בנהריה (והתחילה לדעוך כבר בקדנציה הקודמת שלו אצלנו) כבר לא תחזור, אבל מספיק שהקליעה שלו תיכנס והוא יהיה בסדר לדעתי.

לגבי המילטון, בין אם הוא גארד או לא, אם הוא יבוא אז זו הקבוצה תהיה בידיים שלו no matter what. גם מבחינת הרמה וגם מבחינת הסגנון שלו, שהוא מאוד דומיננטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 02:01 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
אני ממש לא חושב שליונס שם זין על הקבוצה. הוא נתן אתמול משחק חלש, אבל לא מתוך חוסר אכפתיות אלא פשוט הכדורים לא נכנסו לו (והוא לקח זריקות טובות שהוא חייב לקחת). הוא כן התחיל את המשחק עם הגנה עצלה (שומר גדול הוא אף פעם לא היה), אבל אחר כך הרים קצת את ההגנה שלו, כולל שתי חטיפות רצופות במהלך אחד ברבע השני. קבלת ההחלטות שלו הייתה בסדר גמור, הוא לא הלך לבד ולא הלך עם הראש בקיר, וניסה לייצר מצבים עבור האחרים (עד כמה שאפשר בהיעדר הקליעה והריווח שלנו). מהמגרש זה גם נראה שהוא לוקח קשה גם את ההפסד וגם את ההחטאות והאיבודים שלו.

האתלטיות שהייתה לו בימיו בנהריה (והתחילה לדעוך כבר בקדנציה הקודמת שלו אצלנו) כבר לא תחזור, אבל מספיק שהקליעה שלו תיכנס והוא יהיה בסדר לדעתי.

מסכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 10:24 
giladsch77 כתב:
shirman כתב:

לא מתחבר לטיעון הזה בכלל.

מן הסתם יש בעיות בניהול, אבל לא רואה אותן רלוונטיות בהקשר הספציפי.

מי שטוען שיש פה בעיה שקשורה לניהול, צריך גם להסביר למה. מה קשור צוות הניהול לבעיה המקצועית? לא נתנו למאמן לבחור זרים? כפו עליו שחקנים מסויימים? התערבו בהחלטות מקצועיות?

להבנתי בית הלחמי קיבל פחות או יותר את הסגל שרצה ואת הזרים שרצה במגבלות תקציב סבירות לגמרי, ומכאן האחריות עליו. אין מאחרי מי להסתתר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 11:16 
נועם שחם כתב:
giladsch77 כתב:
shirman כתב:

לא מתחבר לטיעון הזה בכלל.

מן הסתם יש בעיות בניהול, אבל לא רואה אותן רלוונטיות בהקשר הספציפי.

מי שטוען שיש פה בעיה שקשורה לניהול, צריך גם להסביר למה. מה קשור צוות הניהול לבעיה המקצועית? לא נתנו למאמן לבחור זרים? כפו עליו שחקנים מסויימים? התערבו בהחלטות מקצועיות?

להבנתי בית הלחמי קיבל פחות או יותר את הסגל שרצה ואת הזרים שרצה במגבלות תקציב סבירות לגמרי, ומכאן האחריות עליו. אין מאחרי מי להסתתר.

מסכים.
חוכמה קטנה מאוד להגיד שנכשלים בגלל הניהול מבלי להסביר מה היו הטעויות ואיך לא צפו אותן מראש. לי לדוגמה הייתה הרבה ביקורת כלפי ההנהלה בכל הנוגע לחופש המוגזם שקיבלו המאמנים אצלנו וזה די ברור גם איפה ואיך זה השפיע עלינו.
העונה אין לי באמת ביקורת כלפי ההנהלה. אמנם לא השתגעתי על ההחתמה של בית הלחמי, אבל האופציות שרציתי יותר לא באמת היו רלוונטית וקשה לי לנקוב בשם של מאמן שהיה עדיף. גם ההבאה של הסקאוט שלו יחד איתו על פניו היה מהלך מצוין. לצערי זה התפוצץ לנו בפנים, אבל זה בטח לא בגלל ההנהלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 11:34 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
העונה אין לי באמת ביקורת כלפי ההנהלה. אמנם לא השתגעתי על ההחתמה של בית הלחמי, אבל האופציות שרציתי יותר לא באמת היו רלוונטית וקשה לי לנקוב בשם של מאמן שהיה עדיף. גם ההבאה של הסקאוט שלו יחד איתו על פניו היה מהלך מצוין. לצערי זה התפוצץ לנו בפנים, אבל זה בטח לא בגלל ההנהלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 11:50 
סמל אישי של המשתמש
אגב הסקאוט הזה, בשביל מה צריך אותו אם 3/4 מהזרים שלנו, וגם אלה שמדברים עליהם כאופציה, הם זרים שהיו כאן בארץ?
מה בדיוק העבודה שלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 11:54 
הבנתי שהמאמן לא קיבל פחות או יותר את מה שרצה אלא בדיוק את מה שרצה. ה*מגבלה* היחידה אולי היתה (כך שמעתי) שרצו שיקח שחקנים בטוחים ולא רק הימורים אבל בכל מקרה לא כפו עליו כלום והוא הביא בדיוק את מי שרצה כולל ליונס.
לצערנו התוצאה מזעזעת.
לא רק ברמת היכולת ההגנתית ו התקפית של כשקבוצה נראית לא מאומנת בשיט, אלא אפילו ברמת המאמץ וההשקעה שזה הדבר הראשון שציפיתי לראות מקבוצה שבית הלחמי מאמן אותה.
מכל בחינה אפשרית כרגע זה נראה כשלון שהמאמן אחראי לו בלעדית. השאלה היחידה היא האם יש לו יכולת וכישורים לתקן את זה על ידי החלפת שחקנים

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוקטובר 2019, 23:52 
ההחתמה של המילטון דווקא על חשבונו של גריפין היא למעשה התחייבות גם לשחרורו של דסי רודריגז על חשבון גארד זר (לא יישאר ככה מן הסתם). והשאלה היא איזה גארד צריך.

לדעתי אנחנו צריכים רכז שבראש ובראשונה הוא סייז, שחקן שיכול לעבור חסימות, אין לנו אחד כזה בסגל.
בעמדות 1,2,4 אין שום דבר ששומר, וחייבים שחקן שזה הטיקט שלו ורצוי שיהיה אינטיליגנט, כי זה משהו שחסר לנו.

בשנית, הרכז הזה צריך להיות אחד שמסוגל לשלוט בקצב ולנהל את הקבוצה.
אין כרגע מישהו שייקח אחריות שהכל מבולגן ושיהיה בעל הבית על המגרש.

שחקן כמו פריאיי הנרי או גרגורי ורגאס זה מה שחסר, אבל שוב מאמין שהתקציב ישחק תפקיד.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוקטובר 2019, 10:03 
אנחנו ממש לא צריכים רכז. יש לנו את ליונס וים כגיבוי, מיותר להביא רכז פרופר נוסף.
מה שאנחנו באמת צריכים זה עוד שחקן שיכול לשבור את ההגנה בכדרור, כי כרגע ים הוא היחיד בסגל שמסוגל לכך וזה מצב לא הגיוני. מישהו עם צעד ראשון מהיר ויכולות אתלטיות, אידיאלית כזה שמסוגל להחליף על כמה עמדות.
בכל מקרה זה לא יקרה עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוקטובר 2019, 22:41 
זה היה כתוב על הקיר.
תומר גינת לא מתאים לסגנון של בית הלחמי
ואנחנו משלמים על זה בשני צדי המגרש.
שבית הלחמי יחזור למה שהוא יודע,
ויעלה בחמישיה של ליונס בריסקר המילטון דזי וטרדוול
גינת יהיה השחקן השישי (מתאים מאד לסגנון ההתקפי שלו)
מדר ושוכמן שיעלו מהספסל ומי שיהיה טוב ישאר על הפרקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוקטובר 2019, 22:57 
סמל אישי של המשתמש
המחשבה היחידה להמשך צריכה להיות האם רמי כהן וידידיה מסוגלים לנהל קבוצה עם שאיפות.
בינתיים עונה אחרי עונה אנחנו מחליפים זרים עוד לפני שהתחלנו.
ירידה חדה במספר חברי עמותה.
שום צמיחה במספר המנויים/כמות קהל בדרייב אין.
כישלונות מקצועיים בשפע.
התנהלות חובבנית מול שחקנים(רביב, לאומי, מנקו, האוול, אלייז׳ה, דיז׳ון וסליחה אם שכחתי מישהו)
הלנות שכר במחלקת הנוער, מוסר תשלומים לקוי מול שחקנים וחוזים כפולים.

אם יש גיבוי לטרידוול או אם ים מדר מתגלח על הזקן שלנו הרבה פחות מטריד אותי.
אם שני החבר׳ה האלו לא מצליחים לייצר איזשהו גרף עליה זה דווקא כן. בינתיים אנחנו בדרך הנכונה להפוך ללא רלוונטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוקטובר 2019, 23:04 
יש הרגשה שככל שידידיה נהיה יותר מרכזי - ההתנהלות (והתוצאות) דומות יותר ויותר להפועל של שאול.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוקטובר 2019, 23:30 
ranjef כתב:
יש הרגשה שככל שידידיה נהיה יותר מרכזי - ההתנהלות (והתוצאות) דומות יותר ויותר להפועל של שאול.

זה לא משנה מי ההנהלה המאמן או השחקנים.זה תמיד אותו הדבר.
איך כתבת על המילטון באשכול הסמוך אחרי שקלע 4 מ5 ל3.בהפועל זה יהיה 1 מ8.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 22:14 
סמל אישי של המשתמש
מחשבה חשובה להמשך היא להמשיך לפטר לגרש ולהעיף
מאוד היה קריטי לסלק את אדלשטיין אברהמי ...
מאוד מאוד חשוב היה להעיף את רביב...
וגם הכרחי היה להעיף את מנקו
מאז אנחנו אימפריה

https://www.one.co.il/Article/19-20/2,6 ... tml?ref=hp

שיא קריירה למנקו, 81:90 ענק לאילת על חולון
הפורוורד סיפק משחק ענק עם 24 נק' בדרך לניצחון שני ברצף של הדרומיים. לפני המפגש מול שטרסבורג, הקבוצה של דרוקר קרסה עם הפסד שלישי ברצף בליגה

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 22:17 
סמל אישי של המשתמש
אתה רציני? שיא הקריירה הזה בא אחרי ארבעה משחקים מזעזעים שלו וכולל שני משחקים שהוא הפסיד לקבוצה שלו באופן ישיר בכדורים אחרונים שהוא החליט לקחת על עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 22:21 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
אתה רציני? שיא הקריירה הזה בא אחרי ארבעה משחקים מזעזעים שלו וכולל שני משחקים שהוא הפסיד לקבוצה שלו באופן ישיר בכדורים אחרונים שהוא החליט לקחת על עצמו.

מזעזעים
ממש מזעזע
אלו ביטויים שמתאימים יותר להפועל תל אביב במשך לא מעט זמן.
אין (כמעט) הישגים מאז עלינו לליגת העל בסל
לכן מה שמזעזע זו הדרך שהפורום הפך לסמן ראשי של:לפטר,לגרש,להעיף,לסלק..

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 22:33 
סמל אישי של המשתמש
מה שאני לא מבין זה איך מכל קבוצות הליגה דווקא אילת שעמדה על סף פירוק ובקושי פתחה את העונה הצליחה לשים עליו את ידיה. החמצה ענקית של הגדולות שלא הסתכלו אפילו בכיוון שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 23:00 
סמל אישי של המשתמש
פאביו כתב:
יובל כתב:

מזעזעים
ממש מזעזע
אלו ביטויים שמתאימים יותר להפועל תל אביב במשך לא מעט זמן.
אין (כמעט) הישגים מאז עלינו לליגת העל בסל
לכן מה שמזעזע זו הדרך שהפורום הפך לסמן ראשי של:לפטר,לגרש,להעיף,לסלק..

טוב, כשתרצה לנהל דיון ענייני ולא לירות טוקבקים תעדכן אותנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2019, 12:28 
סמל אישי של המשתמש
nati כתב:
טכנית לארז כתב:
אכן החליף את גלן רייס.
זכור לי כשחקן טוב עם יד ל3 ויורק מצטיין.

אם לא יגיע.שיביאו את רייס

סעמק, שמיר שוב לקח אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2019, 09:28 
KingAlpaca כתב:
nati כתב:
טכנית לארז כתב:
אכן החליף את גלן רייס.

סעמק, שמיר שוב לקח אותו.

מה חדש? גלן רייס ג'וניור נעצר בחשד לתקיפה
אקס הפועל חולון, שהצטרף לניו זילנד ברייקרס והתאחד עם דן שמיר רק לפני עשרה ימים, נעצר בעקבות קטטה בפאב: "מאמינים לו עד שיוכח אחרת"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 18 נובמבר 2019, 12:39 
nati כתב:
KingAlpaca כתב:
nati כתב:
טכנית לארז כתב:
אכן החליף את גלן רייס.

סעמק, שמיר שוב לקח אותו.

מה חדש? גלן רייס ג'וניור נעצר בחשד לתקיפה
אקס הפועל חולון, שהצטרף לניו זילנד ברייקרס והתאחד עם דן שמיר רק לפני עשרה ימים, נעצר בעקבות קטטה בפאב: "מאמינים לו עד שיוכח אחרת"

שוחרר, פנוי להובלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2019, 15:35 
סמל אישי של המשתמש
שמוליקיפוד כתב:
המחשבה היחידה להמשך צריכה להיות האם רמי כהן וידידיה מסוגלים לנהל קבוצה עם שאיפות.
כישלונות מקצועיים בשפע.
התנהלות חובבנית מול שחקנים(רביב, לאומי, מנקו, האוול, אלייז׳ה, דיז׳ון וסליחה אם שכחתי מישהו)

אם שני החבר׳ה האלו לא מצליחים לייצר איזשהו גרף עליה זה דווקא כן. בינתיים אנחנו בדרך הנכונה להפוך ללא רלוונטים.

עדכון: אנחנו מועדון בדיחה.
מעניין מה יקרה עד יום שני, נחליף מאמן או עוד זר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2019, 15:46 
שמוליקיפוד כתב:
שמוליקיפוד כתב:
כישלונות מקצועיים בשפע.

בוא, גיבור, תסביר מה היו הטעויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2019, 16:08 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
שמוליקיפוד כתב:
שמוליקיפוד כתב:
כישלונות מקצועיים בשפע.

בוא, גיבור, תסביר מה היו הטעויות.

אתה מסתלבט? מאיפה להתחיל מ2015?
לפני יומיים הבאת שחקן שאפילו לא פרק את המזוודות וכבר חזר מאיפה שבא.
לכתוב כל הכבוד על התגובה המהירה עשיתי אחרי השחרור של פרוויס. עכשיו זה שלב האילתורים, יד ימין לא יודעת מה עושה שמאל.
אתה חושב שמישהו חשב צעד אחד קדימה אחרי כל חילוף שעשינו? הכל שליפות מהמותן.
איבדנו את הדרך מזמן. פוטנציאל ביחס להצלחות אנחנו ציון -6 בערך. זה כבר מזמן לא כישלון נקודתי אם היו צריכים לשחרר שחקן כזה או אחר או לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2019, 17:54 
אני נאלץ להסכים.
ההיסטריה (אותה אחת שמחליפה זרים כל יום) ניכרת גם בקבוצה. מאוד. וגם על בית הלחמי. שפת הגוף של המילטון וסמית היתה היום מאוד לא טובה, בלי קשר ליכולת בכלל.
ונראה שאנחנו בעיקר היסטריים. זה מסביר את ההיחנקויות משחק אחרי משחק ברבע הרביעי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 93 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: