תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 11:49

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 93 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מחשבות להמשך
הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 20:52 
יש לנו כרגע שתי בעיות עיקריות: הגנה (פנים וחוץ) וקליעה מבחוץ.
הסגל הישראלי איתנו כדי להישאר, עם היתרונות והחסרונות, אז החילוף חייב לבוא בזרים. כרגע מאוד הייתי רוצה להחליף את גריפין ורודריגז אבל קשה לי להאמין שזה יקרה כבר עכשיו.
עד כמה שניסינו להימנע מזה, לדעתי לא תהיה ברירה אלא להביא גבוה נוסף על חשבון דסי. בכל משחקי האימון היה לנו בית זונות מתחת לסל ואי אפשר להמשיך ככה. אם יש בעיה של כסף הייתי מביא את ג'ף אלן. הוא יתן ריבאונד, האסל ואתלטיות ל-25 דקות במשחק ויעשה את זה בגרושים.
את גריפין הייתי מחליף בשחקן שלא נראה כמו פנסיונר מוחלט. הוא לא חייב להיות שומר ענק אבל כן מישהו שמזיז רגליים ולא עוברים אותו כמו מים. בצד ההתקפי הוא חייב להיות קלעי טוב כי כרגע אנחנו קבוצת קליעה נוראית.

כמו שאמרתי, אני משער שלא יעשו שני חילופים במכה. אני משער שדסי יוחלף קודם למרות שלא בטוח שזה הדבר הנכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מחשבות להמשך
הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 20:58 
סמל אישי של המשתמש
נניח הבאת גבוה,
במקום מי הוא משחק?

טרדוול וגינת הם בונקר בחמישייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 21:11 
כרגע גינת הוא מפגע הגנתי וטרדוול (שבעיני הוא שחקן טוב) לא מספיק כדי לשנות את המצב. יותר גרוע מזה, ברגע שהוא יורד לספסל, אתה נשאר עם הרכב של גינת וכדיר וזה כבר זוועת אלוהים.
עוד גבוה יאפשר לך הרכב נורמלי גם כשטרדוול יורד לספסל וגם אולי אפילו הרכב חזק הגנתית כשגינת על הספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 21:21 
סמל אישי של המשתמש
ועדיין ה25-30 דקות שהם ישחקו יחד יראו אותו דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 21:28 
המחשבות הם שוב איך נפלנו עם הזרים. למה זה תמיד קורה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 21:30 
אם נביא גבוה על חשבון דסי אז יהיה חור בעמדה 3, שוכמן שחקן בגובה 1.92 וזה לא מספיק כדי למלא את עמדה 3 לבד.
ואז יהיה לנו את תומר, גבוה, טרידוואל, כדיר ואייזנדורף על 2 עמדות.
ואנחנו עדיין לא פנרבחצה.
הייתי רוצה שנביא את גף כזר חמישי אבל זה לא רלוונטי, נצטרך פשוט לחיות עם החור הזה בעמדה 5.
כי כל פיתרון לבעיה הזו תוביל לבעיה אחרת גדולה יותר בעמדה אחרת.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

נערך לאחרונה על ידי בוריס בתאריך 06 אוקטובר 2019, 01:28, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 21:50 
קודם כל, אין מה להשוות בין הבעיות ש"חור" בעמדה מספר 3 גורם לך לעומת מה שקורה עכשיו מתחת לסל. זה אפילו לא קרוב.
חוץ מזה, אנחנו משחקים כל משחק משהו כמו 20 דקות עם שוכמן או גריפין בעמדה מספר 3, אתה רואה איזשהו הבדל? הבעיה מתחת לסל אקוטית פי כמה וזה לא משנה כמה שחקנים בסגל יש לנו שלכאורה הם גבוהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 21:53 
KingAlpaca כתב:
ועדיין ה25-30 דקות שהם ישחקו יחד יראו אותו דבר.

יש בעיה הגנתית לא קלה בהרכב הזה, אבל לא צריך להגזים. מה שהיה היום זה קטסטרופה ברמה שלא הייתה לנו לא במשחקי ההכנה ולא בגביע ווינר.
בסך הכל תומר וטרדוול הם שני שחקנים טובים ועם עבודה נכונה של בית הלחמי אפשר לפצות חלקית על החסרונות שלהם. זה לא מספיק בשביל להגיע לאן שאנחנו רוצים ובגלל זה צריך להביא עוד גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 21:59 
סמל אישי של המשתמש
מנסה לנחם את עצמי ששנה שעברה באותו מחזור נתנו בראש לאילת, וכולנו יודעים איפה אנחנו סיימנו ואיפה הם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 22:02 
הפועל כתב:
מנסה לנחם את עצמי ששנה שעברה באותו מחזור נתנו בראש לאילת, וכולנו יודעים איפה אנחנו סיימנו ואיפה הם.

לא חושב שצריך להיכנס למרה שחורה.
המשחק היום היה נורא אבל יש דברים טובים בקבוצה הזאת ועם חילופים נכונים במצבת הזרים אפשר לעשות עונה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 22:27 
בוריס כתב:
אם נביא גבוה על חשבון דסי אז יהיה חור בעמדה 3, שוכמן שחקן בגובה 1.92 וזה לא יספיק לרמות הגבוהות.
ואז יהיה לנו את תומר, גבוה, טרידוואל, כדיר ואייזנדורף, ואנחנו עדיין לא פנרבחצה.
הייתי רוצה שנביא את גף כזר חמישי אבל זה לא רלוונטי, נצטרך פשוט לחיות עם החור הזה בעמדה 5.
כי כל פיתרון לבעיה הזו תוביל לבעיה אחרת גדולה יותר בעמדה אחרת.
וכרגע אין לך חור בעמדה 3? יש לך מישהו שתורם שם משהו? כי אני לא ראיתי מישהו כזה.
כרגע יש לנו 2 בעיות עיקריות שצריך לפתור (והן ממש לא היחידות) - העובדה שיש לנו חור ענק מתחת לסל בהגנה ובריבאונד בהגנה בלי טרידוול על המגרש (וגם איתו זו לא מציאה גדולה) ולכן אנחנו חייבים שחקן שיוכל לשמור ולקחת ריבאונד כשהוא לא על המגרש ורצוי גם שיוכל לשחק איתו יחד. דזי לצערי רחוק מלתת את זה כרגע.
הבעיה השניה היא שגריפין נראה כרגע כשחקן בן 80 שלא מסוגל לשמור על קונוס וגם לא מסוגל לתת כלום כמעט בהתקפה. לכן כרגע יש לנו רק גארד אחד ברמה סביב וזה ליונס. זה פשוט לא מספיק, גם מבחינת הקליעה מבחוץ וגם מבחינת היכולת לייצר משהו בהתקפה.
עכ'יו השאלה את מה מתקנים קודם ועל ידי החלפה של איזה שחקן.
לי אין ספק שגריפין הוא זה שצריך ללכת פשוט כי כרגע הוא נזק אדיר. ועכשיו השאלה אם מביאים גארד או גבוה נוסף.
לשמחתי אני לא זה שצריך לקבל את ההחלטה הזו.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 22:27 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ', לדעתי אתה קצת מגזים לגבי ה"בית זונות מתחת לסל" ספציפית. הבעיה הרי מתחילה עוד קודם בזה שמגיעים לנו לסל בלי שום בעיה.
גריפין, בכל השנים לא ראיתי דבר כזה. שחקן אתלטי ושומר טוב כל הקריירה, מגיע אלינו בגיל 28 ונראה כמו פנסיונר. לא מבין את זה. מסוג הדברים שקורים רק לנו. בחיי שרות'בארט מזיז את הרגליים יותר מהר ממנו.
גם רודריגז overweight וזז לאט מאוד בהגנה, ליונס שחקן הגנה חלש, תומר שחקן הגנה חלש.

אנחנו צריכים דחוף 2-3 אתלטי שיכול לשמור במקום גריפין. בהתחשב בזה שים מדר שווה הרבה דקות ויש את ליונס, לא צריך עוד מוביל כדור אלא קודם כל סווינגמן אתלטי.
ולגבי רודריגז, לא יודע אם 3-4 אחר או גבוה. תיאורטית, אם היינו יכולים להביא 3-4 אתלטי עם נוכחות הגנתית כמו האניקט, קלייברן, די.ג'יי קנדי, טוקוטו, אז היינו בסדר לדעתי. אבל זה קצת חלומות באספמיה. בכל אופן אם מביאים גבוה אז צריך 4-5 עם קליעה, כמו גריפין ששיחק לצד טרדוול באילת. אם נביא סנטר מוגבל לצד טרדוול שגם הוא יכול לקלוע רק מטר מהסל אפשר לוותר על הרעיון של קבוצת כדורסל ולפתוח נגרייה במקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 22:42 
חלק מהבעיה זה שמגיעים לסל בקלות ואז טרדוול צריך לצאת וזה מפרק לנו את ההגנה, נכון, אבל זה רק חלק מהבעיה. תומר זו עוד בעיה ענקית וכנ"ל כדיר. אני חושב שלא תהיה ברירה אלא להביא גבוה נוסף.
גם אני הייתי שמח אם היינו יכולים להביא פורוורד כמו אחד השמות שציינת. אחד שגם יקלע, גם ישמור, גם יקח ריבאונד וגם ישחק בשלוש עמדות, אבל מהניסיון שלי הניסויים האלה לרוב נגמרים בכישלון. בגלל זה אני בעד ההחתמה של ליונס. כן יש בה חסרונות, אבל אתה יודע שאתה מביא פה קילר שלפחות הולך לייצר לנו יתרונות ברורים.
אני גם חושב שצריך להחליף את גריפין בסווינגמן ולא באיזה קומבו גארד, בהתחשב באיך שים נראה. זה גם יסייע לנו בעמדה 3 ויאפשר לנו להביא גבוה במקום דסי. למען האמת אני חושב שהייתי מחליף קודם את גריפין (למרות שלפי דעתי רודריגז הוא זה שיוחלף קודם) כי הבעיה שלנו היא קודם כל הגנתית והוא חתיכת נזק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 07:09 
הדבר הראשון שצריך לקרות זה שהמאמן אריאל בית הלחמי יעשה את העבודה שלו כמו שצריך. כי גם עם הסגל הזה אפשר להיראות הרבה יותר טוב וכי כרגע הקבוצה נראית בדיוק כמו במשחק האימון הראשון. שום התקדמות. אפשר תמיד לדבר על שינויים וזרים, אבל העובדה היא שסגל של גינת, שוכמן, מדר, טרידוול, ליונס וכדיר לא צריך להיראות ככה. לא צריך לשמור ככה. ההתקפה העומדת לא צריכה להיראות ככה.
אני רק מזכיר שארז אדלשטיין (סתם דוגמא) עלה למשחק ליגה ראשון עם קלי, סטיט, ג'ף (שהיה כבד ולא בכושר) ובולדין (שנפצע אחרי חצי דקה) ושיחק אחלה כדורסל נגד הרצליה (למרות ההפסד). הפועל אתמול נראתה כמו קבוצה ביום הראשון של הפגרה. אז לפני הכל - שבית הלחמי ייתן עבודה.

בנוגע לסגל: מסכים עם יובל. גריפין זה סיפור מתעתע, אבל לא צריך להסתנוור מזה שנכנסו לו כמה שלשות. הוא לא נראה כמו שחקן כדורסל. זה לא סביר שככה נראה שחקן כדורסל בקבוצה מקצוענית. זה עלבון לאינטיליגנציה. לא מסוגל לשמור על עציץ. לא מסוגל ללכת לסל, רק מעיף שלשות (שחקן שמעולם לא נחשב קלעי מעיף בכל משחק 4-5-6-7 שלשות כאילו הוא ג'ייסי קארול). רגליים לא זזות. איך הדבר הזה עולה בכלל על מגרש כדורסל? ושוב, כמו שיובל כתב, זה שחקן שהיה בולדוג הגנתי, מה שמדגיש עוד יותר את הבעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 08:12 
זה שכדיר זה הגבוה המחליף שלנו זה בעיה, הוא חלש בצורה מחרידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 08:24 
כדיר לא שחקן רע, בטח בהתחשב בכמות הדקות שלו.
הקטע הוא שעם החיסרון שלנו בגבוה ונחיתות שתהיה (אני מניח) מול רוב הקבוצות - אני מתחיל לחשוב שאולי היה עדיף צוברוביץ עליו, לא בגלל שהוא מוכשר יותר, אלא רק בגלל נפח ונוכחות מתחת לסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 08:31 
סמל אישי של המשתמש
בתור בירכץ/איידן משודרג הוא עושה פחות או יותר מה שאמור לעשות. הבעיה העיקרית שלנו היא שהזרים בהכללה לא תיפקדו (חלקם כבר באופן עקבי לצערי). זה שהישראלים נראו גרוע מושפע ישירות מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 09:06 
לא רואה את כדיר בשלב זה של הקריירה שלו כשידרוג לעומת איידן, מצטער.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 09:33 
הטיילת בצבע שלנו היא לא בעיה של הגבוהים.
הבעיה היא שגריפין עומד בהגנה עם רגליים ישרות ולא מנסה אפילו להעמיד פנים שהוא שומר, כל התקפה אחד הגבוהים צריך לצאת לעזור על השחקן שלו ופעם אחרי פעם אתה מקבל או מיסמצ' או לייאפ כי גריפין אפילו לא בא לעזור למי שעזר לו.
גינת מנסה לשמור אבל מתקבלת בערך אותה תוצאה, הוא מאבד את השחקן שלו על כל חיתוך אחורי והוא מכסה איום ונורא פיק אנד רול.
את גריפין אני מעיף היום, אפילו שלא יבוא לאימון, אין פה שום קשר לכשרון הוא פשוט לא מעוניין לשחק כדורסל יותר, כבוי, חסר חשק ולדעתי זה גם משפיע על השחקנים סביבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 09:42 
גריפין זה באמת משהו שלא ראיתי מעולם בהפועל. במחצית הראשונה היו שתי התקפות עוקבות שפשוט השחקן שלו טייל לסל, לא נתן איזו הטעיה מטורפת, לא שחקן שהוא איזה אתלט אדיר, פשוט עשה תנועה לסל וגריפין אפילו את זה לא מסוגל לעצור. מה לעצור, אפילו להקשות לא מסוגל. פשוט הדרך פנויה לסל.
קבוצה שמתיימרת להיות מקצוענית לא יכולה להשלים עם כזה דבר. ושוב, ראיתי אותו בעבר, תמיד היה שומר טוב. מה שיש כרגע - אין לי הסבר לזה. אבל יש שורה תחתונה: זה לא הגיוני שיהיה כזה דבר בהפועל תל אביב. זה מגוחך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 10:03 
אני לא הייתי נוגע בסגל בשלב זה. מספיק חילוף אחד. מה שהכי חסר כרגע זה סדר ותיאום. בדיוק מה שלא נקבל מעוד חילופים.

אין מחלוקת שגם לגריפין וגם לדסי יש בעיות, אבל משניהם אפשר להוציא הרבה יותר. זה לא פרוויס שבכלל לא היה איתנו מהרגע הראשון כמעט.

אם במשחקי הבית ומול יריבות בתקציב שלנו גם נראה ככה, יהיה צורך לעשות חושבים. כרגע זו תהיה טעות (ואני לא מדבר על ההרפתקאות הכלכליות שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 11:30 
נועם שחם כתב:
אני לא הייתי נוגע בסגל בשלב זה. מספיק חילוף אחד. מה שהכי חסר כרגע זה סדר ותיאום. בדיוק מה שלא נקבל מעוד חילופים.

אין מחלוקת שגם לגריפין וגם לדסי יש בעיות, אבל משניהם אפשר להוציא הרבה יותר. זה לא פרוויס שבכלל לא היה איתנו מהרגע הראשון כמעט.

אם במשחקי הבית ומול יריבות בתקציב שלנו גם נראה ככה, יהיה צורך לעשות חושבים. כרגע זו תהיה טעות (ואני לא מדבר על ההרפתקאות הכלכליות שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו).

מסכים מאד.
רק תחילת עונה, צריך לפעמים סבלנות ולתת לצוות ולשחקנים ביחד למצוא את הפתרונות, ועם כל האכזבה העצומה מהמשחק אתמול (גם שלי) זה רק הפסד אחד ולא סוף העולם.
וצריך לזכור שלרוב הקבוצות אין סגל כמו של חולון ובטח לא שחקן כמו לטביוס וויליאמס בצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 11:34 
סמל אישי של המשתמש
אני לגמרי בעד סבלנות וחסכנות. אבל מצד שני בואו לא נהפוך את חולון של אתמול לאיזו קבוצת על. לא נראו מדהים בהכנה. ישראלי בכיר שלהם (פניני) לא שיחק, זר אחד לפחות נראה לא קשור נכון להיום. זה היה משחק שהיה צריך להיות הרבה יותר צמוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 11:52 
ובמחצית הראשונה באמת היה צמוד
ואז התחלנו לזרוק שלשות כמו מטורפים
(החטאנו 15 זריקות רצופות).
במחצית הראשונה כמעט כל הזריקות שלנו היו מתוך הקשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 12:09 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
אני לגמרי בעד סבלנות וחסכנות. אבל מצד שני בואו לא נהפוך את חולון של אתמול לאיזו קבוצת על. לא נראו מדהים בהכנה. ישראלי בכיר שלהם (פניני) לא שיחק, זר אחד לפחות נראה לא קשור נכון להיום. זה היה משחק שהיה צריך להיות הרבה יותר צמוד.

השנה הזו צריכה להיות בסימן חיסכון גם במחיר של אי כניסה לפלייאוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחשבות להמשך
הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 12:09 
מבן השורות כצופה מהצד ביחס/בקשר נראה שיש תקשורת טובה בן אריאל בית הלחמי לבן השחקנים הישראלים, החל מדיאלוג בכל מיני אתנחתאות במשחק, בירידה לספסל של שחקן ישראלי נותן לו לחיצת יד, עם השחקנים הזרים ראיתי בחלק מהמשחק שאפילו לא מפנה מבטו לשחקן.
אולי טעות בידי אבל זה מה שאני ראיתי

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 12:12 
סמל אישי של המשתמש
דובראש כתב:
הפועל כתב:

זה נכון כבר 7 שנים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 12:23 
בני12 כתב:
ובמחצית הראשונה באמת היה צמוד
ואז התחלנו לזרוק שלשות כמו מטורפים
(החטאנו 15 זריקות רצופות).
במחצית הראשונה כמעט כל הזריקות שלנו היו מתוך הקשת.

זה אחד הסימנים המדאיגים.
ברגע שההפרש צמח, איבדנו כל קשר למשחק מאורגן ותוכנית משחק, והתחלנו להפציץ שלשות בלי קשר לכלום, כשכל אחד מנסה להציל את המולדת.
ופה צריכה להיכנס התערבות של המאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 13:59 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
דובראש כתב:
הפועל כתב:

זה נכון כבר 7 שנים...

השנה פשוט גילו שאנחנו מלינים שכר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2019, 16:16 
סמל אישי של המשתמש
דובראש כתב:
הפועל כתב:
דובראש כתב:
הפועל כתב:

זה נכון כבר 7 שנים...

השנה פשוט גילו שאנחנו מלינים שכר

בשלב זה של חיי העמותה לא נראה לי שזה באמת משנה למישהו היום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 93 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: