תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 20 אפריל 2024, 04:32

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 70 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מארק ליונס חוזר
הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 09:59 
‏על פי אור שקדי מוואלה מארק ליונס חוזר להפועל תל אביב לאחר שסיכם את תנאיו ויחליף בקבוצה את רודני פרוויס שישוחרר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מארק ליונס חוזר
הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 10:09 
מעולה!

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 10:15 
לדעתי לא השחקן שצריך, מקווה שטועה. נחכה לסקירה והאבחנה של הוקיץ', יובל ובוריס :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 10:37 
לא מתלהב בכלל מהצירוף שלו, אבל מניח שהגיעו לסיכום עם פרוויס ולשם שינוי לא השאירו אותנו בלי שחקן מחליף. קשה לי להבין איך זה שחקן שבית הלחמי רצה, אבל היו חסרים לנו כשרון, קליעה ויכולת לייצר נקודות במשחק העומד ואת שלושת הדברים האלה ליונס בהחלט מביא.
זה שעכשיו יהיו לנו שני אחדים פחות מתאים, אבל כמו שכתבתי, אני מניח שהחליפו את מי שחייבים להחליף והצליחו להחליף ומגיעות מחמאות על זה שלא התמהמהו עם זה כמו בעבר.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 10:42 
בעיני זה דווקא בדיוק השחקן שאנחנו צריכים, שחקן שקודם כול יוצר לעצמו ומייצר נקודות גם שההתקפה תקועה.
כמובן בהנחה וזה אותו שחקן שהיה פה לפני שנתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 10:46 
סמל אישי של המשתמש
מה עשה בעונה האחרונה?

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 10:46 
זה חצי כוח השחקן שצריך. מחד, היכולת של ליונס לרווח המגרש בהתקפה תעזור לצד הזה שלנו. מנגד, הוא מינוס הגנתי וביחד עם מדר, בריסקר וגריפין שלא בכושר, תהיה לנו הגנה מאוד מאוד פריכה. אלא אם גריפין נכנס בחודש הקרוב לכושר משחק של שלושים דקות בערב, ואז ההרכב של ליונס, שוכמן, גריפין מתחיל להיות הגיוני בעמדות 1-3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 10:58 
לא יודע איך לאכול את זה.
מצד אחד, מה שהקבוצה הזאת הכי צריכה זה שחקן יוצר וקליעה, ומארק ליונס מביא את שניהם ביג טיים.
מצד שני, גם הוא וגם גריפין הם בראש ובראשונה רכזים ושחקנים של כדור ביד. איך זה אמור להסתדר? חוץ מזה, מה הקשר בין מארק ליונס לכדורסל של בית הלחמי? זה לא בדיוק השחקן שילחץ על הכדור, יעשה חילופים בהגנה, ישתולל על המגרש וכו'.
אם כל הסיפור הזה יעבוד רק הזמן יגיד, אבל זה הימור מעניין זה בטוח.
מצטרף לרדנקו עם הפרגון להנהלה. תגובה מהירה למצב הקיים כמו שצריך. משער שעצם העובדה שהמאמן שלנו הוא לא אגו מניאק מקובע גם סייעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 11:02 
הוקיץ' כתב:
לא יודע איך לאכול את זה.
מצד אחד, מה שהקבוצה הזאת הכי צריכה זה שחקן יוצר וקליעה, ומארק ליונס מביא את שניהם ביג טיים.
מצד שני, גם הוא וגם גריפין הם בראש ובראשונה רכזים ושחקנים של כדור ביד. איך זה אמור להסתדר? חוץ מזה, מה הקשר בין מארק ליונס לכדורסל של בית הלחמי? זה לא בדיוק השחקן שילחץ על הכדור, יעשה חילופים בהגנה, ישתולל על המגרש וכו'.
מצטרף לרדנקו עם הפרגון להנהלה. תגובה מהירה למצב הקיים כמו שצריך. משער שעצם העובדה שהמאמן שלנו הוא לא אגו מניאק מקובע גם סייעה.

אם ליונס בכושר משחק וגריפין לא, ההיררכיה ההתקפית שתתגבש פה היא די ברורה, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 11:16 
אין לי בעיה עם זה שליונס יהיה הרכז המוביל, אני רק לא בטוח שגריפין יצליח לבוא לידי ביטוי אם הוא ישחק את מרבית הדקות שלו אוף דה בול.
מעבר לחילוף של פרוויס, יש כאן הבעת אי אמון לא קטנה בגריפין בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 11:46 
סמל אישי של המשתמש
מצטרך לכל מה שאמרו לפניי, פירגון על חוסר הקיבעון וכו', והוא באמת שחקןעם יכולות מוכחות. אבל גם אני לא בטוח שזה מה שהיינו צריכים. וגם עדיין לא שכחתי איך התנהל בקדנציה הקודמת. עם כל זה שהאשמה היתה בפירוש יותר על רמי הדר, הוא התגלה כאישיות קטנה מאד.
נקווה לטוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 12:02 
שחקן שנוא ביותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 12:11 
שחקן שלא מתאים לDNA שלנו מעצם היותו שחקן מוכשר.
מדהים שיש אוהדים שהצליחו לפתח אנטיגוניזם לפצצת כישרון הזו.

לגבי מה שהוקיץ' אמר, מסכים איתך.
כרגע אין לנו רכז טבעי ושניהם צריכים את הכדור בידיים אבל יש 2 דברים שחשוב לזכור:

* בסוף זה משל השמיכה הקצרה, אם היינו מביאים רכז טהור סביר להניח שהיה לנו קו אחורי מאוד לא מוכשר.
אני חושב שבחרנו בחלק הנכון של השמיכה הריקה.
גם ליונס וגם גריפין לא PGים טבעיים אבל הם גם לא SGים קלאסיים.
הם עשו עונות טובות בתור מוליכי כדור עם לא מעט דקות בעמדה 1.

* לדעתי ליונס יכול לשחק ליד הכדור גם, הכל עניין של שיטה וכמה אתה מנהל את השחקנים שלך.
גקובן בראון בגליל תחת בית בלחמי לא אחז בכדור כל הזמן, המון פעמים הוא גם ריווח את המשחק כאשר סקורר או האריסון מוליכים את הכדור.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 13:09 
אני מנחש שאת פרוויס הצליחו לחתוך יחסית בקלות לאור היכולת הבאמת דלה וייתכן שגם הוא העדיף לעזוב כי לא היה נראה שהוא נהנה ממצבו.
אני עדיין לא חושב שהוא מתאים למה שבית הלחמי מנסה לעשות אבל הוא בהחלט ישפר את רמת הכשרון שלנו משמעותית.
וגם יפחית את התלות שלנו בים מדר.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 14:11 
הבעיה שלי עם ליונס היא שהוא תמיד הרגיש לי משחק בשביל הסטטיסטיקה האישית שלו ופחות בשביל הצלחת הקבוצה.
מצד שני, כמו שכבר כתבתי לא פעם, פרוויס זה שחקן שהיה צריך להחליף ומהר (וזה בא ממישהו ששונא החלפות מהירות) וטוב עושים שמחליפים אותו (בהנחה שיש אמת בפירסומים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 15:55 
יש משהו בבית הלחמי שרואים את זה גם תוך כדי משחק, הוא חי את המשחק ומנסה לשנות על מנת לתקן ולשפר וגם כאן נראה שהוא ראה את נקודת התורפה המובילה שלנו ומנסה לתקן לשנות,
שיהיה רק בהצלחה

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 16:21 
חתם רשמית , יש מייל , שיהיה בהצלחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 16:37 
סמל אישי של המשתמש
:HRT2: ליונס :HRT2:

מקווה שנשאר אותו שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 16:44 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
הבעיה שלי עם ליונס היא שהוא תמיד הרגיש לי משחק בשביל הסטטיסטיקה האישית שלו ופחות בשביל הצלחת הקבוצה.
מצד שני, כמו שכבר כתבתי לא פעם, פרוויס זה שחקן שהיה צריך להחליף ומהר (וזה בא ממישהו ששונא החלפות מהירות) וטוב עושים שמחליפים אותו (בהנחה שיש אמת בפירסומים)

בעיניי זה ממש לא נכון.
גם בנהריה וגם בראשל"צ הוא הוביל את הקבוצות שלו לעונה מאוד מוצלחת. בנהריה הם סיימו מקום 9, הרחק ממאבקי ירידה בעונת העלייה שבה הם סומנו כיורדת בטוחה, ובראשל"צ כמובן זכו באליפות.
כל השחקנים ששיחקו לידו גם נתנו עונת קריירה. בנהריה וויליאמסון, רות'בארט ושולמן נתנו את העונה הכי טובה בקריירה שלהם (וויליאמסון ורות'בארט גם הגיעו בזכותה להפועל בעונה לאחר מכן). בעונה לאחר מכן בראשל"צ אותו סיפור. דוסון נתן עונה ענקית (בשנתיים אחר כך בארץ הוא לא הצליח לשחזר את אותה תפוקה), מונרו שאמנם היה שחקן מוכח עם רזומה עוד לפני כן נתן פה גם עונת קריירה ונבחר ל-MVP של הליגה, גם כריס רייט שהיה שחקן מוגבל ונתן קריירה לא מרשימה לפני כן נתן עונה מצוינת.

שחקן עם איום קליעה כמו ליונס, הופך את השחקנים לידו ליותר טובים רק מעצם תשומת הלב ההגנתית שהוא מושך ומוריד אותה משאר השחקנים. הוא אמנם שחקן שקודם כל קולע (ובצדק גמור), אבל הוא לא סקורר נטו ולא אגואיסט, הוא שחקן שבהחלט יודע לסדר לאחרים מצבי קליעה.
הבעיה שלו בקדנציה הקודמת שלו פה הייתה ההתנהגות, אבל אני מקווה שזה היה בגלל הסיטואציה הנוראית באותה עונה שנבעה בעיקר בגלל רמי הדר.

מה שכן יכול קצת להדאיג זה שהוא בא אחרי עונה לא טובה, אבל אם הוא בכושר הוא שחקן על לליגה שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 17:03 
אני מעולם לא הייתי מחובבי ליונס, אבל עם מרבית הדברים של יובל אני מסכים. בגדול בעיני הוא לא שחקן שסוחב קבוצה על הגב, אבל הוא גם לא שחקן שמחרב. כשיש קבוצה טובה מסביבו הוא אחלה, כשאין אז הוא הולך לאיבוד ונוטה לשכונתיות.
סימני השאלה כאמור הם יותר סביב מידת ההתאמה לקבוצה וספציפית לגריפין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 17:04 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
לא יודע איך לאכול את זה.

בית הלחמי רצה לבנות קו אחורי גבוה וחזק שיוכל לשמור ולעזור בהגנת חילופים. אבל כשפרוויס כל כך מחריד, וגם גריפין לא משחק כמו רכז, לא דומיננטי במשחק ההתקפה, לא מייצר בכלל מצבי קליעה לאחרים וגם בכושר לא טוב, אז כנראה שחייבים להביא רכז. וכשצריך להחתים שחקן תחת לחץ זמן מסוים (בכל זאת עוד שבוע מתחילה בליגה), ואתה צריך רכז וגם אחד כזה עם קליעה, לא ממש אפשר למצוא אחד כזה שהוא גם שחקן שילחץ על הכדור, יעשה חילופים בהגנה וישתולל על המגרש.

אל תשכח שבעונה הכי מוצלחת של בית הלחמי בגלבוע היה לו את ג'ייקובן בראון. גם הוא לא בדיוק השחקן הכי גדול ואתלט וגם לא שומר גדול בלשון המעטה, אבל הוא היה אחד הזרים הטובים של בית הלחמי ומהאחראיים הבולטים לעונה טובה. בניית קבוצה שיכולה ללחוץ ולעשות חילופים בהגנה זה חשוב, אבל אם אין לך רכז טוב בצד השני זה לא שווה הרבה.

אני מסכים עם מי שכתב שמהפנטזיות על קבוצת הגנה חונקת שלוחצת ויכולה להחליף על כל חסימה, לא נשאר הרבה עכשיו עם ליונס במקום פרוויס ועם גריפין איך שהוא נראה כרגע. ועדיין, אם ליונס בכושר הוא שדרוג מאוד גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 17:15 
אני מסכים ובגלל זה היחס שלי להחתמה הזו הוא בגדול חיובי, בעיני יש יותר תועלת מנזק כאן. יכול להיות שאם גריפין היה מאוד טוב הייתי מרגיש אחרת.
אני חייב להגיד גם שאני לא מאוד מודאג מהכושר שלו. לליונס היו כבר עונות פחות טובות בקריירה אבל בליגה שלנו הוא סקורר ענק שלא תלוי בשחקנים שלידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 17:55 
סמל אישי של המשתמש
מה שיותר מרשים מהחתמה כזאת או אחרת, זאת מהירות התגובה.
לי היה ברור שהסיפור של פרוויס לא הולך להמשך מעבר למחזור 3-4. מדהים שצמד הליצנים כהן ורפפורט הצליחו לקחת החלטה טובה לשם שינוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 20:12 
לפחות אין לנו מאמן ששוכב על הגדר בשביל שחקנים שלא מרווחים את המשחק ותוקעים את ההתקפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 21:05 
הזיכרון שלי מליונס זה בעיקר מהתקופה שלו בהפועל, הרגיש לי כל משחק שהוא עולה לשחק וממש לא אכפת לו מהקבוצה.
בהחלט מקבל את זה שהסיבה לכך עשויה להיות הקבוצה המתה שהייתה אז בהנהגתו של רמי הדר, מקוה לחוות אותו אחרת הפעם.

בהתחשב בזה שאני חשבתי שלהשוות את פרוויס לקאונסיל עשה עוול לקאונסיל, אז אין ספק שמדובר בשידרוג, בטח בהתחשב בלחץ הזמן להביא שחקן ברמה כזאת ולא איזה לירוי דאנדי או היצור ההוא שקטש הביא שאני לא זוכר כרגע את שמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 21:51 
סמל אישי של המשתמש
אגב, זה אומר שלא ביזבזנו החתמה של זר על ליונס נכון? גביע וינר לא נחשב למיטב זכרוני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 22:19 
סמל אישי של המשתמש
לי נראה כמו החתמה טובה
אולי אני טועה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 23:04 
ליונס אם הוא מגיע בכושרו המוכר - הוא רוצח.
נכון שהוא נראה קצת סוליסט, אבל זה עדיף על שחקנים שלא יודעים/יכולים ללכת לסל.
אני אכן לא רואה איך זה הולך עם גריפין, וכנראה מוריד (ובצדק) את הדקות שראינו עד כה מים מדר.
בכל מקרה מה שהקבוצה הזאת עד עכשיו היתה צריכה זה כוח אש מהקו האחורי - וליונס אמור לתת את זה.
אם גריפין לא יעלה הילוך - לדעתי הוא הבא בתור, כי כמו שכתבו פה, הם קצת דורכים אחד לשני על הרגליים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 23:30 
הפועל כתב:
אגב, זה אומר שלא ביזבזנו החתמה של זר על ליונס נכון? גביע וינר לא נחשב למיטב זכרוני

אכן לא נחשב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ספטמבר 2019, 22:55 
על פי אתר המנהלת ועל פי המייל שנשלח, פרוויס לא שוחרר עדיין.
נשמע מאוד הגיוני שליונס הוחתם במקומו, מה התכנון ומתי הוא יצטרף לאשכול שחקני העבר?
האם הוא נרשם לליגה כזר או שעד שלא שיחק הוא לא אחד מהשמינייה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 70 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: