תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 07 מאי 2024, 06:48

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 129 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דרבי ברבע גמר גביע ווינר (שלישי 20:50)
הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2019, 15:34 
האמת שתצוגות קליעה זה כן משהו שראיתי ממנו לא פעם בעבר, אבל כך גם תצוגות נפל ואני מסכים שקליעה יציבה זה לא משהו שתקבל ממנו.
דווקא נגד אשדוד הוא הגיע כמה פעמים לטבעת וגם אתמול ברבע השלישי הוא עשה את כל הנקודות מתוך הקשת.
בעיקר מה שמטריד אותי זה חוסר היציבות וההיעלמויות שלו תוך כדי משחק. בהחלט יתכן שזה גם מגיע מכושר לא מספיק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: דרבי ברבע גמר גביע ווינר (שלישי 20:50)
הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2019, 18:26 
מסכים עם יובל. גם נגד אשדוד ונדמה לי שגם נגד נס ציונה הוא נראה אחרי חמש דקות כאילו שפך לאגר והוא בקושי יכול לנשום. וגם בדקות שהוא משחק עם אוויר בראות הוא נראה עם עבודת רגליים ששולדבאנד לידה נראה דניס רודמן.
אם נוסיף לזה את העובדה שהוא פשוט לא מסוגל לחדור ולייצר משהו לאחרים, אנחנו נשארים עם ים מדר כרכז העיקרי שלנו והשחקן היוצר היחיד בסגל ועם זה לא נגיע רחוק.
יכול להיות שאם פרוויס היה מסוגל לעזור בהובלת הכדור ולייצר מדרור זה היה נראה אחרת, אבל כשיש לך שני גארדים שלא מסוגלים לייצר וכרגע גם בקושי מסוגלים לקלוע, אתה לא יכול לנצח משחקים מול קבוצות טובות ממך או אפילו ברמה שלך.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: דרבי ברבע גמר גביע ווינר (שלישי 20:50)
הודעהפורסם: 26 ספטמבר 2019, 05:43 
האוזמן על המאצ'אפ בין כספי לגינת
https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... 69&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ספטמבר 2019, 12:37 
סמל אישי של המשתמש
קצת מתעלם מדברים שוליים כמו שגינת משחק עם חבורת גמדים לא אתלטיים, וכספי ליד שחקנים מהטובים באירופה כולל סנטרים בטופ יורוליג. עייפות של גינת. וכמובן קצת הנחות של השופטים לכספי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ספטמבר 2019, 17:03 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
קצת מתעלם מדברים שוליים כמו שגינת משחק עם חבורת גמדים לא אתלטיים, וכספי ליד שחקנים מהטובים באירופה כולל סנטרים בטופ יורוליג. עייפות של גינת. וכמובן קצת הנחות של השופטים לכספי

קצת, ממש בקטנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ספטמבר 2019, 19:53 
הפועל כתב:
ההגנה של גינת בלו פוסט היתה עלובה באותה מידה גם בעונה שעברה מול ג'ייק כהן ועוד שחקנים אפילו טובים פחות. הוא פשוט מוותר שם. אין שום סיבה אחרת לדעתי.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ספטמבר 2019, 20:25 
סמל אישי של המשתמש
יש לגינת את החסרונות שלו, וההגנה היא כנראה הגדולה מכולם (למרות שדווקא במשחק הזה הרגשתי שהוא מאד מתאמץ בהגנה ).
אני רק אומר שההשוואה לכספי לא הכי הוגנת מכל הסיבות שציינתי. למישהו יש ספק שאם שמים את גינת במכבי במשחק כזה הוא עושה סטטיסטיקה יותר טובה ונראה יותר מרשים?
לא חוכמה לדבר על איך כספי עשה יותר בפחות זמן, מבלי לציין כמה מאמץ גינת צריך להשקיע בשני צדי המגרש לעומת כספי שעולה ומסביבו חמישיה של טופ יורוליג, ושלגינת אין בפועל מחליף ולכן הוא צריך לשחק כ"כ הרבה דקות ולשחוק את עצמו מול נפילים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ספטמבר 2019, 03:13 
מעבר להגנה החלשה שלו, הסיבה העיקרית שאני פחות מחבב את גינת היא אינטליגנציית המשחק הנמוכה שלו, ב2 צידי המגרש.
אני חושב שעם כל הכבוד לצבירת הנקודות של תומר בשנה האחרונה, חל איזושהו בילבול במעמד שלו (בין היתר, בגלל שדאגו להביא סביבו זרים לא טובים עם תודעה של פילרים מוחלטים).
תומר גינת לא סקורר טבעי, הוא לא רביב של השנים האחרונות והוא לא שון דוסון של עונת האליפות.
הוא שחקן שחי ממה שנשאר, המספרים שלו הן נגזרת של עד כמה נפלנו בזרים.
צבירת הנקודות שלו היא לא קונסיסטנתית ולא מבוססת על כישרון אלא על העדר מוציאים לפועל אמיתיים.
תומר סה"כ הוא שחקן פיק אנד רול/פאפ וזהו פחות או יותר, הקליעה שלו ל3 שינתה את כללי המשחק קצת אבל עדיין קשה לומר על גינת שהוא שחקן כישרוני - סה"כ הוא לא שחקן פוסט אפ גדול, יד שמאל שלו מאוד מוגבלת, לא הכי נייד עם הכדור.

כמובן שהוא לא אשם בכך, אבל צריך לזכור שבשביל להיות קבוצת צמרת אמיתית נצטרך בראש ובראשונה זרים טובים (כמו מה שהיה לאילת שנה שעברה) ואז הדרישות מתומר יהיו שונות לגמרי ונצטרך ממנו יותר יותר שיקול דעת בהחלטות שלו.
כי כרגע זה נראה שהמשחק שלו מתבסס על בלאגן אחד גדול וזה ניכר בבחירת זריקות לעיתים (מי שזוכר את הזריקה שלו בנס ציונה), בבחירת הקרבת העבירות, והכי חשוב באופן שבו הוא עומד בהגנה, זה נראה לעיתים כאילו מעולם לא עבדו איתו על פעולות כמו קלאוז אוואט או שמירת פיק אנד רול, הבנאדם שומר עם הידיים ומהמר על חטיפה כבר 4 שנים.
זה גם מה שיגביל אותו בהמשך הדרך לקחת חלק בקבוצות גדולות, שלא לדבר על אירופאיות.

בגלל זה אני יותר מזדהה עם שחקנים כמו קליין (שלדעתי שחקן יותר טוב) ונמרוד לוי (שחקן הרבה יותר מוכשר ויותר אינטלגנט שאם ישפר את ההגנה שלו הוא יעשה קריירה גדולה).

אבל זו הנקודה שלי בגדול לגבי תומר, ולכן שום משחק של 24 נקודות שלו לא יסתור את הדברים שלי עי הראייה שלי היא רחבה יותר ומסתכלת על התפקיד שלו לאורך זמן

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אוקטובר 2019, 09:38 
פרימו לוי כתב:
ארדיטי כתב:
הטיעון הזה לפיו גינת הפך את כספי לכוכב הוא מגוכח, כספי שתי רמות מעל הליגה הזאת.
הוא שחקן NBA לגיטימי שאם לא שורה של פציעות היה עדיין משחק עוד כמה שנים בNBA.
כשהוא בריא הוא הישראלי הכי טוב בהפרש עצום מהבא בתור ואת מה שהוא עשה לגינת (ולכל מי ששמר עליו היום) הוא יעשה גם לשומרים טובים ממנו בהרבה.

מוכן להתערב שהוא לא מגיע לממוצעים של 10-4-4 בליגה בסוף
העונה, בטח שלא ביורוליג.

אתה רוצה לשנות את דעתך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 129 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 55 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: