תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 04 מאי 2024, 13:43

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 77 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: משחקי אימון
הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 13:03 
הפועל היום נגד גלבוע בשבע.
ישודר באתר ערוץ הספורט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: משחקי אימון
הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 14:10 
:D

נערך לאחרונה על ידי Meitar בתאריך 05 ספטמבר 2019, 14:23, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 14:19 
כתבתי, בשבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 17:49 
סמל אישי של המשתמש
לינקקקק לשידוררררר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 18:16 
סמל אישי של המשתמש
שוכמן נראה כמו שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 18:29 
סמל אישי של המשתמש
לא ביישן גריפין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 18:47 
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 23304.html

מישהו חוץ מגינת שם שלשה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 18:48 
סמל אישי של המשתמש
מחצית רעה שלנו.

ים משחק המון, והוא מחריד.
אין לנו קליעה.
יש לנו בעיה בצבע.

משלשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 18:56 
ים היה אחלה.
גריפין קלע 3 שלשות בהתחלה ואז ניגר בלי סוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 19:43 
גריפין לא קלע משהו אבל נראה שחקן חכם, גם טרדוול עם החלטות טובות.
בנו קבוצה עם קצת יותר שכל נראה לי אבל כמובן שעדיין בלי קליעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 19:53 
סטטיסטיקה מישהו ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 19:54 
טוב, אז ככה:
טרידוול זה אותו שחקן שהיה באילת. לא הכי מוכשר אבל מאוד חזק ומאוד דומיננטי מתחת לסלים. שחקן שאתה יודע מה תקבל ממנו.
גריפין זה וואחד ערס כל המשתמע מכך. הוא יחטיא חמש שלשות ברצף וזה לא ישנה לו בכלל. הוא יצעק על החברים שלו לקבוצה, על היריבים, על השופטים. לא רואה בעיניים. לפעמים נרצה לחנוק אותו אבל לפעמים הוא גם ינצח משחקים לבד. בעיני זה שחקן שחשוב שיהיה בקבוצה.
פרוויס היה זוועה. לא קולע, לא מצליח לייצר באחד על אחד ולא תוקף את הסל אפילו במתפרצת. מצד שני, זה גם משחק ראשון וזה גם שחקן שמעולם לא שיחק מחוץ לארה"ב. הקושי להתאקלם זה גם משהו שמאפיין אותו בקריירה. הייתי סקפטי לגביו מההתחלה, אבל נצטרך להיות סבלניים איתו.
רודריגז לכאורה לא עשה הרבה אבל אני מאוד מחבב אותו. משחק עם ביטחון, לא מפחד לזרוק, יודע מה הוא שווה. שחקן שמבין את המשחק. לא בטוח שזה יספיק למה שנצטרך ממנו, אבל אני אוהב אותו.
שוכמן זה שוכמן. נוכחות הגנתית אדירה, נוגע בכל כדור, דוחף את הכדור מהר קדימה, אבל גם מוגבל וקצת אנמי התקפית.
ים עושה רושם קיבל בוסט של ביטחון עצמי ואלו חדשות טובות מאוד. יש לו עדיין לא מעט שטויות במשחק (ומישהו חייב להעיף לו סטירה על החורים בהגנה) אבל הוא נראה כמו שחקן אחר. בעיני הוא צריך לתקוף את הסל אפילו יותר כי הוא החודר הכי טוב שלנו.
בריסקר היה אאוט לגמרי משני צידי המגרש. חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 19:57 
גריפין מצוין, היום הוא דווקא הביא נקודות מהמקום הכי חלש שלו.
הוא שחקן שאוהב ויודע להגיע לטבעות ולייצר מגע.
היה מספר 1 על המגרש בפער גדול מהבא בתור שזה תומר, ולדעתי הוא הכי טוב בקבוצה.

ים היה בסדר, צריך לחשוב יעיל ולא יפה, שייקח זריקה אם הוא פנוי או שיישב בספסל.
אי אפשר לחיות עוד עונה עם שחקן שקולע 6 שלשות בעונה בלי לזרוק כמעט.

אבל המון בעיות, המון.
שככל שקדם העונה יתקדם נחשף אליהם יותר לעומק.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 20:05 
אם נתייחס ברמה הקבוצתית, אז הבעיה מספר אחד (שהייתה גם ידועה מראש) זו אתלטיות מתחת לסל. טילמן חגג שם בגדול ולדעתי זה הולך להיות מוטיב חוזר העונה. לא אתפלא אם באיזשהו שלב נשנה קונספציה ונלך על עוד גבוה אתלטי במקום אחד הזרים.
חוץ מזה הקליעה מבחוץ כאילו הייתה בסדר, אבל גריפין לא הולך לקלוע 6 שלשות במשחק ברגיל. מצד שני, פרוויס ובריסקר ניגרו היום והם קלעים טובים מאוד אז לא הייתי מסיק יותר מדי מסקנות.
באופן כללי זו קבוצה הרבה יותר כיפית מזו של פרנקו. כולם לוחצים, כולם רצים, כולם מוסרים (לפעמים יותר מדי). משעמם לא יהיה השנה.

נערך לאחרונה על ידי הוקיץ' בתאריך 05 ספטמבר 2019, 20:11, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 20:09 
סמל אישי של המשתמש
לא מת על סוג הכדורסל הזה. לפרקים חשבתי שאני צופה בפיניקס של דא׳נטוני.
אבל כל עוד זה לא החרא המקובע של פרנקו, כל השאר זה בונוס.

כשזה יצליח יהיה שמח בדרייב אין. ברגעים שפחות, שאלוהים ישלח לנו כוח נפשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 20:10 
נלוואי שלבית הלחמי היה חצי מהכדורסל וההישיגים של פרנקו.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 21:39 
סמל אישי של המשתמש
אני בעיקר מקווה שיהיה לו רק חצי מהקיבעון של פרנקו לגבי זרים, שיטת משחק ומה לעשות כשמתברר שהתכנית שלו לגבי הסגל לא הולכת כמו שרצה. ואם אפשר שיהיה לו גם שלא ישקיע חצי מהזמן שלו בלחתור תחת ההנהלה ולטפטף רעל נגד שחקנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 21:41 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:

:LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 22:12 
פיניקס של ד׳אנטוני היתה קבוצה אדירה, הלוואי שזה מה שנראה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2019, 00:45 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:

איכס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2019, 07:16 
טרידוול נראה חיית צבע.
א-מה-מה.. עם הכמויות שהוא הולך להגיע לקו הוא חייב ללמוד לקלוע משם..
אחוזים מחרידים (לאורך כל הקריירה)
גריפין קצת ברדקיסט וחובב כדרור
רודריגז ופרוויס עוד רחוקים מלהותיר רושם.
עם שיפור בהגנה (גריפין חייב ללמוד מתי לא לצאת לטראפ) וסגירה יותר טובה לריבאונד (הרגיש שגלבוע תפסו מלא ריב' התקפה) נראה שיכול להיות נחמד לראות השנה את הקבוצה :)

אבל זה רק משחק ראשון והדרך עוד ארוכה...

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2019, 09:07 
בוריס כתב:

לא באמת? מה שאני אוהב בבית הלחמי זה ההתאמה בין ההישגים שלו עד כה לרמת האגו שלו. אם לארז היה הרבה כדורסל ויותר מדי אגו, מה נגיד על פרנקו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2019, 13:01 
מילפורד כתב:

פיניקס של דאנטוני סימלה את כל מה שרקוב בNBA באותם שנים. מזל שהיה את הספארס של פופוביץ' שהיו הקונטרה לקשקוש הזה.

לענייננו - זה מאוד מאוד מוקדם, אבל התחושה שלי שפרוויס ורודריגז לא יסיימו כאן את העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2019, 15:07 
ד׳אנטוני :PUKE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ספטמבר 2019, 21:07 
עוד ניצחון, 84-79 על מכבי חיפה שנראתה די חלשה. הזרים שלהם (למעט סאגס שהיה לא רע) היו חלשים, וורקמן וסורקין היו לא רעים אבל זה לא הספיק.
בגדול, די דומה למשחק הקודם. משחק שהיה בשליטה שלנו כמעט בכל שלבי המשחק. החיסרון של טרדוול מתחת לסל אמנם הורגש, אבל חוץ מזה היתרון האיכותי שלנו היה די בולט.
גריפין היום היה פחות טוב ובעיקר השליך בלטות. מצד שני היה מצוין בהגנה וגם מסר כמה אסיסטים יפים.
תומר היה מפלצת היום. פשוט עשה סל מתי שרק רצה.
פרוויס ממשיך להיות חלש ואנמי, על אף 2-3 שלשות. קשה לי לראות את זה הולך לכיוון טוב.
רודריגז חביב מאוד בעיני. בית הלחמי לא הפסיק להשתולל עליו (בעיני זה היה די מוגזם), אבל הוא שחקן עם הרבה כישרון וביטחון עצמי. עדיין יש סיכוי די טוב שהוא לא מסיים פה את העונה, אבל זה לא בהכרח כי הוא עד כדי כך חלש.
ים היה מאוד לא יציב היום. לצד רגעים יפים היו גם לא מעט איבודי כדור ובעיקר הססנות. חייב להפסיק לפחד לזרוק או לקחת את השחקן שלו לסל.
שוכמן היה אחלה. כרגיל הרבה תרומה הגנתית והיום גם נתן את שלו בהגנה.
בריסקר עדיין נראה די אאוט למרות כמה דקות לא רעות היום. גם נפצע ברבע השלישי. מאמין שזה יבוא.

באופן כללי זו קבוצה שכיף לראות. מלא חוטפים מצוינים, הרבה שחקנים שיודעים ואוהבים למסור ובכלל הרבה שחקנים capable. עולם אחר משנה שעברה.
מצד שני, יש בעיה קשה של אתלטיות מתחת לסל (בוודאי בלי טרדוול) ולמען האמת גם אין פה יוצרים גדולים. בשני המשחקים בקושי הגענו לטבעת.
סך הכל הבסיס טוב בעיני. יש עם מה לעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ספטמבר 2019, 00:36 
סמל אישי של המשתמש
הטוב:
תומר - משחק מטורף שלו. כמה רמות מעל המשחק. זה לא חדש שהטאץ' שלו בצבע מדהים, אבל מה שכן חדש זה יכולת המסירה המדהימה שהוא מראה. רשמו לו חמישה אסיסטים אבל אני בטוח שהיו לו לפחות שבעה. נתן גם משחק הגנה מצוין.
דסי - נתן משחק יעיל מאוד. קלע באחוזים מצוינים מכל הטווחים, הגיע לקו, לקח ריבאונדים. עדיין לא מייצר כלום בעצמו, מצד אחד זה מוזר מאוד כי זה משהו שמאפיין מאוד את המשחק שלו, ומצד שני הוא הגיע ל-17 נקודות רק מקליעות פנויות, מתפרצות וריבאונד התקפה. בצד השלילי, הוא פישל די הרבה בהגנה.
שוכמן - נתן הופעה הגנתית כמו שהתרגלנו לראות ממנו לא מעט בגלבוע. ההרכבים שבהם חיפה שיחקה, כמעט בלי שחקנים שיודעים למסור או לכדרר, מאוד עזרה לו להפגין את היכולות ההגנתיות שלו. גם בהתקפה הוא היה די אפקטיבי.

הרע:
פרוויס - חסר ביטחון בצורה קיצונית. לא מנסה לייצר כלום, אפילו לא מכדרר לכיוון הכללי של הסל. גם כשזרק מבחוץ היה מאוד מהוסס ולא קלע באחוזים טובים, ובפעמים הבודדות שהלך אל הסל הוא נראה מבוהל מכל מגע.
גריפין - לא ברור מה הוא עושה. בשני משחקי האימון עכשיו הוא העיף לא פחות מ-19 שלשות, לעומת 3 זריקות לשתיים, 2 מהן במתפרצות והשלישית גם כן פול-אפ ג'אמפר מחצי מרחק. לא מנסה לחדור, לא הולך לקו בכלל. בפעמים הבודדות שהוא עושה צעד-שניים לכיוון הצבע הוא מחפש רק מסירה.
ים מדר - מעבר למחריד. סיים עם 1/9 מהשדה ו-6 איבודים. פשוט חירב כל התקפה.
בריסקר - ממשיך לא לקלוע מבחוץ, שזה הטיקט היחידי שלו. הוא לא יודע להוריד כדור לרצפה והוא שומר רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ספטמבר 2019, 10:07 
תומר מדהים מדהים מדהים. רק שימשיך ככה. ואיזה מסירות!!
גריפין כדרר הרבה פחות מהמשחק הקודם וחילק הרבה יותר מסירות. אבל גם פחד לחדור לסל ולמעט ריצת ה7-0 שלו בפתיחת המחצית השניה לא בלט במיוחד מבחינה התקפית (ואפילו קצת ניגר מבחוץ)
ים לא הורגש כמעט - למעט כשעשה שטויות. פחד לזרוק ל3, פחד לחדור, ודווקא כשכן ניסה לקלוע לשחקן בפרצוף - זה היה מול שחקן שגבוה ממנו בשני ראשים.
דסי נראה נחמד. קשוח בהגנה, קלע 17 בלי שהורגש שהוא לוקח על עצמו או מכריח. וגם היתה תחושה שהוא מקבל יחסית מעט דקות ביחס ליתר (דבר קצת מוזר כששלושת "הגבוהים" שלך זה תומר, כדיר ודסי)
שוכמן - איזה כיף של הגנה! שם גוף לשחקנים גדולים וחזקים ממנו.. קורא מסירות ומצבים.. מחליף יפה.. וכשבערב כמו אתמול הזריקות שלו גם נכנסות - בכלל תענוג.
את בריסקר לא הייתי ממהר לשפוט.. הוא עוד צריך ביטחון. באמת הדבר היחיד שיש לו בערך זה קליעה מ3 וזה עיניין של ביטחון ולהיכנס לקצת ולרמה. אתמול לא זכה להרבה דקות כי נפצע וחבל - זה משחק קלאסי ללהתחיל להיכנס לקצת לקצב. מה שכן, הוא לא אמור להיות שחקן של יותר מ5-7 דקות לערב.
פרוויס עוד לא ממש איתנו, גם בשפת הגוף עוד לא רואים אטרף.. והוא גם מחטיא זריקות חופשיות. מה שכן, יש עוד הרבה לעבור כדי לשפוט אותו. התאקלמות וזרימה מביאים גם ביטחון. גם טוקוטו מאילת התחיל עונה חושך (וניצחנו אותם ב30!) וסיים כאחד הזרים הטובים בליגה... סבלנות.
כדיר היה בסדר. וואט יו סי איז וואט יו גט. שחקן עם נוכחות לא רעה בצבע ולחימה בריבאונד (למרות שלפעמים לקחו/עשו עליו ריבאונדים/סלים קלים יחסית)
מה שכן קצת הפריע לי זה שאחרי שהיתה אוזי מסירה לא טובה של פרוויס לכדיר (אאל"ט) והכדור ברח והוביל לאיבוד, לא הוחלפו מבטים בכלל בין השניים.. הייתי מצפה לאיזה מבט/כיף/מחווה של חיזוק ולא התעלעמות ואכזבה.
אנחנו צריכים להיות קבוצה קשוחה ומלוכדת ונראה לי שבגדול בגדול אנחנו לגמרי בדרך לשם.
יאללהפועל! :hapoel:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ספטמבר 2019, 10:17 
דבר נוסף שהפריע לי, אתמול במיוחד אבל גם במשחק הקודם, זה שבקושי בקושי הגענו לקו.
במשחק הקודם טרידוול הגיע לשם לא מעט, אבל הוא שחקן עונשין כ"כ חלש לאורך הקריירה שאני לא אתפלא אם יעשו עליו hack-a-shaq כשיטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ספטמבר 2019, 11:54 
סמל אישי של המשתמש
חיפה היו בסגל מלא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ספטמבר 2019, 12:02 
אחד האדומים כתב:
חיפה היו בסגל מלא?
בחיפה חסרו ורגאס וקופרברג
(ולפי המאמן שלהם - יאנג שיחק 5 דקות ברבע כי הוא מחלים מפציעה ודייויד כהן הצטרף יומיים קודם)
אצלנו חסרו טרידוול ואייזנדורף (וברבע השלישי בריסקר נפצע)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 77 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 125 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: