תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 12 מאי 2024, 04:52

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גביע ווינר
הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 16:07 
KingAlpaca כתב:
להנות יותר משנה שעברה זה לא קשה.

אבל חשוב,לפחות לי כאוהד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: גביע ווינר
הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 16:22 
שוכמן וגינת,צמד חמד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 16:25 
סמל אישי של המשתמש
:HEART2:
nati כתב:
שוכמן וגינת,צמד חמד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 16:48 
מה הקטע של בית הלחמי עם החילופי כדוריד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 16:55 
התוצאה הסופית הרבה יותר משקפת את פערי הרמות מאשר שאר המשחק. אשדוד קבוצה מאוד חלשה שלא באמת אמורה לדגדג אותנו.
סך הכל משחק טוב שלנו ועושה רושם שהזרים אכן העלו את הרמה בהתאם לחשיבות המשחק.
גריפין - 20 נקודות ב-22 דקות, כמעט בלי להתאמץ. נראה היה כאילו הוא קולע מתי שהוא רוצה.
דסי - היה נהדר. אקטיבי, מוסר, תוקף את הטבעת. סוף סוף לקח על עצמו.
טרדוול - היה אחלה בעיני למרות שהשופטים (השניים לצד אסתרון היו קטסטרופה) הרגו אותו. 9 נקודות ו-9 ריבאונדים ב-18 דקות זה אחלה הספק.
פרוויס - היה מחריד, אין מילה אחרת. אני לא רואה את זה הולך למקומות טובים ואני מקווה שהתחילו כבר לחפש מחליף.
תומר - מה יש להגיד? עושה רושם שהוא עשה עוד קפיצת מדרגה העונה ובהמשך ישיר למשחקי האימון הבן אדם בלתי ניתן ליצירה. צריך להנות מכל רגע, כי זו העונה האחרונה שלו פה.
שוכמן - מלך העולם.
ים - אם מסתכלים בסטטיסטיקה נראה כאילו היה לו משחק טוב, אבל אני מצפה ממנו להרבה יותר. מעטים השומרים בליגה הזאת שיכולים לעצור את החדירה שלו ועדיין הוא לא מספיק תוקף את הסל ולא מספיק זורק. מבחינה הגנתית הוא עשה עבודה טובה רוב המשחק (כולל 4 חטיפות) אבל היו לו 3-4 פאשלות.
כדיר - לפעמים עושה דברים יפים ולפעמים עושה לא מעט שטויות. בית הלחמי לדעתי מפרגן לו קצת יותר מדי.
בריסקר - הוא אקטיבי ומנסה, אבל עדיין לא ממש הולך לו ובעיקר הקליעה עדיין לא נופלת. יכול להיות שזה עוד יקח קצת זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 16:56 
בני12 כתב:
מה הקטע של בית הלחמי עם החילופי כדוריד?

כדיר??
כי לא רצה שהוא יעשה את העבירה החמישית בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 17:14 
הוא עשה את זה 5-6 פעמים במהלך המשחק. לא רק עם כדיר, גם עם גריפין ושוכמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 17:25 
יהלום אדום כתב:
נראה שפרוויס לא איתנו

הוא לא פה, לא ידוע איפה הוא, אבל מקוה שטוב לו שם.
כרגע החולייה החלשה בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 17:31 
שיחקנו נגד קבוצה מחרידה, אף קבוצה לא תיתן לנו לרוץ ככה.
בסט גיים הכל יראה אותו דבר, ושוכמן יחזור להיות שחקן מוגבל שלא מסוגל לתרום כלום בסט גיים.
הבחירה בו על חשבון גוט היא לא פחות שערורייתית מהבחירה באלטמן על חשבון קאניוק בכדורגל.
לא מחזיק ממנו בכלל.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 17:33 
סמל אישי של המשתמש
נורא מוקדם, אבל פרוויס פשוט נראה רע. אפשר לראות את חוסר הביטחון שלו מהירח.
אייזנדורף גם כן לא שייך לרמות האלו.
דזי רודריגז אם ימשיך ככה, חתיכת גניבה ביחס לשכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 17:39 
בוריס כתב:
בסט גיים הכל יראה אותו דבר, ושוכמן יחזור להיות שחקן מוגבל שלא מסוגל לתרום כלום בסט גיים.
הבחירה בו על חשבון גוט היא לא פחות שערורייתית מהבחירה באלטמן על חשבון קאניוק בכדורגל.
לא מחזיק ממנו בכלל.

מה זה אף קבוצה לא תתן לנו לרוץ ככה? אריאל בית הלחמי כבר כמה שנים טובות משחק כדורסל מאוד מהיר וזה מה שאנחנו נראה השנה.
בלי קשר שוכמן זה שחקן שתמיד נותן אימפקט, גם כשהוא לא קולע בכלל, והוא שחקן נהדר.
נראה בסוף העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 18:07 
בוריס כתב:
לא מחזיק ממנו בכלל.

אני מקוה שתמשיך לסבול לאורך כל העונה מסגנון המשחק של הפועל בכלל ושוכמן בפרט כמו שסבלנו מהם היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 18:14 
אמרתי שאף קבוצה לא תיתן לנו לרוץ?
אמרתי שאף קבוצה לא תיתן לנו לרוץ ככה, מה שהיה היום בהגנה של אשדוד זה פשוט תוצר של פרה סיזן וקבוצה גרועה, תהיה בטוח שבליגה דברים יראו אחרת.

אסיסטים במשחק מעבר ידוע שהוא ייתן, (אסיסטים רק במעבר כי הוא שחקן פיק אנד רול רע).
גם הגנה הוא ייתן, למרות שלדעתי הוא שומר אוברייטד, הוא שומר עם הזין ולא עם השכל, יש לו לדעתי רצף של 4 משחקים שהוא יוצא ב5 עבירות, ובכלל אני חושב שהוא לא יודע לרסן את היצריות שלו.
אני מעדיף שחקן יותר שקול הגנתית כמו בורדיון (שלדעתי שומר יותר טוב גם בלי לשאוג ואמוס).

העניין הוא שחוץ מזה הוא ממש מוגבל בקטע אחר, וככל שהעונה תתקדם רק נחשף לעוד ועוד מגבלות - שנה שעברה הוא עמד על 20% בזריקות שבאו אחרי כדרור, למטה מ30% מזריקות קאטץ אנד שוט, ומתחת ל28% טוטאל ל3.
קלע שלשה למשחק שזה מזעזע.

בורדיון לצורך השוואה קלע 2 שלשות למשחק ב40% בקבוצה הרבה יותר טובה, וגוט זה בכלל מחדל שהוא לא אצלנו השנה.
אין סרט שבלי חוק רוסי גוט דרש יותר משוכמן משמעותית ובסוף נשאר בנס ציונה, מישהו פה פישל.

אתה חושב ככה, אני חושב ככה. כמו שאמרת, נחיה ונראה.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 18:24 
אנחנו עוד זוכרים מה אתה חושב על תומר גינת, זה בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 19:39 
סמל אישי של המשתמש
ים קצת איכזב אגב. מעבר ליכולת נטו. קודם כל בגישה. השיא היה הקטע הזה שלא נתנו לו שריקה והוא פשוט עצר...מה עבר לו בראש?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2019, 09:08 
סמל אישי של המשתמש
גריפין תענוג... כמה זמן לא היה לנו כסה בולדוג בקו האחורי.
טרדוול שחקן עם נוכחות ומאוד יעיל, כל עוד הוא לא מסתבך עם עבירות נראה כמו מניה בטוחה.
רודריגז גם אחלה וכמו שאמרו מסתמן כמו גניבה.
תומר זה תומר! ושוכמן זה בדיוק אותו שחקן שהיה בגליל :HEART2:.
פרוויס נראה מפוחד ולא קשור, אם זה לא משתנה צריך לחחוך ומהר.
שאר הספסל די אנמי הרבה איבודים חוסר ריכוז ופחד ללכת לסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2019, 12:33 
סמל אישי של המשתמש
איזה כיף לראות את הפועל משחקת כדורסל מודרני עם שחקנים שמסוגלים לבצע חילופים ולשמור על כמה עמדות, לשחק בקצב גבוה ולרוץ בהתקפות מעבר.
נראה שלבית הלחמי יש הרבה גמישות בליינאפים⁦, רק נקווה שבריסקר יתאפס על עצמו.
פרוויס נראה גמור בכל אופן.

אחלה הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2019, 12:55 
איך לעזאזל קונים כרטיס ליום ג??
(כזה שלא עולה 250)

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2019, 12:56 
סמל אישי של המשתמש
לטעמי פרביס ראוי לסבלנות. אין מצב הרי שהוא כזה גרוע כמו שהוא נראה אתמול. ראו ניצוצות משחקים קודמים, מן הסתם בית הלחמי ראה בו משהו שיתאים לקבוצה. לא כדאי כ"כ מהר להתחיל ע ם הטלטלות והפיצויים וכל הדרעק הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2019, 19:56 
אני גם חושב שלא צריך כבר לשחרר אותו (אם כי בעיני הוא לא הראה כלום עד כה). יש נסיבות מקלות במקרה שלו.
מצד שני, אני חשבתי שזו החתמה לא טובה ואם הייתי צריך להמר אז הייתי אומר שהוא לא מסיים פה את העונה. שווה להתחיל לבדוק אופציות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2019, 20:25 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
לטעמי פרביס ראוי לסבלנות. אין מצב הרי שהוא כזה גרוע כמו שהוא נראה אתמול. ראו ניצוצות משחקים קודמים, מן הסתם בית הלחמי ראה בו משהו שיתאים לקבוצה. לא כדאי כ"כ מהר להתחיל ע ם הטלטלות והפיצויים וכל הדרעק הזה

גם אם הוא לא גרוע כמו שהוא נראה אתמול (שזו לא חוכמה, אי אפשר לשחק יותר גרוע ממה שהוא שיחק אתמול), עם בעיית ביטחון כל כך קשה אני לא רואה איך הוא יכול להצליח. הפער בין מה שאנחנו צריכים משחקן זר שייתן בכל משחק, לבין התפוקה ששחקן עם ביטחון כל כך שברירי כמוהו יכול לתת, הוא בלתי ניתן לגישור. אני חשבתי שלשחק פה בארץ, הרחק מאור הזרקורים של ה-NBA, יגרום לו לשחק באופן משוחרר, אבל כנראה שהבעיה עמוקה יותר, ואם הוא לא יעשה סוויץ' מיידי בראש (והסיכויים לכך לא גבוהים) חבל על הזמן של כולנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2019, 12:20 
הפועל כתב:
ים קצת איכזב אגב. מעבר ליכולת נטו. קודם כל בגישה. השיא היה הקטע הזה שלא נתנו לו שריקה והוא פשוט עצר...מה עבר לו בראש?!

בגישה שבה הוא חטף ארבעה כדורים שהפכו כולם למתפרצות או לסלים? בניהול משחק שמפעיל את כל השחקנים ולא מחפש זריקות בכח? אחלה ים מדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2019, 12:22 
יובל כתב:
הפועל כתב:

גם אם הוא לא גרוע כמו שהוא נראה אתמול (שזו לא חוכמה, אי אפשר לשחק יותר גרוע ממה שהוא שיחק אתמול), עם בעיית ביטחון כל כך קשה אני לא רואה איך הוא יכול להצליח. הפער בין מה שאנחנו צריכים משחקן זר שייתן בכל משחק, לבין התפוקה ששחקן עם ביטחון כל כך שברירי כמוהו יכול לתת, הוא בלתי ניתן לגישור. אני חשבתי שלשחק פה בארץ, הרחק מאור הזרקורים של ה-NBA, יגרום לו לשחק באופן משוחרר, אבל כנראה שהבעיה עמוקה יותר, ואם הוא לא יעשה סוויץ' מיידי בראש (והסיכויים לכך לא גבוהים) חבל על הזמן של כולנו.

מסכים.

לא אוהב לחרוץ את דינו של שחקן אחרי 2-3 משחקים, אבל אין לנו את הלוקסוס לחכות או לקוות שיתאפס על עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2019, 12:37 
סמל אישי של המשתמש
גביע ווינר נחשב לצורך ספירת הזרים? או שרק אם יירשם לליגה זה נחשב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2019, 12:40 
נועם שחם כתב:
הפועל כתב:

בגישה שבה הוא חטף ארבעה כדורים שהפכו כולם למתפרצות או לסלים? בניהול משחק שמפעיל את כל השחקנים ולא מחפש זריקות בכח? אחלה ים מדר.

לא מסכים.
ההתקפה שלנו נתקעת לא פעם כי אף אחד לא לוקח את הכדור לסל. ים חודר מצוין והוא חייב לתקוף את הסל יותר ובאופן כללי לזרוק יותר.
יש לו הרבה יכולות והוא עדיין לא יודע להשתמש בהם מספיק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2019, 13:10 
התקפית לא היה לו משחק טוב במיוחד, אבל הוא כן הפעיל לא רע את יתר השחקנים כשהיה על המגרש, כולל שני אסיסטים שנגמרו בשלשות פתוחות והוביל כדור בצורה טובה רוב הזמן.

הגנתית, 4 חטיפות ועבודה סבירה רוב הזמן בשמירה על השחקן שלו. אי אפשר להתלונן.

לא משחק גדול אבל היה לגמרי בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2019, 13:26 
קרה פעמיים ברבע הראשון שהוא חדר לסל ובמקום ללכת לקליעה פשוטה ניסה למסור ואבד את הכדור עד שמהקהל כבר צעקו לו שיזרוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2019, 13:48 
בני12 כתב:
קרה פעמיים ברבע הראשון שהוא חדר לסל ובמקום ללכת לקליעה פשוטה ניסה למסור ואבד את הכדור עד שמהקהל כבר צעקו לו שיזרוק.

בדיוק.
זה פחות עניין של משחק יותר טוב או פחות ויותר עניין שהרבה פעמים זה נראה כאילו לזרוק לסל זו האופציה האחרונה מבחינתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2019, 13:59 
בני12 כתב:

נכון, זה היה בתחילת המשחק וגרם לו אח"כ להתרכז בדברים אחרים. ברור שהוא חייב לאיים יותר התקפית אבל דווקא אהבתי את זה שהצליח לתרום באספקטים אחרים ולא הלך עם הראש בקיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2019, 14:02 
הלוואי שנתלונן כל העונה על ביצועים התקפיים כאלו או אחרים של שחקו כזה או אחר אחרי שקלענו 111 נקודות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 101 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: