תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 12 מאי 2024, 05:43

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 20 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: רודני פרוויס
הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 09:06 
סמל אישי של המשתמש
לפי אתר ספורט 5, חתם.
גארד, בן 25, 1.93. שיחק בליגת הפיתוח ו16 משחקים באורלנדו.
פרטים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 09:26 
שם מחייב על הגב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: רודני פרוויס
הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 09:28 
סמל אישי של המשתמש
החתמה טובה לדעתי.
נחשב לכוכב בתיכונים וניבאו לו עתיד-NBA, אבל קריירת המכללות שלו הייתה כושלת למדי.
כשסיים את המכללות לפני שנתיים הוא הלך לג'י ליג ונתן עונת רוקי אדירה של 20.5 נקודות עם למעלה מ-3 שלשות למשחק ב-39%, וגם שיחק בסוף אותה עונה באורלנדו מג'יק.
הוא היה אמור להישאר במינימום על התפר הזה שבין הג'י-ליג לשולי ה-NBA, אבל בעונה האחרונה המספרים שלו בג'י-ליג ירדו משמעותית לאיזור ה-14 נקודות באחוזים פחות טובים, וזו הסיבה שהוא הגיע אלינו.

יש לו סייז נהדר לקומבו-גארד (1.93 אם לא יותר ומאוד פיזי) והוא אתלט טוב. גאנר מוכשר שזורק בלי להסס, יכול בקלות לקלוע 6-7 שלשות במשחק אבל לפעמים גם להחטיא בלי הפסקה. הוא קטלני במגרש הפתוח ועושה שם המון נקודות, רץ את המגרש מהר והוא פינישר מצוין, יכול גם להעיף שלשות במעבר, ובשיטת הראן אנד גאן של בית הלחמי הוא יעשה המון רק ממשחק הריצה.
במשחק עומד הוא קצת מוגבל לקליעה בעיקר. הוא שחקן פיק-אנד-רול לא רע שיכול לעלות לשלשה מכדרור או להתקדם צעד-שניים ולעלות למיד-ריינג', אבל אין לו את הכדרור ואת המובים כדי להגיע עד הטבעת מתי שהוא רוצה, אלא רק אם יש לו נתיב פתוח. הוא לא רכז בשום צורה, אבל הוא כן יכול לחדור ולמצוא שחקן פנוי מתחת לסל או לשלשה ויחס האסיסטים/איבודים שלו טוב. הוא שחקן הגנה לא רע, גבוה ואתלטי ויכול לשמור על כמה עמדות, אבל ממה שראיתי אין לו אינסטינקטים הגנתיים יוצאי דופן בשביל להיות שחקן הגנה ברמה באמת גבוהה.
סימן השאלה הוא בעיקר לגבי הפרודוקטיביות שלו. כאמור, נחשב לכישרון בגיל צעיר אבל עשה קריירת מכללות כושלת (בשתי מכללות שונות), נתן עונת רוקי אדירה ודווקא בעונה השנייה שבה הרבה שחקנים עושים קפיצת מדרגה הוא הלך אחורה.
בשורה התחתונה הוא שחקן מאוד מוכשר, יכול לשחק בכמה עמדות בשני צידי המגרש, ורסטילי, מתאים מאוד לכדורסל המודרני, לשיטת המשחק של בית הלחמי ולשחקנים שכבר יש בסגל, והוא בהחלט פוטנציאל להיות שחקן מוביל בליגה שלנו אם לא מעבר לכך. מצד שני הוא כאמור סוג של חידה, שמלבד עונה אחת לא הצליח לממש את הפוטנציאל העצום שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 10:29 
סמל אישי של המשתמש
מעניין אם הוא גם ימשיך לכתוב בפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 10:52 
חתם רשמית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 11:33 
הוא בא על תקן הזר היקר? הזר מהספסל?
הוא יכול לשחק עם שוכמן על המגרש ביחד עם פוורד תומר וסנטר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 12:16 
בעיקר נראה כמו אופציית קליעה מעולה. עכשיו צריך איזה Floor General, רכזתותח. ואז לפחות הקו האחורי מקבל מראה הגיוני.
בנוסף לכך צריך גבוה אתלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 12:38 
סמל אישי של המשתמש
רק שיצליח כמו הפרוויס הקודם שהיה לנו. אני לוקח גם 80% ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 14:35 
לא טהור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 15:53 
סמל אישי של המשתמש
שילוב שלו עם מייקל בריסקר הוא פוטנציאל לספלאש בראדרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 16:01 
לא יודע מה אני חושב על ההחתמה הזאת.
זה שחקן שבמשחקים טובים נראה כמו שחקן אנ.בי.איי ובמשחקים רעים נראה כמו שחקן מחריד.
מצד אחד הוא שחקן סופר אקספלוסיבי שמתאים לכדורסל המהיר של בית הלחמי, מצד שני ההגנה שלו די מאכזבת בעיני (בטח ביחס ליכולות הפיזיות) מה שפחות מתאים לבית הלחמי. הקליעה שלו טובה זה נכון, אבל האחוזים הרבה פעמים ברצפה, לא מעט בגלל בחירת זריקות.
לדעתי האופי והגישה שלו יקבעו במידה רבה את ההצלחה שלו כאן. אם הוא יגיע מחויב ורעב זה יכול להיות בינגו, אחרת אני מהמר שזה נגמר בהחלפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 18:47 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
זה שחקן שבמשחקים טובים נראה כמו שחקן אנ.בי.איי ובמשחקים רעים נראה כמו שחקן מחריד.
מצד אחד הוא שחקן סופר אקספלוסיבי שמתאים לכדורסל המהיר של בית הלחמי, מצד שני ההגנה שלו די מאכזבת בעיני (בטח ביחס ליכולות הפיזיות) מה שפחות מתאים לבית הלחמי. הקליעה שלו טובה זה נכון, אבל האחוזים הרבה פעמים ברצפה, לא מעט בגלל בחירת זריקות.
לדעתי האופי והגישה שלו יקבעו במידה רבה את ההצלחה שלו כאן. אם הוא יגיע מחויב ורעב זה יכול להיות בינגו, אחרת אני מהמר שזה נגמר בהחלפה.

נשמע כמו אקון פרסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 23:10 
דוקא נשמע כמו דאלאס מור...

אגב, התיאור של ״בימים טובים נראה כמו שחקן nba אבל בימים רעים נראה שחקן מחריד״ הזכיר לי את מקניל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 09:43 
הוקיץ' כתב:
כתבת מעקב קריירה שממחישה את הספקות.. (ורק מבחינה התקפית. שום מילה על ההגנה)
תכלס אם היה ממש את הפוטנציאל הוא ככל הנראה לא היה בכלל בעולם המושגים שלנו..
הלוואי ופה תהיה לו נקודת המפנה ולא נסתבך עם דאלאס/אקון וכיוצב נוסף :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 10:10 
סמל אישי של המשתמש
אין שום קשר לאקון-פרסל או לדאלאס מור.
אקון-פרסל שחקן מוכשר מאוד, אבל הגיע אלינו מיד אחרי שנחתך מה-NBA והוא הגיע לפה לא כדי לשחק כדורסל אלא כדי להרוויח כסף ולבלות.
דאלאס מור שחקן מזעזע, שלא יכול לשמור על קונוס וטיפש בצורה יוצאת דופן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 10:52 
הוקיץ' כתב:

אני לפחות התייחסתי לזה... נשמע כמו תיאור די מדוייק של דאלאס מור , אולי לא הייתי מגזים להגיד שחקן אנ.בי.איי , אבל שחקן טוב כשהוא ביום טוב ומוריד את הסוגריים לגבי היכולות הפיזיות.

במחשבה שנייה, יש הרבה מאוד שחקנים שהסתובבו פה לאחרונה שמתאימים לתיאור הזה, כמו שכבר כתבתי , מקניל גם תופס בתיאור (חוץ מזה שההגנה שלו לרוב לא כל כך מאכזבת)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 11:00 
אני מסכים שהוא לא דומה לאף אחד מהם.
דאלאס מור הוא סקורר מחונן ותו לא עם נתונים פיזיים בעייתיים (מה שמספיק לו מסתבר כדי לקבל חוזים בקבוצות טובות מאיתנו בהרבה). פרוויס הוא לא סקורר מחונן והנתונים הפיזיים שלו אדירים.
אקון פרסל איכשהו יותר מזכיר אותו מהבחינה שהוא גם שחקן של מגרש פתוח שמשחק בלי שליטה, אבל הוא משחק בעמדה אחרת לגמרי. בכל אופן אם פרוויס היה 3-4 היה לי יותר קל לאכול את המגבלות שלו.
אני אישית לא מת על ההחתמה. זה שחקן שלמעט עונה אחת בג'י ליג נתן אחוזים מזעזעים כל הקריירה שלו, שחקן די מוגבל מהרבה בחינות, אינטליגנציית משחק בעייתית משהו והגנה לא מספיק טובה. שחקן שהוא ההיפך המוחלט ממקניל לצורך העניין.
גם אם רצו שחקן בסגנון הזה, אני חושב שלדוגמה מרכוס פוסטר שהזכרתי פה היה אופציה הרבה יותר טובה.
נקווה לטוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 14:03 
סמל אישי של המשתמש
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 11,00.html
חי בסרט: היכרות עם הרכש החדש של הפועל ת"א
אחיו המאומץ מת במהלך אימון מדרגות באוניברסיטה, בתיכון השוו אותו לג'ון וול, מייק ששבסקי רדף אחריו והוא קיבל עצות מכריס פול.
אז איך מצא את עצמו רודני פרוויס דווקא בהפועל תל אביב ולא בקבוצת NBA עם חוזה של מיליונים?

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוגוסט 2019, 11:40 
סמל אישי של המשתמש
העלה סטורי מהבנדיקט.
נגמר הסיפור שלו.

עריכה:
סליחה, אקון פרסל היה אוכל בדיקסי.
אפשר להמשיך כרגיל, טעות שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 13:48 
היה אוכל בדיקסי בחמש בבוקר ומחרבן על המגרש
שיאכלו איפה שהם רוצים כל עוד זה לא משפיע על היכולת שלהם

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 20 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 109 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: