תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 14:35

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 39 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מייקל בריסקר
הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 09:43 
הוא קיבל בהפועל דקות שתאמו את היכולת שהציג.
כשהיו את הייבושים של ליונס/מדר - הוא אפילו קיבל יותר מזה.
זה שחקן שחי על השלשות, בהפועל עשה 1 מ-9. בנוהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 09:51 
לא קיבל שום הזדמנות. שיחק בתוך ברדק אחד גדול, בלי סדר, בלי משחק התקפה נורמלי. סתם, העלו אותו לדקה פה ודקה שם. במקום לפטר את המאמן שכשל בלי סוף העונה, ולתת צ'אנס לשחקן מוכשר, השאירו את המאמן הכושל ושחררו את השחקן. ועוד מעט גם המאמן הרי לא יהיה פה.
ומישהו יופתע אם בקיץ בריסקר לא יחזור? "הוא לא רצה. אנחנו לא מחזיקים שחקן בכוח".
חכו חכו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 11:17 
סמל אישי של המשתמש
בנוהל זה:
סרטן בחדר ההלבשה
עוצר את ההתקדמות של ים מדר
אין לך מושג
וכמובן
על סמך אילו עובדות אתה ממציא את השטויות האלה?

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 11:28 
סמל אישי של המשתמש
זה כמובן מבאס לראות שבריסקר נותן כזה משחק אחרי שאיכזב אצלנו.
אבל לא הייתי יותר מדי מתרגש מזה. קודם כל מדובר במשחק אחד, בואו נראה אותו נותן את זה לאורך זמן. חוץ מזה חיפה זה מועדון עם אפס לחץ, הרבה פחות חוכמה להצליח שם. ומעבר לכך לפעמים דברים פשוט לא מסתדרים, עם המאמן, עם שחקנים, עם סיטואציה. זה ממש לא ברור שזה בגלל שהמאמן מטומטם (אפילו אם כנראה באמת בית הלחמי לא גאון גדול). בסופו של דבר ים מצליח השנה להתקדם, הרבה יותר ממה שאני אישית חשבתי שהוא מסוגל אחרי שנה שעברה. זה יפה מאד. היה נחמד אם היינו מצליחים עם עוד צעיר מבטיח, לא קרה השנה. לא נורא.

גם אור לאומי שכמה אנשים ביכו פה איך הפסדנו אותו וכו', הוא בסופו של דבר שחקן ליגה שניה היום, ולא ברור אם הוא שווה הרבה יותר מזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 13:46 
הוא לא איכזב. הוא בכלל לא קיבל הזדמנות. את כל ההכנה לעונה העביר עם סגל מביך וחלש, בלי רכז. ובפתיחת העונה נקלע לברדק המקצועי הכמעט קבוע של הפועל והלך לאיבוד. ברדק שנמשך גם עכשיו. כשים מדר וליונס ביחד על המגרש כמעט באופן קבוע מדר מנהל את ההתקפות וליונס בצד. פלא שיכול להתקיים רק בהפועל תל אביב. למרות שליונס שחקן הרבה יותר טוב, יוצר הרבה יותר ופיק אנד רולר הרבה יותר טוב. אבל זה הפועל תל אביב, אז מה זה משנה. מדר יכדרר ויכדרר וליונס יסתכל עליו. בקבוצה נורמלית עם משחק התקפה נורמלי בריסקר יכול היה לשחק ליד ליונס (כמו שהוא משחק ליד ורגאס), להיבנות ממשחק קבוצתי, לקבל מבטים טובים ואז היה אפשר לשפוט אותו. בהפועל הוא הלך לאיבוד בתוך הברדק הכללי וזה שאין לקבוצה הזו שום משחק מסודר.
ושוב - לא בגלל בריסקר הפועל נכשלת העונה. זה ברור. אבל זה עוד סימפטום למצב. למועדון שבאורח פלא יותר ויותר שחקנים ומאמנים נכשלים בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 14:33 
סמל אישי של המשתמש
זאת ראיה קצת חד צדדית. אדלשטיין סה"כ התקדם מהפועל. גם פרנקו הצליח בשנה הראשונה, למרות שהיה גנב דעת, הצליח פה מאד בשנה אחת.
היו פה גם שחקנים שהתקדמו, גם זרים וגם ישראלים.

אני חושב שאפשר להגדיר אותנו כאנדר-אצ'יברים סה"כ, אבל זה ממש לא כזה קיצוני כמו שאתה מציג את זה. ובהתחשב ברמות הלחץ במועדון כמו שלנו יש בהחלט נסיבות מקלות. יותר קל להתבטא ולהתקדם בכל מיני גלבוע כאלה כשאף אחד לא שם לב בכלל למשחקים חלשים ויש אפס לחץ מהיציעים והעיתונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 16:15 
נדמה לי שאתה יודע בדיוק למה אני מתכוון. לא הייתה שום סיבה לשחרר את מייקל בריסקר מהסגל. בטח לא למכבי חיפה. בטח כשהוא לא קיבל הזדמנות אמיתית. בטח לא בעת הזו. קצת מזכיר את השחרור של אייזנדורף, שבעקבותיו רצו להחתים את קופרברג. ובניגוד לאייזנדורף לבריסקר באמת יש פוטנציאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 16:46 
purvis short כתב:
נדמה לי שאתה יודע בדיוק למה אני מתכוון. לא הייתה שום סיבה לשחרר את מייקל בריסקר מהסגל. בטח לא למכבי חיפה. בטח כשהוא לא קיבל הזדמנות אמיתית. בטח לא בעת הזו. קצת מזכיר את השחרור של אייזנדורף, שבעקבותיו רצו להחתים את קופרברג. ובניגוד לאייזנדורף לבריסקר באמת יש פוטנציאל.

קופרברג הוחתם בגלל שכדיר נפצע. אחרת אף אחד לא היה מחתים אותו.
מה הקשר לשחרור של אייזנדורף שנעשה חודשיים קודם לכן ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 16:54 
בני12 כתב:
purvis short כתב:

קופרברג הוחתם בגלל שכדיר נפצע. אחרת אף אחד לא היה מחתים אותו.
מה הקשר לשחרור של אייזנדורף שנעשה חודשיים קודם לכן ?

בוודאי שיש קשר. לאחר שחרור אייזנדורף נשאר מחליף אחד בלבד לגבוהים, כדיר. כשהוא נפצע נשארת בכלל בלי מחליפים והיו צריכים את קופרברג. אם אייזנדורף היה נשאר, לא היה צריך את קופרברג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 39 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: