תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 12 מאי 2024, 01:15

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 28 אוקטובר 2019, 23:57 
הבעיה היותר חמורה מסגנון המשחק של בית הלחמי ביחס לסגל הקיים, זה שהוא פשוט לא עומד בלחץ. זה בולט לעין שהוא לא יודע מה לעשות עם הקבוצה ואיך להפעיל אותה נכון - שוכח שחקנים על הספסל, מעלה חמישיות מוזרות ומנהל את המשחק בצורה שערורייתית.
רק על המהלך האחרון של נהריה הוא צריך להתפטר. אני באמת מחבב אותו אבל נראה כרגע שהוא פשוט לא מתאים. מבחינת רמת אימון נטו, זה הכי חלש שאני זוכר בהפועל מאז שעלינו ליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 00:15 
ברגע שכל שנה אנחנו מאשמים מאמן אחר אולי תבינו שהבעיה אצלנו שנים זה לא המאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 00:52 
סמל אישי של המשתמש
דווקא שיחקנו כדורסל בסדר ברוב שלבי המשחק אבל בית הלחמי פשוט הפסיד לנו את המשחק הזה עם ההרכב ההזוי ברבע האחרון. עם טרדוול והמילטון/רודריגז אנחנו מנצחים את המשחק הזה.
זה ניכר שהוא בלחץ ולא חושב בהיגיון. ההרכבים המוזרים, סדרות החינוך המיותרות על חשבון הקבוצה, מעיף שחקנים לספסל בגערות אחרי כל פעולה לא מוצלחת. שזה בדיוק ההפך מהטיקט שעליו הוא בא של לתת חופש לשחקנים גם במחיר של טעויות.
אני לא חושב שצריך לפטר אותו אבל הוא חייב להתאפס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 01:36 
יכול להיות שהפסדנו בגלל הרכב כזה או אחר, אבל זו ראייה צרה מאוד של הדברים. בסוף זה לא ניצחון או הפסד אלא דרך.
הריווח שלנו לא טוב, אפילו אפשר לומר רע, וזה מונע וימשיך למנוע בעתיד מהשחקנים היוצרים שלנו להגיע לאיזורי הנוחות שלהם.

גם הגנתית, הטיפול שלנו בחסימות הוא לוקה בחסר.
יותר מדי פשלות בהגנת 1 על 1 (שמובילות להמון עבירות ולהמון בכי לשופטים).
חייב לבוא כאן שינוי ברמת הביצוע.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 03:43 
סמל אישי של המשתמש
אני לא מרגיש ששיחקנו סביר היום. מרבית המשחק היום היה ממש קשה לצפיה (אם כי קצת פחות מהמשחק מול אשדוד) מבחינת רמת ביצוע ומחויבות משני צדי המגרש. כבר החלפנו 2 זרים עוד לפני מחזור רביעי ואנחנו רגע וחצי לפני מה שמסתמן כמשחק עונה נגד הירידה מול מכבי חיפה. אפשר לחכות ולקוות ש המילטון איכשהו ישנה הכל. זה כנראה מה שיקרה. אבל יש סיכוי סביר בהחלט שנמצא את עצמנו במאזן היסטורי של 6-0. ואני מתקשה לראות איזה עוד שינוי משמעותי ניתן לבצע מלבד החלפת מאמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 06:08 
סמל אישי של המשתמש
[list=][/list]
הפועל כתב:
אני לא מרגיש ששיחקנו סביר היום. מרבית המשחק היום היה ממש קשה לצפיה (אם כי קצת פחות מהמשחק מול אשדוד) מבחינת רמת ביצוע ומחויבות משני צדי המגרש. כבר החלפנו 2 זרים עוד לפני מחזור רביעי ואנחנו רגע וחצי לפני מה שמסתמן כמשחק עונה נגד הירידה מול מכבי חיפה. אפשר לחכות ולקוות ש המילטון איכשהו ישנה הכל. זה כנראה מה שיקרה. אבל יש סיכוי סביר בהחלט שנמצא את עצמנו במאזן היסטורי של 6-0. ואני מתקשה לראות איזה עוד שינוי משמעותי ניתן לבצע מלבד החלפת מאמן

החלפנו זר אחד. לא שניים. פרוויס לא נרשם ולא נספר במכסת הזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 06:40 
שום סדר, שום היררכיה, בכל משחק שחקנים אחרים נקברים על הספסל. אייזנדורף שאוטוטו בכלל עובר להרצליה פתאום עולה בחמישייה. ים מדר מקבל 21 דקות על כלום, טרידוול ודסי (ששמר אתמול טוב) נקברים על הספסל ברבע האחרון. גינת לא שומר וממשיך לקבל דקות בלי סוף.
וזה בכל משחק ככה: מול אשדוד פתאום אייזנדורף עולה בחמישייה ברבע האחרון. נגד ירושלים פתאום בריסקר שלא ראה דקה, עולה ברגע קריטי. כאוס מוחלט.
אני מאוד רוצה שהוא יצליח, כי הוא נראה לי בן אדם חיובי, אבל כמו שזה נראה כרגע, הוא צריך הבוקר להחזיר את המפתחות. זה לא הולך לשום מקום ומוטב שהוא יודה בזה ויזוז הצדה לפני שהוא חתום על ירידת ליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 06:47 
סמל אישי של המשתמש
נגיד ובית הלחמי שם את המפתחות מחר בבוקר(לא רואה את זה קורה אבל ניחא)
מי יש בחוץ?
שיבק?צביקה שרף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 06:51 
סמל אישי של המשתמש
מה עם החולה נפש? (ואני מתנצל מציבור חולי הנפש בארץ) יש סיכוי שיחזור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 07:05 
סמל אישי של המשתמש
ארבעת המופלאים כתב:
[list=] [/list]
הפועל כתב:

החלפנו זר אחד. לא שניים. פרוויס לא נרשם ולא נספר במכסת הזרים.

tukh זה יופי בשביל המנהלת, וחשוב להמשך הדרך מבחינה טכנית. אני מדבר על הענין החשוב יותר שמהקבוצה שהוא בחר ביולי כבר החלפנו חצי חמישיה בחודש האחרון, ואנחנו רק נראים רע יותר ויותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 07:47 
סמל אישי של המשתמש
דובראש כתב:
נגיד ובית הלחמי שם את המפתחות מחר בבוקר(לא רואה את זה קורה אבל ניחא)
מי יש בחוץ?
שיבק?צביקה שרף?

יש כמה עשרות אלפי מאמני כדורסל, למה לעזאזל חשבת דווקא על שני אלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 08:33 
משחק רביעי ברציפות שהמחצית הראשונה שלנו סבירה עד טובה ואז בא רבע שלישי של התפרקות טוטאלית ונסיון לרדוף אחרי ההפרש ברבע האחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 08:34 
ran1982 כתב:
ברגע שכל שנה אנחנו מאשמים מאמן אחר אולי תבינו שהבעיה אצלנו שנים זה לא המאמן.

.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 11:41 
סמל אישי של המשתמש
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 51,00.html
בקיץ הביאה הפועל ת"א בעסקת חבילה עם בית הלחמי גם את הסקאוט שלו עידן אוסטרייך, שהביא לארץ גניבות כמו זאק לידיי (היום בז'לגיריס), טיילר סטון (ססארי) וגרג וויטינגטון (גלאטסראיי), אבל לאור האכזבה מהזרים שהגיעו להיכל קבוצת שלמה, החליטו להפסיק לעבוד איתו. כך למשל מארק ליונס והמילטון, שחקנים שכבר שיחקו בארץ, הגיעו דרך סוכניהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 11:48 
זה היה זריז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 12:59 
הפועל כתב:

מסכים.
היה לנו רבע טוב אחד בדיוק והוא בעיקר נבע מהתפוצצות של ליונס. כשיש לך שחקן בזון כזה אתה תיראה טוב בלי קשר לשום דבר אחר.
אדלשטיין דיבר בשידור על זה שיש קבוצות ביורוליג שחוטפות תבוסות ועדיין משחקות מסודר, זאת לעומת הברדק שהלך אתמול. זה נכון וחשוב בעיקר כי כשאין לך מספיק כישרון או כששחקנים נמצאים בכושר אישי רע, הסכימה שלך זה רשת הביטחון שלך. זה ממש לא חייב להיות משהו אובר מתוחכם, אבל חייבת להיות שליטה מסוימת.
זה משהו שלא קיים בהפועל גם אם הוא היה מנהל את המשחק טוב יותר או אם ליונס היה ממשיך לקלוע שלשות משוגעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 13:08 
הבעיה המרכזית של בית הלחמי היא לא ניהול המשחק (שגם הוא חלש) אלא סגנון המשחק של הקבוצה, הסדר בקבוצה, התנועות בהתקפה, הריווח. דברים בסיסיים שמאמן אמור לעשות.
הקבוצה משחקת התקפה מבורדקת, לא ברור לאן הכדור הולך בהתקפה, על מי משחקים. טרידוול למשל שהוא שחקן פיק אנד רול טוב מאוד, מקבל המון כדורים לפוסט אפ. אין היררכיה בהתקפה, למי הולכים קודם, את מי מחפשים. הכל מקרי. למען האמת - זה נראה ככה גם בגלבוע גליל (אלא ששם היו לו זרים טובים מאוד, אבלגם אז חשבתי, שביחס לזרים שהיו בגלבוע בית הלחמי לא הביא הישגים מרשימים).
מה שהפועל צריכה זה סדר וארגון, אימון בסיסי של קבוצת כדורסל. כרגע אין כלום.
בגלל זה אני רוצה להאמין שאדלשטיין עם עופר רון יוכלו לעשות קצת סדר בקבוצה הזו ולבנות היררכיה נורמלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 13:35 
purvis short כתב:
הבעיה המרכזית של בית הלחמי היא לא ניהול המשחק (שגם הוא חלש) אלא סגנון המשחק של הקבוצה, הסדר בקבוצה, התנועות בהתקפה, הריווח. דברים בסיסיים שמאמן אמור לעשות.
הקבוצה משחקת התקפה מבורדקת, לא ברור לאן הכדור הולך בהתקפה, על מי משחקים. טרידוול למשל שהוא שחקן פיק אנד רול טוב מאוד, מקבל המון כדורים לפוסט אפ. אין היררכיה בהתקפה, למי הולכים קודם, את מי מחפשים. הכל מקרי. למען האמת - זה נראה ככה גם בגלבוע גליל (אלא ששם היו לו זרים טובים מאוד, אבלגם אז חשבתי, שביחס לזרים שהיו בגלבוע בית הלחמי לא הביא הישגים מרשימים).
מה שהפועל צריכה זה סדר וארגון, אימון בסיסי של קבוצת כדורסל. כרגע אין כלום.
בגלל זה אני רוצה להאמין שאדלשטיין עם עופר רון יוכלו לעשות קצת סדר בקבוצה הזו ולבנות היררכיה נורמלית.

מסכים

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 13:49 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
purvis short כתב:

מסכים

אתם השתגעתם לגמרי!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 14:36 
לא שאני איזה מעריץ גדול של ארז, אבל באיזה שלב הוא הפך להיות פתאום מוקצה ברמת משה סיני? האחים שלו הרביצו למישהו ביציע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 14:40 
בסופו של דבר ארז פוטר בגלל עניינים לא מקצועיים, זה ברור. מבחינה מקצועית יש לו את החסרונות שלו(הפחד מלשנות ולהעלות את הציפיות), אבל איתו לפחות אשכרה שיחקנו כדורסל. באופן אישי אני מתגעגע לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 14:48 
ארז לא המשיך במועדון בצדק. הייתה תחושת מיצוי. והפרידה הייתה במקום. מי שמכיר את הדברים יודע זאת.
אחרי העזיבה קרו דברים שראויים לביקורת.
ועדיין, כל ההצגה של ארז כאיזה מוקצה שאסור לו לחזור היא מקוממת. הדיון צריך להיות מקצועי בלבד, כל המסביב לא חשוב (וגם לא צריך בכלל להיות אישו, עם כל הכבוד).
אני חושב שבעת הזו ארז יתאים מאוד למועדון. זה הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 14:49 
נועם שחם כתב:
לא שאני איזה מעריץ גדול של ארז, אבל באיזה שלב הוא הפך להיות פתאום מוקצה ברמת משה סיני? האחים שלו הרביצו למישהו ביציע?
מאז שרוב הפורום איבחן אותו כפסיכופט, רדוף רוחות, פרנואיד, וסכיזופרן.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 15:01 
סמל אישי של המשתמש
זה לא רוב הפורום, זה רוב עולם הכדורסל. עם כל הצער אין פה איזו גחמה של אנשי הפועל. ארז היה בהפועל יותר מכל קבוצה אחרת בקריירה בפער. הבנאדם פוטר ממכבי אחרי מחזור שני עם רמיזות די ברורות למצבו הנפשי, עזב את נבחרת ישראל אחרי קדנציה קצת הזויה. זה האיש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 17:08 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
ארז לא המשיך במועדון בצדק. הייתה תחושת מיצוי. והפרידה הייתה במקום. מי שמכיר את הדברים יודע זאת.
אחרי העזיבה קרו דברים שראויים לביקורת.
ועדיין, כל ההצגה של ארז כאיזה מוקצה שאסור לו לחזור היא מקוממת. הדיון צריך להיות מקצועי בלבד, כל המסביב לא חשוב (וגם לא צריך בכלל להיות אישו, עם כל הכבוד).
אני חושב שבעת הזו ארז יתאים מאוד למועדון. זה הכל.

מסכים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 17:55 
הפועל כתב:
זה לא רוב הפורום, זה רוב עולם הכדורסל. עם כל הצער אין פה איזו גחמה של אנשי הפועל. ארז היה בהפועל יותר מכל קבוצה אחרת בקריירה בפער. הבנאדם פוטר ממכבי אחרי מחזור שני עם רמיזות די ברורות למצבו הנפשי, עזב את נבחרת ישראל אחרי קדנציה קצת הזויה. זה האיש.

סבבה, אולי זה נכון.
קודם כל אני ממש לא מחשבן למה שמכבי אומרת. אם כבר עדיף לעשות ההיפך.
לגבי מצב נפשי - אחלה, גם אוברדוביץ' ואיבנוביץ' חולי נפש שכמעט מרביצים לשחקנים באמצע משחקים.
זה לא מונע מהם להיות מוחות הכדורסל מהטובים באירופה.
השאלה מה טוב לקבוצה. לא מה טוב לידידיה. ע"ע רביב לימונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 18:55 
ציטוט:
השאלה מה טוב לקבוצה

בדיוק!
:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 19:20 
ranjef כתב:
הפועל כתב:

סבבה, אולי זה נכון.
לגבי מצב נפשי - אחלה, גם אוברדוביץ' ואיבנוביץ' חולי נפש שכמעט מרביצים לשחקנים באמצע משחקים.

שמע, יש סיבה שארז אדלשטיין לא מצליח למצוא עבודה בישראל. אם הבעיה היתה שהוא כמעט מרביץ לשחקנים באמצע משחק אז לאף אחד לא היה אכפת. הבעיה היא שהוא לא מצליח לעבוד עם אף אחד, שהוא בטוח שכל העולם נגדו והוא לא מסוגל לקבל החלטות.
להאשים את ידידיה זה מצחיק בהתחשב בזה שבהפועל הצליחו להכיל אותו יותר זמן מכל מקום אחר.

אני לא אומר שאסור בשום אופן להחזיר אותו, אבל לצייר תמונה כאילו אין איתו שום בעיה וזה הכל עלילות של הנהלת הפועל? בחייאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 21:24 
הוקיץ' כתב:
ranjef כתב:
הפועל כתב:

סבבה, אולי זה נכון.

שמע, יש סיבה שארז אדלשטיין לא מצליח למצוא עבודה בישראל. אם הבעיה היתה שהוא כמעט מרביץ לשחקנים באמצע משחק אז לאף אחד לא היה אכפת. הבעיה היא שהוא לא מצליח לעבוד עם אף אחד, שהוא בטוח שכל העולם נגדו והוא לא מסוגל לקבל החלטות.
להאשים את ידידיה זה מצחיק בהתחשב בזה שבהפועל הצליחו להכיל אותו יותר זמן מכל מקום אחר.

אני לא אומר שאסור בשום אופן להחזיר אותו, אבל לצייר תמונה כאילו אין איתו שום בעיה וזה הכל עלילות של הנהלת הפועל? בחייאת.
תגדיר מה זה "יש איתו בעיה".
אחרי כל הפחד שלו מהחלפת שחקנים, עובדתית הוא הביא את התוצאות הכי טובות (או זהות), עם התקציב הקטן ביותר. וגם הכדורסל היפה ביותר לעין שהיה לנו

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 21:37 
סמל אישי של המשתמש
לא נכון. דני פרנקו הגיע לפיינל פור. וכולם זוכרים לאדלשטיין את העונה אחרונה שהיתה טובה. אבל בשתי העונות הראשונות ממש לא הביא את התצאות הטובות ביותר עם התקציב הקטן ביותר. בעונה הראשונה להפך אם כבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 90 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: