תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 08:44

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 06 יולי 2019, 21:30 
כן לי זה ברור, אני מכיר את fez אישית.
לא הבנתי למה חשבו שזה הוא.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 06 יולי 2019, 22:19 
אומנם משחק אימון, אבל ההפסד של העתודה היום רשום על שמו של בית- הלחמי.
אחרי מחצית ראשונה נהדרת - 63-51, פתח את הרבע השלישי עם הרכב נגרים ואבדיה והמשיך עם ההרכב כמעט עד אובדן כל ההפרש.
גם בשניות האחרונות שכח שיש פאול לתת ובזבז כמעט את כל השעון.

בסוף, ים (שהיה לו משחק די טוב) היה יכול להשוות אבל החטיא עונשין שלישית (2/3)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 03:15 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
לא הבנתי, FEZ זה אוסטרייך?!

לא.

fez עזב את הפורום אחרי שהתחיל לעבוד בשירות המועדון. עכשיו, כשיש כבר סקאוט אחר, רבים כאן בפורום, ואני בתוכם, רוצים ומקווים שיחזור לכתוב כאן.

אני מתעורר בבוקר ומקווה לראות אשכול חדש ובו רשימת שחקנים שהכין עם התייחסותו לכל אחד מהם. כמו שהיה בעבר.

מי יודע, אולי זה עוד יקרה בימים הקרובים. מותר לקוות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 09:59 
ארבעת המופלאים כתב:
לירון האדום כתב:

אני מתעורר בבוקר ומקווה לראות אשכול חדש ובו רשימת שחקנים שהכין עם התייחסותו לכל אחד מהם. כמו שהיה בעבר.

חלום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 13:07 
סמל אישי של המשתמש
צור ש. כתב:
ארבעת המופלאים כתב:
לירון האדום כתב:

חלום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 20:27 
סמל אישי של המשתמש
עוזרי המאמן יהיו מאמני הנוער המוערכים
ברק לדרר ועומר בילנסקי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יולי 2019, 23:01 
סמל אישי של המשתמש
אני שמח שהוא איתנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יולי 2019, 23:04 
ברכות. יש לו שבועיים תהילה עד שיחזור למציאות בא הוא מאמן ליגה כושל עם תעודות.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יולי 2019, 23:23 
קצת פרגון לא יזיק... העמיד נבחרת מדהימה, לוחמת, עם שיטת משחק ששלטה והכתיבה את צורת המשחק שלה, ושלא לדבר על היכולת לחזור מפיגור ולהכריע משחקים במחצית השניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יולי 2019, 23:53 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
ברכות. יש לו שבועיים תהילה עד שיחזור למציאות בא הוא מאמן ליגה כושל עם תעודות.

מיותר מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 00:13 
giladsch77 כתב:
קצת פרגון לא יזיק... העמיד נבחרת מדהימה, לוחמת, עם שיטת משחק ששלטה והכתיבה את צורת המשחק שלה, ושלא לדבר על היכולת לחזור מפיגור ולהכריע משחקים במחצית השניה.

העמיד נבחרת שכל השיטה שלה מתבססת על בלאגן, כאוס, ברדק.
שיטה מוקצנת יותר של השיטה שלו בגלבוע.
שיטה שתעבוד רק מול ילדים בני 19 שלא יודעים להתמודד עם הקצב והאיזוריות המסובכות.

השיטה הזו גם לא עבדה בגליל, ומי שיגיד לך אחרת שקרן.
העובדה שגליל מועדון שמסתפק בקבוצה אנרגטית ונושכת חילחלה לראש של אנשים, אבל שוכחים שמועדונים בסדר גודל של גליל עשו הישגים גדולים ממנה בהרבה בשנים האחרונות (על אחת כמה וכמה שזה מועדון שיודע להביא זרים).
הופעה אחת בפלייאוף והופעה אחת ברבע גמר גביע המדינה ב3 שנים זה לא שיטה שעובדת.

השיטה הזו לא תעבוד במועדון עם לחצים וציפיות, בלייאפ הראשון או השלשה הפנויה הראשונה שנקבל אחרי הלחץ השכונתי שלו כיסאות ישברו בדרייב אין.
השיטה הזו היא תקרת זכוכית ברורה לסיכוי שלנו לעבור סדרת פלייאוף או משחק גביע חשוב.

אבל בסדר, כל עוד אנשים לא מבינים שאליפות אירופה לעתודה היא עולם אחר לגמרי מעולם הבוגרים בהקשר של אינדיקציה, השיח לא באמת רציני.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 02:41 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
giladsch77 כתב:

העמיד נבחרת שכל השיטה שלה מתבססת על בלאגן, כאוס, ברדק.
שיטה מוקצנת יותר של השיטה שלו בגלבוע.
שיטה שתעבוד רק מול ילדים בני 19 שלא יודעים להתמודד עם הקצב והאיזוריות המסובכות.

השיטה הזו גם לא עבדה בגליל, ומי שיגיד לך אחרת שקרן.
העובדה שגליל מועדון שמסתפק בקבוצה אנרגטית ונושכת חילחלה לראש של אנשים, אבל שוכחים שמועדונים בסדר גודל של גליל עשו הישגים גדולים ממנה בהרבה בשנים האחרונות (על אחת כמה וכמה שזה מועדון שיודע להביא זרים).
הופעה אחת בפלייאוף והופעה אחת ברבע גמר גביע המדינה ב3 שנים זה לא שיטה שעובדת.

השיטה הזו לא תעבוד במועדון עם לחצים וציפיות, בלייאפ הראשון או השלשה הפנויה הראשונה שנקבל אחרי הלחץ השכונתי שלו כיסאות ישברו בדרייב אין.
השיטה הזו היא תקרת זכוכית ברורה לסיכוי שלנו לעבור סדרת פלייאוף או משחק גביע חשוב.

אבל בסדר, כל עוד אנשים לא מבינים שאליפות אירופה לעתודה היא עולם אחר לגמרי מעולם הבוגרים בהקשר של אינדיקציה, השיח לא באמת רציני.

התוצאות של בית הלחמי בשלוש השנים האחרונות היו בתקציב נמוך מאוד, כשהישראלי הבכיר היחיד שם הוא שוכמן (שאתה אמרת שהוא שחקן חלש). לאילו הישגים הגיעו בדיוק קבוצות בתקציב של גלבוע?
בשתי העונות האחרונות הכושלות של גלבוע עם בית הלחמי הכושל, הם סיימו את הליגה עם שני ניצחונות פחות מאיתנו למרות כמה מיליוני שקלים פחות בתקציב. משום בחינה אי אפשר להגדיר את העונות שלהם יותר כושלות משלנו, ובכל זאת לא ראיתי אותך כותב שפרנקו הוא מאמן "כושל עם תעודות". גם לא זכור לי שבירת כיסאות בדרייב-אין בשנתיים האחרונות, לא פיזית ולא מטאפורית, למרות שליי-אפים ושלשות פנויות של היריבות אני דווקא זוכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 08:29 
אם גלבוע גליל זו קבוצה שכל מטרתה זה להישאר בליגה אז בית הלחמי כן הצליח, אבל זו לא הצלחה שאמורה להוכיח משהו, אולי רק שהוא היובל נעים של הכדורסל.

היא קבוצה שהיו לה זרים טובים, מהטובים שיש בליגה (סיגרס,וויטינגטון,לידיי,האריסון,בראון,סטון, קרופורד), לא חסרות דוגמאות של קבוצות בתקציב נמוך שעושות קצת יותר ממה שבית הלחמי מוציא שם.
אני לא יודע מה היה התקציב של גרינברג באשדוד שהוא הוביל אותם למקום 4 עם חצי גמר גביע, או של רמי הדר שעשה עונה לא רעה בבאר שבע שעלתה ליגה וסיימה מקום 6 למרות סגל ישראלי דליל ו4-5 שחקני מפתח שנפצעו לו במהלך העונה (ווטסון,כריסטון,ברון,וואריק) - לבית הלחמי בגליל ב17/18 היו 3 זרים של יורוליג-טופ יורוקאפ והוא הגיע להישג דומה.
או של נהריה ב 15/16 שהישראלי הבכיר שם היה ניב ברקוביץ והם סיימו את העונה מקום 4.

עובדתית, לאורך השנים מאמנים מצליחים להוציא מקבוצות עם סגלים/תקציבים דומים לזה של הגליל תוצאות טובות יותר.
בית הלחמי ב3 שנים עם ניצחון פלייאוף אחד וניצחון אחד בגביע, כשאחת ההדחות הייתה לרעננה מהליגה ה2 דווקא בעונה של האריסון ושות.
גליל הפסידה השנה 9 פעמים ברציפות, מתי קבוצה הפסידה 9 פעמים ברציפות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 08:42 
סמל אישי של המשתמש
כל מילה של יובל. הוא לא איזה עילוי יוצא דופן, רחוק מכך. אבל עשה אחלה עבודה בגליל עם תקציב נמוך, בעיניי היה צריך לקבל מאמן העונה לפחות בעונה ראשונה שלו. וגם באליפות עשה אחלה עבודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 09:11 
אני לא מתיימר להיכנס לעינייני שיטות וכאלה, אם כי בהחלט השיטה של run and gun היא מתכון לצרות - מצד שני ים ובריסקר הם סוג של גאנרים (וגם ילדים שצריכים לידם מבוגר אחראי)
מה שכן,
מה שאף מאמן אחר לא עשה כאן אפילו פעם אחת - הבנאדם עשה פעמיים. ברצף!
אני מציע שעכשיו שנגמר פסטיבל הנבחרת, ניתן לו לחזור לקר עם הסקאוט ולסיים לבנות את הקבוצה ברוח (המאוד מעניינת!) שהוא התחיל...
בהצלחה רבה לו ולנו :hapoel:
ובאמת כל הכבוד לו על ההישגים עם הצעירים :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 10:36 
דרך אגב, כבר עכשיו אני יכול להצביע על בעיות שנובעות מתוך בניית הסגל.

מגמה ברורה של העדר סייז שיוצרת בעיתיות.
בקו האחורי כרגע יש לנו 2 שחקנים שהם שחקני הגנה מאוד בעיתיים:
ים מדר- שעדיין לא נמצא בשיאו הפיזי, הבנת המשחק שלו בהגנה פגעה בנו לא מעט וכמובן רמת המאמץ שלו והגישה בעיה גדולה.

בריסקר- אמנם שחקן חרוץ, אבל נמוך מאוד בטח לעמדה מספר 2, שבה הוא הולך לשחק כנראה, סייז מאוד בעייתי.

אנחנו חייבים בראש ובראשונה לפחות גארד אחד שהוא גוף גדול (פראיי הנרי, ורגאס), אבל העניין הוא שמאחר ואין לנו בקבוצה ישראלים סקוררים כמו בעונות האחרונות (רביב,האוול,בנקס) אנחנו חייבים לשים דגש על גארדים זרים שהם גם עוגנים התקפיים, אני צופה לנו קושי גדול למצוא שחקן שעונה ל2 הדרישות האלה שלא לדבר על 2, בטח על טווח המחירים שלנו.
אגב, אם היה לנו ישראלי כמו גולן גוט או בורדיון ששווים לי 2 שלשות למשחק ב 35-42% אז הייתי מוכן להתפשר קצת בקליעה של אחד הגארדים וזה היה עושה את ההבדל בשכר.
אבל במקום זה הביאו את שוכמן שקלע עונה שעברה 27% ל3 עם שלשה למשחק ב33 דקות, ואם לא נביא לפחות 2 זרים עם קליעה יציבה, נפתח תלות בקליעה של שוכמן.

גם שוכמן, שחקן בגובה 1.91, שלא יכול לשחק בעמדה מספר 2 (שחקן פיק&רול חלש, 21% מכדרור בעונה האחרונה) הוא אנדר סייז בעמדה מספר 3.
סימן שאלה גדול ביכולת שלו לשמור על 3ים כמו המילטון,מילבורן,דשון תומאס או מה שיביאו הקבוצות הגדולות.
זה כבר לא גלבוע גליל שאפשר לשחק 30 דק בהרכב 3 גארדים של שוכמן ב3 ולטשטש את העדר הסייז באמצעות בלאגן.

וזה נגמר עם טרידוואל, שהוא שחקן מצוין לדעתי.
אבל הוא 2.01 בלי גיבוי אמיתי, וכשאני אומר גיבוי אמיתי זה לא כדיר ולא אלטיט.
טרידוואל אני מזכיר בנאנטר שיחק כגבוה מחליף, באילת היה לידו את גריפין (גבוה יותר, אתלט יותר, נייד יותר) שעזר לו.
וכנראה שלא הולכים להביא עוד גבוה זר (לא בטוח שצריך לאור הבעיות האחרות).
יגיע יום ונצטרך לעלות לסדרת פלייאוף, משחק על כסף, פיינל פור או משהו.
שהשחקן הגבוה בסגל זה תומר גינת.

בקיצור ניתן לראות את ההתאמה בבנייה עד כה לשיטה שבית הלחמי ירצה להנחיל, אבל אי אפשר להתעלם מהבעיות הנל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ספטמבר 2019, 16:46 
בית הלחמי הודיע על עזיבת נבחרת העתודה, אחרי שתי זכיות רצופות. טוב מאוד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אוקטובר 2019, 22:32 
כנראה שלא סתם אימן קבוצות קטנות עד עכשיו.
מה שעובד (חלקית, רחוק מהעין, בלי הישגים) בקבוצות פח לא מתאים לציפית בהפועל. גם השיטת משחק שמלחיצה ילדים בני 17 לא באמת אמורה להשפיע על אמריקאים מנוסים ושחקנים עם טיפה יכולת.
כרגע כשלון גדול. אין שיטה, בחר שחקנים גרועים מאוד ובעיקר יש התפרקות טוטלית בסוף כל משחק.
מתחיל להתקרב למצב ניסו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2019, 09:42 
כל הביקורות המקצועיות על הזרים מוצדקות, אבל נראה שגם לבית הלחמי יש חלק בזה, או שהם לא מבינים אותו, או שרכבת החילופים שלו מורידים להם הביטחון, או שלא יודע מה, אבל אין הקשבה, השפעה סמכות, שליטה שלו על הזרים.... זרים באפילה

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2019, 11:58 
סמל אישי של המשתמש
הכל יכול להיות, אבל רוב מה שאנחנו רואים עכשיו, כולל החטאות לייאפים, איבודי כדור רשלניים, והגנה מביכה, היה קיים מהרגע הראשון ולא קשור למאמן.
למרבה הצער נראה שלמרות תנאי פתיחה טובים יותר, בשורה התחתונה כמו כמעט עם כל מאמן בשנים האחרונות פשוט נפלנו עם הזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2019, 09:03 
הפועל כתב:
הכל יכול להיות, אבל רוב מה שאנחנו רואים עכשיו, כולל החטאות לייאפים, איבודי כדור רשלניים, והגנה מביכה, היה קיים מהרגע הראשון ולא קשור למאמן.
למרבה הצער נראה שלמרות תנאי פתיחה טובים יותר, בשורה התחתונה כמו כמעט עם כל מאמן בשנים האחרונות פשוט נפלנו עם הזרים.

אני לא חושב שנפלנו עם כל הזרים, אלא שהזרים הטובים שכן היו פה לא יכלו להינות מקבוצה בנוייה היטב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2019, 09:28 
סמל אישי של המשתמש
בחלק משמעותי מהשנים בנינו על זרים שהתבררו כאכזבה - יינסי גייטס, טיילור באטל, מאט הווארד ומקי. שנה שעברה בכלל כמובן היה בלגן טוטלי עם הזרים. אפשר לאמר שעם בניית קבוצה יותר טובה ומאמן פחות נפוח הם היו באים לידי ביטוי יותר. אבל אצל רב השחקנים המשך הקריירה מראה שהבעיה במידה רבה היתה אצלם דווקא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוקטובר 2019, 21:22 
סמל אישי של המשתמש
זה בילתי נפרד מהעניין של ריבוי זרים.
יותר נדיר שנופלים עם ישראלים. קורה, אבל יותר נדיר, מהסיבה שמכירים את השחקנים הללו הרבה יותר טוב. זרים אנחנו מביאים ללא הרבה היכרות, וכשאין להפועל מערך סקאוטינג גדול שיוכל לפצות על זה.
ובגלל שחצי קבוצה זה הזרים, זה הופך להימור די גדול, שאנחנו צריכים לקוות לקלוע על כולם, אחרת הקבוצה לא מספיק טובה.
ואני לא אומר שצריך אז פחות זרים ויותר ישראלים, כי זה משמעותית יותר יקר, יהיה כסף לשחקנים פחות טובים, ושוב נהיה קבוצה לא מספיק טובה. אז לא ברור מה הפתרון, אבל אין ספק שריבוי הזרים גורם לזה שכל שנה אין לנו בניית קבוצה מספיק טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2019, 09:03 
red in blood כתב:
זה בילתי נפרד מהעניין של ריבוי זרים.
יותר נדיר שנופלים עם ישראלים. קורה, אבל יותר נדיר, מהסיבה שמכירים את השחקנים הללו הרבה יותר טוב. זרים אנחנו מביאים ללא הרבה היכרות, וכשאין להפועל מערך סקאוטינג גדול שיוכל לפצות על זה.
ובגלל שחצי קבוצה זה הזרים, זה הופך להימור די גדול, שאנחנו צריכים לקוות לקלוע על כולם, אחרת הקבוצה לא מספיק טובה.
ואני לא אומר שצריך אז פחות זרים ויותר ישראלים, כי זה משמעותית יותר יקר, יהיה כסף לשחקנים פחות טובים, ושוב נהיה קבוצה לא מספיק טובה. אז לא ברור מה הפתרון, אבל אין ספק שריבוי הזרים גורם לזה שכל שנה אין לנו בניית קבוצה מספיק טובה.

אני לא חושב שהריבוי לבדו גורם לכך. יש להפועל כמה בעיות בבניית הקבוצה:
- היררכיית קבלת ההחלטות מוזרה לחלוטין ולא יציבה.
- המאמנים קיבלו יותר מדי קרדיט בעבר ולכן, או שהביאו שחקנים באסט או שלחו שחקנים טובים הביתה(או לא השתמשו בהם), או התעקשו על שחקנים בינוניים עם אפסייד מוגבל.
- לעיתים שחקנים זרים באו ונראו כמו צל של עצמם למרות שהסקאוטינג עליהם היה טוב. זה קורה.
- המוניטין שלנו מדרדר. כמובן שיש הרבה מקומות הרבה יותר גרועים באירופה, אבל כמות הקטגורים שלנו גדלה.
- סדרי עדיפויות: יש שחקנים זרים שאי אפשר לוותר עליהם בבניית קבוצה לליגה- גארד תותח וריבאונדר/פינישר/חוסם מעל הטבעת.

אני חושב שההתאמות שניתן לעשות כרגע הן בעיקר מבניות. כמו שאמרת אין לנו כסף למערך סקאוטינג שיתחיל לרדת לפרטי אופי השחקנים. אולי צריך לעשות בקיץ מעין הקאתון לקבוצת אוהדים מסוימת עם ידע, שיתרמו סופ"ש ארוך מזמנם לאיתור מועמדים טובים להחתמה לעונה הקרובה. חוץ מהמיני רעיון הזה ושינויים מבניים, אין הרבה מה לעשות בתקציב הקיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2019, 09:29 
סמל אישי של המשתמש
אני כן חושב שיש לנו כסף. כלומר אין לנו כסף, אבל אין לנו כסף באותה מידה להכל. מכבי נתניה בכדורגל בחרה להוריד מקתציב השחקנים כדי שיהיה סקאוטינג נורמלי, וששאר התקציב ינוצל בצורה מיטבית. זה נשמע לי הגיוני. סקאוטינג זה לא קסם, אבל הוא מקטין סיכוי ליפול (בהכללה). הכסף שזה יחסוך לאורך זמן על החלטות לא נכונות אמור להתאזן עם הכסף שמוציאים עליו (אם לא יותר מכך)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2019, 10:10 
אני מסכים לחלוטין שהשקעה נבונה חוסכת כסף, אבל השקענו בסקאוט השנה ונפלנו בשניים וחצי שחקנים מתוך ארבעה. משהו בתהליך לא עובד(בעיקר חוסר היכולת שלנו להתרשם מכושר נוכחי של שחקנים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2019, 13:32 
סמל אישי של המשתמש
LeeorJuve כתב:
אני מסכים לחלוטין שהשקעה נבונה חוסכת כסף, אבל השקענו בסקאוט השנה ונפלנו בשניים וחצי שחקנים מתוך ארבעה. משהו בתהליך לא עובד(בעיקר חוסר היכולת שלנו להתרשם מכושר נוכחי של שחקנים).

א.זה קרה לנו גם שהשקענו במנהל מקצועי
ב.אם זה קרה לנו עם סקאוט שהצליח במקום אחר כמה פעמים.
להערכתי (בלי לדעת משהו) יש פה עוד אלמנטים ולהערכתי זה המעורבות של אנשים בקבוצה שחושבים שהם מבינים כדורסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2019, 21:28 
הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2019, 21:31 
סמל אישי של המשתמש
פרוויס חוזר לסגל במחזור 7, קולע שלשת ניצחון על הבאזר ובית הלחמי פורץ בבכי אחרי ניצחון ראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 08:54 
וואו, איזו אכזבה ענקית.
מראש לא חשבתי שבית הלחמי מאמן גדול והיה לי ברור שיש לו סגנון משחק מובהק ולא הרבה מעבר, אבל:
1. הוא נכשל כישלון חרוץ בבניית קבוצה שמתאימה לסגנון שלו. מראש זה היה גבולי, אבל אחרי החילוף של ליונס-פרוויס והמצב הגופני של גריפין זה כבר לא שווה כלום.
2. זה לא שאין בו הרבה מעבר לריצה, לחץ וחילופים אוטומטיים, אין בו כלום מעבר. אפס יכולת למצוא פתרונות יצירתיים, גם בהתקפה וגם בהגנה, אפס תרגילים, כלום. פשוט אכזבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 114 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: