תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 24 אפריל 2024, 03:37

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 31 דצמבר 2019, 11:21 
סמל אישי של המשתמש
אוף, יש לי כל-כך הרבה לכתוב, אבל ״הפועל״ באמת סיכם את הדברים בצורה הטובה ביותר, ובהתנסחות עדינה.
על דבר אחד כמעט בלתי אפשרי שלא להגיב: להגיד שההנהלה לא עשתה ככל יכולתה כדי להחליש את העמותה ולרוקן את החברות בה מתוכן, זה בערך כמו להכחיש את משבר האקלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 00:49 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
פרימו לוי כתב:
יובל והוקיץ', אין שום תאוריית קונספירציה. לי הטענות על ההתנהלות נשמעות כמו בולשיט, טריק מספר הדרכה לאיך להפטר משחקן.
אתה מייחס להנהלה אצילות נפש בכך שהיא לא חושפת את כל הjuice על רביב, ואני מייחס את זה לרצון להמנע מתביעת דיבה והבנה שעדיף להם לטפטף רמיזות לגבי "הסיבה האמיתית לשחרור" מאשר לומר זאת מפורשות.
יובל אתה לא מחפש איזה הסבר קוהרנטי, אלא איזשהו שחמט לוגי מדומיין שבמהלכו כל המתנגדים לשחרור רביב פשוט יסתנוורו מהלוגיקה הצרופה וחסרת הפגמים שהצגת, ולא תיוותר לנו ברירה אלא להודות בטעות. כמובן שבפועל אתה פשוט מאמין להנהלה ואני מאמין בסיפור הזה לרביב. ואתה לא יודע את האמת יותר ממני, גם אם הלכת ושוחחת אישית עם כל אחד מעובדי המועדון וכולם סיפרו לך שרביב לא נחמד.
הוקיץ' אין לי שום קושי להאמין לסיפורים על רביב, עוד מהימים שלו בנהריה למיטב זכרוני היו עליו רינונים שהוא לא הטיפוס הכי נחמד בחדר ההלבשה. דווקא בגלל זה אני לא קונה את זה ש6 שנים הוא היה מלאך ופתאום סרטן בגוף המועדון או לחילופין שהכילו אותו 6 שנים עד שפשוט נמאס. יש לי תחושה שלא מבוססת על עובדות שגם לפני 5 שנים היית יכול לשמוע את אותם סיפורים על רביב. למה עכשיו נזכרו שלא יכולים להכיל את זה יותר? אני משער שזה קשור לירידה ביכולת המקצועית בשילוב עם עניינים בין אישיים. את האמת לאמיתה אני לא יודע, האמת שאתה חושב שאתה יודע יובל, היא כמובן האמת שההנהלה בוחרת להציג ואתה בוחר להאמין לה. לי ברור שזה בולשיט כי לא חסרים שחקני ספורט מובילים שהם חרא של אנשים וזה לא יותר מדי מפריע לאף אחד, ואני לא מאמין שהאישיות של רביב השתנתה באופן דרסטי לרעה במהלך ה6 שנים האלו עד שהגענו לנקודת שבירה. לי ברור שזה רק חלק מהסיפור. את ענייני המחיר התדמיתי והכלכלי אני גם לא קונה, ההנהלה הזו הוכיחה לא פעם ולא פעם שמחיר תדמיתי הוא לא פקטור מוביל אצלם, לטוב ולרע, והמחיר הכלכלי של השלמת השכר שלו כנראה מתקזז פלוס מינוס עם הבאה של שחקן זול יותר לעמדה (שוכמן). ובאופן כללי אם אפשר לחסוך את התיאורים קורעי הלב (והמגוחכים) על הקורבן הגדול של רפפורט הקדוש המעונה המסכן זה גם יהיה נחמד. אפילו הניסנובים היו מתפדחים אם היו מציגים את הנוכחות שלהם כבעלי המועדון במושגים שעליהם דיברת על רפפורט.
הוקיץ' בקשר ללכלוכים של הצדדים אחד על השני, מצטער, אין גזירה שווה בין שחקן להנהלה. אין כאן שיוויון כוחות ומה שמותר לרביב לא מותר להנהלה של מועדון כדורסל שמכבד את עצמו. כל הדרך טענתי שלשחרר את רביב זה לגיטימי (על אף שבאופן ברור לדעתי זה היה צעד מחורבן בכל מובן שהוא), עיקר הביקורת שלי היתה על הילדותיות של ההנהלה עם ההגררות לקרבות בוץ וחוסר היכולת לסיים בפרידה מכובדת עם שחקן שבעיני רוב האוהדים היה סמל.
ותסלח לי על חוסר הכבוד לתרומה של רפפורט. שבעתי די גם בכדורגל וגם בכדורסל מבעלי הון שחושבים שבלעדיהם השמש תכבה והשמיים יפלו.

קודם כל, בוא אני אגלה לך סוד - את מה שאני יודע על ההתנהלות של לימונד אני יודע לא מההנהלה. בדיוק את אותם דברים ששמעתי באסיפת העמותה, שמעתי עוד קודם לכן מאנשים אחרים. וכן, לימונד אף פעם לא היה מלאך, אבל ההתנהגות שלו בשנה האחרונה היוותה שינוי דרסטי בהשוואה לשנים שלפני כן, ברמה שאף אחד כבר לא היה מוכן לסבול.
לגבי הטיעונים שלך, הם קצת מגוחכים, סלח לי.
ההנהלה של הפועל לא מוציאה את הלכלוכים על לימונד כי היא מפחדת מתביעת דיבה? מתי היה מקרה אחד בהיסטוריה שאמירות על שחקן שיש לו אופי בעייתי והוא גורם נזק בחדר ההלבשה גררו תביעת דיבה? זה טיעון מגוחך.
לגבי המחיר הכלכלי ברור שזה לא נכון. הרי כל אלה שמצדדים בלימונד, ואני די בטוח שאתה ביניהם, התלוננו פה מהקיץ שאנחנו מבזבזים כסף רק כדי לזרוק את לימונד ועוד להחליף אותו בשחקן פחות טוב. אם לוקחים את הפיצוי שצריך לשלם ללימונד, את השכר של שוכמן ואת הפיצוי לגלבוע על השחרור של שוכמן, זה סכום גבוה יותר מהשכר שלימונד היה אמור להרוויח העונה.

אבל בסדר, ממה שאני מבין, תיאוריית הקונספירציה הקוהרנטית היא שבגלל שרביב לא הכוכב שהיה, אלא רק שחקן סביר, ובנוסף אולי גם בנאדם קצת לא נחמד, אז העדיפו להחליף אותו בשוכמן (ועוד להוסיף על כך כסף)..

א. מרבית טענותיך בקשר ללימונד (התעמרות במדר, התעמרות בעובדי וביתר שחקני הקבוצה) מוגזמות. לא נוקט עמדה בעניין התרחשותן, אבל הן לא אירעו באופן המתואר.
ב. באם ההנהלה הייתה מפרסמת טענות אלו מיוזמתה, לא רק שהייתה חושפת את העמותה לתביעה, אלא שהעמותה הייתה מפסידה בתביעה. וכן, אענה מראש כי סיכוי גבוה מאוד שרביב היה תובע.
ג. המומ עם שוכמן החל כשבוע-שבועיים לאחר עזיבתו של לימונד.

עצה חברית (ובאמת שלא ממקום מתנשא) - אל תאמין למה שבעלי אינטרס אומרים לך. כן, הדבר נכון גם לגבי אמירותיו של לימונד. המציאות הרבה יותר פשוטה משלל התיאוריות שעולות פה בפורום, גם על-ידך. יש פה (ובכלל, בקרב הקהל) נטייה לסבך דברים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ינואר 2020, 08:57 
סמל אישי של המשתמש
אז אם אני מבין מדבריך.
א. לימונד עזב כי רצו לקדם את מדר.
ב. לימונד עזב כי חששו שקידום מדר על חשבונו יגרום להחרפת בעיות המשמעת.
ג. לימונד עזב כי הוא שחקן מוביל והחליטו שמי שיוביל את הקבוצה יהיו הזרים, ולכן לימונד נהפך לסרח עודף שלא התאים יותר לקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2020, 22:21 
הביתה.
אמצע העונה והוא לא קידם את הקבוצה במילימטר.
ההגנה טיילת. ההתקפה חושך. האנרגיות - בית עלמין.
מספיק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2020, 22:41 
סמל אישי של המשתמש
בזיון. בושה שהאיש מקבל משכורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2020, 22:53 
האיזורית - טיילת
הטיפול בפיקנרול - עלבון לאינטליגנציה
חילופים כדי למנוע חדירות - רמת ביצוע של קט סל ב'
מה כן עושים באימונים?

התקפית -
תרגילים לפוסט אפ של וויליאמס - אין
תרגילים לשלשות פינה פנויות - אין
תרגילים לתקוף מגינים חלשים כמו שולדי עם המילטון נניח שיגיע לטבעת - פחחח
הרכבים מאוזנים עם שחקנים חמים בעמדות נכונות - הגזמתי

יאללה אריאל, שחרר אותנו מהחוסר יכולת שלך. מאמן כדורסל נורמלי אתה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2020, 23:08 
סמל אישי של המשתמש
הכתובת היתה על הקיר. גם את שני הניצחונות האחרונים השגנו בשיניים. הניצחון היחידי של האשדוד בסיבוב הראשון היה עלינו. ניצחון החוץ הראשון העונה של אילת - הערב נגדנו.

לאריאל יש פילוסופיית משחק אבל היא קרסה בתחילת העונה. השחקנים שהביא התאימו לשיטה שלו אבל זה לא דפק. הלכו על שחקנים מוכחים והימרו שהכישרון יכפה על אזלת היד של המאמן. לא עובד.
לאריאל יש כדורסל אבל הפועל הזו לא מתאימה לו וניכר שהוא אובד עצות ואין לו פיתרון למצב.

עם כל הצער שבדבר צריך להיפרד ממנו עכשיו אחרת לא זו בלבד שלא נגיע לפלייאוף, עוד נמצא את עצמנו בקרבות נגד הירידה.

Sent from my H8324 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2020, 23:23 
זה נכון. בית הלחמי התרגל לאמן קבוצות עם אופי מסויים, ברגע שהתחלפו הזרים הלומי הקרב שהיו פה - זו כנראה קבוצה שהוא מתקשה לאמן, והיא מתקשה לשחק את הכדורסל שהוא רוצה. למרות שאני לא זוכר מתי היתה להפועל מחויבות הגנתית כזאת חלשה, ולזה לא צריך מאמן בכלל

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2020, 23:29 
לדעתי בית הלחמי סיים את הקדנציה שלו בהפועל)(אלא אם כן נגמר הכסף בקופה)
מעניין מי יהיה המאמן הבא של הפועל

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2020, 23:32 
לא מאמין שפספסתי את האשכול המופלא הזה עד כה. בכל אופן, מחזק כמעט כל מילה של פרימו לוי והפועל שנכתבו בו.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2020, 00:01 
אם אתם חושבים שעם מאמן אחר השחקנים האלה יתחילו לשמור אני חושש שתתבדו.
הלואי שאני טועה אבל כמו שאמרתי - אני רואה שידור חוזר של עונת אברהמי רמי הדר. רק שהשנה אין לנו כבר אפשרות להחליף חצי סגל יותר.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2020, 00:04 
תמשיכו לספר סיפורים על כך שברגע שהכדור יהיה בידיים של ליונס הכל יראה טוב יותר.
כל חלקה בעבודת האימון של הקבוצה הזו רקובה מהיסוד.
כל הבעיות בהתקפה הוקאו ונחשפו סוף סוף גם מבחינת הסקור.

התרגילים משוחקים בקצב שלא מתאים לקבוצת צמרת-אמצע טבלה בליגת העל, הריווח לא טוב ואין שום גרף של שיפור בגזרה הזו גם אם נחתים את קלאתיס וניתן לו את הכדור.
כדאי שיתעוררו ולא יתנו לכישרון הענק שיש לנו לעוור ולעוות את המצב, מה שהולך במשחק ההתקפה של הפועל תל אביב זה קטסטרופה, לא טוב.

מה שקרה מול גליל ואשדוד זה ניגוב גדול של האמת, כל קבוצה שתעשה הכנה בסיסית תעצור את משחק ההתקפה שלך אלא אם תקלע שלשות משוגעות.
אילת מהקבוצות החלשות בליגה, ולא הכי מאומנת, עם 4 זרים אתלטיים עם אימפקט הגנתי ויעילות בחילופים + ישראלים ממושמעים טקטית עשו לנו בית ספר להגנה היום.
עצרו אותנו על 70 נקודות, בבית, ממוצע הנקודות שספגה אילת במשחקי החוץ עד המשחק היום היה 87.4!

הגנתית הבעיות הן בכלל עצומות.
התקשורת בין השחקנים לא קיימת ברמה חובבנית, הפתרונות ההתחלתיים לא תמיד נכונים.
תוסיפו לזה שחקנים בלי רגליים ובלי הרבה שכל (מבלי לפגוע באף אחד) וקיבלתם את קבוצת ההגנה אולי הכי חלשה בארץ.
מה שהכי מייאש זה העדר השיפור, שום מגמה חיובית או נקודות אור.
אילת הגיעו לקרש סל/דאנק בלי סוף. טיילת.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

נערך לאחרונה על ידי בוריס בתאריך 14 ינואר 2020, 00:11, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2020, 00:05 
אין ויכוח שבית הלחמי נכשל בענק ושהקבוצה נראית איום ונורא. אבל הגיע הזמן אני חושב, להכיר בעובדה שהפועל כרגע זה מועדון חולה, שאף מאמן בערך לא מצליח בו, בטח לא באופן עקבי. ומאמנים שנכשלו פה מסתדרים סבבה בסיטואציות בריאות במועדונים אחרים. וזה לא רק מאמנים, אגב.
אז אין ויכוח שבית הלחמי לא מתאים. אבל זה שיחליף אותו, בסבירות גבוהה, לא יתאים בעוד חצי שנה. יש למועדון הזה בעיה עמוקה, מהותית. הוא חולה. צר לי.
מישהו מופתע שבריסקר היום כיכב בחיפה? הוא נמצא פשוט במועדון בריא. כן, למרות שירד ליגה לפני שנתיים. מועדון בריא עם דרך וניהול, שגם אם אני לא מת עליהם, הם קיימים והם הרבה יותר סבירים מאשר מה שהולך פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2020, 00:22 
בדיוק מה שכתבתי פה בכמה אשכולות שונים. זה בכלל לא ברמת הפיק אנד רול או אחוזי קליעה

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2020, 00:33 
אני באמת לא משוכנע שזה קשור להנהלה נטו. החתימו את בריסקר ל-3 שנים כדי שיצליח בחיפה ויעשו לנו לאומי 2?
אני חושב שהסיבה היא יותר בכיוון שהפועל הוא מועדון בפרופיל יותר גבוה מבחינה תקשורתית ודרישות על המגרש ממכבי חיפה למשל.
זה לא שאנחנו מצליחים יותר ממכבי חיפה, אבל האווירה אצלנו הרבה יותר מלחיצה ולכן צריך על הקווים וגם על הפרקט בעלי תפקידים שמסוגלים להתמודד עם הלחץ הזה.
כלומר, לא חייבים להיות בהכרח מוכשרים יותר מקצועית אבל מתאימים יותר ללחץ התמידי כי אצלנו יש לחישות מהקהל על כל פוזשן משני צידי הפרקט.
הקבוצה היחידה שדומה לנו בפרופיל הנ"ל בליגה היא הפועל חולון, אבל שם הביאו לאורך השנים מאמנים ושחקנים טובים יותר פשוט, כי יש להם יותר כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2020, 03:20 
סמל אישי של המשתמש
באמת נראה בחור נחמד, אבל אני מאבד כל שריד קטן לאמונה שהוא יכול לעשות משהו עם הקבוצה הזאת.
מצד שני, פרוויס צודק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2020, 08:08 
רדנקו כתב:
הלואי שאני טועה אבל כמו שאמרתי - אני רואה שידור חוזר של עונת אברהמי רמי הדר. רק שהשנה אין לנו כבר אפשרות להחליף חצי סגל יותר.

דבריך לא מדויקים.
ברור שכדי להיות קבוצת הגנה טובה צריך שחקני הגנה טובים ואת זה אין לנו.
ליונס, גינת, ים, המילטון הם שומרים בינונים מינוס ואת זה שום מאמן לא ישנה.

ועדיין, צריך איזושהי סחמה הגנתית שתחפה על זה.
ברגע שקבוצה יודעת את הפיתרונות מראש, ואוחזת בתקשורת ותיאום זה ברוב הפעמים חלק גדול מהעבודה.
כרגע זה נראה שאף אחד לא יודע מה השני עושה, שחקן אחד עושה פיתרון א בזמן שחברו מבצע פיתרון ד.

אנחנו צריכים להיות קבוצת התקפה מן הסתם, אבל בהחלט אפשר לשמור טוב יותר מאיך שאנחנו שומרים.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 01:46 
‏אריק שיבק חוזר לאמן: סיכם באלבה פהרבאר ההונגרית עד לסיום העונה.

ניצלנו מהאופציה שיגיע להפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ינואר 2020, 16:04 
לא רגוע בהפועל: בית הלחמי פוצץ את האימון

https://m.one.co.il/Mobile/Article/351689.html

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ינואר 2020, 18:03 
בוריס כתב:
רדנקו כתב:

דבריך לא מדויקים.
ברור שכדי להיות קבוצת הגנה טובה צריך שחקני הגנה טובים ואת זה אין לנו.
ליונס, גינת, ים, המילטון הם שומרים בינונים מינוס ואת זה שום מאמן לא ישנה.

ועדיין, צריך איזושהי סחמה הגנתית שתחפה על זה.
ברגע שקבוצה יודעת את הפיתרונות מראש, ואוחזת בתקשורת ותיאום זה ברוב הפעמים חלק גדול מהעבודה.
כרגע זה נראה שאף אחד לא יודע מה השני עושה, שחקן אחד עושה פיתרון א בזמן שחברו מבצע פיתרון ד.

אנחנו צריכים להיות קבוצת התקפה מן הסתם, אבל בהחלט אפשר לשמור טוב יותר מאיך שאנחנו שומרים.
לא לזה התכוונתי. התכוונתי לכך שמדובר בקבוצה חולה ושחקנים שלא עושים את המינימום למרות שלדעתי רובם יודעים ויכולים לשמור כשהם רוצים. וכאן אני לא חושב שיש מאמן שיוכל לשנות את המצב המנטלי של הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 ינואר 2020, 20:04 
הודעה רשמית: אריאל בית הלחמי פוטר

https://www.facebook.com/hapoeltlvbc/ph ... =3&theater

מי המועמדים להחליפו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 ינואר 2020, 23:31 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:
מאמן שרוצה להתפטר לא צריך לאמן את הקבוצה.
הנהלה מביכה.

חודש וחצי מאחור מידי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: