תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 25 אפריל 2024, 04:16

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 08:36 
סמל אישי של המשתמש
:
אוהדי הפועל חיים בסרט.אנחנו לא קבוצה צמרת וכנראה גם שלא נהיה קבוצת צמרת עוד הרבה שנים. עד אז תתחילו להתרגל למקומות 6-10 כל שנה.ברגע שנבין את זה החיים שלנו יהיו הרבה יותר קלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 08:49 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
פאביו כתב:
יובל כתב:
אדום אחר כתב:
העניין הוא פשוט:
בשנים האחרונות רמי והעמותה שמאחוריו התעייפו (וזה טבעי אחרי המסע האדיר) ואיפשר לרפפורט (ושאר הבעלים הפרטיים שמאחוריו) להיות יותר ויותר דומיננטים.
את התוצאות לכך אנחנו רואים שבוע אחר שבוע ושנה אחר שנה.
אם התהליך המובהק הזה לא ייפסק - אנחנו גמורים.

על סמך אילו עובדות אתה ממציא את השטויות האלה?

גם אם תכתוב את השאלה הזו 2000 פעם זה לא ממש יעשה אותך צודק או חכם.

כל השנים האחרונות של הפועל מפוספסות
כל שנה מבזבזים כספים על החלפות מאמנים , רכבות של זרים והעפת סמלים ללא שום הסבר הגיוני.
הייתה הזדמנות אדירה ב5-6 שנים האחרונות לעשות את הקפיצת מדרגה גם מבחינת הישגים וגם מבחינת חיבור עוד קהל לקבוצה(מנויים ועמותה) ולצערנו העונות הללו היו כשלון.
גם אם תכתוב את השאלה עוד 3000 פעם זה לא יעזור לך שהדרך הניהולית נכשלה.
ושוב אחזור כדי שלא תשאל שוב ושוב ושוב ושוב את אותה שאלה
הנה העובדות:
החלפת מאמנים בלתי פוסקת
רכבת של זרים
העפת סמלים וכאלו שמזוהים עם הקבוצה בצורה ברוטלית מעליבה שמתאימה אולי להם מהצד השני של הכביש

תתיחס לזה ולמה שכתוב למטה

ציטוט:
הרגשתי שאני אסיים את הקריירה בהפועל תל אביב. זה מה שנאמר לי. בכל פעם שהיינו מאריכים חוזה, ידידיה היה אומר שכל עוד הוא בהפועל, אני אסיים פה את הקריירה. שבוע אחרי שהודחנו מהפלייאוף הם זימנו אותי לשיחה בשמונה בבוקר. שאלתי את ידידיה אם זה דרמטי. הוא ענה 'בעיני המתבונן'. בשיחה רמי כהן אומר לי בלקוניות 'תשמע, ביבו', באיזה מבט כזה חצי מחייך, חצי מתפתל, 'החלטנו לשנות כיוון, אתה לא בתכניות שלנו'. הייתי המום. חשבתי הולכים לדבר איתי על השנה הבאה, אולי על תפקיד אחר, אולי, רחמנא לצלן, להוריד בכסף.

"אני לא יודע, אבל לא ראיתי את זה מגיע. אמרתי להם 'אוקיי, אני מופתע, עשיתם את זה בעבר ללא מעט שחקנים. מצד שני, אתה (אני פונה לידידיה) הבטחת לי כל הזמן שאני אסיים את הקריירה פה. אמרת כל עוד אני פה בהפועל תל אביב, אתה תסיים'. הוא אומר לי 'לפחות מישהו מאמין לי'. הוא שיקר לי. הוא אומר לי שזה ביזנס, אבל בשבילי הפועל ת"א לא הייתה ביזנס. הפועל ת"א היא הבית, תמיד. תמיד יהיה לי מקום בלב להפועל תל אביב".

בנוסף אמר על רפפורט: "הוא הסיבה שארז אדלשטיין לא בהפועל תל אביב. אני יודע את זה בוודאות. הוא אמר 'או אני או הוא'. הוא מביא 400 אלף שקל בשנה והעדיפו את ה-400 אלף שקל האלה מאשר לשמור מאמן שעשה את הקבוצה".

כמו כן, בראיון לספורט הארץ, האשים לימונד את רפפורט ב"נוכלות" ואמר שהוא "מקווה שהמקרה שלי יראה את ההתנהלות הפושעת של העומדים בראש המערכת

בוא, אני אתייחס למה שכתוב למטה ולכל שאר השטויות שאנשים חסרי מושג או אינטרסנטים זורקים לאוויר.

לגבי לימונד, הוא שוחרר מהפועל מכמה סיבות.

קודם כל הוא היה סרטן בחדר ההלבשה. רב עם שחקנים, רב עם הצוות המקצועי ונזרק מאימונים, השרה אווירה רעה על כל הקבוצה. במקום שיהיה הקפטן שיעזור לקבוצה, היו צריכים להתעסק בלהכיל ולהתמודד איתו ועם הנזק שהאישיות שלו בקבוצה גרמה.
דבר שני, בהמשך ישיר לכך, הוא גם התנהג בצורה דוחה וחצופה כלפי עובדי המועדון. היחסים הבין-אישיים שלו היו בלתי נסבלים. לא רק כשחקן בחדר ההלבשה הוא היה סרטן אלא כעובד במועדון.
וכבונוס הוא גם סימן את ים מדר והתעמר בו באופן אישי, לכלך עליו והתמרמר עליו בכל סיטואציה וגם נכנס בו באימונים.

לאור ההתנהגות הבלתי נסבלת והבלתי מקובלת לכל אורך העונה שעברה, החליטו שהוא לא יהיה יותר חלק מהקבוצה. למרות שידעו מראש שמדובר בצעד עם השלכות כלכליות לא פשוטות.

לצערי, מתוך אצילות, נאיביות, והתנהלות תקשורתית רעה מאוד לדעתי האישית, בהפועל החליטו לשמור על הסיבות האמיתיות לסילוקו בסוד, ולספק כלפי חוץ הסברים ריקים מתוכן אמיתי של מיצוי וחילופי דורות. בכך הם נתנו ללימונד להפיץ שקרים ללא בקרה ולהסיט את האש כלפי ההנהלה החבוטה ממילא של הפועל, ולגרום גם להנהלה וגם למועדון נזק.
אגב, אמנם הם שמרו על כך בסוד (כולל בקשות לאורך החודשים האחרונים מאוהדים לא להפיץ את כל הסיפורים סביב לימונד, בקשה שאני מפר עכשיו כי נמאס לי לראות את החבטות באנשים שתורמים כל כך הרבה להפועל), אבל כל אוהד שהיה כל כך נסער מזריקתו של הסמל לימונד מעוניין לשמוע על הסיבות לעזיבתו, היה יכול לשאול כל אחד בהנהלה ובמועדון ולקבל תשובות מלאות וכנות, כמו בכל נושא שמפריע לכל אוהד של הפועל בהתנהלות המועדון. אבל כנראה שיש כאלה שמעדיף לטנף במקום להתוודע לעובדות (או במינימום לשמוע את כל הצדדים, למרות שאני עוד לא ראיתי אוהד אחד ששמע את הצד של ההנהלה ועדיין היה לו טענות כלפיה בנושא הזה).

לגבי אדלשטיין, המעשיה לפיה ידידיה הוא זה שסילק אותו היא משעשעת. במציאות, בחודשים האחרונים לעבודתו בהפועל, אף אחד במועדון כבר לא היה יכול לראות את הפרצוף של אדלשטיין, כולל כל ההנהלה וכולל כל השחקנים. ההחלטה להיפרד מאדלשטיין התקבלה פה אחד על ידי כל ההנהלה בלי שום ספקות ובלי שום מאבקים או חילוקי דעות. לידידיה רפפורט לא היה שום משקל בנושא. האגדה שאדלשטיין הפיץ באמצעות כמה חברים שלו בתקשורת לגבי סיבת עזיבתו היא כל כך מופרכת ומנותקת מהמציאות, אבל אפשר לסמוך על הטיפשים שבאוהדים, בקהל הטיפש ממילא של הפועל, שיבלעו בשקיקה שקרים מגוחכים כאלה.

ועוד עובדה נחמדה גם לגבי אדלשטיין וגם לגבי הגירעון מה"שנים האחרונות": כל אחד שמתעניין מספיק בהפועל יודע שרוב הגירעון נוצר בתקופתו של אדלשטיין - בעיקר בעונה שלו בלאומית, אז הוא חלב מההנהלה תקציב עתק, כולל גחמות תמוהות כמו הליגה הבלקנית. בשנים האחרונות, שבהם כביכול ידידיה תפס פיקוד ודרדר את המועדון גם כלכלית, הגירעון לא תפח אלא בסך הכל עדיין נסחב מתקופת אדלשטיין.

לגבי ידידיה רפפורט, בזמן שאוהדי הפועל מקטינים את ההשקעה שלהם בקבוצה מחוסר אכפתיות וחוסר דחיפות, או לחילופין גורמים נזקים כספיים עקב התנהגות אלימה, ידידיה רפפורט מעלה כל שנה את סך השקעותיו בקבוצה (יחד עם כל הזמן והכוחות הנפשיים שהוא משקיע בה). כיום הלכה למעשה, הוא אחד האחראיים לכך שלהפועל יש תקציב מכובד לקבוצה בליגת העל. בלעדיו, אני לא חושב שנתפרק, אבל התקציב שלנו לא יאפשר לנו יותר מאשר להילחם עונה אחר עונה על מקומנו בליגת העל, משהו שב-8 עונות, לא באמת עמד בסכנה מוחשית. וכל מה שהוא מקבל בתמורה זה רעל, קללות וגידופים. בניגוד לרמי, אני אפילו לא חושב שהוא מקבל איזשהו פידבק חיובי על מה שהוא עושה ותורם למען המועדון. כפיות הטובה במקרה שלו היא מדהימה, אני לא מבין למה הוא עושה את זה בכלל ואם זאת לא הייתה הקבוצה שלי, הייתי מאחל לכל מתנגדיו שיזכו למועדון בלעדיו - הייתי רוצה לראות כמה היא מצליחה בלי הכסף שלו אבל עם שליטה מלאה של עמותת האוהדים הטהורים.
תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 09:24 
סמל אישי של המשתמש
כשאתה אומר שאוהדי הפועל מן השורה מקטינים מעורבות בגלל "חוסר אכפתיות וחוסר דחיפות" אפשר לשאול כמה זה נכון ומי אחראי למצב הזה. אבל על זה עוד אפשר להתווכח.
בנושא הגירעון מה שאמרת לצערי פשוט לא נכון. הגירעון גדל בתקופת ידידיה בקבוצה, לא בקצת ולא בעשרות אחוזים, אלא פי כמה. כמעט כל מי שעבר במועדון בשנים הרלבנטיות יעיד על כך.

זה נתון לויכוח גם האם ידידיה הוא הגורם לגידול בגירעון. לדעתי האישי הוא לא הגורם היחיד, הוא בעצם במידה רבה רק סימפטום להפנית העורף של רמי לחיזוק העמותה ושמירה על עצמאותה. בכל מקרה, כמו כל דבר בחיים זה מורכב. אבל לסגנון הניהול של ידידיה יש קשר ישיר לעובדה הזאת (שחרור כריס אוונס כמשל). זה נכון שהוא היום האחראי לכך שיש לנו עדיין קבוצה בכלל. אבל הוא גם אחד האחראים הראשיים לכך שאנחנו בכלל במצב של תלות נוראית שכזאת בו.

נערך לאחרונה על ידי הפועל בתאריך 30 דצמבר 2019, 10:50, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 10:07 
על פי יעקב מאיר מישראל היום:
רמי כהן מפגש עם דרוקר והציע לו לאמן את הפועל.

https://www.israelhayom.co.il/article/719883

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 10:56 
הנהלה מאמן שחקנים.50 שנה,ושום דבר לא השתנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 11:16 
יובל - הגירעון יצא משליטה ויוביל לחדלות פרעון. (והפעם נראה שהשופט אורנשטיין כבר לא יהיה שם בשבילנו..).
להגיד שזה רק "שאריות" מתקופת הגחמות של אדלשטיין זה להתעלם מהמציאות. יש פה כדור שלג - אולי הוא החל אצל ארז אבל הוא המשיך בעוצמה מאז ועד היום.
אני משתמש "זוטר" בפורום אבל אני מבטיח שאין לי שום "אינטרס" (כפי שרמזת) מלבד הצלחת המועדון,
לכן אצטט את המשתמש "הפועל" (שאין עוררין עליו בפורום ותמיד היה אובייקטבי וחף מכל אינטרסים מלבד אהדת הפועל) שכתב כאן:
"אני מסכים שבעידן ידידיה נוצר מרבית הגירעון וההתנהלות חסרת האחריות סביב הלוואות, יחס לשחקנים, וירידה בדומיננטיות של העמותה. ואין ספק שזאת התנהלות רעה"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 11:51 
הפועל כתב:

בנושא הגירעון מה שאמרת לצערי פשוט לא נכון. הגירעון גדל בתקופת ידידיה בקבוצה, לא בקצת ולא בעשרות אחוזים, אלא פי כמה. כמעט כל מי שעבר במועדון בשנים הרלבנטיות יעיד על כך.

לא יכול להיות!! אתה כנראה סתם עוד "אוהד טיפש של הפועל".
אבל היי, תתנחם בזה שיש עוד הרבה כמוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 12:38 
סמל אישי של המשתמש
וואו איזו חשיפה מרעישה לגבי רביב. הוא לא נחמד. כמו שרמי כהן אמר, 6 שנים רביב במועדון ובהפועל כל כך סבלו ממנו, שבוע לפני שנפטרו ממנו רצו להאריך לו חוזה אבל אז הוא קילל את ים מדר והבינו שפשוט הוא לא חברמן והחליטו שנפטרים ממנו? או שכמו הרבה שחקנים שעברו כאן, ברגע שלא רוצים אותם יותר אז נזכרים שהם חיים אורח חיים לא ספורטיבי\לא מחוייבים ובאו רק לים ולמסיבות\יש להם חרא אופי.
אני גם בטוח אגב שידידיה רפפורט מותיר אחריו שובל ניחוח מרכך כביסה בדין באשר הוא צועד במסדרונות ההנהלה, מותיר אחריו עובדים ושחקנים שסופקים כפיהם בשביעות רצון "אחח איזה אדם, איזו אישיות"
וכל מי שלא מנשק את קצות האצבעות של בעל ההון התורן במועדון הוא כפוי טובה מסריח שלא מעריך את הקורבן הנוראי שרפפורט/שאול מקריב מתוך אלטרואיזם מוחלט. מדובר בהתגלמות מודרנית של הכרייסט שבא לשאת את חטאינו ואנחנו צולבים אותו שנית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 12:58 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:
וואו איזו חשיפה מרעישה לגבי רביב. הוא לא נחמד. כמו שרמי כהן אמר, 6 שנים רביב במועדון ובהפועל כל כך סבלו ממנו, שבוע לפני שנפטרו ממנו רצו להאריך לו חוזה אבל אז הוא קילל את ים מדר והבינו שפשוט הוא לא חברמן והחליטו שנפטרים ממנו? או שכמו הרבה שחקנים שעברו כאן, ברגע שלא רוצים אותם יותר אז נזכרים שהם חיים אורח חיים לא ספורטיבי\לא מחוייבים ובאו רק לים ולמסיבות\יש להם חרא אופי.
אני גם בטוח אגב שידידיה רפפורט מותיר אחריו שובל ניחוח מרכך כביסה בדין באשר הוא צועד במסדרונות ההנהלה, מותיר אחריו עובדים ושחקנים שסופקים כפיהם בשביעות רצון "אחח איזה אדם, איזו אישיות"
וכל מי שלא מנשק את קצות האצבעות של בעל ההון התורן במועדון הוא כפוי טובה מסריח שלא מעריך את הקורבן הנוראי שרפפורט/שאול מקריב מתוך אלטרואיזם מוחלט. מדובר בהתגלמות מודרנית של הכרייסט שבא לשאת את חטאינו ואנחנו צולבים אותו שנית

כל מי שלא מסתדרים איתו או מעיפים אותו מהפועל בצורה מבישה הופך מיידית לסרטן בחדר ההלבשה או פסיכופט על הקווים.

עצוב לי שהסל , שככ עורר בי גאווה עד לפני 4-5-6 שנים , הופך לדומה מיום ליום לכדורגל.

שזה קורה פעם אחת,אז וואלה הגיוני.
שזה קורה פעמיים נדלקת נורה.
שזה קורה כבר יותר מידיי פעמים הסרטן בחדר הלבשה והתאורים כלפי ארז הופכים לחשודים בעיניי כמו שכתב המשתמש מעליי ברישא של דבריו.

ולי אין שום אינטרס חוץ מהיותי אוהד הדיוט או אנטי כלפי איש זה או אחר (לא ניסנובס ובטח שלא ידידיה).
רק רוצה דבר אחד ויחיד:
הצלחתה של הפועל תל אביב.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 14:03 
סמל אישי של המשתמש
beny כתב:
על פי יעקב מאיר מישראל היום:
רמי כהן מפגש עם דרוקר והציע לו לאמן את הפועל.

https://www.israelhayom.co.il/article/719883
בוואלה פורסם עכשיו שאחרי ישיבת הנהלה הוחלט שאריאל יישאר.

במקביל פורסם עוד בוואלה באותה ידיעה, כי הפועל קרובה לסכם את תנאיו של הסנטר דניאל קופרברג ששוחרר לאחרונה ממכבי חיפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 16:31 
אז לא הסתדר עם דרוקר (עוד הדלפה לתקשורת), אז אריאל נשאר.
בגדול אחלה תחושה אמורה להיות לו.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 17:56 
סמל אישי של המשתמש
ברור, עדיף לפטר ואז לחפש מחליף ולהיתקע בלי מאמן, כשבינתיים כל המועמדים סוחטים אותך כי יודעים שאתה לחוץ.
לחולון זה עבד יופי. היו חודש עם מאמן זמני, התדרדרו בליגה ואיבדו סיכוי לעלות שלב באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 18:00 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
כשאתה אומר שאוהדי הפועל מן השורה מקטינים מעורבות בגלל "חוסר אכפתיות וחוסר דחיפות" אפשר לשאול כמה זה נכון ומי אחראי למצב הזה. אבל על זה עוד אפשר להתווכח.

זה נתון לויכוח גם האם ידידיה הוא הגורם לגידול בגירעון. לדעתי האישי הוא לא הגורם היחיד, הוא בעצם במידה רבה רק סימפטום להפנית העורף של רמי לחיזוק העמותה ושמירה על עצמאותה. בכל מקרה, כמו כל דבר בחיים זה מורכב. אבל לסגנון הניהול של ידידיה יש קשר ישיר לעובדה הזאת (שחרור כריס אוונס כמשל). זה נכון שהוא היום האחראי לכך שיש לנו עדיין קבוצה בכלל. אבל הוא גם אחד האחראים הראשיים לכך שאנחנו בכלל במצב של תלות נוראית שכזאת בו.

הגירעון נוצר בתקופת אדלשטיין, בין 2011 ל-2014. מאז הגירעון נשאר בערך אותו דבר. זה לא נכון?
לאגדות על החלשת העמותה אין לי איך להתייחס, הם לא מבוססות על אף עובדה אז אין לי איך להפריך אותן. זה כמו להוכיח שאין אלוהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 18:24 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:

קודם כל, אשמח לדעת על סמך מה אתה מפיץ את השקרים האלה. "שבוע לפני שנפטרו ממנו רצו להאריך לו את החוזה". זה פשוט שקר, ואחד די מטומטם. החוזה של לימונד הוארך בקיץ הקודם. לאורך כל העונה האחרונה שלו בהפועל, ההתנהלות שלו הייתה כפי שתיארתי. שבוע לפני סוף העונה הוא ו/או הסוכן שלו דאגו להדליף לאור שקדי שהחוזה שלו הוארך והוא בתוכניות לעונה הבאה (מעניין למה הם טרחו להדליף את הידיעה הזאת בעיתוי הזה, הרי העזיבה של לימונד באה לו כרעם ביום בהיר). באמת מוזר שבאמצע סדרת פלייאוף נגד מכבי, הפועל לא הכחישו את הידיעה ולא סיפרו לכולם שהוא בעצם ייחתך בסוף העונה.

דבר שני, אני באמת אשמח לשמוע את תיאוריית הקונספירציה סביב שחרור לימונד מוסברת בצורה קוהרנטית. הרי הסיבה האמיתית לפי ההנהלה (למרות שבאצילות, שלי היא לא מובנת בכלל, החליטו לשמור עליה כמה שיותר בסוד), היא ההתנהלות של לימונד בעונה האחרונה. הם ידעו מראש שיהיה לכך מחיר כלכלי (הסכימו להשלים לו את השכר), מחיר תדמיתי, ואולי גם מחיר מקצועי. מה התיאוריה של תומכי לימונד? שהוא רק שחקן סביר ולא הכוכב שהיה ולכן רוצים להיפטר ממנו? אז קודם כל, בוא נזכיר שההנהלה הזאת לא רק השאירה את מתן נאור בשכר מופרך ובלי צידוק מקצועי, אלא גם כפתה אותו על מאמנים שלא רצו אותו, רק כי הוא היה "סמל". אבל מילא, אפשר לטעון שההנהלה שינתה את פניה. העניין הוא שזה עוד היה יכול להיות טיעון הגיוני, אם לימונד היה מסיים חוזה בקיץ ולא היו רוצים להאריך לו אותו. אבל היה לו חוזה בהפועל, וההנהלה ידעה מראש שהשחרור מגיע במחיר כלכלי שממנו היא לא ניסתה להתחמק לרגע. אז באמת, אני רוצה לשמוע בצורה קוהרטנית מהי תיאוריית הקונספירציה של תומכי לימונד. לתיאוריית קונספירציה סבירה לא צריך ביסוס עובדתי, אבל לפחות צריך איזשהו היגיון וכמה שפחות סתירות פנימיות.

ודבר אחרון, על ההתנהלות של לימונד בעונה האחרונה יכולים לספר לא רק רמי וידידיה, אלא עוד אנשים במועדון שחוו את ההתנהלות של לימונד בעונה האחרונה. מי שבאמת מעוניין לדעת מה קרה יכול לשאול גם אותם, אין אף אחד פה שלא יכול לשלוח הודעה או לגשת ביום של משחק, לשאול ולברר. מי שלא עושה את זה כנראה פשוט מעדיף לא לשמוע את מה שהוא ייאלץ לשמוע במקרה כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 18:31 
פרימו לוי כתב:

רק שאני אבין, אתה לא מאמין לסיפורים על רביב ומן הסתם כלכלית ותדמיתית רק נפגענו מכל הסיפור הזה, אז מה לטענתך הסיבה שהחלטנו לשחרר גארד מוביל בכדורסל הישראלי?
גם קצת מצחיק אגב שמאשימים את הנהלת הפועל בלכלוכים על אנשים שעוזבים כשגם במקרה רביב וגם במקרה ארז הם נמנעו מללכלך עליהם בתקשורת, מה שלצד השני לא הייתה כל בעיה לעשות. לצערי הניסיון להיות "נקיים" רק פוגע בנו תדמיתית.
ואני מבין שקשה עם העזיבה של רביב בגלל כל מה שהוא נתן להפועל, אבל שווה לזכור שגם רמי וגם ידידיה נתנו פי כמה להפועל לרביב. התרומה שלהם אמנם לא נוצצת כמו של רביב, אבל בכל זאת משהו ששווה לזכור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 19:27 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:

הגירעון נוצר בתקופת אדלשטיין, בין 2011 ל-2014. מאז הגירעון נשאר בערך אותו דבר. זה לא נכון?

זה לא נכון. הגירעון המשמעותי התחיל בתקופת אדלשטיין וגדל מאז פי כמה.

גם אם זה נכון אגב זאת עדיין מן הסתם האחריות של רמי וידידיה, לא ארז. הם אלו שאחראים לטוב (והיה ויש גם טוב) ולרע על הפועל באותן שנים. אבל זה לא נכון ממילא.
יובל כתב:

לאגדות על החלשת העמותה אין לי איך להתייחס, הם לא מבוססות על אף עובדה אז אין לי איך להפריך אותן. זה כמו להוכיח שאין אלוהים.

תשמע, עובדות זה לא מה שהיה פעם. כל אחד מכיר עובדות אחרות, אף אחד לא באמת יודע הכל, וממילא הכל תלוי בפרשנות אישית סובייקטיבית. אני יכול רק לפרט את העובדות הרלבנטיות לטעמי והידועות לי (ושניתן לדעתי לפרט בפורום ציבורי). שכל אחד ישפוט לפי ראות עיניו.
1. בשנת 2007 קמה העמותה. היה למועדון (ולעמותה כמובן) תקציב של 300 אלף ש"ח , כמה מאות חברים, והועסק בה בנאדם אחד בחור צעיר ונחמד בשם צחי (שכותב פה מדי פעם עדיין) שטיפל בענייני המשרד, משכורות, כרטיסים, כרטיסי חבר, טפסים באיגוד, גזברות, ניהול חשבון, ובעצם הכל.
בשנת 2019 תקציב המועדון מעל 10 מיליון ש"ח. יש למעלה מאלף חברי עמותה (אחרי שכבר היו 2500). מחלקת הנוער כוללת עשרות מאמנים ומנהל בשכר. קבוצת הבוגרים מקצוענית לחלוטין כמובן, עם מאמן ועוזרים, דובר ומנהל קבוצה ועוזר מנהל קבוצה. אבל משרדי העמותה (שאחראים כבר על אופרציה של 10 מיליון ש"ח, כן?) כוללים עדיין בחור צעיר ונחמד (לא צחי) שאחראי בעצם על מרבית האופרציות שציינתי לעיל. ליתר דיוק, לפני שנה הוסיפו גם סמנכ"ל שיווק שמתעסק בעיקר בנושא הספונסרים. כלומר שכמעט בכל אספקט של המועדון - מקצועי, נוער, שיווקי -יש מועסקים בשכר במאות אלפי שקלים. באספקט אחד חשוב אין - ניהול שוטף יומיומי של אופרצית העמותה ופעילויות וקשר עם חברי עמותה.
כלומר יש לנו פה ארגון שגדל בשני סדרי גודל בהיקף פעילות, וגדל בכל הפעילויות החיצונית שלו בהתאם. חוץ מאחת. מה שמביא אותי לחלק השני.
2. ב2007 כל נושא הקשר עם חברי העמותה וחידוש החברויות נוהל ע"י מתנדבים וכמובן לא היה כמעט גרוש לתקציב קשר עם חברי עמותה ופעילויות. בעקבות מאמץ מרוכז בהתנדבות מוחלטת בהובלת דור פורת וצוות מתנדבים של 10-15 איש הצליחו להגיע בזכות קמפיין טלמרקטינג לשיא של קרוב ל-2500 חברי עמותה ופועלים צעירים. מתישהו נגמר לדור הכח. המתנדבים התחילו לנשור. נותק הקשר היחיד כמעט לחברי העמותה, שגם הוא הי השיחה לחידוש פעם בשנה. אני החלפתי את דור למשך קרוב לשנה. גיליתי מאות חברי עמותה רשומים שלא יודעים שהם חברים ו/או לא שילמו חברות כבר שנים (השיא היה 4 שנים למי שתוהה). מכל המתנדבים רק שלושה ותיקים נותרו. הצלחתי לשכנע אותם להמשיך בפעילות, ובעיקר בזכותם הצלחנו לשמר 1500 חברי עמותה. ניסיתי לארגן פעילויות נוספות, ימי כיף לחברי עמותה, מפגשים עם שחקנים, מבצעי פייסבוק. שיתוף הפעולה והתקציב שקיבלתי לכך היו נמוכים עד לא קיימים. ומאחר שאת מרבית זמני כיליתי בטלמרקטינג לצערי לא הצלחתי לדחוף את זה עוד (אם כי בכל מקרה כאמור זה היה בניגוד לרצון המערכת). בשלב שאני עזבתי את ההנהלה היה אמור להחליף אותי מישהו בשכר בטלמרקטינג. עשיתי לו חפיפה, ובזאת זה נגמר. הוא לא נכנס לתפקיד, ולא נותר אחראי (לא בשכר ולא בהתנדבות). המתנדבים נטשו ונמאס להם (חוץ מאחד). אין אף אחד שמתעסק בזה היום למיטב ידיעתי. ותקציב הקשר לחברי עמותה ופעילויות עמותה למיטב ידיעתי גם הוא עדיין עומד על אפס שקלים (או קרוב לכך). יש כמה פעילויות ספורדיות (וברוכות מאד) שמארגן אסי הראל ותו לא.

בעיניי כל הנ"ל מראה דה-פקטו על סדר העדיפויות והמקום הנמוך עד לא קיים שנמצא בו הצורך שתהיה עמותה חזקה ויהיו חברי עמותה.
חשוב לציין כמובן שזה לגיטימי להחליט שלא צריך עמותה חזקה עם משקל תקציבי הולם למול הבעלים הפרטיים, וכפועל ישיר מכך לגיטימי להחליט שלא צריך חברי עמותה. למיטב ידיעתי ההחלטה הזאת לא התקבלה אף פעם. אלא פשוט יושמה בפועל. ובעיניי לפחות זאת החלטה מוטעית שנוגדת את כל הבסיס המקורי להקמת העמותה.

ייתכן גם כמובן שהיינו מגיעים בכל מקרה לאותו מצב של חוסר מעורבות מוחלט וחיתוך בלמעלה מ50% במספר החברים ללא קשר לפעילות העמותה בנושא. אבל בעיני לפחות די ברור שכאשר סדר העדיפויות של ארגון (לא חשוב מאיזה סוג בכלל) מעמיד במקום כ"כ נמוך את עצם חוזקו ומספר החברים שלו, את עצם קיומו - מן הראוי לבוא בטענות קודם כל למי שנבחר ומונה לעמוד בראש הפירמידה וקבע את סדר העדיפויות הזה. כמו בכל ארגון אחר.

נערך לאחרונה על ידי הפועל בתאריך 30 דצמבר 2019, 19:36, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 19:34 
מאחר ולא כולנו יודעים מה בדיוק קרה בכל אחת מהסוגיות (רביב, אוונס, גירעון) ואני בספק אם יש מישהו שיודע על כל מה שקורה בקבוצה (למעט רמי וידידיה וגם פה יש לי תחושה שהם שומרים חלק מהסודות רק לעצמם) - עדיף שנתמקד במבחן התוצאה, ובמבחן הזה הקבוצה נכשלה וממשיכה להיכשל מאז העונה האחרונה של ארז.
מדי שנה מיקום הקבוצה בסוף העונה הסדירה נמוך יותר מגובה התקציב ביחס ליריבות, וגם לא ממש הברקנו בגביע ובפלייאוף.
במועדון עברו עשרות שחקנים ומספר מאמנים ויכול להיות שבאמת "הכוכבים הסתדרו" באופן שיטתי לרעתנו והכל מקרי. לדעתי להנהלה משקל ניכר בתהליך קבלת ההחלטות שהוביל לתוצאות האלו (אגב, מאז שהעונה התחילה אני חושב שההנהלה מגיבה מהר ונכון בגזרת הזרים, פחות בסוגיית המאמן). עניין שני שמאוד מפריע לי הוא שקמה קבוצת אוהדים ששמה דגש על נושא השקיפות, כשבפועל השקיפות היחידה שיש במועדון היא החרא שיוצא החוצה - וזו אשמתה הבלעדית של ההנהלה.

וכן, אפשר ורצוי לבקר את ההנהלה, גם אנשים שלא מתכוונים להשקיע מיליונים בקבוצה או להתמודד על תפקיד בהנהלה, ואפילו אנשים שלא עשו חברות בעמותה (ולצערי יש יותר ויותר כאלה מדי שנה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 20:46 
אני אוהב את זה ששופטים פה את ארז בכל מיני דברים (בניית סגל, גירעון) חוץ מדבר קטן שזה במקרה גם העבודה שלו שזה עבודת אימון.
למעט חודש וחצי תחת פרנקו הקבוצה מעולם לא הייתה מאומנת מאז שעזב אדלשטיין את המועדון.

תהליך בחירת הזרים שלו לא הייתה חלקה אבל התקציבים שעמדו לראשותו לזרים היו נמוכים מאוד ועדיין הוא זה שהביא את הזר הכי טוב ששיחק אצלנו.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 21:56 
בוריס כתב:
אני אוהב את זה ששופטים פה את ארז בכל מיני דברים (בניית סגל, גירעון) חוץ מדבר קטן שזה במקרה גם העבודה שלו שזה עבודת אימון.
למעט חודש וחצי תחת פרנקו הקבוצה מעולם לא הייתה מאומנת מאז שעזב אדלשטיין את המועדון.

תהליך בחירת הזרים שלו לא הייתה חלקה אבל התקציבים שעמדו לראשותו לזרים היו נמוכים מאוד ועדיין הוא זה שהביא את הזר הכי טוב ששיחק אצלנו.

משום מה החלטת שלהעמיד קבוצה מאומנת זו העבודה של ארז ושאר הדברים לא, אלא שזה לא ממש נכון. העבודה שלו זה לאמן את הקבוצה נכון, אבל גם לבנות את הסגל, לבחור זרים, לעבוד מול ההנהלה, לעבוד מול השחקנים, להתנהל מול התקשורת וכו'. כל זה ממש ממש חלק מהעבודה שלו ולפעמים זה אפילו חשוב יותר מעבודת האימון פרופר.
אני מניח שיכלו "לסבול" אספקטים מסוימים בעבודה עם ארז אם זה היה מוכיח את עצמו בהישגים יוצאי דופן, אבל זה לא קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 22:02 
יובל כתב:
ברור, עדיף לפטר ואז לחפש מחליף ולהיתקע בלי מאמן, כשבינתיים כל המועמדים סוחטים אותך כי יודעים שאתה לחוץ.
לחולון זה עבד יופי. היו חודש עם מאמן זמני, התדרדרו בליגה ואיבדו סיכוי לעלות שלב באירופה.
ממש לא. ברור שצריך מחליף זמין ברגע שהחלטת לפטר את המאמן שלך.
אבל אתה צריך להיות ממש גרוע, אידיוט, או שילוב של שניהם, אם אתה מדבר עם מאמן אחר - זה מודלף לתקשורת (כאילו זה גזירת גורל), ובסוף המאמן הנוכחי שלך נשאר בתפקיד.
אני בטוח שאתה וכל אחד אחר, היה מרגיש כיף גדול (והרבה ביטחון) לדעת שהמעסיק שלך חיפש מישהו שיחליף אותך, ורק בגלל שזה לא הסתדר, בלית ברירה אתה נשאר. ואז להגיע לעבודה למשחק חשוב מאוד יומיים אח"כ.
התנהלות למופת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 22:14 
shirman כתב:
מאחר ולא כולנו יודעים מה בדיוק קרה בכל אחת מהסוגיות (רביב, אוונס, גירעון) ואני בספק אם יש מישהו שיודע על כל מה שקורה בקבוצה (למעט רמי וידידיה וגם פה יש לי תחושה שהם שומרים חלק מהסודות רק לעצמם) - עדיף שנתמקד במבחן התוצאה, ובמבחן הזה הקבוצה נכשלה וממשיכה להיכשל מאז העונה האחרונה של ארז.
מדי שנה מיקום הקבוצה בסוף העונה הסדירה נמוך יותר מגובה התקציב ביחס ליריבות, וגם לא ממש הברקנו בגביע ובפלייאוף.
במועדון עברו עשרות שחקנים ומספר מאמנים ויכול להיות שבאמת "הכוכבים הסתדרו" באופן שיטתי לרעתנו והכל מקרי. לדעתי להנהלה משקל ניכר בתהליך קבלת ההחלטות שהוביל לתוצאות האלו (אגב, מאז שהעונה התחילה אני חושב שההנהלה מגיבה מהר ונכון בגזרת הזרים, פחות בסוגיית המאמן). עניין שני שמאוד מפריע לי הוא שקמה קבוצת אוהדים ששמה דגש על נושא השקיפות, כשבפועל השקיפות היחידה שיש במועדון היא החרא שיוצא החוצה - וזו אשמתה הבלעדית של ההנהלה.

וכן, אפשר ורצוי לבקר את ההנהלה, גם אנשים שלא מתכוונים להשקיע מיליונים בקבוצה או להתמודד על תפקיד בהנהלה, ואפילו אנשים שלא עשו חברות בעמותה (ולצערי יש יותר ויותר כאלה מדי שנה).

קודם כל, עובדתית מה שאתה אומר לא מדויק. ההישג הכי גדול שלנו מאז שחזרנו הוא כמובן הפיינל פור עם פרנקו ולא העונה האחרונה עם ארז.

אכן אפשר ורצוי לבקר את ההנהלה, אבל רצוי גם שהביקורת תהיה עניינית.
לי ולאחרים פה הייתה הרבה ביקורת לאורך השנים לגבי מידת החופש שניתנה למאמנים. חופש מוחלט למאמן זוהי שיטה לגיטימית, אלא שהיא הכשילה אותנו פעם אחר פעם וההנהלה לא באמת הפיקה לקחים.
החל מאמצע העונה שעברה עושה רושם שההנהלה שינתה גישה ונהייתה יותר מעורבת. זה לא אומר שהם בוחרים זרים או אומרים למאמן עם מי לשחק (למיטב ידיעתי), אלא שהם מציבים גבולות למאמן ובכך שומרים על האינטרסים של המועדון. למעשה, בכל הנוגע לעונה הזאת קשה לי לחשוב על החלטה אחת של ההנהלה שבעיני הייתה טעות ברורה. לא השתגעתי על ההחתמות של בית הלחמי וכדיר, אבל גם מוכרח להודות שאלו היו החתמות סבירות ביחס לאופציות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 22:18 
ranjef כתב:
יובל כתב:
אבל אתה צריך להיות ממש גרוע, אידיוט, או שילוב של שניהם, אם אתה מדבר עם מאמן אחר - זה מודלף לתקשורת (כאילו זה גזירת גורל), ובסוף המאמן הנוכחי שלך נשאר בתפקיד.
אני בטוח שאתה וכל אחד אחר, היה מרגיש כיף גדול (והרבה ביטחון) לדעת שהמעסיק שלך חיפש מישהו שיחליף אותך, ורק בגלל שזה לא הסתדר, בלית ברירה אתה נשאר. ואז להגיע לעבודה למשחק חשוב מאוד יומיים אח"כ.
התנהלות למופת.

נו בחייאת.
בכל מקום בעולם כשקבוצה לא מתפקדת בתקשורת כבר מדווחים שמעמד המאמן מעורער ועל מועמדים אחרים, בין אם זה נכון או לא.
אם בית הלחמי לא מסוגל לעמוד בדברים האלה אז הוא במקצוע הלא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 22:22 
הוקיץ' כתב:
ranjef כתב:
יובל כתב:
התנהלות למופת.

נו בחייאת.
בכל מקום בעולם כשקבוצה לא מתפקדת בתקשורת כבר מדווחים שמעמד המאמן מעורער ועל מועמדים אחרים, בין אם זה נכון או לא.
מי אמר שזו ההתנהלות הנכונה?
מי אמר שאני צריך להסכים איתה שתהיה בהפועל?
וראיתי יותר מפיטורי מאמן אחד או שניים, כשקודם כל המאמן פוטר, ורק אח"כ פורסם מי המחליף. ולא בחישה מסריחה שהמאמן שלך (בלי קשר מי זה בכלל) צריך לקרוא בתקשורת שחיפשו לו מחליף, ואז לבוא לאימון ולמשחק קריטי כאילו כלום לא קרה. בסוף יש שם בני אדם. וההנהלה של הפועל לפעמים שוכחת את זה. זה לא חיילי שחמט שתחליף והכל יעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 22:25 
הוקיץ' כתב:
בוריס כתב:

משום מה החלטת שלהעמיד קבוצה מאומנת זו העבודה של ארז ושאר הדברים לא, אלא שזה לא ממש נכון. העבודה שלו זה לאמן את הקבוצה נכון, אבל גם לבנות את הסגל, לבחור זרים, לעבוד מול ההנהלה, לעבוד מול השחקנים, להתנהל מול התקשורת וכו'. כל זה ממש ממש חלק מהעבודה שלו ולפעמים זה אפילו חשוב יותר מעבודת האימון פרופר.
אני מניח שיכלו "לסבול" אספקטים מסוימים בעבודה עם ארז אם זה היה מוכיח את עצמו בהישגים יוצאי דופן, אבל זה לא קרה.

סליחה, העבודה של ארז בהפועל בתחום בניית הסגל לא מוכיחה שהוא לא יודע לבנות סגל, בטח ובטח אם תיתן לו תקציב זרים שקרוב לפי 2 ממה שהיה לו אז.

בעונה הראשונה הסכומים היו מגוחכים, ובנוסף לכך עברנו 2 פציעות, עזיבה של שחקן לסין ושחקן שלא עלה על מטוס.
ועדיין בסוף הגענו לסוף העונה עם רביעיית זרים מצוינת לקבוצה עם תקציב מהנמוכים בליגה.
75% מהמשחקים הגענו עם 3-2 זרים (רוקים בליגה ראשונה), עם תקציב מינימום, ישראלים שמעולם לא שיחקו כדורסל בליגת העל ואנשים פה מרשים לעצמם להגדיר את העונה הזו כמשהו שהוא לא הצלחה.
ולעונות של בית הלחמי בגליל הצלחה.

בעונה השנייה בחירת הזרים הייתה לגיטימית לגמרי ואף טובה מאוד.
להביא שחקנים כמו קרלון בראון וגוש אוואנס ב 70 ו60 אלף דולר זה פגיעה מטורפת וטובה בהתאמה.
אז במקום הארפר במחיר הזה היה אפשר להביא אולי שחקן טוב יותר, וההתעקשות על קאונסיל היא באמת אחד הדברים המרגיזים שחווינו בעונה ההיא.
אבל אלו טעויות מינוריות שקורות בכל מקום, בטח לעומת הטעויות שביצעו המאמנים שהגיעו אחריו.

בתקציב זרים של 300 אלף דולר, ו2 פציעות של הישראלים המובילים בליבת העונה בחוק רוסי הגענו למקום 4 עם חצי גמר גביע.
הופענו למשחקים שם עם אריאלי וגוט בחמישייה.

ארז הצליח להוציא את המיץ מהחומר הקיים, שלא היה תמיד מספיק גדול בהיותנו קבוצה עם תקציב מינימום.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 23:10 
סמל אישי של המשתמש
יובל והוקיץ', אין שום תאוריית קונספירציה. לי הטענות על ההתנהלות נשמעות כמו בולשיט, טריק מספר הדרכה לאיך להפטר משחקן.
אתה מייחס להנהלה אצילות נפש בכך שהיא לא חושפת את כל הjuice על רביב, ואני מייחס את זה לרצון להמנע מתביעת דיבה והבנה שעדיף להם לטפטף רמיזות לגבי "הסיבה האמיתית לשחרור" מאשר לומר זאת מפורשות.
יובל אתה לא מחפש איזה הסבר קוהרנטי, אלא איזשהו שחמט לוגי מדומיין שבמהלכו כל המתנגדים לשחרור רביב פשוט יסתנוורו מהלוגיקה הצרופה וחסרת הפגמים שהצגת, ולא תיוותר לנו ברירה אלא להודות בטעות. כמובן שבפועל אתה פשוט מאמין להנהלה ואני מאמין בסיפור הזה לרביב. ואתה לא יודע את האמת יותר ממני, גם אם הלכת ושוחחת אישית עם כל אחד מעובדי המועדון וכולם סיפרו לך שרביב לא נחמד.
הוקיץ' אין לי שום קושי להאמין לסיפורים על רביב, עוד מהימים שלו בנהריה למיטב זכרוני היו עליו רינונים שהוא לא הטיפוס הכי נחמד בחדר ההלבשה. דווקא בגלל זה אני לא קונה את זה ש6 שנים הוא היה מלאך ופתאום סרטן בגוף המועדון או לחילופין שהכילו אותו 6 שנים עד שפשוט נמאס. יש לי תחושה שלא מבוססת על עובדות שגם לפני 5 שנים היית יכול לשמוע את אותם סיפורים על רביב. למה עכשיו נזכרו שלא יכולים להכיל את זה יותר? אני משער שזה קשור לירידה ביכולת המקצועית בשילוב עם עניינים בין אישיים. את האמת לאמיתה אני לא יודע, האמת שאתה חושב שאתה יודע יובל, היא כמובן האמת שההנהלה בוחרת להציג ואתה בוחר להאמין לה. לי ברור שזה בולשיט כי לא חסרים שחקני ספורט מובילים שהם חרא של אנשים וזה לא יותר מדי מפריע לאף אחד, ואני לא מאמין שהאישיות של רביב השתנתה באופן דרסטי לרעה במהלך ה6 שנים האלו עד שהגענו לנקודת שבירה. לי ברור שזה רק חלק מהסיפור. את ענייני המחיר התדמיתי והכלכלי אני גם לא קונה, ההנהלה הזו הוכיחה לא פעם ולא פעם שמחיר תדמיתי הוא לא פקטור מוביל אצלם, לטוב ולרע, והמחיר הכלכלי של השלמת השכר שלו כנראה מתקזז פלוס מינוס עם הבאה של שחקן זול יותר לעמדה (שוכמן). ובאופן כללי אם אפשר לחסוך את התיאורים קורעי הלב (והמגוחכים) על הקורבן הגדול של רפפורט הקדוש המעונה המסכן זה גם יהיה נחמד. אפילו הניסנובים היו מתפדחים אם היו מציגים את הנוכחות שלהם כבעלי המועדון במושגים שעליהם דיברת על רפפורט.
הוקיץ' בקשר ללכלוכים של הצדדים אחד על השני, מצטער, אין גזירה שווה בין שחקן להנהלה. אין כאן שיוויון כוחות ומה שמותר לרביב לא מותר להנהלה של מועדון כדורסל שמכבד את עצמו. כל הדרך טענתי שלשחרר את רביב זה לגיטימי (על אף שבאופן ברור לדעתי זה היה צעד מחורבן בכל מובן שהוא), עיקר הביקורת שלי היתה על הילדותיות של ההנהלה עם ההגררות לקרבות בוץ וחוסר היכולת לסיים בפרידה מכובדת עם שחקן שבעיני רוב האוהדים היה סמל.
ותסלח לי על חוסר הכבוד לתרומה של רפפורט. שבעתי די גם בכדורגל וגם בכדורסל מבעלי הון שחושבים שבלעדיהם השמש תכבה והשמיים יפלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 23:23 
בוריס כתב:
הוקיץ' כתב:
בוריס כתב:

סליחה, העבודה של ארז בהפועל בתחום בניית הסגל לא מוכיחה שהוא לא יודע לבנות סגל, בטח ובטח אם תיתן לו תקציב זרים שקרוב לפי 2 ממה שהיה לו אז.

בעונה הראשונה הסכומים היו מגוחכים, ובנוסף לכך עברנו 2 פציעות, עזיבה של שחקן לסין ושחקן שלא עלה על מטוס.
ועדיין בסוף הגענו לסוף העונה עם רביעיית זרים מצוינת לקבוצה עם תקציב מהנמוכים בליגה.
75% מהמשחקים הגענו עם 3-2 זרים (רוקים בליגה ראשונה), עם תקציב מינימום, ישראלים שמעולם לא שיחקו כדורסל בליגת העל ואנשים פה מרשים לעצמם להגדיר את העונה הזו כמשהו שהוא לא הצלחה.
ולעונות של בית הלחמי בגליל הצלחה.

בעונה השנייה בחירת הזרים הייתה לגיטימית לגמרי ואף טובה מאוד.
להביא שחקנים כמו קרלון בראון וגוש אוואנס ב 70 ו60 אלף דולר זה פגיעה מטורפת וטובה בהתאמה.
אז במקום הארפר במחיר הזה היה אפשר להביא אולי שחקן טוב יותר, וההתעקשות על קאונסיל היא באמת אחד הדברים המרגיזים שחווינו בעונה ההיא.
אבל אלו טעויות מינוריות שקורות בכל מקום, בטח לעומת הטעויות שביצעו המאמנים שהגיעו אחריו.

בתקציב זרים של 300 אלף דולר, ו2 פציעות של הישראלים המובילים בליבת העונה בחוק רוסי הגענו למקום 4 עם חצי גמר גביע.
הופענו למשחקים שם עם אריאלי וגוט בחמישייה.

ארז הצליח להוציא את המיץ מהחומר הקיים, שלא היה תמיד מספיק גדול בהיותנו קבוצה עם תקציב מינימום.

בעונה הראשונה הגענו ל-75% מהמשחקים הגענו עם 2-3 זרים, נכון, ואשמת מי זה בדיוק? אותו מאמן שלא מסוגל להיסגר על זר וכשבסופו של דבר הוא כבר מביא מישהו אז הוא לא נותן לו לשחק.
בעונה השניה הגענו לפלייאוף ולחצי גמר גביע וחטפנו שם בראש, באשמת מי? נכון, אותו מאמן שלא מסוגל להחליף שני זרים שלא מספקים את הסחורה.
אף אחד לא אומר שארז לא יודע לאמן, אבל בשורה התחתונה הוא לא באמת הצליח להביא אותך רחוק יותר מהיכולת התקציבית שלך וזה בדיוק בגלל האישיות שלו. תוסיף לזה משכורת לא נמוכה ואופי בלתי נסבל ותקבל בן אדם שאף אחד בישראל לא רוצה להעסיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 23:28 
ranjef כתב:
הוקיץ' כתב:
ranjef כתב:
יובל כתב:
התנהלות למופת.

נו בחייאת.
וראיתי יותר מפיטורי מאמן אחד או שניים, כשקודם כל המאמן פוטר, ורק אח"כ פורסם מי המחליף. ולא בחישה מסריחה שהמאמן שלך (בלי קשר מי זה בכלל) צריך לקרוא בתקשורת שחיפשו לו מחליף, ואז לבוא לאימון ולמשחק קריטי כאילו כלום לא קרה. בסוף יש שם בני אדם. וההנהלה של הפועל לפעמים שוכחת את זה. זה לא חיילי שחמט שתחליף והכל יעבוד.

זה לא עניין של התנהלות נכונה או לא, זה עניין של עסק שבניגוד לכל עסק אחר הוא מסוקר בלי סוף בתקשורת עם הרבה אנשים להם יש אינטרס לפרסם דברים בתקשורת. אתה יכול לא לאהוב את זה אבל זה מה יש.
זה קורה בברצלונה וזה קורה בישראל. חלאס לצייר תמונה כאילו יש פה משהו חריג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 23:54 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:
יובל והוקיץ', אין שום תאוריית קונספירציה. לי הטענות על ההתנהלות נשמעות כמו בולשיט, טריק מספר הדרכה לאיך להפטר משחקן.
אתה מייחס להנהלה אצילות נפש בכך שהיא לא חושפת את כל הjuice על רביב, ואני מייחס את זה לרצון להמנע מתביעת דיבה והבנה שעדיף להם לטפטף רמיזות לגבי "הסיבה האמיתית לשחרור" מאשר לומר זאת מפורשות.
יובל אתה לא מחפש איזה הסבר קוהרנטי, אלא איזשהו שחמט לוגי מדומיין שבמהלכו כל המתנגדים לשחרור רביב פשוט יסתנוורו מהלוגיקה הצרופה וחסרת הפגמים שהצגת, ולא תיוותר לנו ברירה אלא להודות בטעות. כמובן שבפועל אתה פשוט מאמין להנהלה ואני מאמין בסיפור הזה לרביב. ואתה לא יודע את האמת יותר ממני, גם אם הלכת ושוחחת אישית עם כל אחד מעובדי המועדון וכולם סיפרו לך שרביב לא נחמד.
הוקיץ' אין לי שום קושי להאמין לסיפורים על רביב, עוד מהימים שלו בנהריה למיטב זכרוני היו עליו רינונים שהוא לא הטיפוס הכי נחמד בחדר ההלבשה. דווקא בגלל זה אני לא קונה את זה ש6 שנים הוא היה מלאך ופתאום סרטן בגוף המועדון או לחילופין שהכילו אותו 6 שנים עד שפשוט נמאס. יש לי תחושה שלא מבוססת על עובדות שגם לפני 5 שנים היית יכול לשמוע את אותם סיפורים על רביב. למה עכשיו נזכרו שלא יכולים להכיל את זה יותר? אני משער שזה קשור לירידה ביכולת המקצועית בשילוב עם עניינים בין אישיים. את האמת לאמיתה אני לא יודע, האמת שאתה חושב שאתה יודע יובל, היא כמובן האמת שההנהלה בוחרת להציג ואתה בוחר להאמין לה. לי ברור שזה בולשיט כי לא חסרים שחקני ספורט מובילים שהם חרא של אנשים וזה לא יותר מדי מפריע לאף אחד, ואני לא מאמין שהאישיות של רביב השתנתה באופן דרסטי לרעה במהלך ה6 שנים האלו עד שהגענו לנקודת שבירה. לי ברור שזה רק חלק מהסיפור. את ענייני המחיר התדמיתי והכלכלי אני גם לא קונה, ההנהלה הזו הוכיחה לא פעם ולא פעם שמחיר תדמיתי הוא לא פקטור מוביל אצלם, לטוב ולרע, והמחיר הכלכלי של השלמת השכר שלו כנראה מתקזז פלוס מינוס עם הבאה של שחקן זול יותר לעמדה (שוכמן). ובאופן כללי אם אפשר לחסוך את התיאורים קורעי הלב (והמגוחכים) על הקורבן הגדול של רפפורט הקדוש המעונה המסכן זה גם יהיה נחמד. אפילו הניסנובים היו מתפדחים אם היו מציגים את הנוכחות שלהם כבעלי המועדון במושגים שעליהם דיברת על רפפורט.
הוקיץ' בקשר ללכלוכים של הצדדים אחד על השני, מצטער, אין גזירה שווה בין שחקן להנהלה. אין כאן שיוויון כוחות ומה שמותר לרביב לא מותר להנהלה של מועדון כדורסל שמכבד את עצמו. כל הדרך טענתי שלשחרר את רביב זה לגיטימי (על אף שבאופן ברור לדעתי זה היה צעד מחורבן בכל מובן שהוא), עיקר הביקורת שלי היתה על הילדותיות של ההנהלה עם ההגררות לקרבות בוץ וחוסר היכולת לסיים בפרידה מכובדת עם שחקן שבעיני רוב האוהדים היה סמל.
ותסלח לי על חוסר הכבוד לתרומה של רפפורט. שבעתי די גם בכדורגל וגם בכדורסל מבעלי הון שחושבים שבלעדיהם השמש תכבה והשמיים יפלו.

קודם כל, בוא אני אגלה לך סוד - את מה שאני יודע על ההתנהלות של לימונד אני יודע לא מההנהלה. בדיוק את אותם דברים ששמעתי באסיפת העמותה, שמעתי עוד קודם לכן מאנשים אחרים. וכן, לימונד אף פעם לא היה מלאך, אבל ההתנהגות שלו בשנה האחרונה היוותה שינוי דרסטי בהשוואה לשנים שלפני כן, ברמה שאף אחד כבר לא היה מוכן לסבול.
לגבי הטיעונים שלך, הם קצת מגוחכים, סלח לי.
ההנהלה של הפועל לא מוציאה את הלכלוכים על לימונד כי היא מפחדת מתביעת דיבה? מתי היה מקרה אחד בהיסטוריה שאמירות על שחקן שיש לו אופי בעייתי והוא גורם נזק בחדר ההלבשה גררו תביעת דיבה? זה טיעון מגוחך.
לגבי המחיר הכלכלי ברור שזה לא נכון. הרי כל אלה שמצדדים בלימונד, ואני די בטוח שאתה ביניהם, התלוננו פה מהקיץ שאנחנו מבזבזים כסף רק כדי לזרוק את לימונד ועוד להחליף אותו בשחקן פחות טוב. אם לוקחים את הפיצוי שצריך לשלם ללימונד, את השכר של שוכמן ואת הפיצוי לגלבוע על השחרור של שוכמן, זה סכום גבוה יותר מהשכר שלימונד היה אמור להרוויח העונה.

אבל בסדר, ממה שאני מבין, תיאוריית הקונספירציה הקוהרנטית היא שבגלל שרביב לא הכוכב שהיה, אלא רק שחקן סביר, ובנוסף אולי גם בנאדם קצת לא נחמד, אז העדיפו להחליף אותו בשוכמן (ועוד להוסיף על כך כסף). אותה הנהלה שרק לפני 3 ו-4 שנים נלחמה מול מאמנים להשאיר את מתן נאור בשכר מופרך בלי שום היגיון מקצועי. שכל אחד ישפוט מה נראה לו הגיוני.

ועיקר הביקורת שלך הייתה על הדרך? באמת? קודם כל ממה שזכור לי זה לא נכון, אתה היית בין אלה שהתרעמו על המהלך עצמו. ולגבי הדרך, ההנהלה באמת עשתה מעל ומעבר (שוב אני אגיד, לדעתי מהלך לא נכון שפגע בהפועל) כדי לשמור על כבודו של לימונד. הוא מצידו לכלך על המועדון בכל דרך אפשרית.

ומילה אחרונה על ההנהלה והביקורת עליה. בהמשך למה שהוקיץ' כתב, גם לי הייתה המון ביקורת מקצועית על ההנהלה במשך השנים. בחלק מהפעמים שמבחינתי הגיעו מים עד נפש וההתנהלות המקצועית שלנו נראתה לי הזויה, גם פניתי באופן אישי להנהלה כדי להביע את דעתי ולדרוש תשובות. תמיד קיבלתי תשובות אמיתיות וכנות, גם אם ברוב המקרים לא קיבלתי אותן וגם המשכתי להתווכח עוד ועוד. אני באמת מזמין את כל מי שיש לו ביקורת לגבי התנהלות כלשהי במועדון לעשות אותו דבר. אני בטוח שכמוני, תקבלו תשובות על כל מה שתשאלו ועל כל מה שתתלוננו (שוב, אולי לא תסכימו עם התשובות), ואני גם די בטוח שתרגישו יותר טוב אחר כך לגבי התנהלות המועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 דצמבר 2019, 08:55 
הוקיץ' כתב:
ranjef כתב:
הוקיץ' כתב:
ranjef כתב:
יובל כתב:
התנהלות למופת.

נו בחייאת.

זה לא עניין של התנהלות נכונה או לא, זה עניין של עסק שבניגוד לכל עסק אחר הוא מסוקר בלי סוף בתקשורת עם הרבה אנשים להם יש אינטרס לפרסם דברים בתקשורת. אתה יכול לא לאהוב את זה אבל זה מה יש.
זה קורה בברצלונה וזה קורה בישראל. חלאס לצייר תמונה כאילו יש פה משהו חריג.

זה לא קרה בהפועל עד שידידיה נהיה הבעלים הקובע בפועל. לא היו שום הדלפות בעילום שם. הכל היה מתפרסם רק לאחר שנסגר. וככה צריך.
מה גם שאני לא רואה שההתנהלות הזאת שקורית גם בברצלונה, מביאה לנו תוצאות של ברצלונה. וזה לא רק העונה הזאת. זה עונה אחר עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 דצמבר 2019, 09:03 
סמל אישי של המשתמש
אין לי ספק שידידיה קשור לפחות לחלק מההדלפות והציטוטים בעילום שם והיה מאד נחמד אם היה הרבה יותר דיסקרטי.
אבל צריך להיות הוגנים ולאמר גם שלפני שהוא נכנס לעניינים היינו קבוצת ליגה שניה עם עתיד לא ברור ושחקנים ומאמן אנונימיים. היום אנחנו קבוצת ליגה ראשונה קבועה, עם מאמני צמרת דרך קבע, שחקנים ישראלים מובילים, זרים יקרים ומוכרים, ואלפי מנויים. בהתאם היקף הסיקור והעניין גדל משמעותית.
זה אומר שהסיכוי לעשות משהו כמו לשמור על החתמות משמעותיות בסוד ירד מאד, השיח סביב זהות ותפקוד המאמן גדול בהרבה, האינטרים של סוכנים/שחקנים/מאמנים לעשות מניפולציות דרך התקשורת הרבה יותר גדול. באופן כללי העניין והאינטרסים סביב הקבוצה גדלו כ"כ, כך שגם אם לא רק חלק, אלא כל מי שמעורב בקבוצה היה שותק כמו דג עדיין היינו מקבלים סיקור ומניפולציות בלי סוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: