תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 מרץ 2024, 00:59

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 16:00 
סמל אישי של המשתמש
אני רק שאלה.
למכבי, ירושלים, חולון וראשון יש שכר שחקנים גדול משלנו.
לפי הסגל גם לנהריה, מה לגבי אילת / נס ציונה ?
לדעתי המקום הראלי שלנו הוא 8-6, ככה שאני לא כל כך מבין את המניה דפרסיה שיש כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 16:10 
נועם שחם כתב:
אולי צריך להחליף מזוזות בדרייב אין, עד אז, נשאר בהסברים ההגיוניים והפשוטים.

שום מזוזות. מה לא ברור? ניהול כושל. הנהלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 16:17 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:

אבל אין שום הגיון בהסבר שלך.
החליפו מספיק מאמנים בקבוצה הזו וזה עזר כמו המזוזות שאתה מציע להחליף בציניות.
אם אתה כלכך רוצה להחליף מאמן יפתח אדוני את פנקס הצקים ויחליף מאמן.
מאז שהחליפו את ארז הקבוצה הזו לא הגיעה לשום הישג משמעותי,כלום ושום דבר.
רק מחליפים מאמנים,זרים וזורקים את אלו שמתחילים להיות סמלים.
ובנוסף , אין כסף לשלם משכורות.

ניהול כושל ומביך.

מתקרבים אט אט להיות כמו הכדורגל,וחבל.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 16:24 
אדום כתב:
נועם שחם כתב:
ranjef כתב:
אדום כתב:
שוב פעם הבעיה היא המאמן?

זה מה שנוטים לחשוב בהפועל כרגיל, אבל זו כמובן לא הבעיה.

אם החליפו את כל הזרים ועדין הקבוצה משחקת הרבה מתחת לפוטנציאל שלה, אז זה מאמן באבוה.

אבל כל עונה מחליפים מאמן בהפועל ושום דבר לא עובד, בגלל זה התהייה שלי אם הבעיה בהפועל סל עמוקה יותר מסגל שחקנים ומאמן.

ברור שכן. איפה שידידיה נוגע - לא יצמח דשא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 16:36 
מצטער, הלוגיקה בטענות האלו מאד בעייתית.

אם חוטפים 90 נקודות במשחק, אז או שהשחקנים לא שומרים טוב, או שמי שמאמן אותם לא מסביר טוב.

את השחקנים כבר החלפנו.

הטענה שבגלל ידידיה או ההנהלה אנחנו חוטפים 90 נקודות כל משחק היא בהחלט שובת לב, אבל לא מחזיקה מים מבחינה לוגית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 16:37 
סמל אישי של המשתמש
פאביו כתב:
נועם שחם כתב:

אבל אין שום הגיון בהסבר שלך.
החליפו מספיק מאמנים בקבוצה הזו וזה עזר כמו המזוזות שאתה מציע להחליף בציניות.
אם אתה כלכך רוצה להחליף מאמן יפתח אדוני את פנקס הצקים ויחליף מאמן.
מאז שהחליפו את ארז הקבוצה הזו לא הגיעה לשום הישג משמעותי,כלום ושום דבר.
רק מחליפים מאמנים,זרים וזורקים את אלו שמתחילים להיות סמלים.
ובנוסף , אין כסף לשלם משכורות.

ניהול כושל ומביך.

מתקרבים אט אט להיות כמו הכדורגל,וחבל.

רק מזכיר שמאז שהחליפו את ארז הגיעו לפיינל פור וחצי גמר גביע. ושגם ארז חוץ מחצי עונה טובה ולסיים מקום רביעי גם לא הרשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 17:00 
ארז היה סמכות בהפועל. הוא בנה קבוצה נהדרת בתקציב נמוך משמעותית מהעונות האחרונות.
מאז שהתערבו לו בעבודה וגרמו לעזיבתו המועדון נכנס לסחרור מקצועי שמתבטא בהחלפה אינסופית של מאמנים ושחקנים וירידת כמות מנויים\חברי עמותה -> סחרור כלכלי
לכן ההנהלה צריכה לסיים את דרכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 17:05 
סמל אישי של המשתמש
ארז בנה קבוצה טובה עונה אחת בדיוק. בשתי העונות שלפניה הוא בנה קבוצה שעלתה בקושי ליגה למרות פער תקציבי גדול, ועונה אחרי זה שרדה בקושי בליגה וגם זה רק אחרי שהכריחו אותו להביא ברגע האחרון שני שחקנים מוכחים ושבילינו איזה שליש עונה עם שני זרים.
ההצלחה שלו היא אגדה. אגדה שכיף מאד להאמין בה, אבל לא מגובה בעובדות. הוא היה בסדר, לא יותר מזה. ובטח לא ברמת הציפיות שתלו בו והמשכורת שנתנו לו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 17:19 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:

אם חוטפים 90 נקודות במשחק, אז או שהשחקנים לא שומרים טוב, או שמי שמאמן אותם לא מסביר טוב.

את השחקנים כבר החלפנו.

הטענה שבגלל ידידיה או ההנהלה אנחנו חוטפים 90 נקודות כל משחק היא בהחלט שובת לב, אבל לא מחזיקה מים מבחינה לוגית.
מסכים.
לא רואים שלעיתים קרובות ההתקפה של הפועל פשוט תקועה והכל קם ונופל על שלשות של ליונס או מישהו אחר שתופס יום או ויליאמס? שאין הגנה והיריבה יכולה להפציץ מרחוק כי גם אם תחטיא ב-90 אחוז שתקח ריבאונד התקפה ותעשה מזה נקודות קלות?
רמי כהן אשם בזה? הוא עובד על לסגור את הצבע? ידידיה עובד על פיק אנד רול?

אריאל בחור טוב. יש לו שיטת משחק שאולי הצליחה עם הצעירה או בגלבוע אבל עובדה שבהפועל הוא נאלץ להחליף את כל הזרים ולחפש שיטה אחרת וניכר שהוא די אבוד (כשגם סדרות החינוך לליונס או ייבוש שחקן באופן תמוה לא תורמים לקבוצה).

בניגוד לכדורגל ששם מחליפים מאמן כי לא רוצים או לא יכולים להחליף 11 שחקנים, בכדורסל החליפו את הזרים כולם ועדיין אין תוצאות. אז מה נשאר? להחליף את היו"ר או את מי שאחראי באימונים על האין הגנה וההתקפה התקועה שאנחנו רואים מדי שבוע??!

Sent from my H8324 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 17:20 
הפועל כתב:
ארז בנה קבוצה טובה עונה אחת בדיוק. בשתי העונות שלפניה הוא בנה קבוצה שעלתה בקושי ליגה למרות פער תקציבי גדול, ועונה אחרי זה שרדה בקושי בליגה וגם זה רק אחרי שהכריחו אותו להביא ברגע האחרון שני שחקנים מוכחים ושבילינו איזה שליש עונה עם שני זרים.
ההצלחה שלו היא אגדה. אגדה שכיף מאד להאמין בה, אבל לא מגובה בעובדות. הוא היה בסדר, לא יותר מזה. ובטח לא ברמת הציפיות שתלו בו והמשכורת שנתנו לו

אדלשטיין היה מצויין, היה דמות סמכותית (לטוב ולרע) ובנה בתקציב נמוך יחסית קבוצה לוחמת ושומרת שנתנה פייט בכל משחק. הפציעה של לימונד עצרה אותנו.
אחכ בא רעפפורט - התערב והרס את הכל.

סיכם יפה רביב לימונד:
בנוסף אמר על רפפורט: "הוא הסיבה שארז אדלשטיין לא בהפועל תל אביב. אני יודע את זה בוודאות. הוא אמר 'או אני או הוא'. הוא מביא 400 אלף שקל בשנה והעדיפו את ה-400 אלף שקל האלה מאשר לשמור מאמן שעשה את הקבוצה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 17:33 
נועם שחם כתב:

את השחקנים כבר החלפנו.

זה שנכשלים שנה אחרי שנה, זה שיש 800 זרים מוחלפים ושום דבר לא משתנה, זה שכל המאמנים הכי טובים בארץ עברו אצלנו (אחרי שהצליחו בקבוצות אחרות, בטח יותר מאשר אצלנו), הוחלפו, והתוצאות נשארו אותו דבר,
רק מוכיח שהבעיה היא לא השחקנים ולא מאמן כזה או אחר. וזה במקביל להדלפות המסריחות לתקשורת מאחורי הגב, לזה שזרקו את רביב (ראיתי כמה זה הצליח), ולכל שאר ההתקשרויות (ויש לא מעט) שנגמרו עם דם רע.
הכל מסריח מהראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 17:43 
העניין הוא פשוט:
בשנים האחרונות רמי והעמותה שמאחוריו התעייפו (וזה טבעי אחרי המסע האדיר) ואיפשר לרפפורט (ושאר הבעלים הפרטיים שמאחוריו) להיות יותר ויותר דומיננטים.
את התוצאות לכך אנחנו רואים שבוע אחר שבוע ושנה אחר שנה.
אם התהליך המובהק הזה לא ייפסק - אנחנו גמורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 18:12 
סמל אישי של המשתמש
אדום אחר כתב:
הפועל כתב:

אדלשטיין היה מצויין, היה דמות סמכותית (לטוב ולרע) ובנה בתקציב נמוך יחסית קבוצה לוחמת ושומרת שנתנה פייט בכל משחק. הפציעה של לימונד עצרה אותנו.

תשמע, זה נהדר. רק שהיו גם 2 עונות לפני כן, שבהן כאמור הקבוצות של אדלשטיין לא הראו ערך מוסף. אם במבחן התוצאה עונה אחת טובה מתוך שלוש היא הצלחה, אז צריך עכשיו להשאיר את בית הלחמי לעוד שנתיים ואז נדבר.

ואני לא מאמין שאני מגן פה על ידידיה. אבל הוא בהפועל מ2012. אדלשטיין שוחרר ב2014. אם הוא אחראי לכישלון (לשיטתך) מ2014, הוא גם אחראי להצלחה הגדולה שהיתה לפני כן (לשיטתך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 18:17 
מצטער, שוב, לא מקבל את הלוגיקה.

האם יש בעיות בניהול הקבוצה? בוודאי. מכיר את הביקורת ומסכים לחלק ממנה.

מכאן ועד הנסיון לחבר זאת לאיך שדברים נראים במגרש ולהסיר אחריות מהמאמן, המרחק גדול. אם תראה לי ששחקנים זרים לא מקבלים כסף, או שרמי וידידיה מחיייבים את המאמן לקבל החלטות מקצועיות בניגוד לדעתו, תפאדל.

אגב, גם לא נכון לומר שעד היום החתמנו סיפורי הצלחה שרק אצלנו נפלו. קודם כל, לא פיטרנו כ"כ הרבה מאמנים. גם אדלשטיין וגם פרנקו אימנו עונות שלמות וסיימו עבודה בתום העונה ולא במהלכה.

למיטב זכרוני פיטרנו את רק את שרון אברהמי (שגם הוא אימן ברצף כמה עונות קודם לכן) ואת רמי הדר, שבאמת היה זוועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 18:25 
הפועל כתב:
אדום אחר כתב:
הפועל כתב:

תשמע, זה נהדר. רק שהיו גם 2 עונות לפני כן, שבהן כאמור הקבוצות של אדלשטיין לא הראו ערך מוסף. אם במבחן התוצאה עונה אחת טובה מתוך שלוש היא הצלחה, אז צריך עכשיו להשאיר את בית הלחמי לעוד שנתיים ואז נדבר.

ואני לא מאמין שאני מגן פה על ידידיה. אבל הוא בהפועל מ2012. אדלשטיין שוחרר ב2014. אם הוא אחראי לכישלון (לשיטתך) מ2014, הוא גם אחראי להצלחה הגדולה שהיתה לפני כן (לשיטתך).

מסכים שהיו לו גם כשלונות אבל זה גם עניין של תקציב שהיה לארז. בתקופתו אני סבור שלא היה גירעון גדול והיתה עליה בכמות מנויים\חברי עמותה.
ראה הפוסט הקודם שלי, טענתי המרכזית היא שההצלחה הגדולה שלנו היתה בעידן בו העמותה היתה דומיננטית. ב 2012 בקושי שמענו מי זה רפפורט, השפעתו היתה נמוכה.
ברגע שידידיה\בעלים פרטיים הפכו דומיננטים יש נפילה עיקבית בתוצאות עקב הניהול הכושל: כלומר פחות הישגים ביחס לתקציב וכתוצאה מכך גירעון תופח (הלוואות\חובות\העברת זכויות וכח לידיים פרטיות וכו' ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 18:26 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:

מכאן ועד הנסיון לחבר זאת לאיך שדברים נראים במגרש ולהסיר אחריות מהמאמן, המרחק גדול. אם תראה לי ששחקנים זרים לא מקבלים כסף, או שרמי וידידיה מחיייבים את המאמן לקבל החלטות מקצועיות בניגוד לדעתו, תפאדל.

אגב, גם לא נכון לומר שעד היום החתמנו סיפורי הצלחה שרק אצלנו נפלו. קודם כל, לא פיטרנו כ"כ הרבה מאמנים. גם אדלשטיין וגם פרנקו אימנו עונות שלמות וסיימו עבודה בתום העונה ולא במהלכה.

למיטב זכרוני פיטרנו את רק את שרון אברהמי (שגם הוא אימן ברצף כמה עונות קודם לכן) ואת רמי הדר, שבאמת היה זוועה.

את רמי הדר לא פיטרו. הוא קיבל יד חופשית להרוס כל חלקה טובה ואז התפטר כמו אחרון השפנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 18:32 
נועם שחם כתב:

- וגם פיטרנו את קטש. ועכשיו רוצים לפטר את בית הלחמי
- ברור שהמאמן אשם גם במצב ואחראי לכך שהקבוצה לא שומרת\ לא מחוייבת\ לא מצליח להוציא מינימום מהסגל וכו' אבל זה עניין "טקטי" ומקומי לעונה הנוכחית.
יש לנו בעיה אסטרטגית של ניהול כושל שלא מצליח להוביל את המועדון להצלחות ורואים נסיגה עקבית בכל הפרמטרים (כמות חברי עמותה, חובות ותדמית)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 18:40 
סמל אישי של המשתמש
אדום אחר כתב:

מסכים שהיו לו גם כשלונות אבל זה גם עניין של תקציב שהיה לארז. בתקופתו אני סבור שלא היה גירעון גדול והיתה עליה בכמות מנויים\חברי עמותה.
ראה הפוסט הקודם שלי, טענתי המרכזית היא שההצלחה הגדולה שלנו היתה בעידן בו העמותה היתה דומיננטית. ב 2012 בקושי שמענו מי זה רפפורט, השפעתו היתה נמוכה.
ברגע שידידיה\בעלים פרטיים הפכו דומיננטים יש נפילה עיקבית בתוצאות עקב הניהול הכושל: כלומר פחות הישגים ביחס לתקציב וכתוצאה מכך גירעון תופח (הלוואות\חובות\העברת זכויות וכח לידיים פרטיות וכו' ).

לא מדויק.
נתחיל מזה שלארז היה תקציב נמוך בין השאר כי הוא היה יקר. היתה החלטה אסטרטגית שמשקיעים במאמן יותר ופחות בשחקנים. בעונה הראשונה בלאומית זה חד משמעית לא הוכיח את עצמו, ובשניה בליגת על גם לא ממש.

מעבר לכך כרונולוגית הפכת את הסדר. רפפורט (ושאר הבעלים הפרטיים) נכנס לקבוצה כי נוצר לפתע גירעון משמעותי, קרוב למיליון ש"ח אם זכור לי נכון. משהו שהיום כולנו היינו חותמים עליו, אבל לא משהו שהעמותה יכלה אז לנהל לבדה.
שנית, הגירעון תפח בפתאומיות כזאת ב2012 לא בגלל ידידיה, אלא בגלל החלטה של רמי להחתים מאמן יקר (ארז) ולהשלים עם ההתעקשות שלו על סגל רחב מאד והרפתקה דבילית בליגה בלקנית שעלתה לנו בהפסד של כמה מאות אלפים.

אני מסכים שבעידן ידידיה נוצר מרבית הגירעון וההתנהלות חסרת האחריות סביב הלוואות, יחס לשחקנים, וירידה בדומיננטיות של העמותה. ואין ספק שזאת התנהלות רעה. ואני אישית בטוח שהיא תתפוצץ לנו מתישהו בפרצוף. אבל להאשים בזה את ידידיה זה תכלס להפוך סיבה ומסובב. ההתנהלות הזאת התחילה לפני ידידיה, היא שגרמה להכנסתו למועדון ולא להפך, והיא התרחבה כי רמי העדיף אותה על ההתנהלות הזהירה (יחסית) שהיתה לפניה.

היום אגב זה כבר לא משנה, גם אם נרצה אי אפשר כבר להתנתק מידידיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 18:51 
אפשר, הוא לא חלק מיסודות הבניין בדרייב אין. אפשר יהיה לחפש משקיע אחר באותו סדר גודל (לפחות), והוא יעשה הרבה פחות נזק, זה בטוח.
נזק לא רק מקצועי, אלא גם תדמיתי. לפני עידן ידידיה לא זוכר הדלפות לתקשורת על ההוא שמתנדנד, וההוא שמשקר. הכל היה יחסית בדלתיים סגורות. היום זה מכבי לעניים. מחליפים בהיסטריה כל מה שבא ליד, "גורמים מקורבים" מדליפים, ולאף אחד אין את הביטחון והשקט לעבוד. ועד שזה לא ישתנה, גם אוברדוביץ לא יעזור פה

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 19:09 
ranjef כתב:
אפשר, הוא לא חלק מיסודות הבניין בדרייב אין. אפשר יהיה לחפש משקיע אחר באותו סדר גודל (לפחות), והוא יעשה הרבה פחות נזק, זה בטוח.
נזק לא רק מקצועי, אלא גם תדמיתי. לפני עידן ידידיה לא זוכר הדלפות לתקשורת על ההוא שמתנדנד, וההוא שמשקר. הכל היה יחסית בדלתיים סגורות. היום זה מכבי לעניים. מחליפים בהיסטריה כל מה שבא ליד, "גורמים מקורבים" מדליפים, ולאף אחד אין את הביטחון והשקט לעבוד. ועד שזה לא ישתנה, גם אוברדוביץ לא יעזור פה

הוא מחזיק (יחד עם שותפיו) ב 40 אחוז. השאלה איזה סכום יאפשר פרידה \ מכירה \ עזיבה ומאיפה יבוא הכסף..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: וולקאם בית הלחמי
הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 19:30 
סמל אישי של המשתמש
לא הצלחתי להבין איך ההנהלה קשורה ההצלחה העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 22:31 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:

לחפש תמיד אפשר. בזה עשו במחלקת הכדורגל כבר פרופסורה.
הבעיה זה למצוא... :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 23:00 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
לא הצלחתי להבין איך ההנהלה קשורה ההצלחה העונה?
כי אוהדי הפועל אוהבים את תפקיד האופוזיציה. תפור עליהם. לא משנה מי מנהל את העניינים: אברהם פלדה, ולדימיר גוזינסקי, שאול אייזנברג או ידידיה רפופורט - אם השחקים לא עושים הגנה והמאמן אובד עצות, אז ההנהלה זונה

Sent from my H8324 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 23:16 
סמל אישי של המשתמש
אדום אחר כתב:
ארז היה סמכות בהפועל. הוא בנה קבוצה נהדרת בתקציב נמוך משמעותית מהעונות האחרונות.
מאז שהתערבו לו בעבודה וגרמו לעזיבתו המועדון נכנס לסחרור מקצועי שמתבטא בהחלפה אינסופית של מאמנים ושחקנים וירידת כמות מנויים\חברי עמותה -> סחרור כלכלי
לכן ההנהלה צריכה לסיים את דרכה.

על סמך אילו עובדות אתה ממציא את השטויות האלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

סמל אישי של המשתמש
אדום אחר כתב:
הפועל כתב:

סיכם יפה רביב לימונד:
בנוסף אמר על רפפורט: "הוא הסיבה שארז אדלשטיין לא בהפועל תל אביב. אני יודע את זה בוודאות. הוא אמר 'או אני או הוא'. הוא מביא 400 אלף שקל בשנה והעדיפו את ה-400 אלף שקל האלה מאשר לשמור מאמן שעשה את הקבוצה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

סמל אישי של המשתמש
אדום אחר כתב:
העניין הוא פשוט:
בשנים האחרונות רמי והעמותה שמאחוריו התעייפו (וזה טבעי אחרי המסע האדיר) ואיפשר לרפפורט (ושאר הבעלים הפרטיים שמאחוריו) להיות יותר ויותר דומיננטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

סמל אישי של המשתמש
אדום אחר כתב:
הפועל כתב:
אדום אחר כתב:
הפועל כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 דצמבר 2019, 23:37 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
אדום אחר כתב:
העניין הוא פשוט:

גם אם תכתוב את השאלה הזו 2000 פעם זה לא ממש יעשה אותך צודק או חכם.

כל השנים האחרונות של הפועל מפוספסות
כל שנה מבזבזים כספים על החלפות מאמנים , רכבות של זרים והעפת סמלים ללא שום הסבר הגיוני.
הייתה הזדמנות אדירה ב5-6 שנים האחרונות לעשות את הקפיצת מדרגה גם מבחינת הישגים וגם מבחינת חיבור עוד קהל לקבוצה(מנויים ועמותה) ולצערנו העונות הללו היו כשלון.
גם אם תכתוב את השאלה עוד 3000 פעם זה לא יעזור לך שהדרך הניהולית נכשלה.
ושוב אחזור כדי שלא תשאל שוב ושוב ושוב ושוב את אותה שאלה
הנה העובדות:
החלפת מאמנים בלתי פוסקת
רכבת של זרים
העפת סמלים וכאלו שמזוהים עם הקבוצה בצורה ברוטלית מעליבה שמתאימה אולי להם מהצד השני של הכביש

תתיחס לזה ולמה שכתוב למטה

ציטוט:
הרגשתי שאני אסיים את הקריירה בהפועל תל אביב. זה מה שנאמר לי. בכל פעם שהיינו מאריכים חוזה, ידידיה היה אומר שכל עוד הוא בהפועל, אני אסיים פה את הקריירה. שבוע אחרי שהודחנו מהפלייאוף הם זימנו אותי לשיחה בשמונה בבוקר. שאלתי את ידידיה אם זה דרמטי. הוא ענה 'בעיני המתבונן'. בשיחה רמי כהן אומר לי בלקוניות 'תשמע, ביבו', באיזה מבט כזה חצי מחייך, חצי מתפתל, 'החלטנו לשנות כיוון, אתה לא בתכניות שלנו'. הייתי המום. חשבתי הולכים לדבר איתי על השנה הבאה, אולי על תפקיד אחר, אולי, רחמנא לצלן, להוריד בכסף.

"אני לא יודע, אבל לא ראיתי את זה מגיע. אמרתי להם 'אוקיי, אני מופתע, עשיתם את זה בעבר ללא מעט שחקנים. מצד שני, אתה (אני פונה לידידיה) הבטחת לי כל הזמן שאני אסיים את הקריירה פה. אמרת כל עוד אני פה בהפועל תל אביב, אתה תסיים'. הוא אומר לי 'לפחות מישהו מאמין לי'. הוא שיקר לי. הוא אומר לי שזה ביזנס, אבל בשבילי הפועל ת"א לא הייתה ביזנס. הפועל ת"א היא הבית, תמיד. תמיד יהיה לי מקום בלב להפועל תל אביב".

כמו כן, בראיון לספורט הארץ, האשים לימונד את רפפורט ב"נוכלות" ואמר שהוא "מקווה שהמקרה שלי יראה את ההתנהלות הפושעת של העומדים בראש המערכת

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 01:54 
כמה עובדות:

- ארז לא בהפועל כי חצי העונה האחרונה שלו היתה נוראית, בעשרת המשחקים האחרונים ניתנו ב-2 בלבד.
- הקבוצה הגיע לפלייאוף נגד אילת לא מוכנה מקצועית ומנטלית, ולמרות ביתיות הפסידה ונראתה רע מאד.
- ארז נבחר למאמן הנבחרת, ומאותו הרגע הראש שלו היה רק בנבחרת.
- הוא סיים חוזה ולא פוטר.

- אם היה מתנהג בהיגיון, היה מתרכז בנבחרת, אומר תודה רבה להפועל על שהפכו אותו לרלוונטי, ועל השנים בהפועל בהם גם הרוויח יפה ולחכות עד למשבר בהפועל שבו היו אולי מחזירים אותו.

אבל הוא בחר ללכלך על הפועל בעזרת חבריו בעיקר בערוץ 5, ולירוק לבאר ממה שתה.

אחרי החודש וחצי במכבי, לא לחינם הוא לא מאמן אף קבוצה בארץ.

- לימונד לא בהפועל, ראשית כי המועדון החליט לקדם את ים התור העתיד של הקבוצה בשנים הקרובות, ורביב היה עוצר את ההתקדמות שלו. מעבר לכך, כנראה גם בגלל ההתנהלות שלו בעונה שעברה.

- לגבי ידידיה, הוא והמשקיע הנוסף מכניסים הרבה יותר מהסכומים שלימונד ציין, וללא הם, היינו היום במצב של הכדורגל.

ידידיה הוא קודם כל אוהד, ורק בזכותו וכנראה גם במימונו הגבנו מהר והצלחנו להחתים 4 זרים חדשים שהם ברמה מעל התקציב שלנו (במחירי תחילת עונה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 דצמבר 2019, 03:04 
סמל אישי של המשתמש
פאביו כתב:
יובל כתב:
אדום אחר כתב:
העניין הוא פשוט:

גם אם תכתוב את השאלה הזו 2000 פעם זה לא ממש יעשה אותך צודק או חכם.

כל השנים האחרונות של הפועל מפוספסות
כל שנה מבזבזים כספים על החלפות מאמנים , רכבות של זרים והעפת סמלים ללא שום הסבר הגיוני.
הייתה הזדמנות אדירה ב5-6 שנים האחרונות לעשות את הקפיצת מדרגה גם מבחינת הישגים וגם מבחינת חיבור עוד קהל לקבוצה(מנויים ועמותה) ולצערנו העונות הללו היו כשלון.
גם אם תכתוב את השאלה עוד 3000 פעם זה לא יעזור לך שהדרך הניהולית נכשלה.
ושוב אחזור כדי שלא תשאל שוב ושוב ושוב ושוב את אותה שאלה
הנה העובדות:
החלפת מאמנים בלתי פוסקת
רכבת של זרים
העפת סמלים וכאלו שמזוהים עם הקבוצה בצורה ברוטלית מעליבה שמתאימה אולי להם מהצד השני של הכביש

תתיחס לזה ולמה שכתוב למטה

ציטוט:
הרגשתי שאני אסיים את הקריירה בהפועל תל אביב. זה מה שנאמר לי. בכל פעם שהיינו מאריכים חוזה, ידידיה היה אומר שכל עוד הוא בהפועל, אני אסיים פה את הקריירה. שבוע אחרי שהודחנו מהפלייאוף הם זימנו אותי לשיחה בשמונה בבוקר. שאלתי את ידידיה אם זה דרמטי. הוא ענה 'בעיני המתבונן'. בשיחה רמי כהן אומר לי בלקוניות 'תשמע, ביבו', באיזה מבט כזה חצי מחייך, חצי מתפתל, 'החלטנו לשנות כיוון, אתה לא בתכניות שלנו'. הייתי המום. חשבתי הולכים לדבר איתי על השנה הבאה, אולי על תפקיד אחר, אולי, רחמנא לצלן, להוריד בכסף.

"אני לא יודע, אבל לא ראיתי את זה מגיע. אמרתי להם 'אוקיי, אני מופתע, עשיתם את זה בעבר ללא מעט שחקנים. מצד שני, אתה (אני פונה לידידיה) הבטחת לי כל הזמן שאני אסיים את הקריירה פה. אמרת כל עוד אני פה בהפועל תל אביב, אתה תסיים'. הוא אומר לי 'לפחות מישהו מאמין לי'. הוא שיקר לי. הוא אומר לי שזה ביזנס, אבל בשבילי הפועל ת"א לא הייתה ביזנס. הפועל ת"א היא הבית, תמיד. תמיד יהיה לי מקום בלב להפועל תל אביב".

כמו כן, בראיון לספורט הארץ, האשים לימונד את רפפורט ב"נוכלות" ואמר שהוא "מקווה שהמקרה שלי יראה את ההתנהלות הפושעת של העומדים בראש המערכת

בוא, אני אתייחס למה שכתוב למטה ולכל שאר השטויות שאנשים חסרי מושג או אינטרסנטים זורקים לאוויר.

לגבי לימונד, הוא שוחרר מהפועל מכמה סיבות.

קודם כל הוא היה סרטן בחדר ההלבשה. רב עם שחקנים, רב עם הצוות המקצועי ונזרק מאימונים, השרה אווירה רעה על כל הקבוצה. במקום שיהיה הקפטן שיעזור לקבוצה, היו צריכים להתעסק בלהכיל ולהתמודד איתו ועם הנזק שהאישיות שלו בקבוצה גרמה.
דבר שני, בהמשך ישיר לכך, הוא גם התנהג בצורה דוחה וחצופה כלפי עובדי המועדון. היחסים הבין-אישיים שלו היו בלתי נסבלים. לא רק כשחקן בחדר ההלבשה הוא היה סרטן אלא כעובד במועדון.
וכבונוס הוא גם סימן את ים מדר והתעמר בו באופן אישי, לכלך עליו והתמרמר עליו בכל סיטואציה וגם נכנס בו באימונים.

לאור ההתנהגות הבלתי נסבלת והבלתי מקובלת לכל אורך העונה שעברה, החליטו שהוא לא יהיה יותר חלק מהקבוצה. למרות שידעו מראש שמדובר בצעד עם השלכות כלכליות לא פשוטות.

לצערי, מתוך אצילות, נאיביות, והתנהלות תקשורתית רעה מאוד לדעתי האישית, בהפועל החליטו לשמור על הסיבות האמיתיות לסילוקו בסוד, ולספק כלפי חוץ הסברים ריקים מתוכן אמיתי של מיצוי וחילופי דורות. בכך הם נתנו ללימונד להפיץ שקרים ללא בקרה ולהסיט את האש כלפי ההנהלה החבוטה ממילא של הפועל, ולגרום גם להנהלה וגם למועדון נזק.
אגב, אמנם הם שמרו על כך בסוד (כולל בקשות לאורך החודשים האחרונים מאוהדים לא להפיץ את כל הסיפורים סביב לימונד, בקשה שאני מפר עכשיו כי נמאס לי לראות את החבטות באנשים שתורמים כל כך הרבה להפועל), אבל כל אוהד שהיה כל כך נסער מזריקתו של הסמל לימונד מעוניין לשמוע על הסיבות לעזיבתו, היה יכול לשאול כל אחד בהנהלה ובמועדון ולקבל תשובות מלאות וכנות, כמו בכל נושא שמפריע לכל אוהד של הפועל בהתנהלות המועדון. אבל כנראה שיש כאלה שמעדיף לטנף במקום להתוודע לעובדות (או במינימום לשמוע את כל הצדדים, למרות שאני עוד לא ראיתי אוהד אחד ששמע את הצד של ההנהלה ועדיין היה לו טענות כלפיה בנושא הזה).

לגבי אדלשטיין, המעשיה לפיה ידידיה הוא זה שסילק אותו היא משעשעת. במציאות, בחודשים האחרונים לעבודתו בהפועל, אף אחד במועדון כבר לא היה יכול לראות את הפרצוף של אדלשטיין, כולל כל ההנהלה וכולל כל השחקנים. ההחלטה להיפרד מאדלשטיין התקבלה פה אחד על ידי כל ההנהלה בלי שום ספקות ובלי שום מאבקים או חילוקי דעות. לידידיה רפפורט לא היה שום משקל בנושא. האגדה שאדלשטיין הפיץ באמצעות כמה חברים שלו בתקשורת לגבי סיבת עזיבתו היא כל כך מופרכת ומנותקת מהמציאות, אבל אפשר לסמוך על הטיפשים שבאוהדים, בקהל הטיפש ממילא של הפועל, שיבלעו בשקיקה שקרים מגוחכים כאלה.

ועוד עובדה נחמדה גם לגבי אדלשטיין וגם לגבי הגירעון מה"שנים האחרונות": כל אחד שמתעניין מספיק בהפועל יודע שרוב הגירעון נוצר בתקופתו של אדלשטיין - בעיקר בעונה שלו בלאומית, אז הוא חלב מההנהלה תקציב עתק, כולל גחמות תמוהות כמו הליגה הבלקנית. בשנים האחרונות, שבהם כביכול ידידיה תפס פיקוד ודרדר את המועדון גם כלכלית, הגירעון לא תפח אלא בסך הכל עדיין נסחב מתקופת אדלשטיין.

לגבי ידידיה רפפורט, בזמן שאוהדי הפועל מקטינים את ההשקעה שלהם בקבוצה מחוסר אכפתיות וחוסר דחיפות, או לחילופין גורמים נזקים כספיים עקב התנהגות אלימה, ידידיה רפפורט מעלה כל שנה את סך השקעותיו בקבוצה (יחד עם כל הזמן והכוחות הנפשיים שהוא משקיע בה). כיום הלכה למעשה, הוא אחד האחראיים לכך שלהפועל יש תקציב מכובד לקבוצה בליגת העל. בלעדיו, אני לא חושב שנתפרק, אבל התקציב שלנו לא יאפשר לנו יותר מאשר להילחם עונה אחר עונה על מקומנו בליגת העל, משהו שב-8 עונות, לא באמת עמד בסכנה מוחשית. וכל מה שהוא מקבל בתמורה זה רעל, קללות וגידופים. בניגוד לרמי, אני אפילו לא חושב שהוא מקבל איזשהו פידבק חיובי על מה שהוא עושה ותורם למען המועדון. כפיות הטובה במקרה שלו היא מדהימה, אני לא מבין למה הוא עושה את זה בכלל ואם זאת לא הייתה הקבוצה שלי, הייתי מאחל לכל מתנגדיו שיזכו למועדון בלעדיו - הייתי רוצה לראות כמה היא מצליחה בלי הכסף שלו אבל עם שליטה מלאה של עמותת האוהדים הטהורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: