תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 04 מאי 2024, 14:45

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 188 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סגל לעונת 2019/20
הודעהפורסם: 11 אוגוסט 2019, 22:14 
קשה לראות איך העונה תתפתח, אבל מאז שחזרנו זו העונה הראשונה שיש עשרה שחקני סגל לגיטימיים שיכולים לתת דקות משמעותיות, כך זה נראה בנקודת הזמן הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 אוגוסט 2019, 22:42 
סמל אישי של המשתמש
הא?
מי העשרה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 אוגוסט 2019, 22:47 
סמל אישי של המשתמש
LFC כתב:
קשה לראות איך העונה תתפתח, אבל מאז שחזרנו זו העונה הראשונה שיש עשרה שחקני סגל לגיטימיים שיכולים לתת דקות משמעותיות, כך זה נראה בנקודת הזמן הזו.

בעונה שבה קטש אימן היו לנו בנוסף לארבעה זרים את לימונד, מתן נאור, שולדבראנד, סקוורר, וורקמן, גוט, ובחלק השני של העונה גם תמיר בלאט קיבל דקות.
בעונה הראשונה של פרנקו היו לנו בנוסף לארבעה זרים את לימונד, בנקס, תומר, מנקו, איידן, שולמן על חוזה זמני ששיחק די הרבה בסיבוב הראשון ואפילו צוף בן משה ששיחק כמה דקות בתחילת העונה לפני שהושאל ללאומית.

באופן כללי סגל רחב מדי לקבוצה שמשחקת פעם בשבוע זה דבר לא טוב. יש פה הפסד כפול - גם משכורת מיותרת של לפחות שחקן אחד שיכולה ללכת לטובת שחקני חמישייה יקרים יותר, וגם המאמנים מרגישים מחויבים לתת דקות לשחקנים 9-10 וזה בא על חשבון דקות איכותיות יותר של השחקנים הבכירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 אוגוסט 2019, 23:03 
העשרה אלה גריפין, מדר, בריסקר, פרוויס, שוכמן, אייזנדורף, תומר, רודריגז, כדיר וטרדוול.

התכוונתי לשחקנים שאמורים לקבל דקות משמעותיות, מעל עשר למשחק.
גולן גוט מעולם לא היה שחקן שקיבל דקות משמעותיות בהפועל במיוחד בעונה של קטש, וורקמן היה אמור להיות אבל גם בקושי קיבל דקות (יכול להיות שזה גם יקרה השנה), צוף ובטח שאיידן לפני שתי עונות לא בנו עליהם כשחקנים משמעותיים.

הנקודה היא שהשנה יש רוטציה יותר רחבה מאז שחזרנו לליגה.
מסכים שיש לזה גם מינוסים, אבל זה נותן יותר אפשרויות ליותר סוגים של הרכבים, שחקנים שלא פוגעים באותו יום מקבלים פחות דקות ויש להם מחליף לגיטימי, במידה ויש פציעה לאו דווקא צריך ישר ללכת להחתים שחקן, לתת אוויר לשחקנים משמעותיים (היו משחקים בשנה שעברה שתומר בקושי ירד לספסל), וכמובן יכולים הרבה יותר בקלות להימנע מעניין של בעיית עבירות.
מקווה שהיתרונות יעפילו על החסרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 אוגוסט 2019, 23:45 
על הנייר בנו סגל מאוזן ואיכותי, הלוואי והכל יתחבר. אני מבסוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אוגוסט 2019, 00:21 
סמל אישי של המשתמש
LFC כתב:
העשרה אלה גריפין, מדר, בריסקר, פרוויס, שוכמן, אייזנדורף, תומר, רודריגז, כדיר וטרדוול.

התכוונתי לשחקנים שאמורים לקבל דקות משמעותיות, מעל עשר למשחק.
גולן גוט מעולם לא היה שחקן שקיבל דקות משמעותיות בהפועל במיוחד בעונה של קטש, וורקמן היה אמור להיות אבל גם בקושי קיבל דקות (יכול להיות שזה גם יקרה השנה), צוף ובטח שאיידן לפני שתי עונות לא בנו עליהם כשחקנים משמעותיים.

הנקודה היא שהשנה יש רוטציה יותר רחבה מאז שחזרנו לליגה.
מסכים שיש לזה גם מינוסים, אבל זה נותן יותר אפשרויות ליותר סוגים של הרכבים, שחקנים שלא פוגעים באותו יום מקבלים פחות דקות ויש להם מחליף לגיטימי, במידה ויש פציעה לאו דווקא צריך ישר ללכת להחתים שחקן, לתת אוויר לשחקנים משמעותיים (היו משחקים בשנה שעברה שתומר בקושי ירד לספסל), וכמובן יכולים הרבה יותר בקלות להימנע מעניין של בעיית עבירות.
מקווה שהיתרונות יעפילו על החסרונות.

סליחה, אבל עכשיו אני מבין אותך פחות. בשני מישורים.
1. כמה הם טובים - ארעת הזרים הם נעלם. מדר הראה שהוא לא ברמה (מקווים שהוא ישתפר, אבל זה עוד לא קרה). בריסקר ואייזנדורף מעולם אפילו לא שיחקו בליגת העל ממה שאני יודע. כדיר הרבה מעבר לשיא ושוכמן הוא לא בדיוק כוכב. זה ממש לא נראה כמו עשרה.
2. כמה זה שונה - יובל הזכיר קצת עונות אחרות, אבל אפילו אם תלך לזוועה של שנה שעברה, בוא נשווה:
ארבעה זרים מול ארבעה זרים. נמשיך הלאה.
גינת נשאר גינת.
ים נשאר ים.
במקום רביב, שוכמן. (נראה כמו ירידה, נקווה שלא)
במקום האוול, כדיר. (מגה ירידה)
במקום סטו דאגלאס, בריסקר. (כרגע ירידה, בעתיד אמור להיות שיפור)
ונשארנו עם זה שלא שיחק בליגת העל במקום אחד מאנשי הספסל (לא ממש משנה מי).
איך זה סגל הרבה יותר רחב ועמוק וכו' אני לא ממש רואה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אוגוסט 2019, 05:57 
יש שחקנים שהם סימן שאלה, אגיד לך יותר מזה, אני בטוח שנתאכזב מכמה מהם... אני אהיה יותר מדויק, אני לא זוכר מתי פתחנו עונה עם סגל רחב. צפויים להיות בדרך שינויים אני בטוח.
בשנה שעברה היו רביב, מדר, דאגלאס, מנקו, תומר, ארבעה זרים - תשעה שחקנים ועוד ילדים, צוף ודניאל ששון.

יכול להיות מאוד שאחד או שניים מהזרים לא יהיה בכיוון, שאייזנדורף או בריסקר תכלס לא יפגעו ואז הרוטציה תיפגע... אבל הסגל מצטייר לפחות לי עם שחקנים יותר רציניים משנים קודמות, לא מתיימר לנבא שהסגל בטוח יהיה טוב כי לקבוע בסגל של קבוצת ספורט, שראיתי בו רק ארבעה אנשים בלייב מתוך העשרה (ים, תומר, טרדוול ושוכמן), שמשהו יהיה בוודאות טוב או רע זה יומרני ושחצני. וגם אם שניים שלושה לא פוגעים בהתחלה, עדיין נשארים עם שבעה שמונה שחקנים לגיטימיים.
לגבי מדר, הוא צריך לשפר לא מעט אספקטים במשחק שלו אבל לדעתי הוא פוטנציאל גדול מאוד ושחקן רוטציה יותר מלגיטימי בליגה.

אי אפשר לדעת לאן זה יילך, יכול להיות שבנו סגל רחב אבל לא מספיק איכותי או שקול (ההימורים על בריסקר ואייזנדורף, הדעיכה של כדיר, מתן אחריות גדולה למדר, הזרים) אבל יכול להיות שרוב השחקנים יתנו תפוקה נאה מאוד, משהו שם יתחבר וזה ירוץ יפה. מקווה שזה יתחבר בצורה טובה, בכל מקרה נראה לי שיש פה סגל יותר רחב, ומאוזן ומקווה שעם הזרים גם איכותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: סגל לעונת 2019/20
הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 05:36 
מצרפלס בדרך לאקזיט (חלקי).
חבל שכל עמדות הזרים אצלנו כבר סגורות ;)
ועוד במסגרת החדשות הלא חשובות, מצוקת המגרשים לאימונים אמורה להיפתר עם חניכתו של אולם כדורסל חדש במידטאון בימים הקרובים, יחד עם אולם נוסף בארלוזורוב פינת רמז שאמור להיחנך בינואר 20'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 188 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: