תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 04 מאי 2024, 14:48

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 25 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: התקציב בעונה הבאה
הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 22:26 
אם אחרי שהגענו לפיינל פור היו הרבה פחות חברי עמותה, אין ספק שבשנה הבאה יהיו אפילו פחות, בעקבות ההוצאות הגדולות העונה זה כנראה אומר תקציב מצומצם בעונה הבאה.
צריך לנסות לעשות ביחד עם הכדורגל מנוי משולב בהנחה, דבר שיכול להועיל לשתי המחלקות, צריך לנסות לפתות אנשים להיות חברי עמותה בלי שזה יהיה כרוך בהוצאה כלכלית, משהו כמו הזמנה פעם בחודש לשיחה עם אחד משחקני הקבוצה/ כרטיס חינם למשחק בחודש יום ההולדת.
לתחושתי, עונה הבאה תהיה ירידה דרסטית בכמות חברי העמותה וגם בכמות המנויים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: התקציב בעונה הבאה
הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 22:31 
סמל אישי של המשתמש
הירידה בחברי העמותה לא רלבנטית. ממילא כבר השנה דובר על כ-1400 חברי עמותה אם אני זוכר נכון. זה 5% מהתקציב, ועם ההנחות למנויים זה אפילו הרבה פחות מזה.אפילו אם מאבדים 300 חברי עמותה, זה כולה 120 אלף שקל ברוטו. לא זניח, אבל לא משהו ברמה שמצדיק מבחינת רמי מהלך כלשהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 23:15 
בעונה הבאה צפויה ירידה צפויה במספר המנויים בעקבות החזרה לבלומפילד בכדורגל (גידול במספר המנויים על חשבון הכדורסל) והעונה הגרועה השנה. זאת, יחד עם חשש מאובדן ספונסר בכיר, עלולה ליצור בעיה פיננסית בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 01:00 
סמל אישי של המשתמש
מה הקשר בין החזרה לבלומפילד לבין כמות המנויים בכדורסל?
וממה נובע החשש מאובדן ספונסר בכיר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 10:42 
הפועל כתב:
הירידה בחברי העמותה לא רלבנטית. ממילא כבר השנה דובר על כ-1400 חברי עמותה אם אני זוכר נכון. זה 5% מהתקציב, ועם ההנחות למנויים זה אפילו הרבה פחות מזה.אפילו אם מאבדים 300 חברי עמותה, זה כולה 120 אלף שקל ברוטו. לא זניח, אבל לא משהו ברמה שמצדיק מבחינת רמי מהלך כלשהו.

וואלה?
אז תכלס מעניין אותי מה הבסיס העיקרי להכנסות. ואם לא עדיף להרחיב את ההשקעה הפרטית בקבוצה כדי שנגיע לאיזור התקציב של חולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 12:01 
סמל אישי של המשתמש
מנהלת, מנויים, חסויות, הקצבות, השקעת בעלים.
הרחבת הבעלים כבר הגיעה למקסימום של 49%. ממילא ידידיה היום עושה מה שבא לו ומשקיע לא מעט. לא מאמין שירחיב את ההשקעה או שירצה. ואני גם לא בטוח שרמי יוותר בקלות על עמדת הכח שלו.

התקציב של חולון למיטב ידיעתי זה כי לאייזיק משעמם בחיים. ביום שיימאס לו יחזרו לגודלם הטבעי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 20:17 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:

יותר אנשים קונים מנוי לכדורגל --> פחות אנשים עם תקציב אישי המאפשר מנוי/כרטיסים גם לכדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 02:02 
סמל אישי של המשתמש
pelegs כתב:
יובל כתב:

יותר אנשים קונים מנוי לכדורגל --> פחות אנשים עם תקציב אישי המאפשר מנוי/כרטיסים גם לכדורסל.

יש לא מעט אנשים, ביניהם אני, שנמאס להם לראות את הקבוצה הזאת נרמסת בכללי המשחק של הקרטל.
כשיחליטו לשבור את חוקי הקרטל, בכל מחיר, לא לעלות למשחק דרבי נניח שמתנגש עם הכדורגל, לא לעלות למשחק דרבי אחרי שערוץ הספורט התערב לטובת מכבי בזמן המשחק.
אולי יספרו לנו מה קורה עם החוזה של ערוץ הספורט מול המנהלת זה שאמרו שצריך להיות בו אישור לניגוד עניינים ושאר סיפורים שבסוף אנחנו המתקפלים.

זה למה התקציב הזה ילך וידעך בכל מקרה זה מה שקרה אחרי הפיינל פור, אתם יכולים לשכנע את עצמכם שזה בגלל פיק אנד רול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 10:01 
התקנת רשת מול שער 1 במשחקי דרבי (כמו שהציע מישהו פה בעבר), תפנה מקום לתקציב שחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2019, 02:18 
ראיון עם רמי כהן בספורט 103
https://103fm.maariv.co.il/programs/med ... 1t4nzVQ=KH

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2019, 02:18 
ראיון עם רמי כהן בספורט 103
https://103fm.maariv.co.il/programs/med ... 1t4nzVQ=KH

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוקטובר 2019, 16:03 
דחוף!

איך ניתן לשפר את התזרים הכלכלי?
https://www.israelhayom.co.il/article/6 ... UPd0G5cZAQ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוקטובר 2019, 17:09 
סמל אישי של המשתמש
barbaro כתב:
דחוף!

לחסוך בהוצאות מיותרות (למשל, לא לשלם קרוב למאה אלף דולר לשחקן בשביל ש*לא* ישחק אצלנו השנה) תהיה התחלה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוקטובר 2019, 18:34 
סמל אישי של המשתמש
יאללה נוהל חירטוטים.
תספרו לי עוד כמה זה המצאות של גלדסטון או איזה מסע נקמה על התגובה שצינזרו לכם שבוע שעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוקטובר 2019, 19:34 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
barbaro כתב:
דחוף!

לחסוך בהוצאות מיותרות (למשל, לא לשלם קרוב למאה אלף דולר לשחקן בשביל ש*לא* ישחק אצלנו השנה) תהיה התחלה טובה.

מי השחקן שלא ישחק אצלנו העונה ונשלם לו קרוב למאה אלף דולר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוקטובר 2019, 19:45 
בכתבה כתוב שמדובר בהלנת שכר של כמה חודשים, הפועל טוענת שמדובר במקרים נקודתיים. ככה או ככה מדובר בבושה גדולה.
אני לא יודע את הפרטים ומה גרם לזה, אבל אם בהפועל לא מסוגלים לקיים קבוצה בליגת העל ללא הלנות שכר אז שלא תהיה קבוצה.
העובדה שמי שסבל מזה אלה המאמנים של מחלקת הנוער (כי כמובן שזה קל יותר) היא מרתיחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוקטובר 2019, 21:14 
סמל אישי של המשתמש
הלנת שכר בקבוצת הפועל זה וואחד אירוניה מסריחה (וכל יחס בעייתי אחר אל מול השחקנים, כמובן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 03:39 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
הפועל כתב:
barbaro כתב:
דחוף!

פיצויים צפויים ללימונד (הסכמנו ל55 אללף ממה שפורסם, אז זה המינימום) יחד עם פיצוי ששילמנו לגליל תמורת שחרור המחליף שלו (20 אלף השבחה + 10 ביי אאוט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 17:14 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
יובל כתב:
הפועל כתב:
barbaro כתב:
דחוף!

פיצויים צפויים ללימונד (הסכמנו ל55 אלף ממה שפורסם, אז זה המינימום) יחד עם פיצוי ששילמנו לגליל תמורת שחרור המחליף שלו (20 אלף השבחה + 10 ביי אאוט).

לגבי הפיצויים ללימונד אתה טועה מבחינת המספרים. לימונד היה חתום לעונה הקודמת על חוזה של 130 אלף דולר. בתחילת העונה שעברה, החוזה שונה לשנתיים של 110 אלף דולר. בסוף העונה הוא שוחרר וחתם בנס ציונה על חוזה של 85 אלף דולר. הפועל הסכימה להשלים לו את החוזה ל-110 אלף כמובן כמו שמגיע לו, ואם אני לא טועה גם לשלם לו על דירה ורכב. הוא משום מה החליט לדרוש גם השלמה ל-110 אלף לעונה הזאת וגם את הסכום שקוצץ לו מהחוזה הקודם, שאין בזה היגיון וגם אין לו סיכוי (לדעתי לפחות) לזכות. זה ייסגר ב-25 אלף דולר, פלוס עלות של דירה ורכב כאמור אם אני זוכר נכון. וזה מבלי להתייחס לכספים שאולי לימונד יצטרך לשלם בעצמו לידידיה אם הוא אכן יזכה בתביעת לשון הרע, שזה אמנם לא כסף שייכנס ישירות למועדון, אבל אם זה סכום שייכנס למי שמזרים כסף למועדון ובנסיבות תפקידו כחלק מהנהלת הפועל, יכול להיות שזה שווה ערך במידה מסוימת.
לגבי הפיצוי לגלבוע על שוכמן וההכנסה שלהם לחישוב על לימונד, אני לא יודע אם המספרים האלה מדויקים, אבל גם אם כן זה חישוב חלקי ומטעה, כי זה לא לוקח בחשבון את השכר של שוכמן בהשוואה לזה של לימונד. אם ללימונד היינו צריכים לשלם 110 אלף, ובסוף נשלם, 90 אלף לשוכמן (נגיד, אני לא יודע), פלוס 30 אלף פיצוי לגלבוע (ובפיצוי אין נטו וברוטו כך שבפועל זה לא אותם סכומים כמו משכורות), פלוס פיצוי של 25 אלף ללימונד, ההבדל בסכום בסופו של דבר הוא שולי, בטח שלא מתקרב ל-100 אלף דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 18:00 
רמי כהן בראיון שלו בוואן:
מה המטרות שהצבתם למאמן אריאל בית הלחמי?
”קודם כל שיהיה איתנו. יש בענף הזה משברים, בטח בהפועל. יש לחצים שאני תמיד אומר למאמן חדש שמגיע. אני לא לחוץ, אני נלחם על העקרונות שלי אבל לא תראה אותי בלחץ. אבל משהו בדבר הזה שנקרא הפועל ת”א גורם לאנשים לקבל משקל על הכתפיים כבר מהיום הראשון. ופתאום מגיעים המשפטים כשמגיע שחקן טוב אבל לא מתאים לנו, כאילו אנחנו גולדן סטייט."

מזכיר מישהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 19:11 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
הפועל כתב:
יובל כתב:
הפועל כתב:
barbaro כתב:
דחוף!

פיצויים צפויים ללימונד (הסכמנו ל55 אלף ממה שפורסם, אז זה המינימום) יחד עם פיצוי ששילמנו לגליל תמורת שחרור המחליף שלו (20 אלף השבחה + 10 ביי אאוט).

לגבי הפיצויים ללימונד אתה טועה מבחינת המספרים. לימונד היה חתום לעונה הקודמת על חוזה של 130 אלף דולר. בתחילת העונה שעברה, החוזה שונה לשנתיים של 110 אלף דולר. בסוף העונה הוא שוחרר וחתם בנס ציונה על חוזה של 85 אלף דולר. הפועל הסכימה להשלים לו את החוזה ל-110 אלף כמובן כמו שמגיע לו, ואם אני לא טועה גם לשלם לו על דירה ורכב. הוא משום מה החליט לדרוש גם השלמה ל-110 אלף לעונה הזאת וגם את הסכום שקוצץ לו מהחוזה הקודם, שאין בזה היגיון וגם אין לו סיכוי (לדעתי לפחות) לזכות. זה ייסגר ב-25 אלף דולר, פלוס עלות של דירה ורכב כאמור אם אני זוכר נכון. וזה מבלי להתייחס לכספים שאולי לימונד יצטרך לשלם בעצמו לידידיה אם הוא אכן יזכה בתביעת לשון הרע, שזה אמנם לא כסף שייכנס ישירות למועדון, אבל אם זה סכום שייכנס למי שמזרים כסף למועדון ובנסיבות תפקידו כחלק מהנהלת הפועל, יכול להיות שזה שווה ערך במידה מסוימת.
לגבי הפיצוי לגלבוע על שוכמן וההכנסה שלהם לחישוב על לימונד, אני לא יודע אם המספרים האלה מדויקים, אבל גם אם כן זה חישוב חלקי ומטעה, כי זה לא לוקח בחשבון את השכר של שוכמן בהשוואה לזה של לימונד. אם ללימונד היינו צריכים לשלם 110 אלף, ובסוף נשלם, 90 אלף לשוכמן (נגיד, אני לא יודע), פלוס 30 אלף פיצוי לגלבוע (ובפיצוי אין נטו וברוטו כך שבפועל זה לא אותם סכומים כמו משכורות), פלוס פיצוי של 25 אלף ללימונד, ההבדל בסכום בסופו של דבר הוא שולי, בטח שלא מתקרב ל-100 אלף דולר.

לא יודע אם יש בזה היגיון או לא. אני כן יודע שפורסם שהפועל הסכימה לפיצוי של 55 אלף דולר. מה שאומר (בהנחה שהפרסום נכון) שלהערכת הפועל יש סיכוי טוב שזה מה שיצטרכו לשלם לו כפיצוי.
הסכומים של הפיצויים עבור שוכמן פורסמו בהארץ. נשמע לי מדויק ואמין.
אני, בלשון המעטה, מאד מתקשה להאמין ששוכמן מקבל 90 אלף דולר. אם לימונד בגיל 36 שווה 85 אלף דולר אחרי הנחת פיצוי, נשמע לי מאד לא הגיוני שישראלי בכיר צעיר כמו שוכמן מקבל סכומים כאלה.

כך שלסיכום, ההערכה של קרוב למאה אלף דולר, ע"ס הפרסומים והנתונים, נשמעת לי הגיונית לחלוטין. אפילו אם מדובר בחצי בזה - נגיד רק 45 אלף דולר -זה עדיין משאיר שורה תחתונה מאד עגומה למועדון עם גירעון אדיר ובעיות נזילות כ"כ גדולות שמלינים שכר במשך חודשים ארוכים לאנשים שמקבלים 2000 ש"ח בחודש. במצב כזה לזרוק אפילו 200 אלף ש"ח לפח זה לוקסוס שאי אפשר להרשות. ולמרבה הצער זאת התנהלות שחוזרת על עצמה לאורך השנים. אני אומר את זה בכאב רב - הפועל מנוהלת בצורה חובבנית, הן בצד ההכנסות ועוד יותר גרוע בצד ההוצאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: התקציב בעונה הבאה
הודעהפורסם: 05 אוקטובר 2019, 19:48 
אני לא רואה שום סיכוי ששוכמן מקבל 80 או 90 אלף. אמנם אין כבר חוק רוסי, אבל בשנה שעברה לא יכולת להביא שחקן שהוא בחצי מהרמה של שוכמן בסכומים כאלה. כל שחקן ישראלי סביר ובטח ברמת נבחרת מקבל מעל 100 אלף.
לימונד היה יכול לחתום בסכום של 85 אלף בגלל שהיה ברור לו שיקבל את ההפרש מהפועל.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2019, 04:03 
סמל אישי של המשתמש
שוכמן על 100 אלף העונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2019, 07:03 
והכל כדי שרביב לא יהיה בקבוצה. מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אוקטובר 2019, 15:43 
ציטוט:
ולמרבה הצער זאת התנהלות שחוזרת על עצמה לאורך השנים. אני אומר את זה בכאב רב - הפועל מנוהלת בצורה חובבנית, הן בצד ההכנסות ועוד יותר גרוע בצד ההוצאות.

בול. הגרעון ומוסר התשלומים חוזר על עצמו כל עונה מחדש. פעם בקטנה פה ופעם בקטנה שם. אפשר להבליג על משהו חד פעמי אבל כשזה חוזר על עצמו כל כך הרבה פעמים זאת כבר מדיניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 25 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 105 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: