תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 13:07

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 80 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: למה לא מרחיקים את האוהד האהבל הזה
הודעהפורסם: 13 מאי 2019, 17:44 
סמל אישי של המשתמש
בשביל לשבת באולפן פתוח/יציע העיתונות בערוץ הספורט או לעלות לרדיו אצל קופמן לא צריך ערוץ משלך.
אתה רק צריך נכונות להתראיין, הם צמאים לכל אייטם.
בשביל כותרות בכל האתרים הגדולים צריך רק לשלוח וואטסאפ, אפילו לא לחייג.

אף אחד לא ביקש לפתוח מהדורה של חדשות הספורט, רק להיות בתודעה.
אין לך מושג אפילו כמה זה קל אצל כל צמאי האייטמים. אבל אנחנו לא מבינים, אתה מבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: למה לא מרחיקים את האוהד האהבל הזה
הודעהפורסם: 13 מאי 2019, 18:38 
הדוגמאות שנתת זה בדיוק האנשים שאם תתראיין אצלם יסובבו את זה כנגדך ויעשו לך יותר נוזק מתועלת.
עברתי את זה על בשרי אחרי מקרה סופו, הם הרי באים לראיונות האלה עם הנחיות ברורות לסובב את זה ככה שהקהל הוא הבעיה, תראה מה קורה עכשיו...
אבל תמשיך לחיות באשליות שאתה חי בהן, לצערי, יותר נעים בהן מאשר במציאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מאי 2019, 18:53 
התעמולה שלהם כצפוי עובדת שעות נוספת ביום שאחרי.
כמובן שדיאנדרה קיין התראיין כבר בערוץ הבית וסיפר "קראו לנו קופים".
מזכיר לי את הגרסא הראשונית שלהם עם "סופו" שהיו "קריאות גזעניות", ואחרי יום זה הוחלף ב"הוא אמר שיאנוס את הבת שלו".

כמובן שמאיה רונן בחדשות הספורט מצדיקה אותו וטוענת ש"ניסח את הדברים מעולה" יחד עם הכלבלב רועי כהן ("יש פה שרשרת שלמה של נסיבות שהובילו לאירוע").

אז רמי כהן יתראיין וכולנו נגיד שכל הכבוד ובלה בלה בלה.
ואז אחרי שניה מירי נבו או איזה רועי כהן או מנהיים או סמרטוט אחר כלשהו יעשה פרצוף ויספר כמה נוראי הקהל של הפועל.

אין לנו באמת דרך למנוע את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מאי 2019, 21:20 
סמל אישי של המשתמש
אני לא נתתי פרשנות למצב (למרות שלדעתי המצב שלנו כקהל מעולם לא היה רע יותר),
אני חושב שתקשורתית, הפועל ת״א הייתה צריכה להוציא הודעת גינוי לשני הצדדים, לא להגיע להתראיין, בטח לא בערוץ הספורט, ובטח שלא לנהל שיח תקשורתי על מצב שבו קהל יורק ומקלל שחקן, כי תדמתית זה הפועל ת״א מול קיין, ולא הפועל מול מכבי.
וגם אם קיין יצא מזה רע (והוא לא, הוא יוצא הקורבן, שוב לא דעתי, אלא פרשנות תקשורתית של הויז׳ואל שמשודר) אתה לא תרוויח מזה כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 12:42 
כשהיועץ המשפטי של העמותה הוא זה שמגן על האוהד בבית משפט אז אין סיכוי גדול שיעשו משהו לאוהדים שפוגעים בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 13:08 
בני12 כתב:
כשהיועץ המשפטי של העמותה הוא זה שמגן על האוהד בבית משפט אז אין סיכוי גדול שיעשו משהו לאוהדים שפוגעים בקבוצה.

הוא חבר הנהלה, זה עוד יותר גרוע.
התנהלות עלובה ומביכה של ההנהלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 15:14 
יש דרך כלשהי לאמת את הסיפורים שלהם על קריאות גזעניות?

מישהו שמע בכלל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 15:28 
טכנית לארז כתב:
התעמולה שלהם כצפוי עובדת שעות נוספת ביום שאחרי.
כמובן שדיאנדרה קיין התראיין כבר בערוץ הבית וסיפר "קראו לנו קופים".
מזכיר לי את הגרסא הראשונית שלהם עם "סופו" שהיו "קריאות גזעניות", ואחרי יום זה הוחלף ב"הוא אמר שיאנוס את הבת שלו".

כמובן שמאיה רונן בחדשות הספורט מצדיקה אותו וטוענת ש"ניסח את הדברים מעולה" יחד עם הכלבלב רועי כהן ("יש פה שרשרת שלמה של נסיבות שהובילו לאירוע").

אז רמי כהן יתראיין וכולנו נגיד שכל הכבוד ובלה בלה בלה.
ואז אחרי שניה מירי נבו או איזה רועי כהן או מנהיים או סמרטוט אחר כלשהו יעשה פרצוף ויספר כמה נוראי הקהל של הפועל.

אין לנו באמת דרך למנוע את זה.

אל תשכח גם את הדובדבן עם "הם אפילו לא מכבדים את ההמנון הלאומי שלהם" שהוכנס לפיו של סופו הישר מבית היוצר של מזרחי.

בכל מקרה, את האוהד המדובר היה צריך להרחיק. לתת כאפה או דחיפה מהיציע לאיש צוות של מועדון היה גורם להרחקה בכל מקום. אין סיבה שאצלנו זה יהיה אחרת.
לגבי היציע מאחורי הסל, יש משחקים שעבורם אפשר להתקין רשת בין היציע למגרש ואין שום סיבה שזה לא יהיה קיים אצלנו. זה לא יפתור הכל, אבל זה יעזור. אני לא מבין למה זה עדיין לא קרה, ולמה מחכים בשביל זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 16:04 
סמל אישי של המשתמש
רשת זה בעייתי מכל מיני סיבות (ראה אסון הילסבורו). הייתי מתחיל בזה שאנשי חברת האבטחה שעומדים לפני היציע הזה יעמדו במשך כל המשחק עם הפנים לקהל, ויעקבו אחרי מה שהולך שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 17:11 
יורם כתב:
רשת זה בעייתי מכל מיני סיבות (ראה אסון הילסבורו). הייתי מתחיל בזה שאנשי חברת האבטחה שעומדים לפני היציע הזה יעמדו במשך כל המשחק עם הפנים לקהל, ויעקבו אחרי מה שהולך שם.

מה ראה אסון הילסבורו? אסוו הילסבורו היה מחדל משטרתי שנוכחותה של רשת בכלל לא הייתה קיימת בו. מול כל יציע אולטראס בגרמניה יש רשת ושם מדובר ביציעי עמידה. רשת אפשר לקפל למעלה או להפיל למטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 18:24 
LeeorJuve כתב:
יורם כתב:

מה ראה אסון הילסבורו? אסוו הילסבורו היה מחדל משטרתי שנוכחותה של רשת בכלל לא הייתה קיימת בו. מול כל יציע אולטראס בגרמניה יש רשת ושם מדובר ביציעי עמידה. רשת אפשר לקפל למעלה או להפיל למטה.

גם במשחקים של הפועל מול פארמה ומילאן היתה רשת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 20:41 
סמל אישי של המשתמש
LeeorJuve כתב:
יורם כתב:

כן, היה מחדל של המשטרה, ונדמה לי גם של הנהלת האיצטדיון, אבל היה עוד אלמנט מרכזי: הגדר שכלאה אוהדים ביציע ונגדה הם נמחצו:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7 ... 7%A8%D7%95
ציטוט:
אך מחקירת האסון עלה כי הגדרות היוו את אחת הסיבות המרכזיות לתוצאה הטרגית.
ציטוט:
הדבר גרם למחיצתם של אוהדים בקדמת הטריבונה, בה אנשים נלחצו כלפי גדרות הברזל.
ציטוט:
ודו"ח סופי שכלל המלצות כלליות בנושא בטיחות במגרשי כדורגל. לאחר פרסום הדו"ח, הוסרו גדרות ההפרדה בין האוהדים למגרש

אז רשת לא תמחץ אנשים למוות כמו גדר אבל יהיה לה את אותו אפקט מסוכן של כליאת אנשים בשטח צפוף מדי. מספיק אירוע קטן - מישהו יפתח אבוקה, חמום מוח כמו דיאנדרה קיין יזרוק כדור ליציע, והכל יכול לקרוס בשניות. נראה אם תספיק בפרק הזמן הזה לקפל או להפיל את הרשת. לא יודע מה יש בגרמניה, אבל אני משער ששם יש עוד יציאות נוחות מהיציעים, מה שאין אצלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 20:53 
איך קיין יעיף כדור ליציע אם יש רשת ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 21:08 
סמל אישי של המשתמש
מהצד. זה הדבר היחיד שלא הסכמת איתו בכל מה שכתבתי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 05:17 
ברגע שיחליטו על מדיניות של יד קשה נגד אוהדים מתפרעים, אז נוכל לנסות ולהסביר את עצמנו במדיה. עד אז, אין לנו מה למכור שם, ומקרה שבו שחקן מתנהג כמו פרחח מתהפך עלינו בגלל אוהדים מטומטמים שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 06:26 
פותח האשכול וכל הסמרטוטים התורנים אתם יותר גרועים מכל אוהד מכבי וביתר והמזל היחיד שכמובן שאף אחד מכם לא מגיע למגרשים והכי הרבה שתהיו מעורבים בקהל שלנו זה לכתוב פה את כל האגנדות שמזרחי דוחף לכם
האוהד הזה אוהב הפועל ואוהד הפועל פי 10 יותר מכל הכלבות בשירות שימון פה וכמו שאמרתי המזל שלנו כקהל שהקשר היחיד שלכם לקבוצה זה לזיין תמוח פה בפורום כי כמובן שאף פעם לא רואים אתכם במגרשים(אתם כמו הליצנים שהתחילו לבוא לכמה משחקים בבלומפילד אחרי הדאבל עם דגל ישראל ונעלמו אחרי שכמה משחקים לא ניצחנו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 08:53 
סמל אישי של המשתמש
hapoelta5 כתב:
פותח האשכול וכל הסמרטוטים התורנים אתם יותר גרועים מכל אוהד מכבי וביתר והמזל היחיד שכמובן שאף אחד מכם לא מגיע למגרשים והכי הרבה שתהיו מעורבים בקהל שלנו זה לכתוב פה את כל האגנדות שמזרחי דוחף לכם
האוהד הזה אוהב הפועל ואוהד הפועל פי 10 יותר מכל הכלבות בשירות שימון פה וכמו שאמרתי המזל שלנו כקהל שהקשר היחיד שלכם לקבוצה זה לזיין תמוח פה בפורום כי כמובן שאף פעם לא רואים אתכם במגרשים(אתם כמו הליצנים שהתחילו לבוא לכמה משחקים בבלומפילד אחרי הדאבל עם דגל ישראל ונעלמו אחרי שכמה משחקים לא ניצחנו)

אני כנראה מכיר את יויו לא פחות ממך. וזה לא משנה את העובדה שהאדם עושה לפעמים שטויות.

כן הוא אוהב הפועל. אבל גם במבאק על אוסישקין היו לא מעט אוהדי הפועל שמודרו והוטעו כדי למנוע פגיעה במאבק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 09:30 
hapoelta5 כתב:

ברור. רק אתה הולך למשחקים של הפועל.
אף אחד מכותבי הפורום מעולם לא היה במשחק של הפועל, רק אתה היית.
גם בעל מכה טוען שהוא עושה את זה מאהבה לאשתו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 10:30 
יורם כתב:
LeeorJuve כתב:
יורם כתב:

כן, היה מחדל של המשטרה, ונדמה לי גם של הנהלת האיצטדיון, אבל היה עוד אלמנט מרכזי: הגדר שכלאה אוהדים ביציע ונגדה הם נמחצו:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7 ... 7%A8%D7%95
ציטוט:
אך מחקירת האסון עלה כי הגדרות היוו את אחת הסיבות המרכזיות לתוצאה הטרגית.
ציטוט:
הדבר גרם למחיצתם של אוהדים בקדמת הטריבונה, בה אנשים נלחצו כלפי גדרות הברזל.
ציטוט:
ודו"ח סופי שכלל המלצות כלליות בנושא בטיחות במגרשי כדורגל. לאחר פרסום הדו"ח, הוסרו גדרות ההפרדה בין האוהדים למגרש

אז רשת לא תמחץ אנשים למוות כמו גדר אבל יהיה לה את אותו אפקט מסוכן של כליאת אנשים בשטח צפוף מדי. מספיק אירוע קטן - מישהו יפתח אבוקה, חמום מוח כמו דיאנדרה קיין יזרוק כדור ליציע, והכל יכול לקרוס בשניות. נראה אם תספיק בפרק הזמן הזה לקפל או להפיל את הרשת. לא יודע מה יש בגרמניה, אבל אני משער ששם יש עוד יציאות נוחות מהיציעים, מה שאין אצלנו.

גם ביציעי האולטראס בגרמניה יש גדר. הילסבורו היה שילוב של משטרה שלא איפשרה לרדת למגרש בזמן האסון, גדרות, יציעי עמידה לא בטוחים (בלי מעקה שמווסת לחץ) ומכירת כרטיסים בלתי מווסתת. אני מדבר פה רק על רשת, שאתה יכול להפקיד שני מאבטחים שיהיו אחראים להרים אותה ידנית(בעזרת חבלים או משהו) במקרה חירום. וגם, מדובר רק עם המשחקים החמים. אני לא מבין את הבעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 10:56 
hapoelta5 כתב:

לי יש מנוי עוד לפני התקופה שהיית מחשבה.
האוהד הזה וכאלה שדומים לו בהתנהגות וגורמים לנו נזקים בכל הזדמנות שישארו בבית.
ראיתי את הגבורה שלו במקרה של סופו ואיך הוא ברח.
אתה לא תטיף לאנשים כאן מוסר, כי במדינה נורמלית האוהד הזה היה מורחק לכל החיים מהמגרשים.
הסמרטוטים האמיתיים הם אנשים כמוך וכמוהו- אנרכיסטים בשקל תשעים שבגללם הרבה הורים לא יכולים להגיע עם ילדים למשחקים שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 11:15 
סמל אישי של המשתמש
hapoelta5 כתב:
אני מגיע כמעט לכל משחקי הבית ואני חושב שיויו הוא חתיכת פה מטונף שמזיק למועדון ומבייש אותי כאוהד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 11:34 
hapoelta5 כתב:

אני מנוי מגיע לכל משחק ומוציא תמיד את הגרון שלי בשירה ועידוד, "זכיתי להנות" מההתנהגות שלו גם במקרה סופו באופן אישי וכואב.
האיש הזה חושב שהוא אוהד הפועל, אבל בפועל הוא נזק מהלך, למען האמת, גם האנשים שפה שלא מגיעים למשחקים וחוזרים צרודים הביתה אלא רק כותבים פה הם יותר אוהדים ממנו.
מחינתי אין מקום לאנשים כאלה באירועי ספורט , יש לו (וכנראה גם לך) בעיה בסיסית בהבנה מה זה ספורט וספורטיביות ומה לגיטימי ורלוונטי ביריבות ספורטיבית ומה מתאים יותר לעבריינים שצריכים לשבת במעצר.
כמו שמישהו כתב פה , הבן אדם הוא דוגמה לסיבה שאנשים חוששים לבוא למשחקים עם ילדים , וזה הכי גרוע שיכול להיות , הקבוצה הזאת והאהדה אליה היא לא נחלת העבר וההווה בלבד , כולנו פה רוצים שהיא גם תיהיה נחלת העתיד , אבל בלי ילדים ביציע, זה לא יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 11:36 
סמל אישי של המשתמש
בכל מקום בארץ אתה שומע שה לא פחות בוטה.

זה העם. ויויו הוא חלק מהעם. אני מעדיף שהילד שלי ישמע את זה באמוציית של הדרבי ולא ישמע את זה על הכביש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 11:44 
Asafas כתב:
hapoelta5 כתב:

לי יש מנוי עוד לפני התקופה שהיית מחשבה.
האוהד הזה וכאלה שדומים לו בהתנהגות וגורמים לנו נזקים בכל הזדמנות שישארו בבית.
ראיתי את הגבורה שלו במקרה של סופו ואיך הוא ברח.
אתה לא תטיף לאנשים כאן מוסר, כי במדינה נורמלית האוהד הזה היה מורחק לכל החיים מהמגרשים.
הסמרטוטים האמיתיים הם אנשים כמוך וכמוהו- אנרכיסטים בשקל תשעים שבגללם הרבה הורים לא יכולים להגיע עם ילדים למשחקים שלנו.

!

ואוסיף שפעם עוד היו פה כל מיני ילדי אולטראס חביבים שהעלו טיעונים לא מבריקים אמנם, אבל כאלה שבעזרת מאמץ קל יכולת לנסות להבין את ההיגיון הקלוש בהם.
היום מה שנשאר זה איזה ילד מביך עם חלב על השפתיים שמחלק פה ציונים לאוהדים. קשה מאוד להתייחס לזה ברצינות..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 14:22 
hapoelta5 כתב:

בתור אחד שאוהב הפועל ואוהד הפועל פי 10 יותר ממני, אולי תסביר לי מה היה כל כך דחוף לאותו אוהד לתת כאפה לאיש מכבי?
תסביר לי בבקשה את הרציונל שעומד מאחורי זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 14:53 
el dudernio כתב:
בכל מקום בארץ אתה שומע שה לא פחות בוטה.

זה העם. ויויו הוא חלק מהעם. אני מעדיף שהילד שלי ישמע את זה באמוציית של הדרבי ולא ישמע את זה על הכביש.

אם זה היה רק השפה , אז מילא, פה מדובר על בן אדם שתמיד נדחף לתוך הפרצוף של מי שהוא צועק עליו עם תנועות ידיים , לא במקרה הראש שלו היה בתוך המנהרת שחקנים בזמנו (איך ולמה בכלל?) ולא במקרה הפיזיוטרפיסט של מכבי נדחף השבוע.
מספיק עם ההיתממות הזאת, עובדה שיש עוד 3,000 איש באולם ורק הוא מצליח לעמוד ככה על הספסל של היריבה, לקלל ולדחוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 23:21 
נכון כי ברור שאתם אלה שהקמתם את הקבוצה מעפר ולא רמי כהן "המשת"פ"
וה"אנרכיסטים בשקל תשעים"
בלי האנשים האלה לא היה פה שום דבר וזאת עובדה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 23:55 
בלעדיי אוהדים כמוך וכמוהו הקבוצה הזו הייתה מגיעה הרבה יותר רחוק, כנ״ל בכדורגל.
אין לכם בעיה לגרום לנזקים כלכליים ותדמיתיים לקבוצה, רק כדי לספק את היצר המעוות שלכם.
איפה שאתם רק יכולים, אתם פוגעים/ מבזים סמלי מדינה (דגל/ המנון).
לרמי כהן יש הרבה זכויות, אבל הוא חתיכת פחדן שלא מתמודד ונלחם בכם ובנזקים שאתם עושים.
כמעט תמיד יש לכם בעיות עם כוחות אבטחה (גם בחו״ל), ואתם חושבים שאתם מעל כולם והחוק.
ראיתי את הגבריות של יו יו מול סופו...
לכל אחד שפוגע בקבוצה אני מאחל שיראה אותה במקרה הטוב מהבית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מאי 2019, 05:19 
סמל אישי של המשתמש
hapoelta5 כתב:
וה"אנרכיסטים בשקל תשעים"

לא נכון
עובדה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מאי 2019, 11:06 
hapoelta5 כתב:
וה"אנרכיסטים בשקל תשעים"

זה אתה היית שבליגה ג' התנדב לעזור בגיוס חברים וכספים? בא לעזור במשחקים לארגן את האולם כדי להקל בעלויות?
זה אתה שמשאיר עד היום כל שנה צ'ק ערבות אישי שלך כדי לעזור לקבוצה לעבור בבקרה התקציבית?
אני די בטוח שגם לא אתה שבזכותו כמה העמותה מלחתחילה , אז תפסיק להעצים את עצמך מעבר למה שמגיע לך ושב בשקט.

(רמז , גם "יו יו" לא היה שם באף אחד מהשלבים האלה , הוא רק נהנה מזה שעדיין קיימת קבוצה שהוא יכול לבוא למשחקים שלה ולהתנהג כמו בהמה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 80 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 41 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: