תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 09:52

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 28 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הכנות לעונה הבאה
הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 10:57 
על פי פרסום בישראל היום בהפועל החלו ההכנות לעונה הבאה:

הפועל ת"א מכינה את העונה הבאה

השארת הבסיס החלפת כמה מהזרים וקידום שחקנים מהנוער • במקביל לקרבות על הכרטיס לפלייאוף בליגת העל, האדומים מתחילים לשרטט את תוכניות הבנייה

הקו הקדמי. תומר גינת אמנם מחזיק בחוזה לעונה הבאה, אך בקבוצה מודעים לביקוש הרב שצפוי להיות לו ויעשו הכל כדי להשאירו. ריצ'רד האוול יסיים את חוזהו בקיץ, וההערכה היא כי לנוכח ההצעות הרבות שהיו לו בקיץ שעבר (לפני שנתפס על שימוש בחומרים אסורים), האדומים יתקשו לעמוד בדרישותיו הכספיות הגבוהות. אלאדה אמינו לא ימשיך, והחלטה לגבי דשון סטיבנס טרם התקבלה.

עמדות הפורוורד. בהפועל ת"א מעוניינים מאוד להשאיר את גרלון גרין לעונה נוספת ואף הגישו לו הצעה ראשונית, אך הצדדים טרם הגיעו להבנות כספיות. מי שלא ימשיך באדום הוא סטו דאגלס.

הקו האחורי. רביב לימונד, שיסיים את חוזהו, ייפגש בסיום העונה עם ראשי  המועדון במטרה לחדש אותו. עם זאת, הוא צפוי לקבל הצעה כספית נמוכה משמעותית משכרו בשנים האחרונות. ההערכה היא שבסופו של דבר הצדדים יגיעו לעמק השווה והשחקן ימשיך לעונה שביעית באדום. הכישרון הצעיר ים מדר ימשיך גם הוא, וגם כמות דקות המשחק שיקבל צפויה לעלות.

אחת המטרות המרכזיות תהיה להשאיר את ג'רל מקניל גם בעונה הבאה, אך בקבוצה זוכרים את הסאגה הארוכה שהתרחשה עימו בקיץ (הדרישות הכספיות לעומת מה שהמועדון הסכים לשלם) ויכינו רשימת מחליפים אפשריים. במקביל נעשים חיפושים אחרי  רכז זר שישחק לצידו. ג'מאל שולר לא יישאר.

בהנחה שגם האוול לא ימשיך, הפועל ת"א תנסה לצרף שחקן ישראלי בכיר ואף החלה לבדוק את השטח בעניין הזה. המטרה היא שיהיו בסגל לפחות שלושה ישראלים בכירים, שיצטרפו למדר ולארבעה שחקנים זרים.

כדי להשלים את הסגל בוחנים בהפועל את האפשרות לקדם מהנוער את לוטן אמסלם, שנבחר לאחרונה לשחקן המצטיין של אליפות העולם לתיכונים וגם העפיל עם קבוצת הנוער לגמר הפלייאוף. אם תתקבל החלטה חיובית בנושא, בנו של שחקן העבר ישחק במקביל בנוער ובבוגרים, בדומה למדר בעונה הנוכחית.

הצוות המקצועי. דני פרנקו ואנשיו יסיימו בקיץ את חוזיהם, והנהלת המועדון טרם קיימה משא ומתן עימם להמשך ההתקשרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הכנות לעונה הבאה
הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 11:03 
סמל אישי של המשתמש
אם כבר הולכים על קבוצה "ישראלית" עם פחות מ5 זרים, עדיף ללכת על שלושה זרים וזהו. ה800 אלף שזה נותן יכולים להשאיר מישהו כמו האוול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 11:56 
הפועל כתב:
אם כבר הולכים על קבוצה "ישראלית" עם פחות מ5 זרים, עדיף ללכת על שלושה זרים וזהו. ה800 אלף שזה נותן יכולים להשאיר מישהו כמו האוול.

איך 800? הבונוס על הרשמה של 3 בלבד נקבע על 250 אלף ש״ח (נמוך למדי). או שאתה סופר גם את היעדר ה-״קנס״ (500 אלף) על הרשמה של זר חמישי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 12:01 
הבעיה עם שלושה זרים שבגעהשיש רצף משחקים רע ויש לחץ יחתימו זר נוסף. אז עדיף להתחיל מראש עם 4 זרים.

יותר נכון לחשוב מה עדיף 5 זרים או ישראלי "בכיר" נוסף, כי העלות כולל הקנס די דומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 13:32 
סמל אישי של המשתמש
בזמנו דובר על 800 אלף. עכשיו אני רואה פרסום מהתקופה האחרונה שבמדובר ב250 אלף + "בונוס". לא יודע מה זה אומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 13:50 
סמל אישי של המשתמש
http://basket.co.il/news.asp?id=21136
ציטוט:
כל קבוצה בליגה תוכל לרשום 4 או 5 זרים, ישראלי אחד על המגרש בכל רגע נתון
קבוצה שתרשום 3 זרים בלבד בכל משחקי העונה, תקבל בונוס של 250 אלף ש"ח + בונוס נוסף מקבוצות שירשמו 5 זרים
קבוצה שתרשום 5 זרים במשחק ליגה בעונה הסדירה או במשחק גביע תשלם קנס של 500 אלף ש"ח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 13:55 
סמל אישי של המשתמש
בקיצור אי אפשר לדעת, ולא ברור אם הבונוס באמת יהיה ישירות מהכספים של קבוצות ה5 זרים בלי שום עמלות בדרך.
בהנחה שאין עמלות אפשר להניח די בבטחה שמכבי, ירושלים וכנראה גם חולון יחתימו 5 זרים ומעלה.במקרה הזה הבונוס הוא רק 160 אלף, וחד משמעית לא שווה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 15:25 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
בקיצור אי אפשר לדעת, ולא ברור אם הבונוס באמת יהיה ישירות מהכספים של קבוצות ה5 זרים בלי שום עמלות בדרך.
בהנחה שאין עמלות אפשר להניח די בבטחה שמכבי, ירושלים וכנראה גם חולון יחתימו 5 זרים ומעלה.במקרה הזה הבונוס הוא רק 160 אלף, וחד משמעית לא שווה את זה.

למה160?

אם 3 קבוצות יחתימו 5 = מיליון וחצי.

ובלי עמלות הסכום הזה אמור להתחלק בין קבוצות שירשמו 3. יש מצב שאפילו נהיה לבד בקטגוריה זו, אולי עם עוד קבוצה או שתיים. כך שזה אמור להיות סכום מכובד מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 15:38 
סמל אישי של המשתמש
ארבעת המופלאים כתב:
הפועל כתב:

למה160?

אם 3 קבוצות יחתימו 5 = מיליון וחצי.

ובלי עמלות הסכום הזה אמור להתחלק בין קבוצות שירשמו 3. יש מצב שאפילו נהיה לבד בקטגוריה זו, אולי עם עוד קבוצה או שתיים. כך שזה אמור להיות סכום מכובד מאד.

אה הבנתי, זה מתחלק רק עם הקבוצות שהחתימו 3...קולט לאט :)
טוב נראה. נשמע שעשוי להיות שווה. אם זה יהיה משוה באיזור ה800 אלף באמת בשביל מישהו כמו האוול שווה לזרוק את כל הכסף הזה, או איזה בר טימור. זה בהנחה (לא ודאית בכלל) ששאר הכסף באמת ילך ל3 זרים איכותיים ויקרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 16:50 
סמל אישי של המשתמש
דיון מיותר. אין מצב שנשחק עם שלושה זרים, זאת התאבדות מקצועית.

הדיון צריך להיות למה בכלל מאפשרים חמישה זרים, דבר שעוזר לשתיים או שלוש קבוצות ופוגע בכל היתר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 16:54 
סמל אישי של המשתמש
אם יש מישהו כמו האוול זה בפועל לשחק עם 4 זרים, אז אין שאלה בכלל. מעבר לזה, רק השנה יש את אילת שמשחקת נהדר עם 3 זרים. נכון שזה בליגה עם חוק רוסי של שני שחקנים, אבל כאמור אם אנחנו מצליחים להביא ישראלי רביעי איכותי זה עשוי להתקזז. סדר גודל של 800 אלף שקל יכול למשוך שם גדול.

אני אישית אם אין אפשרות לסגור עם האוול לא הייתי הולך על זה, הייתי הולך על 5 זרים, משלם את הקנס, והולך עם סגל ישראלי מינימלי של גינת+רביב+מדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 17:26 
סמל אישי של המשתמש
העונה אנחנו משחקים עם האוול וארבעה זרים (אם כי פרנקו הטיפש מתעקש לא להוציא מזה את המקסימום). לא הבנתי מה יעזור לנו להיות עם האוול ושלושה זרים.

ומנגד חמישה זרים וסגל ישראלי חלש מאוד זה רעיון עוד יותר גרוע. הסברתי בעבר למה זה רעיון גרוע מאוד. אתה מראש בונה סגל ישראלי חלש שקשה מאוד לחזק במהלך העונה (צריך לסמוך על שאריות של קבוצות אחרות וגם לשבור את מסגרת התקציב בהרבה מאוד כסף), ובמקביל אין כמעט יכולת לתמרן ולהחליף זרים באצמע העונה, הכלי הכי חשוב שיש לקבוצות שאין להם פריבילגיה להחתים בקיץ זרים ב-300 אלף דולר. קבוצות בתקציב שלנו שהלכו על הקונספט הזה בשנתיים האחרונות, הרצליה וחיפה, התרסקו.

לא הבנתי את המשיכה הזאת לקונספטים קיצוניים במקום לשחק פשוט עם ארבעה זרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 17:56 
סמל אישי של המשתמש
בואו נשחק בכיף עם 3 זרים, רק תדאגו שהישראלים יהיו בנקס, לימונד והאוול/אלכסנדר.
להערכתי זה לא יקרה, אז אפשר להתמקד במציאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 18:07 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
העונה אנחנו משחקים עם האוול וארבעה זרים (אם כי פרנקו הטיפש מתעקש לא להוציא מזה את המקסימום). לא הבנתי מה יעזור לנו להיות עם האוול ושלושה זרים.

ומנגד חמישה זרים וסגל ישראלי חלש מאוד זה רעיון עוד יותר גרוע. הסברתי בעבר למה זה רעיון גרוע מאוד. אתה מראש בונה סגל ישראלי חלש שקשה מאוד לחזק במהלך העונה (צריך לסמוך על שאריות של קבוצות אחרות וגם לשבור את מסגרת התקציב בהרבה מאוד כסף), ובמקביל אין כמעט יכולת לתמרן ולהחליף זרים באצמע העונה, הכלי הכי חשוב שיש לקבוצות שאין להם פריבילגיה להחתים בקיץ זרים ב-300 אלף דולר. קבוצות בתקציב שלנו שהלכו על הקונספט הזה בשנתיים האחרונות, הרצליה וחיפה, התרסקו.

לא הבנתי את המשיכה הזאת לקונספטים קיצוניים במקום לשחק פשוט עם ארבעה זרים.

זה שפרנקו לא הצליח להוציא מזה יותר לא אומר שאי אפשר. ואני ממש לא בטוח שתהיה יותר מדי בעיה להביא ישראלים סבירים באמצע העונה. ירידת המחירים והדקות תוביל לכך שישראלים איכותיים יידחקו לליגה השניה. זה יתחיל ב3 הגדולות שמן הסתם ייתנו רק 40 דקות לישראלים במקום 80 כמו השנה, ויחלחל לשאר הליגה. ויהיו כל מינ ישיראלים שלא יהו מרוצים ממעמדם וירצו לעבור. שוק הישראלים הולך לעבור שינוי רדיקלי בעקבות החוק הרוסי החדש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: הכנות לעונה הבאה
הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 19:05 
יובל כתב:
אם כי פרנקו הטיפש מתעקש לא להוציא מזה את המקסימום

פתאום נפל לי האסימון, יש מצב שלא אמרו לפרנקו שהאוול ישראלי? או שלחילופין הוא חושב שהחוק הרוסי מדבר על לשתף שני שחקנים לבנים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 20:44 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
הדיון צריך להיות למה בכלל מאפשרים חמישה זרים, דבר שעוזר לשתיים או שלוש קבוצות ופוגע בכל היתר.
התשובה בגוף השאלה, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מאי 2019, 01:23 
ארור יהיה האיש שישאיר פה את גרל מקניל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מאי 2019, 10:22 
סמל אישי של המשתמש
hapoel15 כתב:
ארור יהיה האיש שישאיר פה את גרל מקניל.

מחזק.

מקניל מתאים להיות השנה הזר הרביעי.
שנה הבאה הזר החמישי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מאי 2019, 19:08 
רמי כהן מדבר על הבלאגן בדרבי, אבל יוני הללי מביא את הסקופ באמצע השיחה: "שרון דרוקר סגור בהפועל לעונה הבאה" - הלוואי...
11:10

https://103fm.maariv.co.il/programs/med ... H&gntVQ=FL

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 00:38 
בגדול זה תלוי בעיקר בהפועל.
דרוקר ישמח לחזור למרכז, אין קבוצה גדולה יותר פנויה, וכנראה גם לא מרוויח יותר מידי באילת.
לאור ההצע הקיים, גם אני אשמח לראות אותו בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 00:50 
סמל אישי של המשתמש
רמי לא אמר שהוא סגר.
בכל מקרה אני לא אשמח לראות את דרוקר בהפועל. חבל ששוב, בפעם המי יודע כמה, בשביל התדמית ולמכור מנויים ניפול לפח של להביא "מאמן צמרת" יקר שנתן בדיוק עונה טובה ולא מאד מייצגת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 02:18 
סמל אישי של המשתמש
אה, יוני הללי אמר. בסדר.
אני מוכן לשים את הבית שלי שאין לו שמץ של מושג על מה הוא מדבר.

בלי קשר, דרוקר האופציה המועדפת עליי מבין כל האפשרויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 05:31 
סמל אישי של המשתמש
לא נמאס לכם מתאמנים שהם ט
אובר פייד?
חלאס תן לי מאמן רעב לא מדורשי השכר הגבוהים שידע לבוא צנוע להביא תוצאות ולקחת אחריות ולא להתבכיין בתקשורת כל הזמן(עע קטש/פרנקו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 07:46 
שיביא איתו את סולימאן בריימו או שלא יבוא בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 10:07 
יובל כתב:

בלי קשר, דרוקר האופציה המועדפת עליי מבין כל האפשרויות.

כמו שכתבתי פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 13:28 
הייתי משאיר את רביב, גרלון גרין, תומר והאוול. את ים מדר הייתי משאיל ללאומית, הוא זקוק לדקות משחק איכותיות ולא לשאריות מהספסל. אם הוואל לא נשאר, הייתי מנסה להחזיר את אדריאן בנקס, להשאיר את סטיבנס, להחתים עוד גארד וגבוה זרים.
להשאיר את מקניל זה לומר מראש שאתה סוגר את הבאסטה על העונה הבאה. כמו גם פרנקו, שלא נראה לי שיש מישהו במועדון שרוצה להמשיך איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2019, 22:32 
מה עם ננו גינזבורג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 09:35 
א.ב כתב:
מה עם ננו גינזבורג?

יש לו חוזה ארוך טווח עם נבחרת צ'כיה, וככול הידוע לי, לא מאפשר אימון קבוצה במקביל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 28 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 34 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: