תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 09:14

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 24- הפועל ת״א-הפועל באר שבע 31/3 19:20
הודעהפורסם: 01 אפריל 2019, 16:35 
לא, זה הכל בפרשנות שלך. כשהוא מפספס שחקן אתה מפרש את זה כ"זורק זין" ולא כפערים בהבנה או סתם חוסר תשומת לב. מצטער, לא קונה את זה. אני רואה אותו כל משחק וממש לא רואה שם זריקת זין.
יותר מכך, משחק הכדורסל הוא באופן כללי משחק דינמי ומורכב. אין פוזשן שבו אין לפחות כמה וכמה טעויות של שחקנים. ללכת ולאתר כל טעות שלו (ובאופן כללי לשייך אליו את כל הטעות כשלרוב זה יותר מורכב מזה), בעיקר מעיד על זה שאתה מסמן אותו מראש.
באופן כללי, תמיד כשיש שחקן שמקבל קרדיט שלא מגיע לו יש את הנטייה הזו (שבעיני היא דוחה) להוציא עליו עצבים, להאשים אותו בכל צרות הקבוצה ולסמן אותו כ"זורק זין". לא קניתי את זה עם מנקו ובלאט (וזאת על אף שהאחרון הוא באמת בחור בלתי נסבל) ואני לא קונה את זה עכשיו. כל החיצים צריכים לפנות כלפי האשם היחיד פה - אדון מאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אפריל 2019, 18:00 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
לא, זה הכל בפרשנות שלך. כשהוא מפספס שחקן אתה מפרש את זה כ"זורק זין" ולא כפערים בהבנה או סתם חוסר תשומת לב. מצטער, לא קונה את זה. אני רואה אותו כל משחק וממש לא רואה שם זריקת זין.
יותר מכך, משחק הכדורסל הוא באופן כללי משחק דינמי ומורכב. אין פוזשן שבו אין לפחות כמה וכמה טעויות של שחקנים. ללכת ולאתר כל טעות שלו (ובאופן כללי לשייך אליו את כל הטעות כשלרוב זה יותר מורכב מזה), בעיקר מעיד על זה שאתה מסמן אותו מראש.
באופן כללי, תמיד כשיש שחקן שמקבל קרדיט שלא מגיע לו יש את הנטייה הזו (שבעיני היא דוחה) להוציא עליו עצבים, להאשים אותו בכל צרות הקבוצה ולסמן אותו כ"זורק זין". לא קניתי את זה עם מנקו ובלאט (וזאת על אף שהאחרון הוא באמת בחור בלתי נסבל) ואני לא קונה את זה עכשיו. כל החיצים צריכים לפנות כלפי האשם היחיד פה - אדון מאמן.
!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אפריל 2019, 18:33 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
הוקיץ' כתב:
!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אפריל 2019, 18:51 
סמל אישי של המשתמש
ים מדר משחק גרוע כמעט בכל דקה שהוא קיבל העונה.
עם זאת, בתחילת העונה היו כמה מקרים שבהם הוא שמר לא רע או לפחות ניסה לשמור והתאמץ.
מי שלא רואה את זריקת הזין שלו בהגנה במשחקים האחרונים הוא עיוור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אפריל 2019, 22:01 
יובל כתב:
ים מדר משחק גרוע כמעט בכל דקה שהוא קיבל העונה.
עם זאת, בתחילת העונה היו כמה מקרים שבהם הוא שמר לא רע או לפחות ניסה לשמור והתאמץ.
מי שלא רואה את זריקת הזין שלו בהגנה במשחקים האחרונים הוא עיוור.
!

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 37 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: